68 myśli w temacie “Nieodwołalnie kończy się czas niewoli Słowian w Polsce. Już wkrótce odzyskamy Polskę z rąk nie-Słowian

 1. kukiz sie rozkrecil bedzie solidna opozycja byle ich przybywalo, rysiu debil jak zwykle scheciu ham psl bez jajec jak na pogrzebie

 2. Cudne: „jestem zakochany w Europie, ale w przeciwieństwie do was widzę różnicę między miłością i partnerstwem a prostytucją.”
  Dwa razy oglądałam, bo za pierwszym -rozkleiłam się kompletnie… 🙂
  TAW – dziękuję – piękny upominek o poranku ❤ 🙂

 3. TAW, witaj.
  Zauważyłam, że okres transformacji duchowej zmieniłeś w tym tytule.
  Z 2012-2038 na 2015-2025, oby.
  Pozdrawiam.

  1. Nie zmieniłem. Transformacja DUCHOWA ruszyła z pełnią mocy w 2012 i potrwa do – mam nadzieję 🙂 – pierwszej oficjalnej wizyty Pozaziemskich w Polsce…

   Transformacja zaś POLSKI jako widzialnej struktury naRODu trwa od jesieni 2015 – od czasu Potopu Islamskiego, który wybudził energię śpiących Słowian i na fali lęku społecznego wyniósł do władzy znienawidzony dotychczas PiS.

   1. ciekawe ze cos od przelomu 15/16 zaczalem widziec te powtarzajace sie numery typu 11:11 3:33 4:44 itd i mam to caly czas ale pewnie to przypadek -_-

   2. To nie przypadek, to niestety kontrola umysłu. Bardzo wielu przebudzonych to ma. Oprawcy myślą, że upokorzą nas w ten sposób, pokazując, jak łatwo zaprogramować ludzki umysł. No łatwo. Wszyscy wiemy, że łatwo.

    Na początku rzeczywiście trochę mnie to wkurzało, później się przyzwyczaiłem, później olałem, a gdy olałem, samo minęło.

    Ale od czasu do czasu niestety podkręcają. Bo to zwykli oprawcy są. Będą za to sądzeni. Bo to jest forma tortur. Jakiekolwiek próby zdalnego wpływania na ludzki umysł są formą tortur, zbrodnią przeciwko ludzkości.

   3. GMO- ja tak mam z 13 ( 13:13, 14:13)
    Oby czas naszej niewoli jak najszybciej się skończył!
    ,,Rolnik który wysiewa powtórnie własne ziarno, takie które sam wyhodował, w świetle prawa uprawia piractwo nasienne
    http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/112637-rolnik-ktory-wysiewa-powtornie-wlasne-ziarno-takie-ktore-sam-wyhodowal-w-swietle-prawa-uprawia-piractwo-nasienne
    Piractwo jest ścigane także na polach! Przepisy są jasne – rolnik, który wysiewa powtórnie własne ziarno, takie które sam wyhodował, uprawia piractwo nasienne. Karane jako wykroczenie przeciw nielegalnemu korzystaniu z odmian roślin objętych ochroną prawną. Na dolnośląskich wsiach trwa więc polowanie na nasiennych przestępców.
    Zboże wygląda niewinnie, ale nie ma pewności czy łan nie jest piracki. Prawo zobowiązuje rolników do stosowania jedynie kwalifikowanego materiału siewnego z firm hodowlano–nasiennych. Dlatego na ręce patrzy rolnikom prywatna firma, która ma prawo do przeprowadzania kontroli. – Celem jest zbadanie tożsamości genetycznej – wyjaśnia Linda Kozubska-Piniuta z Agencji Nasienne
    Prawo do rozmnażania ziarna na siew mają tylko licencjonowani hodowcy, nie rolnicy. Jeśli legalnie chcą zasiać ziarno z własnego pola – muszą za to zapłacić. – To jest opłata hodowlana, czyli odstępstwo rolne. Przywilej, który da im ustawa – tłumaczy Monika Kawczyńska z Agencji Nasiennej.
    Agencja Nasienna skierowała do sadu 2 tys. spraw dotyczących rolników, którzy odmówili ujawnienia informacji o stosowanym materiale siewnym.”
    (od redakcji: Absurdy stają się normą, wprowadza się ustawy reżimowe zgodnie z zasadą małych kroczków, do tego dodam widmo rozpowszechniania nasion GMO wzrasta – owe firmy hodowlane mogą bez naszej wiedzy takie nasiona rozpowszechniać, z wielką szkodą dla konsumentów. Depopulacja prowadzona jest po cichutku, intensywnie malutkimi kroczkami na różnych płaszczyznach życia.)

   4. Elaszka,
    ja po prostu nie przejmuję się absurdami matrixa i w swoim Królestwie sieję, co chcę i jak chcę. Brukselsko-babilońskiej mamony nie biorę, więc mam w dupie ich obłęd nasienny. Niedługo sami udławią się swoimi nasionami śmierci.

