Fatima w świetle ingerencji cywilizacji pozaziemskich – wystąpienie Janusza Zagórskiego na Konferencji „100 lat Objawień Fatimskich” we Wrocławiu

<https://youtu.be/Z_jEcV6d_u0

Prelekcja czołowego polskiego ufologa Janusza Zagórskiego „Fatima – UFO – Interpretacje” na Konferencji „100 lat Objawień Fatimskich”, która odbyła się 13 maja 2017 r. – dokładnie w setną rocznicę objawienia się pozaziemskiej cywilizacji Plejadian trojgu pastuszkom: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie.

135 myśli w temacie “Fatima w świetle ingerencji cywilizacji pozaziemskich – wystąpienie Janusza Zagórskiego na Konferencji „100 lat Objawień Fatimskich” we Wrocławiu

 1. Wspaniała preLEKCJA PANA JANUSZA ❤
  Każdy z nas czuł cały czas, ze coś w tym Świecie nie gra!
  Teraz w końcu nasze odczucia znajdują potwierdzenie i jest coraz więcej osób, które to czują i potwierdzają:
  "Objawienia Fatimskie" – pytania do wróżki Alis

   1. Nie istnieje żaden z rogami. Są istoty światła i ciemności i walczą ze sobą. Tego z rogami wymyślono, aby straszyć ludzi i utrzymywać w zniewoleniu.

   2. Niestety to prawda. Nie ma czegoś takiego jak Szatan. Poczytaj strony zagraniczne o przedpotopowych cywilizacjach, a otworzą ci się oczy.

   3. Jak takie coś czytam to przypomina mi się Zwierzak z Mupet Schow. Był cudowny gdy kręcił sie na głowie wołając – Myslec Mysleć.
    Człowieku – jesli zrozumiesz prawdziwa rolę religii – obudzisz się i zrozumiesz. Teraz nie próbuj kogokolwiek nauczać bo sam nic nie rozumiesz
    Szatan [jeśli istnieje] to stosuje taką strategie tylko wobec wierzacych w niego. Jęsli religia która ma od niego oderwac tyle o nim wspomina – jest jego religia a nie boską!

   4. ,, pierwsza rzecz jak się przyjedzie do kraju to smutni i agresywni ludzie, kk jednak zrobil dobra robote… jak to odmienić ?”

    Dobrze wiesz, mój Niedźwiedziu z gatunku POLArniaKÓW, że gęby i zachowania ludzi w kraju nad Wisłą nie wynikają tylko z kk.
    Brak pracy, emigracja, rozłąki, praca wielogodzinna w korpo, dla pozostałych w kraju pieprzony wyścig szczurów, bo dom-kredyt, bo meble i samochód jak u wcześniej zgłupiałego sąsiada etc.
    Zauważyłeś, że to czym jeszcze pokolenie temu ludzie bez sraczki i spiny, na spokojnie urządzali sobie ,,materię” wokół siebie, to teraz młodzi chcą mieć tu, teraz, natychmiast – bo wszyscy MAJĄ(?) (to nie kk ich zaszczurza – to systemik nastawia na MIEĆ a nie BYĆ.)
    Biorą złodziejskie kredyty ponad swoje możliwości i potencjał, zarzynają się dla spłat, pędzą, byleby do zawału w wieku 40 lat.
    Takich ludzi widzisz na ulicach. No nie powiesz mi, że oni wszyscy właśnie wstali z kolan od przydrożnej kapliczki.

    I nie powiesz mi, że u nas kościoły coraz bardziej pękają w szwach.
    To jedna strona monety.
    Chcesz widzieć, że to tylko kk, to twoja sprawa.
    I jeszcze jedno.
    Chcesz widzieć same smutne i agresywne gęby, to takie będziesz tylko spotykał. To czym w środku emanujesz przyciąga podobne.

    A skąd wiesz, że inni, podobnie jak ty, wkurwieni na kk, nie spotykają ciebie z miną kota nie ogarniającego pustyni jako kuwety i nie myślą: jaki ten kraj smutny, pewnie go(ciebie) kk załatwiło? 😀 😀

    No powiedz jak mogę, mając czarne, zdołowane myśli, z nalepką na czole:,,wszyscy mnie wk…..ją” przyciągać do siebie spokojnych, miłych, wesołych, nastawionych pozytywnie ludzi?
    Ci ostatni będą mnie omijać szerokim kołem, by dać miejsce dla podobnych do mnie.

    Nie jesteś w stanie zmienić świata z jego nieskończoną różnorodnością( no chyba, że jesteś prawą reką Boga 😀 – tedy dych ja! , jak mawiają stare Poznaniaki 😀 😀 )

    Świat daje ci dokładnie to, co z niego wybierasz, a wybierasz podług swojej interpretacji i swojego widzi mi się.

    Dochodzę czasami do wniosku, że wszyscy, piszący w kompie (w tym ja) nie znajdują dla swoich,,wyższych półek” zrozumienia w najbliższym otoczeniu, poszukują więc podobnych do siebie, aby nie poczuć się wyizolowanym, kompletnym wariatem, jak by to kanon ogółu nazwał.

    A gdyby tzw. powszechny ogół był normalny? – To jaki musiał by być?
    W samym kompie, zobacz, ile przeciwstawnych postaw, zdań, dyskusji, przeciągania na mojszejszą rację…
    Bo prawie każdy swoją mądrość tu i teraz uważa za bezdyskusyjną, podczas gdy zapomniał, że to jego ofenasta w życiu filozofia i pogląd, i jeszcze nie raz zmienią się pryzmaty.

    Czy jakaś moja zdobyta wiedza, większa albo inna od wiedzy kogoś oznacza, że ten ktoś to zwietrzała na płocie szmata?
    Ej,… chyba nie taką rolę mi przypisano…
    Mogę się podzielić jakąś wiedzą, ale czy ktoś ją chce, czy jest mu teraz potrzebna, to jego indywidualna rzecz.

    A w przemożnej rzeczywistości trzaskamy dziobami po to, by przekonać się o liczbie zwolenników i przeciwników naszej racji: im więcej zwolenników, tym bardziej z zadartym nosem i nadmuchaną jak u ropuchy piersią osadzamy się ,,W PRAWDZIE”

    Są ludzie niegotowi, gotowi i sto razy mądrzejsi od nas.
    Ale ci ostatni nie mówią o nas : ,, ja pierd ole do gazu z nimi albo na madagaskar”

    Oj, dosyć 🙂 Fajnie mi się z tobą ,,pogaworzyło” 😀 😀 😀 ha ha ha

    Miłego!

   5. krysiu z lasu mieczy u nas sporo ale przyjmę i te dwa jako symbol zwycięstwa, wszystko w polsce wynika z kk nawet jak nie wynika w linii prostej, ja czy ty mamy mentalność kk bo inaczej nie da się przetrwać w tym zaminowanym lesie zwanym polska przez wszelakie wilcze sluzby które tylko czekaja az nadepniemy na zapalnik bo wybuch dla nich znaczy mieso, patrz czechy prawie zero kk na tv i ulicy i ludzie szczęśliwsi pensje większe u nas kk idzie w odstawkę ale gwarantuje ci ze mentalność krwiozerczych kanibali z kk zostanie jeszcze na następne pokolenie albo dwa, masz racje w realu znaleźć kogos podobnego graniczy z cudem, raz tylko spotkałem dziewice co niewiadomo dlaczego powiedziała mi ze ciagle widzi powtarzające się numery tak jak ja, przypadek ? nie wiem, moze, ale takich zdarzeń jest mało większość u nas to matrix kotlet piwo wakacje i rozgrzeszenie w niedziele, prawda jest jedna nie można mieć zdania na temat prawdy, jak cycata malolata idzie ulica to gwarantuje ci ze będzie w guście każdego wtedy prawda jest jedna i nagle każdy z każdym się zgadza w 100 procentach i to jest prawdziwa prawda i do tego należy dazyc, 100 krotnie madrzejszych spotykam na co dzień lecz nie sa i nie beda w temacie bo matrix wyzarl im mozg, do gazu czy na madagaskar to dosadna obrazowa parallela przenosnia czy jak tam się to nazywa, pewnie wiez lepiej, pozdrowienia

   6. Krysia tak właśnie wyobrażam sobie Ciebie, Krysia jak Anna Jantar 😊

   7. Zapomniałam dodać, ze dochodzisz do prawdziwych wniosków.

   1. Słyszałeś o przedpotopowych cywilizacjach, czy nie?

   2. Właściwie to o co Ci Marku chodzi, bo póki co żądasz od tabunu ludzi aby Ci coś udowodnili? A Ci zamiast zająć się swoimi sprawami uparcie karmią Cię swoimi racjami, które Ty w jakiejś nie do końca zrozumiałej dla mnie bucie odpierasz i odrzucasz.

    Panowie mości odpowiadający Markowi – czy nie dostrzegacie zależności „wampirycznej” w tego typu zachowaniu? Osoba pisząca pod imieniem Marek zapewne nie jest ułomkiem i jeśli będzie chciał to SAM dokopie się do faktów, które tak uparcie neguje. Nie jest tez on żadnym księciem abyście pochylali się nad nim i za wszelką cenę starali się przekonać do swojej racji. Marek chce wierzyć w swoje, to niech wierzy! Jego prawo – ale nie dawajcie się doić jak krowy!
    Wystarczy jedna, krótka odpowiedź ze wskazaniem faktów, linków a resztę niech sobie szuka sam

    Trochę szacunku do swojej własnej istoty i świadomości (życzę obu stronom tej dziwnej wymiany zdań)

   3. Wołchwie Biały Wilku,

    Niniejszym Aktem Erekcyjnym

    uroczyście mianuję Cię

    DZIEKANEM

    Wydziału Zarządzania Boską Słowiańską Energią

    na naszym Uniwersytecie Słowian.

    Runami podpisany:

    TAW
    Rektor Uniwersytetu Słowian

   4. ,,Przebudzenie Słowian idzie pełną parą” ❤
    Jedna z prywatnych uczelni wprowadza nauczanie GŁAGOLICY!

   5. Nie mogę być jedną d….ą na weselu i jednocześnie na stypie.
    Powiększanie swej radości na weselu w odbiciu od tego, jakim ,,dołem” jest pogrzeb i stypa, spowoduje, że coraz bardziej będę wciągać się w ten dół. W najbardziej komfortowej sytuacji będę życie ustawiać ciągle okrakiem między dołem a górą. Huśtaweczka.
    Taką politykę uprawiają religie, przynajmniej kk.
    Wiarę w dobro, miłość(wyższe wibracje światła) ciągle są stawiane w opozycji do ciemności, której w dodatku trzeba się BAĆ.

    Energia podąża za uwagą, a ta za odczuwaniem np. strachu.
    Dlaczego człowiekowi wspinającemu się do góry, a bojącemu się wysokości, nie każe się patrzeć w dół?
    Bo prędzej czy później sparaliżowany strachem (przyspieszony oddech, nogi z waty, oczopląs, irracjonalne ruchy) spieprzy się w dół.
    I tu religie mówią: ależ nie!, ależ nie!, JA CIĘ URATUJĘ …
    To punkt, w którym ludzie trzymają się kurczowo religii, nie będąc świadomymi, że wcześniej zakodowały one w nich posrane lęki, obawy, niską wartość, pyłki, prochy, puchy marne i takie tam.

