<https://youtu.be/IJ_0N8s5e7g

Wybory prezydenckie we Francji analizuje politolog Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.

Reklama

72 myśli w temacie “Emmanuel Macron – bankier Rotszylda, uczestnik Grupy Bilderberg

  1. Nie zgadzam się. Dla mnie Tratwu jest sztucznym fałszywym tworem który reprezentuje wszystko to czym sie brzydzę i jest zaprzeczeniem Słowianskich wartości. Powinno sie zrobic z nimi to samo co zrobiono z Lechem VII Oszustem w dniu 6 Października 780roku – czyli rozerwać końmi

  2. Słuszna uwaga Panie Mieczysławie ❤
   Kolejni swoi dają po(parcie) Emmanuelowi:
   Wielki Meczet w Paryżu wzywa do głosowania na Macrona.
   Macron może liczyć na poparcie muzułmanów we Francji, którzy stanowią kilkumilionowy elektorat. Przywódca muzułmanów we Francji, rektor Wielkiego Meczetu w Paryżu Dalil Boubakeur, wezwał dziś wyznawców islamu, aby poparli byłego bankiera.

   W komunikacie Wielki Meczet podkreślił, że „przed drugą turą, która może okazać się decydująca dla losów Francji i jej mniejszości religijnych, wydaje się, że Francuzi muszą pozostać zjednoczeni w obliczu zagrożenia ze strony ksenofobicznych idei”.

   W związku z tym Wielki Meczet w Paryżu zaapelował o „masowe głosowanie” w drugiej turze wyborów na Emmanuela Macrona, który ma reprezentować wartości republikańskie i respektuje ścisłe stosowanie zasady świeckości.
   https://ndie.pl/przywodca-muzulmanow-wzywa-glosowania-macrona-drugiej-turze/

   1. Może i jestem zbyt daleko od tego gówna, ale nie wyobrażam sobie takiej siły która zmusilaby mnie do głosowania zgodnie z cudzą opinią. Jesli sądzą że poparcie kogokolwiek automatycznie zamienia się na glosy, to pokazuje jak bardzo za nic maja tych ludzi. Z drugiej strony – jakim trzeba byc durniem aby słuchać wskazówek tzw. [duchownego] na temat swego życia

    Dla przypomnienia – ksenofobia – to strach i niechęć przed obcymi i jak go mam – to mam i nikt mnie nie przekona że dzikus z maczetą w ręce jest przyjazny. Pisanie o ksenofobii jako o idei [mysli], też jest niewłaściwe bo to uczucie i nic innego

  3. Nalezy olac to towarzystwo polityczno-religijne.Czas aby ludzie oderwali sie od tych zwodzen i bredni serwowanych ludzkosci od kilku tysiecy lat. A temat jest stary jak swiat i poruszany przez kazde pokolenia,ktore sa marnowane przez psychopatow wzajemnej adoracji z kastowego towarzystwa babilonskich dewiantow.

   .https://www.youtube.com/watch?v=ep7W89I_V_g

 1. Oni tzn nowe konie polityki globalnej ,reprezentuja najwyzsze wartosci chrzescijanskie i prawa rzymskiego.Od USA po Francje ida zmiany ze hoho .Matrixa czesc dwa a mialo byc tak dobrze,;bankierzy do pierdla ,pedofile pod pregierz,GMO ban,szczepionki na smietnik, politycy skorumpowani pod sad a migranci do domow skad przybyli. Idzie dobrze ale dla elit a my poraz kolejny dajemy sie uwiesc.

