<https://youtu.be/blnjDBgfndk

Jacek Międlar: Watykan świadomie ukrywa Trzecią Tajemnicę Fatimską, gdyż boi się ujawnienia niewygodnej dla hierarchów Kościoła katolickiego prawdy…

Papież Franciszek nie zaprzeczył oświadczeniu Konsultora Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan, ojca Enzo Bianchi, o tym, że objawienia w Fatimie to oszustwo:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/07/watykan-coraz-blizszy-ujawnienia-prawdy-o-objawieniach-fatimskich/

Konsultor Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan, o. Enzo Bianchi z papieżem Franciszkiem
Kard. Joseph Ratzinger ze swoim przyjacielem ks. dr. Ingo Dollingerem

Polacy RODacy Słowianie, poranny kur zapiał…, pobudka❗

TAW

 

Reklama

40 myśli w temacie “Jacek Międlar: Watykan świadomie ukrywa Trzecią Tajemnicę Fatimską, gdyż boi się ujawnienia niewygodnej dla siebie prawdy…

 1. oglasza sie tajemnice a pozniej strach i my Polacy mamy je wypelniac ? Mielismy lepsze momenty od strachu przed watykanem i ich zmyslonymi tajemnicami w celu wzmocnienia wiary tak jak to straszy sie nas teraz islamem.Bractwo Babilonskie czuwa nad nami.

  „Wanowie i Asowie RĄDZILI ŚWIATEM, ale doszło między nimi do wojny w trakcie której Wanowie zdobyli stolicę Asów Asgard, którego mury nie były ukończone. W Asgardzie było 12 świątyń, wobec czego odnoszono Asgard do Troi na Złotym Rogu.WŁADZA NAD ŚWIATEM WANÓW-Wandalów i ASÓW-Ariów byłaby technologiczna.
  Mickiewicz, który miał dobre wiadomości, nauczał w Paryżu, że KASYCI TO KASZUBI. Logicznie rzecz biorąc to Babilon mogli zdobyć TYLKO KASZUBI przy pomocy wież oblężniczych na KOGACH.
  Wieża Babel była 4 razy wyższa od latarni Faros, czyli że miała ponad km wysokości. Była zwrócona krótkim bokiem do Zagrosu dla ochrony przed halnym. W Polsce jest tylko jedna wieża o podstawie prostokątnej, na zamku w Kwidzyniu – kiedyś wysoka – gdyż był to pomnik zdobycia przez Kaszubów Babilonu.”

  Beda Was zawsze straszyc,jak nie przepowiedniami i ich dozowaniem rozlozonym na dekady aby w pokoleniach wiernnych wywolywac stres i zaleznosc od instytucji korporacyjnych odchylencow.Ocknijcie sie zanim zastrasza Was 3 tajemnica .Ciekawe jakie beda pozniej odslony i tajemnice jak sie repertuar skonczy.To WY jestescie Panami Lachami potomkami Asow i Ariow, groznych Wandali i innych plemion zamieszkujacych dawniej teren nie tylko Polski.Przestsancie sie lapac jak muchy na lep na mitologie watykanskiego bractwa babilonskiego,ktore sie Was boi,dlatego zrobilo z Was duchowych i materialnych niewolnikow.

  1. III Tajemnica Fatimska? Proszę bardzo:

   Ostatnia tajemnica fatimska ujawnia prawdę o złej sekcie szatana wkraczającej do Watykanu

   Orędzia Ostrzeżenia (ostrzezenie.net)

   Orędzie nr 325 z serii Ostrzeżenie

   Otrzymano czwartek, 26 styczeń 2012, godz.21.40

   Moja droga, ukochana córko, nadszedł czas ujawnienia światu pełnej Prawdy o tajemnicach Bożego Królestwa.

   Prawda została ukryta na jakiś czas. Uznanie Mojej Boskiej interwencji w świecie poprzez cuda, objawienia i boskie komunikacje do wybranych dusz, zostały spychane na bok przez Mój Kościół przez wiele lat.

   Dlaczego Mój Kościół odczuwał potrzebę tłumienia prawdy, kiedy była potrzebna, aby wzmocnić wiarę Moich dzieci na całym świecie, jest tylko jemu wiadome.

   Każdy prawdziwy wizjoner, Mój i Mojej Najświętszej Matki, był na początku przez Mój Kościół ignorowany i traktowany z pogardą.

   Moja córko, nawet ostatnia tajemnica fatimska nie została podana światu, ponieważ ujawniała prawdę o złej sekcie szatana wkraczającej do Watykanu.

   Ostatnia część tajemnicy nie została ujawniona w celu ochrony nikczemnej sekty, która od czasu Objawienia Mojej Matki w świętym sanktuarium w Fatimie, w wielkiej liczbie weszła do Watykanu.

   Moja córka Łucja została uciszona przez siły, które kontrolują część Watykanu, nad którą Moi biedni, ukochani Papieże mają niewielką władzę.

