27 myśli w temacie “„Będziesz siedział”. Pełna relacja z peronu

 1. Bez znaczenia jest czy władzę ( oczywiście nielegalną) dzierży Po czy PiS czy pies Sorosa zyda chazarskiego z Węgier Rysiek petarda Petru . Ponieważ to jedna kończyna tego samego ciała.
  Tzn wszystkie te ubeckie partie są sterowane i utrzymywane przez tych , którzy rozpętali wojnę czy li Żydów chazarskich, którzy pod polskimi nazwiskami np szechter- Michnik, Wałęsa- lejba Kohne , Kwaśniewski – sztoltzman oraz znany imbecyl tytułujący się hrabią-Komorowski, ktory będąc ministrem obrony przewalił z kolegami z pro civili miliony nienależnego VAT oraz pomógł zginąć wielu osobom, które to odkrywały. Potem jego synuś Tadeuszem kombinował z Ursusem i ziemiach do niego należących itd. Do dzis zidiociali Polacy pomieszani z brudasami czy Ukraińcami czy chazarami nic nie widza myśląc , ze Wałęsa to Polak czy tez duda-cham i obłuda. Oczy szeroko zamknięte a potem płacz bo rent nie wypłacają. , zasiłki po 500 zł a bękarty po kaczce po 15 tys renty miesięcznie dostają. Ratunku juz nie ma kto głupi wierzy w cud ale bajka sie skończyła to rzeczywistość i prawo chazarow- Talmud, ktory nakazuje okradać goiow czyli Polaków i brać 9 letnie dzieci bo wg talmudu to juz kobieta i mężczyzna nie dziecko ale alarm biją o brudasów by mogli nielegalnie rozdawać Żydom polskie obywatelstwa np w 2005 roku 2 tys zydow osiedlili we Wrocławiu!! Zdechnie Polska bedzie judeopolonia dzieki wam i waszym zidiociałym przodkach!!

  1. O to im wlasnie chodzilo- ten KABARET- jest wlasnie po to, aby pluł POLAK na POLAKA, a oni z boczku się śmieją i nas ogrywają! Ale nie tym razem, gdyż NaRÓD dojrzewa- dobrze wyrzygales się , a teraz 21.04 pod SEJM I TAM TEN ŚLINOTOK PUŚĆ I ZATRZYMAJ SKORO JESTEŚ TAKI MOCNY- GMO!!
   zrozum, że każda taka SCENA jest po to, aby za KURTYNĄ PRZEGLOSOWAĆ PO CICHACZU TO I OWO!
   To co piszesz to PRAWDĄ jest i wskazane jest zwymiotować, ale jest jedno ALE- gdy to zrobisz- gdy upadniesz- PODNIEŚĆ SIĘ SILNIEJSZY- i w spokoju rób swoje, bo ,, NAJWYZSZE GOJE ”- tego najbardziej nie lubią- gdy w spokoju w znajomości swej wielkości i PRAW CI PRZYSŁUGUJĄCYCH potrafisz ze SLOWIAŃSKĄ SIŁĄ GODNIE I DUMNIE PRZECIWSTAWIC SIĘ IM- POZDRAWIAM- MASZ MOC UKIERUNKUJ JĄ PRZEKUJ W DZIAŁANIE- Twoje wnętrze wskaże Ci właściwy sposób i kierunek! POZDRAWIAM Z DOLNEGO ŚLĄSKA ! 🙂

   1. Niezły teatrzyk z tym Tuskiem .nasi politycy to bardzo dobrzy aktorzy moze lepsza karierę na scenie teatralnej

   2. Elaszko,
    Podac dalej Twoje MADRE SLOWA :

    POLAKU, RODAKU, SLOWIANINIE !!!

    „w spokoju w znajomości swej wielkości i PRAW CI PRZYSŁUGUJĄCYCH potrafisz ze SLOWIAŃSKĄ SIŁĄ GODNIE I DUMNIE PRZECIWSTAWIC SIĘ IM- POZDRAWIAM- MASZ MOC UKIERUNKUJ JĄ PRZEKUJ W DZIAŁANIE- Twoje wnętrze wskaże Ci właściwy sposób i kierunek! POZDRAWIAM Z DOLNEGO ŚLĄSKA ! 🙂”

