Założyciele KOD: Jarosław Marciniak, Krzysztof Łoziński i Mateusz Kijowski
Rozłam w KOD❗ Mateusz Kijowski odszedł z KOD i założył nową antypolską organizację: Komitet Społeczny „Odnowa”. Szefem KOD-u został dziś 68-letni Krzysztof Łoziński, były działacz KOR i Solidarności.

„W tajnym głosowaniu kandydaturę Łozińskiego poparło 130 delegatów, 28 było przeciw, a 7 wstrzymało się od głosu. Równocześnie do nowego zarządu KOD nie dostała się żadna z osób, do tej pory utożsamianych ze środowiskiem lojalnym wobec Kijowskiego”. Sypią się i sypać się będą struktury wszystkich gadzich organizacji w Polsce…

TAW

Więcej czytaj na:

https://opinie.wp.pl/marcin-makowski-potwierdzaja-sie-doniesienia-wp-w-kod-doszlo-do-rozlamu-jest-nowy-ruch-6127209207974017a

40 myśli w temacie “ROZŁAM W KOD❗ Sypią się i sypać się będą struktury wszystkich gadzich organizacji w Polsce…

 1. A ja dodam do tego jeszcze jedną dobrą wiadomość. Wczoraj zmarł Zbigniew Brzeziński. Wiem, że nie powinno się cieszyć z czyjejś śmierci, ale to był jeden z ważniejszych speców od NWO. I już knuł więcej nie będzie.

  1. I pomyśleć, ze szlacheckiej rodziny a polonofob.
   Czy coś zrozumiał w chwili odejścia z tego świata?

   1. TWA w tym samy czasie z roznica 8 tys km. Czy to zadzialala jednosc slowianska czy fizyka kwantowa w naszych komorkach a moze nadchodzi masa krytyczna oznajmiajaca zmiany.

   2. Synchronia była niesamowita.

    Może chodzi o to, że „po latach” zaczynamy się tu wszyscy powoli zgrywać, jak to w starych dobrych małżeństwach bywa: jedno przejmuje coś z drugiego i tworzy się już zupełnie nowa jakość…

    Niezaprzeczalnym faktem jest też to, że polska przestrzeń coraz bardziej zagina się w kierunku postulowanej od dawna przeze mnie i od dawna przez wiele wyewoluowanych istot metodycznie wypracowywanej narodowej jedności…

    Coraz więcej Polaków myśli podobnie i pędem wskakuje do najszybszego w tej chwili pociągu do pełnej wolności. A my już dawno w nim siedzimy… 😉 😀

 2. AGONIA SYSTEMU POSTĘPUJE! DEMONTAŻ POLSKI – chcieli pokazać- my jak chcemy wyrąbiemy wszystko co ,,święte”- co SŁOWIAŃSKIE- nasze tajne narzędzia, co za kasę zrobią wszystko- przykład szyszki i Drzew- wyciągniemy ,, trupy polityczne z szaf”- wszystkie ręce na pokład- TO NIC NIE DA- SKUTEK BĘDZIE ODWROTNY- ten statek tonie- PLAN UE 500+ DLA KAŻDEGO UCHODŹCY W POLSCE POCHŁONIE WAS OSTATECZNIE! Igrzyska się rozpoczęły do kolejnego przesilenia- wtedy kosa energetyczna się uruchomi!

   1. JESTEM SPOKOJNA, gdyz DZIĘKI TOBIE znam scenariusz 😀
    PiS nie sciągnie, bo wie, co to dla nich znaczy – próbują badać grunt i są w kropce, bo mocoDAWCY naciskają – MNIE cieszy ten szaleńczy nacisk, bo on działa lepiej niz BUDZIK, a oto przykład – nasz Jacek PRZEBUDZONY:
    Dlaczego w atakach terrorystycznych giną tylko cywile? KK, MSZ i elity a radykalny islam
    .https://www.youtube.com/watch?v=_69Od4m_axc
    BARDZO ODWAŻNY FILM!! KOMENTARZE:
    „Łączymy się póki czas, bo Polaków chrześcijan nikt nie będzie bronił. Chwała Wielkiej Polsce (Lechii)”.
    „Jeden z Twoich najmocniejszych filmów. Coś czuję, że Pan Jezus ma dla Ciebie extra plan. Uważaj na siebie, bo wdepnąłeś na odcisk gigantom diabelstwa. O ile nie jesteś pierwszy, to w porównaniu z innymi Twój przekaz dociera do mas. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem”.