    Pnij się człowieku do góry! Ku światłu! Ku Słońcu!
    Niech odbiciem dla ciebie będzie ostatnia szczelinka, w jakiej trzymałeś przed chwilą nogę, a nie jakieś pieprzone doły, rozpadliny, wąwozy, czarcie jary, z których dawno, dawno wyszedłeś!
    Już ich nie widać z twojej wysokości!
    Po co o nich rozkminiać i ściągać siebie w nie?!

    Nooo, … chyba że ktoś lubi stać okrakiem nad swoją życiową latrynką 🙂 Jego rzecz 🙂

    Pozdrawiam serdecznie.
    PS. Piszę o tym nie dlatego, że siedzę już na szczycie.
    Każdy dzień przynosi mi chwile, w których coraz bardziej uświadamiam sobie bezsens i destrukcję lęków wprogramowanych w moje dzieciństwo przez kk. Podejrzewam, że wielu z nas doznało tych ,,przyjemności”.
    I tu nie trzeba być na nie złym – zostawić to bez zasilania i iść do przodu. Głębokim, spokojnym oddechem wypełniać umysł i serce tym, co współgra z wnętrzem – Czystą, Spokojną, Boską Energią,

   6. pierwsza rzecz jak się przyjedzie do kraju to smutni i agresywni ludzie, kk jednak zrobil dobra robote… jak to odmienić ? skopiować czechow, ciekawe kiedy pożegnali się z sukienkami ? ktoś zna historie ? trzeba przede wszystkim, numero uno zakazac dzwonienia dzwonami

   7. Z dzwonami nie jest tak łatwo, niestety. Bo nawet jak zerwiesz sznury w dzwonnicy, to Ci włączą technologię dzwonu w uchu. To są repciule-spryciule, jak sam zapewne dobrze wiesz… 🙂

   8. w stanach zabronili dzwonienia i spry-ciule nie dzwonią po uszach, na początek może episać do proboszczy żeby nie zaklucali drzemki niemowlakom

   9. >Biały Wilku,
    to podajcie coś KONKRETNEGO, a nie tylko teksty w stylu:
    dobra energia, stąpać po trawie, istoty jasnej energii,kosmiczne fluidy itp.— gadacie jak gdyby wam rozum odjęło.
    Konkrety! Jeszcze żaden z was NIC takiego nie przedstawił.
    Biały Wilku najprościej jest to tak skwitować, jak to zrobiłeś..—-mam was mieć za leni, którzy olewają takich jak ja???
    Zawiodłem się na was, mnie chodziło tylko o trochę uwagi i zrozumienia. A nuż mnie do czegoś przekonacie, ale nie zanosi się…na to.

   10. Mark (Marku?) ale czy Ja mam na czole napisane „znak drogowy” albo „nauczyciel”? Napisze wręcz kolokwialnie „CO MNIE OBCHODZI, CO CIEBIE OBCHODZI?” – nic mi do tego, a z Ciebie żaden Paź Królowej co by skakać przy Tobie (niczym przy Julii Roberts w Preety Woman, kiedy pracownicy podrzucali jej coraz to wsplanialsze kreacje) – jaki My mamy interes w tym, aby Cie przekonać do naszych racji? Udowodnienie Ci, że nie masz racji, ma stanowić dla mnie (dla Nas) punkt honoru? szczerze? Ja mam to w d…ie 🙂

    Trącisz mi tu wampirkiem i nie będę ukrywał, iż tak Cie odbieram. Także, drodzy czytelnicy i piszący – czy droga Marka jest Wasza drogą, że tak na siłę będziecie mu udowadniać, że Wasza racja jest bardziej Wasza niż Jego? Serio? To Ja już wolę iść na spacer, bo słonko pięknie świeci…

    Szanowny Mark(u), wierz w sobie w co chcesz 🙂 Masz do tego i prawo, i lewo – czyli całość 🙂

    I tak wiem, jak potoczy się dalsza dyskusja (z Tobą) w tym temacie (i co mi odpiszesz), ale potem będę musiał użyć srebrnych nożyczek, coby się od Ciebie odciąć.

    Dlatego uczulam osoby z Tobą dyskutujące – to zwyczajna strata czasu. Wskaż w jednym czy dwóch postach swoje argumenty i odpuść.. bo potem zaczyna się drenaż energetyczny

    pozdro!

    ps. TAW… dobrze, że dziekanem, a nie dzięciołem 😀

   11. Dzięcioła już zatrudniłem na innym stanowisku:

    Dziekana Wydziału Ekstrakcji Słowiańskiej Przestrzeni,

    gdyż nikt jak on nie umie tak sprawnie wymiatać insektów (nie uwierzycie, ale właśnie coś sześcionożnego🐜 przelazło mi po wyświetlaczu!) i pasożydów🐛 (ukłony dla naszej Drogiej Anny ☺) z naszego Świętego Gaju… w słowiańskim kRaju… w maju… 😀

   12. zawsze mnie przeraza jak dorosły facet kleka przed niewidzialna sila i nawet rozmawia z nia i prosi o rozne rzeczy i zawsze jest bez odpowiedzi… a oni nadal wierza ze odpowiedz jest np w kształcie drzewa chmury plamy oleju na drodze… ja pierd ole do gazu z nimi albo na madagaskar

   13. Nie chodzi o klękanie, chodzi o umiejętność rozmawiania z Przestrzenią, Wielkim Duchem (jak ją określają ludy rdzenne), Duchem Świętym (jak ją określają katolicy).

    To jest żywa mowa żywej Świadomości. I tej umiejętności można się nauczyć. Tego nauczali nasi wołchwowie.

   14. 5d wibruje z predkoscia 10 do 6 swiatla wiec komunikacja jest niemozliwa jedyne aniołowie i po części nasi pomocnicy (guides) jako tako moga nam cos pokazac poszlakami ale rozmowa napewo nie, rozgraniczenie swiatow jest gigantyczne to jakbys chciał wsiasc na przelatujacego meteora to se ne da

   15. Nie chodzi o wstrzeliwanie się w 5D, tylko o odczyt przejawu wyższych wymiarów na naszym 3D fraktalu, a więc uważne śledzenie „mowy” zwierząt (np. lądowanie Bocianów na myśliwskiej ambonie), roślin, rzeczy (np. ułamana gałąź w konkretnym miejscu, czasie i położeniu) czy Sił Natury (np. mini trąba powietrzna na ścieżce w momencie poznawania nowego człowieka). I to wszystko w konkretnym kontekście sytuacyjnym lub jako odpowiedź na konkretnie zadane wcześniej pytanie.

    Dla wszystkich ludów rdzennych to są jak najbardziej naturalne fraktalne łącza z Wielkim Duchem.

   16. mało konkretne te wiry i galezie to już ich wskazywanie na numery lepsze ale wolabym jakas telepatie

   17. Zdaję sobie sprawę, że gadka o mowie przestrzeni (czytaniu na fraktalach) bez dokładnego wyjaśnienia kontekstu (a właśnie kontekst jest tu kluczowy), może wydawać się stekiem bzdur. Ale ja również w ten sposób (między innymi w ten sposób) pozyskuję dla siebie prywatnie naprawdę bardzo ważne informacje. Ta gałąź wiedzy będzie się rozwijać w Polsce, na razie są to jej pierwsze powijaki. Wyszedłszy z epoki ciemności, dopiero uczymy się raczkować w Życie-w-pełni-przejawienia 🍃🍃🍃🍃

    Przestrzeń nie jest pustką ani otchłanią, to Żywa Macierz
    energoinformacyjna/energoinformatyczna, z której można ściągać dowolne pliki informacyjne w przeróżnej postaci.

   18. Przyłączam się do prośby Marka, jestem nieco „niedorozwinięta” i chętnie się dowiem czegoś nowego 🙂

   19. Biały Wilku i inni komentujący, nie szkoda wam czasu na jałową gadaninę z niejakim Markiem, którego już na początku tej dyskusji określiłam jako nawiedzonego młynarza KK, który mieli te smętne religijne wywody, a które nic nie wnoszą do waszego życia , oprócz straty cennego czasu, który można przeznaczyć chociażby na spacer po lesie, czy zielonej łące, które są zdrowsze i mile wpływające na nasze samopoczucie.
    Wszystką cenną i wartościową prawdę macie w swoich sercach i tylko tam jej należy szukać, znaleźć i odkryć, by poczuć się wolnym, bez lęku, strachu i pełnym radości.
    Przepraszam Was jeżeli ktoś poczuł się urażony, ale wyraziłam tylko swoje odczucie i zdanie. ❤ ❤
    A Marka zostawcie , niech sobie dalej mieli to sam ze sobą.
    Jeżeli poszukuje prawdy, to kiedyś tam ją znajdzie, ale ja stwierdzam, że on się Wami bawi.

   20. Mark,

    po latach przekonasz się, w jak wielkiej megaściemie żyliśmy na tej planecie od wieków, jak misternie utkana była ta kołderka fałszu, pod którą tak nam, Polakom, cieplutko… 😉 😀

    Nie było żadnego ukrzyżowania.

    Na dowody jeszcze za wcześnie.

    (Gdyby w tej chwili absolutnie wszystko zostało na raz wyJAWIone, Polacy by tego po prostu nie przeżyli i dochodziłoby do kamienowania księży).

    Moją rolą jest na razie tylko Świstać Przestrzeń Nowego Wiatru Powiewem…🍃 i ogłosić, że się będzie działo… 😀 😛

    Dowody będą pojawiać się stopniowo.

    (Na razie Przestrzeń urabia Polaków bardzo delikatnie, wyjawiając fakty-błahostki, jak choćby powszechny pederalizm wśród duchowieństwa. Później przyjdzie czas na tematy mocniejsze: pedofilia w Watykanie, później: morderstwa dzieci w Watykanie – i tak dalej, i tak dalej w przeszłość, aż do ujawnienia prawdy o powstaniu chrześcijaństwa, bardzo okrutnej eksterminacji Słowian przez Watykan, na prawdziwym CV Jezusa kończąc).

   21. >TAW mam nadzieję, że ,obserwując świat i to co nam zaplanowali jego masońscy „właściciele” , na czas zrozumiesz swoją pomyłkę.
    Wiele informacji z twojego portalu ma potwierdzenie w historii, dlatego tu wchodzę, jednak jeszcze więcej tu wróżbiarstwa, magii i
    fantazji, która do niczego dobrego Cię nie zaprowadzi.
    A propos ukrzyżowania:
    http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/07/19/moje-rece-zostaly-wyrwane-ze-stawow-podczas-mojego-ukrzyzowania-tak-jak-widac-to-na-wizerunku-calunu-turynskiego/

   22. Na tym portalu nie ma magii ani wróżbiarstwa.

    Są za to prezentowane organicznie przyRODzone istocie ludzkiej kosmiczne dary, jak:

    jasnowidzenie,

    jasnoWIEDzenie,

    jasnosłyszenie,

    jasnoczucie,

    przeczucie oraz

    WGLĄD i ROZPOZNANIE
    (czyli nagłe rozzipowanie kosmicznego klastra informatycznego/informacyjnego).

