W dniu inauguracji prezydentury Donalda Trumpa grupa amerykańskich katolickich tradycjonalistów napisała do nowego amerykańskiego przywódcy list otwarty z prośbą, by zbadał, czy Departament Stanu i amerykańskie tajne służby miały swój udział w skłonieniu papieża Benedykta XVI do abdykacji i w wyborze kardynała Bergoglio na nowego Namiestnika Chrystusa.

List podpisały znane osobistości, m.in. tradycjonalistyczny publicysta Chriss Ferrara, redaktor naczelny magazynu „The Remnant” Michael J. Matt i ppłk armii USA David L. Sonnier. Zwracają w nim oni uwagę na dosyć intrygującą sekwencję zdarzeń, które towarzyszyły zmianie władzy w Stolicy Apostolskiej.

Autorzy listu otwartego przywołali sprawę maili wykradzionych z serwera pocztowego Johna Podesty, szefa kampanii wyborczej Hillary Clinton i opublikowanych przez portal WikiLeaks.

John Podesta – szef kampanii wyborczej Hillary Clinton, główny bohater ogólnoświatowej megaafery pedofilskiej – Pizzagate

W szeregu wiadomości pocztowych z 2012 r. Podesta oraz inni współpracownicy pani Clinton (która była wówczas sekretarzem stanu USA) dyskutują na temat konieczności doprowadzenia do „katolickiej wiosny”, czyli zmian w Kościele katolickim równie rewolucyjnych jak przewroty i wojny domowe wywołane w ramach „arabskiej wiosny” (w których jak wiadomo maczały palce Departament Stanu i CIA). Z dyskusji tej wynika, że Kościół miałby przyjąć w wyniku tej rewolucji bardziej lewicowo-liberalne stanowisko na wiele kwestii społecznych. Nie minął rok od tej dyskusji, a ówczesny konserwatywny papież Benedykt XVI niespodziewanie abdykował. Jego następcą został argentyński kardynał o lewicowo-liberalnych poglądach, którego postawą Podesta zachwycał się później w swojej korespondencji mailowej. Po zwycięstwie wyborczym Donalda Trumpa, papież Franciszek został nazwany nawet przez „Wall Street Journal” „nowym przywódcą światowej lewicy”.

Same okoliczności abdykacji Benedykta XVI były dosyć niejasne. Z dokumentów NSA (amerykańskiej agencji wywiadu elektronicznego) ujawnionych przez jej byłego agenta Edwarda Snowdena wynika, że agencja ta na przełomie 2012 i 2013 r. inwigilowała Watykan. Podsłuchiwała m.in. telefon papieża Benedykta XVI. Autorzy listu otwartego do Trumpa pytają więc, jaki był cel tej inwigilacji oraz czy inne amerykańskie tajne służby podejmowały działania związane z konklawe. Ich uwagę zwróciło również to, że na kilka dni przed rezygnacją Benedykta XVI zablokowano międzynarodowe transakcje z Bankiem Watykańskim, w związku z podejrzeniami dotyczącymi prania brudnych pieniędzy przez ten bank. Po ogłoszeniu przez papieża zamiaru abdykacji, nagle tę blokadę zniesiono. Włoski dziennikarz Maurizio Blondet wskazywał, że to był element szantażu mający zmusić papieża do ustąpienia. Czyżby więc ktoś z zewnątrz zagroził, że zrobi z Banku Watykańskiego mini-Lehman Brothers i zada w ten sposób ogromny cios dla prestiżu Stolicy Apostolskiej?

Autorzy listu otwartego pytają również, czy amerykańskie tajne służby utrzymywały relacje z tzw. mafią kardynała Danneelsa?

Kardynał Danneels przyznał bowiem w swojej biografii, że zorganizował „grupę podobną do mafii” sprzeciwiającą się polityce papieża Benedykta XVI.

.https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/11/benedykt-xvi-zostal-zdetronizowany-przez-kardynalska-loze-sankt-gallen/

Do grupy tej należał m.in. kard. Bergoglio, którego grupa próbowała umieścić na piotrowym tronie już w 2005 r. Kardynał Godfried Danneels to emerytowany arcybiskup Antwerpii, prymas Belgii w latach 1979-2010. Towarzyszył on papieżowi Franciszkowi na balkonie Bazyliki Św. Piotra podczas jego pierwszego wystąpienia po wyborze.

Jest on znany z daleko idących liberalnych poglądów, a także z bardzo daleko idącej pobłażliwości dla homoseksualistów i pedofili w sutannach. W jego diecezji w 1984 r. ksiądz Jozef Barzin założył działającą jawnie i ogłaszającą się w mediach Ekumeniczną Grupę Roboczą Pedofili.

Jednym z ulubionych projektów kardynała Danneelsa było Centrum Dojrzałych Powołań Kapłańskich w Antwerpii, które z czasem zamieniło się w dosyć otwarcie działający klub gejowski. W 2010 r. policja znalazła w domu kardynała Danneelsa akta sprawy znanego pedofila-mordercy Marca Dutroux.

Marc Dutroux (ur. 1956) – skazany na dożywocie „belgijski potwór”: pedofil, sadysta, morderca czterech dziewczynek

Dutroux twierdził zaś, że jedynie dostarczał dzieci na pedofilskie przyjęcia uczęszczane przez przedstawicieli belgijskich i europejskich elit. Tak się akurat składa, że w mailach marzącego o „katolickiej wiośnie” Johna Podesty konspirolodzy dopatrzyli się pedofilskich słów kodowych, mających jakoby rzekomo wskazywać, że Podesta uczęszczał na podobne imprezy „z pizzą, ping-pongiem i bogatym wyborem serów”.

W 2015 r. włoski watykanista Antonio Socci opublikował książkę „Czy to naprawdę Franciszek?”, w której postawił tezę, że wybór kardynała Bergoglio na papieża nie tylko był wynikiem spisku grupy liberalnych kardynałów, ale był też wadliwy pod względem proceduralnym.

