<https://youtu.be/CkxT9nWbalU

Wystąpienie badacza zjawisk niewyjaśnionych, czołowego polskiego ufologa, Janusza Zagórskiego, „Wokół fenomenu UFO” (cz. 2) na Festiwalu POLCON, Wrocław 2016.

Na Księżycu mają swoje bazy wojenne, w których mieszkają i pracują istoty ziemskie (m.in. amerykańscy wojskowi) oraz pozaziemskie.

TAW

Reklama

49 myśli w temacie “Badacz zjawisk niewyjaśnionych Janusz Zagórski: Na Księżycu przebywają istoty pozaziemskie

  1. nie istoty tylko reptyle i szaraki i nie na księżycu tylko w ksiezycu i nie przebywają tylko mieszkają tam i lataja księżycem, polskie zrodla to dezinformacja dalem kolesiowi zrodlo helleandchaos zobaczymy czy cos lyknie czy będzie mieszal psa z buda dalej -_-

   1. ok musze to powiedzieć tutaj ze większość nie zdaje sobie sprawy z info ghrees dlatego zginiemy jak wiele razy wcześniej i znowu niedobitki pochowane po jaskiniach dadzą początek nowym pokoleniom

   2. Giniecie dlatego, że przyjęliście gady i ukrywacie w sobie. Trump ci opowiadał o dobrej kobiecie i kąsającym wężu? Gady rosną całe życie, a kąsanie starych i spasionych nazywa się Ragnorokiem. To musi być błąd genetyczny białych lemingów po zmieszaniu z hybrydyami Amonhotepa, który 12 zwierzęcych ras schował w Hebrajczykach, który to błąd oszukuje instynkt samozachowawczy i nie rozpoznaje gadziego szatańskiego nasienia . Ale skoro końce świata masz już obcykane to błąd i koniec miejscowego leminga traktuj instrukcją Jezusa: „przechodźcie mimo”.
    BTW. Los Hellenów wygnanych z Kantonu i potem zaciukanych przez Mandżurów w Junonie, los Wandali w Afryce Północnej zaciukanych w Tunezji przez zażydzonych Arabów i Sycylijczyków , los Lidian zaciukanych w Troi przez zażydzonych Mykeńczyków i Achajów, itd. znalazł ostatnio miejsce u białych holendrów wygnanych z Afryki do RPA i tam zaciukanych maczetami przez murzynów w latach ’90 XX wieku.
    Należy zauważyć różne ścieżki tych grup etnicznych: żółtki (Mandżurowie) byli niewolnikami Varaków (gadów) z wielkim murem, murzyni byli niewolnikami demonów (jinów) wygnanych przez magów bon do Azji Mniejszej i Afryki, Hebrajczycy byli niewolnikami hybrydzkich bogów egipskich.
    Przypomnijmy że bestie (np. gady) to demony, które uległy materializacji, „deratyzacyjnej” broni bogów. Jiny to te same demony wedyjskie, którym obrzydliwe są ludzkie piękno i woda płynąca i które uzurpują sobie prawo do bogowania nad ludźmi. Dziś zmaterializowane demony przed którymi żółci bronili się skośnymi oczami to już tylko tępe zwierzęta i niemowy. No, poza tym szkodnikiem, który przetrwał dzięki Arce przymierza bogini Jah (pomocnicy Ahura Mazdao tj. bohatera stworzenia), która pod pozorem zwracania grzechów do bestii, karmiła kozę Azazela również ludzkimi myślami.
    Mamy takie opcje: albo Jah działa według poleceń Ahury, a Azazel był ostatnią, dla Rasy (białej) bardzo kosztowną, ambasadą bestii dającą jej możliwość poddania się albo Jah (murzynka) odeszła od zamysłu Ahury Mazdao i skazała na niepowodzenie kwarantannę ludzkości skażonej demonami.
    Nie mniej to już nie ma znaczenia. Ten świat idzie na przemiał. Było pilnować. Pilnuj następnym razem.

  1. narazie to gadoidy trzymaja nas za genitalia z watykanu.Nie nadarmo te zryte czuby gnoili nas jeszcze za czasow cesarstwa rzymskiego a pozniej to juz byla u nas totalna klapa.Dalismy tylka wpuszczajac za linie Renu. Dzisiaj to juz gdybologia a wiekszosc slowiannskich ssakow woli lazikowac po kosciolach i procesjach niz ruszyc mozgiem o co w tym naprade chodzi.