   Zobaczcie, jak nie tylko przekręcili Prawdę Mojej Nauki, ale wprowadzili nowe metody katolickiego kultu, który obraża Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

   Kościół Katolicki jest jedynym Prawdziwym Kościołem i jako taki jest głównym celem szatana i jego podłej sekty.

   Prawda pochodzi ode Mnie.

   Prawda jest dla ludzkości niewygodna, ponieważ może wymagać osobistego poświęcenia.

   Prawda powoduje w niektórych przypadkach oburzenie i w wielu przypadkach traktowana jest jako herezja.

   Jednak tylko Prawda może wyzwolić was od kłamstw. Kłamstw, które pochodzą od szatana, i które tworzą ciężkie brzemię na waszej duszy.

   Nadszedł czas dla Prawdy, aby została zaprezentowana w świecie, który jest pełen kłamstw.

   Moja córko, tak wiele kłamstw przedstawionych zostało Moim dzieciom przez fałszywe religie, fałszywych bogów, fałszywych przywódców Kościoła, fałszywych politycznych przywódców i organizacje, jak również fałszywe media.

   Tak wiele prawdy jest ukryte. Mimo to, jeśli prawda o tym, co się dzieje na świecie zostałaby dziś ujawniona, zaakceptowałoby ją bardzo niewielu ludzi.

   To samo odnosi się do Dziesięciu Przykazań Mojego Ojca. Są to zasady ustanowione przez Mojego Przedwiecznego Ojca i dane Jego prorokowi Mojżeszowi.

   Prawda nigdy nie zmienia się, nieważne jak bardzo ludzkość próbuje ją zmienić.

   Przykazania Mojego Ojca nie są już akceptowane nawet wśród Kościołów Chrześcijańskich.

   Nie zabijaj – oznacza, że nie możecie zabijać innej ludzkiej istoty. Nie odnosi się do samoobrony, ale każdej innej sytuacji.

   Nikt nie może usprawiedliwiać morderstwa – aborcji, egzekucji lub eutanazji. Nikt.

   Jest to grzech śmiertelny i karą jest życie w piekle na wieki.

   Czy Moje dzieci akceptują to Moja córko? Nie, oni nawet uchwalili prawa, które czynią to nie tylko dopuszczalnym, ale wybaczalnym w oczach Boga. Ale tak nie jest.

   Codziennie łamane jest każde z Dziesięciu Przykazań Mojego Ojca.

   Jednak Mój Kościół nigdy nie głosi o powadze grzechu. Nigdy nie mówi ludziom, że pójdą do piekła, jeśli popełniwszy grzech śmiertelny nie okazują skruchy.

   Moje Serce jest głęboko zranione.

   Oni, Moje kościoły na całym świecie, nie głoszą prawdy.

   Wielu Moich wyświęconych Sług już nie wierzy w piekło lub czyściec.

   Nie akceptują Przykazań Mojego Ojca. Usprawiedliwiają każdy grzech.

   Mówią o Miłosierdziu Mojego Ojca, ale zaniedbują wyjaśniania konsekwencji umierania w stanie grzechu śmiertelnego. Przez niewykonywanie swoich obowiązków, do których zostali powołani, urażają Mnie bardzo.

   Są oni w wielu przypadkach odpowiedzialni za utratę tak wielu dusz.

   Obudźcie się dla Prawdy wy wszyscy, którzy wyznajecie, że jesteście wierzącymi w Boga, Wszechmogącego Ojca, Stworzyciela wszystkich rzeczy i wiedzcie o tym, że:

   Istnieje tylko Jedna Prawda.

   Nie może być więcej, niż Jednej Prawdy.

   Wszystko inne niż Prawda jest kłamstwem i nie pochodzi od Mojego Niebieskiego Ojca, Wszechmogącego Boga, Stworzyciela wszystkich rzeczy.

   Wasz ukochany Zbawiciel
   Jezus Chrystus

  2. III tajemnica z Fatimy to prawda o samym Watykanie przekazana przez Maryję. Nie ma się co dziwić, że ta sekta masońska na czele z Frankiem niczego nie ujawni. Byliby totalnymi głupcami , gdyby to zrobili. Dlatego tak kręcą, to oczywiste.

 2. 77. Debata Ufologiczna Online: Fatima – czyli UFO-Objawienie

  Mówiąc o Fatimie pomija się wiele innych rzeczy, m. in. istnienie czwartej wizjonerki, a także pewne „dodatkowe efekty” towarzyszące objawieniom w postaci np. opadu anielskich włosów (przedstawionych przez Kościół jako kwiaty), obserwacji dziwnych obiektów, a nawet brzęczenia pszczół słyszanego wokół wizjonerów. Czy samo to nie wystarczy, by Objawienie Fatimskie uznać za spotkanie z UFO?