    *

    (Mark, wzajemne przekonywanie się blokuje naturalny rozwój. Proponuję iść spokojnie swoim własnym krokiem, bez napinki… 🙂
    Procesu podnoszenia się apokaliptycznej Zasłony Niewiedzy i tak nikt we Wszechświecie nie jest w stanie już zatrzymać, gdyż są to zintegrowane Wielkie Cykle Kosmiczne, w których uczestniczy również nasza ukochana Matka Ziemia🌿. Jest to więc kwestia ewolucji, a nie czyichś zachcianek czy fantazji.

    Dedykuję Ci słowa boga, Maxa Plancka:

    „O prawdę nie ma sensu walczyć. Po prostu co roku stopniowo wymierają jej przeciwnicy…” 😀).

   23. TAW – to co tu przedstawiłeś to masło- maślane.
    Prawdę powiedziawszy,
    mógłbyś wyjaśnić każde stwierdzenie oddzielnie, może bym coś pojął z tego bełkotu.(nie chce nikogo obrażać- bez urazy)
    Nie widzę RÓŻNICY (więc po co przepłacać? -jak głosi hasło marketingowe).

   24. Skoro słyszałeś, to czemu wierzysz Kościołowi, który kłamie na temat cywilizacji ludzi? Przecież historia o potopie rzeczywiście jest prawdziwa, ale niestety została bezczelnie przekształcona w celach religijnych. To właśnie Kościół nienawidził Słowian i nasłał na nich nawet Krzyżaków! Poniżej link udowadniający istnienie przedpotopowej cywilizacji:
    https://lukaszkulak92.wordpress.com/2015/12/12/zaawansowana-cywilizacja-z-krakowa/comment-page-1/#comment-207

    Jeśli chodzi o tego Szatana, to chodzi o siły ciemności, które przez wiele tysięcy lat zamierzały zniewolić Słowian:
    http://peshera.org/khrono/khrono-07.html

    Naród Wybrany? Chyba tylko po to, by oczerniać Polaków:
    http://peshera.org/khrono/khrono-11.html

    Powinieneś zobaczyć te dowody:
    http://peshera.org/khrono/khrono-03.html

   25. pan jan z twojego linku Damian ma racje nie wie tylko ze ta katastrofe 13500 lat temu spowodowal cumujący do naszej orbity reptylski księżyc dzisiaj zwany naszym dla niepoznaki czytaj blog hellenandchaos

  1. Renata Engel – Channeling, Fatima, Kreatorzy Światów cz.1

   KOMENTARZ WRÓŻKI ALIS
   ,,Alina Zimińska-Koman2 dni temu (edytowany)
   O, widze kolejna sprawe, w ktorej pani Renata i ja mamy zbiezne widzenie 🙂 Objawienia fatimskie nie zwiazane z religia, wiecej niz jedna istota, istoty przybywajace z innej czasoprzestrzeni 🙂 Pamietam jak kiedys ogladalam rozmowe z pania Renata na temat Stonehenge, nakrecona kilka miesiecy pozniej po czasie kiedy sama pierwszy raz bylam w tym miejscu. Mocno mnie wtedy postawilo do pionu to co zobaczylam w tym obiekcie. Juz myslalam ze mi cos oczy zacmilo, pare miesiecy pozniej uslyszalam ze pani Renata powiedziala to samo, jakos mi sie lepiej zrobilo bo nie ma to jak dobre towarzystwo, takze w widzeniu 😉 Uklony :)”

   1. TAW – oczywiście wszystko się zgadza, dlatego dla potwierdzenie przytoczyłam wglądy powyższe- dodam, że Pani Alina (Alis)- swoimi wglądami również potwierdziła wygraną Maryny! Sam widzisz, że TWOJE wglądy są wyjątkowe i potwierdzone- FAŁSZERSTWA jakie były dokonane miały podważyć i zachwiać ,,ten cudowny dar” odczytywania PRZESTRZENI 🙂 To, że Pleje tego dokonali jest już potwierdzone- ale czy sami i na czyje zlecenie?! 😉

   2. 1) Cieszę się, że Alis również potwierdza fałszerstwa wyborcze we Fr.

    2) Pleje mają na Ziemi swoje partykularne interesy polityczne do rozegrania. To jest ich polityka zarządzania ciemnymi masami Ziemian.

 2. godzina pierdol, anglojęzycznych zapraszam do archiw hellenandchaos po przeczytaniu ich jednak można już nie zmruzyc oka do konca zycia

  1. ,, ,,Przebudzenie Słowian idzie pełną parą” ❤
   Jedna z prywatnych uczelni wprowadza nauczanie GŁAGOLICY!”

   Tak, to rewelacyjna wiadomość, Elaszko.
   Skądinąd wiem, że za naszą wschodnią granicą uczenie ludzi znaków, brzmień starosłowiańskiego języka nie jest niczym nowym.
   Tak, w naszym sKKowanym kraju, jest to szok, pozytywny szok.
   Obeznani z Głagolicą młodzi ludzie zaczną czytać księgi pisane w jej języku – wykarczują w dżungli kłamstw ścieżkę do prawdy, którą będą podążać inni, coraz liczniej.

   Dziękuję za tę wiadomość i pozdrawiam.

   1. Krysiu z lasu to Pan Zagórski, który wykonuje tytaniczną pracę jak i wiele innych istot czasami w ciszy i ukryciu- obwieścił ten przeŁOM językowy- wielkimi krokami wracamy do Macierzy, aż mi się łza szczęścia zakręciła w oku z wielkiej fali radości, która napłynęła wraz z tą informacją- WRACAMY DO DOMU! – tak byliśmy w totalnej dżungli wielowarstwowych kłamstw bez dostępu do światła, świadomości i prawdy- wystarczyły odrobinki, maleńkie promyczki, które wybudziły w nas ukrytą wiedzę- odblokowana na ten czas WIELKIEJ ZMIANY skupiła nas na blogu TAW, by wkrótce stać się RYKIEM LWA, który wymiecie wszystkie nieprawości, które skaziły Ziemię Naszych Przodków i Ich Potomków ❤ POZDRAWIAM SERDECZNIE KRYSIĘ I LAS 😀

   2. „…POZDRAWIAM SERDECZNIE KRYSIĘ I LAS…”

    A ja pozdrawiam Szacowną Lożę Komentatorską z mego Świętego Gaju w Maju!… 😀🌳🌳🌳🌳🔆

    (w tym momencie podleciał brat Szerszeń – co to fraktalnie oznacza?…)

   3. TAW Ciebie i Komentujących i Święty Gaj również SERDECZNIE POZDRAWIAM ❤ Wiesz, ze w tych sprawach dopiero raczkuję, a że niemalże codziennie zbłąkanemu Szerszeniowi pokazuje drogę jak ma wylecieć z mojego okna – więc zapytuję: co Braciszek Szerszeń fraktalnie oznacza? 😀

    ,,Z przezwyciężaniem pola grawitacyjnego (antygrawitacyjne efekty chitynowych struktur owadzich) Grebennikov stał się sławny na całym świecie. Porównuje się go z Reichem, Staubergerem, przypina się do tego „pola torsyjne” Shipova. To ostatnie może świadczyć o tym, że coś w tych odkryciach Grebennikowa może być ciekawego, bo po co by inaczej wprowadzać ludzi błąd, wpuszczać w maliny z „polami torsyjnymi”. ten obrazek przypomina mi pozaziemską technologię którą Ujrzałeś:

    grebennikov platform
    Latająca platforma Grebennikowa – bajka? Ale w jakim celu?

    Więc tak sobie myślę, że trochę się tym Grebennikowem w moich notkach zajmę dokładniej. Bo owady to naprawdę ciekawe stworzenia a struktury porowate (takie z "wnękami") mają coś z przestrzennej fraktalności. Na mnie niektóre fraktale działają doprawdy dziwnie. Może zbuduję fraktalne UFO? ''

   4. Mowę przestrzeni należy odczytywać w konkretnym kontekście sytuacyjnym. To nie są kody uniwersalne, jak np. w przypadku „mowy chorób” w Nowej Medycynie Germańskiej.

    W Twoim konkretnym kontekście oznacza to zapewne potwierdzenie oczywistego dla nas wszystkich faktu, że jesteś… ostra babka… 😀 😛

    (to żart oczywiście; a od kiedy masz związek z bratem S.?)

   5. Zdziwiona Dziękuję ❤
    Powiem, że nas prażą jak w mikrofali popcorn- nieustannie latają i pilnują- cos rozpryskują, żeby chmurki nie powstały- czyli SUSZA- no tak jare zboża mają wschody- marnie to wygląda, a tym bardziej, ze większość ozimin wymarzła- takie skojarzenie z Twoim Szerszenia znaczeniem- mam nadzieję, że TAW przekaże coś Pozytywnego o znaczeniu Brata Owadziego!!!!!! 🙂

   6. A ja dziś słyszałam w radiu o unikatowym kierunku studiów- antropozoologia na UW. Program skierowany jest do ludzi, którzy interesują się złożonymi i wielowymiarowymi relacjami między ludźmi i zwierzetami. Studia zapoznają z najnowszymi odkryciami dotyczącymi umysłów, emocji i zachowań zwierząt.

   7. A nie powinno być,
    Studia zapoznają z najnowszymi odkryciami dotyczącymi umysłów, emocji i zachowań ludzi.

   8. A może Szerszeń jako „czyściciel”-pożyteczne stworzenie, które likwiduje owady osłabione czy chore.
    Taw, chyba nie znajdziesz tu równego sobie w odczytywaniu mowy przestrzeni, więc nie licz na nas.😀

   9. Znajdę, znajdę,
    ja też się tego dopiero uczę,
    to są moje pierwsze małe kroczki 🙂

    Ale bardzo się w to wkręciłem, bo mowa przestrzeni nie kłamie, jest bardzo precyzyjna, tylko trzeba obczaić pewne mechanizmy, a przede wszystkim mowę symboli. No i bez podstawowej choćby dozy Uważności, to w ogóle nie ma nawet o czym mówić. Absolutną podstawą jest Uważność właśnie. Będziemy tu razem tego się uczyć…

    Wczoraj poszedłem z intencją rozgryzienia kilku spraw, które mnie ostatnio nurtują (ładne słowo). Poprosiłem przestrzeń jedynie o drobne wskazówki – dostałem odpowiedź kawę na ławę!, wprost!, rozumiesz? To było dla mnie szokujące. Nie będę opisywać wszystkiego, bo większość z Was powiedziałaby, że już odjechałem kompletnie 😉, a muszę tu jednak trzymać pewien stabilizujący polską przestrzeń balans… Niektóre jednak odpowiedzi Wielkiego Ducha mogę udowodnić, bo mam foty… 😀

   10. doakldnie opisz to sami ocenimy nie baw się w przedszkole wiem tylko nie powiem…

   11. Tak kiedyś się zastanawiałam jak to jest … wszystko pokazane… i prawda jest taka – szukajcie a znajdziecie PROŚCIEJ a będzie wam dane. Kto ma oczy i uszy… nasza przestrzeń to najlepszy dekoder 😉

   12. Zdziwiona,
    podniosłaś mi energię, dziękuję! 😀 💛 Przepięne symbole…

    Cały dzień będę zaśmiewał się z tekstu: „on przyrzeka, ona mu wierzy”… 😉 😀 😛

    Pozdrawiam i cudnego dnia życzę. Dziś jest Dzień Wglądów – wiele plików można bardzo łatwo ściągnąć z Przestrzeni, nawet w nocy 🙂

   13. >>>”ktoś na alarm w górę uderzył<<<przyjechało nadworne kino, <<< centymetrem miłość wymierzy.<<<" 😉

   14. Taw, rozumiem Cię. Tylko jak ja dostaję jakąś wrzutę od Przestrzeni to mówię sobie: „no nie wierzę” i traktuję to jak jakąś wkrętkę.
    Czemu akurat taką fotę wrzuciłeś?

