Polacy RODacy Słowianie żyją na tych ziemiach od czasu ustąpienia lodowca!

<https://youtu.be/O4N8aMr3Kh0

Spotkanie ze Strażnikiem Wiary PrzyRODzoney Słowian, autorem „Mitologii Słowian”, Czesławem Białczyńskim.

Polaku RODaku Słowianinie, przez całe swoje życie byłeś i nadal jesteś okłamywany. Rząd (podręczniki), oficjalna nauka (uniwersytety) oraz Kościół katolicki (nauczanie biskupów i kapłanów) nie mówią Ci prawdy (prawedy/prawiedzy) o korzeniach Twoich oraz Twojego NaRODu.

Od czasu Komisji Edukacji Narodowej polskie szkolnictwo jest w rękach masonerii, a współczesne Ministerstwo Edukacji Narodowej jest niczym innym jak prostą kontynuacją masońskiego KEN-u.

Polaku RODaku Słowianinie, badania genetyczne z 2009 r. udowodniły, że jesteś potomkiem Twoich dumnych Przodków, którzy żyli na tych ziemiach od czasu ustąpienia z nich lodowca! Jesteś posiadaczem niezmazywalnej Słowiańskiej Pieczęci Genetycznej R1a!

Naukowo sfałszowane podręczniki do historii Polski trzeba jak najszybciej odkłamać – i to Twoja w tym rola (musisz wywierać naciski oraz informować; im więcej nas będzie, tym lepiej), gdyż nikt nie zrobi tego za Ciebie – ani szkolni nauczyciele, ani „polscy” nałkofcy, ani watykańscy (bo nie polscy) biskupi, ani tym bardziej obecny chazarski rząd w Polsce; a nie chcesz chyba nadal żyć w tak zakłamanym, jak dotychczas, świecie?…

Polaku RODaku Słowianinie,

nie wymiguj się,

tylko wywieraj naciski (petycje)

oraz informuj

(portale społecznościowe, blogi, przesyłanie ciekawych linków mejlem). Dziś to właśnie INFORMACJA jest najdotkliwszą spośród najnowocześniejszych tajnych broni masowego rażenia.

Polaku RODaku Słowianinie,

roboty, która należy do Ciebie,

nie odwali za Ciebie naprawdę nikt.

A PRAWDZIWE KORZENIE NASZEGO NARODU NIE MOGĄ JUŻ DŁUŻEJ BYĆ SYSTEMOWO ZAFAŁSZOWYWANE!

KONIECZNOŚĆ NASZEGO DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU JEST NASZYM PSIM OBOWIĄZKIEM ZARÓWNO WOBEC NASZYCH DUMNYCH PRZODKÓW, KTÓRZY ZA NASZĄ WOLNOŚĆ ODDAWALI ŻYCIE, JAK I WOBEC NASZYCH POTOMKÓW, KTÓRZY NA RAZIE WYPADLI SROCE SPOD OGONA I SĄ ZAGUBIENI, BO NIE WIEDZĄ, SKĄD PRZYBYLI I DOKĄD ZMIERZAJĄ…

Polacy, do broni! Do broni prawdy! Brońmy prawdy.

TAW

70 myśli w temacie “Polacy RODacy Słowianie żyją na tych ziemiach od czasu ustąpienia lodowca!

 1. Jeśli mowa o Słowianach, to… podzielę się ciekawostką 🙂

  Pewne jest, że pierwsze miejsce, jako Bóg Najwyższy, zajmował w słowiańskich wierzeniach: Perun, Bóg Burzy,znany także pod imieniem Świętowit i Jarowit.
  Słowo ”bóg” znaczyło ”budzący lęk”.. z powodu swej potęgi.
  Inną nazwą istot nadprzyrodzonych był ”kyrtu”, później ”czrtu” czyli … ”potężny”.
  Stąd wzięła się chrześcijańska nazwa czarta, diabła 🙂 Znane diabelskie imię to bies, pierwotnie oznaczało coś zupełnie innego, a mianowicie:
  środek rozjaśniający umysł, a więc napój z halucynogennych grzybów i jagód, którym słowiańscy szamani raczyli się podczas ”biesiady” czyli, dosłownie -”jedzenia biesów”.
  Ponieważ starą nazwą szamana – czarownika
  był ”wołchw, ich zebrania nazywano ”wołchwotą, czyli ”ochotą”.
  Pod wpływem grzybów-biesów nasi wołchwowie byli zdrowo ”podochoceni”.
  W starych nazwach przechowały się takie miana jak np.”święci mężowie”, czyli pośrednicy między ludźmi i bogami – duchami… 🙂

   1. Wiecie co? Powinniśmy badać na porządku dziennym naszą mowę prastarą, nasze przepiękne stare słowa – pochodzenie, etymologię wyrazów najstarszych… Tak nam poplątano mowę, że zapomnieliśmy, skąd jesteśmy, i o to im chodziło. Już samo to, jak dzieciom naszym nadajemy obce nam Słowianom imiona, o czymś świadczy. Turcy, Chińczycy, Japończycy, Indianie nie nadają imion okupantów swoim dzieciom…

   2. Dziś to już nie ma znaczenia, bo wchidzimy w Erę Kreacji, czyli w ewolucyjny okres odrzucania fantazji naszych zaprogramowanych RODziców.

    Ja już od ośmiu lat mam nową godność – i Was zachęcam do Kreacji. Słuchajcie wywiadów z Arianem.

   3. Tak, zmiana imienia i nazwiska to poważny zabieg energetyczny. Odkąd stałem się Tawem, ruszyłem z kopyta, Przestrzeń Się Rozwarła. Taw w hebrajskim alfabecie to Litera Mocy, która ma moc zaginania czasoprzestrzeni.

 2. „Handel ludźmi, zwłaszcza dziećmi, to zbrodnia”
  ,,Handel ludźmi to „forma niewolnictwa, zbrodnia przeciw ludzkości, ciężkie pogwałcenie praw człowieka, okrutna plaga. Tym bardziej zasługuje na potępienie, gdy dotyczy dzieci”.
  Przypomina o tym Papież w przesłaniu na konferencję Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie poświęconą właśnie zwalczaniu handlu dziećmi.
  Franciszek wyraża tej organizacji uznanie dla jej zdecydowania, by wykorzenić to jedno z najbardziej zawstydzających zjawisk, jakie szpecą oblicze współczesnej ludzkości. Znakiem jej troski jest już 17. z kolei konferencja OBWE o handlu „żywym towarem” – pisze Ojciec Święty.
  Jak zauważa, ludzie różnych religii i wszelkich poglądów zaszokowani są faktem, iż ten proceder prowadzi się we wszystkich krajach i stanowi on na całym świecie źródło ogromnych dochodów!”
  http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5555,handel-ludzmi-zwlaszcza-dziecmi-to-zbrodnia.html

  1. Co z tego ze szef upadającej religii wyraził swoje zdanie?
   Ma tyle do powiedzenia co żyd w Polsce w czasie okupacji. Ci którzy prowadzą handel dziecmi, w dupie mają jego słowa. Liczy sie kasa i zysk. Możemy sobie potepiać, ale to niewiele zmieni

   1. Kochany Bogdanie w poprzednim temacie zawarłam info P. Bednarza o POLSKIEM PIZZAGETE-,,Kochani, coś się kroi… Doszło do bardzo ważnego spotkania na Najwyższym Szczeblu…”- to jego dopełnienie!!

   2. Magu- to tylko potwierdzenie, że kk doskonale ogarnia temat i go nadzoruje- jak już BOGDANOWI pisałam to kontynuacja bardzo ważnego tematu polskiego pedofilstwa i handlu slowiańskich dzieci przez struktury kk z jego guru polskiego nadzorcy dziwisza!
    Paweł Bednarz: Natychmiast wstrzymać adopcje zagraniczne, to może być część afery pedofilskiej – każdy SŁOWIANIN, POWTARZAM KAŻDY MUSI SIĘ Z TYM MATERIAŁEM ZAPOZNAĆ!!!

