52 myśli w temacie “Z martwych wstanie

  1. Wątpienie jest cechą mędrca.

   A odpowiedź na Twoje pytanie zawarta jest na trzystu stronach obszernej monografii Janusza Bieszka „Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna”.

   Słowo „imperium” na określenie starożytnej Polski wymyśliłem nie ja, ani nawet nie Polacy. Słowo to widnieje na anglosaskiej mapie z czołówki strony, którą czytasz.

   Zresztą, jak inaczej nazwać ów starożytny słowiański twór, którego do 966 r. nie były w stanie pokonać największe potęgi tej planety:
   ani sławne z podbojów Cesarstwo Rzymskie,
   ani król Azji Aleksander Macedoński,
   ani królowie Persji tej rangi historycznej co Cyrus II Wielki czy Dariusz I Wielki?

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/08/bracia-slowianie-pobudka-jestesmy-antycznym-nigdy-nie-zwyciezonym-ludem-skoro-nie-zdolali-nas-pokonac-najwieksi-zdobywcy-swiata-to-i-z-nwo-sobie-poradzimy/

   Oczywiście, starożytne imperium Lechitów nie było imperium w rzymskim znaczeniu tego słowa, bo i nasza RODzima kultura była (i będzie) oparta na zupełnie innym niż rzymski but paradygmacie.

  1. Nie robię widzeń tematycznych na zamówienie. Po prostu zaufałem Przestrzeni i jestem otwarty na spontaniczne „dary informacyjne” z przyszłości. Są one rzadkie, ale niezwykle donośne, istotne. I przychodzą same, nie wymuszam ich. Tak było z info o tym, że panowie na „i” przegrali i że projekt Nowego Porządku nie wypali; tak było z info o tym, że nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie; tak było z info o zawartości Kopca króla Kraka; tak było z info o tym, że główni sprawcy „zła” na planecie unikną jednak kary…

   Co do 17.05.2017 powiem tyle: byłbym zdziwiony, gdyby nasi kosmiczni bracia na „P” nie odwalili w tym dniu jakiegoś znaczącego numeru, tym bardziej, że przez sto lat wykreowali w Ziemianach tyle społecznego lęku, że mają na czym teraz budować swoje własne projekty w stosunku do Ziemi…

   1. Chodziło Ci chyba o 13 nie o 17 😉 Ci sprawcy „zła” unikną kary tutaj w tym żywocie, bo pewnie w ostatecznym rozrachunku zmierzą się jakoś ze swoim dziełem – co posiejesz to zbierzesz.

    Z okazji „świąt”, na wiosnę 🙂 przyszło do mnie też takie rozpoznanie w postaci mantry/modlitwy którą często powtarzam:
    Kocham Świat,
    Kocham Was,
    Kocham Siebie,
    Kocham Wszystkich !

 1. 17 maja 2017 r. w tym dniu bedzie dobra energia bialego maga i fala zoltej gwiazdy także. badzmy dobrej mysli ze bialy mag zadziala na nas pozywnie w kierunku wyzszego rozwoju

 2. 13 maj 2017 w tym dniu motorem bedzie milosc. nikomu, kto ma w sobie energie milosci, na pewno nic zlego mu się nie stanie. energia bialego psa bedzie działać korzystnie na niektorych

 3. To stary wpis 🙂 Blog Twój to kopalnia wiedzy- wciąż trwają prace odkrywkowe i wciąż coś nowego sie dowiaduje- tekst napisany rok temu- dobre sobie- my to poznajemy dopiero, a TY to znasz ood dawna- to musi być bardzo męczące, że to tak się rozwleka czasowo- a z tym spotkaniem slowiańskim w przyszlości na Narodowym PIEKNIE BRZMI ❤

  1. No tak, dla mnie to są oczywiste oczywistości. Szkoda, że tylko kilka (dosłownie) osób w Polsce o tym wie, że Jezus nie został ukrzyżowany. A nawet tych kilka osób, które wiedzą, boją się o tym mówić.