   15. Chciałem udokumentować dewastację mego Świętego Gaju przez matrixa. Porobiłem foty wytrzebionego lasu – zero nowych nasadzeń. Żal patrzeć, dlatego nie zamieszczę.

   16. ,, (w tym momencie podleciał brat Szerszeń – co to fraktalnie oznacza?…)”
    Brat, braciszek, braciunio, niunio, niuniunio – i co jeszcze?
    Jak by ciebie – tak jak mnie kilka lat temu – uj….ał pod kolanem, dwa tygodnie zwolnienia z pracy, noga jak bania przez miesiąc, że o bólu nie wspomnę, to ciekawe, jak byś się miło pytał o poetyczność i fraktalki sk…..a.

    Ciebie interesują
    z nim związane fraktale
    Mnie ni cholery,
    ni ciut ciut, wcale!

    ,, Mowę przestrzeni należy odczytywać w konkretnym kontekście sytuacyjnym. ”

    No to se właśnie odczytałam … 😀 😀 Do dziś ta przestrzeń przypomina mi moment użarcia!

    No a już Szczęśliwa dowaliła 🙂 totalnie 🙂

    ,, A może Szerszeń jako „czyściciel”-pożyteczne stworzenie, które likwiduje owady osłabione czy chore.”

    No fajnie, Szczęśliwa …
    Nawet jeśli byłabym za likwidacją owadów osłabionych i chorych, to czemu ta cholera mnie za takowego uznała?

    Teraz możemy sobie pożartować, ale wówczas szerszeń(aż mnie wzdryga samo słowo) nie wiązał się z żadnym fraktalem, a ze zwyczajną francą!
    I żem go nawet nie przydusiła przed użarciem! Se przyleciał, siadł i jeb!

    A muszę się do dziadów przyzwyczajać, bo nieopodal chaty, w lesie mają gniazdo i gdy tylko dojrzeją winogrona, muszę przechodzić nad czapą złowrogiego pomruku. Leję na nich wodę ze ,,szlaucha” 😀 kilka razy dziennie!
    Nie żeby im coś zrobić!, żeby miały czyściutkie fraktale, france jedne!

   17. Wiem, że to będzie drastyczne, co powiem, ale… spróbuj się z nimi zaprzyjaźnić lub przynajmniej zmienić swój stosunek do nich.

    Wtedy nie byłaś świadoma, to Cię udziabał, teraz jesteś młodą, śmigłą Boginką. Więc obwieść im to. Rozmawiaj z Całą Gromadą jak z pojedynczym kmiotem, bo bzyczące to Jeden Organizm o wielu funkcjach, bzyczaki to świadomość zbiorowa. Powiedz tej świadomości z serca: „Kochana, posłuchaj, tyś boska, jam boska, dogadajmy się jakoś…”. A dalej możesz już wrzucić coś intymnego, np. „ja, Zoja, oznajmiam Wam, żem boginką młodą, śmigłą – dla cię, Roju, niedościgłą”…
    Lub coś w ten deseń… 😉

    Ja go spokojnie obserwowałem, gdyż wiem, że Zwierz świadomych istot nie atakuje. Przyleciał, zatrzepotał, miłośnie musnął – i w dal pocisnął; błysnął.

   18. Ze z lasu to widze =_- im mniej panikujesz tym mniej one panikuja, jak wpadnie czasem pszczola do autobusu to wszyscy machaja oprucz mnie, wiadomo ze trzeba miec buzie zamknieta zeby nie wleciala ale poza tym nic wiecej nie powinno sie stac

   19. Krysia bardzo mnie rozśmieszyłaś swoim komentarzem.😀
    A użarł Cię bo chciałaś go odgonić rękami.
    Krysia patrz co o szerszeniach mówia znawcy tematu:

    „Szerszenie to najłagodniejsi przedstawiciele osowatych, z jakimi w ogóle można się zetknąć! Przeważnie zachowują się wyjątkowo pokojowo, bez przejawiania agresji. Innymi słowy, szerszenie mają nas w głębokim interesie, ponieważ interesują je wyłącznie ich własne sprawy. Osy bardzo często bywają ciekawskie i lubią podlatywać do ludzi, ale szerszenie na szczęście aż takie nie są i unikają ludzi jak tylko mogą. Wyjątek może stanowić obecność ich gniazda w sąsiedztwie. Zazwyczaj również przy nim są bardzo spokojne, ale niekiedy mogą być mniej lub bardziej podirytowane naszą obecnością w jego pobliżu, dlatego najlepiej podziwiać gniazdo z większego dystansu (gdzieś tak 2 m).
    Wśród pszczelarzy szerszenie nie cieszą się zbyt dobrą sławą. Oprócz muchówek, ich ofiarami mogą padać również osy, ale także pszczoły. Jeden szerszeń jest wstanie upolować od 10 do 15 sztuk dziennie. Oczywiście, każdego dnia, na łowy wylatuje bardzo wiele robotnic, dlatego liczba ta potrafi się powiększyć. Pogromca pszczół, co nie? Niby tak, ale… pamiętajcie, że jedna królowa pszczół składa dziennie od 1500 do nawet 3000 tyś! Straty powodowane przez szerszenie wynoszą z jakiś 1% całej, pszczelej rodziny. Czy to dużo? Pszczelarze pewnie powiedzą, że tak, ale… prawda jest taka, że o wiele więcej pszczół ginie wskutek chorób oraz pestycydów, niż przez szerszenie. Mało tego… dziko żyjące pszczoły bardzo chętnie zakładają swoje gniazda w sąsiedztwie szerszenich gniazda. Czyżby przejaw szaleństwa? Nie, przejaw sprytu! Okazuje się, że szerszenie, to świetni ochroniarze, z którymi nie wiele stworzeń chce zadzierać. Z tego też względu, pszczoły czują się bezpieczniej w ich pobliżu. A że pożerają te kilkadziesiąt osobników dziennie? Dla pszczół to niewielka strata, a bezpieczeństwo, jest bądź, co bądź bezcenne.
    Szerszenie nie są aż tak strasznymi owadami, jak to zwykle się je przedstawia. Nie są agresywne, zdecydowanie bardziej wolą zajmować się sobą niż zwracać na nas uwagę. Żądlą jedynie w sytuacji podbramkowej, a samo dziabnięcie przeważnie nie jest aż tak groźne, jak się to opisuje (choć oczywiście, przeważnie boli jak cholera!). Najczęściej ludzie sami są sobie winni użądlenia, ponieważ na widok szerszenia, bardzo często zaczynają panikować, machać rękami i w ten sposób je prowokują. Jeśli jednak zachować spokój, to z powodzeniem można je obserwować, a zapewniam, że są bardzo ciekawymi owadami i pisze to wszystko na podstawie moich własnych, zawsze pozytywnych doświadczeń z tymi owadami (mimo, że nie raz fruwało mi nad głową nawet po kilkanaście szerszeni, to do tej pory nie użądlił mnie ani jeden z nich!). Warto też dodać, że szerszenie odgrywają bardzo ważną rolę w środowisku. Owszem, mogą wyrządzać szkody, niszcząc młode drzewka, by dobrać się do ich soku. Pszczelarze pewnie również w dalszym ciągu będą mieli za złe pożarte przez nie pszczoły. Musimy jednak pamiętać o tym pół kilogramie najróżniejszych owadów, pożeranych dziennie przez pojedynczą kolonie. Dzięki takiemu działaniu, szerszenie znacząco ograniczają liczebność wielu groźnych owadów, a w szczególności najróżniejszych muchówek (z muchami i komarami na czele!). Warto więc bliżej poznać ich zwyczaje, by uniknąć przykrych spotkań z nimi i przy okazji spróbować spojrzeć na nie łaskawszym okiem niż zazwyczaj.”

    Spróbuj się zaprzyjaźnić z nimi 😉
    Powodzenia.

 3. TAW, doszło do rzeczy bez precedensu! Od tygodnia cenzuruje mi się komentarze, a strony niezależne (linki) próbuje się ośmieszyć, ale przy okazji sami się kompromitują. Ostatnio nie opublikowano linków Wolnemedia oraz nowej niezależnej słowiańskiej strony. Natomiast na „niezależnej” Niezależna.pl nie opublikowano Twoich linkow z bloga, które je tam wrzuciłem. Chyba zacząłem być niebezpieczny…

  1. Portal niezalezna.pl powstał w jednym celu: winą za Smoleńsk obarczyć Rosję. Zauważ, że tam nie można krytycznie o USA i Izraelu…

   No to jak takie środowisko ma promować prawdę?… Ponoć dziadek Sakiewicza był rabinem…

   1. co do rozpoznawania zydow wszystko się zgadza dodalbym tylko czarnobrazowe oczy, co do kk bycia kultem slowianskim, nie, to narzucony 1000 lat temu zydowski paszkwil do rozmiękczania slowian słodkim Jezu-sem i jego słodziutkim jak wisienka na torcie serduszkiem, wielu się dalo nabrać i wielu sie jeszcze nabierze

   2. Jezus przyszedł nie do Słowian, bo Słowianie żyli wg wzorcowego kosmicznego prawa boskiego.

    Jezus przyszedł na gadzie tereny, ucywilizować trochę „babilon”, a ten zgwałcił jego naukę i sfałszował CV Jezusa. A potem przyszli z tym do nas. Przyszli z ogniem (stosy) i mieczem.

   3. Jew-zus przylatywal z księżyca spodkiem na wyklady ale najpierw robili mu reklame show na niebie hologramem jako preview dla ciemnej masy, niektorzy nawet po odejściu (odlocie) jegomoscia szukali go po pustyni 30 lat bo podobno tam chadzal bez jedzenia i picia wiec go szukali i szukali wielu już zostało na piaskach na zawsze a nasz cwany zydek w księżycu na wakacjach panienki obracal

   4. Zauważyłem właśnie propagandę antyrosyjską oraz promasońską.

  2. to tak jak u Kefira ,niby niezalezny protal o wszystkim po o dupie maryni a na koncu cenzura profilowana.Wiele portali niezaleznych jest tylko po to aby wprowadzac dezinformacje lub zbierac informacje o blogerach i komentujacych.Cos jak za czasow UB-ecji lub inkwizycji.

