<https://youtu.be/zJM4DscNpR4

Na Konferencję Fatimską 13 maja 2017 r. w 100-lecie eksperymentu Plejadjan zaprasza do Wrocławia szef i założyciel Niezależnej Telewizji NTV, jeden z najpopularniejszych ufologów w Polsce, Janusz Zagórski.

Fatima to socjologiczny eksperyment naukowy (socjologia religii na planecie Ziemia) pozaziemskiej cywilizacji Plejadian – i najwyższy już czas, by Polacy RODacy Słowianie w końcu się o tym dowiedzieli…

Zapraszam do Wrocławia.

TAW

 

 

71 myśli w temacie “Fatima – stuletni eksperyment Plejadian na Konferencji Fatimskiej we Wrocławiu 13 maja 2017 r.

 1. „Fatima – stuletni eksperyment Plejadian na Konferencji……..”

  Naprawdę wierzycie w jakichś plejadian? Przecież to była ludzka holograficzna technologia, którą N. Tesla zapożyczył od LDVinci i ją opracował. Ukradziono mu ją przed pożarem w 1895 r. Nie zdawał sobie biedak jednak sprawy, że zostanie wykorzystana przez masońskich spirytystów, watykańskich j-satanistów dla otumanienia ludzi. Cierpiał bardzo z tego powodu i popadł w ciężką depresję. Mówić z nikim o tym nie mógł, bo wsadziliby go do wariatkowa. Rozmawiał więc z gołębiami. 🙂
  pzdr

  1. Dokładnie jmr a ja dodam od siebie że obecnie technologia na chwilę obecną a mamy rok 2017 wykracza około 300 lat w przyszłość ale oficjalnie to nikomu o tym nie mówcie bo to tajemnica a tzw nowiki technologiczne w postaci różnych gadżetów są „rzucane” społeczeństwu jako towar do kupienia kórego pewne „organizacje” już nie potrzebują bo to sprzęt przestarzały jak dla nich.

  2. jmr teraz widzisz jakich my mamy przedstawicieli w sejmie, którzy nawet debatę zorganizowali na temat fałszywych hologramów objawień maryjnych dla tępych owieczek.
   Owieczki ,jak nie padną trupem, po wyjawieniu watykańskich tajemnic nt powstania dzisiejszego chrześcijaństwa, to może niektóre przejrzą na oczy, oby to nastąpiło, jak najprędzej.

   1. Bo ci ludzie z sejmu idą za trendem jak owce na rzeź. Póki co to i tak pozostanę chrześcijanką ale nie pozwolę aby ktoś narzucał mi wiarę w XX w. objawienia. Zresztą nie ma takiego obowiązku aby w nie wierzyć zgodnie z doktryną KrK. Może ktoś zapyta skąd mam te wiadomości n/t holograficznych zjawisk (zjaw) występujących w Fatimie, Garabandal i Medjugorie to odpowiadam, że z radia Tesla, które było kiedyś w moim rodzinnym domu. W początkach lat 60-tych pomimo, iż w domu był już telewizor codziennie ze starszym bratem słuchaliśmy bajek i opowiadań dla dzieci poprzez to radio z przyzwyczajenia. Nie bardzo pamiętam, ale chyba jakiś Kot Maurycy opowiadał o wynalazkach Tesli. Mój starszy brat dostał totalnego świra na jego punkcie i wyczytywał w bibliotekach na jego temat wszystko. Stąd wiem. Następne radio w moim domu było już nie firmy Tesla, było z gramofonem i takim zielonym oczkiem do którego moja mała siostrzyczka prysnęła wodą z plastikowego „wielkanocnego” jajka. Zepsuło się, czar radia prysł i zaczęliśmy oglądać TV. 🙂
    A to dla Młodzieży aby wiedziała jak kiedyś wyglądało radio Tesla https://www.google.pl/search?q=radio+tesla&client=firefox-b&tbm=isch&imgil=N-vXZ1K0YC_TFM%253A%253B8zN0485sK9NjbM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.staff.science.uu.nl%25252F~tel00101%25252FFotoAlbum%25252FRadioCorner%25252FSets%25252FTesla420.htm&source=iu&pf=m&fir=N-vXZ1K0YC_TFM%253A%252C8zN0485sK9NjbM%252C_&usg=__fC3b4t2UJrAZDds_TAau_AAY-xw%3D&biw=1366&bih=659&ved=0ahUKEwjQkY6YhLHTAhVQZVAKHUAMDmAQyjcINQ&ei=tpz3WNDeLdDKwQLAmLiABg#imgrc=N-vXZ1K0YC_TFM:

   2. te wszystkie hologramy to projekcje z niewidocznych spodkow szarakow dzialaja jak reklamy przypominajace jak juz ludzie zaczynaja zapominiac o bibli to zaraz reptyle ksiezycowi organizuja jakis seans kinowy na niebie albo sciagna meteora z za marsa i go naprowadza na ziemie i juz strachliwa wiara zaczyna wierzyc w biblijny armagedon i inne takie, to wszytsko sa operacje falszywej flagi, ziemia od 13500 lat jest tylko zarzadzana przez reptyli i szarakow kazdy pleidian andromedan bedzie poczestowany ogniem z planety smierci-tzw naszego ksiezyca wiec jest to fizycznie nie mozliwe zeby inne nacje tu nas odwiedzaly chyba ze maja samobojcze tendencje

   1. Wierzyć w cos to znaczy nic nie wiedzieć, a zresztą, katolikom nie mozna ufac, bo ich wibracje nie maja nic wspolnego ze stworca

  3. A mogłabyś coś więcej opowiedzieć o tej niby technologii holografii od Da vinci ? Niby w jaki sposób Tesla zapożyczył od Da Vinciego tą technologię?

   1. Droga Roni7
    Być może – jmr- był pod wpływem książki „Strategie geniuszy. Myśl jak Freud, da Vinci i Tesla” – Dilts-a Roberta
    Pozdrawiam

 2. Macie jakieś dowody że to od Plejadian ? A może to zupełnie ziemski projekt hmm ? A może autorstwa innej cywilizacji ? Skąd wiecie, że w ogóle Plejadiani istnieją ?

  Matka Boska to typowy hologram. Wirujące słońce to pewnie jakieś pojazdy lub prymitywne talerze odbijające światło lub też jakieś inne hologramy. A śmierć dwójki dzieci wkrótce po tym wydarzeniu to być może na wskutek napromieniowania od tych statków. Kto wie co tam się dokładnie wydarzyło.

  Ale wiem jedno był oto jakiś eksperyment. Bo niestety jakiś dziwnym trafem wszystkie te objawienia i porwania kosmitów zawsze muszą wydarzyć się zwykłym prostaczkom i wieśniakom niczego nieświadomym podatnym na manipulacje. A dlaczego nikt nie kontaktuje się z ludźmi świadomymi lub naukowcami z otwartymi umysłami ?

  1. Biedne dzieciaki zmarły na grypę hiszpankę, która zabiła miliony w 1918 r. i nie jest prawdą, że zjawa powiedziała dzieciakom, że wkrótce zabierze ich do siebie. To wymyśli po ich śmierci ci co „”objawień”” dokonali.

   „A dlaczego nikt nie kontaktuje się z ludźmi świadomymi lub naukowcami z otwartymi umysłami ?”
   A no właśnie dlatego, że trudno byłoby ich oszukać.

  2. Jak słyszę brednie o plejadianach, to pusty śmiech mnie ogarnia. To teorie zbliżone do teorii płaskiej Ziemi, która jest debilnym wymysłem jakiegoś imbecyla.
   WOJNA BĘDZIE. KRÓTKA, ALE BĘDZIE.

   1. Zginie 80% ludzkości, przeżyją Wybrani. Wybranymi nie będą najbogatsi – oni zginą w pierwszej kolejności i nie uchronią ich żadne schrony. Zostaną Wiedzący i Prawdomówni – ochroni ich Absolut.

