Dlaczego PiS nie wygra wyborów w 2019 roku? Z powodu polskiej afery Pizzagate. Paweł Bednarz rozpoczyna protest głodowy w obronie sprzedawanych na Zachód polskich słowiańskich dzieci

<https://youtu.be/IwxoNj9kLbI

Reklamy

28 thoughts on “Dlaczego PiS nie wygra wyborów w 2019 roku? Z powodu polskiej afery Pizzagate. Paweł Bednarz rozpoczyna protest głodowy w obronie sprzedawanych na Zachód polskich słowiańskich dzieci

 1. Co za synchronia- w tym momencie to samo słuchałam!!!!!!!!!!!
  Dlatego PIS przegra – przykład:
  „Sataniści zaatakowali Filipiny, ich ISIS jest armią najemników, ponieważ prezydent Filipin Rodrigo Duterte nie tylko usunął Khazarians z chińską i rosyjską pomocą, on również zamyka działalność Khazarian w handlu narkotykami i pedofilii tam, źródła Pentagonu mówią. Duterte „aresztował 3.000 internetowych handlarzy dzieci po spotkaniu z Trumpem”, powiedział. Może dlatego kontrolowane przez Khazarian-satanistów media wydały niejawny zapis rozmowy telefonicznej między Trumpem i Détente”.
  MOŻNA ZROBIĆ SZYBCIUTKO PORZĄDEK – MOŻNA!!!!!
  Paweł Bednarz o wypadku posła Kukiz’15, bezprawnym handlu polskimi dziećmi!

  NIE MA PRZYPADKÓW – to jest wysoce zastanawiające, że Pan Paweł znalazł się w momencie wypadku Pana Wójcikowskiego!
  Może dwóch ,,niewygodnych” chciano ,,załatwić” za jednym zamachem?! Pan Paweł ,,zawodowiec” – przechodzą samych siebie!

  1. łapka w dół przy tak najważniejszym temacie w tym czasie- oznacza jedno- kogoś rwie w środku- czyżby wyrzuty!!!!!!
   ,,Spotkałam się kiedyś ze stwierdzeniem, że wyrzuty sumienia to głos duszy, który podpowiada nam, że zrobiliśmy coś nie tak, jak powinniśmy lub, że czegoś nie zrobiliśmy, a poczuwaliśmy się do powinności. Czy wyrzuty sumienia to konstruktywny drogowskaz”

 2. Słuchajcie to raptem dwa lata. Jak nie Pis to kto ? Jakos nie widzę alternatywy a Kukiz i jego ruch jest zbyt miękki aby zdobyć i utrzymać. Do tego trzeba masę środków, przychylność służb a także jedności ideowe a nie zbiorowiska różnych poglądów. W tym korycie będzie ciężko.

  Masz TAW wyczucie bo akurat wczoraj akurat oglądałem ten film. Straszne to wszystko. To jest gruba afera tak samo jak z tym handlem Polskimi kobietami i seksturystyką. Nie wiem czy ktos to ruszy bo to naprawde gruba afera. Dobija mnie ta znieczulica w Polsce wśród Polaków. Ech.

  1. Odpowiedz dla Roniego… Jednosc ideowa nalezy budowac i ksztaltowac juz od dzisiaj, Jest to praca na nastepne 5..10 lat a moze wiecej. Trzeba przygotowac mlode dorastajace spoleczenstwo do spolecznej odpowiedzialnosci, tak aby kazdy wyborca przy urnie nie mial watpliwosci na kogo glosowac.Czy to jest mozliwe w spoleczenstwie polskim, skoro wszyscy ze soba nadal sa skluceni i obojetni. Dzialanosc spoleczna Pawla Bednarza jest bardzo dobrym przykladem do uswiadamiania wszystkich. Glupie i niestosowne opinie o jego Fundacji sa dowodem ze spoleczenstwo nadal woli sie zwalczac wzajemnie, jak wyciagac pozytywne wnioski!

   1. Dlatego pytam kto może wygrać wybory w 2019 r. Zbudowanie od podstaw siły społeczno-politycznej w dwa lata to będzie ciężko. A Polacy w większości są obojętni, znieczuleni, zapatrzeni w czubek własnego nosa. Totalni egocentrycy i snobi, pazerni na pieniądz. Jesteśmy u progu ogromnych zmian. W Polskim zatomizowanym społeczeństwie będzie ciężko cokolwiek trwałego zbudować.

   2. A Kukiz to w ile lat zbudował swoją „siłę społeczno-polityczną”, wchodząc jako trzeci orszak do Sejmu?… 😀

    Pamiętajmy, że przed wyborami rozpadnie się PiS, PO i Nowoczesna… Najprawdopodobniej niedobitki z tych agentur utworzą na czas wyborów jakieś nowe chazarskie struktury. Dziwię się Słowianom, że jeszcze nie tworzą formalnego szerokiego ruchu z myślą już o wyborach 2019.

    Ale, co my się martwimy, przecież „jakoś to będzie”…

   3. Kukiz to nie jest żadna siła tylko wydmuszka ( choć ma kilku zacnych posłów ). Jeszcze się o tym przekonasz, Typowy wentyl bezpieczeństwa dla tych co nie trawią Pisu i PO.

