Wystąpienie pana Jerzego Zięby w Sejmie RP, 21 kwietnia 2017 r., w sprawie antypolskiej antysłowiańskiej ustawy PiS-u oddającej polską słowiańską ziemię naszych Pramatek i Praojców pod antyludzkie („cywilizacja śmierci”) uprawy GMO.

Jadwiga Łopata – wiceprezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC), lauteatka ekologicznego Nobla – obnaża hipokryzję i kunktatorstwo posłów PiS w sprawie GMO:

123 myśli w temacie “Panie i Panowie, przełomowa wiadomość dla polskich Słowian: Jerzy Zięba dostał się do Sejmu! I to w jakim stylu! Wiecie, co to fraktalnie oznacza?… 😁

 1. 21 kwietnia 2017 – ZAPAMIĘTAJMY TĘ DATĘ- TO WYŁOM!!
  Panie JERZY ❤ JAK tak wygląda PIERWSZY RAZ- to …… TORNADO – OJ wymiecie co niektórych to jest CUD- A TO DOPIERO POCZĄTEK! TO jest ledwie POMRUK SŁOWIAŃSKIEGO LWA!!
  – CICHO panie ministrze- WŁADZA MÓWI ❤
  – MY NaRÓD NAKAZUJEMY wam teraz wprowadzić całkowity zakaz GMO
  Pan Zięba – CUD BOSKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ SIŁY ❤
  TAK WYGLĄDA MIŁOŚĆ SŁOWIAŃSKA DO WŁASNEGO NARODU!! Kocham PANA JERZEGO ❤

  1. Mogę się założyć, że gdyby p. J. Zięba założył lub tylko zainicjował założenie partii ,,Zdrowa Polska”, to w przyszłych wyborach ugrupowanie to zdobyło by większość parlamentarną.
   Bo na co człowiekowi wszystkie życiowe gadżety świata, jeśli nie jest zdrowy na ciele i umyśle?
   Życie to zdrowie, a dopiero po tym może istnieć i liczyć się cała reszta.

   Już widzę jak jeden po drugim znikają markety-trumienne gwoździe, a w pozostałych po nich pomieszczeniach tworzą się potężne hale targowe, w których rodzimi producenci sprzedają polską, zdrową żywność, zioła i nalewki lecznicze.
   Wystarczy kontrola upraw, hodowli i technologii przetwórstwa, a za jakiekolwiek przekręty – wypad z handlu.

   Polak żyje zdrowo, polski producent pomnaża zyski dla rozszerzenia działalności, obniża ceny. Powracają do polskich wsi, miast i miasteczek bazary i rynki, a nie jakieś posrane ,,ryneczki lidla” ze zmielonymi włosami Chinek w pieczywie.
   Odradza się w Polsce drobna i średnia przedsiębiorczość.
   Kapitał pozostaje w kraju. W zdrowym na ciele i umyśle kraju!

   A może to właśnie te eksperymenty medyczne na Polakach z kontrolą umysłu włącznie czynią z nas otumanioną krowę dojną na ciągłym haju?
   Ktoś kiedyś podnosił temat otumaniania całych społeczeństw środkami farmakologicznymi, chemtrailsami i truciznami w żywności.

   1. napisalismy o pomysle partii zieby w tym samym czasie, ciekawe -_-, ja bym byl pierwszym w niej, moze jakis mezalians z kukizem bo pis chyba jednak jest za smiercia slowian i tylko by ozywial mongolskie plody downa… no moze oprucz beatki no ale ona sama nic nie zdziala musi sie sluchac mojsze kaczynskiego i dudy,

   2. ,,napisalismy o pomysle partii zieby w tym samym czasie, ciekawe -_- …”

    To ciekawe?! To proste jak …
    Wiesz, Niedźwiedziu z gatunku POLArniaKÓW, czym się tylko różnimy?
    Ja mówię, że cie kocham, a ty każesz mi milczeć, bo niby wiesz … 🙂 🙂 🙂

    Miłej niedzieli!, I nie zmarnuj jej!
    Dosyć przeciągania się! … wypad z chaty! …, na łono …
    Natury łoczywiście 🙂 🙂

    ********************************************
    Na zabawny początek dnia:

    Mąż siedzi w pokoju, sprawdza w kompie totalizatora i nagle:
    ,,Jadźka!!!! Wygrałem! Wygrałem w totka!!!!!
    Z kuchni dobiega głos żony:
    ,,O! To wreszcie spełnią się twoje marzenia. Daj mi tylko połowę swojej wygranej, a wyprowadzę się od ciebie…”
    Mąż biegnie do kuchni, wyjmuje portfel.
    ,, Taaak? To masz dziewięć złotych i wyp….aj”

    😀 😀 😀 😀

    Im bardziej debilne żarty, tym bardziej mnie śmieszą 🙂 🙂

 2. No i co z tego wynika? To że Panowie i Panie „poślanki i poślowie” posłuchają i będą nadal kręcić własne interesy w tym kraju dopóki naród POLSKI się nie wkurwi porządnie na ten burdel w który jest na chwilę obecną w tym kraju. Następne wybory do Sejmu są w 2019 r. zdzierżycie jeszcze 2 lata absurdów w tym kraju zwanym POLSKĄ? BO JA NIE. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Drożęcka

   1. Elizko,
    teraz każdy rok, aż do co najmniej 2025, będzie przełomowy – w tym sensie, że w tych latach (i to jest tajemnica Tajnego Archiwum) nic trwałego się tu nie zbuduje.