  Gdzie są zdjęcia cudu słońca, skoro obserwowały go dziesiątki tysięcy osób? Dlaczego tego zjawiska nie udało się sfotogragować? A może – jak mówi inna teoria spiskowa – zdjęcia są przechowywane przez Watykan?

  Jak dokładnie wyglądał Cud Słońca? Co wtedy działo się z naszą gwiazdą? Co mówili zgromadzeni w tłumie ludzie?

  Jednym z najlepiej zapamiętanych elementów wydarzeń fatimskich są tzw. tajemnice. Kościół twierdzi, że powiedział na ich temat wszystko, ale wiele osób jest przekonanych, że jest inaczej. Czy to prawda, że istnieje Czwarty Cud? A może cała sprawa tajemnic fatimskich to wielka mistyfikacja?
  Wiadomo, że Maryja objawiała się dzieciom przez kilka miesięcy. Ale co stało się wcześniej? Dwaj znani ufolodzy, bracia Fiebagowie, w książce poświęconej cudom twierdzą, że spotkania z aniołem, które mieli trzej wizjonerzy przed ukazaniem się Matki Bożej, miały na celu przygotowanie ich na kontakt. Mówiąc dosadniej, zostało im wszczepione coś, co pozwalało im odebrać potem transmisję od innej inteligencji…

  Jak wyglądała postać objawiająca się w Fatimie? Co można powiedzieć o ogromnych rozbieżnościach, o których wspomina prof. Fernandes twiedzący, że w rzeczywistości Maryja przypominała niską czarnooką postać ubraną w pikowany kombinezon? Dlaczego Kościół nie chce tego przyznać?
  Kim może być inteligencja stojąca za objawieniami? Co można powiedzieć o innych miejscach, gdzie niemal dosłownie powtórzył się scenariusz fatimski? Czy te przypadki mówią nam coś więcej o celu „źródła” stojącego za tymi wydarzeniami?

 3. Nic dodać, nic ująć:
  https://www.o2.pl/hot/1200-letni-tekst-zarzuca-klam-biblii-6122245587445377a
  Co nam zrobiły gady (naszej świadomości), że z bogów staliśmy się niewolnikami, że z istot na wysokim poziomie rozwoju kontaktującymi się z cywilizacjami spoza ziemii, uczynili nas ograniczonymi materialnymi prymitywnymi powłokami fizycznymi. Jeshua był oświecony, wyzwolony z ciała, zmartwychwstałą istotą energetyczną, pragnął obudzić, wyzwolić, zbawić pozostałych ziemian, ale… co z nami zrobili obcy, jak nas uśpili, zniewolili ? Czas zmartwychwstać Słowianie, mocą miłości Agape wyzwolić się z fizycznego więzienia i kajdan świadomości, bądźcie zbawieni rodacy, narodzie pierwotnie czysty i nieśmiertelny. Sława Nam.

  1. Dzięki, Jandarius! 🙂 💛

   Ten tekst to fejk. Masońska wrzuta. Dowiedzieli się ode mnie 😉, że nie było żadnego ukrzyżowania, to siedli i wymyślili: zrobimy z Jezusa reptila-spryciula… 😵

   Jak mają ten tekst w tych wymienionych muzeach, to niech pokażą go ludziom. Nigdy nie pokażą. Bo nie ma rakiego (tak mi „się samo napisało”!) tekstu.

   Teraz są czasy celowego zamętu, więc tego typu njuuuusy będą pohawiać się jak grzyby po deszczu. Proszę mi tu podsyłać takie „perełki” – będziemy je wspólnie analizować 🙂

   Słowianie Braty, uważajmy!…

   Słowianom Sława i pyszna🍰 zabawa🎉,
   mieszaczom – bzdety i suche kotlety
   😀

   1. „Słowianom Sława i pyszna🍰 zabawa🎉,
    mieszaczom – bzdety i suche kotlety 😀””””) 🙂 🙂

    A co do zimnej Zosi aż się samo prosi 🙂

 4. Watykanska korporacja zbrodni bedzie utrzymywala ludy Europy w letargu a jezuicka propaganda i kontrola przez falszowanie histori slowian nie dobiegnie konca dopoki sie nie obudzicie.Poznawajacie swoja historie i budzcie sie ,przestanie lazic po kolanach i calowac lapy waszym oprawcom duchowym i fizycznym.

