Kochani, coś się kroi… Doszło do bardzo ważnego spotkania na Najwyższym Szczeblu…

<https://youtu.be/6ZKG41IsJL0

 

Reklamy

15 myśli w temacie “Kochani, coś się kroi… Doszło do bardzo ważnego spotkania na Najwyższym Szczeblu…

 1. KROI SIĘ:
  Za podpalenie kuły Sorosa 10 miesięcy! dr Kękuś zaprasza na rozprawę apelacyjną Piotra Rybaka

  Grupa amerykańskich senatorów z Partii Republikańskiej domaga się dochodzenia ws. finansowania organizacji Georga Sorosa.

  Jak informują amerykańskie media, sześciu republikańskich senatorów, wśród nich niedoszły kandydat na prezydenta Ted Cruz, wysłało list do sekretarza stanu Rexa Tillersona z prośbą o wszczęcie dochodzenia w sprawie dotacji przekazywanych przez administrację Baracka Obamy lewicowym środowiskom, którym patronował miliarder George Soros.

  Założona przez Sorosa Fundacja Open Society oskarżana jest przez senatorów o działania przeciw rządom niektórych państw sojuszniczych, a także o próby ingerowania w ich sprawy wewnętrzne. I choć mówi się tu głównie o Macedonii, gdzie Soros otrzymał w latach 2012-15 od amerykańskiego rządu 5 milionów dolarów na działania „na rzecz demokracji” w tym bałkańskim kraju, to trudno nie dostrzec szerszego aspektu sprawy.

  I tu wracamy do Sorosa, który – jak się zdaje – był dla Białego Domu wygodnym narzędziem w promowaniu liberalnej ideologii. Wygodnym, bo działającym niezależnie od państwa. Soros jest kimś w rodzaju wodza liberalnych „zielonych ludzików”, których celem jest przenikanie do opiniotwórczych kręgów w „niedojrzałych” lub „nieprawomyślnych” państwach i wpływanie na ich politykę, tak aby była zgodna z interesem ekonomicznym globalnego kapitału, a od strony światopoglądowej, aby odpowiadała postulatom zachodniej liberalnej lewicy. Z demokracją – jak wiemy na naszym polskim przykładzie – nie ma to zbyt wiele wspólnego.

  Nie jest tajemnicą, że Soros od ćwierćwiecza aktywny jest również w Polsce.

  http://wpolityce.pl/swiat/333968-przypadek-sorosa-dowodzi-ze-prywatny-kapital-moze-byc-wygodnym-instrumentem-w-rekach-panstwa

 2. Paweł Bednarz natychmiast wstrzymać adopcje zagraniczne, to może być część afery pedofilskiej (POLSKA PIZZAGATE ?!)

  ,,Sprawa dotyczy od kilku do kilkadziesiąt tys. SŁOWIAŃSKICH DZIECI!!! 71% dzieci ,,idzie” do Włoch( punkt przerzutowy) z CHWILĄ KIEDY Polak został papieżem proceder się nasilił- i znowu przewija się nazwisko DZIWISZ !!
  DZIWISZ o wszystkim wiedział- jest w to umoczony kk, gdyż zgodę na adopcje mają tylko ośrodki duchowe to potwierdził minister WÓJCIK!! Tylko w okolicy świąt wielkiej nocy w mordach rytualnych jest poświęconych od 200 do 300 tys. dzieci , nie jest wykluczone, że POLSKIE DZIECI ,,idą” na mordy rytualne- dalej nie zacytuję, bo serce krwawi od tej szokującej prawdy co oni robią- sami posłuchajcie- są to oficjalne informacje w Ameryce natomiast w Polsce jest to temat tabu!!

 3. państwo totalitarne w natarciu ( dwa filmiki Apokalipsa ruszyła z pełnią mocy. Prawo karmy: co kto wysyła, do niego powraca…
  (choćby w postaci prowokacji służb specjalnych). Hajfa płonie- ZABLOKOWANE! )
  Państwo totalitarne w natarciu. Coraz więcej kar za unikanie szczepień
  Wyszczepialność jest w Polsce na bardzo wysokim poziomie, ale widoczny jest niestety wzrost liczby osób uchylających się od szczepień – stwierdził Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz.

  Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny informuje, że coraz więcej rodziców w obawie przed szkodliwymi dla zdrowia efektami ubocznymi nie poddaje swoich dzieci obowiązkowym szczepieniom. W latach 2006-2010 w statystykach widniało około 4 tysiące takich przypadków, w ubiegłym roku było to już ponad 23 tysiące.