 3. Plejadianie objawili mi się we śnie kilka lat temu i dlatego wiem, jak wygladaja. są jeszcze inne istoty zlotego koloru, tych też widzialam we śnie, nawet widzialam tych szarakow. najbardziej przyjazne dla nas są istoty pozaziemskie zlotego koloru.

  1. A ja widziałam taką jedną „plejaDankę” na żywo nie we śnie. W lustrze ją widziałam i był to hologram a nie żadna plejaDanka. 🙂

  2. Halino, czemu do Ciebie w snach przyszli? W jakim celu?

   Mi nikt się nie objawia, a gdyby jednak…to zadałabym jasnej pani milion pytań, że uciekłaby szybciej niż się pojawiła. 😀

   1. Dlatego objawili się dla mnie, bo ja przez wiekszosc życia bylam poszukiwaczem prawdy o bogu i bardzo chcialam poznać boga. kościół musialam porzucic i wtedy w snach zaczelam mieć przekazy

 4. MY nie wierzymy, my wiemy- zbyt dużo przekazów na ten temat jest od ISTOT- które moje serce odbiera bardzo pozytywnie- które dają przekaz o istnieniu tej cywilizacji- zresztą H2- już od dłuższego czasu pokazuje bardzo istotne szczegóły istnienia PLEJAD- BA NAWET wikipedia zauważa istnienie PLEJAD:
  ,,Plejady (w katalogu Messiera M45 lub Messier 45; inne nazwy: Baby, Kurczęta, Kokoszki, Siedem Sióstr, Kościół Masoński) – najbardziej znana gromada otwarta na niebie. Swoją popularność zawdzięczają głównie temu, że można je swobodnie podziwiać nawet nieuzbrojonym okiem. Gromada ta znajduje się w gwiazdozbiorze Byka i jest odległa od nas o około 444 lata świetlne (136 parseków). Ta młoda gromada – mająca około 100 mln lat – jest otoczona niebieską mgławicą, która widoczna jest na zdjęciach wykonanych odpowiednią techniką”
  Nawet odnieśli się do znaczenia w mitologii:
  ,,Mityczne Plejady były córkami tytana Atlasa. Na wieść o śmierci swoich sióstr, Hiad, popełniły samobójstwo, a dobry Zeus przeniósł je na niebo jako siedem pięknych gwiazd. Już w starożytności plejadą zaczęto określać grupę wybitnych twórców. W mitologii słowiańskiej Plejady nazywane były na cześć boga Wołosa, Dziećmi Wołosa lub Wołosożarami[5
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Plejady

  1. zeus i jego swita to wszystko slowianie z andromedy, grecy czyli odmiana araba tak naprawde zapozyczyli sobie naszych bogow, na takiej samej zasadzie jak my dzisiaj wierzymy w duzusia i na tej samej zasadzie jak dzisja chinczyk w stanach nazywa sie john albo marry… mamy dzisiaj poplatanie z pomieszaniem

 5. kodowania ciąg dalszy:
  ,,Cud w Argentynie? Figurka Maryi roni krwawe łzy
  W San Jose de Metan, na północy Argentyny, wydarzył się – jak twierdzi jedna z rodzin – cud. Rosana Mendoza przekonuje, że znajdująca się w jej domu figurka Maryi od kilku dni roni krwawe łzy.
  Mały, drewniany dom, w którym mieszka kobieta, stał się miejscem masowych pielgrzymek. W mieszkaniu był także miejscowy ksiądz, ale nie odniósł się do rzekomego objawienia.”
  http://wiadomosci.onet.pl/religia/cud-w-argentynie-figurka-maryi-roni-krwawe-lzy/5ctys22

 6. Maryja Dziewica moze zechciec ukazac sie ponownie ale juz w postaci grzyba atomowego.To chyba rocznicza iluminati jak porobili wierne owieczki w konia po przez wyznaczanie sobie planu bodboju ludzkosci i to jak na ironie tej bardziej cywilizowanej .Niebawem rocznica podboju ROsji i warto mentalnie sie przygotowac na te rocznice ,ktore sobie psychopaci tez przepowiedzieli przy pomocy Maryji Zawsze Dziewicy.Powinnismy sie zatem spodziewac ataku falszywej flagi w imie rozwoju korporacji,ktore aby zapewnic sobie poszluszenstwo obywateli ,musza wystraszyc nieposluszne owieczki i nawrocic je na droge strachu i posluchu.