  „Katastrofalny dla Bizancjum najazd Słowian na Bałkany w VI w. był skutkiem nie tyle wojen gockich Justyniana, co wojny wandalskiej Belizariusza – czego bez naszej narodowej Lechiady wyjaśnić się nie da. To że maleńka armia słowiańska ZAWALIŁA ŚWIAT RZYMSKI jest kazusem bizantyjskiej cenzury, która zakazała pisania o Wandalach, aby nie wywoływać paniki. Z tej racji szczegółowa relacja Prokopa z Cezarei o zdobyciu przez tą maleńką armię miasta Toperos nad Morzem Egejskim jest niekompletna, gdyż miasto było bronione przez regularną armię bizantyjską a Słowianie, po zdobyciu tej twierdzy, wymordowali 25 tysięcy mężczyzn – czego 2 tysiące desperatów dokonać nie mogło. ”
  http://wandaluzja.com/?p=p_100&sName=28.-lechiada

 5. Pani Fatimska jest zbyt piękna jak na normalną kobietę, zwyczajną. No i te tajemnice, które straszą ludzi. To nie może być Matka Jezusa. Ona kochała ludzi jak jej syn. To nie Miriam. Tak czuję. Od dawna mi nie pasują objawienia maryjne, a to i to z Medżugorje to wybitnie mi nie pasuję. Jest tam coś kosmicznego, nienaturalnego. Najważniejsze objawienie to to Ojca w Synu. Więcej objawień nie trzeba.

  1. Dokładnie. Gdyby ktoś bardzo dokładnie przeczytał biblię (pomijając fakt jej wielokrotnego przekładu, spalenia oryginałów, wyrzucenia z kanonu ksiąg tych, które nie utożsamiały wiary z władzą kościelną…itd.), to „wyczytałby” z niej i tak słowa Jeshua:
   1. (Mat.11,27) „Wszystko zostało mi przekazane przez Ojca mego i nikt nie zna Syna tylko Ojciec, i nikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić.”
   NIGDY BÓG NIE PRZEMÓWIŁ PRZEZ MATKĘ JESHUA !!! NIGDY NIE DAŁ JEJ WOLI SWEJ DO GŁOSZENIA JEGO SŁOWA !!! TYLKO Jeshua oświecony i zjednoczony ze świadomością Ojca-Boga znał i głosił Jego świadomą wolę Agape (wiecznej, bezinteresownej, wypływającej ze świadomości i skierowanej do każdego stworzenia MIŁOŚCI).

   2. (J.15,26) „Gdy jednak przyjdzie Pocieszyciel, którego Ja wam poślę od Ojca, Duch Prawdy, który od Ojca pochodzi, On będzie świadczył o Mnie.”
   NIKT INNY NIE ZOSTAŁ I NIE ZOSTANIE POSŁANY, prócz Ducha (Św.) PRAWDY, żadne inne aniołki, objawienia i trele-morele NIE ZAISTNIEJĄ. BÓG-STWORZYCIEL Jego jaźń, wola, świadomość NIE ZOSTANIE OBJAWIONA NIKOMU W ŻADEN SPOSÓB PRZEZ NIKOGO, dopóki On w nas nie zaistnieje, dopóki ludzkość nie stanie się jednością z wolą, jaźnią, świadomością, dopóki nie osiągnie „poziomu” AGAPE, a gdy Bóg „zamieszka” w nas, staniemy się Bogiem.

   3. “Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach”.

   ” Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem. I wielu w błąd wprowadzą. Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści.”

   „I wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz, oto tam: nie wierzcie. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą znaki i cuda, żeby wprowadzić w błąd, jeśli to możliwe wybranych. Wy przeto uważajcie! Wszystko wam przepowiedziałem.”

   ZWIEDZENIE ZACZĘŁO SIĘ ZARAZ PO ODEJŚCIU Jeshua i trwa tak NIEUSTANNIE OD PONAD 2000 lat, gdyż istotą zwiedzenia jest NIE DOPUŚCIĆ DO ZMARTWYCHWSTANIA świadomości niewolników, zakłócić w nich jedność świadomości, zabić w nich jaźń i wolę Stwórcy…uśpić i pozbawić mocy samostanowienia w jedności = moja wola-twoja wola, twoja wola-moja wola, JEDNA WOLA, JEDNA ŚWIADOMOŚĆ, JEDNA JAŹŃ, JEDNA MOC !!!