   4. [TAW] Dziwię się Słowianom, że jeszcze nie tworzą formalnego szerokiego ruchu z myślą już o wyborach 2019 — A jednak kogos szykuja…. Janusz Zagorski wczoraj sie zajaknal o kandydacie alternatywnym w wyborach na prezydenta. Szczegoly odlozyl na pozniej, gdyz do wyborow jeszcze kawal czasu.

 3. Handel dziecmi, handel ludzmi, handel organami…„ZLO„ktore nadal kwitnie jest szokujace ! Pawel Bednarz udowadnia ze zycie ludzkie jest niczym jezeli w gre wchodza duze pieniadze. Nie ma watpliwosci PiS nie moze wygrac wyborow !!!!

  1. TAK Koteczku ❤ Odspawać gnojków od stołków!
   DZIECI SĄ NASZE- WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ ❤
   10 000 OSÓB NA PROTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!
   Protest STOP NOP: Czerniak, Skutecki i Anacki. "Dzieci nie są państwowe! Dzieci są NASZE!"

   1. POLSKA SIĘ BUDZI!!!!! 😀
    Jerzy Zięba: Szczepionki są testowane na POLSKICH dzieciach! To jest kryminał!

   1. Dlaczego piSORKI nie wygrają, bo są cieniasami!! Na ich głowy się sypie- a oni wciąż naćpani katastrofą- trumny otwierają- WSZYSCY doskonale zdają sobie sprawę kto tego dokonał! A oni jeszcze dla nich UPADLAJĄ SIĘ!!!!!!!!!!!!
    ,,W niniejszym materiale zamieszczamy kompilacje zjawisk geoinżynieryjnych nad Warszawą z 2 czerwca 2017 roku. Nad miastem przez niemalże cały dzień widoczne były smugi chemiczne tworzące następnie toksyczne chmury.

    Jednocześnie rozpoczynamy kolejną ogólnopolską akcję zbierania zdjęć i filmów dokumentujących te zjawiska. Prosimy o wysyłanie ich na maila: prisonplanet@prisonplanet.pl
    Potężna geoinżynieria nad Warszawą HD. 2 czerwca 2017.

   2. Wszystko pięknie tylko jak długo jeszcze to zatruwanie nieba chemikaliami będzie trwało? Jak długo jeszcze będziemy na to pozwalać?! Trzeba i tu zrobić podobny protest jak w sprawie szczepień i żądać od rządu aby powiedział tej mafii NATOwskiej, aby wynieśli się z tymi chemikaliami z naszego nieba. WON!!!!

   3. miesiąc już prawie nie padało !
    w ostatnim tygodniu jeden dzień było zimno i chmury były ciemne = 100% opadów ale jednak nie tylko pokropiło. Ziemia na podwórku to już pustynia bez podlewania.

   4. To jest typowy technologiczny chazarski atak na Polskę, by wysuszyć płody rolne w czasie ich najintensywniejszego wzrostu. W kwietniu zrobili atak na kwitnące polskie sady:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/22/bron-najnowszej-generacji-przeciwko-slowianom-bron-klimatyczna/

    To są międzynarodowi globalni zbrodniarze. I PiS o tym doskonale wie, i na to pozwala. Musimy za dwa lata koniecznie odsunąć tych niebezpiecznych ludzi od władzy.

    *

    Musimy tylko uwierzyć wreszcie w swoją moc. Możesz mi nie wierzyć, ale podzielę się z Tobą moim, bardzo intymnym, doświadczeniem. Tydzień temu przy pracach na działce ogarnęło mnie takie Błogie Uczucie Troski o moje więdnące roślinki, że przerwałem robotę i pozostałem w tym stanie przez chwilę, z myślą o wodzie (bezwiednie, niecelowo przez kilka minut wizualizowałem wodę). To był taki mini-trans, zawieszenie – musiałem w każdym razie wejść na pewien czas w inne fale mózgu, co mi przychodzi z łatwością. Nie uwierzysz, ale po kilku godzinach upalnego, rozsłonecznionego dnia nagle, nie wiadomo skąd, bo żadnych chmur nie widziałem, a mam na to świadków z najbliższej rodziny, ZACZĘŁO INTENSYWNIE KROPIĆ…

    Ta dziwna niebiańska konewka trwała może z 5-10 minut, ale po glebie widziałem, że roślinki swoją, należną im porcję Życia otrzymały… ☺

    Dopiero dużo później skojarzyłem, że mogło (mogło) mieć to związek z tym dziwnym stanem błogości, jaki mnie kilka godzin wcześniej ogarnął.

    *

    Najlepiej jest oczywiście eksperymentować w kilka osób, ale trudno znaleźć dość wyewoluowanego do takich zabaw partnera (łatwość wchodzenia w stan alfa).

