Bardzo niebezpieczne powikłania po szczepionce Silgard/Gardasil na HPV. 12-letnia Mia – paraliż czterokończynowy

<https://youtu.be/HNQ-p4EdUQY

12-letnia Mia – paraliż czterokończynowy, powikłanie po szczepionce Silgard/Gardasil przeciwko HPV.

Artykuły o bardzo niebezpiecznej szczepionce na HPV:

https://justpaste.it/12eq1

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/gardasilsilgard/

Polacy RODacy Słowianie, pobudka❗

TAW

Dziękuję, Elaszka 💛💚

Reklamy

7 thoughts on “Bardzo niebezpieczne powikłania po szczepionce Silgard/Gardasil na HPV. 12-letnia Mia – paraliż czterokończynowy

 1. Po obowiązkowym szczepieniu żywą szczepionką NA POLIO zachorowałam na stwardnienie rozsiane! Proszę poczytać o polio, polio poszczepiennym, polio poszczepiennym utajnionym, postpolio, ulotki szczepionek NA POLIO dla lekarzy i pospólstwa i o STWARDNIENIU rozsianym. Proszę porównać wszystkie paskudztwa. Wyciągnąć wnioski. 65000 osób zdiagnozowanych w Polsce na STWARDNIENIE ROZSIANE!

  1. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/polio/

   Proszę zainteresować się ziołami. Jak najczęstszy kontakt bosej stopy 👣 z leczącą i stabilizującą energią Matki Ziemi. Jak najczęściej stymulować palce u stóp – tworzą się wówczas nowe połączenia neuronalne w mózgu. Dużo przebywać na Słońcu 🔆, wśród przyRODy, w lesie. Kontakt z Drzewami jest leczący 🌲🌳🌲🌳

   Z każdej dysharmonii cielesnej da się wyjść, nie ma chorób nieuleczalnych. Syntetyki jednak nie uzdrowią człowieka.

   Serdecznie pozdrawiam, życzę zdrowia 🙂 💚 💛 TAW

 2. I pomyśleć, że to gówno kilka lat temu kosztowało chyba z 1500zł. Chciałam kupić tą szczepionkę siostrze ale na szczęście coś mnie od tego odwiodło.

 3. Celem szczepionek jest przede wszystkim BLOKADA CZAKR i innych systemów energetycznych ludzkich ciał! Nie chodzi tylko o rtęć czy glin (aluminium). Choć to łączy się ze sobą bo fizyczność i duchowość to JEDNO. 🙂 Jest to odpowiedź systemu / matrixa na rodzenie się dzieci kryształowych i indygo. Inną odpowiedzią matrixa jest nasyłanie na nas ludzi służących złym siłom.

Możliwość komentowania jest wyłączona.