Według niego, podczas konklawe złamano konstytucję apostolską „Universi Dominici Gregis” regulującą zasady wyboru papieża. Bezprawnie anulowano bowiem czwarte i piąte głosowanie, które nie poszło dobrze dla kard. Bergoglio. Został on wybrany dopiero w szóstym głosowaniu, które zgodnie z konstytucją apostolską nie miało prawa się odbyć tego samego dania, co poprzednie. Jednego dnia może dojść tylko do czterech głosowań w trakcie konklawe. Artykuł 76 tego dokumentu wyraźnie zaś mówi, że w przypadku takich błędów proceduralnych, wybór papieża uznaje się za niebyły i nieważny.

Znany historyk prof. Sławomir Cenckiewicz, omawiając książkę Socciego w 2015 r. na łamach „Plusa Minusa” pisał: „Bezprecedensowa (bo sprawa Celestyna V z XIII wieku była zupełnie inna) rezygnacja Benedykta XVI owiana jest wciąż tajemnicą. Zrezygnował przy milczącym aplauzie większości hierarchów, z których jeden – kardynał Paolo Romeo – podczas podróży do Chin prorokował nawet jego rychłą śmierć…

Kard. Paolo Romeo (ur. 1938)

Nie namawiany przez nikogo do zmiany decyzji, osamotniony Benedykt XVI odleciał z Watykanu do Castel Gandolfo, by odpocząć, oczekiwać na wyniki konklawe i zakończenie remontu jego nowej rezydencji, po czym wrócił do Rzymu. Powody jego rezygnacji są niejasne, a nawet mało poważne (utrata sił fizycznych i duchowych – sic!), a w dodatku teologicznie i kanonicznie wątpliwe.

Zdaniem Socciego papież zrezygnował ze sprawowania urzędu, ale nie z papiestwa, czego potwierdzeniem mają być zadziwiające słowa Benedykta XVI z 27 lutego 2013 r. o tym, że przyjęcie posługi Piotrowej jest „na zawsze”, a „decyzja o rezygnacji z czynnego sprawowania posługi nie odwołuje tego”! Na skutek tego powstała sytuacja trudna do zinterpretowania: jest papież Franciszek i papież emeryt Benedykt XVI, który zachował białą sutannę (początkowo tłumaczono to brakiem czarnej), imię papieskie, nie całuje następcy w Pierścień Rybaka, mieszka na Watykanie, pojawia się publicznie, a jego portret towarzyszy dorocznej odnowie przysięgi Gwardii Szwajcarskiej…

Z jakiegoś powodu Pan Bóg utrzymuje Benedykta XVI w niezłym zdrowiu i kondycji. On sam – również z jakichś powodów – zachował przy sobie atrybuty i symbole papiestwa. Zaś Franciszek nie tylko to toleruje, ale i mówiąc o sobie, że jest jedynie „biskupem Rzymu”, jakby ustępuje miejsca Benedyktowi XVI”.

Światowy Kongres Papieży. Watykan, 30.06.2015 r.

W USA doszło do zmiany warty, a ekipa knująca „katolicką wiosnę” poszła w odstawkę. Znany włoski historyk i watykanista Roberto de Mattei twierdzi zaś, że papież Franciszek za jakiś czas zrezygnuje ze stanowiska, gdyż jego projekt przebudowy Kościoła zmierza ku klęsce. Franciszek zresztą swego czasu zapowiadał, że jego pontyfikat może być krótki i potrwać cztery do pięciu lat.

.https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/abdykacja-papieza-franciszka/

Jude Law jako pierwszy amerykański papież Pius XIII. Serial HBO „Młody papież” (The Young Pope), reż. Paolo Sorrentino (laureat Oscara)

Czyżby więc nadszedł czas na młodego amerykańskiego papieża Piusa XIII, który „sprawi, że Watykan znów będzie wielki?”.

autor: Hubert Kozieł

źródło: http://www.rp.pl/Spiskowa-Teoria-Wszystkiego/301319921-Czy-tajne-sluzby-dokonaly-puczu-w-Watykanie-w-2013-roku.html

71 myśli w temacie “ZAMACH STANU W WATYKANIE! Detronizacja Benedykta XVI oraz wybór najbardziej lewicowego z kardynałów na papieża to supertajna operacja USA o kryptonimie „Katolicka Wiosna”

 1. TSUNAMI ROSNĄCEJ ŚWIADOMOŚCI ZMIECIE TO PRZEKLEŃSTWO NASZEJ PLANETY

  Przestrzeń to mówi, wręcz krzyczy – samo pojawienie się takich wiadomości – WYSYP PRAWDY – Odrodzenie PRAWDZIWKÓW PRZYSPIESZA – to się czuje, to się widzi, to diametralnie POSTĘPUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

  1. W dniu 25.02.2013 Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący Elżbietę Windsor królową Anglii, głowę kościoła katolickiego Josepha Ratzingera (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizację) oraz Stephen-a Harper-a – premiera Kanady na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr… W przypadku papieża konfiskata ma dotyczyć dóbr Watykanu, dlatego papież musial ustąpić, gdyż wiedział o spodziewanym wyroku karnym… Wyrok uprawomocni się 4 marca 2013 roku, stąd abdykacja w trybie nagłym z dniem 28 luty 2013, przed uprawomocnieniem się wyroku karnego. Jest to wyrok na mocy orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001.Osobom, które o prawnych problemach Watykanu nigdy nie słyszały dodam, że zaczęły się one z dniem 14.02.2011 w momencie złożenia doniesienia przez doktorów prawa Christian-a Sailer, Gert-Joachim-a Hetzel i prof. Luis Moreno Ocampo o popełnieniu przestępstwa przez dr Josepha Ratzingera, Papieża Kościoła Rzymsko-Katolickiego z powodu popełnienia zbrodni przeciw ludzkości, zgodnie z art.7 Statutu MTK… 59 stronicowy dokument wylicza wszelkie zbrodnie kościoła rzymsko-katolickiego.W dokumencie opisano trzy przestępstwa przeciwko ludzkości, za które dr Joseph Ratzinger, jako były kardynał, a obecnie papież jest odpowiedzialny karnie i ścigany dożywotnio, bez przedawnienia z mocy Prawa Międzynarodowego.
   http://itccs.org/2013/02/25/guilty-final-verdict-is-rendered-in-first-common-law-court-case-against-the-vatican-and-canada-for-genocide/

   1. WROK SĄDU:
    Bruksela, 22 lipca 2014
    W sprawie oskarżenia przeciwko Jorge Bergoglio et al. (Nr.18072014 – 002)
    Wyrok Magistratu Sądu Zwyczajowego, włącznie ze zgodnością większości decyzji i z wyjątkiem jednej odrębnej opinii.