    To jest bardzo dobra wiadomość, bo odsiew kolejnych rządów i partii będzie przepiękny, tzn. cwaniacy już tu NIC nie uszczkną dla siebie… Przesiew będzie taśmowy, recykling permanentny… 😀

    Będziesz to obserwować i się śmiać.
    (Tylko nikomu o tym nie mów, niech cwaniacy cwaniaczą… 😛 )

   2. Dlaczego dopiero 2021? Błędne myslenie!
    Przełomowy ma być ten rok, ten miesiąc, ten dzień 🙂

 3. Teraz należałoby zebrać głosy obywateli i zrobić referendum!!!
  „Instytucja demokracji bezpośredniej w postaci referendum ogólnokrajowego przewidziana jest przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej[2], która stanowi w artykule 4:
  ust. 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  ust. 2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
  Dalej w treści Konstytucji zawarte zostały przepisy, na mocy których wyróżnić możemy trzy rodzaje referendów ogólnokrajowych, dających Narodowi możliwość wyrażania swojej władzy bezpośrednio.

  Art. 63. Referendum z inicjatywy obywateli:
  Dz.U.2015.0.318 t.j. – Ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym
  1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod referendum z inicjatywy obywateli, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum.
  2. Referendum z inicjatywy obywateli nie może dotyczyć:
  1) wydatków i dochodów, w szczególności podatków oraz innych danin publicznych;
  2) obronności państwa;
  3) amnestii.
  3. Zgłoszenia wniosku, o którym mowa w ust. 1, dokonuje na piśmie pełnomocnik. Pełnomocnikiem jest osoba wskazana w pisemnym oświadczeniu pierwszych 15 osób z wykazu, o którym mowa w ust. 4.
  4. Do zgłoszenia wniosku załącza się wykaz obywateli popierających zgłoszenie, zawierający ich imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery ewidencyjne PESEL, a także własnoręcznie złożone podpisy obywateli. Wzór wykazu ustala, w drodze uchwały, Państwowa Komisja Wyborcza.
  5. W przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do prawidłowości złożenia wymaganej liczby podpisów w sposób, o którym mowa w ust. 4, Marszałek Sejmu zwraca się do Państwowej Komisji Wyborczej o stwierdzenie, czy jest złożona wymagana liczba podpisów.
  6. Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania, o którym mowa w ust. 5, liczba prawidłowo złożonych podpisów przez osoby popierające wniosek jest mniejsza niż ustawowo wymagana, Marszałek Sejmu wyznacza termin 14 dni na uzupełnienie brakującej liczby podpisów. Postanowienie w tej sprawie wraz z uzasadnieniem doręcza się niezwłocznie pełnomocnikowi.
  7. W przypadku nieuzupełnienia podpisów w wyznaczonym terminie Marszałek Sejmu odmawia przyjęcia wniosku. Postanowienie w tej sprawie wraz z uzasadnieniem doręcza się niezwłocznie pełnomocnikowi.
  8. Postanowienie, o którym mowa w ust. 6 i 7, może być przez pełnomocnika zaskarżone do Sądu Najwyższego w terminie 14 dni od dnia doręczenia. Sąd Najwyższy rozpoznaje skargę w terminie 30 dni w postępowaniu nieprocesowym, w składzie 3 sędziów. Od postanowienia Sądu Najwyższego nie przysługuje środek prawny.”

  1. Gdzieś za miesiąc na Kielecczyźnie, ma odbyć się Sejmik Słowiański. Jednym z punktów obrad, mogła by być propozycja referendum, czyli wyp… obecnych sprzedawczyków .

  2. Problem w tym, że Polacy niechętnie chodzą do urn… Nie chce im się tyłków ruszyć. Wolą narzekać, zamiast działać. Ignorancja w naszym narodzie boli mnie bardzo. Ludzie nie chcą niczego widzieć i wiedzieć. Potrzebna nam jest iskra, która wyzwoli nasz Naród.
   P.S. W mediach nie ma nawet śladu, że coś takiego miało dzisiaj miejsce. Cisza w eterze.

   1. Bo media głównego nurtu dezinformacji to media Wielkiego Syjonu. Ale my na szczęście tworzymy media alternatywne 🙂

    Co do wyborów, to kij ma dwa końce:

    nie idąc do wyborów, daje się szansę łobuzom,
    idąc – wzmacnia się gadzi piramidalny paradygmat Pan-Niewolnik.

    Pamiętajmy, że na poziomach symbolicznym, subtelnym oraz faktycznym ODDAJĄC SWÓJ GŁOS, DELEGUJESZ, DEDYKUJESZ, POWIERZASZ, ODDAJESZ SWOJĄ ENERGIĘ WŁADZY, BOSKIEGO STANOWIENIA JAKIEMUŚ ŁOBUZOWI.