   5. Ja tez Atora slucham czasami. Ma poczucie humoru! 🙂Zasugerowalam, aby przeprowadzil wywiad z Jerzym Ziebą. Prawie kazdy jego film ma ogladalnosc co najmniej 100 tys., w porywach 400 tys., wiec spotkanie przysluzyloby się „sprawie”. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 4. Tak się zastanawiam, nad nowymi duszami, nad zmienionym DNA i kodem… Dlaczego dzieci rodzą się tam, gdzie są bite, zaniedbane, zabite, zakatowane, niechciane…wciąż pełno o tym w TV, mediach, itd., a dlaczego ci, którzy czekają na cud poczęcia i narodzin, którzy całą miłość swoją ofiarowaliby dziecku / dzieciom upragnionym, wyczekiwanym… tym rodzinom nie jest dane cieszyć się potomstwem i dać z siebie wszystko, co najlepsze, najwspanialsze nowemu człowiekowi, nowemu silnemu, świadomemu Słowianinowi, istocie miłości i boskości. Dlaczego ? O co w tym chodzi ?

  1. Jandarius ja myślę, że działa w tym przypadku KARMA
   /przyczyna i skutek/.
   Wiedzą już, Ci, którzy zajmują się swoją duchowością, że nasze ziemskie działania mają swoje dalsze konsekwencje.
   Czy istnieje więc sposób, aby kontrolować własne przeznaczenie?
   Każde nasze działanie, myśl, słowo ma swoje konsekwencje, tworzy we Wszechświecie niewidzialną siłę, która jest odbiciem naszej przeszłości. Odpowiednio pulsując w naszym ziemskim życiu tworzymy swoje przeznaczenie, sami jesteśmy jego twórcą. Nasze następne życie jest po prostu odbiciem przeszłości.

   Nasze myśli i działania są potężne, niosą energie, a ta jak echo odbija się w swoim czasie i wyznaczy nową ścieżkę naszego życia, cokolwiek robimy wróci do nas. I trudno za naszą dobrą czy złą karmę obwiniać kogokolwiek – nasze myśli, uczucia kształtują się w nas i wpływają na świat wokół nas. To my tworzymy ten świat przyciągając do siebie podobne energie. Nasze pozytywne myśli, działania stworzą nasz lepszy świat, szczęśliwy, zdrowy… ale kiedy żyjemy w ciągłym strachu, lęku, agresji, ciągle narzekając na złe życie, nieodpowiednich ludzi wokół siebie, przyciągamy do siebie podobne energie, które zwielokrotnią nasz zły los.

   I tak ci ciągli narzekacze, czy ci, którzy ciągle straszą ludzi katastrofami, wojnami wchodzą w ten świat wielkimi krokami i ukształtują sobie taki sam los… czyli: o czym nieustannie myślą to przyciągną do siebie. A mamy nawet w tej grupie takich, którzy siedzą w tej profesji na stałych etatach, bo myślą, że w ten sposób zbawiają świat… a może są pomocnikami w tworzeniu zła?….Czemu tak się dzieje?

   Jest to prawo przyczyny i skutku – Prawo Kosmosu. Tworzymy swoje szczęście albo swoją nędzę i od nas zależy co się z nami stanie: dobre czy złe. Toteż trudno tu winić kogoś obecnego za nasz nędzny los… nie ma takiej opcji, abyśmy to my do swojego nędznego losu nie przyłożyli swojego palca.

   Jaką karmę sobie stworzymy takiej doświadczymy, taka będzie nasza przyszłość. Swoją przyszłość piszemy sami, trudno za to kogoś winić… i tak kiedy straszymy ludzi końcem świata, wojnami, katastrofami musimy się z tym liczyć, że te dotkną nas samych… nie koniecznie tych ludzi, których nimi straszymy. Chyba, że poddadzą się tej samej psychozie, ulegną obcym myślom, znaczy dajemy sobie na to przeżycie wielkie szanse popadając w strach, lęk i inne psychozy. Jak widać nasza odwaga i zaufanie w boską opatrzność ma tu wiele do powiedzenia… t y l k o l u d z i e p e ł n i z a u f a n i a w b o s k ą o p a t r z n o ś ć b y w a j ą o c a l e n i n a w e t w n a j c i ę ż s z y c h c h w i l a c h i c h ż y c i a. Jak widać wiara człowieka ma potężny wpływ na jego los i potrafi czynić cuda. Zmianę naszej karmy możemy uczynić w teraźniejszości… albo przyciągamy do siebie złą karmę, albo ją oczyszczajmy. To co stworzyliśmy w przeszłości, wcześniej czy później objawi się w naszym życiu, tylko teraźniejszość może zmienić jej kierunek.

   Na przegranej pozycji są ludzie, którzy nie wierzą w reinkarnację, myślą sobie: odejdę z tego świata i wymiksuję się od złej karmy, która może ich dopaść w następnym wcieleniu. Ale dla tych ludzi religie wymyśliły piekło… i podobno tam się nic nie upiecze skoro człowiek sobie zasłużył… i spędzi swoje życie wieczne w tym miejscu pełnym bólu i rozpaczy.

