<https://youtu.be/1IUdYr0vCZg

Z Igorem Witkowskim, badaczem eksperymentu w Fatimie, w przeddzień Seminarium Fatimskiego we Wrocławiu rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.

Polacy RODacy Słowianie, pobudka❗…

TAW

Reklamy

12 thoughts on “Watykan jest przerażony zapowiedzianym w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej 100 lat temu przez Plejadian rychłym zakończeniem pozaziemskiego eksperymentu religijnego o nazwie „Watykan”

 1. Spiew Ptaka dzieki za pozdrowienia .pozdrawiam . Jestem tu i teraz.. ✋

 2. nie pierwszy i nie ostatni taki eksperyment pod egida”zjebow”psychopatycznych .

  1. Żal to raczej bedzie czarnym sukienkowym i purpurowym. Zamilowanie do nierobstwa, pasozytnictwa, pychy, obzarstwa, rozpaslego stylu zycia, dewiacji. Rzesze odchylencow psychicznych, aspolecznych, nakazujacych styl zycia innym. Kultura judo-chrzescijanska, tak dlugo, jak bedziecie miec jakis żal do tego tworu, prowadzic zbedne dyskusje na temat watykanskich wizji duchowo-moralnych i ich jedynego, tak dlugo bedziecie niewolnikami.

 3. Wielka nierzadnica (Watykan), dopóki bedzie miala kogo ujeżdżać i karmic swoimi obrzydliwosciami, to będzie trwać. Naprawdę cos z tymi ludzmi się stalo, że nie widza, chociaż mają oczy; nie słyszą, chociaz mają uszy.

  1. Polacy łapią wiatr w żagle. To widać po forach społecznościowych. To już nie jest stado agresywnych lemingów, jak za Tuska. Polacy robią się coraz bardziej ogarnięci, coraz mniej agresji w komentarzach. Nawet na forum Wyborczej świadomość rośnie… 🙂 🔆

   Polacy zaczynają wreszcie odkrywać, że latami byliśmy celowo i metodycznie napuszczani na siebie nawzajem…

 4. Żal mi Was ludzie będziecie jeszcze płakać. Nawet Boga się nie boicie czy wy Polakami jesteście w ogóle??? Wstyd mi za Was.

Możliwość komentowania jest wyłączona.