   Prawdę na ten temat znają też muzułmanie. W tej sprawie Koran się nie myli.

   1. Ja mowilam ludzom o tym, ze Jezus nie zostal ukrzyzowany, ale coś z tymi ludzmi się dzieje, w ogole nie przyjmuja zadnej nowe wiedzy, są po prostu w stanie amnezji i muszą przejsc wstrzas silny, zeby odblokowaly im się umysly

   2. ,, Ja mowilam ludzom o tym, ze Jezus nie zostal ukrzyzowany, ale coś z tymi ludzmi się dzieje, w ogole nie przyjmuja zadnej nowe wiedzy, są po prostu w stanie amnezji i muszą przejsc wstrzas silny, zeby odblokowaly im się umysly”

    Na zmianę poglądu, wierzenia opartego o duchowe wnętrze, człowiek potrzebuje mniej więcej tyle czasu, ile zabrałaby mu nauka i ćwiczenia dla uzyskania stanu swobodnego chodzenia na rękach.
    Największą blokadą uniemożliwiającą ,,przebiegunowienie” jest wytresowane przez lata poczucie winy i bojaźni( do słowa jaźń dodano przedrostek ,,bo”)

    Nie ma znaczenia czy faktologiczne ukrzyżowanie miało miejsce czy nie. Gdyby ukrzyżowanie nie było faktem, stworzono by inne hekatomby w ,,życiorysie”, aby ludzi utrzymywać(utrzymuje się do dziś) w ciągłym poczuciu winy, a więc bycia gotowym na karę, przyjmowanie i ,,godne” znoszenie jej – to jest ogromne spustoszenie w mózgu człowieka, który nie dość, że żyje w ciągłym lęku bycia winnym, bycia nikim, bycia ofiarą, to jeszcze w kacie stwarzającym ten stan, nasłuchuje wskazówek rozwiązania swego problemu.

    To nie Bóg(Bogowie, Wyższe Astralne Byty, Wyższa Inteligencja etc.) karze człowieka i umieszcza go w centrum niskich wibracji cierpienia.

    To człowiek będący w nieustannej gotowości przyjmowania ,,zasłużonej kary” SAM SWOIMI NISKIMI WIBRACJAMI UMIESZCZA SIEBIE W POLACH ENERGII Z NIEZLICZONYMI WARIANTAMI KAR (CIERPIENIA)

    Oto rdzeń tajemnicy zawładnięcia WOLĄ CZŁOWIEKA, UCZYNIENIA GO NIEWOLNIKIEM BEZ WIDOCZNYCH KAJDAN, ALE NA WŁASNE ŻYCZENIE.

    Jeżeli nie można odebrać człowiekowi jego wolnej woli(BO NIE MOŻNA), to podstępem ustawia się jego struktury myślowe tak, aby dokonał ,,wolnego wyboru”, sądząc, że służy to jego dobru.

    Ponadto człowiek z poczuciem winy(np. za zabicie, za ukrzyżowanie kogoś), wypluty, wyzuty, wymięty żyje na płytkim oddechu, nie pozwalając sobie na pełnię energii życiowej, na radość i wolność myśli – szybujących między niebem a ziemią ptaków.

    O wyzwolenie z poczucia winy, umniejszającej wartość i piękno człowieka chodzi.
    Wyprostowanie i rozwinięcie skrzydeł, skulonych pod płaszczem iluzji, to droga niełatwa, ale przywracająca wolność myśli i spokój uczuć.
    A gdy chodzi o te ostatnie …

    DANE WAM BĘDZIE TO CO ODCZUWACIE.
    Nie to o co prosicie, bo prawie zawsze prosicie o przeciwieństwo swoich uczuć.
    Prosząc o zdrowie, czujecie się chorzy, prosząc o piękno odbijacie je od poczucia brzydoty, prosząc o dostatek wychodzicie z podstawy poczucia biedy i ubóstwa.