  1. CHEMIA PONAD WSZYSTKO!!!
   Sytuacja musi być poważna, skoro, jak podaje portal rmf24.pl, wysocy urzędnicy unijni, nawet nie starają się udawać neutralności politycznej i w walce o francuską prezydenturę, w sposób otwarty, popierają pana Emmanuela Macrona
   Mieli się nie wtrącać do polityki krajowej! Juncker i Tusk bez udawania wspierają Macrona!
   http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11385-mieli-sie-nie-wtraca-do-polityki-krajowej-juncker-i-tusk-bez-udawania-wspieraja-macrona

 2. Jeżeli dobrze przyjrzeć się partnerce Macrona, to dziwacznie wychodzą na jaw hybrydowe różnice w jej wyglądzie, łudząco przypominające inne partnerki znanych polityków. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na niezwykle drobną, można rzecz wężową sylwetkę, egipskie stopy, dosłownie nieziemskie ( nienaturalne zmarszczki i zagięcia ) kompletnie odjechane rysy twarzy przypominające swoją naturą, coś co wcześniej nieudolnie na widoczne podobieństwo przerobiono. Przykro jest o tym mówić , ale wiele zdjęć dosłownie zadziwia swoją nieautentycznością. Czyżby każdy z nich miał swojego anioła stróża ? https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjywIn5u8DTAhVGb5oKHdO1Af4QjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fblogs.lexpress.fr%2Fchroniques-politiques-marquise-sevigne%2Fsitemap-posttype-post.xml&psig=AFQjCNHj_T5_uKvAsBxma2Gcx6ALTibA1w&ust=1493239181419364

 3. W temacie hybrydy padło dziwne sformułowanie z ust znanej aktorki: ,,Janda mówi, że premier Szydło nie jest kobietą, tylko hybrydową postacią!”. Pani Szydło W MOJEJ OCENIE WIZUALNEJ bardzo jest podobna do Merkel- a jakie teraz koleżanki nawet po imieniu sobie słodzą- a przeciez TRWA taka nagonka na POLSKĘ!

   1. TAW też tak to odbieram, i śmiem twierdzić, że PO PIS -dy grają razem do jednej bramki, udając tylko, że są zajadłymi wrogami. Ich zagrywki dla bystrego obserwatora już się rzucają w oczy.
    Dla mnie jest tylko ważne to, że każdy zbierze to co posiał i to już niedługo, mamy świeży przykład na niejakim „szyszce”,
    wyciął on i jemu też już wycięli. 😀

  1. Kochana Elaszko! z tymi hybrydami masz rację bo nasi przywodzcy i w innych krajach też.są. hybrydami .np. Jarozelski też. byl hybryda Stalin .Lenin a Tusk i Kapacz tez.

   1. GMOsiu żydosaksona wyczujesz z daleka, bo taka zła energia bije od każdego, że ciary przerażenia przechodzą po kręgosłupie, no ale są też wśród nas tacy, że dają się nabrać na ich fałszywe uśmiechy i przymilania, ja mam na stałe włączone czujniki wyczuwania zła, 😀 😀

   2. sam sie na helmuta von tusk’a dalem nabrac jeszcze calkiem nie dawno temu -_-

   3. GMOsiu ja mam taki swój prywatny system wyborczy, po pierwsze zawsze chodziłam i chodzę na wybory, po drugie czytam wszystkie nazwiska na listach wyborczych, analizuję tych których znam z ich dotychczasowych działalności , przy tych które na mnie działają w szczególny dla mnie sposób mogę postawić X, jeżeli nie ma bliskiego mi nazwiska , zawsze wtedy stawiam X przy ostatnim na liście, gdyż tam zazwyczaj wpisują chętnych do pracy dla społeczeństwa jeszcze nie skorumpowanych i którym się jeszcze chce coś dobrego zrobić dla innych.
    Na czołowych miejscach umieszczane są już tylko takie
    „ośmiorniczkowe” wygi , a takimi to ja się brzydzę. 😀

 4. TAK, przecież my mamy spać, żeby nwo moglo hulać- dlatego i jedni i drudzy siebie warci pod jadnym ( tak się napisało JADnym) zarządem będa robic wszystko w celu uspienia i podzielenia NaRODU SLOWIAŃSKIEGO- Ten układ szybciej rypnie, huknie niż się wydaje!!!
  Układ wyczułam między paniami po pierwszym spotkaniu- przypieczętowały to slowami- doszłysmy do porozumienia w sprawie nauki historii w szkołach. SZOK I PRZERAŻENIE I zaslona co do pis całkowicie opadła!!!!!

