Codzienna higiena pracy nad osobistą przestrzenią Życia

<https://youtu.be/4XSv-zx7Wus

Wykład Witolda Tylkowskiego.

„Moc człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół” (Władysław Stanisław Reymont).  „Nie ma nic gorszego od pięknych słów, które kłamią” (Ajschylos,  525–456 p.n.e.).

„Przyzwyczajcie się do tego, że im bardziej będziecie sobą, ze swoimi wadami i zaletami, tym większe emocje będziecie wzbudzać u tych, którzy są uwikłani w fałszywej tożsamości i udawaniu „świętych”. Jeśli ktoś ma na waszym punkcie obsesję, pragnie was oczerniać i niszczyć, to oznacza, że nie wy macie problem, tylko ta osoba. Reprezentujecie to, co w niej jest nieuświadomione i niezintegrowane. Nie przejmujcie się tym, tylko dalej róbcie swoje. Zawsze będą osoby przyjazne i wrogie. Grunt, żeby nie pozwolić tym ostatnim siebie zgasić. Naszym obowiązkiem jest chronić światło swojej duszy, bo ma prawo płonąć 🔥 i określać siebie. Tej odwagi do chronienia i przejawiania własnej indywidualności uczymy się przez całe życie” (CiemnaNoc.pl).

„Z każdym wyższym poziomem częstotliwości, jaki osiągasz, pozbywasz się okoliczności, ludzi i rzeczy, które nie współgrają już z twoim nowym poziomem świadomości. Może się wydawać, jakbyś przeszedł przez bramę do nowego wymiaru, w którym pewna część przeszłości magicznie znikła. Dlatego tak wielu z was doświadcza utraty przyjaciół i/lub członków rodziny, i dlatego wiele osób zmienia pracę i zaczyna nowe kariery. Wielu z was przenosi się do nowych miejsc, naprawdę czasem nie rozumiejąc, dlaczego jest kierowanych do jakiegoś określonego obszaru, lecz ma głębokie wewnętrzne przekonanie, że ma tam być. Wielu z was stwierdza, że praca, jaką wykonuje, zajęcia rekreacyjne, hobby i inne rzeczy, które was w przeszłości interesowały, są mniej satysfakcjonujące, bo nie pasują do coraz szerszej, rozwijającej się perspektywy rzeczywistości” (ronnastar.com).

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/gayatri-mantra/

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/01/blogoslawienstwo-rodu-jako-technika-ochronna-luboswieta-radalowa-strazniczka-slowianskich-praktyk-rodowych/

Jarkowi Kefirowi dziękuję za podrzucenie cytatów! 🙂

TAW

Reklamy

67 myśli w temacie “Codzienna higiena pracy nad osobistą przestrzenią Życia

 1. Piękne i mądre ❤ a wraz z nimi Przestrzeń emanuje dobrymi wiadomościami:
  SZWECJA POTĘPIA OBOWIĄZKOWE
  SZCZEPIENIA

  Parlament Szwecji właśnie odrzucił siedem wniosków, które miały promować przymusowe szczepienia. Uznał, że obowiązkowe szczepienia są sprzeczne z konstytucyjnymi prawami obywateli.
  10.05.2017 r. parlament decydował o raporcie Komitetu Socjalnego, który poruszał szereg aspektów dotyczących zdrowia publicznego. To, co skłoniło znaczną część populacji do monitorowania tego szczególnego tematu, było to, że zawierał kilka wniosków, które utorowałyby drogę zarówno dla większej liczby szczepień i ich wymuszania. To dotyczyło wielu osób, nie tylko tych, które nie zdecydowały się na szczepionkę, ale także osób, które były szczepione, ale które absolutnie nie chcą żadnego przymusu.
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/05/szwecja-potepia-obowiazkowe-szczepienia.html

  1. jejku –jakie to na czasie u mnie..trafiłam przypadkiem–a wlasnie dzisiaj zrozumiałam ,ze nigdy moi rodzice mnie nie zrozumieja i nie pojma co zrobili a czego nie–ze sa jak otumanieni,jak dzieci,które pozostały na pewnym poziomie,z którego nie chca wyjsc,ze nie ma co tłumaczyc milion razy..bycie soba! jak to sie czuje jak odrodzenie..jak bycie feniksem ,ktory pwostaje z popiołu…buziaki wszystkim..i dzieki