   I TAK TO MANIPULUJĄ I ZWODZĄ, kultywując fałszywy kult figurek, świętych, nieomylnych papieży, mistyfikacji itd., pokazując krzyż, a pomijając i bagatelizując ZMARTWYCHWSTANIE ZBAWIENIE od niewoli. Chcesz mieć lojalnych niewolników ? Zabierz im nadzieję. Jeshua im namieszał, więc się trudzili co z tym zrobić. Chcesz stłumić bunt i kontrolować myśli niewolników ? Daj im religię, która im uzasadni sens cierpienia i wytłumaczy, że tak trzeba, że po śmierci dostaną nagrodę, a teraz muszą lojalnie służyć i znosić jarzmo niewoli w pokorze – tak działa każda religia stworzona dla niewolników (starożytne – bogowie zabiorą słońce, nie dadzą wody, itd. trzeba służyć kapłanom i władcy, który jest dany do bogów, a jak będziesz grzeczny to dostaniesz się do – nieba, Walhalli, Olimpu… będziesz żyć wiecznie, będziesz pił ambrozję lub narodzisz się lepszy, bogatszy, albo jako żuczek gnojownik za złe poprzednie życie…. TO WSZYSTKO MANIPULACJE BZDURY DLA NIEWOLNIKÓW). Od początku były religie ? Od kiedy nami manipulują ? Kto ?
   ZIEMIA I JEJ BÓG-ZIEMIANIN-STWORZYCIEL-SŁOWO-SŁOWIANIN zostali dawno…dawno…dawno podbici i zniewoleni, ale INTELIGENCJE Z INNYCH WYMIARÓW wiedzą, że podbój fizyczny, siłowy rodzi opór i walkę, a w konsekwencji zrzucenie niewoli, więc podbili i zniewolili nas psychicznymi manipulacjami środowiskiem i przestrzenią ziemi, wciąż eksperymentowali, aż powoli udoskonalili religię-kaganiec-jarzmo na świadomość naszą, taki uniwersalny, jednolity, by każdy te pęta przyjął i pokornie służył im – oddawał swoją DUSZĘ – DUCHA – ENERGIĘ ŻYCIOWĄ, tak, by ona ich budowała i im dodawała mocy. Tylko wtedy, gdy odpowiednie grono ludzi wielkich duchem, świadomością, jaźnią, wolą i wiedzą przebudzi się, gdy zmartwychwstaną pierwsi – ci najczystszy, pierwotni – genetycznie i energetycznie, to jarzmo zostanie zrzucone, zerwane kajdany świadomości, odzyskana moc i pokonani najeźdźcy. TYLKO SŁOWIANIE MAJĄ MOC ODRODZENIA I WYZWOLENIA ZBAWIENIA RASY LUDZKIEJ – MOC ZMARTWYCHWSTANIA BOGA W NICH I ZJEDNOCZENIA NA POWRÓT W JEDYNEGO ŻYWEGO PRAWDZIWEGO BOGA – W TRÓJPOSTACI, jak każdy z ludzi, jest OJCEM (UCZUCIEM-EMOCJĄ-MIŁOŚCIĄ) SYNEM (CIAŁEM-WOLĄ-UMYSŁEM) DUCHEM ŚW. (DUSZĄ-ŚWIADOMOŚCIĄ-ENERGIĄ), a we wszystkim tym jesteśmy jednością – jednym człowiekiem, a dalej jednym stworzeniem ludzkości, a dalej jednym wymiarem ziemskim, a dalej jednym ze wszystkim…
   SŁOWIANIE CZAS ZRZUCIĆ KAJDANY – CZAS ZMARTWYCHWSTAĆ – CZAS UJRZEĆ BOGA w nas i ZJEDNOCZYĆ SIĘ Z BOGIEM w jedności nas.

   ZIEMIA NASZA JEST I MY JESTEŚMY ZIEMI !!! WSZECHŚWIAT JEST NASZ I MY JESTEŚMY JEGO !!!

   Koniec mistyfikacji i obłudy, koniec niewoli, świadomość wolności w nas budzi się, ujrzyjmy świat wokół nas, jak nasz brat Jeshua i osieroceni odnajdźmy, jak on własne synostwo i jedność z Ojcem STWORZYCIELEM w nas.

   1. tak to jest 🙂
    w imieniu Ojca- prawa przyrodzone
    prawem syna- prawem życia
    mocą Ducha Świętego- myśli, świadomości

  2. Właśnie mnie „oświeciła” myśl – zniewolono słowo – odebrano Słowianom wolność, a narzucono kajdany = Słowia(nom) odebrano mowę, język, pismo, znaki, kulturę… jedność porozumiewania się, wspólnotę świadomości, pamięć korzeni, wiedzę stworzenia… a dano pismo, liczby, znaki, religię, język… niewolników = tzw. wieża babel, to manipulacja-podmiana świadomości jedności Słowian, na świadomość rozbitych / skłóconych / rozproszonych niewolników.
   Zastanówcie się, dlaczego nie ma pozostałości archeologicznych (takich jak kultura hellenistyczna, czy romańska) kultury słowiańskiej ? Czy Cyryl i Metody dali nam język (głagolicę) ? Po co dano nam alfabet łaciński ? Czy potrzebowaliśmy cyfr arabskich lub rzymskich ? Czy…. po co…. dlaczego….. ?
   A może „ktoś” napisał język programowania, który trzeba było „wgrać”, by wolny stał się niewolnikiem, by rozpoczął program w pętli (programiści wiedzą o czym piszę) wykonywanie wprowadzanych komend… by przyjąć religię, rozumieć i wykonywać jej zapisy, by przyjąć jarzmo niewoli i uznać „panów” za swoich – rusyfikowali nas, germanizowali… – ale nikt nie zrozumiał, że dużo wcześniej nas „łacinizowali”, a dużo, dużo, dużo wcześniej „…………..”, tak że długo i trudno będzie odzyskać nasz język, naszą kulturę, naszą świadomość…. NASZĄ WOLNOŚĆ.
   STWORZONE SŁOWO STWARZAŁO I CIAŁEM SIĘ STAŁO – nie nasz język, ale nasza energia tego nie mógł nikt zmienić w nas, JAK I BOGA UŚPIONEGO NIE ZABIJE W NAS NIKT I ON POWRÓCI OBUDZI SIĘ I ZBAWI – bo PRAWDA was WYZWOLI i na powrót uczyni nieśmiertelnymi słow(i)a(nami) słów(i)a(nam)i
   słowa słówai inami inam