 5. Moi drodzy,
  a Ja mam prośbę do Tych, co nie zrobili jeszcze PIT-a.
  Może weźmiecie pod uwagę przekazanie 1% na fundację „Polacy dla Polaków”.
  TAW o tej fundacji wspomniał w styczniu br.

 6. Dzisiaj w radio mówili, że Le Pen pojechała do jakiejś miejscowości, gdzie jest jakaś fabryka, czego nie miała najpierw w planach. Miał tam przyjechać też potem Macron. I Le Pen została przyjęta owacyjnie, a Macrona ludzie wygwizdali. Tak więc niech sobie popierają Macrona wszelkie „ałtorytety”. Ludzie aż tak głupi nie są jak im się wydaje.

   1. Cos nie tak poszlo… Duza ilosc „bialych” glosow i sporo nie zapisanych na listy…

  1. Paweł ta fabryka jest powiązana z Polską i ten temat również:
   Macron rozmawiał z regionalnym dziennikiem północnej Francji po środowym spotkaniu w Amiens ze strajkującymi pracownikami zakładów Whirlpool, które zostaną zamknięte ze względu na przeniesienie produkcji do Łodzi.
   W ciągu trzech miesięcy po wybraniu mnie (na prezydenta) podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski— powiedział Macron.
   Nie możemy tolerować kraju, który w Unii Europejskiej rozgrywa różnice kosztów społecznych (kosztów pracy – PAP) i który narusza wszystkie zasady Unii— mówił polityk.

   Jak pisze „Voix du Nord”, Macron chce, aby decyzja o sankcjach została podjęta w lecie. Retorsje nie miałyby jednak dotyczyć kwestii związanych z dumpingiem socjalnym – wyjaśnia dziennik.

   Nie możemy mieć takiej Europy, w której (…) gdy mamy do czynienia z państwem członkowskim zachowującym się tak jak Polska czy Węgry – w kwestiach dotyczących uniwersytetu, wiedzy, uchodźców, wartości fundamentalnych – to podejmuje się decyzje, aby nie robić nic— kontynuował Macron.
   Nie ustąpię w żadnej kwestii. Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie— podkreślił.
   Chcę, aby przypadkowi Polski przyjrzano się w sposób całościowy. I aby w kwestiach dotyczących praw i wartości Unii Europejskiej wprowadzono sankcje— powtórzył Macron.

   Macron miał się w środę spotkać jedynie z delegacją związkowców fabryki, której pracownicy strajkują od poniedziałku. Do zmiany planów i spotkania z pracownikami zmusiła go niespodziewana wizyta Marine Le Pen, kandydatki skrajnie prawicowego Frontu Narodowego, która w południe bez zapowiedzi pojawiła się w zakładzie.
   Le Pen w rozmowie z pracownikami obiecała, że jeśli zostanie prezydentem, nie dopuści do likwidowania miejsc pracy we Francji.
   gah/PAP
   Do batalii przeciwko MARINIE PRZYSTĘPUJE EKŻ:
   ,,Z najostrzejszą krytyką Le Pen wystąpił Europejski Kongres Żydów w osobie jego przewodniczącego, Wiaczesława Mosze Kantora, który nazwał ją najniebezpieczniejszym kandydatem i wyraził niesmak z powodu faktu, iż na szefową Frontu Narodowego zagłosował co piąty Francuz. Przemawiając w trakcie Dnia Pamięci o Holocauście dodał on, że w ostatnim czasie Le Pen wypowiadała się o Holocauście w sposób dużo bardziej niebezpieczny niż jej ojciec, ponieważ stwierdziła, iż Francuzi nie są za niego współodpowiedzialni, a szkoły powinny przestać uczyć francuską młodzież niechęci do własnego kraju.”

 7. Co uwazacie o Trampie, czy jest hybryda? Hybrydy mają służyć tylko temu, co go stworzył. nie maja uczuć ani duszy. nawet pośród nas, w naszym domu mogą byc hybrydy jako nasi rodzice, dzieci albo rodzenstwo. tylko trzeba umiec odróżnić taką od istoty żywej.