 2. Witam cieplutko wszystkich serdeczne. Od niezbyt długiego czasu czytam tego bloga. Przypadkiem go znalazlem 3 miesiące temu:) To co robisz TAW, jaką dajesz WiEDzE… JESTES WIELKI!
  Mam pytanie odnośnie szczepionek. Mojej córki nie szepię, ale syna zaszczepiłem 4 lata temu, ponieważ nie miałem takiej WiEDzY. Jak się pozbyć tego syfu z organizmu? Czy jest jakaś możliwość? Pozdrawiam gorąco wszystkich ludzi z tego bloga:)

  1. Dziękuję za Dobre Słowo, GroM 🙂 💚 Zapraszam częściej do komentowania 🙂

   Ja oczyszczam się, wpieprzając na potęgę przeróżne zielska. BLUSZCZYK KURDYBANEK świetnie wiąże metale ciężkie. Teraz pełno go w trawie. Wygląda tak:

   Jem też Mniszek Lekarski (ostatni dzwonek na zrobienie Miodu Majowego!), Krwawnik, Oregano (Lebiodka Pospolita), Tymianek, Macierzankę, Pokrzywę, Koniczynę, Bylicę Piołun.

   Umyć, drobno pokroić, macerować w occie balsamicznym i oliwie. Zamiast octu i oliwy ostatnio eksperymentuję z miodem. Polecam po łyżeczce co kilka godzin Pokrzywę z miodem 🐝.

   Krwawnik z kolei świetnie smakuje z nabiałem: jajecznicą, jogurtem, kefirem, masłem, maślanką, zsiadłym mlekiem, a już rewelacyjny efekt daje z jogurtem kozim!

   Jak najwięcej Ziół,

   kontakt ze Słońcem
   (bez rakotwórczego filtra UV!),

   bose 👣 spacery 🙂 💚 💛

   Pozdrawiam, TAW

  2. GroM, spróbuj tego sposobu:

   Autyzm to w uproszczeniu stan zapalny mózgu.
   „Czasami najprostsza metoda daje najlepsze rezultaty. W przypadku urazów mózgu, stanów zapalnych, udaru mózgu nieosiągalne inną metodą rezultaty dają okłady na głowę z arniki. Nalewka z arniki górskiej jest preparatem tanim i powszechnie dostępnym w aptekach i sklepach ziołowych. Nalewkę rozcieńczamy z wodą, 1 łyżka stołowa nalewki na pół szklanki letniej wody. Następnie zwilżamy głowę, tak by włosy i skóra głowy były wilgotne. By to nie wyschło kładziemy na głowę kawałek folii i zawijamy bandażem, lub po prostu zakładamy czapkę. Okład powinien trwać co najmniej 30 minut. Arnika jest rośliną złożoną i może dawać, podobnie jak rumianek reakcje alergiczne. Jednakże takie reakcje zaobserwowałem bardzo rzadko. Powyższy zabieg stosuję jako wstęp do wszelkich dalszych terapii. Zazwyczaj daje znaczące rezultaty.”
   Dodam jeszcze, że gdy dzieci śpią, okład też działa. Daje to większą szansę stosowania.

   Możesz spróbować też odtruwania homeopatycznego ze szczepionek. Ale trzeba znaleźć dobrego homeopatę.

   pozdrawiam Cię serdecznie

  3. Nie wierzyłam własnym oczom- zresztą zobaczcie Sami 😀
   Studio przed filmem ZASZCZEPIENI

   Jerzy Zięba komentarz po emisji filmu Zaszczepieni” (Vaxxed)

   1. Na tych nałkofcuf naprawdę szkoda naszej cennej słowiańskiej energii. Pierwszy filmik potraktujmy po prostu jako filmową dokumentację okupacji Polski 2017 poprzez stosowanie przez medyczno-chemiczny kartel broni biologicznej oraz broni chemicznej wobec Polaków RODaków Słowian.