   1. rozumie podobnie dlatego trzeba słuchać przestrzeni, być uważnym…, np. runa algiz i co ona przedstawia, a nie jest przypadkiem podobna do znaku peace …, ajm jak się to czyta? A przecież to światło najczystsze, z tym że nie w tym wydaniu, taka sobie pacyfka… a obecnie nawet jakieś rzepy chcą się przyczepić do bukietu… 😉

   2. Od zawsze, dokąd sięgam pamięcią, wiedziałam, czułam i głosiłam, że my Słowianie jesteśmy RASĄ CENTRALNĄ, pierwszą Boską Boga Wszechrzeczy, a nie jakimiś tam chazarskimi zrzutkami od księżycowego złego węża, których zadanie było i jest tworzenie podziałów , sianie niezgody i czynienie zła w białych rękawiczkach.
    Wiem też, że my Słowianie powstaniemy , może nie tak liczni, ale za to MOCNI i przywrócimy bliskość i miłość MATKI NATURY, której jesteśmy ukochanymi dziećmi.
    Tak się stanie wkrótce. ❤

 6. Moi kochani, dlaczego dajecie sie tak manipulowac jakimis przepowiedniami, przecież jedyną prawdę przepowiadal Daniel i Jan Apostol. przez swoja niewiedzę niektórzy będą miotani kazdym podmuchem fałszu. Czy wiecie, dlaczego masoneria 33. stopnia przejela kościół? Po to, zeby udowodnić, że ze nie ma w tym kościele kochajacych Boga.

 7. Takiego zamieszania w świecie, jakie jest teraz, nie było dawno. Ale może to i dobrze. Po zamieszaniu i chaosie musi przyjść spokój, pokój, prostolinijność. Jakoś tak czuję. Struktury runą i zostanie DUCH. I tyle. Pozdrawiam. Zachęcam do słuchania śpiewu ptaków. 🙂

  1. To jest faza procesu.

   Faza procesu Wielkiej Pobudki Słowian.

   Faza Ujawniania, Czyszczenia i Oczyszczania.

   A bez oczyszczenia nie ma mowy o jakimkolwiek rozwoju.

   *

   Tak, ptak jest wolny – śpiewa, co chce. I nie ma takiej siły we Wszechświecie, która by sprawiła, by było inaczej… 😉 😀 😛

   1. Szczęśliwa już dawno bym Ci wrzuciła zdjęcia moich małych kosików, ale ja jestem komputerowa ciemnota, mam już to zdjęcie na pulpicie i cały czas próbuję tu wrzucić, coś mi nie wychodzi.

   2. Wiesz co, Szczęśliwa wybierzmy się razem w przestworza 😀 pofruwać jak Kondor, we dwójkę będzie nam rażniej, a oglądając świat z góry, możemy się wymieniać odczuciami, a może jak nam się spodoba to już tu nie powrócimy, przysiądziemy to tu, to tam na różnych planetach, gwiazdach, a nawet chmurkach i będzie cudownie, wszak jesteśmy Boskimi Iskierkami, nic zatem złego stać się nam nie może. No, co Ty na to ? 😀 ❤
    Jutro poproszę wnuka, pomoże mi te moje "kosiki" wkleić w komentarzu do Ciebie, tylko bądź cierpliwa. 😀

   3. Aniu dopiero odczytałam Twój komentarz. Pewnie, że chciałabym pofruwać z Tobą. Ty masz większe doświadczenie, to pokażesz mi, co i jak. Ja trochę fruwam w snach, ale za szybko spadam 😀
    Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, więc pospiesz się z tymi zdjęciami. Poproś kogoś, aby Ci pomógł. Ja też komputerowo jestem zacofana.

   4. Ania to dla Ciebie.
    .https://www.youtube.com/watch?v=fahr069-fzE

    „Któregoś dnia poproszę gwiazdy,
    Bym obudził się tam, gdzie chmury będą już daleko za mną
    Tam, gdzie problemy rozpływają się jak cytrynowe cukierki
    Wysoko ponad kominami
    Tam mnie znajdziesz.
    Gdzieś nad tęczą latają niebieskie ptaki”