   Owszem, w stanie między wcieleniami człowiek może doświadczyć tego piekła, ponieważ to nasz umysł stworzył swoje piekło, a wiadomo, że umysł podąża za nami gdziekolwiek idziemy po śmierci… na tej samej zasadzie podobne przyciąga podobne i trafiamy na poziom świadomości, na którym ukształtowaliśmy nasz umysł i w takich warunkach oczekujemy na dalsze nasze przeznaczenie (następne wcielenie), które też może być dla nas życiowym piekłem. Jak widać po tamtej stronie też obowiązuje pewna karma, podobne przyciąga podobne i lądujemy na takim poziomie, jak kto zwał to zwał: Piekło, Czyściec, Niebo… skoro wyrządził krzywdy innym teraz sam będzie tego doświadczał.

   Toteż następne wcielenie może okazać się dla tego człowieka jego ciężkim życiem w zależności jaką sobie stworzył karmę. Takie wcielenie będzie również jego oczyszczeniem, a wiadomo, że oczyszczenie nigdy nie jest łatwe… więc może mieć nie tylko ciężkie życie w formie materialnej, psychicznej, może również cierpieć na różne choroby. Często ludzie niepełnosprawni przerabiają tak swoją ciężką karmę… ale wcale to nie znaczy, że muszą być potępiani w tym życiu, trzeba im pomóc oczyścić przeszłość, bo tak naprawdę nie wiemy z jakiego powodu przyszło im być w takim ciele. Są również tacy niepełnosprawni, którzy poddają się temu zadaniu jako wolontariusze, to bardzo dojrzałe dusze, które oczyszczają karmę innych, tych słabszych dusz, czasami oczyszczają całe pokolenie rodziny, w której się narodziły… to ich współczucie i miłosierdzie powoduje chęć pomocy zagubionym duszom, przez co stają się ich wybawcami i realizują wielkie zadanie oczyszczania złej światowej karmy nagromadzonej w przeszłości, nie robią tego dla siebie tylko dla całego świata.

   Są to ich dobre intencje, a dobre intencje zawsze będą „dobrą karmą”. Są niby małym trybikiem w tej wielkiej maszynie Wszechświata, ale podnoszą wibracje Ziemi i wszystkich istot zamieszkujących na niej.

   Musimy już to wiedzieć… nigdy nie będziemy szczęśliwi kosztem innych… kiedy myślisz, że kogoś oszukasz i uciekniesz, to się grubo mylisz, karma to okrutnie sprawiedliwa Temida i zawsze nas znajdzie i odbierze swoje… i kto narusza prawo natury karmy zawsze zapłaci swoją cenę.
   Karma nie działa też liniowo, zadziała, kiedy w ogóle się tego nie spodziewamy, może odwrócić się w dowolnym momencie i zmieni w jednej chwili całe nasze życie.

   Nasza karma to nasza więź z przeszłością… zadamy komuś ból i my tego doświadczymy, ponieważ karma jest Uniwersalnym Prawem, poprzez jej działanie uczymy się o cierpieniu innych i doświadczamy go na nas samych. Dopiero wówczas nasza wiedza o tym świecie jest kompletna. Poznajemy życie z wielu perspektyw, zrozumiemy cierpienie innych… i długo się zastanawiamy nad tym co będziemy chcieli później uczynić. Czy zastosujemy zemstę czy przebaczenie? Dopiero, kiedy ubierzemy cudze buty zrozumiemy jak się w nich poczujemy.

   Popatrzcie ile ludzi prowadzi wewnętrzną walkę, choćby z prostymi rzeczami, jak łatwo przychodzi im ocenianie innych osób, pouczanie innych, jak łatwo pałają nienawiścią, sądem, i jak łatwo wymierzają kary, życzenia śmierci… a o wybaczaniu nie ma tu mowy… a w y b a c z a n i e u w a l n i a o d b ó l u… niestety, ale to wymaga wielkiego człowieka, bo tylko taki potrafi wybaczyć.
   Ludzie zapominają jeszcze o jednej ważnej rzeczy, b y c i a w d z i ę c z n y m , to także ważny akt we Wszechświecie, służy naszemu zdrowiu, dobremu samopoczuciu, byciu szczęśliwym i daje wewnętrzny spokój.
   Łączy ludzi uczuciem miłości.

   Takie jest Prawo Energii, jeśli dajemy miłość to ona wraca do nas, jeśli promieniujemy szczęściem i pozytywną energią to otrzymujemy jej w nadmiarze i kiedy wysyłamy takie wibracje, życie wydaje się piękne, ale to my siejemy ziarno pod tą uprawę.

   I czas już wiedzieć… jesteśmy jednością… kopniesz drugiego, znaczy sam się kopniesz… i to będzie najlepsza kara dla ciebie. Nasza dobroć daje nam nadzieję, ponieważ jest najcenniejszym darem jaki można dać komuś… to unosi ciebie i tą drugą osobę. Automatycznie wzbijacie się razem!

   Zła karma sama nie odejdzie dopóki jej nie oczyścisz… i pamiętaj, że karma wszystkich traktuje jednakowo, nie ma tu wyjątków. Sami w przeszłych wcieleniach tworzymy swój marny los, teraz tylko go odtwarzamy… i mamy szansę zmienić kierunek swojej karmy, znaczy w obecnym wcieleniu to co złe cofnąć poprzez czynienie dobrych rzeczy, tworzenie swoich cnót.
   Ale czy to zrobimy?