  Niestety w III RP urzędnicy chcą mieć całkowitą kontrolę nad społeczeństwem i usiłują zdyscyplinować rodziców poprzez stosowanie surowych kar. Początkowo wysyłane jest upomnienie, wezwanie do zaszczepienia w ciągu tygodnia, a w przypadku dalszego oporu – grzywna w wysokości nawet 10 tysięcy złotych. Karę można nakładać wielokrotnie, a maksymalna łączna wysokość kar wynosi aż 50 tysięcy złotych.

  Rodzice nie są jednak całkowicie pozbawieni obrony przed opresyjnym, totalitarnym państwem. Swoich praw do decydowania o dzieciach mogą dochodzić poprzez złożenie zażalenia na decyzję urzędników do ministra zdrowia, zaś gdy okaże się to nieskuteczne – przysługuje im odwołanie do sądu administracyjnego.
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/112315-panstwo-totalitarne-w-natarciu-coraz-wiecej-kar-za-unikanie-szczepien
  4 BOCIANY- CZTEREJ JEŹDŹCY APOKALIPSY!
  Mowa o zniszczeniu Białej rasy i dominacji syjo-nazizmu nad światem

  Publikacja za gazetą „The National Observer”, która opublikowała treść wystąpienia Abe Foxmana z jego biura podczas kongresu ADL. 25 sierpnia 1998 r. w Nowym Jorku, który wygłosił następujące przemówienie:
  Panowie. Witam na II w tej epoce zgromadzeniu Mędrców Syjonu. Osiągnęliśmy wszystkie cele wyrażone na pierwszym spotkaniu 100 lat temu.Kontrolujemy rządy. Stworzyliśmy stan niezgody wśród naszych wrogów i uczyniliśmy wiele, aby mogli się pozabijać. Skutecznie uciszyliśmy krytykę naszych spraw i jesteśmy najbogatszą rasą ludzi na tej ziemi.Wielu z was to bardzo zajęci ludzie. Zatem należy przejść do sedna sprawy. Jako mistrzowie w świecie biznesu, polityki, prawa i co najważniejsze … mediów, jesteśmy gotowi do realizacji naszego najważniejszego i najambitniejszego programu. Tego, który ostatecznie i całkowicie usunie istnienie przeszkody do naszej absolutnej kontroli nad światem.

  Mówię tu o ŚMIERCI Białej rasy. O całkowitym usunięciu wszystkich środków reprodukcji tzw. rasy aryjskiej. Panowie, teraz kontrolujemy losy tej rasy. Teraz jest czas, aby upewnić się, że Biała rasa będzie wymierać poprzez krzyżowanie się ras oraz praktycznie zerowy przyrost naturalny.
  Wszyscy cieszymy się wizją, jaka jest powtarzalna każdego dnia na całym świecie, że ostatnie Białe dzieci bawią się z małymi ciemnymi dziećmi, wiedząc, że są przeznaczone do ostatecznego zniszczenia.
  Możemy zrujnować starożytną czystą linię krwi każdego aryjskiego dziecka nakłaniając je do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci.
  Musimy zintensyfikować wysiłki w dziele mieszania ras w ośrodkach miejskich, na przedmieściach i na obszarach wiejskich w tym kraju.
  Potrzeba nam więcej agresywnych programów integracji tych obszarów i dodania ich do tych, jakie są obecnie w toku poprzez HUD*. Warte jest każdej ceny unicestwienie kolejnej generacji Białych dzieci. Chcemy, aby każdy Biały ojciec czuł pragnienie, aby jego dzieci poślubiły kolorowych kolegów i płodziły dwurasowe dzieci.
  *(HUD – U.S. Department of Housing and Urban Development)

  Musimy wykorzystać naszą siłę, aby zniechęcić Białych mężczyzn i kobiety, którzy nadal utrzymują się razem, przed płodzeniem więcej czysto Białych dzieci. Będą oni piętnowani ostracyzmem, że nie chcą stać się częścią Nowego Społeczeństwa wszystkich ras.W ten sposób, uda nam się zniechęcać do tego większość z nich. Goje, którzy będą mniej ochoczo z nami współpracować, będą eliminowani i wtrącani do więzień.W końcu ujrzymy koniec Białej Rasy. Wrażliwe Białe dzieci należy poddać kontroli programów, jakie uformują ich umysły do roli agentów własnego zniszczenia. Już teraz nasze wysiłki powiodły się na tyle, że „ludzie” tej rasy czołgają się u naszych stóp.
  Panowie, wy i wasi przodkowie ciężko pracowali, aby zapewnić warunki, że teraz mamy siłę trzymania przeznaczenia tej rasy w naszych rękach. Teraz ją mamy.
  Niech aryjscy Goje szczezną!”
  [oklaski]Koniec przemówienia źródło: http://www.tayna-net.org/rus/foksman-1998.htm