   1. ,, to tak jak u Kefira ,niby niezalezny protal o wszystkim po o dupie maryni a na koncu cenzura profilowana…. ”
    Coś w tym jest, Set. Bo niby dlaczego ,,likwiduje się” kilkuletnie, zaprzyjaźnione ze sobą towarzystwo, na które wpływ zewnętrzny jest minimalny albo żaden?

   2. @Set właśnie trafiłeś w sedno prawdziwych zamiarów istnienia tak zwanych alternatywnych blogów i portali. Chodzi o zasianie dezinformacji często propagandy jak w wyżej przez ciebie wymienionym blogu . To także dobre pole do rozpracowywania różnych ciekawych ludzi mających potencjał. Skupianie ich w w jednym miejscu a potem kanalizowanie ich energii. W polityce „alternatywnej” coś takiego robi Janusz Korwin Mikke.

   3. Tak, zarządcy matrixa bardzo boją się małych grup przebudzonych Słowian – i każdą z nich natychmiast szpikują agenturą, by rozwalać od środka.

    Boją się naszego Zintegrowanego Słowiańskiego Bata!… 😀 🔆

   4. uboj niepokornych slowina trwa,nie mozna wyciagnac z ulic niepokornych jednostek i grup to robi sie to po przez internet,facebook,tworzy sie niezalezne i altgernatywne blogi ,ktore monitorowane przez sluzby specjalne profiluja co bradziej nadaktywnych uzytkownikow. Nie lubisz sie spowiadac,donosic na sasiada i brata..nie ma problemu …mozesz sie wyzalic na fecebooku lub w jakiejs innej internetowej knajpie stworzonej dla dekadenckich samobojcow nierozumiajacych manipulacji technikami kontrolerow.Takie taktyki niczym z czasow NKWD ziarskiej bolszewi wallstreetowskiej to operacje na swiadomosci uzytkownikow internetu. Te zabiegi okupantow na mentalnej strefie obywateli maja zagonic ich w odpowiedni tok myslenia a najlepiej new age-owskiego ,ktory bedzie wmawial depopulacje,bezsens zakladania rodziny, bycia rodzicem,odnaradawianiu .Slowem nie rob nic przeciw blizniemu-okupantowi-zlodziejowi tylko czekaj az przepotwarzysz sie w cialo astralne i oddalisz w inny wymiar ,nieprzeszkadzajac najezdca w zawlaszczaniu Twojej strefy zyciowej.Niebo i pieklo to tez alternatywa lub tez niewychodzenie z lawki koscielnej.Jesli nie ufasz i nie sluchasz religijno-administracyjnych kontrolerow ,nie lubisz spowiedzi to zawsze mozesz sie wyspowiadac na pewnych podejrzanych blogach,najczesciej sa to antyslowianskie,antyrodzinne,antymoralne agentury pseudoniezlaeznych blogerow z dupy wzietych.Pamietajcie blogi takie poznacie po owocach ,ktorych po lyknieciu bedziecie postrzegac swiat w imie wyimaginowanych technik depopulacyjnych stworzonych przez wielkiego kontrolera antyludzkosci.Promowanie feminizacji,rozpadu rodziny,falszywego i wypatrzonego pojecia wolnosci jednostki,jednosci religijnej,gender, multikulti a Ciebie drogi internauto ma to przekonac o bezsensownosci zycia w jednym gronie rodakow czy rodziny na wypracowanym gruncie przez Twoich pradziadow.

   5. zbierają ip dedukują później nazwiska numery tel i później zabijają, to samo w stanach, zabijają kulturalnie wywoluja zawal serca pozorują samobójstwo a jak nie ma okazji zeby zabic to zamkniecie w psychiatryku wiezieniu pod jakims pozorem i tam „wspolwiezniowie” pobija smiertelnie czy doleja specyfiku do wody czy jedzenia i po sprawie

  1. zgadzam się co do hindusow szczególnie młodszego pokolenia latwo się z nimi dogadać, sa spokojni ulozeni pracowici zdolni uczeni mogliby nauczac kkowcow

   1. taa GMO hindusi to jak arabskie pokolenia migrantow.Lubia ponizac kobiety i maja generalnia zachwiania w zachowaniu moralnym i dostosowania sie do norm spolecznych.Ich pracowitosc to niby jaka?zza biurka ale nie wytwarzac lapami .COs wiem o tym ,czasem przychodzi mi z nim rozmawiac..USA jest zalana arabami,latynosami,chinczykami a czarni to juz starsza generacja migrantow a przez ostatnie 10 lat hindusami. Bialej emigracji nie ma do usa od 2003-2007 byli nimi ukraincy a wczesniej „Jugoslowianie” po wojnie usa ze Serbami. Czy do Europy jest emigracja bialych ludow ze Syberi lub potomkow deportowanych Polakow na Syberie? Niestety KKowcy nie beda sie juz niczego uczyc i zmieniac w sobie ,bo nie po to sa KKowca a jezuickie nauczanie mamy do dzis razem ze rzadami korpow watykanskich.

   2. 4000 lat temu mieli z nami doczynienia i maja nasze krotkonosowe geny maja tez arabskie co po niektórzy to sie zgadza, w stanach eiekszosc to lekarze albo IT, sa pokojowo.nastawieni,widziales hinduski gang mafie? Manualnie sa uposledzeni to sie zgadza nawet autem nie wszyscy sa w stanie kierowac

 4. Ze strony – Gromada Wanda

  V Ogólnopolski Zjazd i Wiec Rodzimowierczy

  Gromada „Wanda” wraz ze Stowarzyszeniem „Czwarta Twarz” ma zaszczyt zaprosić w imieniu Konfederacji Rodzimowierczej wszystkich rodzimowierców oraz sympatyków do udziału w V Ogólnopolskim Zjeździe i Wiecu Rodzimowierczym.

  Lokalizacja:
  Korzkiew koło Krakowa, ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy
  Strona: http://osrodekwkorzkwi.pl/oferta/
  Dojazd za pomocą MPK, przystanek Korzkiew Zamek – aktualne kursy dostępne na stronie http://krakow.jakdojade.pl
  Termin: 4-6 sierpnia 2017

  Wydarzenie na Facebooku:
  http://www.facebook.com/events/282477312187878/
  Kontakt: gromadawanda@gmail.com

  Harmonogram:

  Piątek, 4 sierpnia
  15.00 – wspólna wizyta w Muzeum Archeologicznym w Krakowie
  18.00 – przybycie organizatorów i gości do ośrodka
  19.00 – kolacja*
  20.00 – ognisko

  Sobota, 5 sierpnia
  10.00 – śniadanie
  11.00 – obrzęd otwarcia
  12.00–15:00 dyskusja: „Nasza święta Ziemia, czyli postawy ekologiczne w rodzimowierstwie” (namiot konferencyjny); ew. zajęcia dla dzieci
  15.30 – obiad
  16.30 – wykład (Scott Simpson), debata; ew. zajęcia dla dzieci
  18.00 – prezentacje (święto Stado, gospodarze: Gromada „Wanda”, Stowarzyszenie „Czwarta Twarz”)
  20.00 – kolacja
  21.00 – koncert zespołu Jar, wspólne granie, śpiewanie, ognisko

  Niedziela, 6 sierpnia
  10.00 – śniadanie
  11.00 – dyskusja; ew. zajęcia dla dzieci
  14.00 – obiad
  16.00 – obrzęd zamykający

  *możliwe wcześniejsze zapisy na każdy posiłek. Dostępne opcje wegetariańskie i wegańskie – na miejscu dostępne proste dania, można również zamówić posiłek przez Krakowskie smaki (z miejscowych wege restauracji)

  Koszty:

  Zakwaterowanie z wyżywieniem* i dostępem do wszystkich sal i namiotów jako pakiet:

  54 PLN/osobę za dobę
  1 osoba na 20 gratis
  1 kierownik imprezy gratis

  *wyżywienie według potrzeb po wcześniejszym zgłoszeniu: kuchnia roślinna, bezglutenowa i inne będą uwzględniane.

  Płatności:

  Numer konta, na które przesyłamy wszelkie płatności:

  Pekao SA 98 1240 4722 1111 0010 6196 9143
  Jakub Sobas
  ul. Seweryna 4/55, 30-632 Kraków

  Proszę o zamieszczenie w tytule przelewu nazwy gromady, której dotyczy dana płatność.

  FAQ:

  Czy można przyjechać z psem? – Tak, jeśli to konieczne. Opłata za psa wynosi 8 PLN za dobę.
  Kwestia rozbicia namiotów/spania na karimatach/dostawek, jeśli pojawi się ponad 80 osób – W domkach maksymalnie może być 60 osób + 32 w budynku pensjonatu + 3 w budynku administracyjnym. Jeżeli chodzi o pole namiotowe i możliwość rozbicia namiotu na terenie ośrodka, jak najbardziej jest to możliwe (nocleg we własnym namiocie, przyczepie z dostępem do prądu, wody i łazienki – 12 PLN/osoba).
  Czy istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek? – Niestety nie ma miejsc w ośrodku, do piątku są jeszcze kolonie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00. Można by podobnie jak we wstawkach pomyśleć ewentualnie o namiotach (czyli rozglądamy się za agroturystyką).
  Parking pod ośrodkiem – czy płatny? – Na terenie samego ośrodka zmieści się ok. 10-12 samochodów, ale zaraz obok ośrodka jest duży parking na 30 samochodów – oba są bezpłatne. Kierownik namawia do rozpakowania samochodów w ośrodku i przeparkowania na parking obok ośrodka.

  Dodatkowe informacje odnośnie ośrodka, których brak na jego stronie:

  Dzieci do lat 3 nocują bezpłatnie (przy założeniu że dostawiamy wstawkę lub śpią z rodzicami)
  Dzieci 3-6 lat – cena za nocleg 50%
  Menu ośrodek dopasuje do potrzeb po uzyskaniu od nas informacji przed przyjazdem o wymaganiach co do posiłków i liczby osób

  1. Hmmm… nie wiem jak wy ale ja mam awersję do jakichkolwiek obrzędów 🙂 Spoko że rodzimowierstwo się poszerza ale mam przeczucie że zostaje to kierowane w stronę powstania nowej wiary/religii a to spadnięcie z deszczu pod rynnę.

   A przecież znakiem nowych czasów jest odejście od religii i kroczenie drogą prawdy, świetnie jest znać swój ród i go czcić ale mnogość obrzędów oraz koniecznych rytuałów może zostać wykorzystane przeciwko czystym duszom w tym uczestniczącym do stworzenia nowej pułapki mentalnej.

   To co jeszcze chciałbym przekazać to że w mojej ocenie w moim odczuciu i rozumieniu nadchodzących zmian to co jest wymagane od każdego nas to zwiększanie „świadomości” i co za tym idzie uduchowienie/prawda/moralność/bóg/źródło/indywidualizm a zarazem połączenie ze wszystkimi istotami na ziemi, ciężko mi ten stan opisać ale mam nadzieje że rozumiecie ten mój przekaz 🙂

   Co do samego „Marka” to trochę nad Tobą się wysilę i postaram się Ci wskazać tropy.