  1. Wczoraj na stadionie narodowym w Warszawie była gala KSW i na niej walka Mameda Khalidowa z jakimś Polakiem (nie pamiętam nazwiska, bo dyscyplina w której dwóch facetów okłada się po gębach delikatnie mówiąc mnie nie pasjonuje) i wygrał Khalidow. Mimo zwycięstwa został wygwizdany przez blisko 60 tysięczną publiczność na stadionie za to, że wyznaje islam i manifestuje swoją wiarę. Jeśli więc PiS przyjmie tzw. uchodźców to bardzo szybko jego rządy się zakończą. być może nawet wywiezieniem na taczkach.

   1. Zauważyłem ciekawą rzecz: nachodźców boją się tylko ci moi koledzy, którzy mają córki…

    Pozostali Słowianie doskonale wiedzą, że nie ma takiej siły we Wszechświecie, króra byłaby w stanie na dłużej odebrać nam naszą Macierz i Ojcowiznę – uświęconą Ziemię RODu Naszego Polaszego 🔆 🐂

   2. TAW to nie tak! Oni są tak wypatrzeni, że nawet rury wydechowe samochodowe są w ich pożądaniu- i to nie jest niestety żart!!!!!!!!!!!!!
    My się ich nie boimy- TYLKO CHCEMY MIEĆ SPOKÓJ W DOMU- NASZA KREW, NASZE GENY NIE POZWOLĄ NA TO CO ONI WYPRAWIAJĄ! Zresztą większość z nich jest faszerowana prochami- nie jedzą, nie śpią i są bardzo agresywni- zresztą obecnie są przygotowywani na zamachy letnie

   3. O, z rurami jeszcze nie próbowałem, dzięki za twórczą inspirację 😜

    Czego to się człowiek nie nauczy na własnym blogu… Po prostu szkoła życia multikulti… 😉👳😁

 3. Milosnicy islamskiego multikulturalizmu sciagaja do Polski po cichutku.Podobno maja tego z 10 tys w ostatnim czasie a PIS mowi ze niby halt tyle ze ostatnie slowo wydaje episkopat.JEsli KK ma upasc a na to wyglada to kontrolerzy zastapia islamem ,gdyz posluch lepszy a gawiedz niczym w sredniowieczu uwierzy administracji w kazda czarownice.Mamy swoistego radzaju wyscig tzw islamizacji z przebudzeniem slowinskim ale czy zdazymy sie obudzic?

  1. Będzie dobrze.

   Z prostego powodu.

   Po pierwsze, ruszył proces stopniowego, lecz nieuchronnego upadku wszystkich religii na planecie.

   Po drugie (to już bardziej zaawansowana weda/wieda/wiedza),

   algorytmy islamu

   są w ekstremalnej przeciwfazie (niezgodność algorytmiczna, niekompatybilność)

   do rozpiętej nad Polską nowej

   WZORCOWEJ,

   ORGANICZNEJ,

   MACIERZYSTEJ,

   ŹRÓDLANEJ Przestrzeni 🔆

   Więc islamiści oraz wszelacy inni ekstremiści (yehowici, dżenderyści, federaści-pederaści, jew-ropejczycy, kulturowi marksiści, antysłowiańscy NATOwnicy) NIE MAJĄ JUŻ NAJMNIEJSZYCH SZANS na przeflancowanie na naszą RODową Macierz swoich demonicznych idei.

   Po prostu.