  1. Nie wiem, ale jest ciekawy wywiad z dr Krajskim w ostatniej Warszawskiej Gazecie. I wg niego Soros chce zniszczyć państwo Izrael i w tym celu współfinansował ISIS, a Trump stara się zniszczyć ISIS i utrzymać Izrael. Jest też tam mowa o masonerii amerykańskiej i o tym, że toczy ze sobą wewnętrzną wojnę o schedę po Rockefellerze. Polityka to brudna i skomplikowana gra. Trzeba uwzględniać też świadomość ludzi, więc Trump może co innego udawać że robi a co innego robić faktycznie. Tak było np. z uderzeniem na Syrię, gdzie rakiety spadły na pustą bazę i jeszcze Rosja dostała wcześniej info o tym. Trump chce się dogadać z Rosją, ale wprost nie może bo by go ludzie i establishment zjedli. Musi więc kombinować udając antyrosyjskość. Tak mi się wydaje. Na razie rządzi za krótko by go ocenić.

   1. Ezra Levant, nawet sie z nazwiskiem nie kryje, levan to prawdziwa nazwa naszego ksiezyca tj zydomongolskiej planety bojowej

   2. Mark to co pisze Wolna Polska dziel przez 1000, a i tak jeszcze słuchaj co Ci serce i intuicja podpowiada, wszak znasz zasadę, że „wszystkie jaszczurki bronią tylko swojej skórki? 😀

   3. Droga Anno! Teoria o pierdolach zawartych w publikacjach Wolnej Polski jest teoria Kefira, ktorego korzenie tkwia w agenturalnej dzialalnosci jego blogu antypolskim, antyslowianskim, ale pro new age.

   4. Pamiętajmy, że każdy sojusz pomiędzy drapieżnikami kiedyś się kończy (Ribbentrop-Mołotow itd.), a zawsze wtedy, gdy ich ofiara budzi się i rośnie w siłę (można w zimie polować na niedźwiedzie, ale kiedyś przychodzi wiosna i…można okadzać pszczoły, by kraść miód, ale wiatr się zmienia i…), teraz gad nadepnie węża, a wąż ukąsi gada – np. Soros kontra Trump. Różne są hipotezy i domysły, ale bazując tylko na ludzkiej nauce wciąż niepodważalny problem jest z naszym „naturalnym” satelitą – jego odległość i wielkość przeczy naturalnemu istnieniu i grawitacyjno kosmicznemu obcowaniu z Ziemią, wszystkie znane ludzkości planety mają naturalnych satelitów mniejszych i w większej odległości od planet macierzystych, a dlaczego wciąż nie ma przy tej technice regularnych zdjęć z księżyca wykonanych przez „przelatujące” satelity, powinno być w doskonałej jakości full zdjęć typu „księżyc 12 marca 2012 roku północo-zachodnia część”, że nie ma tam lądowań ludzkich regularnych i księżyc nie stanowi bazy do dalszego podboju kosmosu (o czym mówią względy ekonomiczne np. minimalizacja paliwa do pokonania grawitacji i stratosfery) ? No właśnie, czy na pewno nie ma tam baz ? Może jednak jest baza-miasto jako projekt chińsko-rosyjsko-amerykański zrealizowany na wypadek zagłady ziemi – punkt ucieczki dla wybranych – już w 1976 r. (kiedyś pewien generał radziecki wojsk lotniczych po pijaku opowiadał mi o lotach transportowych do bazy w Kazachstanie (skąd zabierały te części ciężarówki do kosmodromu, o którym powiedział: „Bajkonur to tylko atrapa, gdybyście wiedzieli, zobaczyli ten prawdziwy kosmodrom, to…” i zaśmiał się tylko), gdzie dostarczali części do tego „księżycowego miasta-stacji”, facet wyszedł zrobić siku i nigdy już nikt nie słyszał o nim, może przypadek, a może wcale nie, może bredził po pijaku, a może powiedział sam nie wiedząc coś zbyt ważnego).