   Mamy wolną wolę, przymusu nie ma i Wieczna Miłość pozwala nam na prawo wyboru. P u n k t e m w y j ś c i a z n a s z e j z ł e j k a r m y j e s t ż a l, kiedy żałujemy za swoje czyny, czyli wysyłamy sygnał do Wszechświata, że nasze sumienie jest pełne wstydu i żalu za nasze złe czyny, to już jest pierwszym krokiem do odwracania naszej złej karmy. Ale do pełnej akcji p o t r z e b n e j e s t p r z e b a c z e n i e… i aby ktoś wybaczył trzeba go o to prosić i na prawić wyrządzone krzywdy, sam żal i wstyd tu nie wystarczy. To jest dopiero początek cofania złej karmy… bo bywa, że trzeba i doświadczyć tego co zrobiliśmy innym bez względu na ich przebaczenie, wszystko zależy od tego jak wielki ból uczyniliśmy innej osobie.

   Kiedy praktykujemy d o b r o i m i ł o ś ć uwolnimy się w pełni od złej karmy, ale i bywa, że tylko p r z e b a c z e n i e rozpuszcza wiele złej karmy i przekształca ją w dobrą. Kiedy znika poczucie winy, znaczy została rozpuszczona zła karma.

   Ale bywa też, że ci co źle czynią nie mają żadnego poczucia winy… a nawet po tym co uczynią innym czują się wspaniale! Ci grzęzną mocno w swojej złej karmie. Czynią sobie wiele krzywdy, tworzą nienawiść, chęć zemsty, życzą innym złego… a te złe energie zbierają się nad takimi ludźmi niczym czarne chmury, a kiedy te chmury wypuszczą w ich kierunku swoje negatywne promienie otrzymują to co sami wysłali.

   Toteż nie szukaj zemsty, raczej w y b a c z , to ci da uczucie niesamowitej ulgi. Wszechświat wyśle do ciebie energie pocieszenia, która da ci niesamowitą moc… kiedy jesteś d o b r y m człowiekiem Wszechświat nie pozwoli cię skrzywdzić. Wszechświat chce harmonii, dąży do równowagi… i chociaż neutralizowanie zła wymaga często długiego czasu, w odpowiednim momencie będzie rozwiązane.

   I nie zazdrość dzisiaj tym, którym się żyje lepiej… karma ma natychmiastowy efekt, jeśli zmienisz swoje postępowanie możesz tego i ty doświadczyć… ponieważ jest nie tylko znakiem sprawiedliwości, również miłości… poza tym celem karmy jest Uniwersalne Prawo a nie zemsta Wszechświata (Boga), i nie mów, że Bóg jest mściwy. Celem karmy jest pomoc ci być lepszym człowiekiem.

   K a ż d e d z i e c k o r o d z i s i ę j a k o k a r m a d l a r o d z i c ó w … ale i każde dziecko rodzi się jako karma dla
   siebie.

   I jak donosi wielu mistyków to dzieci wybierają sobie swoich
   rodziców, więc są projekcją ich karmy. I trudno tu rozpatrywać czy ta karma jest dobra czy zła.

   Dziecko samo w sobie jest szczęściem i radością rodziców… z drugiej strony uczy nas wielu rzeczy, choćby miłości, cierpliwości i pokory… ale z dziećmi miewamy również ciężkie relacje, potrafią przysporzyć wielu zmartwień, nie jeden raz te relacje są przytłaczające i uciążliwe.

   W tym układzie to rodzic jest nauczycielem, sędzią, stosuje dyscyplinę… ale nie głupi to wymyślił, że to matki są dla twoich dzieci najlepszymi adwokatami – nie masz lepszego obrońcy na świecie
   Może już czas najwyższy, aby w każdej rodzinie już znać tą prawdę, że wszystkich w to miejsce przyniosła ich wspólna karma, nie ma tu przypadków… a rodzicielstwo jest najtrudniejszym zadaniem na świecie.

   Ale i rodzice muszą pamiętać, że dzieci są nam dane jako dar duchowy. To dzieci często są pierwszymi nauczycielami duchowymi dla rodziców… i tylko przez tą praktykę wzrastają. Czym mają trudniejsze dziecko tym ich wzrost bywa większy, a jeszcze mocniej b u d z ą się przy dziecku adoptowanym czy upośledzonym.
   Wielu rodziców opuszcza swoje dzieci… dlaczego tak się dzieje?
   Brakuje tutaj karmicznej więzi i to już jest karma dla dziecka, choć brzmi to smutno… ale bywa, że to dziecko a d o p t u j e inna rodzina i zmieniają się okoliczności jego życia, czasami na dużo lepsze. W tym życiu dziecko doświadcza takiej kombinacji, wchodzi w porozumienie z innymi rodzicami, którzy nie są biologicznymi rodzicami, ale mogą być jego rodzicami z poprzedniego wcielenia. Biologiczna matka pełniła tylko rolę surogatki, ponieważ w tym życiu pod wpływem jakiejś k a r m i c z n e j z a l e ż n o ś c i z a s t ę p c z a r o d z i n a n i e m o ż e d o ś w i a d c z y ć w ł a s n e g o p o t o m s t w a … i to też jest wielka nauka dla obu stron – doświadczenie bycia niepłodnym i chęć przyjęcia obcego dziecka i dostarczenia mu bezwarunkowej wielkiej miłości. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie. A z drugiej strony jest to k a r m i c z n y d ł u g, spłacone zadłużenie, często te opuszczone dzieci będą ważnym karmicznym wiązaniem, doświadczeniem, ponieważ zmieniają również podejście biologicznej matki, w której zaczyna rozwijać się miłość… i zmienia się wzorzec zachowania wielu ludzi.