  2. Cel zostal osiagniety czyli dezinformacja kompletna a PO-PIS owskie pomyje wyrosle z NKWDziarskiej agentury dokonuja eutanazyjnych praktyk na Polakach Slowianach.Od 1945 roku nie bylo w Polsce zadnego rzadu propolskiego ,to bolszewiccy nemrodysci usadowienie w korporacji PKWN ,ktore umiescili swoje dzieci i wnuki po 89 roku w partiach i partyjkach aby rabowac Polske i Polakow. To typy ,ktore mysle, ze wszystko im sie nalezy i wszystko jest ich.Wyciac kilo miesa z posladkow na zywca drugiemu czlowiekowi to dla nich bulka z maslem,nawet powieki im nie drgna. To mordercy ,ktorzy musza nakarmic tylko siebie i swoja rodzine ale kosztem drugich narodow a wypic „umarlemu wode z kolana” to dla nich chleb powszedni. Beda klamali do upadlego ,w zywe oczy ,bo sa utwierdzeni w swojej racji .To nemrodystyczni -neomarksisci, kontynujacy proceder ograbiania ludzkosci w imie swojego kodu genetycznego ,odziedziczonego po przodkach.

  3. ,, Ratunku juz nie ma kto głupi wierzy w cud ale bajka sie skończyła to rzeczywistość i prawo chazarow- Talmud, ktory nakazuje okradać goiow czyli Polaków i brać 9 letnie dzieci bo wg talmudu to juz kobieta i mężczyzna nie dziecko ale alarm biją o brudasów by mogli nielegalnie rozdawać Żydom polskie obywatelstwa np w 2005 roku 2 tys zydow osiedlili we Wrocławiu!! Zdechnie Polska bedzie judeopolonia dzieki wam i waszym zidiociałym przodkach!”

   Doskonale rozumiem twoje wzburzenie.
   Mnie też niejednokrotnie ,,porywało” i dając upust swemu niezadowoleniu, wypowiadałam się w tzw. stanie wkurwienia.

   TYLKO PYTANIE BRZMI: CO DALEJ?”

   Jedno najbardziej zadziwia mnie w nas, Polakach.
   Przed wyborami; czy to samorządowymi, czy to do parlamentu, czy wreszcie przed wyborem prezydenta – CISZA NARODOWA.
   TAK, CISZA.
   Każdy Polak(no, prawie każdy) z wiadrem wody w ustach , gapi się na kolorową, trzepoczącą kampanię przedwyborczą, przełyka to wiadro wody na chwilę, by zeżreć kawałek kiełby wyborczej i dalej przygląda się spektaklowi kandydatów, którzy doskonale wiedzą, że dla nas, Polaków, w zupełności wystarczą przedwyborcze sceniczne wygibasy – BO POLAK WYBIERZE W ZALEŻNOŚCI OD TEGO, KTO I JAK ODEGRA SWÓJ TANIEC NA RINGU; SCENARIUSZ PEŁEN UMIZGÓW, PIĘKNOMOWY O UMIŁOWANIU NARODU, ZŁOŚCI SKIEROWANEJ NA JEGO WROGÓW PRZEPLATANEJ TKLIWĄ, SŁODKOPIERDZĄCĄ WRAŻLIWOŚCIĄ NA TZW. BOLĄCZKI POLAKÓW.

   W zasadzie, od lat nie wybieramy ludzi rzetelnych i uczciwych, ale idąc do urn, mówimy ,,nie” dla rządu dotychczas sprawującego władzę, na zasadzie ,, pozbądźmy się złego, a dobry sam się stanie”

   Dzień wyborów(póki co nie ma i nie będzie innego systemu wyborczego) jest końcem CISZY NARODOWEJ.
   O! wówczas dopiero zaczynamy się drzeć, aż nam skarpety widać!
   Zaczyna się lament nad rozlanym mlekiem.

   W internecie pojawia się niezliczona ilość publikacji, życiorysów, powiązań, przekrętów, oszustw gospodarczych z udziałem ludzi, niestety już wybranych, którzy przez najbliższe lata będą sprawować władzę.
   Jak nigdy w takiej sytuacji sprawdza się cecha nas, ludzi mieszkających nad Wisłą : POLAK MĄDRY PO SZKODZIE.

   Do następnej ,,dobrej wymiany” rządzących mamy dwa lata.
   Parę dni temu rozpoczęto również przedwyborczą kampanię prezydencką( tak, już od teraz zaczyna się ustawianie figur na szachownicy, grę już rozpoczęto. Same wybory to szach i mat dla jednych, a zwycięstwo dla drugich.

   Przyglądajmy się kto wchodzi na szachownicę, jakie są jego predyspozycje, powiązania, jaka jest uczciwość lub gra dla własnych lub niepolskich interesów.

   Skoro teraz bijemy na larum, że rząd jest niepolski, składający się z ludzi reprezentujących obce interesy, to
   PODNOŚMY LARUM ODNOŚNIE TYCH, KTÓRZY ZECHCĄ WEJŚĆ NA STOŁKI ZA DWA LUB TRZY LATA!

