3 myśli w temacie “Dr Marek Bachański: Nadal nie mogę pomagać dzieciom

  1. Oto czemu SYSTEM tak zazdrośnie broni dostępu do leczenia Marihuaną. Sam korzysta/ł z substancji halucynogennych RUTY, HALUCYNOGENNYCH GRZYBÓW, ect. stąd bezrozumnie broniąc swojej materialnej wizji świata, zazdrośnie zabrania innym stworzeniom ludzkim w tym, tym najbardziej chłonnym, jakichkolwiek kontaktów z jego alternatywną, współistniejącą, duchową ( energetyczną ) wersją, a widząc, że wiele przychodzących na świat istot ludzkich ma dalej takie właśnie nabyte lub naturalne możliwości, zazdrośnie natychmiast po urodzeniu i dalej w okresie dziecięcym trwale unicestwia je! W jaki sposób zapytacie? Na wiele rozlicznych sposobów rozłożonych w czasie, ale ten najwcześniejszy i najskuteczniejszy zarazem, dzięki wstrzykiwaniu dzieciom do krwioobiegu chemicznych trucizn: metali lekkich – aluminium, metali ciężkich = rtęci, obcego DNA, glifosatów, formaldehydów i innych nanocząsteczkowych, chemicznych świństw, które w następstwie takiej iniekcji czynią duszę i ciało dziecka trwale zatrutym –> https://youtu.be/iQHuoPq0PR0
    W ten i inne sekretne sposoby, zazdrośnie bronią swoich wielowiekowo prowadzonych, duchowych kontaktów z eterycznymi bytami, prawdziwymi okupantami ludzkości, którym służą i od których czerpią swą rzekomą iluminację. Teraz już wiecie, czemu naturalnie budząca się z letargu ludzkość ma być przymusowo szczepiona i to na potęgę bez względu na konsekwencje. Garstka potężnych szamanów, iluminowanych, czarnych magów przy pomocy mediów i armii bezwolnych biorobotów rządzi tym coraz bardziej zidiociałym grajdołem!

  2. Już niedługo, Panie Doktorze. Będzie Pan leczył tak, jak Pan uważa, że jest dobrze i skutecznie. Nowe przyszło. Nie wiem, czy Pan Doktor czyta tego bloga, ale pozdrawiam z całego serca i życzę dużo sił na teraz i na potem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s