   2. TAW jasne, że szkoda czasu na wszelkiej maści naukofcuf!
    Mnie pozytywnie zaskoczyła obecność Pana Doktora Jaśkowskiego ❤ ponadto Studio przed filmem warto obejrzeć, żeby mieć jasny obraz tego do czego odnosi się komentarz Pana Jerzego ❤
    Chłopaki przestańcie ,,pluć'' na Kefira- to jest bardzo niesmaczne! Trudno nam jest w tej sytuacji się zachować ❤
    TAW DZIĘKUJEMY za Błogosławieństwa dla Komentujących i SERCOWE DRZEWKO I TOBIE PRZESYŁAMY:
    BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MATKI ZIEMI💚, OPIEKĘ🔆RODU ORAZ 🌳GAJU NASZEGO POWSZEDNIEGO DLA TAJNEGO ARCHIWISTY WATYKAŃSKIEGO ✋😀 ❤

  1. Iluminowani, jak to nawet ich nazwa wskazuje, to kainowe plemie, ( ich królewskość pochodząca z pierworodności Kaina, dawał im niezmiennie status króli i władców – Jezus nazywany charakterystycznie CHRYSTUSEM, też należał do jego potomków, którzy posiadają błękitną krew RH minus i zwyczajnie różnią się od tubylców ). Są to bezpośredni, obecnie dalecy potomkowie tzw. biblijnego węża, zwanego przez Sumerów EA, ENKI, a w świecie katolicyzmu okrzykniętego Lucyferem, SAT-AN-em. Aby przekonać się o jego historii spisanej na znalezionych w bibliotece sumeryjskiego władcy Asurbarnipala glinianych tabliczkach należy przeczytać absolutnie podstawową pozycję, wyjaśniającą, co stało się w zamierzchłej przeszłości w miejscu w którym teraz egzystujemy –> https://publicdisorder.wordpress.com/2011/08/11/zaginiona-ksiega-enki-zecharia-sitchin-e-book/

   1. Chrystus z plemienia kainowego?
    Masz jakiś dowód? Nie masz. To wszystko masońskie wymysły.
    Nie wierzę.

   2. –> Mark
    W biblii mówi o tym Łukasz 3.23, że ojcem Jezusa był Józef. Całkiem niedawno he, he dodano dygresje – ( jak mniemano) – kolejny dowód na żenujące zakłamanie i niezmienne manipulacje w tłumaczeniu Biblii przez KR. Jednak należy idąc do powstania ludzkich hybryd (z krwią RH minus) należy pamiętać, że Set był już w Egipcie czczony jako bóg ciemności i ni jak przydomek: CHRYSTUS nie pasuje jako nazwa dla słynnego potomka boga nocy i ciemności. Tymczasem biblijny wąż nazywany w biblijnej nomenklaturze Lucyferem, Sat-An-em oraz po sumeryjsku EA, Enki oraz przez Żydów Samael i dokładnie opisana i uznana przez magów chaldejskich w biblii królewskość Jezusa pozwala domniemywać, że to był On potomkiem pierworodnego Kaina, itd. To dlatego w Watykanie nazywa się absolutnie oficjalnie CHRYSTUSA SYNEM LUCYFERA –>
    1. https://www.youtube.com/watch?v=mHG7uqRcFmI
    2. https://www.youtube.com/watch?v=Wr2yKJx10p0
    3. https://www.youtube.com/watch?v=30m1oCuj26M

   3. To że Franek jest masonem to prawda.
    To że 29.06.1963 r była intronizacja lucyfera w Kaplicy św. Pawła w Cytadeli Kościoła katolickiego to też prawda, ale pozostałe wnioski są wyssane z palca.
    W Watykanie rządzi tajnie sekta masońska, bierz na to poprawkę w wyciąganiu wniosków.
    http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/07/30/matka-zbawienia-ostatni-sekret-z-fatimy-nie-zostal-ujawniony-byl-on-bowiem-zbyt-przerazajacy/
    http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/01/27/ostatnia-tajemnica-fatimska-ujawnia-prawde-o-zlej-sekcie-szatana-wkraczajacej-do-watykanu/

   4. –> Mark
    1. Dowiedz się skąd na Ziemi brało się prawo do bycia władcą, królem, a kim może zostać cesarz – król, królów i dlaczego władcy starożytnego Egiptu nosili emblematy głowy węża.
    2. W dokumencie jest wyraźnie podane, że każdy biskup w Watykanie MUSI BYĆ masonem ( domniemam naturalnie, że niekoniecznie zawsze świadomym, komu tak naprawdę służy).
    3. Pradawne symbole satanistycze umieszczone są na licznych średniowiecznych kościołach i katedrach na całym świecie, które nadal tam istnieją.
    4. Sam sprawdź na jakim miejscu został wybudowany Watykan i co się tam wcześniej znajdowało i nawet teraz część tych podziemnych instalacji istnieje i komu są poświęcone?