   5. Dokladnie powiedziałaś nie ma zdjec ksiezyca i nie bedzie bo to planeta bojowo mieszkalna reptylow okupujacych ziemie, kazdy w polityce co sie o tym przekona ze z ksiezycowymi nie ma zartow bo moga jednym strzałem rozwalic planete ten juz tylko moze im poskusznie sluzyc i uchwalac antyziemianskie ustawy typu gmo szczepionki aspartamy itd

   6. Gdyby mogli jednym strzałem rozwalić planetę, dawno by to zrobili. Ta gra ma swoje nieprzekraczalne granice – i oni doskonale o tym wiedzą. Ma również swoje nieprzekraczalne ramy czasowe: kosmiczne Wielkie Cykle – i o tym również doskonale wiedzą.

    Znacznie przeceniasz możliwiości gadziej rasy. To są kosmiczne prymitywy z dużym ego i brakiem talentu do kreacji Życia.

    Czas gadów minął❗ 🙂

    Oni są już w trakcie pakowania się do podróży.

    Idą tak potężne zmiany energetyczne,

    że rozpadają się

    i będą rozpadać im się struktury:

    cielesne i społeczne.

    Elizabeth zaczyna już publicznie świrować. Bo to są świry. Galaktyka była w łapach psychopatów. A nasz PiS im służy, atakując słowiański naRÓD:

    – bronią klimatyczną (wymrażanie kwitnących sadów w Polsce, kwiecień 2017),
    – bronią elektroniczną,
    – bronią elektromagnetyczną,
    – bronią biologiczną (szczepionki, GMO),
    – bronią chemiczną (chemtrails, zatrute leki, zatrute pożywienie, zatruta woda pitna).

    http://wp.me/p3gTpd-3yi

   7. oni nie maja skrupolow, niancza swoich gmo azjatow tutaj wiec to jedno chroni nas przed nacisnieciem guzika, gruz miedzy marsem a jowiszem to nasza stara planeta phaeton rozj ebana przez debila yahwe i spolke, nie chcielismy sie zgodzic na wydobywanie surowcow przez nich i nacisneli guzik, to sa menele kosmiczne zgadza sie ale maja grozne zabawki

   8. to pewnie ustawiczne najazdy mongolskie tureckie co 20 lat to mity -_- azjata to nie rasa to zmutowany bialy czlowiek szarakiem to wszystko trzeba zabic albo wysterylizowac bo bedzie chorob przybywac i nie bedzie mial kto na chorowitych pracowac

   9. Oni sami nie najeżdzają, zawsze ktoś ich napuszczał. Postudiuj historię Wiednia – Sobieski został wciągnięty w brudną, nie swoją grę. Przez wieki nas nieładnie wkręcano. A napuścić jakiekolwiek narody na siebie (nawet słowiańskie!, vide: Bałkany) nie jest wcale tak trudno. Azjaci sami z siebie nic do nas nie mają. Za kilka lat przyznasz mi rację 🙂

    A jako „terapię” proponuję Ci powieści Harukiego Murakami – ładnie otwierają i poszerzają wewnętrzną przestrzeń. Idealna lektura na czas Wielkiej Zmiany 🙂

    Główny bohater jest postacią ludzką i żyje współcześnie na tej planecie, ale dziejące się wokół niego wydarzenia postrzega z zupełnie już innej gęstości… – i adekwatnie do tego postrzegania włącza się w strumień Życia.

    Bohater Murakamiego jest połączony ze sobą na poziomach/gęstościach.