    Ja korzystam tylko z nasion Matki Ziemi, nie monsanto – więc mogą mnie pocałować 😙

   5. gmo uszkadza mitochondria takze nawet jak pijemy mleko z krowy gmo i jemy jej mieso, dlatego bezplodnosc po 20 latach picia mleka i miesa gmo nas pustoszy i juz 20 procent nie zachodzi w ciaze albo strzela slepakami, pis widac jest za gmo ale to sie laczy ze szczepionkami i najswietsza panienka to wszystko sa poglady strachu i jego resultaty, trzeba pisac do nich bo cos do nich zaczyna trafiac, co do numerkow, anioly i guidy nauczyly sie nam ruszac galkami ocznymi i skierowuja nam galki niezaleznie od nas na te numery zeby nas ostrzegac i chwalic zamiescilem tu znaczenie wszystkich numerow to sobie obczaj co ci chca przekazac, ja mam takze numery budynow numery boczne metra itd w sumie wszedzie gdzie mamy z numerami doczynienia tam nam kieruja wzrok, mam taki budynek obok siebie z numerem 4444 i nie myslac o tym jak mi chca swoja obecnosc zamanifestowac to oczywiscie ciagna za nerw i juz galka na numerku,az mnie to smieszy czesto ale juz nie dziwi przynajmniej ale szkoda ze tak nie mozna pogadac z nimi tylko takim morsem musimy sie jednostronnie porozumiewac -_-

   6. W temacie ,, PRZYBYSZY”- kto zadba o ,,DOM TWÓJ” lepiej niż TY SAM?
    garstka info o upadającym matriksie- Simon Parkes w wywiadzie radiowym, 02 kwietnia 2017
    ,,Kilka słów szybko o sytuacji militarnej na Ukrainie. Ukraiński rząd prawie wyczerpał pieniądze i nie ma już środków. Pamiętacie to całe zamieszanie, ten rodzaj udawanej wojny, która miała tam miejsce ponad rok temu? Ukraina jest na krawędzi decyzji, aby zwrócić się do prezydenta Putina, do Rosji o przyjęcie ich z powrotem. Wyobraźcie sobie reakcję niektórych ludzi w wojsku po tej stronie wody. W rezultacie obecnie 40.000 żołnierzy oddziałów Amerykańskich stacjonuje i ćwiczy w Polsce, jeszcze więcej czołgów, tysiące pojazdów wojskowych, o wiele więcej niż to jest rzeczywiście potrzebne.

    To nie jest po to aby wywierać nacisk na prezydenta Putina, nie ośmieliliby się robić coś takiego teraz, lecz aby wywierać presję na rząd ukraiński, aby zmusić Ukrainę żeby nie wracała do Federacji Rosyjskiej. /vide obietnica bezwizowego wjazdu do Unii Europejskiej dla obywateli Ukrainy/ Wiele się tam teraz dzieje, uważnie się temu przyglądajcie.

    Została ucięta głowa satanicznej sieć kontroli panoszącej się na całej planecie. Satanistyczny element kontrolny jest w zasadzie sztuczną inteligencją. I ta sztuczna inteligencja stanęła na przeciw Czegoś, czy to Coś jest Boskim Źródłem, czy też jest to forma Inteligencji pochodząca z Natury, nie mogę teraz tego stwierdzić. Ale pomiędzy tymi dwoma siłami powstał spór i w rezultacie tego starcia niższy poziom satanistów na tej planecie nie ma już przywództwa. Oni się nie roztopili, ale są w stanie totalnej paniki, dlatego tak wiele osób z całego świata wysyła mi informacje, że liczba chemtrails znacząco wzrosła i sięga już pod sufit. Ostatnio powiedziałem, że powinniśmy się tego spodziewać, ponieważ złe elity miały szansę przejść na stronę Światła, ale oni nie chcieli. W związku z tym są teraz tak potwornie zdeterminowani, że tracą kontrolę, nie mają już przywództwa, że ​​po prostu absolutnie oszaleli z rozpylaniem chemtrails. Proszę więc przesyłajcie mi ciekawsze zdjęcia z waszego powiatu lub miasta. Nie dziwcie się jak niebo nagle będzie całkowicie zakryte i proszę róbcie fotografie, ponieważ to, co teraz robią, to połączenie chemtrails z technologią HAARP, uderzenia skalarne. I wydają się być tym podekscytowani pakując coraz więcej chemtrails, ile się tylko da, więc uważajcie na to.
    Edward Snowden, pamiętacie Edwarda Snowdena?

    On ujawnił podsłuchy prowadzone przez NSA, a obecnie ukrywa się w Rosji. Edward Snowden niedawno opublikował kilka informacji mówiących, że ET /kosmici/ próbują skontaktować się z Ziemią. Oczywiście teraz już wszyscy wiemy, że nie tylko ET kontaktuje się z Ziemią, ale też elity są w kontakcie z ET. Myślę, że Edward Snowden mówi teraz, że inna grupa bardzo łagodnych kosmitów próbuje połączyć się z Ziemią i ja mogę to absolutnie potwierdzić. Zmieniłbym to sformułowanie Snowdena “ET próbuje skontaktować się z Ziemią, z ludźmi z Ziemi” i chciałbym to zmienić na, że ET są w kontakcie z Ziemią, z ludźmi. Jest to niepowtarzalna nowa grupa, bardzo przyjazna grupa kosmitów, która zawsze tam była, ale bezpośrednio nie komunikowała się dotychczas. Ta grupa ET nie komunikuje się ani z wojskiem, ani z politykami, tak to jest bardzo ciekawe.
    TAW- CZY TAKA GRUPA ,, POZYTYTWNYCH PRZYBYSZY” istnieje, to ważne, bo może uchronić zainteresowanych kontaktami z pomyłkami” ??
    ,,To zależy od przyspieszenia w ewolucji świadomości zbiorowej Polaków RODaków Słowian”- a ona wraz z budzącą się WIOSNĄ wlaśnie w tym kierunku zmierza- JEST PIĘKNIE- mozna się kąpać w SŁOŃCU, w wibracjach śpiewu Ptaków i ciężko pracujących Zapylaczy- moja ,, dzika czereśnia”- właśnie pięknie rozkwitła i tonie w wibracjach mocy zapylania ❤

   7. TAW, czy taka grupa „pozytywnych przybyszy” istnieje, to ważne, bo może uchronić zainteresowanych kontaktami przed pomyłkami?