 3. „To nie my, … to Soros!”: Czy tak wyjaśnią nam Smoleńsk?
  JEŚLI TAK TO BĘDZIE WYJAŚNIONE, TO BĘDZIE TO TYLKO PÓŁ PRAWDY, … DRUGA POŁOWA BĘDZIE KŁAMSTWEM
  Rola A. Macierewicza w wyjaśnianiu wydarzeń 10.04.2010 roku: Zacząć trzeba od tego, że A. Macierewicz ma ścisłe związki ze służbami USA, sięgające jeszcze opozycyjnej działalności w latach 70-tych XX wieku, kiedy to opozycjoniści a wśród nich śp. Prezydent L. Kaczyński, opracowali wielostronicowy dokument memoriałem zwany, w którym zawarli opinie na temat sytuacji w Europie Środkowo Wschodniej i Południowej, który przekazano w Białym Domu na ręce ówczesnego prezydenta USA J. Cartera.
  W sprawie wydarzeń z 10.04.2010 roku A. Macierewicz stoi na straży interesów USA w tej sprawie i po prostu pilnuje tego by rola USA(i sojuszników z NATO) nie została ujawniona.

  A to przecież w wyniku negocjacji resetowych, z akceptacją USA i tych sojuszników doszło do tej zbrodni, która jest paralelna z zamachem w Gibraltarze w 1943 roku(z udziałem i w interesie tych samych mocarstw).
  WĄTEK FINANSOWY – PIENIĄDZE WSI (A.D.2006)
  Tutaj neleży szukać motywu zamachu warszawskiego (zwanego zamachem smoleńskim, względnie katrastrofą smoleńską). Czy miedzynarodowy finansista Soros maczał w tym palce? Jest bardzo mozliwe, że własnie tak było – podczas likwidowania WSI przez Tryumwirat Kaczyński-Kaczyński-Macierewicz (a podejrzewam, że byli czynni przy tym i Luśnia*, i Naimski, i Glapiński, i Maśnica**).
  Były dwie sprawy istotne podczas tej likwidacji – (1) ludzie i (2) pieniądze.
  (1)
  O aktywach ludzkich stanowi tzw. „aneks do likwidacji WSI” w którym opisano kto ile ukradł, jaka była patologia personalna, jak się kto nazywał etc.
  (2)
  A aktywa finansowe to są własnie to, co ja nazywam „pieniądze WSI”. A nie było to jedno konto, do którego się ma PIN i można sobie jakąś kwotę wypłacić, ot tak. To było mnóstwo kont w różnych bankach, opiewały na różne waluty i dobra materialne, w tym antyki, precjoza i złoto. Dostęp do wielu kont był zawarowany obecnością realną kilku ludzi naraz, posiadaniem unikalnego klucza do sejfu, kilku kodów, kilku zgód różnych instytucji państwowych etc. Słowem – punkt drugi (2) to była sprawa dla zespołu ludzi znających się na bankowości międzynarodowej. Soros takim zespołem dysponował. A – czy pomógł? Trzeba jego się będzie zapytać.
  #
  Szacuję prawdopodobieństwo, że przy przejmowaniu aktywów WSI Tryumwirat K-K-M współpracował z Sorosem na 66%.
  ==========
  * bloger elitarnego portalu NEon24.pl, prawa ręka Macierewicza do spraw różnych, w tym i finansowych.
  ** polityk prawicowy mający certyfikat Służb na dostęp do wiadomości niejawnych, który usunął Sendeckiego z pracy w Poradni Pracowniczej MEN we wrześniu 2007, już po opanowaniu MEN-u przez PiS. Wcześniej prawa ręka Ministra i Wicepremiera Giertycha, zarządzająca MEN-em.
  http://ziut.neon24.pl/post/137799,to-nie-my-to-soros-czy-tak-wyjasnia-nam-smolensk

  1. TAW nadmieniłeś, że JK zostanie zdradzony, a może coś w końcu zrozumie- naprowadź mnie proszę, bo Ty wiesz, a ja się domyślam powodu- dzisiaj wyświetliło mi się takie pytanie:
   – dlaczego Macierewicz nie poleciał z LK do Smoleńska, później kolejne:
   – dlaczego niby pociągiem- zdjęcia wykonane przed odjazdem wskazują na nie ten pociąg, czyli fikcyjna podróż pociągiem?
   – dlaczego Macierewicz nie dotarł 10 kwietnia do Smoleńska?
   – dlaczego, dowiedziawszy się o katastrofie, Antoni Macierewicz nie udał się na miejsce tragedii?
   – dlaczego po tajemniczym telefonie- powiedział, ze wraca ratować państwo?
   – dlaczego ośmiesza (parówki) i do tej pory nie wyjaśnił przyczyn
   katastrofy?
   A może ,,w sprawie wydarzeń z 10.04.2010 roku A. Macierewicz stoi na straży interesów USA w tej sprawie i po prostu pilnuje tego by rola USA(i sojuszników z NATO) nie została ujawniona!”
   To Chciałeś Powiedzieć, że pod lampą jest zawsze najciemniej!
   Jeżeli to co do mnie dotarło jest prawdą to -to jest majstersztyk obłudy i zdrady!! Dziś ten filmik mi się wyświetlił- daje dużo do myślenia- Drogi TAW NIE GNIEWAJ SIĘ, że wracam do przeszłości, ale podcięte skrzydła mogą u niektórych wywołać NO ( niepożądane odruchy)- Kto najmocniej wykorzystuje katastrofę do podzielenia Narodów Słowiańskich?! Dlaczego gdy w Rosji trwał zamach terrorystyczny- wyciągnięto oskarżenia w sprawie Smoleńska, dlaczego nikt z najwyższych nie złożył kondolencji Putinowi??
   Krzysztof Winiarski: Wielce kłopotliwe pytania dla Ministra Macierewicza

   Odkłamujmy historię- na końcu jest podany niezwykle wymowny sen P. Winiarskiego z przesłaniem utwierdzającym moje dzisiejsze wewnętrzne zapytanie- prawie automatycznie ten film się pojawił- toż to by było ,, polskie tsunami”!!!!!

   1. Elaszko, Kochanie, sprawa jest być może prostsza, niż może nam się wydawać. Nakręconym ludziom z alternatywy wydaje się, że skoro jest spisek, to każdy z jego uczestników musi doskonale wiedzieć, w czym uczestniczy. W każdej strukturze piramidalnej jest jednak coś takiego jak Segmentacja Wiedzy, tzn. każdy poziom podrzędny nie ma dostępu do wiedzy poziomu nadrzędnego…

    Zwróć uwagę na pewien BARDZO WAŻNY SZCZEGÓŁ, który umyka alternatywie:
    Pamiętasz wrażenie Beniamina po jego spotkaniu z panem Rocke Felerem?…

    Antoni z Jarosławem w sprawie zamachu nic nie wiedzą, bo są kiwani przez Hamerykanców, którym zaufali jako Gołębiom Światowego Pokoju (choć doskonale powinni wiedzieć, co tamci robili w Starych Kiejkutach). A te gołąbki boże ich bezlitośnie i z zimna krwią… zadziobią.

    Nienawiść do Rosji jest pewnym sprytnym programem do kontroli umysłu. Miliony Polaków jadą na tym programie ku samozniszczeniu.

   2. macier jest good guy putin be macier nie jest w stanie kogos zabic putin jak najbardziej

   3. A moze jest tak Elaszko ze Macierewicz nie polecial bo nie polecialo zadne letadlo.Moze wszystko sie rozegralo na lotnisku w hangarach a moze nawet nie.Nie ma dowodo ,ze cokolwiek wylecialo tamtego dnia z Warszawy tak jak nikt nie jest w stanie udowodnic ,ze w Smolensku byly szczatki niekompletne od innego samolotu podobnego typu .Jakos do dzis rodziny umarlych w upadku samolotu nie moga odnalesc w trumnach swoich tragincznie zmarlych ale dostaja caly czas odszkodowania ze poniesione stresy w zwiazku z ekschumacjami i to podwojnymi.Szopka trwa a spoleczenstwo sie ekscytuje i zajmuje pierdolami.