   2. Iskra mówiaca wyraźnie o zmianach już jest. To, że na razie większość jej nie zauważa lub nie chce zauważyć to inna sprawa. Niemniej nie powinno się tak pisać ani nawet mysleć a tą iskrę wzniecać 🙂

  3. Anula
   Jak czytam Twój wpis to od razu przypomina mi sie piosenka Jana Kaczmarka [Oj naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle]. Nie mam nic do Ciebie i nie mam zamiaru ośmieszać w sumie słusznych uwag – jednakże.
   Pójdziesz na róg ulicy z krzesełkiem i zbierzesz milion podpisów za referendum i sejm Ci ich nie przyjmie. Gdy przyjmie wcale nie musi ogłosić referendum. Jak ogłosi referendum to gdy wyjdzie na Twoje to wynik wcale nie jest dla nich wiążący. Jest jedynie opiniotwórczy i moga go olać. Po co się więc męczyć? Chyba nie warto poświęcać się dla przegranej sprawy.
   Trzeba znaleść jakiś sposób by stanąć obok systemu. Nie wchodzić z nim w żadne rozmowy i kontakty. Można też go zniszczyć w prosty sposób, ale nie do przeprowadzenia – przez tydzień cały kraj nie dokonuje żadnych operacji finansowych – NIC. Wtedy upadną. Być może jest coś innego – ale nie znam. Wychodzenia na ulice odradzam bo są przygotowani i oczekują właśnie takiej akcji
   Jeśli chodzi o pana Ziębę – to nie mam słów uznania. Robi tytaniczną pracę i trzeba go maksymalnie popierać

   Pozdrawiam

 4. Całe nagranie z posiedzenia komisji: https://youtu.be/Dze51ISjl8w
  Proszę posłuchać niejakiego Szyszko, który jest przeciw a nawet za. I to nie mówi nieuk bolek, tylko człowiek z tytułem profesora. Jak ci ludzie muszą być upodleni, by takie rzeczy mówić.
  Ale z drugiej strony posłuchajcie profesora Woźniaka z Politechniki Rzeszowskiej, też profesor ale jaka wiedza i mądrość.

   1. Królem, dobre 🙂 Fakt, mam nawet małą wieżyczkę z księżniczką 🙂
    Niestety nie mogłem tam być, ale znam osobiście większość osób które się wypowiadały (szyszek na szczęście nie 🙂

   2. Pani minister towarzysz obywatel profesur minister Szyszko pierdo…i jak przetracony na torach pociagiem. Slychac ,ze to czlowiek kompletnie oddany idei korporacyjnych GMO-logow albo juz dawno przekarmiony zarciem gmo ,ktore najwyraznie jemu zaszkodzilo.TO gowno zwane nasionami GMO zatruje nasze gleby i wody gruntowe na lata a straty w organizmie ludzkim nieodwracalne.Smiglo z odbytu wyrosnie a
    lekarze w usa nie nadazaja juz specyfikowac nazwy nowotoworow rozwijajacych sie w cialach amerykanskich obywateli.Wiadomo ,liczy sie biznes,mamy zrec GMO,leczyc sie chemicznie na kredyty pod zastaw niezadluzonych jeszcze domow a pozniej oddac zmarnowane cialo w obrobke czarnosukienkowych ruchaczy.Rodzina zaplaci za miejsce na cmentarzu i wspominki,kamieniarza i stypy juz nie wspomne.Jeszcze jedna sprawa jesli chodzi o strefy buforowe z dupy wziete…zadnych stref nie moze byc bo GMO tez byc nie moze.W USA i Kanadzie, Monsanto poprzejmowalo wiekszosc gruntow farmerskich gdzie oskarzalo sie rolnikow o kradziez nasion ,ktore same sie przenosily i zasiewaly na sasiednich polach.Taka taktyka i takie klimaty korporacyjnie czlowieku,zryj co ci kazemym,lecz sie jak mowimy i wyzbywaj wlasnosci a pozniej zdychaj.

   3. koles co zbadal ze kukurydza w meksyku jest skazona gmo ze stanow przez wiatr zostal wywalony z uniwerka w kaliforni, wiec jest cos na rzeczy, ksiezycowi w ataku, ciekawe ze monsanto ma swiety ksiezyc w nazwie moon santo, przypadek pewnie…

  1. To znaczy , ze nie kazdego Profesora kupili i ze nie kazdy „profeeeeeeeeeekasor” jest postawiony wlasnie dlatego , ze jest malo inteligentny.
   Jeden z punktow tajnych…wiedomo kogo w wykladzie „Jak zniszczyc kraj bez wojny”:
   „Na stanowiska wazne i odpowiedzialne stawiajcie osoby sprzedajne, upodlone, MIERNE i glupie !”
   (…) tu inne punkty wykladu.
   A podsumowanie :
   ” Po 3 pokoleniach NaROD wykonczy sie sam”…na szczescie NARODY sie Obudzily…Polacy, Slowacy, Chorwaci, Rosjanie, Czesi, Serbowie…inni budza sie tez…

 5. W czym jest rzecz? W XIX W ludzie żyli śr. 40 lat ,nie było GMO , oprysków. wi-Fi, smogu elektromag. była zdrowa żywność itp
  chłopi chodzili za pługiem po ziemi boso ,mieli kontakt z ziemią.
  Dziś jest SYF jaki wiecie , a ludzie żyją 60-90 lat.?

  1. Gdyby nie ten syf i nasze święte przekonania w temacie długości życia, żylibyśmy i po 300 lat, bo tyle możemy.

   Ale sami się programujemy w rytuale, śpiewając „Sto lat, sto lat”, jak gdyby to miał być kres naszych marzeń.