    WERDYKT:

    Sąd Zwyczajowy oznajmia, że oskarżeni Jorge Mario Bergoglio, Adolfo Nicolas Pachon i Justin Welby są winni wszystkim zarzutom wymienionym w oskarżeniu o działania na szkodę ludzkości oraz osobistemu współudziałowi w handlu dziećmi, torturom i morderstwom dzieci. Wyrok jest prawomocny, zgodnie z Międzynarodowym Prawem Kryminalnym .

    W związku z powyższym Sąd skazuje oskarżone osoby na więzienie dożywotnie, bez możliwości pardonu i parolu. Sąd nakazuje natychmiastowe wykonanie wyroku poprzez powołane Drużyny Międzynarodowego Aresztu Obywatelskiego.

    Sad nakazuje także zajęcie posiadłości i odebranie dóbr osobistych oskarżonym osobom, na wieczną utratę, w celu częściowego zadośćuczynienia za ich przestępstwa.
    Autorytety Publiczne i Policja są pouczone do niesienia pomocy w aresztowaniach, lub odstąpienia
    od przeszkadzania wykonaniu tego WYROKU.

    WYROK SĄDU obowiązuje od dzisiejszej daty na podstawie prawomocnego autorytetu Międzynarodowego Prawa Zwyczajowego, jak i „jus gentium” – Prawa Narodów.

    PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA – BIURO PROKURATORA
    Bruksela, środa, 11 czerwca 2014.

    Irlandzkie dzieci są mordowane rytualnie. Nowi naoczni świadkowie z Irlandii i Holandii opisują zabójstwa dokonywane przez ‘Dziewiąty Krąg’ – ślady wskazują udział Georga Saros, księcia Friso i Premiera Holandii.
    Specjalne Jednostki Akcji kierowane do powstrzymania rytuałów ‘Dziewiątego Kręgu’ w kościołach Montrealu i Dublinie.
    powstają kanadyjskie Sądy Zwyczajowe autoryzowane prawami powstającej Republiki.
    W katolicyzmie gwałt dzieci nie jest przestępstwem: słowa Arcybiskupa w amerykańskim sądzie.
    TUAM, IRLANDIA, BRUKSELA:
    Szczątki blisko 800 tysięcy dzieci znaleziono w cysternie katolickiego Domu Matki i Dziecka nieopodal Tuamu. „ Zawierają oznaki zabójstw rytualnych”- stwierdził świadek pochodzący z Gardy – irlandzkiej policji.
    „Naukowcy z Biura śledczego powiedzieli nam, że położenie ciał, jak i ślady okaleczeń i poodcinanych części szczątków wskazują na morderstwa rytualne. Te dzieci nie zostały tylko pocięte, ale zmasakrowane.”
    Rząd irlandzki i Kościół katolicki oświadczyły, że prowadzą swoje „domowe śledztwo”, odgrodziły miejsce grobów masowych, nie podając jednak ,iż należy do sceny przestępstwa, co jest normalne podczas prób zatajenia faktów przez różne instytucje kryminalne. Setki protestantów wyruszyło pod parlament w Dublinie, domagając się dokładnego śledztwa i ukarania winnych.