   4. Kochany TAW – właśnie na to ,,wrażenie” moja uwaga padła, ale w moim odczuciu to jest bardzo przebiegła ICH gra – skierowana na ludzi wrażliwych, a Beniamin taki w moim odczuciu jest właśnie – ONI SĄ TAK PRZEBIEGLI W SWOIM DZIAŁANIU, że potrafią ,,zaczarować swoją perfidną dobrocią niejednego twardo stąpającego po Ziemi” oczywiście stosując to co nazwałeś TAW, bardzo trafnie ,,SEGMENTACJĄ WIEDZY”- ale jeżeli ktoś uczestniczy w orgiach, zdradach i innych patologiach to nie ma wytłumaczenia- on to uwielbia, karmi się i z nimi rezonuje i współpracuje- tu nie ma wytłumaczeń, a jeżeli ciągotki M. o których się mówi istnieją to odzwierciedla i wskazuje brak człowieczeństwa, bądź jego upośledzenie poprzez różnego rodzaju ,,zaciemnienie”!
    Zgodzę się oczywiście, że gro osób uczestniczy w tym jako nadzorcy nie znając prawdziwego źródła ich opłacania i zarządzania ( tu się właśnie kłania POTĘGA WIEDZY i przytoczonej SEGMENTACJI), ale nie wszystko można wytłumaczyć niewiedzą!
    Kochany DEVINGO ja oczywiście sprawę hangaru i gazu- zbiorowego mordu- 3 czy 4 samolotów użytych na potrzeby fikcji zamachu znam i się w 100% zgadzam- podobny scenariusz
    został zastosowany oczywiście z pewnymi zmianami w przypadku zamachu gibraltarskiego- oni realizują sprawdzone sposoby zamachów zwanych potocznie,,fałszywymi flagami”- licząc na nasze niezrozumienie- podkreślając jednocześnie, ze nasze ,,upośledzenie trwa”- bawią się nie zauważywszy, że nasza świadomość sukcesywnie wzrasta i OBCZAJAMY JUŻ dzięki olbrzymiej pracy pewnych Istot ❤ trybiki ich specyficznego, niezmiennego od wieków działania – a tu maleńki najgłośniejszy w ostatnim czasie przypadek ,,zamachu'':
    WTC najbardziej kontrowersyjne wideo

    Oczywiście scenariusz stały niezmienny- dokument tożsamości zamachowca ocalał !!!!!

 4. Kto pamięta pierwsze słowa Merkel po pierwszym spotkaniu z PREMIER SZYDŁO???
  -,,ustaliłyśmy program nauki historii” ( te pierwsze zdanie po spotkaniu wyryło mi się w pamięci!!)
  garść wiadomości ze świata:
  Śmierć Big Kahuna, Davida Rockefellera, została formalnie ogłoszona w ubiegłym tygodniu przez jego rodzinę. Źródła CIA mówią, że Rockefeller był przechowywany w zastoju w stanie wegetatywnym od miesięcy w antarktycznej bazie, zanim rodzina w końcu poddała się i ogłosiła, że nie jest już z nami.
  Największym newsem jest to, że prezydent USA Donald Trump ogłosił w ubiegłym tygodniu, że Korporacja Stany Zjednoczone, będąca własnością Cabal, która powstała w 1861 roku, została zastąpiona Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki, która została założona w 1776 roku. Szczegóły na ten temat znajdziesz tutaj:
  http: / /alcuinbramerton.blogspot.jp/
  Izrael jest teraz otoczony przez koalicję wojskową Syrii, Libanu, Hezbollah, Egiptu, Jordanu, Iraku, Iranu i Turcji, jako że Big 3 [Chiny, USA i Rosja] zmuszają go do zawarcia pokoju
  Trump odmówił też wzięcia łapówki, zaoferowanej przez niemiecką Kanclerz Angelę Merkel w zeszłym tygodniu, nie podąża on za flunkies ( lokajami) Rothschilda jak John McCain i Hillary Clinton, źródła kontynuowały. To było to, co kryje się za publiczną odmową Trumpa w podaniu ręki Merkel.
  Trump również odrzucił łapówkę od Salmana, usiłującego uzyskać zarzucenie „911 ustawy anty-saudyjskiego terroru” źródła kontynuowały. Trump również potwierdził, że Bill Gates i Son Masayoshi działali w zastępstwie Salmana z ich ofertami 100 miliardów dolarów funduszu inwestycyjnego, mówią źródłl.
  Źródła CIA z ich strony mówią, że Anthony Weiner i inni przestępcy pedofile „śpiewają jak kanarki” i dostarczają FBI mnóstwo dowodów, o wysokim profilu pedofilii i odpowiedzialnych kręgach szantażowania na szczycie Zachodniej struktury władzy
  Walka przeciw kontrolerom babilońskiego systemu niewolniczego zadłużenia, którzy te banki centralne nadzorują, utrzymuje się do ostatecznego zwycięstwa. Były prezydent USA Barack Obama zniknął z widoku publicznego i prawdopodobnie jest w trakcie przesłuchania.
  Izrael znajduje się pod poważną groźbą na wielu frontach, źródła Mosadu powiedziały. Izrael był również narażony na wstyd w ubiegłym tygodniu po tym, jak Mossad został zidentyfikowany jako źródło fałszywych zagrożeń bombowych na żydowskie centra wspólnoty w USA, źródła Pentagonu powiedziały.

  Khazarian naziści na Ukrainie również zaliczyli ogromny cios, gdy broń jądrowa z ich składu amunicji została zdetonowana i w wyniku pożaru który spowodował potężne eksplozje zostały zniszczone ich podstawowe dostawy broni, źródła mówią.
  Spotkanie w kwietniu [Chiński Prezydent] Xi [Jinping] i Trumpa, ma przygotować grunt dla Trumpa i [Russian President Vladimir] Putina na spotkanie w lipcu, do rozmów o zakończeniu konfliktów w Syrii i Ukrainie i narzuceniu Izraelowi rozwiązania problemu, by powstały dwa państwa
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/#!/2017/03/benjamin-fulford-27032017-peny-raport-pl.html

  1. TAW, Elaszko, przepraszam, że pozwolę sobie wkleić pełny raport Benjamina Fulworda, jeżeli to wszystko jest prawdą, to dużo się dzieje chyba dobrego dla nas, powoli, ale świat nasz oczyszcza się ze ZŁA.
    
   Nieśmiertelność i wykładnicza ekspansja wszechświata przyjdzie po ostatecznej klęsce cabal.

   Cotygodniowe wiadomości i analizy geopolityczne
   ======================================
   W zeszłym tygodniu ktoś włamał się do mojego komputera tak, że film w linku poniżej zaczął odtwarzać się dziwnie szybko, jak tylko został włączony. Pokazuje on zniszczenia Black Knight Satellity, wielu ludzi z amerykańskich agencji wywiadowczych, takich jak NSA nalegają, by zatrzymać ludzi chcących opuścić planetę Ziemię.

   Wiadomość ta zbiega się z ogłoszeniami przez NASA pigułki, która odwraca proces starzenia się i technologii podróżowania szybszej niż światło, która pozwoli nam odwiedzić nowo odkrytą planetę podobną do Ziemi.

   http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4343142/Human-trials-age-reversing-pill-start-six-months.html

   http://www.sciencetimes.com/articles/9507/20170228/nasa-researches-on-how-to-travel-faster-than-light-after-discovering-trappist-1.htm

   Źródła CIA również mówią, że tajny rozkaz prezydenta został wydany w celu uwolnienia technologii darmowej energii, a także istniejącej technologii anti-aging (zwalniania i odwracania procesu starzenia się).

   Jedyną rzeczą, która blokuje ludzkość od tej przyszłej nieśmiertelności i wykładniczej ekspansji we wszechświecie, jest obecnie niewielka grupa ludzi, trzymająca się, by kontrolować komputery finansowe w Zarządzie Rezerwy Federalnej, Banku Japonii, Europejskim Banku Centralnym i BIS. Komputery te muszą zostać fizycznie przejęte, by umożliwić wydawanie nieograniczonych funduszy, by pozwolić ludzkości rozwinąć skrzydła i latać.

   Osoby, które zostały zidentyfikowane jako forensically (specjaliści) blokujące finansowanie dla nowego wieku to Janet Yellen w Fed, Mario Draghi w EBC, Haruhiko Kuroda w BOJ i Agustin Carstins w BIS. Specjalne siły muszą pójść i pochwycić te osoby i zająć centra komputerowe w bankach centralnych NIEZWŁOCZNIE, aby zapewnić uwolnienie środków na rzecz planety Ziemia.

