Płk Piotr Wroński demaskuje rolę detektywa K. Rutkowskiego w utrąceniu śledztwa w sprawie śmierci słynnej Polki w Egipcie

<https://youtu.be/TQGnjAMZr24

Były oficer kontrwywiadu, płk Piotr Wroński, demaskuje rolę detektywa Krzysztofa Rutkowskiego w utrąceniu śledztwa w sprawie śmierci słynnej Polki w Egipcie.

6 myśli w temacie “Płk Piotr Wroński demaskuje rolę detektywa K. Rutkowskiego w utrąceniu śledztwa w sprawie śmierci słynnej Polki w Egipcie

 1. Beneficjenci i kontrolerzy z korporacji PKWN 45 nieprzerwalnie zarabiaja na Polakach -Slowianach przy jednostajnym udoju energetycznym narodu polskiego.

 2. Proste co niby? uboj slowian i slowianek poprzez wyimaginowany styl zachodniego zycia (kultura chrzescijanska). Po 45 roku komunisci w dyrektywach wallstreetowskiego dekretu PKWN (NKWDziarskiego niby z Moskwy) utrzymywali nas w ciaglym wysysie energetycznym poprzez półdarmowy przymus pracy na rzecz korporacji PRL. W tym czasie bylismy szczuci podobno dobrobytem zachodnich krain, gdzie jednoczesnie bylismy odgradzani od wypracowanych dobr. Wypracowane przez naszych dziadow i ojcow aktywa zostaly wytransferowane po 1989 roku do kieszeni neomarksistow pod pozorem gonienia zachodniego dobrobytu i wyrownywania standardow europejskich. Dotyczy to rowniez kapitalu ludzkiego slowianskiego. Poziom populacji polskich slowian od 1939 roku utrzymuje sie w liczbie 36 milionow i tak jest utrzymywany miedzy Odra a Bugiem do dzis. Cala nadwyzka kapitalu ludzkiego wyhodowanego i ksztalconego w POlsce jest wyrzucana pod pozorami ekonomicznymi na pewna poniewierke, a pozostajaca w kraju wiekszosc jest oglupiana wzorcami zachowania i demoralizowana w imie demokratycznych zachodnio-chrzescijanskich norm w imie prawa rzymskiego.

  1. „Proste co niby?”
   Odp.: Proste wyjaśnienie zagadki śmierci tej dziewczyny. Reszta o której napisałeś to prawda, z którą się zgadzam, ale po co tak wyskoczyłeś? Pewnie, że nam przykro, ale co możemy zrobić? Niewiele.