    CHOĆ BYŚCIE WYPOWIEDZIELI WSZYSTKIE NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA, A W SERCU PIĘKNA I MIŁOŚCI NIE MIELI, TO PIERWSZYM CO DO WAS PRZYJDZIE BĘDZIE CIEMNOŚĆ I SMUTEK SERC WASZYCH.

    ,, Boże, proszę, aby świat był bez wojen!”

    Co odczuwasz? Piękno i pokój, czy cały ogrom tragedii?…

    Zło służy jedynie dla urzeczywistniania dobra.
    Walka ze złem wzmaga tylko jego siłę.
    O wiele pożyteczniej jest całą swoją energię przeznaczać na budowę dobra.
    To za nim w końcu wszyscy tęsknimy i dążymy w marzeniach.
    Usychają tylko te tęsknoty i marzenia, których nie zasilamy energią swego życia.

    Ale ,,żem sie” rozpisała 🙂 🙂
    Ktoś, kto dotrwał do końca moich wywodów, może spokojnie uznać siebie za mistrza świata 🙂 🙂 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.

   3. Krysiu kochana, bloga zakładać nie musisz ale pisz tu częściej.

    pozdrawiam serdecznie również

   4. Krysiu, ja dotrwałam 😀 mądrego pisania nigdy za dużo.
    Od siebie dodam tylko jedno zdanie: my wszyscy mamy w sobie moc/siłę wyjścia z matni naszego zniewolenia, stosując na swoich życiowych drogach siew dobroci i miłości, i tylko tyle, co wcale nie jest trudne dla chcących………… ❤

   5. Krysiu ❤ Ja też z ciekawością przeczytałam i podpisuje się pod ANNĄ, SZCZĘŚLIWĄ I TAW- PIĘKNY I MĄDRY TEKST 🙂

   6. Krysiu, zacytuje, bo to wazne, to ARCYWAZNE:
    „O wyzwolenie z poczucia winy, umniejszającej wartość i piękno człowieka chodzi.
    Wyprostowanie i rozwinięcie skrzydeł, skulonych pod płaszczem iluzji, to droga niełatwa, ale przywracająca wolność myśli i spokój uczuć.
    A gdy chodzi o te ostatnie …

    DANE WAM BĘDZIE TO CO ODCZUWACIE.
    Nie to o co prosicie, bo prawie zawsze prosicie o przeciwieństwo swoich uczuć.
    Prosząc o zdrowie, czujecie się chorzy, prosząc o piękno odbijacie je od poczucia brzydoty, prosząc o dostatek wychodzicie z podstawy poczucia biedy i ubóstwa.”

    CZLOWIEK TO BRZMI DUMNIE !

    Sprytne manipulacje potworow, ktore wymyslily okowy „poczucia winy”, a wiadomo, ze psychopaci i perwersyjni poczucia winy nie maja…ale czy to ludzie ???

 4. W piątek ta piosenka sprawiła, że małam WSPANIAŁY WZLOT RADOŚCI:
  Ważne że potrafisz widzieć dobro
  Ważne że dostrzegasz jego ogrom
  To kształtuje twój światopogląd

 5. JESTEŚCIE NIEZBĘDNI, ŻEBY ZATRZYMAĆ UPRAWY GMO W KRAJU!!!

  Ci co mogą powinni POJAWIĆ SIĘ MASOWO W SEJMIE 21.04.2017 r.!
  Przysyłajcie zgłoszenia (imię i nazwisko) na listę wejść na komisję rolnictwa na adres: lenahuppert@wp.pl , inaczej Was nie wpuszczą.
  W biurze przepustek w sejmie trzeba być ok. godz. 9:00.