  2. mieczman, musisz pokochac gadow, to wtedy nic ci sie nie stanie. bo przeciwko milosci nie istnieje zadne prawo.

 1. Z błogiego leżakowania w zielonych włosach Ziemi i kąpieli w słonecznej Przestrzeni- najlepszy patent na uzdrawianie- leżenie w ŁONIE MATKI ZIEMI- wypoczęta przesyłam Pozdrowiątka- również boso spacerowałam i błękitem Nieba się upajałam ❤
  Cudowny dzień, przepiękna energia spływała- wręcz błogość odczuwałam- BUZIACZKI PRZESYŁAM, na Dobranoc ciekawy materiał do posłuchania przy pięknym Zachodzie Słońca TAW:
  Próbowali zwerbować mnie do pracy na Marsie – Laura Eisenhower
  http://porozmawiajmy.tv/probowali-zwerbowac-mnie-do-pracy-na-marsie-laura-eisenhower/

  1. Wszystko jest magiczne a szczególnie zachody i wschody Słońca 🙂
   Dla WAS 🙂
   ” Tańcz jakby nikt nie patrzył,
   Kochaj jakby nikt nigdy Cie nie zranił,
   Śpiewaj jakby nikt nie słuchał,
   Żyj jakby niebo było na Ziemi ”

   1. Niebo na ziemi proponował ludziom Jezus Chrystus, ale ludzie wybrali piekło zaprojektowane przez faryzeusza Pawła.

 2. ⊂ 5 ⊃ Budynki i Konstrukcje na Księżycu cz.2
  Prawda o czarnej stronie księżyca, wyjawienie prawdy przez członków NASA ( Astronautów oraz Pilotów ). Odkrywamy tajne akta które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego !

  Ufo,Watykan, Ciemna Strona Księżyca – film dokumentalny

 3. Jest tu kilka osób które mnie zna i wiedzą ze czasami robię sobie wycieczki w Hipnozie.
  Niedawno ponownie bylem na księżycu.
  Moja pierwsza wycieczka odbyła sie jakiś rok temu. Byłem po ciemnej stronie ale kilka kilometrów od granicy. Znalazłem tam obca bazę. Składała sie ona jakby z 6 hangarów podzielonych na 2 części ustawionych równolegle a połaczonych kopuła obserwacyjno telekomunikacyjna. Maja obok ladowisko i przypominają z budowy humanoidów. Obserwuja dyskretnie ziemie kompletnie nie ingerując w naszą działalność i obdarzaja nas sympatią. Kompletnym zaskoczeniem dla nich było odkrycie że Księżyc jest pusty w środku. Prowadzą więc jego badania chcac poznać tajemnicę.
  Oczywiście zajrzałem tam też. Widziałem ogromne konstrukcje [dźwigary] i dysze silników. Udało mi się odnaleść coś w rodzaju mostaka tego [statku] Jest bardzo podobny do tego znanego z filmu Star Trek – jednak fotele są dużo większe. Na moje wyczucie na wzrost 4 m. Jest też ogromny ekran z ktorego widać ziemię. Jest jakby strasznie zabrudzony i zakurzony ale widać. Nie spotkałem jakichś szczątków istot lub zniszczeń. Wyglada na opuszczony.
  Oczywiście wybrałem sie za sygnałem anteny obcych do ich układu ale to nie o tym chcę pisać
  W sobote ponownie byłem na księżycu. Pokazałem przyjaciółce bazę i wymienialiśmy swoje uwagi o jej budowie. Nie wchodzilismy do srodka. Ogladnąłem sobie powierzchnię od strony oswietlonej i dostrzegłem na niej budowle. Takie porozrzucane w różnych miejscach jakby leżące graniastosłupy. W jednym miejscu widziałem jakby parking dla statków. One jakby leżały choć były zbliżone kształtem do znanych nam rakiet.
  To wszystko co mogę powiedzieć o Księżycu. Wyglada że jest pusty w srodku i zamieszkały na powierzchni przez obce cywilizacje

  1. BOGDAN56, poczytaj sobie na stronie Kosmiczne Ujawnienie rozmowy Davida Wilcock’a z Corey’em Goode’em. Tam są opisane szczegółowo wszystkie opcje z kosmitami, włącznie z księżycem. Jest tam wiele baz, w tym nasze, a raczej Niemieckie od lat 30-tych ubiegłego wieku. Przeprowadzane jest tam wiele projektów i eksperymentów na cywilizacji ludzkiej (genetyczny, socjologiczny, duchowy). Ponoć ponad 60 projektów. A w każdym projekcie wiele grup cywilizacji. Cały układ słoneczny jest najeżdżony cywilizacjami.