    Pozytywni nie wpieprzają się w naszą pracę wyzwalania planety, bo doskonale wiedzą, że to nasza polska działka, a nie ich.

    Jeśli ktokokwiek tu się jeszcze plącze (wiesz, kogo nam na myśli…), nie jest przyjacielem Słowian, choć sprytnie próbuje przejąć WładiMira.

    A „uchronić się przed pomyłkami w kontaktach” możesz jedynie Ty sama, Kochana Elaszko – Mocą swojej boskiej władzy samostanowienia 🙂 ❤ 🔆

    Jak widzisz, oni wszyscy dwoją się tu i troją, by na odchodnym jeszcze nam namieszać.

    Pomyśl,

    czy przez te ponad 1050 lat

    okupacji Wielkiej Lechii

    JACYKOLWIEK POZAZIEMSCY

    KIEDYKOKWIEK POMOGLI SŁOWIANOM?!…

    DLACZEGO MIELIBY POMAGAĆ WŁAŚNIE TERAZ,

    KIEDY WIĘKSZOŚĆ NAJWAŻNIEJSZEJ PRACY WYKONALIŚMY JUŻ SAMI?!…

    Powiem ostro:

    niech spadają na drzewo

    i nigdy więcej tu nie wracają.

   8. szaraki zrobili z czesci naszych azjatow, to malo ? i nauczyli ich tego piekna jezyk cin pun ciao mung, poezja po prostu a jak pasuje do mow pogrzebowych, jak mistrzunie to mistrzunie

   9. Kochany TAW- szykanowanie rolników dolnośląskich w sprawie nasion- źródeł zakupu i kar miało swój wstęp do:
    Alarm – Stop GMO – Rząd i PiS wbrew obietnicom chą wprowadzic w Polsce strefy GMO
    <https://www.youtube.com/watch?v=fMMLHPlQZ3k
    Opublikowany 9 kwi 2017
    Już 21 kwietnia tego roku na wspólnym posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Komisji Ochrony Środowiska Sejmu obecna władza wbrew obietnicom przedwyborczym PiS chce znowelizować prawo dopuszczając uprawy GMO w Polsce. Zatrzymajmy inwazję GMO w naszym kraju. Przybywajmy na godzinę 10 rano na to posiedzenie!
    MASKI PiS-u odpadają i ukazują ich prawdziwe oblicze!!

   10. ,,My niżej podpisani – polskie organizacje społeczne i mieszkańcy Warszawy – w 72. Rocznicę Wyzwolenia Stolicy Polski spod okupacji niemieckiej, wyrażamy swoje obawy i sprzeciw wobec wprowadzenia i rozlokowania wojsk Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej na terytorium naszej Ojczyzny. Obecność obcych wojsk na terytorium naszego kraju zawsze w historii była symbolem pozbawiania Polaków rzeczywistej Niepodległości i pełnej Suwerenności. Dziś obecność obcych wojsk na polskim terytorium stanowi zagrożenie naszego pokojowego bytu i niesie groźbę wciągnięcia nas, pod flagą NATO, w konflikt z naszymi sąsiadami w imię nie polskich interesów.
    Bieg historii wskazuje, że USA od dwóch wieków realizuje politykę prowadzenia działań zbrojnych poza granicami swego kraju. Równocześnie za sprawą USA wybuchały i wybuchają wojny w różnych zakątkach globu ziemskiego. To jest podstawą ich dzisiejszej imperialnej potęgi. Wszędzie poza terytorium USA żołnierze amerykańscy strzegą wyłącznie interesów amerykańskiego kapitału i amerykańskiej racji stanu, a nie kraju do którego wkroczyli. Tam gdzie pojawiają się amerykańscy żołnierze, wcześniej lub później dochodzi do krwawych lokalnych wojen, rzekomo „w obronie demokracji”. Na przykładzie krajów bałkańskich, Iraku, Libanu, Afganistanu, Syrii, widać, że także w ostatnich latach, rezultatem obecności wojsk USA w innych krajach zawsze są miliony zabitych i okaleczonych ludzi oraz potworne zniszczenia dóbr materialnych – lecz nigdy amerykańskich.
    O własny potencjał obronny powinniśmy zadbać sami. Amerykańskie gwarancje bezpieczeństwa, wyrażane poprzez instalowanie własnych wojsk na terytorium naszej Ojczyzny, to czysta iluzja, to slogan pozbawiony realnej wartości albowiem wbrew propagandowej retoryce dziś Polsce nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Nie zgadzamy się, aby nasza Ojczyzna – Polska, stała się kolejną ofiarą amerykańskiej imperialnej polityki, amerykańskiego ekspansjonizmu. Nie chcemy, by tragiczną prawdą okazał się powtarzany obecnie w Polsce sarkazm, że „USA zamierza bić się z Rosją o Ukrainę do ostatniego polskiego żołnierza”.
    Sygnatariuszami „Listu otwartego” są:
    (1) organizacje kombatanckie i społeczne:
    Krajowa Rada Kombatantów Wojska Polskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych,
    Zarząd Rejonowy ZKRPiBWP Warszawa-Praga Północ,
    Rada Krajowa Środowiska Polaków Byłych Żołnierzy Armii Radzieckiej Związku Kombatantów RP i BWP,
    Rada Krajowa Żołnierzy Armii Ludowej przy ZG ZKRPiBWP,
    Stowarzyszenie Spadkobierców Polskich Kombatantów II Wojny Światowej,
    Komitet Budowy Pomnika Ofiar Obozu KL Warschau,
    Społeczny Komitet Obrony Symboli Pamięci Ofiar Wojen,
    Warszawski Komitet Antywojenny,
    Stowarzyszenie Żołnierzy Zawodowych W Stanie Spoczynku i Rezerwy oraz Ich Rodzin,
    Ruch Odnowy Rzeczypospolitej Polskiej,
    Ruch Suwerenność Narodu Polskiego,
    Obóz Wielkiej Polski,
    Bractwo Świętego Stanisława,
    Okręg Warszawski Polskich Drużyn Strzeleckich,
    CSLI Lazarus Union,
    Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku;
    osoby indywidualne:
    Żołnierz Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej pod dowództwem Jana Piwnika „Ponurego” w Okręgu Kielecko-Radomskim AK „Jodła” i Batalionów Chłopskich pod dowództwem Jerzego Madeja w Obwodzie Koneckim na Kielecczyźnie,
    Oficerowie Wojska Polskiego rezerwy i w stanie spoczynku,
    Emeryt Policji,
    Syn reżysera Bohdana Poręby