  Inni – piszcie listy do Ministerstwa Rolnictwa i Szanownego p. Szyszki.
  Jeszcze dwa lata temu zarówno Jan Szyszko, jak i jego partyjni koledzy uważali, że GMO to wielkie zagrożenie dla zdrowia Polek i Polaków, zwierząt i środowiska naturalnego. Dziś jednak poseł Szyszko o tym zapomniał i reprezentuje interesy ponadnarodowych koncernów biotechnologicznych.
  Mimo naporu wiele krajów w UE i na świecie skutecznie zakazało uprawy GMO ( Węgrzy w swojej Konstystucji wprowadzili wprost zakaz upraw GMO) i znakuje produkty nie skażone genetycznie.
  Tymczasem w Polsce sytuacja niespodziewanie się zaostrzyła i rząd w trybie przyspieszonym forsuje zmiany w ustawie o organizmach genetycznie modyfikowanych, chcąc dopuścić utworzenie stref uprawy GMO.
  Proponowane przez rząd pasy ochronne o szerokości 3 km nie będą stanowić żadnej przeszkody dla pszczół i wiatru, co oznacza, że transgeniczny pyłek roślin z łatwością przeniesie się na pola konwencjonalne. Wprowadzenie GMO do środowiska to proces nieodwracalny, który niesie ze sobą katastrofalne skutki.

  1. „Dziś jednak poseł Szyszko o tym zapomniał i reprezentuje interesy ponadnarodowych koncernów biotechnologicznych.”
   Nie zapomnial…

   ZDRADZIL ! NaROD

 6. Kazdy na tym blogu posiada cenna wiedze. TAW, zalozenie tego bloga bylo wspanialym pomyslem. dzieki temu mozemy zrobic cos dobrego. przyjdze czas, ze ludzie będą zagubieni i chorzy, wtedy będą potrzebować naszej pomocy. tej wiedzy, którą zdobylismy, nikt nie może nam zabrac

  1. 🙂
   Komu sie da, pomagajmy juz teraz m.in. wzmacniajac SILY WITALNE, Poczucie Godnosci, Wartosci, Checi do Zycia i Tworzenia.

 7. Czy to możliwe żeby Leonardo da Vinci miał takie wizje:

  „Ujrzyjmy stworzenia na ziemi, które będą wiecznie walczyć z sobą nawzajem, z wielkimi stratami i częstymi zgonami po każdej stronie.
  Ale te straty i śmierć nie będą stanowić zapór dla ich złośliwości; wielka liczba drzew w olbrzymich borach świata zostanie zwalona na ziemię przez ich wściekłe ręce; a kiedy już napchają się jedzeniem, zaspokoją swoją żądzę zadawania śmierci, klęski, zmuszania do ciężkich robót, stosowania terroru oraz wygnania wobec każdej żywej istoty, i z racji swojej bezgranicznej pychy zapragną się wznieść ku niebiosom, nadmierny ciężar ich członków przytrzyma ich na dole.
  Nic nie zostanie na ziemi ani pod ziemią, ani w wodach, czego by nie ścigano, nie niepokojono i nie niszczono.

  A to, co się znajduje w jednym kraju, zostanie zabrane do innego; a z własnych ich ciał zostanie utworzony grobowiec i droga, którą będą przechodzić wszystkie żywe ciała przez nich zabite.
  O Ziemio! Cóż cię wstrzymuje, abyś rozwarła głębokie szczeliny twoich ogromnych przepaści i pieczar, i cisnęła ich głową w dół w te otchłanie, aby już w obliczu niebios dłużej nie ukazywać takiego dzikiego i bezlitosnego potwora?”.

  Leonardo da Vinci, człowiek z przyszłości, który swą wiedzą wyprzedził niejednego żyjącego w 21. wieku, chodzi za mną od chwili gdy dowiedziałam się, że ze ściętych w Polsce drzew w Danii i Holandii produkują domy.