    Jednocześnie proces Papieża Franciszka o handel dziećmi i zabójstwa ofiarne, trwa w Brukseli. Nowy świadek holenderski rzuciła trochę więcej światła na satanistyczną sieć działań ‘Dziewiątego Kręgu’, odsłaniając scenę zabójstw w Anglii, Belgii i Holandii.
    Świadek, emerytowana urzędniczka publiczna wymieniła nazwiska 9 najwyższych sędziów, polityków i członków grupy Bilderberger; George Saros oraz księcia Friso – brata obecnego króla Holandii, jako biorących udział w zabójstwach dzieci, które zaobserwowała w Oudergem w Belgii, i Zwolle w Holandii, w latach 1996 – 2000.Kasetę video ze swoim przesłuchaniem oddała śledczym Sądu Zwyczajowego, w ubiegły poniedziałek.
    „W lasach znajdującym się w okolicy Oudergem widziałam, jak ścigali te nagie dzieci i zabijali strzałami z broni, a potem odcinali chłopcom penisy, jako trofea. Widziałam żołnierzy belgijskich patrolujących lasy w celu protekcji tych mężczyzn podczas polowania. Byli to książę Friso, król Albert z Belgii i premier Mark Rutte. Rozpoznałam też George Saros – bilionera, który przyjaźni się z żoną Friso – Mabel Wisse Smut.”
    Friso – młodszy brat króla holenderskiego zmarł nagle w ubiegłym roku w szpitalu podczas rehabilitacji po „wypadku narciarskim”. Jego śmierć nastąpiła tuż przed publikacją (Laurent Louis) sprawy morderstw dokonanych przez wysoko postawionych członków belgijskiego Parlamentu.
    Świadek opisała także obecność ‘katolickiego prałata’ przy oddzielnym morderstwie trojga nieletnich przestępców w pobliżu Zwolle w Holandii, w 2004 roku.
    „Syndykat kryminalny zwany ‘Octopus’ zajmuje się dostawą tych dzieci z domów zamieszkałych przez małoletnich przestępców. Tamtego dnia było ich troje: dwóch chłopców i dziewczyna. Wszyscy troje byli gwałceni i torturowani aż do utraty życia, w domu położonym w pobliżu Zwolle, który należy do tych gangsterów. Friso tam był, i jakiś katolicki prałat, którego nie rozpoznałam, gdyż mówił po angielsku. Pamiętam jednak, że Friso nazywał go ‘Irlandczykiem’ i nawiązywał do jakiejś grupy ‘Dziewięciu’.”
    Świadek była obecna przy tych zabójstwach, ponieważ należała do syndykatu ‘Octopus’, sprawującego władzę nad biznesem narkomanii w Holandii i Belgii.
    Sprawa ‘Dziewiątego Kręgu’ do zamknięcia w Montrealu i Dublinie:
    Profesjonalnie szkoleni szeryfowie przygotowują się do położenia ostatecznego końca rytuałom ofiarnym w kościołach katolickich w Montrealu i Dublinie podczas tego lata i jesieni, w celu złapania i aresztu morderców.
    Szeryfowie obecnie szkolą się w Grupach Akcji autoryzowanych przez Sąd Zwyczajowy, zarówno w Brukseli, jak i w lokalnych oddziałach.
    Oświadczenie Biura Szeryfów Sądu Zwyczajowego:
    „Kierujemy swoje siły do dwóch katedr katolickich, gdzie zabójstwa rytualne są zaplanowana na 15 sierpnia i na okres pełni Księżyca we wrześniu, czyli Pro Cathedral w Dublinie oraz Marie Reine du Monde w Montrealu. Wszyscy tam obecni zostaną zatrzymani i aresztowani pod zarzutem chęci popełnienia morderstwa na dzieciach. Użyjemy każdej siły koniecznej do uratowania tych dzieci.”
    Biuro Szeryfów powiadomi policję Garda w Dublinie o swoich intencjach, a także odwoła się do niej o pomoc. W Montrealu policja, jako agenci jednostki kryminalnej, z wyrokiem sądowym, „Korony Anglii”, otrzymają rozkaz poddania się i nie przeszkadzania w akcji Szeryfów, lub również zostaną oskarżeni o przestępstwo i szkodę na rzecz sprawiedliwości.
    Nowa Republika w Kanadzie:

    Winnipeg:
    Zgodnie z ubiegłorocznym wyrokiem Sądu Zwyczajowego za zbrodnie przeciwko ludzkości, Elżbieta Windsor została pozbawiona tytułu głowy państwa. Obecnie Kanada nie posiada oficjalnego rządu, w związku z czym wszyscy kanadyjscy patrioci wzywani są do przybycia na Konwencję konstytucyjną, w październiku i utworzenie niezależnej republiki. Podczas Konwencji ogłoszona zostanie Proklamacja Wolności oraz zmiany w Konstytucji przez obywateli.

    Kevin Annett – doradca Komitetu Pomocy, bazującego w Winnipeg, wraz z prezydentem Komitetu, Cameronem Shields, powiedział: „Jedna kobieta z Londynu jest właścicielką całej ziemi i minerałów w naszym kraju i morduje nasze dzieci dla swojej przyjemności. Nazywa też siebie głową państwa kanadyjskiego. Nie będziemy dłużej żyć w takiej tyranii i nie pozwolimy na to naszym dzieciom. Sami musimy stworzyć nowe prawo. Wzywamy każdego Kanadyjczyka do współudziału.”

    Ostatni komentarz: gwałty na dzieciach nie są przestępstwem!
    Katolicki Arcybiskup Robert Carlson oznajmił w tym tygodniu amerykańskim prawnikom, że” nie zdawał sobie sprawy z tego, iż gwałty na dzieciach są przestępstwem.” Carlsson jest odpowiedzialny za handel dziećmi w jego diecezji w Minneapolis, przynajmniej od roku 1980. (NBC.10.06.2014).

    Wypowiedź Carlsona nie jest tak naprawdę kłamstwem, ani prowokacją, lecz szczerym wyznaniem. Gwałt dzieci nie jest mianowicie przestępstwem według „prawa kanonicznego”’, przedstawicieli zdeprymowanej jednostki kryminalnej, jaką jest kościół katolicki.
    Carlson wychowany został w religijnej kulturze fałszu, gdzie handel dzieci jest sprawą normalną, ponieważ przynosi zyski multi-bilionowe rocznie, a więc uczy niezważania na takie „drobnostki”, jak gwałt na dzieciach.
    Jak długo przetrwałby jakikolwiek polityk po takiej horrendalnej wypowiedzi? Kościołowi z Rzymu uchodzi to jednak na sucho, a horror trwa.
    Dlaczego świat toleruje wciąż taki kościół? Morderczą korporację!
    http://itccs-polski.blogspot.com/

 2. Olac to towarzystwo sukienkowe.Nie posylac dzieci na religie i kosciolow,nie dawac swoich dzieci pod opieke predatorow w sutanach a ich korporacja upadnie samistnie.

  1. A czarny papież naciska na Beatę Szydło w sprawie otwarcia przez Polskę korytarza dla przejścia ciapatych do i przez Polskę, właśnie przeczytałam artykuł na ten temat na stronie Newsweek Polska.

   1. Gadać musi. Bo mu każą. Ale dobrze wie, że żadnego deptania naszej Świętej Macierzy nie będzie. Bo tu mieszkają Swojskie Woje, których to niejednen pohaniec popamiętuje jeszcze spode wioski Wiedeń… 😉 😀 😛

    A „korytarz humanitarny” to niech se watykańska agentura (dla zmylenia przeciwnika zwana „polskimi biskupami”) pociągnie przez swoje „ubogie” pałace…

    Myślę, że spokojnie w każdym z nich po kilka „rodzin” można by dokwaterować…

    Wiem, że resztę „rodzin” bardzo chętnie przyjmą pod swój dach posłowie PO, Nowoczesnej oraz KOD-u aktywiści, jak również luminarze prężnych, postępowych i jakże europejskich ośrodków medialnych.