    „List otwarty” został przekazany do wiadomości:
    – Prezydenta RP,
    – Marszałka Sejmu RP,
    – Marszałka Senatu RP,
    – Premiera Rządu RP,
    – Mediów.
    LIST OTWARTY W SPRAWIE OBECNOŚCI WOJSK AMERYKAŃSKICH W POLSCE
    https://gloria.tv/article/NtQJF9MXKQPi3JspZCNrUSJtV

   11. A z tymi liczbami to nie jest tak, że poprostu sami się programujemy na odbiór/zwracanie uwagi na te liczby? Czasem nawet podświadomie? Ja poprostu nie wkręcałem się tymi liczbami (nie dawało to niczego). Natomiast mój znajomy reagował na datę 1914 – rozpoczęcie 1 WŚ gdyż miał przebitki z tamtego okresu i jest to dla niego ważne osobiście.

   12. Wszechświat to program informatyczny oraz jego nośnik – software i hardware jednocześnie.

    Cały Wszechświat oraz fraktalnie wszystkie jego elementy są cyfrowe, da się je opisać liczbą. To są uniwersalne kody.

   13. Wszechświat daje się opisać liczbą, ale nie jest liczbą.
    Podobnie dzień nie jest datą, i w ogóle opis rzeczywistości nie jest tą rzeczywistością.

 4. Jaki będzie panował ustrój w przyszłej Lechii?
  Czy udało się obronić ,,zbrojnie” ten blog, który miał być zamknięty 7 kwietnia?
  Słyszałem, że ma nastąpić w tym roku na jesień jakaś zmiana konstytucji. Czy to prawda?

  1. Jaki będzie panował ustrój w przyszłej Lechii?

   Ustrój RODowy, jako ongi bywało.

   Czy udało się obronić „zbrojnie” ten blog, który miał być zamknięty 7 kwietnia?

   Jeśli wizualizację można nazwać bronią, to tak, ten blog został odbity zbrojnie.

   Słyszałem, że ma nastąpić w tym roku na jesień jakaś zmiana konstytucji. Czy to prawda?

   Nie dojdzie do tego. Jest bowiem otchłanna przepaść między antysłowiańskim chazarskim PiS-em a patriotycznym Kukizem’15.

   (Co nie oznacza oczywiście, że tak ma trwać na wieki wieków, gdyż Przestrzeń/Duch Święty nikomu nie ogranicza prawa do zmiany).

   1. Ja prywatnie to wszystko wiem – i aż mnie odrzuca od prezentowania tak ciężkich tematów. Zresztą czytelnicy tego bloga znają już to wszystko.

    Ja tu raczej będę zajmował się już teraz przecieraniem Nowych Szlaków i budowaniem Jasnej Przyszłości Polski – naszej Ojczyzny-Matczyzny.

    Żeby wiedzieć wszystko na temat, który poruszasz, wystarczy wrzucić go w wyszukiwarkę. Kogo to interesuje, może się w tym babrać do woli.

   2. Duch Święty wie, że ludziom władcy są potrzebni jak dziura w moście, ale faktycznie nikomu nie ogranicza prawa do różnych na ten temat poglądów, jedynie proponuje korzystne i ostrzega przed zgubnymi.