  2. Śpiew Ptaka, ja całą zimę dokarmiam te moje śliczne ptaszuńki, mam teraz na wiosnę takie trele wyśpiewywane przez kosy, których po wróbelkach mam najwięcej w ogrodzie, jeszcze dostają ode mnie jabłka, bo teraz mają młode, które wyfrunęły już z gniazd.
   Wieczorne koncerty są przecudowne. A w ciągu dnia umilają mi prace w ogrodzie swoimi trelami.
   Ja od dziecka mam marzenie, by móc latać wysoko jak Kondor i oglądać Tę piękną moją planetę ZIEMIĘ z góry.
   😀 😀 takie to tam bajdurzenie i marzenie „starej baby” 😀

   1. O jesteś Aniu, czemu tak rzadko ostatnio zaglądasz? Miałaś wrzucić zdjęcie kosów. Pamiętasz?
    Te Twoje marzenie o lataniu to tez i moje marzenie.😀

  3. Wiesz co, Spiew ptaka, mam w domu dwie papugi faliste i one codziennie tak pieknie spierają jak tylko zaswita.

 8. Tak, proces oczyszczania jest bardzo ważny. kazdy musi oczyscic siebie, zaczynajac od ciala pelnego toksyn. po prostu świadomość nie wejdzie do chorego ciala. musimy pozbyc się tego, co nam szkodzi..

 9. W Kościele są same tajemnice (brak wiedzy?), dlatego wolę szukać wiedzy w Biblii niż w teologii.
  Np. o przyszłości opowiada Ap 13,16-17:
  „…wszyscy … dają sobie znamię na rękę prawą lub czoło i … nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia … „.
  Oczywiście jest to znamię podatkowe, do którego przez 2000 lat prowadził nas Paweł kłamstwem (por. z 1Sm 8), że Bóg jest stwórcą władców i podatków (Rz 13,1- 7).
  Za tą narzuconą przez Pawła „pobożność” Ap 14,9-11 gwarantuje potępienie.

   1. Jak widać, Twój bunt zaowocował tym blogiem, czyli – wg mnie – jest pożyteczny.

  1. >>>Krystyna,
   To NIE JEST znamię podatkowe, to chodzi o chip RFID!
   .https://www.youtube.com/watch?v=38HlcS5UlD0

   Symbol 666 będzie, jako zakodowana liczba, ukryty w chipie, do przyjęcia którego będziecie przymuszani, tak jakby to była jakaś szczepionka

   Orędzia Ostrzeżenia (ostrzezenie.net)

   Orędzie 444, piątek, 1 czerwca 2012, godz. 20.15

   Moja najukochańsza córko, antychryst już przygotowuje swój pokojowy plan, który wprowadzi w życie wkrótce po wojnach, jakie się rozpętają na Bliskim Wschodzie, i kiedy to zapanuje cierpienie i potworny strach, że nie ma już żadnej nadziei.

   Wtedy on nagle się pojawi i da się poznać światu jako człowiek pokoju, jako klejnot, błyszczący w środku ciemności.

   Gdy się pojawi, zostanie zaliczony do najbardziej charyzmatycznych przywódców politycznych wszechczasów.

   Jego piękna, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość ludzi.

   Będzie on promieniował miłością i współczuciem i będzie postrzegany jako chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, których liczba tak wzrośnie, że stanie się on podobny do Mnie, Mesjasza.

   Będzie postrzegany jako głosiciel jedności między wszystkimi narodami i będzie kochany prawie w każdym kraju na świecie.

   Będzie też wreszcie postrzegany jako ten, który posiada nadprzyrodzone możliwości. Wielu będzie wierzyć, że został wysłany przez Mojego Ojca i że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata.

   Będą się do niego modlili, kochali go i oddawali za niego swoje życie, a on będzie się z nich w ukryciu naśmiewał i drwił.

   To będzie największe oszustwo wszechczasów, a jego planem jest ukraść wasze dusze, odebrać Mi was.

   On i fałszywy prorok, który będzie siedział jak Król na Tronie Piotra, będą potajemnie przygotowywać jednorodną światową religię.

   Będzie ona na oko wyglądała jak jakaś odmiana religii chrześcijańskiej, promującej miłość. Nie będzie ona jednak promować miłości wzajemnej, która pochodzi od Boga, ale miłość i wierność względem antychrysta oraz miłość własną.

   To jeszcze nie koniec tej nikczemności; kiedy bowiem uwiodą dzieci Boże, rozpocznie się na nie atak.

   Nagle wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Solidarności. Zjednoczony świat, w którym wszyscy będą musieli mieć swój udział.

   Wasze pieniądze będą kontrolowane, podobnie jak wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.

   Przepisy, wiele z nich, będą oznaczały, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszych cel, który trzymał was będzie pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.

   Symbol 666 będzie, jako zakodowana liczba, ukryty w chipie, do przyjęcia którego będziecie przymuszani, tak jakby to była jakaś szczepionka.

   Raz wprowadzony, zatruje nie tylko wasz umysł i waszą duszę, ale i wasze ciało. Wywoła on bowiem epidemię, mającą na celu likwidację większości ludności świata.

   Nie wolno wam przyjmować tego Znaku. Pouczę was, co macie zamiast tego robić.

