33 myśli w temacie “Nowotwór nie jest chorobą, nowotwór jest objawem choroby – Jerzy Zięba

 1. rak to choroba weneryczna-bron biologiczna czyli wirus który zakaza komórki od srodka pozniej metale ciężkie blokują reakcje obronne i mamy raka dlatego wszczepiają dzieciom z pratkiem raka rtec i aluminium żeby efekt był murowany, sam tak miałem przy zatruciu rtecia np umieramy na katar bo organizm dostaje szoku rteciowego i nic nie robi nawet oddychanie jest zaburzone i trzeba oddychać na „manualu” czyli swiadomie brac oddech bo inaczej się udusimy, zydomongoly pozastawialy wiele pułapek zdrowotnych kwestia czasu tylko kiedy w nie się damy zlapac czyli kiedy nas namowia i nabiorą na jedna z nich, hulda Clark nazywala pratka raka fluke

  1. GMOsiu masz potwierdzenie:
   To list do odbiorców newslettera Alertes Santé
   Droga Przyjaciółko, Drogi Przyjacielu!
   Zaledwie kilka miesięcy temu pojawił się w czasopiśmie medycznym International Journal of Vaccines and Vaccination artykuł poświęcony badaniom przeprowadzonym przez prof. Stefano Montanari [http://www.stefanomontanari.net/sito/biografia.html], który to artykuł powinien znaleźć się na pierwszych stronach wszystkich gazet, zwłaszcza magazynów poświęconych zdrowiu.

   Badanie wykazało, że w szczepionkach znajdują się liczne metale ciężkie w postaci nanocząsteczek. Spośród 44 szczepionek badanych przez naukowców, tylko jedna nie zawierała niebezpiecznych zanieczyszczeń… Była to szczepionka weterynaryjna!

   Czy należy z tego wyciągnąć wniosek, że szczepionki dla ludzi są mniej bezpieczne niż szczepionki dla zwierząt? [pewnie nawet muszą, bo wszak chodzi o depopulację… przyp. tłumacza]
   W każdym razie to oczywiste, że odkrycie ma konsekwencje dla samych szczepionek, ale także w szerszym zakresie. Za moment zrozumiesz dlaczego.
   Metale ciężkie w szczepionkach!

   Co zauważyli naukowcy?

   We wszystkich szczepionkach (z wyjątkiem jednej dla celów weterynaryjnych), znaleziono fragmenty metalu. Często występują one w postaci agregatów (skupisk) [2] wewnątrz organizmów żywych, jak gdyby zostały przechwycone.
   Naukowcy wykonali wiele zdjęć pokazujących miejsca, w których skupiska metalowe są łatwe do odróżnienia od organizmów żywych (białka, DNA, bakterie itd.).
   We wszystkich badanych szczepionkach znaleziono następujące metale (nie wszystkie stanowią takie same problemy): wolfram (8/44), chrom lub jego stop z niklem (25/44), ale także następujące metale : cyrkon, hafn, stront, aluminium, nikiel, żelazo, antymon, złoto, cynk, srebro, platyna, bizmut, ołów i cer.
   Powinniśmy martwić się tymi małymi dawkami?

   Od Paracelsusa sądzono, że tylko dawka stanowi o toksyczności (dotyczy to również metali ciężkich). Sądzono, że wypicie „trochę” ołowiu lub rtęci nie stanowi problemu. Jest to zresztą główny argument wysuwany przez tych, którzy krytykują badania [3].
   Jednak to badanie i inne prowadzone przez prof. Gherardiego z zespołem w szpitalu Mondor, sugerują, że małe cząstki mogą mieć [dla organizmu] gorsze skutki niż cząstki o wiele większe.

   Dlaczego?