   1. Dodam ,że mamy zmanipulowane DNA ,jesteśmy odcięci od naszych świadomości na gęstościach,i będąc ISTOTĄ wielowymiarową nasze życie nie kończy się teraz.
    A

   2. zaawansowaną ???? Normalną!! jaka powinna być gdyby nie program „dziel i żądź” Na przestrzeni jest do Ściągniecia nowy fraktal .łączączy nasze świadomomości na 2,3,4,5 gęstości ,kto może niech to ściaga ,nawet gdy nie wie o co chodzi, niech wyrazi taką intencje, zażądzi w swojej spójnej zintegrowanej ŚWIADOMOŚĆI .A zadieje ŚIĘ na ten czas.

   3. Wzmożona aktywność zaawansowanych Świadomości dziś.
    Wyjątkowy dzień.

   4. „Tak, żywotność ziemskiego skafandra jest powiązana z przepływem informacji na gęstościach.”
    Jak to rozumiesz

   5. Szczęśliwa,
    Mila Pani , powtorze za urocza osoba , ktora to juz tu pisala :
    KRAG ZYCIA SLOWIANINA to 144 lata, a niektorzy dozywali i wiecej kragow. Zalezy jaka, swiadomosc i poslannictwo to na Ziemi.
    Tak „na oko” 150 lat to minimum…”To jest mgnienie oka” jak to tez owa osaba tu pisala.

    Zyc, Kochac, cieszyc sie porankiem, zachodem slonca, rozkwitaniem kwiatow, usmiechem Matki , Spojrzeniem Ojca, pieszczota Babci, opowiescia Dziadka, smiechem DZIECI (daj Boze kazdemu RODzine zalozyc i POTOMSTWO slowianskie poczac !!!), spiewem ptakow, spacerem z pieskiem…itd…ZYCIE JEST PELNE SKARBOW KAZDEGO DNIA !!!

   6. STO LAT to i tak nie malo, w wiadomej „ksiedze…ksssssssss….” pisza, ze 70 lat to wielki wiek…tak nas sie boja, ze zasiewaja programowanie… A MY CHCEMY ZYC 200lat…dla „leniwych” a 500 i wiecej dla pozostalych…tak na DOBRY POCZATEK 😉

   7. Dziadek ale jary pisze :”Zyc, Kochac, cieszyc sie porankiem, zachodem slonca, rozkwitaniem kwiatow, usmiechem Matki , Spojrzeniem Ojca, pieszczota Babci, opowiescia Dziadka, smiechem DZIECI (daj Boze kazdemu RODzine zalozyc i POTOMSTWO slowianskie poczac !!!), spiewem ptakow, spacerem z pieskiem…itd…ZYCIE JEST PELNE SKARBOW KAZDEGO DNIA !!!” i właśnie za te słowa i taką postawę
    już Cię KOCHAM Dziadku jary, też Babcia stara ale jara 😀

   8. Dziadku ale Jary ja też uważam, że życie jest pełne skarbów, każdego dnia jakiś znajdujemy.
    Pięknie napisałeś : „ Życ, Kochac, cieszyc sie porankiem, zachodem slonca, rozkwitaniem kwiatow, usmiechem Matki , Spojrzeniem Ojca, pieszczota Babci, opowiescia Dziadka, smiechem DZIECI (daj Boze kazdemu RODzine zalozyc i POTOMSTWO slowianskie poczac !!!), spiewem ptakow, spacerem z pieskiem…itd…”
    Staram się tak właśnie przeżywać życie od kilku ostatnich tygodni ale jest to dla mnie nie lada wyzwanie. A dlaczego? Bo dla mnie tu jest strasznie, to co ludzie robią jest potworne. Znęcanie się nad innymi ludźmi, nad zwierzętami, krzywdzenie, agresja psychiczna, fizyczna i seksualna. To nie jest mój świat, to piekielna planeta dla mnie.

    A ja tęsknię bardzo za…domem moim prawdziwym, gdzie czysta, doskonała miłość to normalność, gdzie panuje wolność absolutna i szacunek do wolności innej istoty, gdzie dobro, prawda to nie tylko słowa.
    Dlatego tak trudno mi tu żyć i nie chciałabym nawet tych 144 lat.

    pozdrawiam Cię serdecznie

   9. Taw, czym jest ziemski seks w porównaniu z boskimi doznaniami. Ale może się nie znam. 😀

   10. Szczęśliwa – powiedz, jesteś 0 Rh – ???

    Osoby o tej grupie krwi uważają, że to nie jest ich dom – każdy jak jeden!

   11. Nie, jestem AB Rh+. Mnie trudno w jakieś ramy wcisnąć, nigdzie nie pasuje. 😀
    Już jako małe dziecko czułam, że dom mój prawdziwy jest gdzieś tam hen hen… daaaleko stąd.

   12. „Nie, jestem AB Rh+. Mnie trudno w jakieś ramy wcisnąć, nigdzie nie pasuje. 😀
    Już jako małe dziecko czułam, że dom mój prawdziwy jest gdzieś tam hen hen… daaaleko stąd.”