 7. W Medjugorie i Fatimie wykorzystano technologię obcych Danuta Sharma

  TEN WYWIAD ZDAJE SIĘ JEST Z 2015 ROKU- DLATEGO PODKREŚLAM- ta inwazja miala byc we Francji na EURO 2016- zostalo to unicestwione i juz jest niespełnioną historią- ten wywiad z Panią Danutą Anną Sharmą ( jak każdy zresztą) jest bardzo nam potrzebny, żeby wewnętrzny budzik- głośniej budził!
  ,,Lepiej rozumieć- lepiej wiedzieć!!!
  Bo PRAWDA ma to do siebie, że nie da się oszukać i jest cechą ludzkiej rasy, a nie ras pasożytniczych.
  Jeżeli żyjemy w zgodzie z czkrą serca i działamy na czakrze SERCA- nic nam nie grozi, BO PASOŻYT NIE MA DO NAS DOSTĘPU” ❤
  Danuta Anna Sharma

  1. Czakra serca blokuje serce, a nie je otwiera.

   Na sercu ludzkim zamontowana jest przemyślna pozaziemska technologia – blokujący czip energetyczny. Dlatego nie możemy kochać na… maxa…

   Wszyscy, którzy mówią o miłości, nie wiedzą do końca, co mówią.

   (Temat drażliwy, nie będę go rozwijał ani kontynuował. A każdy ma oczywiście prawo do posiadania swoich świętych przekonań. Podałem tylko suche info – i tyle.)

   Temat ten nie koliduje oczywiście z tematem wrodzonej wrażliwości i wybitnej empatii niektórych zaawansowanych istot, ale technologia nadal pozostaje technologią… 🙂

   1. Taw, tego na szczęscie nie wiesz na 100 %.🙂
    Może ta prawdziwa czysta miłość jest silniejsza niż technologia, może można kochać na maxa. Trzeba tylko przebywać z odpowiednimi ludźmi. Coś musi się otworzyć, odblokować.
    A czakry poodpadają w końcu.
    Zmieńcie serca na żółte. 😉

   2. zolty zielony to kolory biedy afrykanskiej na kazdej afrykanskiej fladze zreszta, kolory powera to kobalt bialy i czerwony jak na kazdej fladze mililitarnej i gospodarczej potegi

   3. NO WŁAŚNIE MOŻE TO JEST ODPOWIEDŹ- dlaczego żółć PRZYPISANO WĄTROBIE- dlaczego matriks wszystko co piękne zmieniał na niepiekne- jeden tylko przykład- SWASTYKA- którą ujrzałam w przekazie Pana TADEUSZA ❤
    I NAWET TERAZ CHCĄC sprawdzić pisownie niepiękne udałam się na GOOGLE- A tu mi się wyświetliło- NIEPIER……L
    tak własnie działa matriks na oparach!!!!!

  2. nie wiem czy nas ksiezycowi ssa przez czakry czy przez penisa ale wiem ze z tego ssania zyjemy 10 razy krocej, jak tych balwanow zgonic ktos wie zanim zeusowi ich popedza ?

   1. Żółć – jako słowo nie istnieje w innych językach i składa się wyłącznie z polskich liter. ŻÓŁĆ – kojarzy mi się z najgoszym. Jedno z przeklęstw: „Niech żółć Ciebie zaleje” – to zawiść i nienawiść w jednym. I w każdym wyradzie „ś”, „ć”.
    Droga Szczęśliwa nie wiem, w tym przypadku mamy odrębne zdanie.
    Kolor naszego serca to karmazyn , nie czerwień (ń).