   Odkrywajmy prawdę przed szkodą, bo po niej nasze wszystkie odkrycia i narzekania możemy po raz kolejny wsadzić sobie w głęboką dupę.

   Co da przyglądanie się talii kart, którymi gra została już rozegrana?
   Owszem, do następnego rozdania nie użyje się tej talii.
   Ale czy to oznacza, że znamy nowe karty?
   Czy wiemy, że pod nimi kryje się żydowsko-chazarsko-niemiecko-amerykańsko- muzułmańsko- i Bóg wie jeszcze jakiej maści towarzystwo, nie służące Polsce?

   Ugrać pożytek dla Polski i Polaków można tylko znanymi, dobrymi kartami.
   To właśnie teraz, przed wyborami, jest czas i sens podawania info o ludziach ,,pchających się” do rządu za kilka lat.
   Bez wcześniejszego pójścia po rozum do głowy zawsze skażemy siebie na szkodę.
   Może już wreszcie czas nazwać nas, Polaków MĄDRYCH PRZED SZKODĄ!

   Serdecznie pozdrawiam.

   1. ,, TYLKO

    SŁOWIAŃSKIE

    SITO

    JEST

    W STANIE

    ODSIAĆ

    PASOŻYDÓW 🔆 ”

    Więc baczmy, przyglądajmy się – mamy przecież na to dwa lata. – Kto Słowianin, a kto przechrzta. Kto swoim działaniem do tej pory udowodnił, że kraj nad Wisłą jest mu drogi, a kto traktuje Polskę jak dojną krowę.

    Komu zależy na zjednoczeniu Polaków i tym samym silnym Narodzie, a kto robi wszystko aby dzielić Polaków, siać między nimi nienawiść i doprowadzić do wzajemnego wybijania się.

    Kto chce odtajnić prawdziwą historię Polski, a kto składa życie Polaków na ofiarnym ołtarzu obcych interesów.

    Kto zaszczepia Polakom dumę i ludzką wartość, a kto sadza w pampersie przy kasie w markecie.

    Kto w swoim dotychczasowym życiu wykazał się mądrym działaniem i wymiernymi efektami swej pracy, a kto, poprawiając mankiety u koszuli i krawat umie tylko pieprzyć.
    Kto może pochwalić się rzeczywistym dorobkiem na rzecz środowiska, kraju, a kto buduje swój wizerunek na czczych obietnicach zawieszonych w przyszłości.
    itd.

    Los Polski to los każdego żyjącego w niej człowieka.
    I odwrotnie: od odpowiedzialności każdego Polaka zależy to, w jakim kraju żyje i będzie żył.
    Jeżeli ktoś robi coś za nas, to jest pewne, że nie dla nas.

    Pozdrawiam.

   2. Krysiu świetnie napisane tylko jeszcze zostaje jedno pytanie… ile osób tak naprawdę to interesuje i to nie w sensie że klepie farmazony na necie tylko działa, dba o własną rodzinę, własne ciało i środowisko.

   3. Srodowiska polonijne sa, niestety, sledzone i manipulowane przez antySlowian.
    Wiele „stowarzyszen” zastalo „nasiakniete” elementem nie-POLSKIM i biorac POLSKIE PIENIADZE promuja siebie samych i kolesiow.
    Na zebraniach tych , „stowarzyszen” nie mowi sie po polsku , a PATRIOCI mowiacy w ojczystym jezyku sa niejednokrotnie wysmiewani…

    POLACY, RODACY uwazajcie kto jest kto. NIE BOJCIE SIE i nie pozwalajcie, aby na waszych plecach wrogowie NARODU windowali wlasne d;;;y i obrazali Ojczyzne.
    Np. W Bibl. Polskiej w Paryzu miala miejsce konferencja” Jak Wroclaw, miasto niemieckie, staje sie miastem polskim” niejaki Marek Wyrwa ja „zorganizowal”
    Wyjasnienia sa zbedne….

   4. ,, Krysiu świetnie napisane tylko jeszcze zostaje jedno pytanie… ile osób tak naprawdę to interesuje i to nie w sensie że klepie farmazony na necie tylko działa, dba o własną rodzinę, własne ciało i środowisko.”