 3. Dziekuję ślicznie. Miodek z mLECZa już mam zrobiony :). Jest świetny, a resztę ziela przestudiuję i na pewno nazbieram. Po pokrzywę już raz sie wybrałem, ale trzeba będzie jeszcze, żeby zrobic zapasy na zimowe wieczorki. Mam nadzieję, że synowi posmakuja ziola z Naszej Slowiańskiej ZIEMI. Jak nie, to bedziemy ukrywac w jedzeniu 🙂 Córa jeszcze trochę za mała. Kończy pol roku. Na pewno bedę częsciej sie udzielał. Pozdrawian wszystkich serdecznie. 🙂 BRACIA I SIOSTRY SŁOWIANIE!

  1. GroM GRATULUJĘ POCIECH ❤ ! Córcia trochę mała- kończy pół roku- to wspaniały moment- każda chwila życia dziecka jest bezcenna i niepowtarzalna- te minki, prześliczne uśmieszki, pierwsze dźwięki- niepowtarzalne momenty ❤ PIĘKNIE, że Jesteś i aktywnie Uczestniczysz w Ich rozwoju! Pozdrawiam Ciebie i całą Twoją CUDowną Słowiańską RODzinkę 😀
   Miodek z mLECZyka też zrobiłam- to mój pierwszy, Dodaje do wody jonizowanej ( poprzez przemrożenie) i odrobinkę sody- oczyszcza i odkwasza organizm!

  1. Elaszka, lubię wykłady Anji, choć obecnie już rzadko słucham 😉
   A co do jedzenia: u mnie sprawdziło się surowe kakao eko, to sproszkowane. Oleju konopnego nie za bardzo toleruję, tak jak lnianego. A to niby takie zdrowe żarcie 😉

   1. Jarku polubiłeś nas.😉
    Kakao to pokarm bogów. Ja uwielbiam.

 4. Jarku- Anji to moje dzisiejsze ,, odkrycie”- pozytywne w odczuciu więc w wolnym czasie zapoznam się dogłębniej z przekazami Anji 🙂 Pozdrawiam serdecznie- Pamiętaj olej konopny popija się ciepłą herbatą!

 5. Dziekuje TAW. Synek taki trochę wybredny. Je oczami:) wiec czasem troszkę mamy problenm.
  Elaszka dziekujemy i również pozdrawiamy Ciebie z całego Slowiańskiego serca!
  Ja zrobilem tylko z cytrynka. Nie znalazłem przepisu takiego jak piszesz. Może jeszcze się uda uzbierać troszkę kwiatków. To sprobujemy według Twojego przepisu:)

  1. GroM trochę namieszałam zatem sprostowanie: miodzik z Mleczyka zrobilam z cytrynką tak jak Ty 🙂
   Nie wiem czy Widziałes wspaniały film o wodzie- on wskazuje cały mechanizm programowania wody i jej znaczenia, bardzo pomocne w rozumieniu ,, świata”- FILM CUDOWNY <3Woda – Wielka tajemnica LEKTOR [Najlepsza jakość] https://www.youtube.com/watch?v=p7wT8W1Qr_8
   Ja wodę przemrażam i otrzymuję wodę strukturalną:
   http://zdrowa-odnowa.pl/woda-mineralna-czy-woda-strukturowana-strukturalna/
   Do tej wody dodaję trochę sody i dodaję – dla polepszenia smaku i siły zdrowotnej- cytrynę- a teraz ma miodzik więc ten CudOWNY DAR NATURY- tym odkwaszamy organizm, wywalamy metale cięzkie i się wzmacniamy!
   Gdy Dzieci chorowały leczyłam je od razu:
   soda+cytryna+miód, a wieczorem na ciepło: soda+ cytryna+imbir, na ból gardła: ocet jabłkowy P. JAŚKOWIAKA
   Pomaga!!! przywraca takze właściwe myślenie i podwyższa wibracje- Wodę oczywiście blogosławię GŁOSEM SERCA ❤
   GroM nie martw się tym, że SYN jest ,, wybredny''- u mnie tez tak było- Tesciowa obwinila mnie- że jak to nie jedzą mięsa mam iść do lekarza- poszłam oczywiście- OJ GŁUPIA JA!- a lekarz- co Teściowa chce, aby wyglądały jak Ona- była z diagnozy nie pocieszona- ale ogólnie wspaniała KOBIETA i wiele Jej zawdzięczam! Pozdrawiam SERDECZNIE ❤