  2. (dopiero teraz odpowiedź TWOJA mi się wyświetliła ❤ )
   TAW PIĘKNIE RZEKŁEŚ ❤ chciałam, żeby to zabrzmiało jak dzwon Twojego bijącego przed czasem kk- właśnie nie odpowiadałeś więc odpowiedź mi się wyświetliła ta o 8:26- CZY WŁADIMIR jest rzeczywiście pod ich działaniem, nie sądzę , gdyż ci o których mówimy- bardzo lubią zwiedzenia i woj…ki!

   ''… w dążeniach do nawiązania kontaktu ze swoimi przewodnikami duchowymi, jednakże musimy być bardzo ostrożni oraz musimy używać osobistej mądrości podczas takiej komunikacji. Negatywne istoty mogą przedstawiać siebie jako anioły światła i przekazywać nam wspaniałe wiadomości tylko po to, aby zatruwać nasze “oczko wodne” w miarę interakcji z nami!!''
   Jeżeli chodzi o mnie- to na wejściu zapowiedziałam, że nie jestem zainteresowana kontaktami z innymi cywilizacjami niż SŁOWIAŃSKA- i to zostało docenione- nikt mnie nie próbuje ,,przejąć''- a oczywiście przesłania mam poprzez źródło akceptowalne przez dwie strony- ,,opieprzyłam trochę naszych, ze tak łatwo odpuścili- zostawili nas- swoje słowiańskie dzieci – i stanowczo powiedziałam- ze to czas dla nas, ale przede wszystkim dla NICH- ŻE NAS ZOSTAWILI, przecież gdy się ma te 18 lat nie oznacza, że należy porzucić- każde DZIECKO niezależnie od wieku potrzebuje wsparcia RODziców!!
   I ja też ostro mówię: TYLKO SŁOWIANIE- RAZEM-POŁĄCZENI: Dzieci i RODzice- tworzą SŁOWIAŃSKĄ SIŁĘ MOCY!! ❤ ❤ ❤
   TAW- co jest skute, przykute złe w Krakowie ?!

   1. O Krakowie niestety niewiele wiem. Specjalistami od Krakowa są m.in. panowie Czesław Białczyński i Andrzej Nikodemowicz.

    Co jest przykute? Pierwsze skojarzenie, jakie miałem, to Szmok 🐲 pod Wawelu 👑 skałą… Dopóki on tam stoi – Polska jest w niewoli. Zniknięcie stamtąd Szmoka będzie symbolicznym i faktycznym wyzwoleniem Słowian spod gadziego jarzma.

 5. też oglądałem ten film 2 razy… miazga!

  W ogóle co się dzieje u Mariana Kowalskiego? Głosowałem na niego na urzad prezydenta – a potem mi podpadł tą miłością do hamerykanów i przestałem go śledzić.

  „Wszystko cię przytłacza, na nic nie masz siły? Te 30 wskazówek pozwoli ci przetrwać i zrozumieć trudny dla ciebie czas”
  http://ohme.pl/lifestyle/cie-przytlacza-nic-sily-30-wskazowek-pozwoli-ci-przetrwac-zrozumiec-trudny-dla-czas/

  na wiosenne przesilenie jak znalazł 😉 – bardzo fajny artykuł!

 6. Witajcie, w tę słoneczną sobotę, po dobrym tygodniu 🙂 Też powiem szczerze, chciałem coś wczoraj napisać na pożegnanie, ale poczułem, że nie będzie to potrzebne 🙂 Cieszę, się, że będziemy tu kontynuować wymianę myśli. Piękny tydzień za nami: Łańda do dymisji, Wiosna Zdrowia z sukcesem, Jarkowi zaczyna świtać, a wystąpienie Pawła z czasem przejdzie do historii. Cień bogini Łady od ostatniego jesiennego przesilenia już jest nad Polską, więc będzie się działo coraz lepiej i szybciej, zresztą wszyscy to widzimy. Pozdrawia Was Szaman Bogini Łady, herbu Lubicz, w okresie inicjacji 🙂

  1. Tego goscia nalezy wspierac i naglasniac,Nalezy Jemu pomagac.Musimy pamietac ze trwa okupacja NKWD-ziarzy nemrodystycznych rodem z Wall Street a od 1945 roku 3 generacja okupantow rozgrabia Polakow lacznie z ich materialem genetycznym czyli dziecmi,najwiekszym skarbem naszego narodu.

  1. Nad losem polskich dzieci powinnismy zaplakac jednak im nie placz potrzebny jest tylko nasza realna pomoc . Polskie dzieci nigdy nie powinny byc oddawane na poniewierke a my jako narod musimy sobie uswiadomic ,ze proces rozsprzedawania Polski nie konczy sie tylko na fabrykach ,przemysle,ziemi ale takze na poslkich dzieciach.Ogladnijcie ten wstrzasajacy film ,rodzenstwa oddanego do adopcji na poniewierke.

   <https://www.youtube.com/watch?v=1JStMGN9BS8

   1. O ile mi wiadomo, Pan prezydent W. Putin wydal dekret zabraniajacy „adopcji” rosyjskich dzieci za granice. A u nas ???

    SLOWIANIE NIGDY NIE ODDAWALI DZIECI W „adopcje” obcym. Jesli byly sieroty, to opiekowala sie nimi RODzina, ROD lub wies, jezeli RODziny nie stalo.