    Szczęśliwa
    Masz zielone lub szarozielone oczy 🙂
    wlosy szatyn…moze z polyskiem miedzianym, brazowym…( w dziecinstwie jasne 😉 )
    JESTES HARYJKA 🙂

    Jestes z ZIELONEJ PLANETY , gdzie Prawem jest MILOSC ❤

   13. „Im większa spójność na gęstościach (integralność), tym większa świadomość,
    im większa świadomość, tym mniejsza rola świętych przekonań
    ograniczających długość życia.”

    SOKOL I KOBIETA odkrecili czyp

   14. „KRAG ZYCIA SLOWIANINA to 144 lata, a niektorzy dozywali i wiecej kragow. Zalezy jaka, swiadomosc i poslannictwo to na Ziemi.
    Tak „na oko” 150 lat to minimum…”To jest mgnienie oka”

    …pisala Arkona…

   15. Szczęśliwa,

    Magia Haryjcow, to magia MILOSCI!
    Hara- srodek zyciodajnej MOCY !

   16. Pewnie, że jestem 😊 spadłam z samiuteńkiej góry na tę dziwną planetę, poobijałam się okropnie, skrzydła połamałam, ale się na szczęście pozbierałam.

    Cóż mam Ci powiedzieć, Muchomorku, chyba Ci zaufam.😊

   1. Ja tu ,, starego DZIADKA” nie wyczuwam- tylko młodego młodzieniaszka i również pokochałam ,, JAREGO DZIADKA” ❤

   2. 144 lata to jedne krąg? W takim razie x 9 (kręgów – Ślęża i Pełka ) = 1296 lat

    ciekawe

   3. „144 lata to jedne krąg? W takim razie x 9 (kręgów – Ślęża i Pełka ) = 1296 lat

    ciekawe”

    ARCYCIEKAWE 😉

    pamietasz 9 KREGOW ,
    Ja co nieco, ale pamietam , ze bylo 9 …

   1. Ok, ale co to pojęcie oznacza? Różnie płynie czas na różnych gęstościach? Inni mieszkańcy je zamieszkują? Można te gęstości zauważyć w zwykłych sytuacjach? Mają na nas wpływ? (oczywiście mają, jak wszystko.. Choćby i przelot motyla).

   2. Czas jest hologramem wgranym na naszą gęstość.

    Na innych gęstościach nie ma już czasu linearnego, lecz continuum czasoprzestrzenne, wieczne trwanie.

    Na innych gęstościach funkcjonują też inne cywilizacje, np. Arkturianie, Plejadianie.

    Na innych gęstościach można przebywać, jeśli połączy się swoją świadomość operacyjną z sobą (swoim przejawieniem) na innych gęstościach, gdyż istota ludzka to bardzo złożona wielogęstościowa struktura, nie tylko świadomość mieszkająca w ciele.

    Tu masz wprowadzenie: http://hiperfizyka.pl

    Wbij w gugle: hiperfizyka, gęstości.

   3. nigdzie nie polecisz siatka reptylska wszystko blokuje, nawet zeusowi moga tylko sygnal przeslac ghrees owi z saturna

   4. Nie chodzi o lot, tylko o połączenie ze sobą na poziomach (gęstościach), np. połączenie z jaźnią, połączenie z duszą. Jest to możliwe. A już niedługo będzie możliwe coraz powszechniej.

   5. Mozesz sie polaczyc ale jazn ma zablokowane konto unternetowe i sie nie dowiesz skad przylecial i co tu robi ksiezyc i czy jest zly czy dobry, w normalnych warunkach to ok ale nie pod okupacja reptylska, reptyle chca stworzyc tu na ziemi swoj reptylsko azjatycki swiat i miejsca dla slowian tu w nim nie ma

   6. z zadszych widac gestsze nie odwrotnie dlatego oni nam pomagaja a my nawet nie mozemy podziekowac swiadomie, chodz oni to oczywiscie slysza

 6. Wczoraj w mojej wyobraźni występowałem przed ta komisja. I wiecie co, dziś tam wystąpiłem. Panie Jerzy wszystko Pan powiedział co sobie obmyśliłem i w ogóle mnie to nie dziwi. To MY naRÓD Przemówiliśmy USTAMI PANA ZIĘBY. DZIĘKUJE

   1. Stop GMO – Konferencja prasowa Ruchu Kukiz 15 w Sejmie 21.04.2017 (fragmenty)

    WYCHODZI NA TO, ŻE GMO WYKOŃCZY PIS!!

   2. albo pis to bezmozgowe cioty koscielne albo sa zbrodniarzami w jednym i drugim przypadku to bedzie ich koniec, chyba ze zmadrzeja no ale z drugiej strony po co nam ktos kto nie kuma czaczy i mysli ze gmo jest cacy

 7. Ekscytujecie się z powodu jednego wystąpienia i zapominacie o konieczności odrobienia własnej lekcji, czyli rozesłania tego wystąpienia do wszystkich znajomych mailem, na forach, na stronach, NA BLOOGACH, wśród nieznajomych, gdyż rzecz jest aby przede wszystkim uświadamiać, póki jeszcze macie możność, bo dni wolnego internetu są już policzone i trzeba pracować i uświadamiać u podstaw. Przecież WSZYSCY wiemy, co oznaczają szczepienia, GMO, chemia i co? I TAK DALEJ NAS TRUJĄ. Bo ADMIN to władza, a władza ADMIN-is-TRUJE i w końcu to powinno do WAS dotrzeć… Będą się zarzekać, będą zapewniać, będą przestrzegać, będą iść w zaparte, a i tak DYSKRETNIE będą NAS TRUĆ – TAK WŁAŚNIE POSTĘPUJĄ WĘŻE !