    Lektura Murakamiego bardzo mnie otworzyła… 💛

   10. moja babcia nawet mowila ty mongole albo ty chamie (od hana azjatyckiego jak mniemam) jak chciala mnie obrazic wiec pamiec o azjatach jest we krwi mozna powiedziec, pierwsza zasada mongolow i ich najwyzszej lozy HONG jest napuszczanie bialego na bialego tak bylo 10000 lat temu za czasow atlantydy kiedy to cesarstwo atenskie napadlo na atlantyde wytlukujac przy okazji skosne potwory azjatyckie mieszkajace z nami w tym czasie, po napasci yahwe sie wk urwil i bronia grawitacyjna skruszyl podstawy wyspy i wszytsko poszlo na dno, a wiadomo ze jak jedno sie wkleslo to z drugiej musi wyjsc i tak 9600 lat temu mielismy ogromne wybuchy wulkanow w stanach tj dawnej esperii, tak przy okazji reptylskie dinosaury wybili andromedanie 65 milionow lat temu, reptyle juz wtedy probowali sie tu osiedlac na krzywy ryj, tamtym razem nie parkowali ksiezyca na ziemska orbite

   11. No i zagadka się rozwiązała:

    Babcia Cię

    zaprogramowała

    Ale program sam namierzyłeś, więc najważniejsze

    dokonało się.

    Wszyscy jesteśmy oprogramowani. Zrzucanie programów zajmie nam jeszcze lata. Ale przestrzeń, wraz z każdym kolejnym Przesileniem, coraz bardziej nam sprzyja.

   12. sprostowanie – miałem napisać „teraz jaszczurka nadepnie węża…” ale napisałem „gad nadepnie węża”, zastanawiam się, gdyż niektóre płazy są podobne do węży, a niektóre jaszczurki nie są gadami tylko są płazami, to co napisałem to nie przypadek, ale co to oznacza ? To przejęzyczenie coś znaczy i przyszło do mnie z podświadomości.

   13. Wolnapolska jak dla mnie nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Kiedyś widziałem na ich stronie artykuł broniący katolicyzmu, a szkalujący Słowian jako heretyków, którzy sobie coś ubzdurali o jakiejś starożytnej przeszłości Polski. Od tamtej pory jestem sceptyczny wobec rewelacji tego portalu.

   1. ELZABETH ostro świruje i podczas swoich urodzin stwierdziła:
    „III wojna światowa musi wybuchnąć w tym roku” żeby iluminaci wpuścili ludzkość w następny etap ich chorego i pokręconego planu.
    „2017 jest bardzo szczególnym rokiem. W historii będzie znany jako początek III wojny światowej”, powiedziała królowa z diabelskim uśmiechem, zdaniem wtajemniczonego w Zamku Windsor.
    „Do końca 2017 świat stanie się nierozpoznawalny jeśli zwiększy się siła iluminatów. Wojna na Bliskim Wschodzie od dawna jest preferowaną przez kabałę metodą wszczęcia III wojny światowej , doprowadzając do bezpośredniej konfrontacji Rosję, Chiny i Amerykę, zanim wejdzie w końcową fazę ich planu dominacji globalnej.

    Królowa powiedziała: „Trzeba się przygotować, bo wkrótce obudzi się nowy świt ludzkości, który nie może nadejść bez okresu całkowitej ciemności, najczarniejszych nocy, jakich nigdy nie doświadczyliśmy”.
    Kiedy zszokowani goście próbowali strawić deser, królowa wyjaśniała, że NWO będzie czasem kiedy rozwiniemy się technologicznie, i ludzkość będzie żyła jak jeden naród pod jednym rządem w całkowitym pokoju. Królowa „zasłabła” kiedy wyjaśniała piękno NWO, zdaniem wtajemniczonego
    Królowa powiedziała też jasno, że „nie zamierza odejść” aż kiedy obudzi się w tym „nowym świcie”. Wiadomość przyjęto z połowicznymi wiwatami zgromadzonych gości, dalej wstrząśniętych oświadczeniem królowej.
    Królową podsłuchano wyjaśniającą, że „cztery ikony muszą umrzeć” w 2016 – i ta czwórka będzie bogatymi, słynnymi, wolno myślącymi celebrytami, którzy odrzucili postępy iluminatów.

    Królowa ostrzegła przyjaciół i rodzinę, że zgony celebrytów w 2016 posłużą jako ostrzeżenie dla innych znanych, potężnych ludzi – dołącz do iluminatów i poddaj się władzy kultu… albo umrzyj. Wszyscy celebryci jakim pozwoli się pozostać w świetle reflektorów w 2017 będą zupełnie oswojonymi i kontrolowanymi kreaturami. To jest częścią planu iluminatów.”