    Dziękuję Zdziwiona.
    Bądźmy dobrych myśli – to one ustawiają nas w przestrzeniach, w których to, co dobre ma realną szansę się ziścić, zaistnieć na planie fizycznym.
    Samymi myślami i dobrymi chęciami, jak powiadają, brukowane jest piekło.
    Ile osób? – wiele, bardzo wiele i coraz więcej zaczyna odróżniać świat systemowego zakłamania od świata, w którym człowiek, poznawszy jego naturalne prawa i zasady, w prostolinijny sposób odczuwa z nim więź i synchroniczność, wzajemną zależność i współistnienie.

    Net to świetna sprawa – dostarcza wielu mądrych i pożytecznych informacji – tyle, że z netem, jak z gęstym lasem – jeśli już wiesz czego szukać i ustawisz siebie na linii tych informacji, znajdziesz je.
    Zobacz, droga Zdziwiona, ile już jest dobrych i mądrych blogów, zdejmujących ludziom bielmo z oczu. I wciąż powstają nowe strony.
    Dla bardzo wielu z nas informacje z neta zmieniły sposób myślenia, postrzegania – a to wpływa na zmianę algorytmów realnego życia – naszego, naszych bliskich i innych z naszego środowiska.
    I wcale nie chodzi o to, aby każdy MUSIAŁ I UMIAŁ być wielkim działaczem na rzecz świata, w jakim przyszło mu żyć. To potrafią jednostki, z tym się rodzą i rozwijają swój talent, dając siebie światu w sposób bezpośredni.
    Pozostali nie muszą z tego powodu czuć się mniej wartościowi, niespełnieni. Wręcz przeciwnie – im powierzona została inna rola, im dane jest poznawanie siebie, odkrywanie powiązań Ducha z Energiami Natury, Kosmosu.
    Nie każdy potrafi z nawołującymi okrzykami i sztandarem w dłoni stanąć na walecznej barykadzie, ale za to wszyscy możemy nauczyć się żyć z mądrą dbałością o siebie, o rodzinę, o najbliższe środowisko tak, aby być przykładem dla innych.

    Wszystko jest informacją niesioną na impulsach energii.
    Tak jak my jesteśmy ciągłymi obserwatorami wszystkiego wokół nas, tak dla świata stajemy się obiektem obserwacji, potrzebnym do doświadczania, działania – stajemy się przykładem, wzorcem do naśladowania, brania z nas tego co najlepsze.

    Relacje między ludźmi( rzeczami, wydarzeniami) nie są sprawą przypadku. Ich głównym celem jest wzajemna pomoc w zdobywaniu wiedzy dla przepracowania niskich potencjałów(np. zaniżonej własnej wartości, szkodliwych emocji)

    Relacje są pomocą w zbliżaniu się do prawdziwego siebie, do wyzbywania się przekonań o swoim zniewoleniu i strachu.
    Bo czym że innym, jak nie strachem są nasze gwałtowne reakcje na czyjeś osądy, opinie i zachowania?

    Tyle jest w nas strachu, ile poczucia, że jesteśmy atakowani.

    Znikną obawy, lęki, zniewolenie, poczucie niskiej wartości – zniknie pojęcie ataku i wywołane nim szkodliwe emocje.
    Np. oburzanie się i złość na innych to tylko wskazanie i obnażanie tych części w nas, które podszyte są strachem, błędnym przekonaniem, brakiem akceptacji samego siebie.

    Tylko wtedy, gdy się czegoś boję, będę czuła się zagrożona.
    Czym jest to, czego się boję?, co nie pozwala mi kochać siebie w pełni? Jakiego nieprawdziwego przekonania powinnam się wyzbyć? – te pytania zadają relacje z innymi.

    Tak pojmując, zaczynasz bezwarunkowo kochać relacje, bo wiesz do czego służą.
    W ten sposób uświadamiasz sobie, że nie jesteś wyizolowanym do próżni atomem, ale cząsteczką współtworzącą Jedność z wszystkim.

    Nie ma, moim zdaniem, w umyśle i sercu człowieka wznioślejszego doznania jak poczucie bycia JEDNOŚCIĄ Z WSZYSTKIM.
    W takich chwilach jedynym słowem jakie ciśnie się na usta, to ciągle powtarzane ,,dziękuję”, unoszące pierś w zachwycie…

    Oj, … posadźcie tylko babę przed kompem 🙂 🙂 🙂
    I powiedział by Grzesiu Halama : ,,Ja wiedziałem, że tak będzie” … 🙂 🙂

    Serdecznie pozdrawiam i miłej soboty!