   2. pis sprowadza naszych ze ssylki z kazachstanu i syberii, co Ciechowski miał na myśli ze syberia wygra ? sukienkowi graja z pedałami i aarabami do jednej bramki, ciekawy zbieg okolicznosci Siberia – sib to rodzeństwo eria to jak area czyli obszar rodzenstwa…

 3. Franciszek jest znawca prawdy i dlatego objal tron w Watykanie, zeby pokazac prawdziwe oblicze kosciola katolickiego, bo tak musialo być.
  Jest takie powiedzenie, „nie taki diabel straszny, jak go maluja”

   1. Bzdura. Radziłbym poznać tę postać, a potem pisać. Dla mnie to gigant. I tyle. Z wielu powodów. Otworzył Kościół, wyszedł do ludzi, zwłaszcza do tych, o których świat zapomniał. Ten papież był potrzebny. Po prostu. Domysły, szukanie spisków chyba nie ma sensu. Zresztą dobrze wiemy i czujemy, że Kościół to nie papież i nie katolicy, to wspólnota ludzi świadomych, otwartych, kochających …. Podrawiam.

   2. Jeżeli tak MARK myślisz: jaki jest sens niszczyć dobrze prosperującą dojarnię, która zapewnia żarło dla całej EKIPY w nadmiarze?!!
    W moim odczuciu Halinka ma zupełną rację, a TY Jesteś w ,,wielkiej pobudce” coraz bardziej widocznej i to jest POZYTYW ❤ CIEPEŁKO, ŚWIATEŁKO coraz bardziej wyczuwalne w TOBIE

   3. Wiesz Mark, Franciszek musi taki być dla kosciola, bo to nie jest kosciol Jezusa, tylko lewacki, czyli sekta faryzeuszy buntownikow Jezusa. a na dodatek podszyli się pod nauki Jezusa i uwazaja, ze to ich nauki. obejrzyj sobie film „Skąd wzięło się chrześcijaństwo, czyli największe kłamstwo wszechczasów”

   4. I bardzo dobrze. Niech rozwali ten cały załgany katolicyzm z tą sodomią pedofilską w Watykanie. I niech się skończy wreszcie ta religijna nienawiść i indoktrynacja dzieci. Wiara w Boga tak. religie nie.

  1. Wiemy, jak działa, ale ich ewolucyjny potencjał na przestrzeni został właśnie wyczerpany… 🙂

   Podobnie jak ewolucyjny potencjał wszystkich religii na tej pięknej planecie… 🙂 💛💚

   Ani masoni, ani wyznawcy już nie podskoczą – ich systemy bowiem w sposób jak najbardziej naturalny, ewolucyjny będą się po prostu rozpadać… 😀 🔆

   1. Nic nie zostało wyczerpane…Masoni realizują swój plan:
    Mistrzowski plan zniszczenia kościoła katolickiego:

    Większość ludzi nie wie nawet tego. Zapytaj kogoś na ulicy, to zobaczysz co wiedzą- prawie nic.
    TAW i ty się też w ten plan wpisujesz, pracujesz dla zwycięstwa czcicieli lucyfera (masonerii).
    Twoja retoryka o tym świadczy.

   2. Mark, kurczę, rozgryzłeś mnie. Tak, trzeba powiedzieć to w końcu otwartym tekstem:
    tak, jesteśmy Słowiańską Lożą Komentatorską… 😀 😛 💛

    Nawet mam kielnię w domu i…
    nie zawaham się jej użyć…

    Tylko fartuszka, kurdeszbladesz, niestety nie używam…

    No dobra, powiem ci jeszcze i to – moi Dziadkowie byli komunistami: babcia miała sierp do koszenia, a dziadek młot do młócenia 😉 😀 😛

    Więc sam rozumiesz…, przeszło po genach: dzisiaj ja sierpem koszę stare, nieewolucyjne już treści, a młotem walę po zahipnotyzowanych łbach… 😀 🔆

 4. Taw, nie daj się, bądź sobą, przeciez katolicyzm to lewactwo. Jezus nie byl katolikiem. Ja jestem z rodu Jezusa mam dowiedzialam się tego przez portal serca. niektorzy nie znają się na rzeczy. Mark możesz sobie kochać ten swój katolicyzm, i tak nic tego nie bedziesz miał.

  1. No tak, Jezus nie był katolikiem, Mojżesz nie był żydem, Budda nie był buddystą. Religie to programy informatyczne do kodowania i kontroli umysłu zbiorowego populacji niewolników.

   Wszystkie religie na tej planecie wyczerpały już swój ewolucyjny potencjał i będą się bardzo dramatycznie anihilować…, co już widać po coraz bardziej przerażonych Czytelnikach, a z każdym tygodniem to przerażenie będzie tylko wzrastać… 😀

   Ten blog powstał właśnie z myślą o nich – by tłumaczyć zahipnotyzowanym babilońskimi programami Polakom RODakom Słowianom DZIEJĄCĄ SIĘ WŁAŚNIE APOKALIPSĘ, czyli Wielkie Ujawnienie 😀 🔆 💚 💛

   1. Kościoła już nie obronisz ani Ty, Drogi Marku, ani nawet sama Matka Boska Plejadiańska z Fatimy.

    Nie ma już takiej siły we Wszechświecie, która byłaby w stanie zatrzymać wielki kosmiczny ewolucyjny proces anihilacji Kościoła katolickiego na tej przepięknej planecie.

    A dlaczego?

    To bardzo proste.

    Wszystkie religie to twory sztuczne, syntetyczne, to wirusowe programy informatyczne do infekowania umysłu zbiorowego i kontroli populacji niewolników na tej planecie.

