7 myśli w temacie “Jedno z ostatnich spotkań Grupy Bilderberg, trumienny horror smoleński, upadek Gazetowyborczego Babilonu!

  1. Korzenie drzewa matrixa zostały definitywnie raz na zawsze obcięte 😀

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/11/korzenie-drzewa-matrixa-zostaly-odciete/

   Grupa Bilderberg to jedna z kilku głów hydry/bestii NWO.

   Bestia nie ma już zasilania z zewnątrz (obcięte korzenie), więc może żywić się tylko i wyłącznie energią nieświadomych istot ludzkich, zwłaszcza nieświadomych istot ludzkich z niektórych środowisk alternatywnych, które nadal z uporem wartym lepszej sprawy głoszą wielkość, potęgę, moc i wieczną chwałę apokaliptycznej Bestii NWO.

   My tej bestii już swoją uwagą nie dokarmiamy (energia idzie za uwagą), już nie nadajemy jej mocy – by jak najszybciej wreszcie zdechła.

   Po tegorocznym spotkaniu będą już co najwyżej tylko dwa, a być może już nawet tylko jedno. Wszystko zależy OD WCIĄŻ ZMIENIAJĄCEJ SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ, NIEUSTANNEJ DYNAMIKI POTENCJAŁÓW PRZESTRZENI. Bo przestrzeń nie jest statyczna, wciąż fluktuuje.

   Czasami wystarczy tylko jedno, wygłoszone w odpowiednim dniu, przemówienie przebudzonej istoty, by zakrzywić czasoprzestrzeń i zmienić na trwałe historię danego kraju czy nawet kontynentu.

   Jerzy Zięba swoim kwietniowym charyzmatycznym, porywającym przemówieniem w Sejmie wciągnął nowe dziesiątki, a może i setki tysięcy Polaków na linię czasową Wielkiej Zmiany. A oprócz premiera Jerzego Zięby takich Lokomotyw Wielkiej Zmiany jest jeszcze w Polsce kilka.

   Energia KAŻDEJ zintegrowanej istoty ludzkiej jest ważna w tym szczególnym czasie;
   każda rozmowa, każdy czyn, myśl każda…

   1. TAW, codziennie rozmawiając ze swoim Źródłem Wszechrzeczy, przekazuję moje pragnienie i wizję pięknego, sprawiedliwego i
    pełnego jego Boskiej Miłości Świata dla nas wszystkich.
    I wiem, że tak się niedługo stanie, a zło zostanie unicestwione.

   2. Dziękuję Ci za Twoją pracę, święta Anno Samotrzecia ❤

    Ja też nad tym pracuję, ale ciągle jest nas za mało, bo większość woli albo leniuchować, albo narzekać, albo generować nienawiść (zasilającą Bestię), albo generować lęki (również zasilające Bestię), albo (co już najgorsze) mimowolnie wizualizować wojnę lub zwycięstwo NWO…

    A my od zupełnie innej strony sprawę ogarniamy… 😉😁😜

    To nic, że na razie jest nas niewielu – ale za to jaka jakość!… 😜

   3. Dam głowę uciąć, TAW, że wybory 2019 będą nazywane wyborami tysiąclecia i raz na zawsze upadnie niewola Polski. A ty jak uważasz?

   4. (Damian, trzeba bardzo uważać na słowa, bo to, co dla nas jest tylko metaforą, ludzka podświadomość oraz różne ciemne byty odbierają jako zgodę, przyzwolenie lub zawarcie kontraktu. Trzeba bardzo uważać na to, co się mówi i myśli).

    WYBORY 2019 BĘDĄ ŚWIĘTEM WSZYSTKICH WOLNYCH POLAKÓW RODAKÓW SŁOWIAN! SŁAWA WIELKIEJ POLSCE! 😁 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s