   Jeśli te komputery i pasożyty, które je kontrolują, zostaną usunięte, wiele źródeł z różnych fundacji charytatywnych mówi, że nie tylko biliony, ale rzeczywiste kwadryliony dolarów mogłyby zostać uwolnione, by sfinansować kres ubóstwa i zniszczenia środowiska naturalnego, jak również badania nad nieśmiertelnością i nieograniczoną ekspansję do wszechświata.

   Walka przeciw kontrolerom babilońskiego systemu niewolniczego zadłużenia, którzy te banki centralne nadzorują, utrzymuje się do ostatecznego zwycięstwa. Były prezydent USA Barack Obama zniknął z widoku publicznego i prawdopodobnie jest w trakcie przesłuchania. 
    
   Również w ubiegłym tygodniu zostało ekshumowane ciało Vincenta Fostera, długotrwałego wspólnika Billa i Hillary Clinton, i stwierdzono, że ma dwie dziury po pociskach z tyłu głowy, co oznacza, że przyczynę jego śmierci zmieniono z samobójstwa na morderstwo.

   Pentagon i źródła CIA mówią, iż to odkrycie doprowadzi do ścigania Clintonów za morderstwo.

   http://newsfeedhunter.com/autopsy-results-from-vince-fosters-exhumed-body-cause-of-death-to-be-changed/

   Śmierć Big Kahuna, Davida Rockefellera, została formalnie ogłoszona w ubiegłym tygodniu przez jego rodzinę. Źródła CIA mówią, że Rockefeller był przechowywany w zastoju w stanie wegetatywnym od miesięcy w antarktycznej bazie, zanim rodzina w końcu poddała się i ogłosiła, że nie jest już z nami.

   Gdy ten pisarz został po raz pierwszy poinformowany przez japońskie władze, że planowane jest przez zachodnie elity zabicie 90% ludzkości poprzez choroby, głód i wojny nuklearne, oni wręczyli mi materiał pokazujący, że Rockefeller siedział na czele Grupy Bilderberg, Rady w sprawie Stosunków zagranicznych i Komisji Trójstronnej i innych czołowych grup zachodnich brokerów energetycznych. Zatem był głównym podejrzanym jako inicjator tego szatańskiego planu.

   Jednak, kiedy spotkałem pana Rockefellera miałem wrażenie, że głęboko w środku ten człowiek myślał, że robi dobrze dla naszej planety. Pytanie, na które badacze potrzebują teraz odpowiedzieć w zbliżającej się prawdzie i pojednaniu, jaka była jego wizja zjednoczonej planety ziemia w zgodzie z naturą, ale została zniekształcona do koszmarnego ludobójczego planu.

   Sądowy ślad, który rozpoczął się od Rockefellera, prowadził do George’a Busha seniora i jego nazistowskiej frakcji mafii Khazarian. Były to osoby związane z 911 i nazistowskim przejęciu Stanów Zjednoczonych w roku 2001. Stamtąd szlak prowadzi do P2 Lodge we Włoszech i czcicieli czarnego słońca.

   Od tamtej pory White Dragon Society (Społeczność Białego Smoka), Pentagon oraz agencja białych kapeluszy i ich azjatyccy sojusznicy systematycznie demontowali najlepsze szeregi starej Zachodniej struktury władzy. To zaczęło się w 2013 roku wraz z rezygnacją papieża Maledicta, a następnie w tym samym roku abdykacją Królowej Holandii Beatrix, szejka Kataru Al Thani, króla Belgii Alberta II i króla Hiszpanii Juana Carlosa w roku 2014. 
    
   Następnie frakcja Clinton/Bush straciła moc w USA ostatniego listopada ubiegłego roku i są ścigani za swoje zbrodnie. Teraz japoński Cesarz ogłosił swoją abdykację, gdy jego tajny rewident księgowy David Rockefeller zmarł. Królowa Anglii Elizabeth i król Szwecji Carl Gustaf pozostają na tronie, ponieważ nie byli częścią ludobójczego wątku, źródła CIA mówią.

   Abdykacje i utrata władzy ludzi tego wysokiego szczebla ujawniła nowe, dotychczas ukryte warstwy struktur władzy świata. Japońskie cesarskie źródła cesarskiej rodziny wskazują na tajemniczą rodzinę Cabot w Szwajcarii (kontrolerzy Korei Północnej Kim Dzong Una, między innymi) i ich wysokie rankingi bagmen o nazwach takich jak Eisenberg i Rosenberg.

   Bitwa o wyzwolenie naszej planety teraz szaleje najbardziej zaciekle w Stanach Zjednoczonych i Japonii, ponieważ hold-out (osoby odmawiające) zmagają się z New World Order, to jest istotne.

   W Japonii Henry Kissinger daje rozkazy politykowi Ichiro Ozawa w celu zapewnienia ciągłość kontroli Cabal Korei Południowej i Japonii, źródła rodziny królewskiej mówią. Ozawa mówi ludziom, że tutaj on i Kissinger są teraz głowami komisji 300. Niestety, niektórzy ludzie w strukturze władzy nadal im wierzą. Jednak prawdą jest, że są oni zarówno teraz obaj ronin lub bezpańscy Samuraje, przeznaczeniem ich jest wędrować bez celu.
   Premier Shinzo Abe i minister finansów Taro Aso, ze swej strony, są na skraju odsunięcia od władzy, ponieważ ich szefowie Bush/Clinton utracili władzę w USA. Abe udał się do Europy, gdzie w zeszłym tygodniu próbował spotkać papieża, lecz odmówiono mu audiencji, oznacza to, iż jego dni u władzy są policzone.

   Japońskie typy biurokracji finansowej naciskają na Aso, by był następnym premierem, ale Aso jest znienawidzony przez japońskie wojska i policję, ponieważ brał łapówki w zamian za sprzedaż zasobów wodnych Japonii do swoich francuskich mistrzów Rothschild.

   Jezuita zarządzający CSIS stara się umieścić Aso u władzy, ponieważ Japonia jest ważną maszyną pozyskiwania pieniędzy poprzez jej tajny budżet. Oficjalny budżet rządu Japonii 2017 roku wynosi 97.45 bilionów jenów. Natomiast jego tajny budżet ma wartość ponad 250 bilionów jenów.
    
   Ten budżet pochodzi z takich rzeczy jak podatki od benzyny, alkoholu i tytoniu, które generują dochód, który nie podlega kontroli ze strony Parlamentu. Z tych 250 bilionów jenów, 200 bilionów (około 2 biliony dolarów) „idzie do Amerykanów” i 50 bilionów do ministra finansów, źródła królewskich rodzin mówią. 
    
   Ludzie CSIS w Japonii, prowadzeni przez Henry’ego Kissingera, chcą zachować ten tajny japoński strumień przychodów za wszelką cenę, skoro już ich szef David Rockefeller umarł, mówią źródła. Wojskowe białe kapelusze USA powinny zatrzymać Kissingera i innych, i przekierować ten strumień przychodów do bardziej pożytecznych celów.

   Ktokolwiek jest za CSIS, jest również za tajnymi działaniami głowy FBI Jamesa Comeya i wiceprezydenta Michaela Pence’a do obalenia Donalda Trumpa, źródła CIA powiedzieć. Obecnie wydało się, kim jest  Comey, który pomagał Barackowi Obamie w nielegalnym podsłuchiwaniu Donalda Trumpa, kiedy ubiegał się o fotel prezydenta.

   https://subjectpolitics.com/trump-just-won-doj-lawyer-just-leaked-james-comeys-worst-nightmare-live-tv

   https://www.rt.com/usa/382236-nunes-committee-trump-russia

   Są też niepokojące znaki, że prezydent USA Donald Trump musi dodatkowo zwalczać różnych przeciwników (controllers). 
   Zostało to pokazane przez jego przegraną próbę przekazania aktu reformy systemu opieki zdrowotnej Reform Act, który w jakiś sposób zupełnie zawiódł w uporaniu się ze zbrodniczym  gangiem, który ustanowił pasożytniczą pozycję na amerykańskich lekarzy i naród amerykański. Wykres w artykule w linku poniżej pokazuje na czerwono jak dużo blood-money (pomazane krwią-pieniądze) od ludzi jest wypłukiwanych.

   http://www.zerohedge.com/news/2017-02-21/over-regulation-has-criminalized-practice-medicine

   Dopóki widzimy naloty na siedziby American Medical Association i masowe aresztowania kierownictwa firmy Pharmacidical, koszty amerykańskiej ochrony zdrowotnej mogą tylko podnosić się, kiedy pogorszenie zdrowia i długowieczności narodu amerykańskiego będzie kontynuowane.