   Z uwagi na interakcje zachodzące między tkankami oraz żywymi komórkami a metalami.
   Prace profesora Gherardiego, jak i badania włoskie pokazują, że żywe organizmy mogą przechwycić nanocząstki. Zjawisko to nie występuje w przypadku większej skali. To prawie tak, jakby mały rozmiar wprowadzał w błąd organizmy żywe i skłaniał do tworzenia skojarzeń wbrew naturze.
   Byłoby dobrze, gdyby inni badacze i ośrodki również rozpoczęli badać to zjawisko. Tym bardziej, że istniejące od ponad 20 lat obserwacje naukowców zdają się potwierdzać badania prof. Gherardiego i jego zespołu: mały rozmiar cząstek metali i ich działanie jest [co najmniej] podejrzane.
   Metale te budują agregaty w organizmach żywych i tworzą stany zapalne!!!!!!!!!!

   Przede wszystkim, według American Academy of Pediatrics (Amerykańska Akademia Pediatryczna), ilość niepożądanych odczynów poszczepiennych stale rośnie i są coraz poważniejsze [w skutkach

   1. kto mial chemie i uwazal ten wie ze bez metali lekkich nie zachodza reakcje sod potas magnes itd nietety ciezkie metale zastepuja lekkie i wchodza niestety w reakcje i jaki pozniej robia burdel w ciele to juz chyba tylko najswiatlejszy wie

 2. Ważne, ważne, bardzo ważne! Trzeba o tym krzyczeć głośno, jak najgłośniej!!!! No i dlatego ludzie na raka często umierają, bo nie leczy się głębszej przyczyny tudzież tzw. choroby tylko objaw.

 3. Ok 12 lat temu byłem u lekarza homeopaty z Mongolii z moim 3letnim synem, który cierpiał na azs. W prawdzie nie skorzystaliśmy z jego homeopatycznych kuleczek ale trochę rozmawialiśmy o chorobach. Mówił, że nie ma takiej choroby jak alergia. Jest to objaw choroby jakiegoś organu wewnętrznego a lekarze podając sterydy leczą tylko objawy a nie przyczyny. Wypisz wymaluj jak z nowotworami wg Pana Jerzego. Z resztą o ile dobrze pamiętam, to coś podobnego twierdził o niektórych nowotworach. W każdym razie chorego organu u mojego syna nie znalazł. Teraz, po latach podejrzewam że przyczyną azs mógł być NOP bo zaraz po urodzeniu, przez 2 doby w szpitalu było dobrze, a w 3 dobie,jak wychodziliśmy to już miał skórę czerwoną jak rak.

 4. Witajcie Kochani 💚
  Tęskniłam za Wami. Tak jakoś smutno bez Was.

  Gmo to coś dla Ciebie, Ty lubisz mięso.😋

  Dieta zmienia wszystko. Lekarz, który nie chce ukrywać prawdy. Raka i inne choroby cywilizacyjne można swobodnie wyleczyć.

  Colin T. Campbell jest lekarzem, który miał ostatnio w życiu poważny dylemat: musiał wybrać pomiędzy własną karierą zawodową a przekazaniem do publicznej wiadomości naukowych odkryć, które mogą zmienić świat na lepsze pokazując jak istotna jest m.in. dieta.

  Ten człowiek zmierzył się z agentami CIA pukającymi do jego drzwi, zadającymi pytania o jego odkrycia. Koledzy po fachu ostrzegali go przed kontynuowaniem kontrowersyjnych badań. Grożono mu utratą pracy, ale mimo tego Campbell postanowił wyznać prawdę.

  Colin T. Campbell jest profesorem w Cornell University, który odkrył, że spożywanie takich produktów jak mięso, ryby i mleko jest głównym powodem wielu przewlekłych chorób, a także raka. Znalazł także ścisły związek pomiędzy rakiem piersi a kazeiną – białkiem zawartym w mleku. Mimo iż Campbell jest profesjonalnym lekarzem, nie podziela zdania innych znanych lekarzy i walczy o zdrowie wszystkich ludzi także tych, których nie stać na leczenie farmaceutyczne.

  Ponadto uważa, że lekarze nie są specjalistami od spraw żywienia i nie powinni proponować diet swoim pacjentom, gdyż brakuje mi edukacji w tym kierunku.