  1. Wielu z Was zapyta czemu to stale robią ? Bo posiadają starożytną wiedzę ich twórców od czego zależy długość, jakość i pełnia ( świadomość ) ludzkiego życia. Wiedzą, że tworzenie hybryd, klonowanie, GMO na trwale zmieniające nasze DNA, zakłóca jego fraktalność, więc zakłóca, uniemożliwia implozję energii ( prany ) inteligentnego pola elektrycznego i tworzenie – odbudowę materii naszego ciała. Nie tylko więc negatywnie wpływają na pogłębiającą się sterylizacje kolejnych pokoleń, ale również na długość, jakość i samoświadomość ludzkiego życia. Władcy naszych ( nie tylko naszych zresztą ) politycznych marionetek są inteligentnym, całkiem odmiennym, hybrydowym, choć humanoidalnym gatunkiem, stworzonym przez nazwijmy to kosmitów i z tego powodu są fizycznie słabsi, mentalnie i psychicznie inni. Ich stale pogłębiający się niepokój związany jest z ogromnym przyrostem naturalnym tubylców. To dlatego nasze polityczne harcerzyki ( posłowie ) pochodzący zwykle z wybranego zbioru ich wiernych najemników muszą się im stale odwdzięczać, nadskakiwać, tworząc prawne przymusy depopulujących i sterylizujących szczepień, prawnych rozwiązań, tzw. furtek dla GMO, śmiercionośnej chemioterapii, nano chemicznych oprysków z powietrza, zatruwaniu wody, gleby, niszczenia fauny, flory, ect. Symbol węża, żmii, kobry oznacza właśnie ICH organizację, piramidalnie rozpościerającą i kontrolującą swoimi mackami najważniejsze elementy dotyczące naszego zdrowia i życia.

  2. Moim zdaniem, ta „orka” w obszarze siania wiedzy, zaczyna się w rodzinie i wśród znajomych. Podejrzewam, że nie tylko ja jedna wiem, jak ciężko się orze na tym ugorze.
   Trzeba poświadczać swoim życiem, że można żyć i odbierać świat inaczej, postępowanie wedle zasad nie może być sztuczne i musi być jasne dla naszego otoczenia.
   Często też trzeba się liczyć z okresową samotnością. Trzeba pokochać i szanować siebie, żeby zwyciężać.

   1. Masz całkowitą rację Elizo, że trzeba pokochać i szanować wpierw siebie samego, żeby móc żyć i zwyciężać i jeszcze umieć się cieszyć każdym dniem, takim jakim by nie był, w przeciwnym przypadku co drugi z nas popełniałby seppuku.
    Samotność przeważnie jest naszym wyciszeniem i powrotem ze zdwojoną siłą do przyjmowania przeciwności, które nas dotykają.
    Ja sama dostałam w tym tygodniu „obuchem po głowie” dowiadując się, że mój mąż musi mieć już drugą chemię.
    I tak to już jest, raz słoneczko, a raz czarna dziura, wszak mówi się co nas nie zabije, to nas wzmocni, i tak aż do wieczności.
    Smutna ta sobota, a i pogoda do kitu.

   2. glowa do gory jak nas cos nie zabije to nas wzmocni, a jak nas zabije to za nastepnym razem bedziemy mądrzejsi i mocniejsi, cale zastępy aniolow czekaja na bohaterow z ziemi do wojny z reptylstwem w 5d i wyzej a tam trzeba super odpornych i po przygodzie wielo inkarnacyjnej ziemia wielu z nas jest przygotowanych swietnie na next level, co do meza jak chcesz dam ci kontakt do mojego bliskiego co wyleczyl raka na naturalnych metodach i to dość szybko pozdr daj maila to ci zapodam

   3. Anno, niech mąż spróbuje Technologii Keshego.
    https://www.monitor-polski.pl/dr-rodriguez-z-fundacji-keshe-potwierdza-100-leczenie-raka-piersi-gansami-wapnia/comment-page-2/
    https://keshe.pl/ – tutaj mapka gdzie w PL obok Ciebie są urządzenia keshe, chodzi o BALANSUJĄCY SYSTEM ZDROWIA, Gans CO2 i Gans Wapnia, leczący nowotwory. To najszybszy i najprostrzy potencjalnie pomocny sposób.

    Gans Co2 dość długo się produkuje w postaci zasolonej można tez przykładać w gazikach (i tak nie ma to bezpośredniego kontaktu ze skórą).

    Oczywiście polecam też zalecenia Pana Zięby, tj wit D, k2, wit C woda utleniona (dożylnie).

   4. TAW, GMO, Sławoj serdeczne dzięki za porady i informacje, jest tylko jeden szkopuł, że ten mój mąż,uparty zodiakalny BARAN , wierzy tylko święcie swojemu lekarzowi z onkologii, ja mu podsuwam różne metody, które już ktoś wypróbował, ale to nic nie wpływa na jego upór. Ciężko nawet o tym pisać.
    GMO mój mail annamatusiak49@wp.pl

   5. A przeczytał chociaż wywiad z dr Aleksandrą Niedzwiecki? Niech przeczyta. Powiedz mu, że samo przeczytanie nie boli.

    (Ból będzie po lekturze, bo rozpad iluzji jest bardzo bolesnym procesem.)