   W tych dniach armia USA i białe kapelusze robią dobrą robotę poza granicami Stanów Zjednoczonych, źródła Pentagonu mówią. Ich wojna w sprawie Daesh nabrała nowego wymiaru finansowego w ubiegłym tygodniu z zakazem brania laptopów do samolotów, pochodzących z krajów sponsorujących Daesh jak Turcja, Arabia Saudyjska i Rada Współpracy Państw Zatoki, źródła mówią.

   Izraelczycy zostali zmuszeni do wycofania ich fałszywej muzułmańskiej armii Daesh do Libanu, ponieważ Izrael znajduje się pod poważną groźbą na wielu frontach, źródła Mosadu powiedziały. Izrael był również narażony na wstyd w ubiegłym tygodniu po tym, jak Mossad został zidentyfikowany jako źródło fałszywych zagrożeń bombowych na żydowskie centra wspólnoty w USA, źródła Pentagonu powiedziały.

   Khazarian naziści na Ukrainie również zaliczyli ogromny cios, gdy broń jądrowa z ich składu amunicji została zdetonowana i w wyniku pożaru, który spowodował potężne eksplozje, zostały zniszczone ich podstawowe dostawy broni, źródła mówią. Film eksplozji widać w linku poniżej.

   http://www.veteranstoday.com/2017/03/25/exclusive-nuclear-explosion-in-ukriane/

   Źródła Pentagonu teraz mówią, że oni oczekują jakiegoś rodzaju końcowej gry w  walce o planetę Ziemia, gdzieś w lipcu.

   Spotkanie w kwietniu [Chiński Prezydent] Xi [Jinping] i Trumpa, ma przygotować grunt dla Trumpa i [Russian President Vladimir] Putina na spotkanie w lipcu, do rozmów o zakończeniu konfliktów w Syrii i Ukrainie i narzuceniu Izraelowi rozwiązania problemu, by powstały dwa państwa, aby globalna waluta [reset] mogła się zdarzyć, źródła Pentagonu mówią.
    
   tłumaczenie: KochaneZdrowie

   1. 1) Czy ja dobrze zrozumiałem, wiceprezydent Mike Pence chciałby usunąć prezydenta Trumpa? To jakiś absurd.

    2) Gdyby Hamerykancy mieli pigułkę długowieczności, pan Rocke Feler nie pożyłby następnych stu lat?… 😉

   2. Zło zaciekle walczy Aniu. Mały kraj na Bliskim Wschodzie właśnie urządził nową prowokację w Syrii. Prowokację, od której zaczęła się wojna w tamtej okolicy 6 lat temu. I znowu wszystkie liberalne media zwalają winę na rząd Syrii. Wierz mi, będzie dobrze, ale dopiero po globalnej zawierusze.

   3. tak tak to zydowska prowokacja, od 7000 lat niezmiennie tak robia szkoda ze gazy bojowe uzyli ale w sumie syria to araby a im mniej tego tym lepiej dla wszystkich

   4. TAW z wiadomości uprzednio zgromadzonego info- chyba nawet kiedyś zawarłam w komentarzu taką informację, że TRUMP odziedziczył zapiski TESLI- dla przypomnienia:
    ,,Po pierwsze – czy ktoś z was wiedział, że Donald Trump, kandydat Republikanów na Prezydenta USA w tym roku, jest spadkobiercą zawartości ostatnich notatek Nicoli Tesli?!

    Otóż jego wuj, John G. Trump był tą osobą, która dostała do analizy notatki znalezione w pokoju hotelu, w którym zmarł 86 letni wynalazca. Wg oficjalnych informacji Tesla zmarł 7 stycznia 1943 roku na atak serca. Mimo, że miał obywatelstwo amerykańskie, FBI zarządziło by jego rzeczy były przejęte przez Kustosza Rzeczy Cudzoziemców (Alien Property Custodian). Natomiast Trump, który był profesorem w MIT, na mocy zarządzenia Narodowego Komitetu Badań Obronnych (National Defense Research Committee) dostał notatki Tesli do zbadania. J. Trump uznał, że w notatkach Tesli nie było nic nadzwyczajnego.
    Te informacje potwierdza Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla#Death

    Jednak według wpisów osoby na amerykańskim forum dyskusyjnym 4plebs.org z nickiem zwuPdhis, w ostatnich latach swojego życia Tesla zajmował się m.in. wolną energią, antygrawitacją, niewidzialnością i podróżami w czasie. W notatkach pozostawił po sobie nawet projekty wehikułu do podróży w czasie!
    Narodowy Komitetu Badań Obronnych nie mógł tego ujawnić społeczeństwu, gdyż mogło by to oznaczać koniec świata, przynajmniej takiego jaki znamy. Można sobie wyobrazić co by się stało gdyby to wpadło np. w ręce nazistów czy sowietów.

    John Trump zmarł w 1985 roku przekazując wszystko swojemu bratankowi, Donaldowi, który w tym czasie używał pseudonimów John Miller i John Barron, a także mniej znany John Titor.
    Wg. zwuPdhis jako Titor, Donald Trump udał się w przyszłość i zobaczył z przerażeniem, że Ziemia zmieniła się w gruzowisko nuklearne, w wyniku tzw. „terroru islamskiego” (który nota bene moim zdaniem jest tak islamski jak ja Nigeryjczykiem, M.P.). W latach 2000-2001 na amerykańskich forach dyskusyjnych zaczęły się pojawiać wpisy Titora, który ostrzegał, że w latach 2000 – 2012 dojdzie do okropnych wydarzeń, nie mógł jednak bezpośrednio identyfikować terroru „islamskiego” gdyż zaburzyło by to naszą rzeczywistość.
    Titor / Trump postanowił więc wykorzystując swoje możliwości podróży w czasie zgromadzić potężną fortunę i dokonywać małych zmian rzeczywistości, tak aby odsunąć jak najdalej w czasie te złe wydarzenia. Jednak aby osiągnąć w pełni swój cel musiał zostać Prezydentem USA.Jeśli się przyjrzymy karierze Trumpa, to faktycznie wykazuje on zdolności przewidywania ruchów swoich konkurentów biznesowych i politycznych.

    Według tajemniczego zwuPdhis’a Trump wygra, ale nie będzie prezydentem zbyt długo – zrobi tylko to co konieczne by uratować Ziemię i cywilizację. Zastąpi go potem Mike Pence, jego kandydat na wiceprezydenta. A Pence ma być rzekomo przybyszem z przyszłości.
    https://www.monitor-polski.pl/donald-trump-podroznikiem-w-czasie/
    PODKREŚLĘ ZATEM:
    TRUMP nie będzie długo Prezydentem- ZROBI TO CO KONIECZNE BY URATOWAĆ LUDZI I ZIEMIĘ, a w następnej kolejności zastąpi go MIKE PENCE!
    http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11117-przelom-na-ktory-czekalismy-onz-nie-dostanie-od-usa-srodkow-na-aborcje
    Donald Trump po raz kolejny stanął w obronie życia. Departament Stanu zakomunikował, że finansowany przez USA Fundusz Ludnościowy ONZ (UNFPA) nie będzie już finansowany, gdyż przeprowadza „przymusową aborcję lub sterylizację” – główny obszar działania to Chiny.
    To nie pierwszy raz kiedy Trump twardo opowiada się za życiem. Zaraz po objęciu urzędu prezydenta podpisał ustawę zakazującą finansowania organizacji pozarządowych, które promują aborcję
    W dniu kiedy w USA odbywał się Marsz dla Życia napisał na Twitterze: „Macie moje pełne poparcie”. W marszu tym wziął udział jego zastępca – wiceprezydent Mike Pence, który jest znanym obrońcą życia. Z kolei inny działacz pro-life został mianowany przez Trumpa sędzią Sądu Najwyższego.