   Wielu przyjmie Znak, ponieważ będą czuli się bezradni.

   Pieczęć Boga Żywego, Moja Krucjata Modlitwy (33) jest waszą ostatnią deską ratunku.

   Po otrzymaniu Mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Przedwiecznego Ojca, nie będziecie musieli przyjmować Znaku.

   Pozostaniecie nietknięci. Wasz dom nie będzie widoczny ani poszukiwany, ani nie będzie na celowniku; ponieważ dla oczu armii szatana stanie się niewidzialny.

   Będziecie musieli przetrzymywać żywność w ukryciu, tak aby starczyło jej na kilka lat. Będziecie uprawiać zboże, przechowywać własną wodę i otoczycie siebie Świętymi Przedmiotami.

   Moja Reszta Kościoła będzie rosnąć i rozprzestrzeniać się, i otrzymacie schronienie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

   Konieczny jest teraz dobry plan.

   Ci, którzy naśmiewają się z tego, co robicie lub mówicie – czyż są oni pewni, że Jezus nie mógłby was o to poprosić? Czyż nie zaopatruje On wszystkich Swoich wyznawców, kiedy znajdują się w trudnej sytuacji?

   Nawet jeden bochenek i jedna ryba mogą zostać rozmnożone. Zatem nie ma znaczenia, że masz tylko trochę jedzenia, gdyż Ja was ochronię i będziecie bezpieczni.

   Módlcie się intensywnie za te dusze, które nie będą w stanie odmówić przyjęcia Znaku.

   Te niewinne dusze, które w czasie wymuszonego przyjmowania chipa będą w stanie łaski, zostaną uratowane.

   Reszta z was musi tak planować, aby zapewnić ochronę swojej rodzinie i swojej wierności dla Świętej Eucharystii i dla Mszy.

   Kiedy antychryst pożre wszystkie religie, jedyną bronią, wobec której będzie bezsilny, będzie Msza Święta i przeistoczenie chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Świętej Eucharystii.

   Moje Msze Święte muszą być kontynuowane. Ci z Was, którzy o tym wiedzą, muszą się teraz połączyć w grupy i rozpocząć przygotowania.

   Im wcześniej się przygotujecie, tym więcej łask otrzymacie, aby wasze szeregi wzrastały na całym świecie.

   The Rock* otrzyma nowy budynek, o którym powiedzą, że będzie Moją Nową Świątynią. To jest jednak nieprawda.

   Ale kiedy prześladowanie się skończy, Moja Reszta Kościoła i Mój Naród Wybrany będą mieli odbudowaną Świątynię i Moje Nowe Jeruzalem zstąpi z nieba.

   Ono będzie zstępować w chwale. Trąby będą słyszalne w Niebie i na ziemi o tym samym czasie.

   I wtedy przyjdę Ja. Ty, Moja córko, będziesz zwiastunem Mojego przybycia, a wielu padnie na ziemię i będą w zachwycie lać łzy ukojenia, miłości i radości.

   Gdyż wreszcie nastąpi chwila, na którą czekali. Niebo się rozświetli, grzmoty będą grzmiały i chóry aniołów będą śpiewać jednym słodkim głosem, a wszystkie dzieci Boże będą witały Prawdziwego Mesjasza.

   Ja, Jezus Chrystus, przyjdę sądzić. A Niebiosa i Ziemia będą stanowiły jedno.

   Ukaże się Nowy, wspaniały blask, odnowiona Ziemia, a Nowy Raj obejmie wszystkich, których imiona są w Księdze Życia; połączą się oni w jedno.

   I choć koniec starej ziemi, zabrudzonej plamą grzechu, będzie musiał nastąpić, taki będzie początek Nowej Ery.

   To jest to, o co macie zabiegać. To, do czego macie prawo jako część naturalnego dziedzictwa.

   Skupcie się tylko na ratowaniu wszystkich dusz.

   Dlatego musicie przejść do porządku dziennego ponad przeszkodami, które wam zostaną postawione: Prześladowanie. Ból. Przerażające zło z ręki innych. Ale wszystko, co tak naprawdę jest ważne, to jedynie ratowanie dusz.

   Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

   * The Rock – dosłownie: skała – najprawdopodobniej oznacza „The Dome of Rock” czyli „Kopułę na Skale”, sanktuarium, które znajduje się na Wzgórzu Świątynnym Starego Miasta w Jerozolimie.

   1. Wiem, że Ty, Mark, masz inną ścieżkę rozwoju, ale po latach sam się przekonasz, że większość „orędzi” to czannellingi od kosmitów, którzy tu teraz mieszają…

   2. Łatwo nam będzie sprawdzić czy to czanelingi czy orędzia.
    Starczy obserwować rzeczywistość, tyle się teraz wyprawia na świecie. Starczy porównać treść orędzi z rzeczywistością i bingo, wszystko jasne: prawda lub fałsz…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s