   1. skribh.wordpress.com oraz wspanialarzeczpospolita.pl, przejrzyj te blogi mówią o tym samym zajmując w niektórych aspektach opozycyjne stanowiska.

   2. .https://www.youtube.com/channel/UCthT0XsA4k_byHs8Ep7z28w – poruszają ciekawy temat niebocentryzmu nawiązując wielokrotnie do różnych źródeł z całego świata. Szczególnie do Mandali majów, słowiańskiej i hinduskiej redoctobermsz.wordpress.com – Blog Mariusza z królewskiejtv.

   3. Białczyński.pl też możesz się przyjrzeć tematom.

   4. Jeśli się nie boisz zajrzyj do http://www.vismaya-maitreya.pl w każdym dziale coś ciekawego.

   5. treborok.wordpress.com – dużo różnych artów w tym spora część to nowiny ze wschodu.

   6. niewygodne.info.pl w połączeniu z wolna-polska.pl inne spojrzenie na rzeczywistość, ale szukaj w nich równowagi nie skrajności bo te portale mają skłonności do wpadania w skrajności.

   7. magdarian.wordpress.com – może być oburzający i zaskakujący.

   8. newsy ze świata zmianynaziemi.pl prisonplanet.pl alexjones.pl czytaj przez filtr antynwo, nie dawaj wiary wszystkim słowom

   tak samo w przypadku tego co wcześniej napisałem, najlepiej sprawdź sam i szukaj, znajdziesz prawdę. Jeśli zastosujesz logikę to nie dasz się wkręcić w kłamliwe informacje. Najwięcej zyskasz na własnych doświadczeniach. W każdym bądź razie masz co teraz robić i czytać i przetwarzać, gdy to ogarniesz sumiennie wszystko to nie będziesz już taki sam 🙂

   Gorące pozdrowienia dla wszystkich.

   PS. TAW gdy niedawno pojawił się komentarz z filmikiem od królewskiejtv, to mam pytanie nt. Twojej opinii tego co się Mariuszowi przytrafiło. Jest to zaskakujące więc wymaga wybadania. Wiem że Mariusz posługuję się dość takim zakręconym językiem i ciężko to się słucha ale gdybyś mógł rzucić okiem i się wypowiedzieć no i ewentualnie skomentować poruszany przez niego temat niebocentryzmu bo jest szalenie ciekawy i nie koliguje z tym co przedstawiasz jedynie zmienia trochę spojrzenie na niektóre sprawy wręcz może wyjaśniać. Co też jest intrygujące i jeśli masz czas i chęcie chciałbym z Tobą ten temat poruszyć 🙂

   Zachęcam do zapoznania się tym wszystkim którzy jeszcze tematu nie znają. 🙂

   Kolejne pozdrowienia tym razem bosymi stopami 🙂

   1. Filmiku nie oglądałem. Nie oglądam wszystkiego, co tu wklejacie, bo nie miałbym czasu już na nic innego, tylko 24/24 musiałbym być przyklejony do YT 😀

    Odpowiedź na pytanie, kto naprawdę stworzył teorię niebocentryzmu, kryje się w środku tej grafiki:

    Jest to bardzo subtelne podprogowe programowanie…
    Illuminowani panowie bardzo lubią grać rolę bogów, więc z właściwym sobie wdziękiem również i w tym przypadku zajęli miejsce przynależne jedynie świętemu Rdzeniowi Naszej Matki.

    *

    Info dla wszystkich:

    Jeśli ktoś przychodzi do mnie z tym tematem, ma ogromnego pecha, gdyż z miejsca staję się nieufny – i od razu patrzę, kto stoi za plecami posłańca…

   2. Faktycznie TAW, z tym screen’em z piramidą od razu palą oczy co do twórcy teorii. Możliwe że wcześniej patrzyłem ale nie widziałem hahah 😀

    Dobrze poznać Twoje stanowisko 😀

    Pozdrowienia!

   3. Bardzo wielu Polaków dało się niestety wkręcić w tę wkrętkę, a to kolejny program do kontroli umysłu budzących się Polaków RODaków Słowian.

    Zapewne już niedługo wymyślą coś nowego. Oni takie rzeczy planują z ponad stuletnim wyprzedzeniem. Nie wzięli pod uwagę tylko jednego:

    WZORCOWOŚCI

    NOWEJ WYEKSTRAHOWANEJ PRZESTRZENI NAD POLSKĄ,

    GDZIE WSZELKI FAŁSZ BĘDZIE JUŻ ODTĄD DEMASKOWANY PRAWIE NATYCHMIAST❗

   4. Sacred jesteś kochany, czytaj, słuchaj, oglądaj wszystko, ale wierz tylko swemu sercu, tam tkwi prawda, która zawsze zaprowadzi Cię na Boskie szczyty.
    Witam w gronie kochających „grzebanie w ziemi”, nadaję Ci mój prywatny medal „czerwonego buraczka”, gdyż jest to moje ulubione warzywko, które jest nie tylko bardzo zdrowe i smaczne, ale mnie każdego roku obdarza wspaniałymi plonami, a pity codziennie barszczyk kiszony to rarytas i samo zdrowie.
    Gratuluję odwagi i witam w klubie „Grzebiących w ziemi” 3

   5. Nie boisz sie policji? To chyba karalne… Musisz miec duza dzialke jak codziennie grzebiesz…

   6. GMOś mam 24 ary,
    1. grzebię bo to kocham i mam stały kontakt z przyrodą,
    2. ja się już nikogo nie boję Gmosiu 😀
    3. Co masz na myśli „karalne” ?
    4. każdy ma jakiegoś bzika i ja także bzika mam. 😀
    lubię patrzeć jak mi rośnie 😀 😀 hahahahaha

   7. no jak to co mam na mysli… grzebierz w ziemi i pytasz co mam na mysli… niby rozsadna a taka nie domyslna, mialbym dla ciebie nowa robotke tylko 4 trupy przysypac ale zaznaczam wszyscy zmarli naturalnie z przejedzenia i wszyscy z PO

   8. Dla ludzkosci wszystko dobre ,co zwiaznae z natura i kosmosem.Reszta to mydlenie dupy i mozgu byle tylko sie ludzie nie ockneli a one mogli nas wyssysac ze wszstkiego co wytworzymy.Zreszta kiedy pojawiaja sie nowi mesyjasze,rzady,marszalek,kanclerz,szaman,medrzec to po owocach bedzie rozpoznalwalny.Najlepsze sa te ,ktore sluza ludzkosci bez pasozytwania na nas.

   9. GMOś, Ja jestem „Grzebacz” z górnej półki 😀
    do Twojej kreciej roboty zatrudnij sobie platformerskich „kretokrętaczy”, ja chcę mieć czyste łapki, nie zbrukane POwcami. 😀

  2. TAW ❤ mimo, że Matrix z pełną determinacją dążył do unicestwienia MIŁOŚCI- wiedząc, że jest to KLUCZ DO WYZWOLENIA LUDZKOŚCI''- I oto się stało PRZESTRZEŃ przemówiła- MIŁOŚĆ STAŁA SIĘ ISTOTĄ ❤
   I jest też MUSZELKA- przypomnę ,,Polska będzie PIĘKNA JAK MUSZELKA''- następuje przyśpieszenie ewolucyjne w wymiarze jednostkowym!
   Wielki Biały Rozbłysk – Tadeusz Owsianko
   .https://www.youtube.com/watch?v=_ZnR2UgjGGQ

 5. sacred
  Rodzimowierstwo to nie jest powstanie nowej wiary
  ale kontynuacja starych , przedchrześcijańskich wierzeń naszych przodków Słowian.
  To wierzenia w siły przyrody, natury , ziemi , kosmosu.
  I musisz zapamiętać , że wierzenia to nie jest żadna religia.
  TAW ma całkowitą rację odnośnie iluminatów….
  Co strony skribh jak dla mnie bardzo interesująca.
  Białczyński to samo.
  treborok- dla mnie raczej farsa i manipulacja.
  Sława Bogom , Sława Przodkom.

  1. Tak, rozumiem na czym polega rodzimowierstwo, tylko chciałem zasugerować, aby mieć baczenie, czy aby na pewno ktoś się nie wpina w to działanie. Nie chcę, aby ktoś tą dobrą ideę przerobił na swoje modły.

   treborok’a podaliście mi, gdy poprosiłem o info o uprawie roślin, podaliście link do tej uprawy dwurzędnej w rabatach z północy na południe 🙂 a potem jakoś zacząłem przeglądać resztę jego rzeczy. Jest tego sporo, ale zauważyłem że często powiela info z zewnątrz. 🙂

   Pozdrowienia 😀

   PS. Chcę się podzielić jedną ważną informacją, która przyprawia mnie o radość 😀 pozostało mi jeszcze tylko 8 dni pracy w korporacji i się od niej uwalniam 😀 iiiihaaaaaaa!

   1. Witaj na wolności, hopie!… 😉

    Trebor jest ok., robi dobrą robotę.

    Z rodzimowierstwem jest tak, że już całkiem niedługo Słowianie zrozumieją, że w praktykach naszych Przodków nie chodziło o żadną „wiarę” i kulty, lecz o harmonijne współistnienie z całą przeJAWIoną Naturą w jej Naturalnych Cyklach.

    Pojęcia „wiary” i kultu są katolickimi nakładkami na słowiańszczyznę.

    Ale to jest bardzo delikatny temat, więc na razie nie będę się nim zajmował, jedynie sygnalizuję.

   2. To chyba rozumiemy podobnie tylko tego nie potrafiłem wyrazić słowami do tego hasła Wiara/Kult/Obrzędy/Rytuały to mnie odstrasza od tego typu „akcji”.

    Teraz i tak już mnie nic nie powstrzyma, kończę odliczanie i spadam na swoją wiochę grzebać w ziemi wśród natury, do tego pojawi się blog z tym związany 😀

    Powoli nadchodzi mój czas odcięcia się od zgiełku tego „świata/matrixa” i zacznę tworzyć swój własny raj i przy tym zarażać innych tym podejściem.

    Przy tym odniosłem mały sukces, sam mi to powiedział mój bezpośredni przełożony, że częściowo moje odejście i zapał do życia po swojemu mogło być iskierką do podjęcia jego decyzji, że po 25 latach pracy w tej samej korpo przy restrukturyzacji jego stanowiska stwierdził, że już nie chce tego dalej ciągnąć i nie wystartuje w nowej rekrutacji, bo czas zacząć zająć się tym, co się naprawdę kocha 😀
    W jego wypadku jest to rodzina (ma małe dziecko) i amatorsko ogrodnictwo 🙂 – dziwna zbieżność, ale mocno mnie to raduje 😀

    Jest to człowiek, który dalej jest ministrantem, ale coś chyba się w nim budzi 🙂

    Obym więcej takich ludzi spotykał 🙂

    Lawina dawno ruszyła
    Nabrała tempa i obudziła
    Słowiańskiego lwa ze snu
    W tej chwili trzystu
    Nie minie dzień czy dwa
    By obudzić kolejnego lwa
    To ciągle trwa
    I wypływa prawda
    Na świat cały
    Lew jak dąb trwały
    Wypełnia całą przestrzeń
    Cyklem nowych zdarzeń
    Walcząc z ciemnością
    Swą miłości świadomością

    Taka moja pozostałość w duszy z młodszych lat 🙂

    Pozdro!