    I dziś – dokładnie sto lat po Fatimie! – jesteśmy w takim punkcie ewolucji, że przestrzeń już zaczęła ekstrahować z mocą cały świat syntetyczny. Wszystko we Wszechświecie, co nie jest ufundowane na naturalnej
    informatycznej/informacyjnej/energoinformacyjnej Matrycy Organicznej 🌿, będzie się rozpadać…

    Co daj boże-Słowianinie jak najszybciej 😀 🔆

    Sława!

   2. Brzmi to jak kosmiczne oświecenie rodem z New Age. Czyżbyś chciał jednego wspólnego światowego nurtu kosmicznej przemiany??? He, he…

   3. New Age to jest infekowanie Słowian typu: kusmity (Plejadianie, Arkturianie, Zeusowi) wam pomogą.

    A ja mówię:

    ŻADNE KUSMITY WAM NIE POMOGĄ,

    BRACIA SŁOWIANIE❗

    SAMI MUSICIE ODZYSKAĆ SWOJĄ ZIEMIĘ,

    NA KTÓREJ ŻYJECIE JUŻ OD CZASU USTĄPIENIA Z NIEJ LODOWCA❗

    JESTEŚCIE TU-BYLCAMI❗ 😀 🌳 💛 💚

    *

    A co do „jednego wspólnego światowego nurtu kosmicznej przemiany”, to KAŻDA RASA MA SWOJE WŁASNE WYZWANIA EWOLUCYJNE.

    Nie wiem jak innych, ale mnie interesuje tylko pobudka Słowian 😀 🔆

   4. [TAW] BRACIA SŁOWIANIE❗SAMI MUSICIE ODZYSKAĆ SWOJĄ ZIEMIĘ, NA KTÓREJ ŻYJECIE JUŻ OD CZASU USTĄPIENIA Z NIEJ LODOWCA❗— A gdzie zylismy przed ustapieniem lodowca?

   5. Logicznym jest, że poniżej lodowca. Za lodowcem, który stopniowo zanikał, posuwali się i ludzie. Skąd pierwotnie wyszli w tym obiegu ewolucyjnym, nie mam pojęcia – nie badałem tej sprawy, bo szczerze mówiąc, taka wiedza nie jest mi do niczego potrzebna. Tak naprawdę przeszłość mnie nie interesuje. Poza wiedzą, że Prasłowianie byli tu od czasu ustąpienia z naszych ziem lodowca oraz tego, że byliśmy i na powrót będziemy światową, globalną i galaktyczną potęgą – żadna inna wiedza o naszej przeszłości mnie osobiście nie jest do niczego potrzebna. Ja już jestem na takim etapie, że skupiam się na projektowaniu Raju dla Polaków. I robię to codziennie… 😀💚🔆

   6. 13500 lat temu przyleciał reptylski księżyc spowodowal trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanow nastapilo przyslonienie nieba pylem spadek temperatury i lodowce, mieszkalismy wtedy w cesarstwie ateńskim rozciagajacym się na cala euroazje prawie i Atlantydzie , jak pyl opadl podniosla się temperatura zaczelismy przesuwać się na polnoc, 9600 lat temu reptyle tj yahwe i spolka znowu namieszali i zatopili nam atlantyde i kolejna faze lodowacenia i ci co to przetrwali dotarli do osciennych kontynentow i tam roznnozyli nasza nacje miedzyinnymi do ameryki zwanej wtedy esperia, ciekawe ze komórki sony nazywają się experia ale to pewnie przypadek -_-
    po Atlantydzie reptyle zdetonowali nam nasza sodome i gomore później grecje rzym to jest cala tajemnica znikania cywilizacji…

   7. „Tak naprawdę przeszłość mnie nie interesuje.”— Wobec tego znikam z tego bloga. Nie dla mnie. Mnie interesuje wszystko: skad przyszlismy, kim bylismy, kim jestesmy i dokad zmierzamy, kim bedziemy. Interesuja mnie zarowno zmiany na ziemi, jak i historia Slowian. Powodzenia!

   8. nie przyszliśmy tylko przylecieliśmy z Andromedy 3.5 milina lat temu z naszym wodzem zeusem zwanym Perunem albo swarogiem w pewnych kregach i innymi z jego trupy zwanymi greckimi bogami , jesteśmy biala nacja cywilizujaca kolejne planety, obecnie od 13500 lat jesteśmy w d pod okupacja księżyca i księżycowych ras reptyli szaraków i ich ziemskich odpowiedników zydow mongolow i arabow i wszystkiego pomiędzy nimi a wiec saksoni meksycy turcy rumuni etc generalnie ciemnooczne okupuje jasnooczne, dokad zmierzamy ? do uwolnienia się od księżycowego swiata

   1. Do Szczesliwa piszę: to ze jestem z rodu Jezusa, mialam przekaz. po prostu zadalam do stworcy pytanie, kim jestem i do jakego rodu należę. i otrzymalam odpowiedź do mojego serca. moja dusza byla na ziemi od dawna. a to cialo, ktore mam, to tylko ziemski obecny plaszcz. dlatego jestem wyszkolona, bo jestem starą duszą. jest w pamieci mojej duszy wiedza slowian i majow też. ja po prostu czuje, ze sily przyrody wspolpracuja ze mna, a o co je poproszę, to jest spelniane. to sa moje odczucia. ja jestem soba, nie wierzę internetowym manipulacjom, a ludzi oceniam po ich mowie i zachowaniu, i na jakim poziomie swiadomosci się znajdują. Pamietajcie, ze nie ma zlych ludzi, są tylko mniej rozwinieci lub bardziej. to zalezy, jak kto odrabia lekcje zyciowe. Nalezy uczyć się z zycia przerabiać kolejne doswiadczenia

   2. Halinko dziękuję bardzo za odpowiedź.🌹
    Czy mogę Ci zadać bardziej szczegółowe pytania? Jeśli nie, to nie odpowiadaj po prostu. A czy ten przekaz miałaś teraz, czy dawno temu? W jakiej formie był przekaz?
    Piszesz, że „sily przyrody wspolpracuja ze mna, a o co je poproszę, to jest spelniane” – czy to na pewno siły przyrody Ci spełniają życzenia, czy może coś innego?