   1. MŁODY GENIUSZ – DOŚWIADCZENIA WOLNEJ WODY – Marek Mokwiński – 16.05.2017 r.

   2. woda strukturalna- PRAWODA ❤
    WODA OTRZYMANA PRZEZ PRZEMROŻENIE!!!!!!!!!!

 6. Pozdrowienia dla wszystkich .✋🌟💝TAW, ten bluszczyk kurdybanek ma fioletowe kwiaty, ja też go zbieram razem z kwiatami.
  Obejrzalam kilka filmow Witka Tylkowskiego, ten czlowiek jest wyjatkowy.

   1. EEE jakie robi ? chyba na tych co swoich Witków nie poznały 😛 ale sens słów do mnie dochodzi 🙂

   2. Tak TAW, Witek nie tylko wrazenie, on jest w sferze duchowej, bo jego mowa plynie z serca, ale musi uwazac, bo niektore kobiety nie uruchomily swoje energii, chcą podladowac się u boku Witka. Witek jest jak Arka Noego dla tych kobiet. Ja mam podobnie odkąd uruchomilam energie, to niektorzy przychodzą do mnie podarować się, nawet mówią ze kochaja mnie

   3. Tak, teraz pojawi się mnóstwo pasożytów, bo matrix tonie. Więc oni, by nie utonąć, wskakują na różne, jak to trafnie nazwałaś, Arki Noego… W tym wykładzie Witek tłumaczy właśnie, jak postępować z pasożytami.

    A główną misją Witka jest budzenie polskich zagubionych kobiet, które do tej pory nie miały okazji trafić na przebudzonych mężczyzn.

   4. A znacie to???
    „nie, nie nie to nie może udać się ” 😉 Mleko skisło… 😉

 7. a ja wam powiem jeszcze tak łyżka ryżu eko na noc zalewacie wodą , rano gotujecie bez soli , i zjadacie nadczo to ma za zadanie toksyny w sensie metale , wydalić .

  Glinka biała spożywcza też jest dobra wiąże w organiźmie te wszystkie złe metale ale nie wiem czemu , w sumie to chyba wiem , bardzo ciężko ją ostatnio dostać

 8. Jarku – pisałeś, że nie polecasz tej strony, na którą przenoszą się ci zbanowani – TAW. Usunąłeś ze swej strony ten wpis? Jakoś nie mogę się go doszukać, a przytoczyłbym cytat i to chętnie.

  1. @Pafka, Pewnie już usunął. Ale zgadzam się, ja też widziałem taki wpis na jego blogu. Dlatego powiedziałem, że jest hipokrytą.

   1. usunal nie usunal ale napisal ze juz chyba sie nie gniewa na nas.Pytanie tylko za co ma sie gniewac? „Sprawę między nami uznaję za zakończoną. Napisałem o tym na TAW. Wy idziecie w swoją stronę, a ja w swoją. Mimo wszystko ta lekcja była potrzebna. Nie czuję już do was urazy. ”
    Jarek problem jest ,ze nie masz higieny pracy. na swoim blogu z tegbo Twoje wyimaginowane urazy ,moze to tez jakies traumy z Twojego dziecinstwa i nierozwiazane problermy .ucz sie ,ucz ,nigdy nie jest zapozno.

   2. @Set no albo jakieś chore akcje, że poprzysiągł odwieczną zemstę na mnie jakbym nie wiem przynajmniej go pobił czy skrzywdził kogoś z jego rodziny. Tak się zachowuje dorosły facet po trzydziesce ? Przecież to jakaś parodia. No ale niech się mści na mnie. Tylko że to on będzie cierpiał przez sianie negatywnej energii.