  2. Sacred jak odczytuję Twoje wyznanie z głębi SERCA pisane- czuję DUMĘ 🙂 Jesteś odważny i wspaniały- to dowód na to, że energia męska się odradza, że SŁOWIANIE odkrywają SWOJĄ SIŁĘ- dziękuję i pozdrawiam sercem radosnym ❤

  1. „Rząd światowy”… – niech nas nie rozśmieszają… 😉 😀 😛

   TO MY JESTEŚMY RZĄD ŚWIATOWY❗ 😀

   I TO MY USTALAMY, KIEDY POLACY RODACY SŁOWIANIE DOWIEDZĄ SIĘ O KOSMITACH I KSIĘŻYCU – NIE ONI❗ 😀

   Chyba im się coś poprzestawiało w tych durnych illuminackich łbach❗

   Na NASZEJ ZIEMI TO MY❗ rozdajemy karty, NIKT OBCY❗

   TYLKO MY, WŁADZA, SUWEREN❗

   Stało się.

   JAM JEST.

   MY JESTEŚMY.

   TU JESTEM.

   TU JESTEŚMY.

   SŁOŃCE WSCHODZI 🔆 NAD NASZĄ

   PIĘKNĄ KRAINĄ 🌻

   PORANNA ROSA

   NAM BŁOGOSŁAWI… 💧✋🌿🔆🍃🌈:-D

   1. TAW tak jest i tak będzie, bo Światło i Miłość zawsze są zwycięzcami, a ciemność i zło samo pożera się już od ogona.
    Niech Światło i Miłość rozbłyśnie na nieboskłonie z taką mocą, że ciemność i zło już nie zawita na naszą piękną i zieloną Mateńkę Ziemię. TJBJiBTCH ❤

 6. A’propos Was wszystkich… Strony takie jak ta są naturalnie specjalnie inwigilowane przez liczne służby specjalnie do tego celu stworzone organa, również te religijne naturalnie. To jest naturalnie ich płatna praca, no może w przypadku Marka duchowe wyzwanie, choć wielu z nich nadal nie zdaje sobie sprawy czemu takie zainteresowanie zakręconym, samo nakręcającym się słowiańskim gronem. Inwigilacja to jedno, kontrola to drugie, zapobieganie to trzecie, eliminacja niewygodnych władzy poglądów i proroków to trzecie. Gdyż mąciwody takie jak WY czyniąc burze mózgów, wymieniając się znalezionymi informacjami zwyczajnie wykonują za nich najlepszą robotę i sami łaskawie wskazują linki do ewentualnej eliminacji ( które są ostatnio coraz sprawniej usuwane ). Zapominacie, że rozbudzonych jest garstka i TYLKO PRAWIE TA SAMA garstka śmiga i stale lustruje internet, a ONI tylko sprawdzają przez WAS wskazane linki i treści i mają ułatwioną robotę. Co do Mariusza Szczytyńskiego to wyjaśniam, że Jego współprelegentka Pani Beatka już opuściła ten padół łez i jak wielu twierdzi za treści, które nam przekazywała. Mariusz jak wiemy z Jego dokumentu tez już się witał z gąską, gdyż zwyczajnie tse la vie, a wygłąda to mniej więcej tak. Pewnym sensytywnym ludziom wiedza, pomysły, odkrycia, moc przychodzi sama z siebie w czasie snów, na jawie więc potrafią przewidzieć przeznaczenie, przyszłość, którą niezwykle trudno odwrócić. To bardzo niewygodne dla władzy i takich się grilluje.
  Jak zapytacie? Na wiele sposobów psychicznych, życiowych, finansowych, zdrowotnych, ect. Ostatnio modne jest grilowanie elektromagnetyczne z dronów, stacji GSM, ect. powodujące gwałtowne skoki ciśnienia krwi, wylewy, udary, zapaści, bezsenność, lęki, nieporadność, zagubienie, apatia, itd. Technologia znana jest od przeszło 100 lat wynalazca zgnił w więzieniu, a przedtem naturalnie skrupulatnie zniszczyli mu życie i naukowe odkrycia. Był nim Raymund Royal Rife wynalazca silnych mikroskopów i 100% metody leczenia raka za pomocą bezprzewodowych fal elektromagnetycznych doprowadzając do osobniczego rezonansu komórki raka i za pomocą ustalonych drgań dezintegrując je poprzez zniszczenie błony komórkowej. Ta technologia zamiast skutecznie leczyć, co ponad wszelką wątpliwość udowodniono posłużyła do stworzenia sekretnej broni do walki z takim jak WY ( naturalnie jeżeli staniecie się tego mentalnie warci ). Jest naturalnie wiele innych metod, ale nie oto chodzi…
  W niewolniczym celu dla kontynuacji władzy stworzono OPROGRAMOWANIE ( RELIGIA, SZKOLNA NAUKA, WIEDZA, BIEŻĄCA INFORMACJA ) która ma służyć i od wieków służy wyłącznie ogłupianiu i mentalnemu niewolnictwu, gdyż wszyscY na tym łez padole spełniamy, czy TEGO chcemy czy nie ( i to od samego początku ) rolę tanich BIOROBOTÓW do roboty, które dotychczas przy użyciu ww. metod ulegały ( zbędne) samodezintegracji, a teraz dodatkowo jeszcze system musi je rozlicznymi metodami eliminować i to na masowa skalę rozpylając trucizny z powietrza, przymusowo szczepiąc, trując lekarstwami, wodą i zatrutą żywnością, których się celowo nie bada, procedurami, mediami, horrorami, wojnami i terroryzmem.
  Obudźcie się, gdyż nie ważne jest w to co wierzycie i co wiecie, jeśli wiecie. Era sztucznej inteligencji nastała i stada biorobotów stały się zbędne !

  1. I jeszcze słówko do TAW…
   Dowodem na przedstawiony stan rzeczy jest nasza nieporadna, wszech i wobec prezentowana durnota, co do np. kształtu miejsca w którym to wszyscy rodzimy się, naiwnie odbieramy łże nauki, zasuwamy i w końcu odwalamy kitę. To miejsce zbudowały między innymi BIOROBOTY tyle, że o różnych od samego początku (w zależności od potrzeb nawet kilkanaście razy różniące się rozmiarami i konstrukcją ciała ). Wiele jest przedstawianych modeli i jeszcze więcej za nimi przekonujących dowodów i zwolenników tego miejsca, natomiast ten jeden jedyny dziwacznie jakby MILCZENIEM pomijany i stale nie rolowany, choć przedstawiony na słynnym watykańskim placu, jako JEGO model i rzeźba i teraz mała, choć spektakularna uwaga. Jakbyś chciał stworzyć więzienie LUB obóz pracy dla nieświadomych, niezmiennie, zniewolonych biorobotów, to jaki byś wybrał jego kształt i gdzie byś ustawił stróżówkę, aby stale mieć wszystkich na OKU. Wypadek Mariusza, przedwczesna śmierć Beaty, ciężka choroba Dydymusa niezbicie świadczą o tym, że poruszali tematy TABU i mentalnie zasłużyli sobie na uwagę skrytego hegemona…

  2. Tej Fali, jak mawia Jerzy Zięba, i tak nie da się już zatrzymać 😀

   Mogą ją co najwyżej jedynie próbować opóźniać.

   Korzenie drzewa matrixa zostały już nieodwołalnie i definitywnie ODCIĘTE, tzn. ziemscy reptile nie mają już zasilania z Kosmosu, zostali odcięci, zostali tu sami. Matrix powoli odchodzi…

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/11/korzenie-drzewa-matrixa-zostaly-odciete/

   I to nie są żadne fantazje,
   to są wielkie sprzężone Cykle Kosmiczne… 😀

   Oni doskonale wiedzą, że przegrali: obserwuj Królową, obserwuj uważnie wierchuszkę w USA… Są nerwowi jak cholera. Czy człowiek pewny swego jest nerwowy?…

   Zresztą, sam Zibi już ładnych parę lat temu powiedział wprost, że projekt NWO się sypie, bo ludzie się masowo budzą… 😀

   JAM JEST

   🔆

   ps. W Polsce jest już ponad 300 osób o wybitnej świadomości, tzn. świadomości swojej boskości 🔆

   A to ARMIA!,
   która już dawno przechyliła szalę zwycięstwa na naszą stronę, gdyż jedna świadoma osoba promieniuje i ma REALNY wpływ na tysiące. A dalej to już działa sama fizyka (algorytm przyrostu kuli śnieżnej, snowball effect) 😀

   1. A półświadomych są już miliony, a liczba z każdą sekundą rośnie, wzrasta w szalonym tempie- tym bardziej, że następuje połączenie ŚWIADOMYCH ❤
    Jacek Międlar, Piotr Rybak, Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki o żydowskiej okupacji Polski
    .https://www.youtube.com/watch?v=i8-YMeG1NdE

  3. qurde blade a nie pomyślałeś kiedyś że ten świat , nasz świat powstał z miłości? A ten kto w nim mąci, czyni krzywdę innym jest jak dziwka która za wszelką cenę chce rozbić rodzinę ?
   Tak tak kochani jeżeli słyszycie jak ktoś wam obiecuje że nie pozwoli Was skrzywdzić to w nogi bo z pewnością zrobi to osobiście.
   Podjudzacze i manipulanci rzucają kotwice w typie:…..”ja na Twoim miejscu bym nie zrobiła” albo ” może powinnaś spróbować”, ” ja nie wiem ale ….” MANIPULACJA !!!
   A nie wiesz że każdy dostanie to na co zasłużył? Że zobaczy swoje ‚wielkie” dzieło? co to znaczy? Znaczy to to że każdy poczuje strach i cierpienie które spowodował u innych poczuje swoje dzieło na swojej skórze… będzie piekło????
   „SPOTKA WAS TO CO SAMI SOBIE PRZYGOTOWALIŚCIE SWOIM ZACHOWANIEM W STOSUNKU DO INNYCH!!!”
   Nic nie pomogą manipulacje i mowa skrzywdzonego dzidziusia , już z nikt nie załatwi swoich spraw cudzymi słowami.