   3. Odpowiedz do: Szczesliwa pisze do komentarza: 13 maj. godz.17:51 przekaz moj byl w 2013 roku we snie. byl to krótki przekaz. ja na poczatku w to nie wierzylam, ze to prawda i zaczelam szukac wiedzy. przeczytalam ewangelie, manuskrypty i w nich byla wiedza, ktora byla zgodna. ja zaczelam zdrowiec, wyzdrowialam z dnia na dzień. Po tym we śnie objawil się tak zwany przeciwnik Jezusa i powiedzial, że jestem od niego silniejsza i mogę zrobić z nim, co zechce. to byl swiadomy sen, nic mu nie zrobilam, tylko odepchnelam go. od tamtego czasu moje zycie stalo się radosne i szczesliwe, zaczęłam wzrastac energetycznie. Wszelkie bóle, jak się pojawialy, usuwalam je dotykiem ręki. zostalam otulona miłą energia zycia, a moj stan kochania można bylo porownac do wiecznego orgazmu. coś wspanialego.. Kazdy musi to przeżyć na własną reke. Jezeli chodzi o sily przyrody, odczuwam tę energie. prosby zazwyczaj wysylam, jak dzieje się cos niedobrego w pogodzie. zeby przestal padac deszcz, jezeli ciagle leje, albo jest wichura z trabami, to tez dziala, wichura ustepuje. Oczywiscie zawsze trzeba podziekowac, jak sie cos spełni. Ja po prostu wszystkim zycze dobrze, nikogo nie przeklinam, mówię, co myślę, nie szkodze matce ziemi. wszedzie dookola dostrzegam energie zycia: w drzewach, w roslinach i w zwierzetach. o tym wszytkim mozna napisac książkę. Kazdy musi miec wlasne przekazy, bo jestesmy różni i każdy ma inne zadania do wykonania w zyciu, i nie mozemy nasladoc nikogo, tylko mamy być sobą

   4. Dziękuję Ci Halinko za wyczerpującą odpowiedź. Już nie będę Cię męczyć tematem.
    Ktoś tu nazwał Cię Krynicą Mądrości i nie pomylił się.

    Posyłam Ci gorące pozdrowienie i mocne przytulenie 😘

   1. Mark, naprawde, aż mi cię szkoda, bo gdybys ty wiedzial to, co ja wiem, to nie przejmowalbys sie ani kosciolem, ani falszywym prorokiem. Mark, znajdź Boga w sobie i pokochaj go najmocniej jak potrafisz, bo nasze cialo jest swiatynia i w nim mieszka stworca, tylko nie kazdy o tym wie

   2. …tylko nie każdy o tym wie…

    Bo w Kościele katolickim jest to temat tabu,
    więc nikt o tym nie mówi w obawie przed utratą wpływów ze skarbony (skoro stwórca jest we mnie, to po co przepłacać pośrednikom? 😉),
    ale już w Kościele protestanckim jest to wiedza powszechna.

 5. Ale dzisiaj byl wspanialy dzień drugi dzień fali złotej gwiazdy.jezdzilam samochodem do miasta którego nie znam ale bardzo dobrze sobie poradzilam sloneczko swiecilo mi w oczy mrugalo .od wielu dni pięknie dzisiaj świeciło i nie bylo tego chemtrals na niebie cudownie .

 6. Polachy mieli swoich Bogow,nie Jezusa ani Chrystusa,ani Buddy czy jakis inny mesyjaszy.Polachy mieli nature ,ktora nami sie opiekowala i ksztaltowala .Bylismy dziecmi natury a nasi pradziadowie zrobili jedyny blad ,ze wdali sie w niepotrzebny dialog z koczowniczymi KKowcami -najezdcami.Dialog dotyczyl przyjecia wlasnie boga koczowniczego do panteonu naszych bogow natury. Do dzis placa za ten blad pokolenia Polakow i Slowian a KKowa korporacja przybiera rozne formy podejscia do slowian. Wszystko implantowalo sie po przez grozby i teroro po przyjazne i milosno opiekuncze podejscie boga jedynego Jahwe do slowian ale tak w rzeczywistosci to korporacja KK potrzebowala nas a nie my jej.Dzis wielu Polako-katolikow slowianskich nie umie sobie spojrzec w lustro i powiedziec prawdy na ten temat .Klamstwo stalo sie prawda .

  1. bog to nic specjalnego, po prostu jak sołtys na wsi naszym był zeus=swarog=perun najezcy reptylscy strachem i terrorem zrobili 2000 lat temu z funkcji boga naczelnika wiezienia któremu się trzeba klaniac

   1. niektorzy do dzis tego nie rozumieja, GMO, a przywiazali sie tak do funkcji naczelnika niewidzalnego nad soba, iz zyc nie moga bez niego, jak ryba bez wody.

 7. Tak oczywiscie oczywiscie polachy mieli swoich bogow i dalej ich maja. widze, że niektorzy maja slaba wiedzie i nie wiedzą o tym, ze przez wieki nasze DNA się zmienialo i nie jet juz takie samo jak kiedyś. i że kazdy zywy „polak ma w sobie DNA Jezusa i tym sposobem jestesmy bardziej udoskonaleni niż kiedys, i że nigdy nie wrocimy do tego samego. dzieci ndygo sa doskonałe, bo mają w swojej duszy zapisaną całą wiedzę.