  1. My stoimy trwale , pewnie
   jako mury Grodu
   CZARNA ZIEMIA wchlonie tego,
   Kto zdrajca NaRODu
   (…)
   Hymn Wszechslowianski

   „O Ziemio! Cóż cię wstrzymuje, abyś rozwarła głębokie szczeliny twoich ogromnych przepaści i pieczar, i cisnęła ich głową w dół w te otchłanie, ”
   L.da V.

  2. No wlasnie ludzie cały czas ze soba walczą z powodu odmiennych pogladow i braku milosci do naszego stworcy .nie wszyscy chcą ze sobą walczyc ta wizja jest poto zeby nakręcać wojjny to plejadianska metoda

   1. Wojny to raczej specjalizacja ras gadzich. „Anioły” z Plejad są dosyć wyewoluowaną cywilizacją, tzn. w przeciwieństwie do prymitywnych gadów mają świadomość działania prawa przyczyny i skutku, czyli energii zwrotnej – i ingerują w tak subtelny i inteligentny sposób, by całe „karmiczne” odium kosmicznych ingerencji spadało nie na sprawców, lecz na ofiary.

    Popatrzmy, jak inteligentnie przeprowadzili projekt Fatima. „Jasna pani” z Fatimy nigdy nie twierdziła, że jest matką Jezusa czy córką Mahometa – to sami Ziemianie tak ją zinterpretowali… „Karma” więc idzie na nas, nie na nich…

    *
    Na Ziemi w tej chwili ingerują nie tylko obie wymienione rasy. Ras jest kilkanaście, a może i kilkadziesiąt. Niektóre się tylko przypatrują kosmicznemu procesowi Wielkiej Pobudki Słowian. Bo to jest jeden z najważniejszych procesów kosmicznych w dziejach stworzenia.

    Gdyby Polacy RODacy Słowianie
    mieli świadomość doniosłości tego procesu,
    natychmiast przestaliby się kłócić i nienawidzić.
    Niestety są bardzo inteligentnie zarządzani z zewnątrz,
    by codziennie wytracać całe swoje – najcenniejsze w całym Uniwersum! – zasoby energetyczne.

   2. REGENEROWAC SILY FIZYCZNE I DUCHOWE !
    Jesc zdrowo!
    ZYC w ZGODZIE z Rodziną, sasiadami, kolegami!
    Na DOBRY POCZATEK ❤

   3. Regeneracja naszego DNA jest kosmicznym transformacyjnym procesem, który przebiega właśnie teraz. Jest to niezwykle trudny, a nawet bolesny proces, bo nasze aktualne ciała to żywe trupy.

    Musimy natychmiast pozbywać się najdrastyczniejszych implantów, a więc rtęci z zębów.

    Musimy wspomagać się Boskim Nektarem Matki Ziemi, a więc Ziołami 🌱

    Musimy wspomagać się Słońcem 🔆

    A najłatwiej regeneracyjne, transformacyjne procesy optymalizować, chodząc codziennie na bosaka 👣 Tworzą się wówczas nowe połączenia neuronalne w mózgu, dzięki czemu możemy z czasem wychodzić z najgorszych chorób, z rakiem, alzheimerem, parkinsonem i autyzmem włącznie. A osobom w śpiączce codziennie, jak najczęściej delikatnie stymulować palce u stóp.

   4. Skoro Plejadianie „omijają” prawo karmy, czy to znaczy, że upiecze im się ich knowanie? Z jakiegoś innego źródła była wzmianka o tym, iż po śmierci człowiek ma rozeznanie wszelkich swoich działań łącznie utajonych. Nie sądzę, też aby Bóg/Źródło było na tyle ułomne, iż nie pomyślało by i o takich „bypassach karmicznych” ;). Może ktoś kiedyś Plejadian wkręci w jakieś cuda ? 😛

   5. Oni są bardziej wyewoluowani i bardziej inteligentni od Ziemian i na razie to właśnie oni robią nam „cuda”, gdyż specjalizują się właśnie w religijnych ściemach. Większość „cudów” w chrześcijaństwie (objawienia, cuda eucharystyczne, wrzenie krwi w ampułkach, holograficzne klony ojca Pio [„bilokacja” o. Pio], fiołkowe zapachy itd.) to właśnie ich robota. Oni to traktują jak zwykłe badania naukowe z socjologii na innych planetach. Eksperymentują na nas, podobnie jak my eksperymentujemy na populacji szczurów.