  3. qurde blade ❤ tez CIĘ KOCHAM- lecz w każdej drodze przysługuje czas na odpoczynek- z prostej przyczyny, aby naładować ,,baterię''- pozwól się nacieszyć- bo stajemy się przez to silniejsi i mamy pozytywnego ,,kopa'', żeby iść dalej mocniejsi!
   A skąd wiesz, czy ktoś z nas nie wysłał to gdzie trzeba, ażeby pokazać prawdziwe oblicze PiS i pokazać Słowiańskiego Zucha, po to chociażby, żeby przypomnieć, po co macie yaya i żeby co niektórym na miejsce powrociły i pokazały swoja SŁOWIAŃSKĄ MOC I SIŁĘ 🙂 Po CO SIĘ ,,DOŁOWAĆ''- wykonujesz i wspierasz ich pracę- MY mamy się wspierać DOBRYM SŁOWEM, WIEDZĄ I CZYNAMI ❤ Dawać otoczeniu sobą, swoim życiem pozytywny przekaz 🙂 pozdrawiam radośnie wiosną w SERCU ❤

   1. Elizo, dziękuję za wsparcie, ja właśnie tylko pozytywnie myślę i działam, nie mam wpływu na wybory podejmowane przez innych, mąż wierzy święcie w medycynę akademicką.

  1. Szwajcarię nam zróbcie!
   Trzeba 85 % mających wpływ na życie decydentów wymieść szeroką i gęstą szczotką włosianą.

   1. W Szwajcari czy Islandii są tylko namiastki demokracji. Zresztą oni tą wiedzę czerpali od pierwotnych Słowian, bo u nas kiedyś tak było. Niemniej wskazywanie na dobre sprawy w Szwajcarii jest dobrym posunięciem, bo tego obecnie można doświadczyć naocznie. Gdyby odwoływano się do naszych dziejów, wiekszość telavizyjnych i kaplicznych maniaków pókała by się w czoło 🙂

   2. obawiam sie ze tylko druciana bedzie mozna to wszystko pro gmo pro szczepionkowe wyczesac

 8. kurde, popłakałem się oglądając to wystąpienie…

  „cicho panie pOŚLE, teraz władza mówi” – to trzeba wprowadzić w przestrzeń jako nowy wzorzec naRODowy!

  apel do każdego…. wprowadźcie to na każdy możliwy sposób w przestrzeń! To najważniejszy element tego wystąpienia (pomijając apel o GMO, to akurat to jest szczyt, najwyższy szczyt tego krótkiego wystąpienia)

  1. zieba to urodzony mowca gada z sensem bez kartki i przygotowania a barany sluchaja jakby makiem zasial, zieba musi zastapic debila dude od szczepionek kombatantow i gmo natychmiast

  2. Podpisuje sie !!!

   „apel do każdego…. wprowadźcie to na każdy możliwy sposób w przestrzeń! To najważniejszy element tego wystąpienia (pomijając apel o GMO,”

  1. Bardzo się cieszę, że są tacy ludzie jak Pani, ludzie kompetentni, którzy mówią głośno w imieniu narodu. Nasz rząd chyba gdzieś zabłądził. Bardzo bardzo Pani dziękuję za mówienie głośno w imieniu narodu- NIE dla GMO!!!!!!!!!!! Dużo ludzi nie ma pojęcia czym jest GMO, czym skutkuje, jak nas uzależni od kupowania co roku nowych nasion bo nasiona GMO urodzą rośliny która nie da nam nasion na przyszły rok. Tego nikt nie mówi głośno. Rolnik co roku będzie uzależniony od koncernów handlujących nasionami GMO. nasiona GMO niszczą glebę. Nasze nasiona naturalne już na tym terenie nie urosną. Poza tym konieczność wprowadzenia nasion GMO ma ścisły związek z Chemtrails bo zatruwają nam ziemię i niszczą odporność naturalnych roślin. Więc wprowadzili GMO. To smutne, że tak naprawdę to my szaży ludzie nawet nie wiemy o jaki wielki plan chodzi….

   1. przybyli 6000 lat temu ufo zydoaraboazjaci chca nasze nietrzesace sie ziemie z umiarkowanym zyznym spokojnym klimatem wiec beda nas chamsko pidstepnie mordowac do konca

 9. Rozsądna Anna pisze:
  „….Ja sama dostałam w tym tygodniu „obuchem po głowie” dowiadując się, że mój mąż musi mieć już drugą chemię.”-
  m u s i ???
  … czarna dziura, …
  Jesteś świadomą osobą, świetlistą istotą.
  Jakże często, odmienne są kochające siebie istoty z podejściem do życia.
  Gdy rozmowy nic nie wnoszą, oddaj sprawę przeznaczeniu. Będzie jak ma być. Ty, musisz myśleć i działać tylko pozytywnie.
  Wszyscy tutaj jesteśmy wraz z Tobą i Twoim mężem. Przekaż Mu, że ma wsparcie od nas.
  Pozdrawiam cieplutko i słoneczka życzę w każdym dniu.