   2. Elizko kochana, żółty to z przekazu Pana Tadeusza, sama tego nie wymyśliłam przecież. 😊

 8. JA MYŚLĘ, ŻE chodziło o otwarte KOCHAJĄCE SERCE i o milość pozytywną , bo wiemy i rozróżniamy przecież rodzaje milości ❤ Podkreślam, ze to jest moje odczucie i nikomu nic nie narzucam- są przypadki, TY Jestes najlepszym tego przykladem, że technologia jest bezsilna i na niektórych nie działa, bądź jej działanie jest ograniczone 🙂

  1. Technologia, dopóki jest zamontowana, działa na wszystkich. W przeciwnym wypadku już dawno żylibyśmy w raju 😀

   Ja nie umiem jeszcze kochać. Bardzo się męczę na tej dziwnej dla mnie planecie. Próbuję tu trochę się rozeznać po prostu, ale ciężko mi to idzie…

   1. Nowy Wszechświat TO Już nie MY- tylko JA- WYRWY W CZKRACH POWSTALY- dlatego się budzimy- serce to centrum-mózg wykonawca tego co nam zapodaje SERCE ❤
    Pierwsza Czysta Energia Serca i Miłości – Tadeusz Owsianko
    TAW uwierz mi potrafisz KOCHAĆ- my też czujemy się w klatce- dlatego miłością rozrywamy pręty!!!!!!
    TWÓJ BLOG jest świadectwem TWOJEGO KOCHANIA ❤
    Kochanie to bezinteresowne TWORZENIE DOBRA ❤
    Wrażliwość nie jest wytyczną KOCHANIA !

   2. TAW czyli znasz jakieś inne planety :)? No to kim Ty w takim razie jesteś? Przyznaj się.. Toż to piękna planeta 🌍 i przecież sam o tym dobrze wiesz! Przed Tobą najlepsza podróż : nauczyć się miłości 😉 zresztą przed każdym z nas.. Rzeczywiście nie wiemy czym naprawdę jest miłość. Ale.. Po drodze dowiadujemy się, czym ona nie jest! Więc wykluczamy fałszywe „wersje”, to już coś.

   3. Kim jestem? Jestem Który Jestem, jako i Ty przecie 😀 🔆

    Tak, medoda apofatyczna, którą proponujesz, jest najzdrowsza… 😀

    Witam Tak Wysoką Świadomość na blogu i zapraszam do częstszego tu przeJAWu 🙂 💛 🔆 TAW

    *
    Więc tak się moja rzecz zaczyna:
    Potrzebna tobie dyscyplina
    Eliminacji. Po teorie
    Nie sięgaj grzecznie i pokornie.
    Zmieni się zespół zdań najrzadszy
    Gdy zmienisz punkt, z którego
    patrzysz:
    Islandzkie przeglądając sagi
    Pełnej nie dajesz im powagi,
    W staroindyjskie wątpisz mity,
    Obca ci wiedza Atlantydy,
    Totemy prymitywnych plemion
    Zwyczajów twoich nie odmienią
    (Zresztą szacunek im należny
    Co dzień, jak trzeba, w hołdzie
    nieśmy),
    Tak na dzisiejsze spojrzyj baśnie.
    Trochę z ukosa.Choć poważnie.

    (Miłosz, Traktat moralny)

   4. A czy nie żyjemy w raju? Myślę że tak tylko właśnie musimy się rozpoznać kto wokół nas sieje ilu-zje. Ja tam nigdy nie spotkałam żadnych „obcych” a jedynie widzę ludzi którzy są kłamcami, zdrajcami i śmierdzącymi leniami-pasożytami, a z drugiej strony dobrych kochających i naiwnych. Ale jak się to mówi „przyjdzie kryska na matyska” 🙂

   5. Że nie spotkałaś Obcych, nie oznacza, że Obcy nie spotkali Ciebie… 😀

    „Są takie rzeczy w niebie i na ziemi,
    o których się nie śniło waszym filozofom”

    (Szekspir)