 9. Czy ktos z was potrafi dostrzec energie zycia oczami, tj. w roslinach, i swoja otoczke energetyczną. dla mnie udaje sie dostrzec, trzeba patrzec tak niewyraznie troszke przymrozyc oczy. potrafilam to dostrzegać juz w dziecinstwie.

  1. Owszem – tak jak piszesz; patrzcie na dłoń (nieruchomą) i zatraćcie ostrość widzenia (jakbyście patrzyli przez dłoń w dal) – najlepiej na ciemnym tle. Widać wtedy taką jakby białą otoczkę dookoła palców

   1. Pytanie tylko czy to co widzę ja jest tym samym co widzicie wy.
    Chociaż z Twojego opisu Michale wynika, ze tak.

 10. No prosze, a TY Kefir promujesz trans-techno i temu podobny badziew. Pozniej sie dziwic, ze mlodziez ma rozchwiania emocjonalne i rozterki zyciowe; inicjatywa prywatna i przeciebiorczosc to zgnily kapitalizm, dzieci sa niedobre i nie pozwalaja sie rozwijac rodzicom, historia jest niedobra, a globalizm i famiznizm na miejscu… tak twierdza zryte berety, a za argument maja haslo „mam wyjebane”. Mamy wolnosc slowa podobno, a co z higiena pracy, ktora zaczyna sie od zdrowego myslenia?

 11. Nasza mlodziez jest zepsuta. zaczyna się od gmnazjum. i to toksyczny katolicki kosciol tak na nich dziala, no i zbyt duza ilosc filmów, ktore demoralizuja młodzież, a jeszcze program oglupiajacy. jakie proponujecie programy uzdrawiania naszej polskiej mlodziezy.

  1. Ja, w ramach „propozycji programu uzdrawiania naszej polskiej młodzieży”, założyłem 4 lata temu portal detoksykacyjno-edukacyjny „Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian” deprogramujący młodych Polaków RODaków Słowian z wgranych im systemowo wirusowych programów niewolniczych oraz edukujący ich w duchu NOWEGO wzorcowego, organicznego, macierzystego, źródlanego PARADYGMATU funkcjonowania istoty ludzkiej na planecie Ziemia 🙂 💚 💛

   *

   DROGA POLSKA MŁODZIEŻY,

   SZ-LACH-ETNI NASTOLATKOWIE,

   nie wahajcie się zabierać głosu na naszym Forum Slavorum… 🙂

   Każdy Wasz głos wpisuje się w realną,
   dziejącą się właśnie na naszych oczach…
   historię procesu
   Wielkiej Pobudki Śpiących Lachitów…

 12. TAW, to tylko ty probujesz co zrobić w celu uzdrowienia mlodziezy. ja też próbuje tu na miejscu u nas mówić i wspierac tych mlodych ludzi. na razie mogę tylko swoich synów jakoś ukierunkowywac. wiem Taw, mam ich aż 5-ciu: trzech doroslych, a dwoch maloletnich. moi dorosli synowie nie mieszkaja ze mną i rzadko ich widuje. przez telefon tylko rozmawiam z nimi.

  1. „Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
   Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli…” 😀

   Halinko, dobrze wiesz, że ewolucja świadomości populacji Ziemian jest bardzo powolnym procesem. A młodzi Polacy są tak zaprogramowani, że budzą się tylko na czas „powstania warszawskiego”… Smoleńsk był „za słabym” impulsem, by wybudzić cały naRÓD, to wszystko odbywa się bardzo powoli. Ja nie myślę w kategoriach „kiedyż wreszcie młodzi Polacy się przebudzą”, po prostu sukcesywnie, systematycznie robię swoje metodą kropla drąży kamień.

   Młodzi nie słuchają starszych,

   gdyż są zajęci zabawą

   – I TAK WŁAŚNIE MA BYĆ,
   GDYŻ ŻYJEMY

   NA WIELKIEJ KUWECIE DZIEJÓW,

   W WIELKIEJ PIASKOWNICY KOŃCA CZASÓW,

   NA TITANICU ZAKŁAMANEJ HISTORII… 😀

   Mamy się bawić do końca, gdyż orkiestra ostro gra… 😉 😀 😛 💄👠👠👗👔🎩🎈🎆🎉🎊

   Za chwilę i tak wszyscy zderzymy się z Wielką Skałą… 😀

   1. Wielką Skałę rozłupiemy i odRODzi się Słowiańszczyzna ❤
    O młodzież bym się nie martwiła, bo małe ,,korzonki'' puściła i łatwiej będzie się im przestawić, gorzej będzie z ,, wieczorówką''- tu ,,korzenie'' głębsze i nieskore do przesadzania 😀 A POBUDKA NADCHODZI WIELKIMI KROKAMI:
    Zapraszam na krótką podróż ulicami "nowoczesnej" Europy zachodniej… Polski Patriota