   Nie ma przypadków we Wszechświecie, również w kwestii dzieci opuszczonych, adoptowanych… nie ma przypadków, gdy dziecko się rodzi i zaraz odchodzi… nie ma przypadków, kiedy przedwcześnie umiera, kiedy ginie z ręki mordercy… to wszystko kształtują poprzednie wcielenia. To wszystko jest potrzebne w odniesieniu do duchowego rozwoju, chociaż dla prostych ziemian nie ma to sensu, bo jakże Bóg może okazać się taki niesprawiedliwy szczególnie w stosunku do „niewinnych” dzieci. To jest nasze ziemskie myślenie, które postrzega mocniej materie niż ducha.

   Wysoko zaawansowane duchowo dusze doświadczą nie jednego przykrego zdarzenia, uczą głębokich poziomów miłości, wartości rodzinnych, wybaczania sobie i innym.

   Podobnie jest z chorobami genetycznymi, czyli nierozwiązany problem w tej rodzinie… i jak czasami ciężko ten karmiczny problem przeskoczyć! I zmusza nas taka sytuacja do nowych działań

   „Co nie jest rozwiązane na Ziemi, nie będzie rozwiązane i w Niebie”
   Pamiętajmy! Karma jest bilansem energetycznym, odzwierciedla przyczynę i skutek, a my jesteśmy konsekwencją naszych wyborów, które są zgodne z prawem Wszechświata, ponieważ mamy wolną wolę.
   Dopóki nie zreperujemy zniekształceń w naszym energetycznym polu będziemy wracać w podobne warunki.

   Wszystkie aspekty naszej karmy nosimy w naszym DNA, toteż rodzimy się w tej samej rodzinie, z tą samą chorobą, nękają nas podobne nieszczęścia… idziemy w te same uzależnienia, depresje… a nawet nadużycia seksualne, terroryzm, czy inne okrucieństwa. Jest wiele dusz, które podróżują tak w kółko, nie zmieniają swoich energetycznych wzorców.

   Kiedy leczymy karmiczne rany zmienia się nasza genetyka, a ten krok ma ogromny wpływ na nasz rozwój duchowy, wyrywamy się z niewoli własnych zachowań.

   Kiedy przechodzimy w wymiary duchowe wypełniamy się bezwarunkową miłością, a ta oczyszcza naszą istotę. Nowa już energia określi nam inne przyszłe życie.

   Pamiętajmy! W świecie energii wszystko jest rejestrowane, więc jeśli kogoś skrzywdziliśmy nie zostanie to niezauważone… i odwrotnie… zadziała prawo przyczyny i skutku.

   Wybacz Jandarius trochę przydługi wywód, ale może ktoś skorzysta w dobrym tego słowa znaczeniu.

   1. Ślicznie , pięknie i mądrze napisałaś wiele kwesti , jednakże jeśli pozolisz dodam od siebie , kiedy dziecko jest „Trudne”- brzydkie słowo , ulubione dzisiejszych psychologów….ale wiadomo o co chodzi ,naucza rozumieć swoich rodziców 🙂 bo w końcu po kimś te geny ma prawda? więc tak tak , dziecko to wielki Nauczyciel dla każdego rodzica który to z/rozumie

    Co do Karmy wierzę tylko w taką którą oddaję w tym samym życiu , a u mnie tak było , trza tylko chcieć zaś zrozumieć 🙂

    Co do kwestii w którymś tam w cieleniu(bo i takie są teorie) cóż do mnie to już nie przemawia… jak mogę zrozumieć’ winę” w 5 w cieleniu i braku pamięci?