    AMERYKAŃCE I CHIŃCZYCY mają w posiadaniu takie pigułeczki, jednak jak mniemam czarni utracili do nich dostęp, jak również do ich ,,maszynek najnowszej generacji”- te info potwierdza na podstawie przypadku szczególnego jakim był niejaki Roki Feler, którego tak tłumnie odwiedzano na Anktartydzie ( Obama, Franciszek)!!
    Mengele (Angele) ze 120 lat ma wiek cofnięty do 50 i pracuje bodajże w NSA- widocznie maszynki w przypadku Rokiego, Dżordża i Elizabeth nie działają, bądź to drugie bardziej prawdopodobne maszynki zostały im skradzione- było klika lat temu włamanie do domu ROKIEGO i mówiono o skradzionych skrzyniach- kradzież była dla nich szokiem!

   5. jestem za trumpem ale szkoda ze wchodzi w rope i wegiel ze nie jest za bardzo eko podobnie jak nasz pis zreszta ale moze zmadrzeja

   6. A niby jak oni chcą podbić Wszechświat czy też Kosmos, skoro jest pełno dowodów, że z tym może być mały problem:

    1. Dlaczego wystrzelone rakiety nie mogą polecieć wyżej, tylko zatrzymują się „na czymś”? Czyżby to był firmament?

    2. Dlaczego, gdy patrzę nocą w niebo na gwiazdy oraz planety (te bardziej widoczne), to one czasami migają?

    3. Coś mi się wydaje, że Słońce nie jest oddalone od nas o 149 600 000 km:

    4. Co się kryje za Antarktydą? Czyżby inna ziemia, inne kontynenty? Inne żywe organizmy lub UFO? Dlaczego nikt nie może się zbliżać do Antarktydy (Pakt antarktyczny):

    Odnośnie długowieczności: możemy żyć do 120 lat (spożywając mięso) i tak jest napisane w Biblii (Bóg chce taką zapłatę, za to, że będziemy jeść mięso zwierząt). Jednak dobrze wiemy, że żyli i żyją obecnie osoby (ludy) powyżej 120 lat. Obstawiam, że nie spożywają mięsa (a także nie piją coli, jedzą laysów, odgrzewają zupy w mikrofali… chińskiej zupy, zero szczepionek, leków syntetycznych, zero tv, itd…) Mam znajomego, który przez to już witał się z drugim światem, ale jak zobaczyłem co on je i pije, aż złapałem się za głowę: jego obiady w pracy: energy drink, papierosik, odgrzewana pizza (mrożona), zupka chińska, kawka, odgrzewana zapiekanka (mrożona), papierosik, cola, kanapki z ostrymi sosami, pączki, ciasta, itd. Nie widziałem, aby w ogóle jadł owoce czy warzywa. Po kilku miesiącach wylądował w szpitalu z rozwaloną trzustką oraz nabawił się refluksu żołądkowego. Ledwo go wyratowali. Nie chciał się przyznać do tego, co jadł (aż strach pomyśleć co w domu mógł konsumować z żoną). W końcu stwierdził i każdemu teraz mówi: jedzcie dużo owoców i warzyw:)

    Wracając do tematu, uważam, że pigułka NASY, wg mnie to kolejny szwindel, aby wyłudzić kolejne miliardy dolców na coś, co nigdy się nie wydarzy. Tak było z lotem na księżyc i umieszczaniem satelit na orbicie. Nie wspominając już o zdjęciach Ziemi, jakie nam serwują od kilkudziesięciu lat (robią sobie z Nas jaja):

    Ich podróż na Marsa, owszem będzie, ale tutaj na Ziemi, zobaczycie! I zobaczycie ile dzięki temu zarobią mamonki:)

    Lubię ten blog za info o naturalnym zdrowiu i artykułach o NWO (i jego końcu mam nadzieję), naszej historii, ale jest kilka tematów z którymi czasami nie koniecznie się muszę zgodzić:)

    Jestem dumny, że mieszkam w Polsce i że jestem Polakiem!
    Będę zaglądał i wyczekiwał info o zdrowiu:)

   7. tu masz wszystkie odpowiedzie a przynajmniej wiekszosc na blogu hellenandchaos po angielsku niestety albo stety jak nie znasz jezyka to ciocia google albo kolega

 5. Mówiłeś, Mówiłeś i z nami zawsze dzielisz się tymi wzniosłymi wiadomościami i ja postanowiłam iść za GŁOSEM SERCA i swoją szpadelką odkopać trochę ZIEMI, ażeby dokopać się do korzeni i choć ŚWIAT idzie dwutorowo to zmierza w jednym kierunku- WYZWOLENIA i ważne są obserwacje i i informacje, które się przekładają na NASZE SŁOWIAŃSKIE NACJE ❤
  Jak widać i czuć ten ciągły niemalże SZTORM magnetyczny ziemi ma swoje przełożenie w odczuwalnym przyśpieszeniu pewnych wydarzeń- nie możemy sobie w tej chwili pozwalać na zastój czy spowolnienia, gdyż ,, INFORMACJA jest najdotkliwszą spośród najnowocześniejszych tajnych broni masowego rażenia.''

 6. usa to prywatna korporacja zarzadzana przez korporacje matke watykanska ale spokojnie to tylko bractwo babilonskie czy tam kabalistyczne jak zwal tak zwal.To tylko banda kolesi ,ktorzy mysla ,ze sa nadludzmi i wszystko im sie nalezy jak neomarksista.

  1. @Devingo USA jest taką samą korporacją państwową jak nasza korporacja pod nazwą Polska. Cel istnienia korporacji narodowych jest taki sam jak korporacji farmaceutycznych, naftowych, finansowych, elektronicznych czy zbrojeniowych. A tym celem jest strzyżenie owiec. Ludzie jako Human resources zasilają swoją energią ten globalny system/eksperyment a także wszystkie inne podsystemy. Nic nowego. Co to za różnica czy będzie to KK czy Państwo Polskie czy Unia Europejska.

   1. Mam bezposredni kontakt z Piotrasem który u AstroMarii pisał cykl artykułów o Przekręcie wszechczasów.
    Kiedys dla mnie stosunek do żydów był w miare normalny. Teraz gdy poznałem ich zagrywki – stali sie dla mnie pierwszorzedowymi wrogami. Nie mam tu na mysli Israela tylko organizacje żydowskie przede wszystkim ze stanów i londynu. To własnie oni chca zawładnąć całym światem

   2. Oczywiscie Roni ,ze Polska to ,tez podkorporacja i to nawet gorszego sortu ,skonstruowana do udoju slowian przez profesjonalnych wysysaczy energi ze spoleczenstw i narodow. Cesarstwo Rzymskie,Franknoskie,narodu niemieckiego ,unia europejska,wszystko pod patronatem watykanskich energiowysysaczy realnie wyprodukowanych dobr .

   3. Dlatego GMO episkopat wali nowe koscioly o dachu kopulowym aby latwo zmienic krzyz na ksiezyc. To generalnie jedna firma.

   4. synagogi raczej tez kopuly, pracodawca zaczarowanych krzyzem gwiazda i polksiezycem chyba postanowil rozwiazac ostatecznie problem slowianski i hellenski…

  2. Bogdanie, to zdradzę Ci, że następnym krokiem na tej drodze, którą kroczysz, będzie współczucie kapelusznikom… choć może najpierw w sumie jest jeszcze etap całkowitego ich olania, a dopiero potem współczucie 🙂

   pozdrawiam

   1. Współczucie to oddawanie swojej energii komuś, wchodzenie z nim w reakcję.

    Oddawać energię powinno się tylko komuś, kto poczuwa się do jej wymiany, kto posiada ten elementarny zmysł.

    Pytam więc: co oni nam oddali?…

   2. wspoulczucie to g owniane emocja nie sluzoaca nikomu i niczemu nalezy wymieni na pomoc i pomaganie a do tego trzeba miec wiedze i leb, wspolczuja beznadziejne i nieprzydatne w kazdej sytuacji pizfy jezusowe i im podobni

   3. Ja współczucie odczuwam jeszcze inaczej … jako wespół-odczuwanie, to wtedy kiedy rozumiem sytuacje. Moge współczuć bliskim, drzewom, zwierzętom nawet całej ziemi ale nigdy tym których zachowania nie rozumiem a tym bardziej nie popieram. Nie współczuje kłamcom, zdrajcom, i wszelkiej patologi bo to co oni czuja jest mi zupełnie obce.