   2. wysylanie slowian do ciemnych to czesc depopulacji slowian zeby jak najmniej bylo pozniej do wybicia jak zydowskie armie arabow turkow i mongolow nas zaczna znowu napadac, takie dziecko tam sie wychowa i juz po nim jakis mongoloaraboturek czy wlochoarab zrucha i z brzucha juz emigrant wyskakuje i po rasie…

 7. A jednak nie zamknęli! Tak od paru dni byłem jakoś dziwnie spokojny, że nic się nie stanie i ten blog będzie dalej funkcjonował. I jak widać intuicja mnie nie zawiodła. Mimo wszystko założyłem tak jak obiecałem wcześniej swojego bloga (choćby dlatego, że nie jest z tych co rzucają słowa na wiatr). Zawsze jakiś udział w postępie przebudzenia naszych polskich Słowian będzie miał. Wrzuciłem dziś obszerny artykuł z Warszawskiej Gazety o rządzącym USA zza kulis stowarzyszeniu Skull and Bones. Wiem tematyka raczej ciężka, ale bardziej chodziło o mi o dotarcie do osób o niskim poziomie świadomości, bo my to już wszyscy tu obecni raczej wiemy jak sądzę (nawet nie znając szczegółów). Jeśli choć jedna osoba dzięki temu przejrzy na oczy to już będzie pewien sukces. Pozdrawiam Cię TAW i życzę dalszej owocnej działalności na tym czy innym blogu. Ja zaś będę Cię wspomagał:-)

 8. TAW jednak istnieje.🙂
  Cudownie, że to nie koniec.
  Mój skasowany list do was to „małe coś”, było coś jeszcze ale to już zjawiska paranormalne 🙂.
  Taw, twój blog to niekończąca się historia, już chyba 3 raz żegnamy się i witamy ponownie.
  Całusy💋

  1. Musimy wiedzieć, że

   NIGDY NIC SIĘ NIE KOŃCZY,

   JENO PRZEPOCZWARZA… 🙂 🔆

   Też Cię całuję, bo lubię być tak czule witany… 💋

   Czyż może być większe spełnienie dla mężczyzny, niż pewność, że kobieta jest… Szczęśliwa?… 😀

  2. Szczęśliwa, miło Cię słyszeć.
   Nocne wojowanie, jak widzę Ciebie nie opuszcza. Mnie również. Ale się zmobilizujemy. Dobrej i spokojnej nocy życzę.

   1. Czy ten blog czy inny Twój, najważniejsze że razem z Tobą ku prawdzie zmierzamy.
    Zapomniałabym, że NIGDY NIC SIĘ NIE KOŃCZY.

    Elizko to z braku możliwości „wojowania” w dzień.
    Też cieszę się, że jesteś.
    pozdrawiam Cię serdecznie

 9. Według niepokojących przepowiedni Nostradamusa po jakichś wyborach parlamentarnych ma w Polsce wybuchnąć rebelia antykatolicka, w czasie której dojdzie do zamachu stanu i przejęcia władzy przez Generała Dyktatora. Miałby podobno wprowadzić reżim totalitarny, który po dekadzie zostanie w drodze rewolucji obalony. Czy to prawda? Trzeba się bać?

  1. Bać się nigdy nie trzeba, bo właśnie o to chodzi zarządcom stada, byśmy poprzez strachy i lęki nadal zasilali ich słabnące już energetyczne zasoby.

   Warunki na Przestrzeni już tak się zmieniły, że obecnie jakakolwiek dyktatura w Polsce jest już niemożliwa. A dyktatura JK – jak wszyscy widzimy – wyraźnie słabnie i władza zaczyna wymykać mu się z rąk.

   Bo naRÓD dojrzewa. Niestety powoli.

 10. ,, Bać się nigdy nie trzeba…”
  ,,Istoty Pozaziemskie są świadome tego faktu i niektóre z nich, te negatywne, wykorzystują to pobudzając nas do działania, byśmy produkowali “loosh” (energię negatywnych emocji). Będą one również ukazywały się nam pod postacią “istot światła” po to, aby nami manipulować.

  Nie chcę tutaj zniechęcać ludzi do kontynuacji swoich praktyk duchowych oraz w dążeniach do nawiązania kontaktu ze swoimi przewodnikami duchowymi, jednakże musimy być bardzo ostrożni oraz musimy używać osobistej mądrości podczas takiej komunikacji. Negatywne istoty mogą przedstawiać siebie jako anioły światła i przekazywać nam wspaniałe wiadomości tylko po to, aby zatruwać nasze “oczko wodne” w miarę interakcji z nami.

  To się zdarza dość często i wprowadza ogromne zamieszanie w przekazywanych informacjach pośród ludzi, którzy posiadają rzeczywiste kontakty, co jest rzeczywistym celem tych negatywnych istot. Po prostu bądźmy bardzo ostrożni gdy nawiązujemy kontakty z istotami eterycznymi.
  Gdy łowisz ryby na bagnie to zawsze możesz złapać aligatora, a nie jest to twoim celem.

  NaRÓD dojrzewa powoli, bo ta słabnąca dyktatura oparła właśnie swoje rządzenie na głębokiej współpracy z kk i ,,rozdrapywaniu naRODowych ran w nieskończoność”- u nas kto nie chodzi do kk to ,, jehowy”!