   1. 25 lat temu jeszcze sie szlo do lekarza ten bezblednie rozpoznawal chorobe dawal kwit do apteki tam mieszali proszki z plynami czlowiek pil i tydzien pozniej byl jak nowy dzisiaj nawet juz nie umieja mieszac nie umieja powiedziec o co chodzi tylko co na to poprzedni lekarz albo nic nie mowia milcza jak zakleci i tylko drazetki na symptomy i caly czas sa paskudnie wredni czlowiek czuje sia jak w sadzie a nie jak u lekarza

  1. Aneczko również Cię Słoneczko całuje i serdecznie pozdrawiam- teraz już musi być tylko LEPIEJ!! Bardzo Cię Kochamy ❤ i całym sercem wspieramy 🙂

 10. kazdy, kto uruchomi w sobie boska exnergie, uzdrowi się z wszelkich niedomagań. nawet żadne G MO nie zaszkodzi mu. Moj organizm wydala wszystko, co jest dla mnie szkodliwe. ciekawe, kto z was uruchomil w sobie boska energie.

  1. A mój organizm nie dopuszcza rzeczy szkodliwych dla mnie i zmusza mnie to zaprzestania korzystania z nich. Kiedyś próbowałam z tym walczyć aż zrozumiałam o co w tym chodzi.

   1. Pomozcie BRACIOM, ktorzy sa „otruwani”…zapraszajcie do siebie na kolacje przy zdrowym zywieniu, na herbatki ZIOLOWE, na rozmowy PRZYJAZNE i dodajace OTUCHY.
    TYLKO TAK UZDROWIMY NAROD z „zatruwanek”!

  2. Halino, naucz tego znajomych, sasiadow, przyjaciol…podziel sie WIEDZA z otoczeniem…pisz artykuly na portalach, zapraszaj do siebie na pogawedki, organizuj „KOLO GOSPODYN ZIOLOWYCH” 😉 …itd . 😉

 11. Oo .proszę i wam rogi wyrosly o nastepnych wyborach pomazyc mozeciemozecie Za gmo zatrucie ludzi z samolotów za szczepionki nie zbadane za brak leczenia i naturalnych. i naturalnych terapi jestescie gorsi niz stalin i hitler.po prostu zmora tej ziemi Ico mamy wam zrobić otruc jak wy nas trujecie

  1. Polacy się budzą. Każdy lokalny polityk wie, że Naród powoli odwraca się od PiS-u. Warszawka oczywiście jedzie, co jest w warszawskiej tradycji normą, na swoim wypasionym ego. Więc w Warszawie nie wiedzą, co się w ogóle w Polsce dzieje. Sondaże są zawsze kupowane pod zapotrzebowanie partii rządzącej, o czym wtajemniczeni doskonale wiedzą, a co zostało jasno udowodnione w czasie wyborów prezydenckich 2015, gdyż wszyscy wiemy, kto wygrał wybory, a kto był królem sondaży…

   Krótko:

   Trzeźwi Polacy w regionach już doskonale wiedzą, czym jest PiS.
   I że o rządzeniu Polską po 2019 roku może już tylko pomarzyć.

   WSZYSCY LOKALNI POLITYCY WIDZĄ, ŻE NARÓD ODWRACA SIĘ OD PiS-u.

   Powiedział to nawet Jerzemu Ziębie na posiedzeniu komisji sejmowej jeden z członków tej partii.

   Idzie Zmiana niesłychana… 😀

   1. Ludzie się budzą. Pisałeś o różnicy w komentarzach w Sieci. Tak jest. 🙂 Zauważyłem to w tym czy nawet zeszłym roku; różnica była nie do przeoczenia. Wcześniej każdy rozsądny głos w kwestii NWO, szczepień, przeciw PO, itp. – był natychmiast walcowany przez nawałnicę szyderczo-toksycznych trolli (zapewne z multikont), a ilość minusów wielce przeważała nad plusami (oceny komentarza). Teraz jest inaczej, klika Sieciowa coraz bardziej traci kontrolę albo zapał, bo ilość rozsądnych głosów wzrosła ogromnie. Są one mocno plusowane i wspierane. Ataki trolli nie znikły, ale ciężki znój mają w tej obławie na Smoka Prawdy, albowiem w miejsce odciętej głowy wyrastają trzy nowe. 🙂 Nadal WP i Interia (o dziwo Onet puszcza wszystko) od razu anihiluje moje komentarze, w których jest słowo „Lechita”, „lewak” czy „mason” – ale różnica jest wielka, coraz większa. Lechici wstają! Co więcej… oni się budzą nawet w tych sferach społeczeństwa, które są mocno zabetonowane i czasem sprawiają beznadziejne wrażenie. Ale przecież dr Czerniak nie jest sam… 😉 W moim mieście jest prawnik, który zabezpiecza siebie i dom przed skutkami chemtrails i promieniowania… W filmie „Apocalypto” jest scena, w której w jednym błysku oka w zdającej się pustej, zamarłej puszczy, w ścianie zielonego gąszczu objawiają się liczne sylwetki indiańskich wojowników. I tak to widzę: pewnego ważnego dnia przebudzeni Lechici wstaną i okaże sie, ze jest ich całe nieustraszone mrowie! Sława! 🙂

   2. Tak, to jest Lawina – w tej chwili już nie do zatrzymania.

    Z prostego powodu: zbyt duża ilość tajnego info już wypłynęła, by można było to zamieść pod dywan. A Polacy lubią… drążyć, co jest naszą cechą narodową 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s