    Nie mówię że tak jest ale od dawna już uważam że wszystko zostało po „coś”

    Gdyby na świecie nie było zła wiedziałabyś przed czym uciekać kiedyś ?
    Gdybyś nie popełniała błędów wiedziałabyś czym jest życie ?
    Gdybyś nie doświadczyła wielu złych i dobrych chwil … itp

    Czy gdyby nie to wszystko wiedziałabyś, że być” Bogiem” oznacza wielką odpowiedzialność?:)

 5. ..moze to głupie a moze nie–ale ja sobie myslałam–jak to jest– ze karma czasem działa jak wet za wet..no i ciagnie to sie w niskonczonosc,jesli wina jest ogromna,np morderstwo czy gwałt i doznac musisz tego samego ,zeby odczuc co zrobiłes -jaki bol zadałes..ale ten oprawca dla oprawcy a moze poprzednio ofiara znowu jest uwikłana—dopoki ktos nie zrobi grubej kreski w postaci wybaczenia z serca –wybaczenia oprawcy!albo i moze wziecia na siebie trudów za kogos ,za ród–by czesciowo przyspieszyc oczyszczenie…no wąłsnie mi idzie o to przyspieszenie konca karmy–tej najgorszej–bo przeciez tak wiele duchowych przekazów mowi ,ze my nie musimy cierpiec,ze to ogromne zło–to jest napedzane przez naszych/ niegrzecznych/ braci z kosmosu…jejku nie moge tego ujac w jedno zdanie–karma rozmywa sie jesli kochasz i wybaczasz bezwarunkowo–to ma wieksza moc niz karma–to chciałam chyba rzec…
  wogole ciesze sie ,ze tu moge,miedzy wami bywac:)

  1. Isia dla Ciebie trochę o wybaczaniu, wg mnie wybaczyć wszystko wszystkim tzn uwolnić się ze wszystkich pęt które nas uciskają i nie pozwalają żyć w Boskiej pełni tu na ziemi .
   Ja właśnie wybaczyłam wszystkim wszystko i żyję w RAJU tu na tej pięknej Matce Gai, jeszcze jedynym moim pragnieniem jest by wszyscy mogli doświadczyć tej ekstazy jeszcze za życia tu na ziemi, ale tego może dokonać każdy tylko sam, po uprzednim wejściu i zamieszkaniu na stałe w SWOIM SERCU a potem już tylko jest piękno…..piękno…….piękno i wszechobecna MIŁOŚĆ i BOSKIE ŚWIATŁO, a Twoim jedynym przyjacielem i doradcą jest BÓG w NAS.
   I to jest najwspanialsze i tego Tobie i wszystkim życzę z głębi mojego serca >3

   W Y B A C Z A N I E
   ===================
      – Jednym z Boskich praw jest prawo wybaczenia. Temat dotyczący procesu wybaczenia jest tak ważny, tak istotny, że zależą od niego nasze dalsze losy. Wybaczyć znaczy nie tylko zrozumieć, że nasz brat, nasza siostra zasługuje na wybaczenie, lecz odczuć, że my sami wybaczając wracamy do spokoju ducha. Człowiek który nie chce wybaczyć jest nieszczęśliwy z własnej winy i stale czuje się zgorzkniały. Wybaczenie pozwala nam powrócić do prawdziwej wolności – do stanu świadomości nazywanego Boskością. Bóg jest wolnością. Nasza wolność jest wyrazem Boskiej woli. 

      – Nasz Ojciec, Stwórca jest żywym Miłosierdziem, a my jesteśmy jego dziećmi. Kto chce wznieść się ponad prawo przyczyny i skutku, prawo akcji i reakcji powinien zrozumieć, że prawo to obowiązuje li tylko na planie materialnym. Nie musimy wcale skazywać się na katolickie „wieczne potępienie”, nie musimy za karę do smażyć się przez wieczność w piekle zarządzanym przez diabły i nie musimy cierpieć katuszy za każdy popełniony w życiu błąd. Dzięki odziedziczonej po naszym Stwórcy Boskich cech, takich jak łaskawość, miłość i miłosierdzie nie musimy skazywać się na życie w piekle. Nasze życie leży w naszych rękach. Jesteśmy przecież wolnymi istotami stworzonymi „na obraz
   i podobieństwo” naszego miłosiernego, niebiańskiego Stwórcy.

      – W chwili gdy tylko odczuwamy, że pochopnie wykroczyliśmy przeciwko Boskim Uniwersalnym Prawom, że nasze myśli są egoistyczne, egocentryczne, nasze słowa ranią innych, a nasze uczynki nie wypływają z serca, natychmiast możemy skorzystać z prawa wolności, z prawa zadośćuczynienia, przeproszenia i naprawienia tego, co można naprawić. Takie postępowanie chroni nas przed radykalnymi uderzeniami losu i cierpieniem. Mamy bowiem możliwość złagodzić lub nawet zlikwidować reakcję wszechświata na nasze brutalne postępowanie o ile szczerze żałujemy za popełnione winy. Bogu-Ojcu zależy na naszym duchowym rozwoju, więc zadbajmy o ten rozwój. Bóg obdarzył nas nieśmiertelnością, więc poświęćmy Jemu to wieczne życie i nie twórzmy cierpienia innym i sobie. Naszym przeznaczenie nie jest życie w cierpieniu.