  1. Elaszka, dla zilustrowania tego, co piszesz, podzielę się z Tobą pewną anegdotą. Uśmiejesz się, ale chcę Ci zapewnić dobry humor na cały dzień 🙂 Opowiem Ci, jak zrobiono ze mnie yehowitę. Na pogrzebie (cmentarz katolicki) mojej koleżanki z klasy (yehowitki) jej współbracia śpiewali naprawdę bardzo ładne, dosyć pogodne pieśni. A że do śpiewania nie trzeba mnie długo namawiać, więc ochoczo włączyłem się w ten radosny zaśpiew, traktując to jako bardzo osobiste pożegnanie z koleżanką, którą lubiłem, gdyż była moją bezpośrednią sąsiadką na klasowej liście i dźwięk jej nazwiska przy odczytywaniu listy obecności był sygnałem wywoławczym i dla mnie.

   To było dawno, wówczas nie miałem jeszcze wiedzy o sile rytuałów. Zaskutkowało to w każdym razie tym, że od tamtej pory jestem uważany przez okolicznych katolickich nadgorliwców za przemiłego, bo nieinwazyjnego yehowitę… 😉 😀 😛

   Yaya, co?…

   *

   A rozpatrując rzecz na wyższym fraktalu, można powiedzieć, że od tamtej pory gadzi Yahwe pracuje dla mnie, dając mi niezbędną ochronę/kamuflaż dla mojej „misji”… 😀

   1. Dzięki Taw, też się uśmiałam 😀. Chociaż na koniec tego smutnego dnia.
    A swoją drogą nie spotkałam jeszcze negatywnych, złych jehowych. A znałam kilku. A może to szczęście do dobrych ludzi.

    Dobrej nocy.

 11. No to śpiew Cię odkodował- miło dowiedziec się, że posiadasz umiłowanie do śpiewu, który CIĘ ,, zaczarował”, obudził i nawrócił TY ,, nieinwazyjny yehowito” 😀
  Widzisz SAM jak mało potrzeba, aby się wybudzić- odpowiedni moment- jedno słowo- klucz (dźwięk jej nazwiska był sygnałem wywoławczym i dla mnie.)
  Patrz- ja teraz tak sobię myślę- kiedyś pisałam, że pomagałam CUDownej Oleńce z Białorusi- udało się i otrzymała obywatelstwo polskie wraz z synami <3. Oni byli ,,yehowi''. Pamiętam oburzenie mojej ukochanej teściowej- ,, jeszcze pomyślą, że ty ,,yehowa'', bo nas odwiedzała, ale jak ją poznała- zmieniła zdanie- jednak ,, zatwardziałe towarzystwo kk"- bardzo pdejrzliwie na mnie spozierał, a później, gdy już przestałam wpuszczać księdza po kolędzie- to był szok- a teraz jest widoczna tendencja do nie ,,zapraszania''- bo u nas należało takie zaproszenie do kk dostarczyć – OLEŃKA BYŁA ZUPEŁNIE INNA OD TYCH YEHOWYCH DZIŚ- oni są bardzo inwazyjni, gdy przychodzi sobota, niedziela ich całe tłumy od domu do domu natarczywie się dobijają!

  1. Jesienią dorwały mnie dwie prześliczne yehowitki, więc się zatrzymałem. Potraktowały mnie jak katola, nie było czasu tłumaczyć, zresztą i tak by nie zrozumiały, więc wszedłem w ich retorykę i z miną natchnionego proroka wypowiedziałem (do ich podświadomości) tylko jedno zdanie:

   „Kiedy już mury

   zaczną płonąć,

   przypomnicie sobie

   pewnego dziwnego gościa (byłem na bosaka 😉 ),

   który wam powiedział,

   że

   i was, i nas zmanipulowali

   Kosmici”… 😉 😀

   1. Kiedyś dwie takie yehowitki przyszły do mojego teścia z propozycją rozmowy o życiu. Teściu do nich że świetnie się składa, bo w piwnicy ma barek i wygodne łóżko i chętnie z nimi pogada. Zwiewały aż się kurzyło:-D

 12. Czyli pozostawiłeś mi wizualizację ich reakcji ?! 😀
  Do mnie jak przyszli dla odmiany dwóch panów yehowitów to im w końcu powiedziałam, że są tak zaszufladkowani, wręcz zabetonowani w swej wierze, ze nie widzą , do czego służą religie, że wszyscy razem musimy przeciwstawić się im – za moment poszłam do sklepu- gdy wchodziłam- mój wzrok zdążył zauważyc scenę pod sklepem- jeden z w/w Panów cofając zahaczył rowerzystę i jeszcze wyszedł i już chciał wygłosić wiązankę patrząc na samochód w pierwszej kolejności- czy nieuszkodzony- gdy właśnie zamierzał rozpocząc wiązankę skierowaną do rowerzysty, któremu na szczęście nic się nie stało- jego wzrok padl na mnie, a mój odpowiedział mu- ,,lepiej nic nie mów” – ten zrozumiał i potulnie odjechał!
  Mialam trochę spokoju, bo się obrazili za szufladkę i beton- w sobotę był ów Pan z orężem- w towarzystwie starszej groźnie wyglądającej Pani – oni to kontrolerzy naszego stanu wybudzenia- gdy następuje próbują automatycznie nas przejąć!
  SZEDŁEM NA BOSAKA- WIEM, ŻE UWIELBIASZ- PROROKU- JUZ WIDZĘ ICH MINY na widok TWYCH bosych 😀
  i JESZCZE wisieńka TWOJA ,, nawiedzona przemowa”- no ,,tort” im na twarzy wylądował 😉

  A kiedy te ,, mury zaczną płonąć- już tak zauważalnie”- ,,NATCHNIONY PROROKU” ??

