26 myśli w temacie “Kościół katolicki w Polsce nie zabiera głosu w sprawie depopulacji Polski oraz aborcji poprzez GMO – Jerzy Zięba

 1. Kościół, hmmm, zależy jak tą instytucję zaszeregować. Jeśli Kościół to wszyscy, czyli wierni, kapłani i hierarchowi, to można z tego się co najwyżej pośmiać. Podobnie zresztą jak z definicją Państwo, czyli Naród i rzadzący. Bo tak w sumie Kościół to wyłacznie hierarchowie a Państwo, to władza.
  Wracając do tematu, Kościół słowami swoich hierarchów wielokrotnie zachwalał GMO. Przykład, arcybiskup Życiński: http://www.biotechnolog.pl/abp-j-zycinski-nie-nalezy-bac-sie-gmo

  1. To milczenie kk jest co najmniej zastanawiające. Przecież powinno mu zależeć na rozrastającej się ,,trzódce”

   Swoją drogą chciałabym widzieć minę prezesa po wystąpieniu J. Zięby w powiązaniu z obietnicami wyborczymi PISu.

   1. Proszę mniej oglądać tv, zejść na ziemię i zrozumieć w końcu, że partia=obiecanki, władza, niszczenie społeczeństwa a kościoły=utrzymywanie owieczek w strachu i pokorze.
    Prezes co najwyżej zaleci, by jednak GMo na razie przyblokować, bo w przyszłym roku, przed kolejnym plebiscytem mogą im opaść słupki.

   2. Gady obiecały Prezesowi, że jeśli będzie głosował, jak mu każą,
    wyjawią, kto zabił mu brata…

    Teraz Prezes jest zakładnikiem ogólnoświatowej mafii, więc de facto działa jak członek kartelu.

   3. Prezio niech sobie nawet odda swoją duszę jeśli mysli, ze coś na tym zyska, ale łapy precz od Polaków !

   4. Myślę, że nie do końca, im trudniejsze, bardziej schorowane, i bardziej ułomne życie, tym łatwiej jest sterować z poziomu poczucia winy, lęku przed śmiercią, karą za grzechy itp. itd. Można nawet całe w miarę zdrowe życie tak przeżyć (tzn z biegiem czasu to i tak zacznie się ciało sypać, bo ile można siedzieć w takich wibracjach).

  2. Jerzy Zięba używa tu pojęcia „Kościół” w jego powszechnym znaczeniu, jako hierarchia. Panu Ziębie chodzi o biskupów, którzy tak ochoczo włączają się do akcji na dźwięk słowa „aborcja”.

   Jerzy Zięba demaskuje hipokryzję „polskiego” kleru, ukazując, jak PiS dokonuje aborcji Polaków poprzez stosowanie na Narodzie broni biologicznej GMO, a Kościół (hierarchowie) milczy!…

  3. Krysiu, a ja nie wytrzymałam i wysłałam do Prezesa prywatny list, w końcu jest ode mnie młodszy tylko o trzy dni, zobaczymy, czy mi odpowie.
   Czy mogłybyśmy dzisiaj „pokosić”, jeśli będziesz mieć trochę czasu.

  1. Całe szczęście że Towarzysz Życiński już wącha kwiatki od spodu. Im mniej takich szkodników tym lepiej. A co do Zięby. To genialne w samej prostocie przemówienie. To istny gambit. Kostka domina runęła. Jeśli nic z tym nie zrobią to Pis jest już skończone tak samo jak SLD czy PO z PSL. Wprowadzenie GMO i CETA a także prowokacje wojenne Antosia to zdrada stanu. A za zdradę stanu jest CZAPA .

 2. mongolski kosciol yahwe zwany katolickim chce nas wymordowac dlatego nic nie mowia o morderczym gmo potepiaja seks zeby nas bylo mniej sprowadzaja araba zeby nam zniszczyl jasne nieowlosione geny, kosciol jest i zawsze byl z nimi nie z nami

  1. Gmozabijo, uwazaj żebyś duszy wlasnej nie zatracil. nikt nie może nikogo mordowac. oni probuja obudzic pozostalych. nie kazda istota zyjaca na ziemi jest częścią kosmosu. kościół katolicki to system babilonski 12:60. musi zostać wszystko zmienione na system 13:20

 3. Mądre słowa pana Zięby. PRECZ Z GMO !!!!!!!! Nie chcemy tego na polskiej ziemi. MY NARÓD NAKAZUJEMY WAM CAŁKOWITY ZAKAZ GMO !!!!!!!

   1. Nasza Ziemia to najbogatsza planeta we Wszechświecie, dlatego od milionów lat jest pod okupacją.

    Ale już więcej Obcy nie pożywią się na niej. Wielkimi krokami zbliża się bowiem moment Wyzwolenia Planety z gadzich łap.

    A gdy odzyskamy planetę, nie będzie już żadnych gwałtów zbiorowych na Ciele Matki – żadnego drążenia Matki Ziemi.

    Ziemia jest bowiem

    ŻYJĄCĄ i CZUJĄCĄ,

    ŚWIADOMĄ i SAMOŚWIADOMĄ

    ISTOTĄ 🌎🔆💚

   2. Czyli można rzec wszystkie działania które widzimy to jak gwałt na świadomości naszej i naszej Ziemi…. najpierw korniki ci zryją beret a potem wytną….

   3. Jest świadoma, dziękujmy , kochajmy i przesyłajmy jej miłość 🙂
    Ach ta przestrzeń 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s