  Przeciwny działaniom medycyny akademickiej, Campbell, spędził 50 lat w laboratoriach i teraz chce podzielić się wynikami swojej żmudnej pracy. Chce przekazać światu, że małe zmiany w odżywianiu wystarczą, by zmniejszyć ryzyko postępujących zachorowań na wiele chorób, w tym raka. Ponadto twierdzi, że sama dieta może całkowicie wyleczyć osobę z nowotworem.

  Wyniki badań Campbella wskazują, że spożywanie produktów odzwierzęcych aktywuje komórki rakowe. Ograniczenie spożywania mięsa może więc zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Pozwólmy sobie to wyjaśnić: dieta bogata w białko powoduje rozprzestrzenianie się komórek rakowych i przemienia tlen w wolne rodniki, które są częstą przyczyną raka. Wynik tych badań jest taki, że to w roślinach znajduje się naturalne lekarstwo na raka.

  http://warsztatdobregoslowa.pl/dieta-lekarz-prawda/

  1. rak to wirus z labolatoriow księżycowych i ziemskich yahwe zakarzajacy nasze komorki jezeli ma go krowa tez go bedziesz miec i prawdopodobnie zachorujesz jezeli masz malo kwasu i zolci które powinny go wypalic, jezeli masz wystarczajaco nie masz sie czym martwic, trawa ma malo substancji odzywczych dla duzych mozgow, dla kopytnych 4 zoladkowych jest w sam raz dla nas nie za bardzo, jedzenie nie powoduje raka tylko wirus i czasem chemia zawarta w nim saletra ktora oczywiscie nazywają sola peklowa żeby zmylac przeciwnika a powinna się nazywać azotanami czy azotynami no ale wtedy g(n)oj moglby zacząć cos podejrzewać a tego by pejsate mongoly nie chcialy

   1. To spróbuj nie jeść mięsa przez 2 lata, a nawet krócej, może byc rok i potem zacznij. Chcesz wiedzieć co będzie. Jelita będą skrecać Ci się z bólu jakbyś najwiekszą truciznę przyjął. To nie będzie jednorazowy atak ale będzie trwało przez wiele tygodni. O czym to świadczy. Czy jest tak po zjedzeniu trawy lub jakiegoś owocu egzotycznego, nawet takiego którego nigdy nie jadłeś. Nie, to się nie wydarzy. Bądź pewien, sprawdzone. Zeby było jasne ja nikogo do niczego nie zachęcam, sama jem mięso od czasu do czasu. Chcę tylko zwrócic uwagę ze mieso to nie pokarm, który nam służy. Dobrze je przynajmniej ograniczyć.

   2. nie jadlem 3 lata i sie czulem fatalnie, po 3 latach jak stan zdrowia zmusil mnie do powrotu do miesa wszystko zaczelo powoli wszystko wracac do normy, wiec nie polecam, ludzie dziela sie na proteinowcow plus minus i weglodanowcow jak jestes pierwszy typ to mieso sluzy jak drugi to rosliny i tyle, jaka masz grupe krwi ? bo proteinowcy to 0 i B, weglowodanowcy to A i AB plusminus sa wyjątki wiadomo jak wszedzie

   3. Nie żaden kit tylko fakt. Opisałam swoje doświadczenia po 2 latach niejedzenia mięsa a nie gdzieś wyczytane.

   4. Gmo, a ja czułam się świetnie, do powrotu do mięsa zmusiło mnie coś innego, nie stan zdrowia. Jeśli można nazwać weglowodanowcem kogoś kto lubi warzywa i owoce to chyba jestem i krew się zgadza.