   1. „Pewnie, że nam przykro, ale co możemy zrobić?”
    BARDZO WIELE, choć wystarczy tak niewiele.
    W 1988 r. szedłem ulicą Szewską, była 2:30 nad ranem, przede mną pewien mężczyzna (cygańskiego pochodzenia) szarpał dziewczynę (może żonę, może córkę), gdy doszedłem do nich zapytałem – co ty facet wyrabiasz ? Mężczyzna się zawahał, dziewczyna wyrwała się mu i uciekła. Tak, to była noc, więc…
    W 1995 r. w tramwaju dwóch chłopaków szturchało pewną kobietę i agresywnie ją podrywali, podszedłem do nich i zapytałem – swoją matkę też tak traktujecie ? Chłopakom zrobiło się głupio i wysiedli na następnym przystanku.
    Kiedyś zapytałem moją kumpele, dlaczego chodzi z osiedlowym chuliganem, z uśmiechem odrzekła – dla mnie jest miły, mam swoje sposoby, a zresztą, gdy kiedyś wracałam z kina z innym chłopakiem, to uciekł, gdy mnie zaczepiali na przystanku gnojki, a z tym chuliganem wracam w nocy z dyskoteki i się nie boję, bo wiem, że prędzej oddałby życie za mnie, niż mnie zostawił na ulicy samą –
    Bo najgorsza jest bezczynność tłumu i samotność wśród zniewieściałych wojowników, którzy są potomkami władców Słowian. Gdyby Magdalena Ż. i każda inna miała przy swoim boku mężczyznę, któremu może ufać, który nie pozwoliłby jej skrzywdzić, to żaden obcy, żadna moc by jej nie zabiła.
    Nie wiedzą młode pokolenia, co to miłość dwojga istnień, co to wojowniczość – stanie na straży rodziny i gotowość do walki za cenę własnego życia za i dla tej rodziny. Gdy patrzę na napakowanych gnojków jedno mnie uderza w ich postawie – ich słaba psychika, gdy nieraz mijam ich na ulicy i patrzę w ich oczy, zawsze spuszczają wzrok pokornie, bo w ich serydowych powłokach jest potworny strach przed bólem i brak wiary we własne siły. Kiedyś dbanie i szacunek o kobiety w kręgu rodziny był przekazywany z pokolenia na pokolenie, z wyprawy wojennej na wyprawę wojenną kształtowało się męskość. Potem uczyło tego wojsko, ulica, kumple… a dziś maminsynki uczą się życia z wirtualnych gier, siłowni, na forach… który z nich był na polowaniu i spojrzał w oczy dzika, nim zabił go ? Czy któryś z nich potrafi obedrzeć ze skóry zabitego woła ? Kiedy byłem chłopcem ojciec mój opowiedział mi, jak pewien starszy chłopak z bratem natarli śniegiem i posiniaczyli jego 12 letnią siostrę stryjeczną, gdy ta wróciła z płaczem do domu, to zanim dowiedzieli się o tym zdarzeniu rodzice, mój ojciec i jego czterej bracia poszli i spuścili tamtym taki wpieprz, że długo to popamiętali. Dziadek i ojciec mnie uczyli – Tak, nie zawsze będziesz najsilniejszy, nieraz dostaniesz baty od liczniejszych przeciwników, ale zawsze oni muszą wiedzieć, że im oberwie się też bardzo, to wielu z nich, o słabej psychice powstrzyma od ataku na ciebie. – Moja żona i dzieci wiedzą, że gdyby cokolwiek i ktokolwiek im zagrażał, to nawet do Egiptu, Syrii… Arktyki bym pojechał, znalazł i zatłukł tego, kto by zagroził mojej rodzinie.
    Co może jedna osoba ? Czasem jedna, druga… piąta… dziesiąta pojedyncza osoba buduje tzw. legendę – gdy mieszkałem w Rotterdamie mój znajomy Holender opowiadał mi, że tu nikt nie wchodzi w drogę i nie zadziera z Ukraińcami, bo oni nigdy nie odpuszczają, powtarzał – wiesz zaczepisz jedną Ukrainkę lub pobijesz się z Ukraińcem, a potem przyjdzie ich dziesięciu i ci rodzinę wytłuką nawet po roku od tego zdarzenia – śmiałem się i zapytałem – a ktoś tego doświadczył z was, czy tak się tylko boicie – wtedy pokiwał głową i powiedział – no wiesz wszyscy tak mówią – Później ojciec tego Holendra opowiedział mi, że kiedyś w porcie Marokańczycy pobili Ukraińca, ten jakoś przeżył i okazało się, że jest bratem rezydenta jakiegoś gangu, czy mafii, w każdym razie tydzień później po tym pobiciu, do Rotterdamu przyjechały dwa autokary turystyczne z Kijowa i przez miesiąc płonęły domy Marokańczyków, a w efekcie tej zemsty Ukraińcy przejęli kontrolę nad marokańsko-tureckimi gangami. Policja zatrzymała kilku „ukraińskich turystów”, wszyscy byli z jednej wioski, wszyscy to byli żołnierze Specnazu Czarnomorskiej Floty.
    Gdy w latach 80 mój ojciec był na kontrakcie w Rajchu, to niemiaszki mówili między sobą – polakom lepiej nie wchodzić w drogę. Cóż, dziś gdy mężczyzna staje w obronie czci kobiety, to jest to zaraz kibol i bandyta – jak na plaży w Gdańsku, gdy ostudzono burzę hormonów meksykańskich marynarzy. Sądzę, że jeszcze 1000 lat temu słowiańskich kobiet, nikt się nie odważył porywać, podczas gdy rzymianki, greczynki itp. brali śmiało (o czym piszą w różnych opisach podbojów). Naszych kobiet nie porywano, bo „byli dawni Polanie Mieszkowi tacy zacofani, słabi” itd. hehehe sądzę, że kiedyś podjęli taką próbę i przekonali się, co za to grozi. Czas nie tylko na przebudzenie – oświecenie duchowe, ale i fizyczne – płciowe Słowian i Słowianek. To od postawy w każdej kwestii całego Rodu – Narodu zależy potem los każdej z jego najmniejszej istoty.
    Sława i chwała Słowianom.

 3. Taka jest prawda,seks turystyka robi swoje,skoro jedne chcą to oni myślą że inne też i tak je postrzegają.Żal dziewczyny,też myślę iż wiedziała co jest grane,była odurzona,skołowana ale to są efekty właśnie tego co napisałem na początku,początek sprawy znajduje się w Polsce i za to powinni si wziąć CBŚ i Policja ,bardzo brutalnie gdyż to są ludzie bez skrupułów i tak z nimi należy postępować.W Hiszpanii jest podobny problem z handlem kobietami ale tam nie patyczkują się,widziałem nagranie z jednej akcji,aż miło było patrzeć jakie baty dostają bandziory,marokasy w większej mierze bo to nie chwyci się uczciwej pracy tylko będzie zbijał fortunę na krzywdzie kobiet,młodych dziewcząt.Dlatego drogie panie,szanujcie swoją wolność i kulturę z której wywodzicie się i naprawdę zastanówcie się zanim wybierzecie się do państw Maghrebu same,jakie niebezpieczeństwa na Was czekają.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s