 13. W matriksowym obłędzie porządkowym- aż przysiadłam z wrażenia- zadałam pytanie jak zwykle z tych kategorii ,,podchwytliwych” i oczekiwałam coś typu: ,, oj, Elaszka wiem do czego zmierzasz ;)- a tu masz:
  ,,W momencie, kiedy zadajesz to pytanie, Elaszko, w Watykanie właśnie uruchamiony zostaje Apokaliptyczny Młyn Boży…
  Dziś jest Najważniejszy Dzień Apokalipsy!”
  MYŚLOKSZTAŁTY ( RZYM – WŁOCHY- z chwilą kiedy TWOJA ODPOWIEDŹ PRZYSZŁA -PRZYSZŁO JEDNOCZEŚNIE- TO SIĘ OTWORZYŁO!!)
  Andrzej Nikodemowicz: nie widzę wojny pomiędzy Ameryką i Rosją, Polska jest bezpieczna. Hologramy
  POLACY SIĘ OBUDZILI- ŚWIADOMOŚĆ WZRASTA ( aż mam ciary!) – POLSKA JEST BEZPIECZNA!!!!!!
  Podczas świąt, będą użyte hologramy- to ma związek z 100 rocznicą fatimską
  <https://www.youtube.com/watch?v=EpjS8rlHPWU
  MYŚLOKSZTAŁTY- mają MOC ROZPUSZCZANIA !!
  ZNÓW ,,NORYMBERGA'' TU SIĘ POJAWIA!!
  NORYMBERGA- KRAKÓW
  WATYKAN- RZYM

 14. Kraków- duchy Przodkow budzą się wiosna- ŚWIĘTO RĘKAWKI- obchodzone w pierwszy wtorek po ,, wielkanocy”
  KOPCE- pelniły rolę kalendarzowo- obrzędową- ciekawy materiał- Astronomiczna tajemnica Krakowa ( Krak pokonuje smoka!)
  Zdradzę Wam pewną tajemnicę…
  Prof. Władysław Góral, geodeta z AGH, w 2006 r. napisał niespełna 11-stronicową pracę na temat krakowskich kopców oraz kopca Kraka II w Krakuszowicach. W tej pracy opisał zależności astronomiczne i geodezyjne między kopcami, a także Wzgórzem Wawelskim. Na podstawie tej pracy można powiedzieć, że mamy w Krakowie coś, co śmiało można porównać do Stonehenge. Szkoda tylko, że praca prof. Górala na nic się dla Krakowa nie przydała, bo jak widać, do tej pory, podobno najlepsze miasto turystyczne w Europie nic nie zrobiło z tą wiedzą. Uważam, że to wielka szkoda i postanowiłem, że spróbuję posłać tę wiedzę między ludzi. Możecie mi w tym pomóc rozsyłając ten link gdzie kto może. Bardzo Wam dziękuję.
  Czy Święto Rękawki- jest podpowiedzią jak obudzić PRZODKÓW NASZYCH !!!
  LEGENDY O Kraku, Wandzie, o Synach Kraka
  ,,Lokalizacja Kopca Krakusa- nie była przypadkowa, a została fantastycznie dobrana odnośnie charakterystycznych punktów na Widnokręgu- Prof. Władysław Góral Geodeta, astronom

 15. NORYMBERGA- UFO NORYMBERGA, SLĘZAŃSKA PIEŚN DO MATKI ZIEMII- tunele, które się ukazują w kolorze ZIELONYM maja informacje dla naszego DNA, zaś w kolorze niebieski, błękitu to informacje dla szyszynki!
  NORYMBERGA- portal- miejsce, gdzie naziści mieli swoje CENTRUM!!- 7 zdjęć wykonanych samoistnie!!
  Informacja przyszła, że nadszedł czas oczyszczenia tego okropnego miejsca tryumfu nazistów!!
  Tunele strefowe w Norymberdze – Andrzej Nikodemowicz
  <https://www.youtube.com/watch?v=dHhikYMhpQw
  Piękny ciepły wywiad, poznanie siebie i zrozumienie świata otaczającego CIEBIE i zmian, które się dokonują ❤

  1. Treningi z Dziećmi swoje zrobiły HALINKO ❤ – JAK SIĘ Z NIMI NIE POPRACUJE I BAZUJE TYLKO NA WIEDZY SZKOLNEJ TO RACZEJ UPADEK NIŻ WZLOT GWARANTOWANY ❤
   Mam totalnie utrudniony dostęp do komputera- wiadomo wolne od szkoły to Dzieciaki nadrabiają 🙂 Halinko- tylko nie pani- Elaszka- wystarczy absolutnie- a co do wiedzy to ona sama mnie wybiera i prowadzi- trochę to trudne i dziwne, bo kiedyś zupełnie nie miałam na to czasu- teraz cała ja czuję, że czas ten jest wyjątkowy i wszelkie prace domowe nadrabiam w ekspresowym tempie, żeby wszystko bylo dopięte i bez uszczerbku dla RODziny! POZDRAWIAM ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s