   4. Dlatego GMO w Polsce jest ped medialny na adopcje i pomoc ale psom i kotkom jednak juz nie ludzia a w Polsce kastruje sie odruch pomocy.Konsumenci wierni maja zyc dla siebie i systemu a nie dla bliskich i sasiadow.Widziales katolika ,ktory zaniosl by pieniadze sasiadowi ,ktoremu odcieto prad lub potracil tramwaj?Widziales na masowa skale Kowalskich ,ktorzy daja bezposrednie wparcie finansowe innemu Polakowi .Nic takiego nie ma, bo tym zajmuje sie mafijne fundacje,organizacje,koscioly i inne huje muje ,ktore w ten sposob ograbiaja spoleczenstwa.Polak Katolik jest odporny na niedole sasiada a troskliwy i delikatny na niedole psa,kota ,hojny na wolania kosciolow i organizacji ustawionych do wysysu ludzi przez WSI i Watykan a medialna propaganda wspomagania Owsiaka to juz mistrzostwo obludy i bezczelnosci na Polakach.

   5. Katol od araba rozni sie tylko znaczkiem na książce i jakby nie bylo dożywocia za morderstwo to by mordowali na lewo i prawo, im szybciej wyplenimy to religijne dziadostwo z polski tym szybciej staniemy na nogi

   6. Kurde TAW, rozwaliłeś mnie tym pytaniem :- ) Nie wiem co napisać, bo chyba nic mi nie przychodzi do głowy, co oni mogli nam oddać. Podejrzewam, że odpowiedź leży na wyższych wymiarach istnienia, bo przeciez wszystko ma swój cel – to fundamentalna zasada istnienia wszechświata. Ale nie będę tu mędrkował.

    Może po prostu niefortunnie użyłem słowa, może lepsze będzie „uśmiech politowania”. Poza tym współczucie o którym myślałem nie miało wyrażać litości tylko właśnie takie „Gościu, szkoda mi Ciebie”, kiedy patrzysz na kogoś, kto się męczy się w życiu zamiast uciąć temat i złapać nowy, lepszy, który ma na wyciągnięcie ręki.

    i tyle 😉

   7. Devingo, ja znam takich Kowalskich. Naprawdę są tacy ludzie ale nie usłyszysz o nich nigdzie.

   8. ,, wspoulczucie to g owniane emocja nie sluzoaca nikomu i niczemu nalezy wymieni na pomoc i pomaganie a do tego trzeba miec wiedze i leb, wspolczuja beznadziejne i nieprzydatne w kazdej sytuacji pizfy jezusowe i im podobni ”

    Z tym współczuciem, Gmosiu, masz całkowitą rację. W chwili, gdy ktoś do mnie mówi, że mi współczuje, zaczynam się czuć jeszcze gorzej, bo natychmiast projektuje mi się na powrót dołujący stan i nie znoszę tej (zazwyczaj sztucznie smutnej miny) i zawodzenia ,,och, ach, jak ja ci współczuję”. Rzadko kto, wyrażając współczucie, patrzy mi w oczy – a to wiele mówi.
    Ale na szczęście są ludzie (tacy jak Ania), którzy nie współczują, a pomagają pozytywną myślą lub wprost działaniem i to jest skuteczne. To przywraca energię!
    Walnie ci taki przyjaciel jedno zdanie, rozkminiasz je przez dwa dni i cały dół znika.
    pomoc – po moc – dawanie MOCY, a nie dołowanie
    pomaganie – po zmaganie – zmaganie emocjonalne(czasem silniejsze od człowieka) znika, jest po nim 🙂
    Lubię na swój sposób rozkminiać słowa 🙂

    Bez urazy, ale drażni mnie twoje określenie ,,pizfy jezusowe”
    Czym innym jest ślepa ufność w sukienkowe interpretacje biblijne i ukrywanie 3/4 życia, działalności i mądrych przekazów Jezusa, a czym innym jest sięganie do materiałów zakazanych przez kk i dochodzenie do wniosku, że ujawnienie tej wiedzy jest równoważne z końcem istnienia kk.
    Niektórzy mówią, że Jezus w ogóle nie istniał. W wydaniu kk na pewno.
    Równie dobrze można podważyć autentyczność wielu innych starożytnych myślicieli, czy wtajemniczonych w wiedzę duchową.
    Ale przecież nie o istnienie najbardziej chodzi, a o wiedzę i drogowskazy na życie; i w materii, i w duchu.

    Jestem pewna, że gdyby z mądrości np. Seneki stworzono religię, wypaczono by na maksa jego przekazy, też zwątpiono by w jego istnienie.

    Każdy z nas poprzez różnie szlifowane pryzmaty kombinuje być lepszym i mądrzejszym.
    Wiemy o tym dobrze, że nasze Dusze mają za sobą różne czasy podróży.
    To tylko tu, na Ziemi wsiedliśmy na chwilę w ten sam pociąg, a i tak każdy, jadąc do swojej stacji, widzi przez okno inny świat. Bo widzi przez pryzmat wcześniejszej podróży, która ukształtowała poziom percepcji i rozumienia.

    Miło i ciekawiej spędza się podróż, kiedy nie jedzie się samemu 🙂 🙂
    Z takimi ludźmi jak Wy, tu na tym blogu, czas mija z pożytkiem.
    A już w Jedności Słowiańskiej – to dopiero wzniosłe poczucie więzi!

    SŁOWIANIE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZMY SIĘ!

    Tylko w ten sposób możemy stać się niezwyciężeni i wolni.

    Serdecznie pozdrawiam.

    PS. Wieść o założeniu bloga przez Pawła to super wiadomość!
    Dołączam się do gratulacji! 🙂 🙂

   9. Ci z nas z 3 cyfrowym iq i swoim swietnie dzialajacym guidence system nie potrzebuja mistrzoniow, po prostu sobie istnieja wg swojego planu, potrzebujemy interakcji z innymi mistrzunie to strata zyciabi odciaganie od swoich celow

 7. No to teraz Liroy mówi jak jest ! Warto wysłuchać Skutecznego Wojownika ❤

  Pamiętacie te wszystkie artykuły o tym, że Kukiz '15 się rozpada, że jest konflikt między Liroyem i Pawłem Kukizem, że Piotrek chce "przejąć władzę w klubie K'15", że już o "frakcji alkoholowej" nie wspomnę? No to teraz Liroy Wam wyjaśni o co chodziło mediom. Jesteśmy zagrożeniem dla wszystkich partii politycznych, atakują nas z każdej strony bo słupki nam rosną, im spadają. I wiedzą, że przy następnych wyborach wynik ten będzie jeszcze bardziej zaskakujący niż dzisiejsze sondaże!
  Trzymajcie się, nie wierzcie mediom, wygramy!
  Tylko dajcie nam czas i bądźcie cierpliwi!