   5. Wiec widzisz swojej biochemi zerowiec nie przeskoczy i na trawskach zdechnie a ty na trawie mozesz jakis czas ale tez poronisz na trawie bo to wyzywic dwoch to juz nie tak prosto szczegolnie gdy np plod jest zerowka albo B, każde teorie dietetyczne ktore nie uwzglednia grup sa tylko posmiewiskiem jak np sucho huda dieta czy kwasniewski/atkins, najwiecej poronien jest u wegetarianek a rakow jelit u wegetarian, chyba brak wit d3

   6. „najwiecej poronien jest u wegetarianek a rakow jelit u wegetarian”.
    Piszesz bzdury niczym nie poparte. Pokaż jakieś źródło tych rewelacji.
    Zresztą nie przekonasz mnie do swoich racji w tym temacie.

    Ciekawostka: Leonardo da Vinci był pierwszym znanym wegetarianinem z powodów wyłącznie etycznych od czasu Porfiriusza.

   7. Przytocz jakiś fragment.
    Chciałabym mieć tyle czasu aby przeczytać wszystko co chce przeczytać.

   8. Ja tez nie mam, na komorce prawie wszystko czytam w tramwaju pociagu itd kluczem do zdrowia w polsce jest brak amalgamatow i mieszkanie nad morzem ktore niweluje czastki stale z powietrza

   1. Magu, „Ciemna epoka wiary mija już na szczęście bezpowrotnie,
    gdyż nadchodzi… Epoka WIEDZY”😀

   1. Ja wiem o drzewie ksiezycowym. jest to wspanialy material na budowę domu lub czegoś innego.

 5. „To spróbuj nie jeść mięsa przez 2 lata, a nawet krócej, może byc rok i potem zacznij. Chcesz wiedzieć, co będzie? Jelita będą skrecać Ci się z bólu, jakbyś najwiekszą truciznę przyjął”.

  Jakiś czas temu mój syn miał zalecenie, żeby jeść tylko potrawy gotowane. Żeby mu było łatwiej, całą rodziną przeszliśmy na taką dietę. Przede wszystkim warzywa, ale też mięso i ryby gotowane na parze. Po miesiącu zjadłem porcję zwykłego polskiego bigosu. Jelita wykręcało mi do rana. Żonie też.

  Zapewniam, że nie trzeba czekać roku czy dwóch. Mięso jest, ogólnie rzecz biorąc, ciężkostrawne. Nie jestem biologiem, ale myślę, że organizm produkuje odpowiednie enzymy stosownie do zjadanego najczęściej pokarmu i zanim zacznie produkować właściwe po zmianie diety na ciężkostrawną, to trzeba swoje odchorować.

 6. Harald Kautz Vella aresztowany? Choroba Morgellonów narzędziem transhumanizmu. Węże tummo i kundalini kreują Matrix.

  UWAGA: W komentarzach podejmowane są próby zdyskredytowania jednego z czołowych badaczy broni biologicznych Haralda Kautza Velli. Ataki są bardzo podobne jak te dokonywane na Mehrana Tavakoli Keshe. Można być pewnym, że praca naukowa Haralda stała się solą w oku „elit”, które chcą z ludzi uczynić posłuszne bio-roboty.
  Wg. dostępnych informacji, wszystkie osoby współpracujące ze zbrodniarzami zostaną rozliczone, tak więc jeśli robisz to rozmyślnie i / lub za pieniądze, przemyśl czy warto.
  Harald wystarczająco dobrze udokumentował pochodzenie „choroby” Morgellona i jej pochodnych, jej związek z tzw. chemtrailsami i innymi formami zakażania. Tak więc atak ad hominem na Haralda, bez jakiegokolwiek poparcia w faktach można uważać za współpracę ze zbrodniarzami.Oczywiście na nic się to nie zda, jedynie przyspieszy konwulsyjną śmierć mediów tzw. „komercyjnych”, które przez wprowadzenie pojęcia „fałszywych wiadomości” próbują zatrzymać wypływającą prawdę o prawdziwej naturze „elit” (wiąże się z tym m.in. afera z rytuałami mordów rytualnych i pedofilii tzw. Pizzagate).