 2. JUTRO KOCHANI mimo trwającego praktycznie nieustannie sztormu- czerwonego- pola magnetycznego Ziemii- PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA, BO OTO NASTAŁ
  ,,Pierwszy dzień wiosny – ŚWIĘTO JARYŁY
  to Festiwal Drzew, nie może obejść się bez spaceru po lesie. Wybierzmy się w tym czasie na przechadzkę, słuchajmy śpiewu ptaków, przytulmy się do drzew, żeby poczuć ich energię.
  Równonoc wiosenna to czas symbolicznego zwycięstwa dnia nad nocą, światła nad ciemnością, życia nad śmiercią i przede wszystkim wiosny nad zimą. To czas celebracji życia, radości i płodności. To właśnie wtedy przypada obchodzone od wieków święto solarne, jeden z czterech sabatów mniejszych – Ostara. Święto to nazywane jest także Alban Eiler (Światło Ziemi), Dniem Pani czy Festiwalem Drzew. U Słowian nosiło nazwę Święta Jaryły czy Jarego Święta- to czas, kiedy należy zastanowić się nad potrzebą zachowania równowagi w nas i naszym życiu. Dobrze jest odrzucić to, co stare, co nas ogranicza, a rozpocząć nowe – to, co może nas rozwijać i inspirować. To również czas na porządki, tak w sensie dosłownym, w naszych domach, jak i w życiu. Wymiatając stare brudy i wyrzucając niepotrzebne rzeczy robimy w swoim życiu miejsce na nowe. Dom warto też symbolicznie omieść wierzbowymi witkami. Oczyszczone wnętrza dobrze jest dodatkowo okadzić. Dzięki temu pozbędziemy się także niekorzystnych energii i złych mocy. Warto użyć kadzideł oczyszczających, np. szałwia czy lawenda, a po nich tych, które napełniają dobrą energią, np. różę, jaśmin czy wanilia. Jeśli mamy przydomowy ogródek, to dobrze jest w czasie równonocy wysiać w nim pobłogosławione wcześniej nasiona. Jeśli nie mamy ogródka, to możemy postawić na kuchennym parapecie doniczki z ziołami. Aby zapewnić domowi ochronę, warto postawić w wazonie gałązki z baziami lub żółtymi kwiatami, stół przykryć zielonym obrusem i postawić na nim dwie zapalone świece w tym kolorze.

  Kiedyś święto czczono też uroczystym posiłkiem, składającym się ze słodkiego pieczywa, warzyw, owoców, miodu i jajek, których skorupki rozrzucano w ogrodzie. Możemy skorzystać z tej tradycji i przygotować świąteczny posiłek. W tym czasie dobrze jest zrezygnować z mięsa i spożywać tylko potrawy wegetariańskie. Ponieważ JARE ŚWIĘTA to Festiwal Drzew, nie może obejść się bez spaceru po lesie. Wybierzmy się w tym czasie na przechadzkę, słuchajmy śpiewu ptaków, przytulmy się do drzew, żeby poczuć ich energię. Można też zostawić w lesie pomalowane na czerwono jajka. To zapewni nam powodzenie w przyszłym roku.

  Aby oczyścić swoją osobistą energię, warto wziąć kąpiel z dodatkiem soli lub olejkiem werbenowym. Można też medytując wizualizować wokół siebie kulę białego światła. Jeśli zobaczymy w niej jakieś zabrudzenia, wyczyśćmy je. Możemy też wizualizować obmywającą nas wodę.”
  sPOKOJnego przytulania KOCHANI ❤

   1. Kubo, Dziekuje bardzo za Zlota Ksiege !
    A tak „przy okazji” kim sa Mistrzowie Uniesieni (Wywyzszeni).
    Nieraz Ich postacie sa rysowane obok statkow P…dan ???

 3. Za dużo złej, agresywnej energii. Tak jak on sam się osądzi po śmierci, nikt nie jest w stanie go osądzić. Nie twierdzę, że nie trzeba by go osądzić, ale myślę, że sąd to inna kwestia. Ta manifestacja jest pro forma. Wszyscy wiemy, jak jest. Pytanie, czemu nic się nie dzieje. PiS się boi, czy co?

  1. Kto się mianował sędzią, sam się osądził. Nie możemy iść tym tropem, bo to stary paradygmat. Patrzę właśnie na moje Drzewa, one mi dają Oceaniczny Spokój. Słucham, co do mnie mówią. Na razie niewiele rozumiem, bo już dosyć dawno „zszedłem z drzewa”, a teraz muszę wejść na nie ponownie… 🙂 💚

   No więc one dają mi Moc Spokoju

   i pewność,

   że przestrzeń sama wyeliminuje nieewolucyjne treści…

   1. Drogi TAW, zawsze z niecierpliwością oczekuję Twoich odpowiedzi, na moje „prowokacje”.
    Przestrzeń sama wyeliminuje …
    Dobrej nocy życzę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s