   Księżyc to strefa zdemilitaryzowana wielu cywilizacji walczących ze sobą. W środku jest pusty. To ponoć dawny statek arka dla uchodźców ze zniszczonej super ziemi – Maldek. Dzisiaj pas asteroidów. Aczkolwiek tak kiedyś został wykorzystany. Są pewne domysły, ze może mieć pochodzenie nawet spoza naszej galaktyki.

 4. Pozdrawiam wszystkich..Na lonie natury da się odczuc ta pozytywna energię,ktora naladowuje kazda istote ludzką. kochająca matke ziemie to jest wlasnie wspolpraca sil przyrody.

  1. Sebastian wiary, wielki oczekiwany przez wieczność czterysta czterdziesty czwarty pisze: pisze:

   Uwielbiam panią, pani Halina. Tyle ciepła i energII w tym portalu.

 5. A ja sądzę, że Księżyc jest wyłącznie małym promiennikiem odpowiadającym wielkością słońcu, takim zegarem oświetlającym powierzchnie ziemi światłem o specjalnej długości fali i fazach. Nasz system się rozregulował, bo kiedyś jak sądzę dzielił rok na równe 360 dni i celowo z powierzchni Ziemi rozmiary księżyca odpowiadają ( są zbliżone )rozmiarom słońca . Ponieważ fazy księżyca nie zawsze odpowiadają ponoć oświetlającemu go światłu słońca, długość i energia ( temperatura) światła jest inna niż słoneczna wielu twierdzi, że jest wyłącznie hologramem wyświetlanym na szkło nieba

   1. Pływy są po obu stronach Ziemi, mimo że Księżyc rzekomo po jednej , a trzęsienia Ziemi, to już inna bajka: HAARP ( głębokość epicentrum ok. 10 km ) i LHC .

 6. To, z czym mamy tutaj do czynienia, to quasi-religia. To njuejdżowe wierzenia, niepoparte twardymi danymi. To nadinterpretacje i bajania. To brak zdrowego krytycyzmu i pójście na łatwiznę łatwych rozwiązań. Nie mówię, że pewne „odlotowe” rzeczy nie wiążą się z Księżycem, twierdzę, że ci, którzy o nich najgłośniej mówią, opierają się praktycznie wyłącznie na własnej wyobraźni i na wyobraźni innych osób. A to trochę za mało.

  1. Sebastian wiary, wielki oczekiwany przez wieczność czterysta czterdziesty czwarty pisze: pisze:

   Czy twierdzisz że obce cywilizacje na księżycu to zwykłe bujdy ludzi z bujną wyobraźnią??? Niesłychane xD

 7. Co gdyby księżyc był sztucznym tworem powstałym w określonym celu? Co jeśli na Ziemi żyli ludzie, humanoidy za czasów których nie było księżyca?

  Co jeśli powyższa wizja artystyczna kryje w sobie coś więcej niż wizualizację?

  Co jeżeli księżyc oddziałuje na nas na pewnych poziomach, od fizycznego – huśtawki zachowań, agresja, po mniej namacalne, myślowe, duchowe – manipulacja, utrzymywanie w dezinformacji lub przesilenie informacją.

  Istnieją doniesienia odnoszące się do tego, że powierzchnia księżyca po uderzeniu (np. rakietami, dużymi elementami) wydaje głuchy, metaliczny dźwięk.

  Co jeśli… to wszystko prawada, a przekonujemy się o tym dlatego, że siły i technologia stojąca za utrzymywaniem obecnego stanu rzeczy słabną?

  Co jeśli jeśli podobne informacje staną się wkrótce równie powszechne co codzienna informacyjna papka? https://www.youtube.com/watch?v=DqcRlydvQMw

  1. Łukaszu, księżyc jest sztucznym statkiem, który zamieszkują Istoty nam nieprzyjazne , które robią straszne i okrutne eksperymenty na naszych ludzkich ciałach.

   Już niedługo wszyscy dowiemy się prawdy, która i teraz jest dla nas dostępna, ale my wolimy o tym nie wiedzieć, bo tak dla nas wygodniej i bezpieczniej.

   To nic, że porywane dzieci i dorośli ziemianie cierpią męki i katusze z rąk księżycowych zwyrodnialców, byle my byśmy mieli spokój, tak myśli wielu z nas, egoistów jak ja ich określam.