    „Prawda nas jeszcze zadziwi”
    (napis na pomniku UFO w Emilcinie)

   6. No właśnie prawda nas zawsze dziwi dlategom zdziwiona 🙂 Jak mnie spotkali to mieli chyba pecha bo ich nie zdążyłam zobaczyć… 😉

 9. Wiecie co, ja czuję, jak z mojej klatki piersiowej wyplywa energia milosci, szczescia, ze z radosci chcialaby wszystkich przytulic. ja od dawna utrzymuję tę energię 💝💝💝💝💝

  1. Gratuluję Halino, ja przed świętami uświadomiłem sobie, że gdy jestem w ciszy czuję jak energia miłości/wsparcia emanuje ze mnie (promieniuje) powodując błogi spokój. Przy różnych okazjach zmieniało się to w formę zachwytu/otwartości/akceptacji dla całego przejawienia.
   Ja to postrzegam jak wkręcenie się na szczególny rodzaj wysokiej wibracji, która dopasowuje się do takich samych (odcina negatywne).

   Powtórzę rozpoznanie które do mnie przyszło w postaci frazy:
   Kocham Was,
   Kocham Świat
   Kocham Siebie
   Kocham Wszystkich

   1. Witaj slawoj kazda osoba ktora ma energię indygo wczesniej czy pozniej uruchomi ją. w sobie

 10. do M 🙂 – myślę, że dzisiaj dane mi bylo poznac odpowiedź kim jest TAW ❤
  ,,Nadszedł czas powrotu, nadszedł czas, że człowiek ponownie odzyskuje to, co utracił. Na Ziemi inkarnowało się dzisiaj wielu Avatarów i Wyższych dusz aby pomoc ludzkości w aktywowaniu DNA.''

  1. Myślę, że dzisiaj dane mi bylo poznac odpowiedź, kim jest Elaszka ❤
   „Nadszedł czas powrotu, nadszedł czas, że człowiek ponownie odzyskuje to, co utracił. Na Ziemi inkarnowało się dzisiaj wielu Avatarów i Wyższych dusz, aby pomoc ludzkości w aktywowaniu w nich pełnego potencjału Odwagi,
   Samozaparcia,
   Prostolinjności,
   Uczciwości,
   Nonkonformizmu,
   Waleczności Serca, Wielkoduszności,
   Umiłowania dla Matki Ziemi…” 💚

   1. Tylko ISTOTA Z OGRZANYM MIŁOŚCIĄ SERCEM W KOLORZE ZŁOTA jest w stanie wypowiedzieć tak piękne słowa! Twoje SERCE EMANUJE TAK GORĄCĄ PIĘKNĄ MĄDRĄ POZYTYWNĄ miłością, że chyba tylko ten kto ma zarośnięte oczy nie jest w stanie odczuc tak PIEKNEJ ISTOTY, która tyle z siebie bezinteresownie daje, żeby najsubtelniej nas wybudzić- KOCHAMY CIĘ TAW i DZIĘKUJEMY ❤

   2. Wlasnie, Elaszka, masz krysztalowa duszę. powiem ci, ze w latach dziewiedziesiatych zeszlo wie dusz na ziemię, które maja specjalną energie, ale niektorzy o tym nie wiedzą, bo podlegaja pod kościół. mam jeszcze starszych od tych z gimnazjum, jeden z nich ma energię duszy bialego maga. wszyscy go lubia. A ten syn, co pisal egzamin, jest gwiezdnym dzieckiem, on nikogo nie chce się sluchac, nikomu nie szkodzi. te nasze dzieci sa jakos dziwnie zaprogramowane przeciwko temu systemowi.