 8. Marin le Pen:
  „Wasz głos w nadchodzących wyborach jest ważny… Albo będziecie dalej z tymi, co kłamią, zawodzą i zdradzają, którzy oszukują ludzi i porzucili Francję, albo zdecydujecie, że czas przywrócić w kraju porządek” –

  Francuzi prześpijcie się dobrze z tymi słowami i głosujcie na Madame Marin le Pen.

  1. Intronizacja Emmanuela – dobre! 😀

   *

   Louvre – „miejsce zaatakowane przez wilki” – ciekawe…

   *

   Materializm – no tak, bo postawili ludziom przed oczy złotego cielca, odcinając populację od prawdziwej – organicznej – duchowości.

   *

   Głównym zadaniem piramidy jest kodowanie populacji na podporządkowanie się tak zwanej władzy zwierzchniej, która jest uzurpacją, gdyż

   KAŻDA WŁADZA JEST UZURPACJĄ.

   *

   Ja nie nazwałbym Maryny dżumą.

   1. „Ja nie nazwałbym Maryny dżumą.”
    No, przesadzil…ogolnie ciekawie mowi…

    „Louvre – „miejsce zaatakowane przez wilki” – ciekawe…”
    Ilumy nazywaja siebie „wilki posrod owiec” mhmm…oni tak „lubia” podbierac symbole…zaatakowali Louvre

    Mnie sie skojarzylo czytajac Ciebie TAWie:
    LOVE UR 🙂 UR (i) EL (co moze znaczyc OV czy VO ???)
    WILKI towarzysza Welesowi. Wilk jest Bratem i Przewodnikiem Indian i Slowian.
    Wilk w Naturze zaprowadza lad, towarzyszy Dziewannie Zewanie.
    Obraz kobiety z wilkami…
    Czy to KOBIETA przywroci lad?

   2. No prosze co „znalazl googlik”..:
    URIEL na szczycie piramidy tworzy „odwrocona piramide” – przeciwwaga ?
    I jest TECZOWY MOST (Michale- WILKU Bialy, jesli czytasz, pomysl: to ZNAK, pisales gdzies o TECZY i kobiecie , ktora wypuszcza sokola, ktory jak gdyby przebija tecze i WYCHODZI POZA…)

   1. Czarowne chemtrailsy, jak zawsze…

    A już na tak polskim archetypie jak Bezdenna Otchłań Tatr prezentują się wyjątkowo wręcz wytwornie!…

    No i jak tu można ich nie pokochać? Człek nie chciałby – a musi!… 😀

   2. Mnie chodzilo o zbieznosc widoku URIELA na Gorach i widok TATR, a poza tym to swiatlo i (moze i chemiczne trasy) ta forma mgielna, ktora mozna wyobrazic jako postac…?
    A przed chwila czytam Twoj komentarz, ze dzisiejszy dzien jest ISTOTNY dla dalszej historii Polski.
    Nie bardzo wiem w czym to sie PrzeJAWIA, ale tez od rana przychodzi mi pewna mysl…to akurat dotyczy wydarzen we Francji…ale nie tu o tym…

    …Aaaaaa 😉 „No i jak tu można ich nie pokochać? Człek nie chciałby – a musi!… 😀” Moze by to kochanie skierowac do…euhhh…”Tatr”…

   3. Mhmmm, zdjecie przywodzi skojarzenia i pytania…
    Gdy Prestrzen pisze odpowiedz…to jakim jezykiem?
    Uriel przypomina sie bardzo czesto od jakiegos czasu, na rozne sposoby.
    Jakis LIST ktos z daleka wysyla…
    Byc moze zaszyfrowany…
    …i Twoje zdanie, ze :” dzisiejszy dzien jest ISTOTNY dla dalszej historii Polski.”
    ???