   Nie powinnam nikogo oceniać, bo tego czynić nie wolno, ale serce mnie boli, gdy widzę bierność ludzkiej populacji względem swoich współbraci.
   Tak nie powinno i nie może być, to tak bardzo, bardzo boli.

   Ludzkości obudź się z letargu pamięci swojej Boskiej świadomości.

   1. tak tak tylko nie jakies tam istoty tylko szaraki i nie ze robia cos niefajnego tylko np wyrywaja serce na zywca albo zwiekszaja cisnienie krwi 5 razy zeby zobaczyc co sie z nami stanie, wieszaja nas za nogi odcinaja glowy i spijaja plyny, w sumie my z krowami i swiniami robimy to samo jedynie czego nie robimy to nie wstrzykujemy naszych genow do zwierzat zeby zobaczyc co wyjdzie, wszystkie kursy spodkow to kursy z ludzkim(dzieciecym) miesem z ziemi na 4 wewnetrzne okupowane przez nich planety tj venus mercury ziemia mars i czesciowo jowisz ktory nasze zeusowe oddzialy odbijaja kawalek po kawalku, anglosasi dlatego nie badaja ksiezyca bo maja zabronione przez zydomongolskie ksiezycowe loze jak chinska hong

   2. Gmosiu jak zwykle nie owija niczego w bawełnę. 😀

    „jedynie czego nie robimy to nie wstrzykujemy naszych genow do zwierzat zeby zobaczyc co wyjdzie”

    Wcale nie jestem tego pewna, czy tego nie robią. Inżynieria genetyczna jest już tak daleko posunięta, że i to jest jak najbardziej możliwe i pewnie stosowane.

   3. Geny zwierzęce do ludzkich są wstrzykiwane W KAŻDEJ SZCZEPIONCE !!!

    To jest wojna biologiczna ze Słowianami, chodzi o stopniową degenerację słowiańskiego DNA.


    Prawdziwym a ukrywanym celem szczepień jest tworzenie ze Słowian MUTANTÓW GENETYCZNYCH…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/02/10/prawdziwym-a-ukrywanym-celem-szczepien-jest-tworzenie-ze-slowian-mutantow-genetycznych-konkluzja-ze-spotkania-z-jerzym-zieba/

    Pierwsze hybrydy ludzko-zwierzęce tworzono już podczas drugiej wojny światowej w wielkim kosmicznym Laboratorium KL Auschwitz oraz w laboratorium w okolicach Zamku Książ.

    Współczesne medyczne eksperymenty na Słowianach (m.in. tak zwany obowiązek szczepień) są prostą kontynuacją tamtych.

   4. niszczenie slowiansko hellenskiej rasy przez reptylstwo ksiezycowe i zastepowanie jej genetycznym smieciem skosnopodpalanym

   5. „my z krowami i swiniami robimy to samo ”

    Przypomniało mi się zdarzenie pewne , będąc na wakacjach z rodziną , weszliśmy do jakiegoś baru coś zjeść , zamówiłam wtedy chyba jakiegoś devolaja albo coś w ten deseń . W pewnym momencie zaczęłam czuć się dziwnie( klatka piersiowa) dziś wiem że znajduje się tam czakra serca , poczułam jakiś lęk , strach , nie potrafiłam tego pojąć , ponieważ atmosfera była miła, przyjemna , ludzie uśmiechnięci , wypoczęci jak to na wakacjach , a ja siedziałam tam nie rozumiejąc co się dzieje , i skąd czuję tak potężne zagrożenie .

    Tak , tak brak powodu by traktować tak inne życie .
    Czy też innymi słowami jesteś Tym co jesz.

    I tu się kłania też spojrzenie na sposób spożywania jedzenia przez Żydów (koszerność) dobrze wiedzą co robią.

   6. tu jest wlasnie dylemat dusza nie moze na to patrzec a cialo/mozg potrzebuje, na starosc jemy mniej miesa albo wcale bo bardziej dusza przejmuje stery za dziecka mozg rzadzi i dlatego uwielbiamy mieso, nie bierz do glowy tego za bardzo bo to kazde zycie by cie zjadlo bez skrupolow w 3 sekundy

   7. Gmosiek pa co znalazłam
    Cyfra 33
    Zwróć uwagę na to kto stamtąd pochodzi
    Na samym dole planeta Venus.

    Ale czekam na Twoje info w temacie Venus

   8. planety ziemskie i slonce zasilane sa innym sloncem, same z siebie sie nie kreca, podobnie jak nas, mozna powiedziec ze jestesmy na baterie

   9. „Gmosiu jak zwykle nie owija niczego w bawełnę. 😀”

    I za to go Lubię i Cenię ma chłopak Odwagę być Szczerym 🙂

    Ps. Mam nadzieję, iż będzie nam dane jeszcze ze sobą „rozmawiać” .