   Tu działa już czysta fizyka, hiperfizyka:

   Na wzorcową, organiczną, wyekstrahowaną matrycę nie da się już wgrać żadnego wirusa.

   Dlatego

   WSZYSTKIE

   partie polityczne, organizacje oraz pomysły niesłużące Życiu będą przez nową Wzorcową Przestrzeń bezlitośnie anihilowane. Jak już dawno zapowiadałem, rozpadnie się: PiS, PO, Nowoczesna, KOD, Odnowa.

   1. TAW, i oby nie powstała już żadna nowa partia. Tak się stanie, jeżeli wszyscy tego będziemy pragnąć nie tylko mentalnie.

 4. Witam. Jestem Polakiem i jestem dumny z tego, nie służyłem żadnemu pracodawcy zachodniemu, u siebie (w Polsce) jestem panem, u nich jestem dziadem. Nadciąga czas wielkiej Polski LECHISTANU, EMPIRE of LECHIA. Pozdrawiam Lechitów z krwi i kości Best Regards – A. Mazurek

 5. Pociotki NKWD-ziarskich elit beda oddawac ostatnie tchy niebawem.Ich wypatrzone techniki manipulacji i kontroli Polakami dobiegaja konca i czas przejrzec na oczy. Co do Ciebie SlowiAnka to uwazaj bo akcja nie tylko dzieje sie w calej Polsce ale szczegolnie blizej Ciebie w Bielsku.

  .https://www.youtube.com/watch?v=LUyU2nLO0OM

  1. Devingo- materiał powala ( BRAK SŁÓW!!!!!!!!!!!!)- to nie tylko BB to WROCŁAW- myslę, że cała POLSKA- W KOŃCU TEN CZAS DOBIEGA KOŃCA!! Gdzie są ich SERCA?!!!!!!!!

  2. Devingo dziękuję za ostrzeżenie, nawet nie wiedziałam, że u mnie w Bielsku takie haniebne rzeczy się działy i dzieją, dobrze ,że te sprawy wychodzą z ukrycia , a wredne kreatury poniosą konsekwencje za swoje uczynki.

 6. To jakies pieprzone bioroboty bez sumienia,empati.NKWD-ziarska korporacja zla i uboju slowian robi co moze aby depopulacji Polakow nie bylo konca.Jak system dochodzi do dna,mulu i wodorostow,nie idzie juz zadluzac i obwiniac wtedy biora sie za dzieci.W cesarstwie rzymskim stadium oddawania dzieci za dlugi swoim wierzycielom przez rodzicow w niewole seksualna bylo ostatnim etapem zdemoralizowanych elit rzymskich.Jak widac zboczone elity lubia czerpac wzorce z niechlubnych sytuacji historycznych ale wyglada jednak ze to ciagle ta sama elita powtarzajaca swoje taktyki jak z matrycy.

   1. TAW, podany powyżej link i słowa Alis od 30 minuty są bardzo ważne. Mam nadzieję, że Polacy – Lechici nie będą traktować obudzoną świadomość jak chwilową modę.
    Sława i chwała Lechitom.

   2. O ile prywatnie bardzo lubię Alis, o tyle absolutnie nie podzielam jej wywodu o rzekomej modzie na słowiańszczyznę ani o rzekomej agenturalnej kreacji tej „mody”. Nie znam też nikogo, kto by na tym temacie materialnie się dorobił.

    Ja to widzę zupełnie inaczej.

    Ja widzę

    KILKA osób w Polsce

    bardzo ciężko, ponad siły odwalających samotną edukacyjną orkę na ugorze, z determinacją budzących Ducha Narodu

    – i resztę:

    gapiów,

    obszczekiwaczy,

    szyderców

    i podjudzaczy.