  Harald zauważa w działaniu przeciwko niemu niezwykły pośpiech, jeśli chodzi o poczynania rządowe. Może to się wiązać z badaniami jakie miał zamiar opublikować, a które dotyczą odkrycia obecności tasiemców w jelitach dzieci autystycznych, które bardzo przypominają sztucznie wytworzone organizmy w chorobie Morgellona, które są odpowiedzialne za opętania demoniczne. Jest to związane z czarną magią i transhumanizmem (zmiana ludzi w żywe roboty).

  Harald odkrył, że można połączyć wężowe demony, które są wytwarzane przez grzyby śluzowe, z wężami tummo i kundalini znanymi w kulturze azjatyckiej. Harald wraz ze swoim zespołem zauważył, że te byty są obecne w macicach zdrowych kobiet, a więc mamy je wszyscy – tak więc zaczęto szukać sposobu by je usunąć. Osiągnięto pewne sukcesy, przy czym odkryto, że to właśnie te węże tworzą coś co nazywamy Matrixem. Węże kundalini zajmują trzecie oko, przez co filtrują obraz rzeczywistości zasłaniając jej elementy, których mamy nie zauważać czy też zdawać sobie sprawy z ich istnienia, dodając jednocześnie złudny obraz. W ten sposób kreowana jest fałszywa rzeczywistość zwana przez nas Matrixem.

  W momencie gdy te węże zostaną usunięte, koncentracja umysłowa naszej świadomości wraca natychmiast do trzonu mózgowego, a trzecie oko odzyskuje bezpośrednią łączność z sercem. Uczucie to jest niezwykle piękne, wręcz święte, gdyż natychmiast zdajemy sobie sprawę, że widzimy prawdę sercem, a nie umysłem. Poza tym blokada kości ogonowej zostaje uwolniona i kręgi są przeniesione w stronę pierwszego dysku kręgowego. Przez pierwsze 2 tygodnie powoduje to ból, który następnie ustępuje.
  Nie muszę chyba dodawać jak ważne dla ludzkości jest odkrycie Haralda. Przypomina ono zmianę częstotliwości strojenia z 432 Hz na 440 Hz, czy też tzw. kontrolę umysłu, lecz jest znacznie bardziej zaawansowane – tłumaczy w jaki sposób zostaliśmy jako ludzkość zniewoleni i ograniczeni. Można sobie tylko wyobrazić jakie tkwią w nas ludziach możliwości!

  Na podstawie: https://supersoldiertalk.com/2017/01/15/harald-kautz-vella-update/

  Obawiam się o los Haralda. Jest to jeden z najznakomitszych badaczy XXI wieku, przypominam, że to właśnie on poinformował ludzkość i istnieniu tzw. Black Goo (czarnej mazi) – nano-substancji, która rejestruje i kontroluje naszą rzeczywistość
  https://www.monitor-polski.pl/harald-kautz-vella-aresztowany-weze-tummo-i-kundalini-kreuja-matrix/#more-13543

  1. Wszystkie chorobotworcze pasozyty lamblie raki hivy sa made in moon od 7000 lat nas sypia czym wlezie

   1. Naukowcy odkryli korzeń który zabija komórki raka w 48 godzin! Rośnie na naszych łąkach! 🙂
    Tego korzenia używa się w celach zdrowotnych już od czasów starożytnych. To roślina ceniona za wiele właściwości zdrowotnych, ale jej potencjalnie najważniejszą zaletą jest niedawno odkryte działanie przeciwnowotworowe.
    Korzeń Mniszka Lekarskiego ma być zdrowszą alternatywą chemioterapii, radząc sobie z rakiem prostaty, płuc i wieloma innymi odmianami, lepiej niż wyniszczająca chemia. Według Dr. Carolyn Hamm, z Windsor Regional Cancer Centre w Ontario, na terytorium Kanady, ekstrakt z korzenia Mniszka był wyłącznie odpowiedzialny za wyleczenie ciężkiej odmiany białaczki u pacjenta.
    http://kochanezdrowie.blogspot.be/2016/11/naukowcy-odkryli-korzen-ktory-zabija.html?m=1#!/2016/11/naukowcy-odkryli-korzen-ktory-zabija.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s