    :)<3

    Dobrego Dnia Ziarenko . 🙂

   10. MI Ps. Mam nadzieję, iż będzie nam dane jeszcze ze sobą „rozmawiać” .

    Jasne, że tak. Chyba, że nas Admin zbanuje za uprawianie prywaty na Jego blogu 😀😀
    😗

   11. W tej chwili nie ma już „prywaty”, nasza działalność w Tawernie od dawna ma wymiar społeczny, jest działalnością społeczną 😀👪👪👪👪

    Tawerna jest jednym z wielu fraktali budzącej się Polski…

 8. Skojarzenie z Frankensteinem i mieczem obosiecznym w sekundę pojawiło się w mojej głowie…
  Transhumanizm=miecz obosieczny..
  Transhumaniści-następcy Frankensteina..

  Tworzenie mutantów czyli ułomnych ludzi…ale miecz….

 9. TAW caly czas zmagamy sie z wojna rasowa zakamuflowana pod postacia wojen religijnych,narodowych i ekonomicznych a na naszych ziemiach doznajemy zaplanowanej depopulacji od ponad 1000 lat.

  1. od 7000 lat znagamy sie ze spuszczonymi zydiarabomongolskimi skoczkami spuszczanymi partiami z przybylego ksiezyca, reptyle i szaraki ksiezycowe chca zlota i srebra i ta ich ziemska swolocz ma nas zabic przejac nasze tereny kopac i wysylac do ksiezyca to chca robic nastepne 1000 lat a pozniej wysadzic ziemie podobnie jak wczesniej zrobili z planeta miedzy marsem i jowiszem phaetonem(faeton w wikipedi) info z ghrees

 10. W książce pt.”Kod Majów”

  „Dla pitagorejczyków liczby stanowią pojęcia pierwotne, istotę materialnej rzeczywistości, które istniały od początku czasu. Filozofia platońska i pitagorejska mają wiele wspólnych aspektów i do wieku panowania nauki idee te były zgodne z chrześcijaństwem. Starożytne uświęcone tradycje są przywracane na nowo za pomocą geometrii oraz wskaźników liczbowych, tzw. kręgów zbożowych, które inspirują do odrodzenia współczesnej formy świętej geometrii. Geometrię na przykład tworzy się, dodając liczbę określającą przestrzeń do liczby oznaczającej ilość. Jest to teologia proporcji, łącząca ze sobą wiedzę wszechrzeczy.”Pitagorejska nauka o liczbach – zwana gematrią – stanowi, że litery są także liczbami. Gnostycy – ezoteryczni chrześcijanie xpotępieni jako heretycy przez władze wczesnego Kościoła – przyjęli gematrię za podstawowy aspekt. Przy zastosowaniu gematrii, jeśli znane są kody numeryczne liter, możliwe jest odczytanie tajemnej wiedzy zakodowanej specjalnym pismem, tak jak ma to miejsce w Biblii. Początki numerycznego alfabetu sięgają zamierzchłych czasów i wskazują na wysoce inteligentną formę planowania, co sugeruje, że system ten miał swój początek w okresie przed potopem.”

  „Jezus jako rabbi mógł się ożenić i posiadać rodzinę, pozostając współtwórcą z Bogiem. Sedno tkwi w tym, że Chrystus nadszedł, by objawić to, co każdy z nas może osiągnąć jak strażnik trzeciego wymiaru: „Koniec Kalendarza Majów oznacza, że każdy człowiek powróci do stanu proporcjonalnego zestrojenia z naturą jako strażnik Ziemi”.

  „Umiejscawia to Chrystusa w sferze świętej geometrii i dźwięku, istocie stworzyciela: Chrystus jako żywe uosobienie kulminacji natury. Jeśli prawdą jest, że boskie światło z Wenus wykorzystywano do przywrócenia duszy (prawdopodobnie powrót Enocha), to samo wyrównanie Wenus z 2001 r. sugeruje, że pradawne rytuały muszą zostać w naszych czasach przywrócone”

  Kiedyś Chyba wspomniałam coś o tym, że w bibli jest „jakaś” część prawdy hmmmm

  Kody , Cyfry , Liczby , Kody, Klucze , Materia (geometriia I dźwięk) hmmmm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s