   3. „bardzo ciężko, ponad siły odwalających samotną edukacyjną orkę na ugorze, z determinacją budzących Ducha Narodu ”

    Mhmm
    …ide SILY ODZYWIC, bywalo, ze ciezko bylo… teraz wielu pokumalo, WIEDZA, sporo JEJ, przekazana…co kto tam wie, czy mysli, ze wie : powiedzial, napisal…

    NAJWYZSZY JUZ CZAS NA SPRAWIEDLIWOSC i SZCZESCIE ❤
    NA BRATERSTWO W CZYNIE ❤

    DAJ BOZE ❤

 7. Tu sie zgadzam TAW i nie tylko z Toba odnosnie tego. Do okola zauwazam szyderczych podjudzaczy i dezinformatorow nazywajacych solowianofilami ludzi obudzonych i nawiazujacych do fundamentow naszych praojcow.Naszych fundamentow – okresleniem to juz zaleznie jak kto sie czuje i dlatego tyle dezinformacji i wprowadzania Polakow w blad w tej kwesti. AParat korporacji watykanskiej ze wszystkim nadbudowkami i podkorproacjami bedzie staral utrzymac sie w pionie przy jednoczesnym wysysie okupowanych narodow ,ich depopulacji i oglupianiu.JEszcze jedno takie cos mnie zaskakuje,skad w sieci tyle portali na ktorych reklamuje sie niechcec do zakladania rodzin oraz rodzicielstwa. Nie wiecie matoly agenturalne ,ze prokreacja jest zgodna z natura a zaburzenie tego doprowadzilo juz narody do depopulacji?Zapewne o tym wiecie stad indoktrynacja mlodych wszelkimi newage-owskimi ideami a tymczasem bedzie mniej slowianskich narodow ku uciesze innych.

 8. Zgadzam się z Tobą. Sam widzę siebie pośród gapiów, czasami coś powiem, może się trochę wychyle:) Całe czas słucham, że jest moda na nieszczepienie, czy właśnie na Słowiańszczyznę. Albo że Słowianie to wrzutka Putina, taka jego gra. Moim zdaniem jeśli ktoś gra Słowiańszczyzną to jest wirtuozem, a jeżeli jest wirtuozem to już nie gra tylko tworzy. Idą za tym inni, ponieważ z tym rezonują, to naturalne. „Moda” to ma wgrany robot, który nie czuje, a nie istota ludzka.

  1. Bo SŁOWIANINEM się JEST a nie bywa. Dzisiaj jest też moda na zdrową żywność, na zioła czy na ćwiczenia fizyczne w parku czy na siłowni.
   Ludzie przecież to jakaś paranoja i schizofrenia. To są normalne czynności do których każdy ma prawo. To powinno być codziennością każdego człowieka, który chce być zdrowy.

   Zgadzam się z tobą dobryrolniku. Wiadomo jak nie będzie mody i trendów to korpo na ludziach nie zarobi. A tak można zniszczyć środowisko naturalne dane nam wszystkim pod opiekę a potem sprzedawać w hipermarketach te super eko sreko zdrową i „naturalną” żywność za gruby chajs.

   1. Będąc przypadkiem w lidlu po ciasteczka dla mojego pieska, natknęłam się na stoisko z ekologicznie uprawianymi warzywami, kupiłam marchewkę i co? po tygodniu cała była w czarnych plackach, czyli wyszły chemiczne nawozy, na których była pędzona. Jak sobie sama uchowam, to tylko wtedy wiem, co jem. Taka jest cała prawda o ekologicznych uprawach z marketów, ekologiczna, bo wielka jest tylko cena 😀

 9. MODA jest ulotna i dla zbłąkanych poszukiwaczy!
  SŁOWIAŃSZCZYZNA jest żywa i prawdziwa, mocna, kochająca RODzinna- jest PRZEPIĘKNA, jest w nas- rośnie i dojrzewa 🙂
  SŁOWIAŃSZCZYZNA to powrót do korzeni, powrót do DOMU RODzinnego- to życie, to miłość, to radość, wysokie wibracje!
  Nie mam nic przeciwko, jeżeli ta ,,moda” sprawi, że MŁODZI POWRÓCĄ DO RODA ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s