  2. a mi się TAW dziś przyśnił 😀

   Lecieliśmy samolotem i TAW to była moja nauczycielka muzyki z podstawówki Pani Irena 😀

   Ja nie wiedziałem podczas lotu, że Pani Irena to TAW (ten lot wg. mnie symbolizował etap życia) i potem okazało się, że TAW mnie całe życie pilnował, z daleka się opiekował i wskazywał droge (tak incognito), choć większość uważała go (we śnie Panią Irenę) za takiego niegroźnego wariata…

   potem w samolocie coś się działo, ale tego już nie pamiętam, więc nie opowiem

   potem zjawił się znany aktor Gerard Butler

   I pokazałem mu swój nóż, on mi swój i mój był dłuższy i lepszy, choć jego był cięższy – noże te wyglądały zupełnie inaczej niż obecne – ostrze przypominało gałąź, albo róg jelenia ew. klucz płaski z zaostrzonymi krawędziami

   siedział sobie TAW/Irena i Butler na kucaka i gadali ze sobą 🙂

   Taki senek dziś miałem 🙂

   1. Ale numer – kucak przy Drzewie 🌳 to moja ulubiona pozycja przy komponowaniu (nauczycielka Muzyki Niebiańskich Sfer) bloga 😀

    Jesteś mi bardzo bliski, Biały Wilku, i czuję, że znamy się z dawnych wołchwowych czasów… 🔆

 11. Komu tu wierzyć w temacie czakr?
  „Prawie wszystkie książki dotyczące nauki o czakrach w „Epoce Ryb” opisywały system siedmiu głównych czakr. W obecnym okresie w „Epoce Wodnika” człowiek zaczyna łączyć się z Uniwersum poprzez 13 czakr. Pełne ich otwarcie podniesie człowieka świadomość i uruchomi proces przyłączenia do Uniwersum – wniebowstąpienie.
  …Każda wibrując z inną siłą produkuje inny kolor i wpływa na kolorystykę naszej aury.
  Również każda czakra jest połączona w ciele fizycznym z jakimś głównym organem i gruczołem dokrewnym. Od naszych myśli, uczuć i emocji będzie zależeć czy w nasze czakry wpłyną energie: pozytywne lub negatywne i jak się zamanifestują w naszym życiu.”
  To teraz już mamy 13 czakr w ciele nowego człowieka?
  1. Czakra korzenia – kolor czerwony
  2. Czakra sakralna – kolor pomarańczowy
  3. Czakra splotu słonecznego – kolor żółty
  4. Czakra złotej gwiazdy – kolor złoty
  5. Czakra dolnego serca – kolor różowo pomarańczowy
  6. Czakra średniego serca – kolor zielony
  7. Czakra górnego serca – kolor emeraldowy
  8. Czakra gardła – kolor turkusowy
  9. Czakra ust – kolor srebrny
  10. Czakra zmysłów – kolor chabrowy
  11. Czakra trzeciego oka – kolor indygo
  12. Czakra korony – kolor fiołkowy
  13. Czakra astralna – kolor magenta (fuszja) ( ze strony vismaya-maitreya).
  TAW, podążając myślą za Tobą, jesteśmy technologicznie coraz bardziej osaczeni?

  1. Nie coraz bardziej – na szczęście coraz mniej, bo jesteśmy w trakcie potężnych ewolucyjnych procesów transformacyjnych naszego systemu cielesno-energetycznego. Droga jest jeszcze długa, ale procesy już się rozpoczęły 🙂 Jedząc Trawę (sTrawę) 🌱🌱🌱🌱, chodząc boso 👣 oraz przytulając się do Drzew 🌳🌲🌳🌲, przebieg tych transformacyjnych procesów znacznie ułatwiamy.

   Czakr jest tylko pięć, nie siedem ani nie trzynaście. Ale radziłbym Ci nie inwestować swojej cennej słowiańskiej energii w czakry, bo w ten sposób ich nie zdejmiesz – lepiej w tym czasie po prostu pospacerować na bosaka 👣 😀 💚

   1. Drogi TAW, znasz moje stanowisko co do czakr, DZIĘKUJĘ za to co napisałeś.
    Twoje słowa są ważne dla budzących się.