    Donald Tusk grozi Polsce w związku z nieprzyjmowaniem uchodźców:

    Takie są zasady w EUROPIE 😉

  2. Halinko- 5-ciu Synów – Gratuluję ❤ z pewnością są WSPANIALI i WYJĄTKOWI jak Ich MAMA 🙂
   Ja uważam, ze mimo tak wprowadzonej programacji i tak MŁODZIEŻ sobie świetnie radzi- przecież za każdym ,, rogiem'' czeka na nich ,, pułapka łowiąca młodość''! Młodzieży brak jest odpowiedniego WZORCA – RODzice nie mają dla nich czasu!! MŁODZI RZYGAJĄ TYM MULTIKULTUROWYM SYFEM – zresztą to jest coraz bardziej widoczne i w fazie wzrastającej
   Polscy Patrioci 2017 😀
   .https://www.youtube.com/watch?v=mShgg7tur9M

 13. Zdziwiona ,to tam powyzej to zmarnowane pokolenie i szykuje sie drugie wychowanych na zdemoralizowanych odchylencow.Jak widze te teledyski ktore zamieszczasz to mnie mdli.Zacznij sluchac cos innego ,bo pozniej sie dziwic ze macie zryte berety.Najlepiej cos zgodne z falami Schumana lub cos wogole na naprawe Waszego zniszczonego DNA przez eugenicznych ekspertow od depopulacji.Ta muzyka niszczy wasze DNA,nie mozecie sie skoncentrowac na nauce niczego.I gdzie temu pokoleniu lyknac jakas historie ,przyswoic fakty zwiazane z naszymi praojcami. A slysze ,ze coniektorzy lubuja sie w trans techno.I co Ty Jarek polecasz swoim czytelnika???
  Proponuje jednak cos innego. I czytajcie madrych na TAW,Bialczynskego czy Wandaluzji.

  1. Właśnie jestem bardzo zdziwiona… że tylu expertów, doradców i dalej siedzimy w ciemnej dupie …. to albo doradcy nie tacy albo ich rady do doopy.
   Wole swoje widzi mi się … a tak apropo wirusy siedzą w genach jest to udowodnione, warto zatem znaleźć informacje na ten temat i sobie przemyśleć zanim zacznie się kogoś przyodziewać w zryte berety, bo mnie na przykład nie podoba się taka stylizacja że ktoś komuś coś i nie ważne czy sugeruje czy podstępnie proponuje, tak jak pisze TAW nie należy nic nikomu narzucać. Czytać to jedno a rozumieć co się czyta to co innego czy jak?

   1. Dziękuję , choć markotny to dzień, muzyka Wodeckiego zawsze przepiękna. Uwielbiam.

   2. Wiekszosc ludzi jest zdziwionych ..Zdziwiona, ze pozniej boli, albo cos nie tak jak obiecywali. Dostosuj sie tylko do rytmu ziemi i kosmosu, a reszta pojdzie jak po masle. Aha…i uzywaj mozgu. Tak w ogole to lubie Cie i Pozdrawiam.

 14. Ja nie oglądam politykow, bo to sa niskie wibracje. jak ktos chce wzrosnac, nie moze ciagle oglądać tych niskich wibracji. Ogladalam dziaj nowy film T. Owsianki, energia milosci będzie rosnąć i kazdy odnajdzie swojego partnera duchowego.

  1. Halinko ❤ ja też z wielką przyjemnością – dziś wysłuchałam Pana Tadeusza, a pózniej to przesłanie mi się wyświetliło- bardzo ciekawe- własnie w temacie MIŁOŚCI, a tematem przewodnim rozmowy jest duchowy związek dwojga osób, tzw. duchowej pary. 🙂
   Ezoteryczne pojęcie duchowej pary – Luczis https://www.youtube.com/watch?v=2ZSHTA_oLPw&t=2280s

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s