   6. „Skoro Plejadianie „omijają” prawo karmy,”

    ” Oni to traktują jak zwykłe badania naukowe z socjologii na innych planetach. ”

    mhmmm…
    Jakiekolwiek „badania” na organizmych ZYWYCH nie sa zgodne z PRAWAMI NATURY, wiec cos tu nie tak… „P….nie” czyniac to nie szanuja PRAWA DO ZYCIA…
    Badania na „szczurach” to tez brak szacunku do ZYCIA!
    Wydaje mi sie , ze Prawo Karmy w tym rozumieniu ich nie omija…

   7. Czy to by znaczylo, ze zadaja cierpienia duchowe i nie odpowiadaja za nie karmicznie ???
    To smierdzi perwersja…cos jak „sado masochizm” Bo faktycznie w sadomasochizmie ???Kto jest „ofiara” a kto jest „oprawca”
    Moze to o to chodzi, ze oni prowokuja „takie relacje” duchowe i inne byty w to „dobrowolnie” wchodza ???
    ale manipulacja jest manipulacja . To sie nazywa w PRAWIE : NADUZYCIE ZAUFANIA…
    Cos tu nie gra, ale nie wiem co???

 8. We Francji robi się gorąco. Rośnie poparcie Melenchona, który goni Macrona i może wejść do II tury. Wygląda na to, że Le Pen wygra. http://niezalezna.pl/97060-le-pen-blizej-wladzy-dzieki-hollandeowi A 13.05.2017 może być gorąco, bowiem islamiści już dawno zapowiedzieli jakąś dużą akcję tego dnia. I to na nich bym raczej stawiał niż na naszych kosmicznych braci na P. Oby nic się tego dnia nie stało. Wizualizujmy spokój.

 9. Witam!

  Taki ciekawy dziś komentarz znalazłem w sieci! Mogę się pod nim podpisać, choć nie jest mojego pióra .

  ” togarma2015
  31 Grudzień 2015 o 15:57

  Strachy na Lachy !
  Lechici odpadli od swego źródła ,swego Boga,a reszta świata jakby o tym fakcie zapomniała i nadal kultywuje, to czym Lechici byli i to w najgorszym wydaniu,bo sami chcą być ‚bogami’ na wzór Lechitów,którzy byli jedynie kapłanami,obdarzonymi przez Boga boskością.
  Prawdziwi Słowianie nie czcili bogów,ani ich personifikacji, czcili jedynie naturę i kosmos.
  Odstępcy zaczęli doszukiwać się przejawów mocy boskiej w przedmiotach,ludziach,zwierzętach i zjawiskach sił natury i zaczęto stawiać temu posągi,postacie i odwzorowania astrologiczne,które przejęły inne narody.
  Postać absolutnego jednego Boga dla wszystkich,jest formą kolektywną,mająca na celu złączyć cały świat w jedną religie w jednego boga szatana.
  Jeśli Islam wzoruje się na Panu Lachu z Lechi ,to tylko z nazwy,bo ich wierzenia są czysto kabalistyczne,wywodzące się z pierwocin babilońskich,kultu Nemroda i syna Tamuza i co najważniejsze matki Semiramidy.
  Do tej pory muzułmanie odnoszą się z szacunkiem do matki,bogini niebios,kiedyś Izyda,potem Efezka,dziś Maria.
  Największe objawienia maryjne miały miejsce w post-arabskich krajach jak np.Portugalia. Islamiści nie mogą czcić Lacha jako Boga Najwyższego,bo oni wyznają kult semicki,który jest wyniesiony z Babilonu za sprawą Izraelitów,którzy dzisiaj są żydami Talmudycznymi.
  Mają Boga jako Lacha,bo etymologicznie Lach znaczy Bóg i to nazewnictwo jest zaczerpnięte od Izraelitów przez babilończyków ,którzy byli tam w niewoli.
  Jeśli Lechici-Lachowie byli Panami-Bogami,to islam czci tylko jakiegoś tam człowieka,lub lud reprezentujący Boga,a jeśli tak jest to właśnie Lechici zapoczątkowali wyższość nad narodami co się mści po dziś dzień.
  Dzięki tej ideologii wyższej nacji teraz każdy może się uznać za naród wybrany i wybijać inne narody niewiernych w imie ‚boga’.