   1. –> Zdziwiona
    Po pierwsze skąd wiesz, czy to faktycznie jest nasz świat, jak jesteśmy w nim zniewolonymi, durnymi biorobotami, bydłem roboczym i jeszcze pożywieniem dla ukrytego przed nami innego drapieżnego, choć podobnie, humanoidalnie wyglądającego gatunku?
    A może zostaliśmy stworzeni, stłoczeni i jedynie przyuczeni ( oprogramowani ) wyłącznie do roboty i służby?
    Ty nawet dywagując na te tematy nie potrafisz otrząsnąć się z algorytmów bezpieczeństwa wgranych Ci za młodu, abyś była pokorna i nadstawiała drugi policzek…
    Jak na razie wszyscy możemy stwierdzić, że nie ma sprawiedliwości, solidarności i prawdy, a piekło jest, nywało i pewnie znowu będzie, ale wokół nas!
    Twoje ostatnie zdanie to wezwanie do solidarności i budzenia stada, które jak dotąd nic wokół własnego pyska nie widzi i nie dowierza, że rzeczywistość jest doprawdy inna…
    Jak na razie to szykuje się nam strzyżenie stada i armagedon o czym powszechnie informowano już ponad trzydzieści lat wcześniej. Jaki zatem pożytek z tego budzenia. jak niezmiennie regulują nasz stan, a my bezwolnie jeno pomrukujemy pod nosem martwiąc się wyłącznie, aby było co do pyska wsadzić

   2. szaraki i reptyle nas strzyga i zra od 13500 lat, z polski znika rocznie tylko pare tys dzieci wlasnie na to ale jak dodac każdy kraj to maja troche do szamania , szaraków jest tutaj pare tysięcy wiec latwo im się nami niepostrzeżenie zywic, stany przodują w dostawach bo niestrzeżona granica pelno nielegalnych a kto będzie nielegalnego szukac ? nikt, nie powinno go tam być i go nie ma, dopóki nasi zeusowi nie wroca jesteśmy w d, możemy tylko sobie pogadac

   3. A skąd wiesz że TY masz racje? Skąd wiesz co kto nam szykuje? Brałeś w tym udział czy jak???
    A tak na marginesie moje policzki maja się dobrze 🙂

   4. ,, qurde blade a nie pomyślałeś kiedyś że ten świat , nasz świat powstał z miłości?”

    To ciekawe pytanie, droga Zdziwiona.
    Gdyby tak nie było, nikt i nigdy nie mógł by powiedziec: ,, o, ten człowiek ma wielkie serce”.
    W ogóle nie było by mowy o miłości, bo ludzkość nie miałaby potencjału , aby rezonować z wibracjami tego uczucia, tego stanu.
    Istniały(niestety czas przeszły) ludy (np. Indianie, Aborygeni) współżyjące z Matką Ziemią, szanujące Jej Ducha zakotwiczonego w Prawie Kosmosu.
    ,,Daję wam Ziemię, czyńcie ją sobie ODDANĄ”
    W słowie ODDANA(Y) mieści się wzajemna przyjaźń, szacunek, życie bez krzywd.
    Jedno słowo ,,ODDANĄ” debile zmienili na słowo ,,PODDANĄ”, by łamać odwieczne Prawa Natury, które zawsze się o siebie upomną.
    Debil mi kazał, więc poszłam i zabiłam ? – Może być i tak, ale to moja ręka wypełniająca zamiar debila ściągnie na siebie skutki złego uczynku.
    I tu aż się prosi zacytować:
    „SPOTKA WAS TO CO SAMI SOBIE PRZYGOTOWALIŚCIE SWOIM ZACHOWANIEM W STOSUNKU DO INNYCH!!!”
    I dodam od siebie:
    ,,DANE WAM BĘDZIE TO, CO ODCZUWACIE”

    Warto więc rozbudzać w sobie miłość, dążąc do miłości niewzruszonej, a póki co nie dać jej w sobie niszczyć, policzkować i poniżać.
    Jak trzeba to walnąć słowiańską pięścią w stół, albo i miecza dobyć, by siłom, które miłością nie są, nie dać władzy nad sobą.

    Tak uważam. Miłość też musi mieć przysłowiowe jaja!
    Czasem w życiu Miłość tak trzeba bronić, a nie jak proponują niektórzy, nadstawiać policzki, by w końcu były tak opuchnięte, że łatwo pomylić je z dupą! 🙂

    Ziemia powstała z miłości, bo po cóż innego przychodzą na Nią ludzie, jak nie po miłość?

    Kiedy się już nauczą czym miłość jest, kiedy nauczą się już odnajdywać ją i stawać się nią, powinni chronić jej jak największego skarbu. Nie pozwolić odebrać jej sobie i zniszczyć.

   5. Krysiu no oczywiście że tak 🙂 Miłość oznacza dla mnie prawdę- moje życie w moich rękach, a nie bycie pizdą i jak niektórzy sobie myślą do kompletu wianek na głowie… 😉

  4. jak sobie wyobrazasz to grilowanie z wierzy gsm ? wszystkich równo na około ? z drona który gora może latac parędziesiąt minut ? bardziej smazenie z satelity np kogos niewygodnego którego maja lokalizacje przez komorke i który np jest sam np opala się na wakacjach

   1. ,, Krysiu no oczywiście że tak 🙂 Miłość oznacza dla mnie prawdę- moje życie w moich rękach, a nie bycie pizdą i jak niektórzy sobie myślą do kompletu wianek na głowie… 😉”

    I taką cię mam! – w sensie jarzę, w sensie identyfikuję się z tobą w tym klimacie- już dawno przestało mnie bawić ocieranie łez, w kinie, po ciemku, jak w ,,Dumce śpiewają” – jestem miłością, wychodzę do ludzi, rozbawiam, śmieję się z siebie, by pokazać, że tak można, prostuję zwierzenia, uciszając w ciszy swój chaos, którego nikt nie prostuje i nie mam żalu, bo:
    Bo jesteś albo lekarzem, albo pacjentem – wybieraj!
    Ale nikt! nie ma prawa ruszyć mojej miłości!
    Jak nikt nie jest w stanie wpłynąć na bieg promieni słonecznych – Christos, Kristos – ożywiających życie na Ziemi.

    Takie są Krystyny
    Nie przypadkiem ludzie dostają imiona.
    Albo rezonują z nimi z przeszłymi wcieleniami, albo dostają brzmienie na to, co jest przyszłością.

    Krystyny, jak mówi ezoteryczna ,,wyrocznia”, zawsze potrafiły życie wziąć za dwa rogi – i ducha, i materię. To fakt.

    Dla ciebie, Krystynko, na dobranoc, ,,Anioł miłości’ – kompozycja mojego syna, Piotrusia.

    Miłych snów, bo nad domami ten właśnie Anioł czuwa nad spokojną nocą … nie zamkniętych drzwi i dopiero co zasuwanych zasłon w oknach.

    Piotr Wiese – Love Angel (Piano + Orchestra) Please repost like & follow!!

 7. Zastanawiam się, czy istniało kiedyś imię „Michwał” – bo brzmi bardziej słowiańsko niż „Michał” 😉 Bardziej tez pasuje do mojego EGO 🙂 hehehe

 8. qrdeblade, zaproponuj coś, bo z tego co piszesz wiele wiesz i masz jakieś sensowne pomysły. Wiele jest osób wiedzących, że świat nie jest taki jaki jest. Owszem, mając tylko tę wiedzę można coś w tym kierunku robić, ale to będą małe kroczki. Te przemiany są już tak posunięte, że te kroczki będą cofały nas. Na tę chwilę potrzebne są wielkie kroki. Dlatego proszę zaproponuj coś.

  1. –> Agata
   1. Nadal przegrywamy w tych potyczkach, bo nasz głos nie jest w mainstreamowych mediach, szkołach, kościołach, katechezach, uniwersytetach, sądach, polityce w Sejmie prawie nie słyszalny!
   2. Brak nam niezbędnej w tych razach solidarności i waleczności i obywatelskiej odwagi! Przez swą zaprogramowaną spolegliwość i tumi wisizm, (niech inni jadą, protestują, kłócą się, kopią z władzą) skazani jesteśmy na kolejne porażki. Należy rozumieć swoich oponentów, ba kochać ich, ale na ataki reagować adekwatnie. Oni bez nas staną się sami robolami, a nie są do tego ani psychicznie, ani fizycznie gotowi.
   3. Żydzi i masoni niższych szczebli są tak samo manipulowani i okłamywani jak reszta tubylców, tyle, że ich oprogramowanie w które uwierzyli czyni z nich wyższe kasty lub tzw. naród wybrany, bezkrytycznych najemników ukrytej władzy, ale w czasie zaaranżowanych wojen, to oni są i będą jak pokazuje historia bezlitośnie wprost niszczeni i depopulowni, aby bilans wyszedł na zero. Wojny są aranżowane zawsze przeciw przebudzonym iich elitom, a plebs tylko bierze w nich udział. My jesteśmy przez swą pokoleniową durnotę niszczeni w czasie pokoju, na nich czekają holokausty podczas globalnych wojen.
   4. Zwykle nie gromadzimy, utrwalamy, zabezpieczamy naszej na nowo odkrytej historii, wiedzy i nauki. Za czym podzielisz się na bloogu ważnym linkiem najpierw nagraj go, aby udostępnić go jak zaraz zniknie. Linki udostępniaj w mainstreamowych mediach, bo te media przeglądają mentalne śpiochy. Kupujcie dyski, twórzcie biblioteki, katalogi, ect.
   5. Pamiętajmy, że kościół, to nie budowla, a zaprogramowana mentalnie społeczność wiernych. Bądźmy w tych społecznościach aktywni i asertywni, zmieniajmy ich oblicze, dzielmy się wątpliwościami i zdobytą wiedzą, wpływajmy na ich wizerunek.
   6. Prawie się wzajemnie nie znamy, a przynajmniej z wyglądu lub imienia i nazwiska. Ta sytuacja niezmiennie powoduje, że nie możemy głosować na swoich poznanych przedstawicieli, którzymają polityczne ambicje, a ONI i tak wszystko o nas wiedzą. W wyborach zawsze tworzą najsilniejsze wzajemnie opozycyjne ugrupowania, które walką wmediach polaryzują elektorat. Musimy więcej o sobie wiedzieć, spotykać się, solidaryzować, wzajemnie chętnie sobie pomagać!
   7. Pewna niezbędna aktywność, asertywność i rzeķłbym choć odrobina przemyślanej drapieżności jest jak sądzę niezbędna, oczywiście nie kolidująca z prawem, jak przykładowo akcie:
   a. wysiewania konopi włóknistych
   b. akcje naklejkowe, polegające na drukowaniu naklejek ostrzegawczych, z hasłami informującymi, przestrzegającymi o np. chemtrails, GMO,pestycydami i konserwantami w żywności, truciznami w wodzie, powietrzu, żywości, medykamentach, procedurach
   c. łamaniu prawa, nieprzestrzeganiu konstytucji, durnych procedurach, skuteczności inaczej tych procedur, niszczeniu obywateli, restrykcjom prawnym, inwigilacji, ect.
   cdn.

   1. zastap objawienie wyswietleniem hologramowym i wszystko bedzie jasne

   2. GMOś ależ ja wiem, że owe niby objawienia to nic innego jak tylko hologramy tych niby mądrych, acz okrutnych potworów religijnych.

 9. O milosci:

  Wiadomo, ze nie tylko raz dane, ale w nieskonczonosc. Mimo wszystko, bardzo ladna piesn:

 10. Kazdy, kto wejdzie w swoim wnętrzu w stan kochania, nie będzie walczyl z nikim, a wszelkie negatywy będą się od niego oddalac. nawet plejadianie boją sie zarazenia miłością. a wiec zostawiaja takie osoby w spokoju

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s