  ■■ Timmermans: „Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”
  Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 3 Kwiecień 2016
  Jeden z czołowych eurokołchoźników, Frans Timmermans oświadczył: „wymieszanie kulturowe to nasze przeznaczenie, nie może być tak, że niektóre narody nie wyobrażają sobie różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”.
  Czy ta europejska karuzela lewackich aberracji się kiedykolwiek zatrzyma?
  Eurokomuniści już się z tym nie kryją, ich celem się zniszczenie państw narodowych, doprowadzenie do totalnej multikulturowości. W tym kontekście powinniśmy oceniać zgodę na przyjęcie do Europy hord islamistów z Bliskiego Wschodu i milionów murzynów z Afryki.
  Mieszanie się kultur doprowadzi do zagłady europejskich społeczeństw, Francuzi, Niemcy czy Szwedzi będą zwierzyną łowną dla przeważających ich liczebnie najeźdźców. Polska jak najdłużej musi pozostać jednolitym etnicznie krajem! Franciscus Timmermans to holenderski polityk i dyplomata, deputowany krajowy, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej.
  Darek Matecki • prawicowyinternet.pl

  nakaz mieszania krwi różnych ras z rasą białą, w celu wyeliminowania również i tym sposobem – rasy białej (16 kanałów krwi) na planecie Ziemia, aby „jedną z wielu” – zostali chazarki, jako nowo utworzona rasa PANÓW – 13 kanałów krwi. Dopóki na planecie Ziemia istnieje rasa biała – 16 kanałów krwi, dotąd chazarzy nie mogą się skutecznie obwołać panami na Planecie Ziemia (mają tylko 13 kanałów krwi i to tylko po uszlachetnieniu „Szaraków” z – rasą białą!
  http://trzcinska.neon24.pl/post/131665

  1. To nadinterpretacja tekstu z 2 Listu św. Pawła do Koryntian 5, 21:

   „On bowiem tego, który nie znał grzechu, za nas grzechem uczynił, abyśmy w nim stali się sprawiedliwością”.

   Kontekst:

   Tłumaczenie biblijnego starogreckiego ἁμαρτάνειν (hamartanein) jako „grzech” jest lingwistycznym nadużyciem. Prawdłowe tłumaczenie to: „błądzenie”, „brak rozeznania”. Jest różnica, nie?… 😉

   Franciszek nie ma pojęcia o translatorskich nadużyciach w Biblii, więc nie dość, że za oficjalną wersją Biblii używa nieuprawnionego terminu „grzech”, to jeszcze od siebie dodaje do tego „diabła” i „węża”.

   *

   – A co na to my?

   – A my wiemy, że grzech nie istnieje, jest matrixową ściemą.

   1. Grzech nie istnieje ale moralność człowieka, zasady sumienia jak najbardziej tak.
    Każdy z nas ma jakieś wewnętrzne przekonanie co jest dobre a co złe. I żyje tak aby nie krzywdzić innych.
    Taka informacja dla wielu ludzi byłaby przyzwoleniem na czynienie zła. Świadomość braku grzechu rodzi też egoizm, bo wielu na pierwszym planie stawiałoby siebie.
    Myśl o istnieniu grzechu jest hamulcem.
    Jakby taka wiedza dotarła do wszystkich ludzi, a zwłaszcza tych niegodziwych będacych na niskim poziomie moralnym, zła byłoby więcej i więcej.

   2. Nie ma grzechu.

    Nie ma moralności.

    Nie ma dobra i zła.

    To wszystko były gadzie wkrętki matrixa.

    *

    Jest tylko DOŚWIADCZENIE,
    KTÓRE RODZI WEDĘ/WIEDĘ/WIEDZĘ.

    Doświadczenie przejawu duszy
    na różnych planetach
    oraz w Przestrzeni.

 4. Analiza wypowiedzi polskich pedo-psychopatów w kościele katolickim.
  lovewillwinblog.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s