 8. Podpowiadamy rządowi jak wpłynąć na spadające sondaże i od czego należy zacząć, aby w naszych oczach skutecznie zmieniać obecny nadal fatalny obraz Polski w formie 10 podstawowych od obywateli przykazań:
  1. Całkowite zniesienie przymusu szczepień Polaków oraz gruntowne zmiany opóźniające w proponowanych przez MZ terminach szczepień noworodków.
  2. Wprowadzenie jako alternatywnych do procedur medycznych algorytmów leczenia według metod medycyny naturalnej i alternatywnej do wolnego wyboru przez lekarzy przy konsultacji wybranej metody z pacjentem.
  3. Całkowite dopuszczenie do obrotu marihuany medycznej docelowo produkowanej na plantacjach w Polsce
  4. Powszechne wyznaczenie i przygotowanie w miastach zurbanizowanych obszarów z parkingami w celu sprzedaży na nich ekologicznej żywności wprost od jej polskich producentów, jako alternatywy dla działalności sieci supermarketów ( co pozwoli nie tylko na obniżenie cen żywności, ale co ważne pozwoli na zatrzymanie wytransferowanej z kraju gotówki ).
  5. Wycofanie się na czas określony z ostatniej podwyżki z 1% na 3% podatków od powierzchni najmowanych lokali użytkowych przynajmniej dla małych firm o niezbędnych dla społeczeństwa działalności usługowej.
  6. Ograniczenie dotychczasowego szerokiego stosowanią syntetycznych antybiotyków przy hodowli mięsa na rzecz procedur pojenia zwierząt wodą z niewielkimi dodatkami nadtlenku wodoru, co nie tylko jest tańsze i bezpieczniejsze dla zdrowia konsumentów, ale bardzo poważnie wpływa na wzrost produkcji.
  To samo dotyczy upraw owoców i warzyw przy których dodawanie do wody niewielkich ilości nadtlenku wodoru bardzo poważnie wpływa na szybszy i zdrowszy wzrost roślin i ich systemów korzennych, umożliwiając eliminację wielu rodzajów droższych i mniej bezpiecznych dla zdrowia konsumentów środków ochrony roślin.
  Zalecamy obowiązkowe wprowadzenie nakazu stosowania trwałych, florurescencyjnych markerów do szeroko stosowanych dotychczasowo syntetycznych antybiotyków przy hodowli zwierząt, co pozwoli na właściwą i szybką kontrolę sprzedawanej żywności.
  7. Wprowadzenie całkowitego zakazu sprowadzania, produkcji i obrotu żywności genetycznie modyfikowaną lub natychmiastowe, czasowe wprowadzenie przyjętych w wielu państwach oznaczeń tej żywności w tym obowiązkowo na obecność glifosatów i pestycydów zastosowanych przy ich produkcji.
  8. Ustawowe, poważne obniżenie dotychczasowych, niebezpiecznych dla zdrowia ( przynajmniej 3 – 5 krotnie ) norm poziomów zawartości fluorków w wodzie wodociągowej, pitnej i przemysłowej. Wprowadzenie zakazu stosowania fluoryzacji zębów u dzieci i zabezpieczenie dokumentacji medycznej w celu identyfikacji i kontroli szkodliwości jej dotychczasowego zastosowania. Wprowadzenie znacznie ostrzejszych norm i przeprowadzanie stałych kontroli produktów spożywczych na zawartość związków fluoru, rtęci, metali ciężkich, aluminium, pestycydów, glifosatów, formaldehydów, sztucznych konserwantów, sztucznych barwników, chemicznych polepszaczy smaku…
  9. Wprowadzenie całkowitego i stale restrykcyjnie kontrolowanego oraz surowo karanego zakazu rozpylania nad Polska nanocząstek chemicznych, a w szczególności związków aluminium, baru, strontu, siarki, obcego DNA i niekontrolowanych w polskich instytutach badawczych materiałów chemicznych. Stałe badania gleby i zbiorników wodnych na zawartość zagrzybiające środowisko zawartość aluminium i związków siarki.
  10. Totalna repolonizacja mediów zagranicznych i wprowadzenie stałej surowej kontroli przeciwko zamieszczaniu w nich informacji nieprawdziwych lub zmanipulowanych.
  TO jest 10 podstawowych przykazań od polskich obywateli i przyszłych wyborców, które każdy rodzimy rząd lub pretendent MUSI SPEŁNIĆ, żeby mógł się oficjalnie nazywać POLSKIM.
  Niewypełnienie nawet jednego z nich powoduje, że może wyłącznie używać terminu przejściowy !
  wężykiem, wężykiem
  PODAJCIE DALEJ !!!

  1. Jeszcze bym rozszerzył p. 10: Zakaz reklamowania leków i suplementów diety
   I dodał
   11. Nauczanie prawdziwej historii Polski i świata od szkoły podstawowej.

 9. Kochani musimy przygotować się na kolejne trudne chwile, gdyż postanowiono nas ukarać. Kara ma być gwałtowną pogodą, którą w celu zniszczenia kwitnących drzew owocowych i krzewów ma wyrządzić w zamyśle poważne straty w produkcji owoców z których Polska słynie. Spodziewajcie się gwałtownej pogody burz z gradem , wichur, ulew, a nawet śniegu i przymrozków. Globalni zadymiarze nauczyli się już wywoływać chaos pogodowy i zamierzają z tej karzącej nas opcji skorzystać. My natomiast możemy tylko wysyłać z miejsc MOCY generując solidarność i miłość z naszych serc, aby im te plany w magiczny sposób pokrzyżować. Piszę to, aby możliwie w ciągu nadchodzącej nocy i kilku następnych dni, wyprzedzając zaplanowane wypadki, próbować minimalizować straty, gdyż ostatni niezwykle miłe ciepłe i słoneczne dni były również skutkiem tej niszczącej strategii, by wszystko zbyt wcześnie zaczęło kwitnąć.
  PODAJCIE DALEJ !

  1. Powiem Ci, że coś w tym jest…

   Ciekawe czy ktokolwiek uczynił sobie własne miejsce MOCy wedle mojego przepisu i może bombardować ich energią własnej czakramy 🙂

   1. ,, Ciekawe czy ktokolwiek uczynił sobie własne miejsce MOCy wedle mojego przepisu i może bombardować ich energią własnej czakramy 🙂”

    Czy mógłbyś, Michał, przypomnieć ten ,,przepis”?
    Czy to własne miejsce MOCY służy jedynie do generowania, wektorowania i wysyłania energii, czy też można ją wykorzystywać dla siebie? (ochrona, regeneracja własnego pola itp)

    Serdecznie pozdrawiam.

  2. Stany tez zimnica siostra mowila wiec chyba nikt nie majstruje przy guzikach +_+ i daj spokoj z tymi kochani bo zdrabniaja skur wiele tylko

  3. Qrdeblade jak ja CIĘ takiego lubię 🙂 :
   ,,My natomiast możemy tylko wysyłać z miejsc MOCY generując solidarność i miłość z naszych serc, aby im te plany w magiczny sposób pokrzyżować.”
   To ich ulubione gierki-atak pogodowy- praktycznie co roku straty w ROLNICTWIE są dotkliwe- cierpią na tym nie tylko rolnicy, gdyż natychmiast w grę wchodzą kombinatorzy i windują ceny, a rolnikowi zaniżają- wszyscy na tym tracimy, a korporacje się umacniają i wdrażają szkodliwe umowy handlowe! Tak- OGRZEJMY UKOCHANĄ MATKĘ ZIEMIĘ SIŁĄ I CIEPŁEM NASZYCH POŁĄCZONYCH SERC ❤

 10. Założyłem bloga o nazwie wolnislowianie na wordpressie i napisałem pierwszego posta, ale coś nie działa. Nie widać go w wyszukiwarce. Może jutro spróbuję dojść o co chodzi.

 11. Paweł GRATULACJE ❤
  Zatem należy rozesłać WICI:

  Wici – Adolf Kudlinski – W maju odbędzie sie wiec słowiański
  WOLNISŁOWIANIE- piękny tytuł 🙂

 12. A ja mam takie pytanie. Czy haplogrupy okreslone przez wspolczesnych jako R1a1 i R1b1 wywodza sie z tego samego pnia? Jezeli tak, to w jakich okolicznosciach doszlo do ich oddzielenia/wydzielenia sie i …. dlaczego?

  1. Na haplogrupach to ja się nie znam, nie jestem kosmicznym genetykiem… 😀,
   ale ostatecznie
   wszyscy my z Jednego Źródła
   i w niejednym ciele,
   na niejednej planecie
   już niejednokrotnie bytowaliśmy 😀

   Miejscowe planetarne doczesne powłowki cielesne są zawsze wynikiem kosmicznych eksperynentów genetycznych, a w pełni przejawiona istota ludzka nie z laboratorium przecież pochodzi, ale z Rdzenia Wszechbytu… 🔆

  2. 3.5 miliona lat temu zeus przywiozl ponad 80 białych ras z Andromedy jakie h frupy nie wiem ale jakie to ma znaczenie i tak niema zadnej ewolucji wszystko jest design roznych osrodkow wyższych wymiarow z Andromedy ale nawet wśród Zeusowych nikt nie wie kto sdjelal pierwszy gnom pewnie cos powyżej nich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s