 9. TAWie , co Ty na „to” ???
  Jak czujesz, kto to zniesie ?
  A Ty Magu Chaosu ???
  gmosiu???
  .https://www.youtube.com/watch?v=I7_usMJlPsI

  Cytuje TAWa
  #Gdyby mogli jednym strzałem rozwalić planetę, dawno by to zrobili. Ta gra ma swoje nieprzekraczalne granice – i oni doskonale o tym wiedzą. Ma również swoje nieprzekraczalne ramy czasowe: kosmiczne Wielkie Cykle – i o tym również doskonale wiedzą.

  Znacznie przeceniasz możliwiości gadziej rasy. To są kosmiczne prymitywy z dużym ego i brakiem talentu do kreacji Życia.

  Czas gadów minął❗ 🙂

  Oni są już w trakcie pakowania się do podróży.

  Idą tak potężne zmiany energetyczne,

  że rozpadają się

  i będą rozpadać im się struktury:

  cielesne i społeczne.#

  Oto wskazowki od ZEUSOWYCH.
  BRAWO ROSJANIE

  1. Taki był szatański plan.

   Ale im nie wypalił.

   Oni już wiedzą, że zostali zdradzeni przez swego pana. Obiecał im wieczne panowanie, a oni mu uwierzyli. On jednak ich okłamał i się już wycofuje, bo brak mu energii, gdyż niewolnicy się budzą 🔆 i przestają zasilać obłęd.

  2. Kolejnosc jest taka swiadomosc wytwarza energie nie odwrotnie, nie ida potezne zmiany energetyczne same z siebie tylko idzie potezna regularna armia zeusa, reptyle wysadzili 3 planety bo to debile ale maja potezne pokradzione glownie gadzety, w ty bron jadrowa która uzyli kilkanscie razy juz miedzyinnymi na naszych w sodomie i gomorze przy morzu martwym ktore z tego wlasnie powodu jest martwe

   1. „Kolejnosc jest taka swiadomosc wytwarza energie nie odwrotnie, nie ida potezne zmiany energetyczne same z siebie tylko idzie potezna regularna armia zeusa”
    Ciekawe !
    Swiadomosc wytwarza ENERGIE, czyli MYSLAMI, OBRAZOWANIEM mozemy przeksztalcac rzeczywistosc : RZECZ w ISTOCIE(istosci).

   2. Caly nasz uklad sloneczny i antysloneczny (tam gdzie zyjemy po smierc) jest zasilany swiadomymi wiekszymi ukladami schemat przeplywu energi jest na ghrees ze krecimy sie dookola osi i slonca to zasluga tego pradu cos jak kosmiczny elninio bez niego wszystko by stanelo slonce orzestalo swiecic itd itp jepniete dziecinne naukowe lby mysla ze to wszystko tak samo z siebie sie kreci

   3. Nawet w tym obecnym chaosie można mieć piękny swój świat, gdyż to my sami go stwarzamy wpierw myślami a potem wizualizacją, nie narzekajmy, że świat jest taki zły, tylko twórzmy go sami i patrzmy na niego oczami Duszy,
    Tak piękno , dobro jak i zło jest naszym wyborem i udziałem.
    Wszak jesteśmy posiadaczami Boskiej mocy tworzenia.

   4. „Tak piękno , dobro jak i zło jest naszym wyborem i udziałem.
    Wszak jesteśmy posiadaczami Boskiej mocy tworzenia.”

    …czy Tworca przykuty do skaly moze tworzyc???

    Tak mi sie skojarzylo myslac o milionach pograzonych w DEPRESJI, STRACHU, UZALEZNIENIACH, CHOROBACH…itd.
    TYM BRACIOM TRZEBA najpierw pomoc..
    Coz bowiem przyjdzie nam, nawet jesli wejdziemy do Krolestwa, jesli Bracia nasi nie wejda? Czy mozliwe jest szczescie, jesli Bracia nasi sa w cierpieniu?
    Siac: wiedze, dobro, informacje, usmiechy(jak ktos nie da rady sie usmiechac, bo bardzo cos boli…to moze podac ziolka lub kanapke… 🙂 )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s