   2. cz AKRY – KARY (może być w sensie kara/ukaranie albo czarny/mroczny/zły)

    wg mnie powinno to mniej więcej wyglądać tak:

    i tak:

    Z tym, że więcej światła – po prostu światło w środku i na zewnątrz – wszędzie i wszystko białe światło

    Ale mi się osobiście podoba ten obrazek:

    Ognisty anioł….

  2. Elizko, nie musisz nikomu wierzyć, posluchaj tylko swojej duszy, intuicji i one powiedzą ci, co jest zgodne z tobą

   1. Oczywiście, że nie musisz, a nawet nie powinnaś nikomu wierzyć, ponieważ epoka wiary odchodzi bezpowrotnie.

    Wiara nie jest żadnym narzędziem badawczym, więc stanowi treść śmieciową. Wiara była narzędziem manipulacji populacji, więc jako taka jest już do zutylizowania przez nową epokę.

    Treści, które prezentuję w tym serwisie, nie są „do wierzenia podane”. Dzielę się tu jedynie swoimi prywatnymi odkryciami. A jako i Wy, moi drodzy Czytelnicy, codziennie odkrywam coś nowego.

    Jest to proces wiecznego rozwoju Wszechświata.

    Ci, którzy przestali się rozwijać, nawet nie zdają sobie sprawy, że są martwi. Polska to kraj żywych trupów.

 12. Powiem wam, że moja świadomość odrzucila wiedzę o czakrach. panie gmozabija, randki mnie nie interesuja, nie posiadam żądzy seksu, wyroslam z tego. stalo się coś takiego ze mną, jak bylabym dziewica. ale serce promieniuje

   1. Dziękuję!TAW .do milosci cielesnej trzeba mieć odpowedniego partnera .faceci przewaznie lubią zniewalac kobiety .bylam juz w zwiazku.ale czulam się jak niewolnik .

   2. Związki typu kat-ofiara zachodzą tylko wówczas, gdy obie strony mają wgraną taką matrycę wzajemnej zależności…

    Więc „katostwu” jednego partnera musi w jakiś nierozłączny sposób odpowiadać „ofiarnictwo” drugiego, inaczej nie doszłoby do związku.

    Jeśli wykasuje się stare wzorce, zniknie powielanie modelu.

    Czego z serxa (przysięgam, że samo mi się tak napisało! 😀 ) Ci, Halinko, życzę ❤ 🔆

   3. Halinko ❤ nie rezygnuj -PROSZĘ- zbliża się czas, że będzie coraz więcej nas i ujawnią się oni- prawdziwi SLOWIANIE, którzy potrafią , dbać, uleczać, kochać, opiekować się, nawet pyszną zupkę ugotować ❤ no i mają yaya kiedy trzeba i nie zawahają się ich użyc kiedy potrzeba bronić swej RODziny 🙂
    Halinko masz CUDowne Dzieci – moje też tego systemu nie trawią i ten system to czuje, bo wciąż je atakuje:)
    TAW dziękuję za piękną piosenkę- jest super 🙂
    Czakry są bardzo niebezpieczne- jeżeli próbuje się je usuwać
    Poczekajmy przyjdzie czas- a nadchodzi, że poodpadają te skurczybyki- fajnie jest polezec sobie na trawie- normalnie można wyczuć jak Mateczka Ziemia drży i czuje się niesamowity przepływ energii!
    TAW, a to połączenie serca i seksu to Ci bardzo fajnie się ułożyło! Wszystkim Wam Kochani życzę SERXA ❤ ❤ 😀

   4. Halinko masz racje że lubią zniewalać, ale to nie faceci to zwykli przebierańcy którzy ich udają. Zwykłe dziwki które wyszukują wspaniałych kobiet ale jednocześnie sami padają ofiarami podobnych sobie kobiet i choć grają swoją rolę to są przegrani, i to wcale nie są żadne matryce i inne dziwolągi to cwaniactwo i zepsucie. Nie na darmo si e o kimś mówi że zepsuty 🙂 I to dosłownie i w przenośni, za chwile każdy to rozpozna i nie da się więcej nabrać na grę iście z piekła rodem. Ale Ty o tym wiesz…. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s