  Problemem stało się dla wszystkich zrozumienie ,że absolut został sprowadzony do roli ‚boga’ w człowieku i dlatego zjednoczenie się wszystkich religi we wspólną idee ‚boga’ w nas jest szatańką grą od wieków.

  Bóg jest bezosobowy !

  Nie ma Boga typu Allach,Siwa,Jehowa,Mitra,Jahwe,Zeus ,czy Apollon , te postacie to demony.”

  1. Niesamowity komentarz, podaje w pigułce ogromną wiedzę.

   Dwie uwagi do komentarza:

   1) „Prawdziwi Słowianie nie czcili bogów ani ich personifikacji, czcili jedynie naturę i kosmos” – to jest ISTOTA RZECZY, gdy mówimy o słowiańskich „bogach”. A tego większość budzących się Polaków RODaków Słowian kompletnie nie rozumie. Słowiańscy „bogowie” to tylko emanacje sił Natury.

   Prawdziwymi bogami jesteśmy bowiem my sami 🔆

   2) I nie chodzi tu o „wywyższanie się jednych narodów nad inne”, bo wszystkie rasy pochodzą ze Źródła Wszechbytu, lecz o specyfikę słowiańskiego „boskiego” genotypu, o którym inne rasy mogą tylko pomarzyć (lub go wykradać).

  2. Ja bym to streścił krótko tak: Bóg/Stwórca nie jest w ogóle żadną istotą, ale jest to centralna kosmiczna świadomość i energia. Dlatego modlenie się do jakichkolwiek wizerunków jest zupełnie bez sensu. Nasi przodkowie oddający cześć naturze i kosmosowi musieli o tym wiedzieć zanim wyprano im mózgi.

   1. Cytując za Basharem,
    http://holistic-integrity.net/jesus-christianity-an-et-perspective
    Cywilizacja Essessani używa określenia „Wszystko co Jest” (Całe Przejawienie). Bóg/Źródło ma swóją świadomość, wg mnie, tak jak źródło „wie” że urodziło rzekę 😉 Ja to tak czuję, a i wpisy wcześneijsze pokazują, że próbujemy na swój ludzki rozum albo zrobić Boga „osobowego/ludzkiego”, albo jako mechanistyczny/bezosobowy wszechświat, ale to wszystko jest jak rzutowanie na kartkę obrazu 3D.

   2. Co do kwestii tak zwanego Boga, na naszym etapie ewolucji świadomości wystarczy wiedzieć, że:

    1) nie jesteśmy czymś oddzielnym od niego (sakramenty i odpusty służyły oddzieleniu),
    2) wszelka energia we Wszechświecie jest świadoma.

    A pan Tadeusz Owsianko dodaje jeszcze, że „każdy człowiek jest pełną wersją Ojca”.

 10. Tak TAW, zgadzam się z twoimi uwagami. kosmos i sily przyrody to wsparcie slowian prawdziwych. ogolnie sily przyrody wspolpracuja ze mną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s