  Dużo jeszcze wody w rzece uplynie, zanim wiele osob zrozumie, na czym polega nasz rozwoj duszy. prosto z serca zycze wam, zeby to nastapilo jak najszybciej

 8. przekręt 1000 – lecia…drodzy patafjanie…jak „poszczelili” śfjentego wojtyłe…12 ponad – bitych stron …

  http://letsrollforums.com//fatima-hoax-and-staged-t29187.html?s=15657561448592f87eed15efa5dbc57c&s=efc7f4746f37cc288c29d565367222bb&

  benio 16 – zanim wojtyla ostygl juz latał w papieskiej sukience…

  http://theratzingerforum.yuku.com/topic/510/Papal-clothing-and-liturgical-practices?page=102#.WReM0NxFddh

  no i do kompletu…
  lekcja „wariata”…prof.Sall – fizyk atomowy – zajmujacy sie plazmą
  …ukrzyżowanie Chrystusa – Sodoma i Gomora i wiele biblyjnych ciekawostek – miało miejsce w…EUROPIE!!…

 9. Dziekuje Ci, Szczesliwa, za mile slowa. W tobie jest duzo madrosci. Wy wszyscy jestescie częścią mojej mądrości.
  Wszelka wiedza, która umieszczaja ludzie, nie zawsze jest zgodna z prawda. latwo można wpasc w zagubienie, trzeba czytac nie przejmowac się. przemyslec i ocenic, co z nami rezonuje. Na przyklad kazania papieza są na poziomie wyzszej swiadomosci, a ktos, kto jest na poziomie 3D, w ogóle nie zrozumie tego i będzie. przekrecal jego wypowiedzi

  1. Poruszyłaś bardzo ważny temat, Halinko, przemówienia Franciszka są skandalicznie tłumaczone na polski – i bardzo często przez to od razu nadinterpretowywane.

   Przy okazji się skonsultuję z Tobą, Halinko, jak myślisz, Franciszek wie, że Fatima to ściema? Bo jego konsultor o. Enzo Bianchi wie.

   (Ojciec Bianchi po prostu rozebrał logicznie fatimskie „orędzia”, w których „jasna pani” winą za komunizm obarcza Rosję, która przecież sama jest ofiarą komunizmu zaimplementowanego tam za pieniądze amerykańskich i niemieckich żydów).

 10. Tak TAW, masz racje z tym skandalicznym tlumaczeniem przemowien Franciszka. to dlatego tak się dzieje, bo w dziennikarstwie i w katolicyzmie mamy nic nie wiedzacych, za przeproszeniem, bananów. A jezeli chodzi o Fatimska scieme to na pewno wie o wszystkim. jest oswiecony, bo inaczej nie nadawalby się na to stanowisko. Ja uwazam, że część katolikow nie jest zdatna do tego, żeby kierować wlasnym duchowym swiatem, muszą być pod niewola, bo jak pusci sie ich wolno, nie wiadomo co z tego wyniknie

  1. A ja mam czuja, że może nie wiedzieć. Po cóż by robił ten wczorajszy cyrk z kanonizacją? Na ile go czuję, gdyby wiedział, nie dałby się wkręcić w firmowanie czegoś, co jest totalną fikcją.

   A masonerii watykańskiej tym łatwiej nim sterować, im mniej on wie. A wątpię, by chciało mu się osobiście grzebać w tysiącach stron fatimskich dokumentów.

   Na pewno wie o istnieniu pozaziemskich, ale czy wiąże to akurat z Fatimą?…

   Selekcja informacji jest podstawą masońskiej kontroli każdego władcy.

   1. To proste Franciszek dlatego odstawial ten cyrk, bo ludzie tego chcieli, to zagral im i caly czas musi działać na dwóch poziomach, tj. duchowym i tym nizszym. nie jest łatwo cos takigo robić, bo ja również muszę działać na dwóch poziomach, bo mam dzieci. nie są polaczone z duchowoscia.
    TAW, wiesz jak bylo na poczatku zaraz po wyborze papieża w marcu 2013 roku. zaczeli wypisywac w internecie o Franciszku różne bzdety, no i ja pogubilam się co do jego postaci i uwazalam tak jak niektorzy katolicy, ze służy on szatanskim silom. i wiesz, co się wydarzyło? Mialam krótki sen, w ktorym Franciszek przyjeżdża do mojego domu, podaje mi rękę, mowi: ja nie jestem twoim wrogiem ani innych ludzi też nie. Po tym wszyskim zaczelam sluchac jego kazan, przeczytalam nawet Trzeci Testament Igora Witkowskiego i zrozumialam, na czym polega jego dzialanie. jak przyjdzie odpowiednia pora, to wszystkigo sie dowiemy. są sprawy, o których jeszcze ludzie nie mogą się dowiedzieć, bo nie jest pora na to.

 11. Benedykt XVI uciekł z watykańskiego tronu przed krytyką pierwszej części swojej pierwszej Encykliki, w której katolickich pedofilów usprawiedliwia koniecznością przerabiania Erosa na Agape. Wbrew treści urywku Biblii, na który się powołuje, Boga stawia za wzór do naśladowania w namiętnym miłowaniu wszystkich ze wszystkimi.
  Nie było żadnego innego poważnego powodu jego detronizacji, prócz tego i innych błędnych interpretacji (= przekręcania) Biblii.

  1. To plejadiańska klasyka. Plejadianie prowadzą w ten sposób swoją politykę.

   Wszyscy papieże to pionki. Żaden papież nie wykonuje własnej polityki. Światem nie rządzą papieże, królowie, cesarze, prezydenci, premierzy czy kanclerze, ale „mafie, służby i loże”,

   a mafie=służby=loże.

   Nad nimi wszystkimi są kosmity (również z innych gęstości) – i to stamtąd płyną polecenia.

   Kto to obczai – wszystko obczai.

   *

   NWO już nie przejdzie.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/nwo-sie-sypie/

  2. Myślę, że Franek to mimo wszystko gigant. B16 odszedł, bo nie mógł znieść lobby homoseksualnego, no i z innych powodów, o których tu już było. Zresztą Watykan to ciężki temat, tak jak i śmierć JP1. Dawno w tym nie siedzę, mimo wszystko uważam, że Franciszek jest okay.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s