      – Gdy potraktowaliśmy naszą siostrę lub naszego brata niewłaściwie, oddajemy się w jego ręce. Tracimy władzę nad sobą. Teraz on ma władzę nad nami. Może nam wybaczyć lub nie i dopóki ta sytuacja nie zostanie oczyszczona z wszelkich negatywnych uczuć i emocji, tak długo niesiemy brzemię winy (czy tego chcemy, czy nie, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie) i jesteśmy tym samym uzależnieni od bliźniego, a to oznacza, że jesteśmy odpowiedzialni za wyhamowanie procesu duchowego rozwoju – naszego bliźniego i naszego własnego. Wykroczyliśmy bowiem przeciw prawu Boskiej woli; Jego wolą jest żebyśmy z radością rozwijali się duchowo. A więc, gdy tylko postanawiamy naprawić to, co bezmyślnie lub z premedytacją zepsuliśmy i otwieramy się świadomie na Boskie prądy eteryczne, które chcą płynąć swobodnie poprzez nasze meridiany – prąd dobroci, prąd życzliwości, prąd wybaczenia, prąd wyrozumienia – wówczas wracamy do stanu Boskiego spokoju, Boskiej równowagi i proporcji. Jest to stan świadomości Chrystusa, który przez Jezusa nawoływał, abyśmy wrócili do tego utraconego stanu świadomości jeśli już nie chcemy skazywać się na dalsze cierpienie: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy nie możecie już wytrzymać trudów i obciążeń życia w materializmie, bo mój stan świadomości zwróci wam spokój.

   – Wszystkie wymiary przenikają się wzajemnie; wszystko zawarte jest we wszystkim. Światło przenika ciemność. Z tego wynika, że pole świadomości Chrystusa przenika nas, a my możemy w każdej chwili otworzyć się na ten rodzaj promieniowania. To promieniowanie jest zbawcze. Budzimy się z hipnotycznego transu i stwierdzamy że jesteśmy wolni, że w każdej chwili możemy oddać temu chrystusowemu polu nasze przywary, nasza samowolę, naszą nieustępliwość, naszą nienawiść do inaczej myślących, a ono przetworzy to, co niskie w wysokie i wyśle do nas z powrotem takie wibracje, które nas na powrót uszlachetnią, wzmocnią i uzdrowią. Z tego pola możemy czerpać wszystko to, co pozytywne dla naszego duchowego rozwoju. I nie zapominajmy, że niesiemy w sobie jeszcze jedno pole najwznioślejszej energii – pole Boskości, pole naszego pochodzenia. Do tego pola mamy jednak dostęp dopiero wtedy, gdy już potrafimy czerpać z pola Chrystusa. Dlatego jesteśmy wolni i nie żyjemy już w polu promieniowania „padołu łez”. Jesteśmy uczniami Wyższej Szkoły Życia.

      – Skoro żyjąc na materii w materialnym ciele możemy tu rozwijać się szybciej niż na innych płaszczyznach oczyszczenia, znaczy to, że mamy szansę szybciej naprawiać popełnione błędy. Mowa tu o świadomym inkarnowaniu się w ludzkie ciało. Takie wcielenie ma terapeutyczny sens i rezonuje z Boską wolą. Żyjąc świadomie i odnosząc świadomie rezultaty błędnego postępowania rezonujemy z prawem Boskiej woli. Nasz Ojciec nie chce przecież, żebyśmy cierpieli, lecz chce widzieć świadome swej Boskości twórcze dziecko Boskiej miłości. Z tego wynika, że inkarnacja ma służyć tylko Boskim celom. Świadomy duch nie będzie wcielać się wciąż na nowo. Żyjąca w stanie zamroczenia dusza ignorująca naukę o reinkarnacji i wybaczeniu sobie i innym jest miotana miedzy narodzinami a umieraniem.

 6. SłowiAneczko- poza nami Młodzież chłonie Twoje mądrości – przesłania duchowe jak ,,świeże najsmaczniejsze, najwartościowsze bułeczki orkiszowe 🙂 DZIĘKUJEMY ❤
  Opublikowany 6 cze 2017 Wezwanie w sprawie GMO. 8 czerwca godzina 12:00 Sejm RP.
  .https://www.youtube.com/watch?v=CaTzwhNuEqE
  Władza chce wprowadzić uprawy GMO w Polsce. Mimo potężnego sprzeciwu społecznego przygotowali zapisy nowelizacji ustawy o GMO, które dopuszczają tworzenie stref GMO w Polsce. W studio NTV w Sobótce Janusz Zagórski i Andrzej Grabarz referują informacje zawarte w mailu rozsyłanym po Polsce przez grupę ekologicznych działaczy, wlaczących o Polskę wolną od GMO.
  Kto tworzy prawo i zarabia na GMO w Polsce http://www.vismaya-maitreya.pl
  .https://www.youtube.com/watch?v=iQ5lEgEuuRg
  Może stare – ale jakże świeże – zawsze przed wprowadzeniem czegoś kluczowego, szkodliwego – pojawiają się nagłośnione afery – wtedy była afera hazardowa – a w tle po cichu, spokojnie gmo (pasze) wdrażane!!!!!!!!!!!!!!

 7. Od dłuższego czasu czytam na ten temat o coraz bardziej otwierają mi się oczy….. z przerażenia. Nie jestem.poszukiwaczem sensacji a tutaj sensacji nie ma tylko ogromna tragedia setek a nawet tysięcy dzieci sprzedawanych za granicę bogatym zwyrolom, satanistom albo na narządy zamienne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s