Maciej Hamankiewicz, Marek Posobkiewicz oraz Mirosław Wysocki będą sądzeni za szczepionkowe ludobójstwo.

To nie są żarty, proszę traktować poniższy artykuł jako zgłoszenie udziału ludzi i instytucji, o których mowa, w zbrodni ludobójstwa.

Całość artykułu czytaj na:

https://www.monitor-polski.pl/ostrzegam-zostaniecie-surowo-ukarani-za-wycofanie-emisji-filmu-vaxxed-i-za-inne-przestepstwa-ukrywania-prawdy-o-szkodliwosci-szczepionek/

 

Reklamy

18 myśli w temacie “Maciej Hamankiewicz, Marek Posobkiewicz oraz Mirosław Wysocki będą sądzeni za ludobójstwo

   1. To eugenicy korporacyjni ,mysliciele z instytutow genetyki ,ktorzy swoje patenty obmyslali jeszcze w obozach koncentracyjnych.Dzis w ramach kontroli populacji spoleczenstw wmawiaja nam ,ze to dla naszego zdrowia ale my mamy mozgi aby ich uzywac oraz mamy prawo do stawianai oporu.

   2. a ja mysle ze to zwyczajni uzyteczni durnie z prowadzacymi oficerami zydoUB w najlepszym przypadku nie mniej jednak mordercy nie wazne ze nieswiadomi

   3. Dr Andrew Wakefield Wiosna Zdrowia

    Justyna Socha- Pytacie o czym rozmawiałam z Andrew Wakefieldem…
    ,,Opowiedziałam o tym, ze nasila się terror wobec rodzin i lekarzy w Polsce, a w przyszłym tygodniu 6 kwietnia obędzie kolejna sprawa sądowa przeciw lekarce. (1) Że działamy i 3 czerwca organizujemy międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień i ponieważ chcemy do niego zainspirować cały świat, prosimy o wsparcie i przekazanie informacji zainteresowanym. (2)
    Jerzy Zięba​ pomógł w tłumaczeniu opowiadając o idei STOP NOP i o sprawie sądowej przeciw mnie za naszą wspólną petycję „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” (3) oraz możliwej karze finansowej i więzienia. Rozmawialiśmy też o krokach prawnych przeciw osobom odpowiedzialnym za cenzurę medialną i oszczerstwa na jego temat. Uściskałam od Was
    wszystkich tego wielkiego człowieka, który poświęcił tak wiele dla dobra dzieci i w imię PRAWDY!
    A tymczasem w mediach trwa kolejna zaplanowana kampania z odrą i zaczęło się straszenie grzywnami.
    Trwa epidemia odry? Realne zagrożenie to epidemia uszkodzeń poszczepiennych i ludzie są tego coraz bardziej świadomi. Oni nie są w stanie już tego zatrzymać! A my nie sprzedamy zdrowia naszych dzieci za żadną cenę!
    A tym, którzy zaczną mnie atakować w komentarzach proszę o przeczytanie Sagi Wakefielda (4), o filmie Vaxxed (5) oraz informuję, że to co jest powtarzane na temat tego człowieka wielokrotnie w mediach i przez lekarzy, to konsekwentnie realizowany scenariusz kampanii PR. Nie było żadnego oszustwa! To element fałszywej kampanii, którą ciągle karmi się lekarzy w celu zmuszania rodziców do szczepienia dzieci, co przynosi im, urzędnikom i przemysłowi ogromne pieniądze. Bez odpowiedzialności za to co się dzieje ze zdrowiem i życiem naszych dzieci… To fakt udowodniony naukowo, że przemysł fałszuje korzyści i szkodliwość swoich produktów. (6)
    Potrzeba naszej solidarności żeby z tym skończyć! Jeśli nie godzicie się na kłamstwa i szafowanie zdrowiem naszych dzieci musicie być z nami w Warszawie 6 kwietnia i 3 czerwca!
    Więcej:
    1) Protest pod sądem 6 kwietnia 2017 w Warszawie! https://www.facebook.com/events/1658736034435374/
    http://stopnop.com.pl/skandal-cenzura-farmaceutyczna-w-pol…/
    http://stopnop.com.pl/lekarze-niszczeni-za-wiernosc-zasado…/
    2) Międzynarodowy protest 3 czerwca 2017 r. http://stopnop.com.pl/wzywamy-europe-i-swiat-do-protestu-p…/
    3) Podpisz petycję! http://zmienmy.to/…/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutyczn…/
    4) Saga Wakefielda https://faktyoszczepieniach.wordpress.com/saga-wakefielda/
    5) Film Vaxxed http://szczepienia.wybudzeni.com/…/wyszczepieni-od-tuszowa…/
    6) Przemysł farmaceutyczny fałszuje korzyści i szkodliwość swoich produktów http://stopnop.com.pl/przemysl-farmaceutyczny-falszuje-kor…/
    Dziękuję organizatorom Wiosny Zdrowia za zaproszenie tak wyjątkowej osoby!
    Wiosna Zdrowia Ukryte Terapie – Jerzy Zięba Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP”

   4. ja mysle ze wisla jest grozniejsza niz odra -_- proponuje szczepionki na wisle a jak nam juz bedzie dobrze szlo to moze na ren i bug wkrotce, a moze docelowo szczepionka na udane wakacje …, to niesamowite wystarczy sie ukluc i juz wszystko spoko, medycyna naprawde robi postepy…

   1. Wszyscy powinni to przeczytać i podpisać petycję.
    Justyna Socha · http://stopnop.com.pl/wzywamy-europe-i-swiat-do-protestu…/
    29 marca o 17:47 · 

    POLSKA WZYWA ŚWIAT DO PROTESTU PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ 
    3 CZERWCA 2017 R.
     
    Polska – kraj, w którym za petycję możesz trafić do więzienia!
    Kraj, w którym maleńkiemu noworodkowi jest wstrzykiwana ryzykowna szczepionka przeciw gruźlicy – wycofana już 18 lat temu w Niemczech!
    Kraj, w którym szczepi się nawet wcześniaki przeciw zakażeniom wzw B z powodu ignorowania standardów higieny w placówkach medycznych – tanią, koreańską szczepionką nie stosowaną nigdzie w Europie!
    Kraj, w którym ciągle podaje się wycofaną w Europie, bardziej ryzykowną, pełnokomórkową szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi.
    Kraj, w którym przetarg na szczepionkę przeciw pneumokokom wygrywa koncern, dla którego pracował wiceminister zdrowia.
    Kraj, w którym szczepi się dzieci niedopuszczonymi do obrotu szczepionkami stosując przepisy dotyczące… klęski żywiołowej.
    Kraj, w którym zmuszą cię grzywną do zgody na podanie tych „dobrodziejstw” dziecku.
    Kraj, który nie ratyfikował Konwencji Bioetycznej i testuje się w nim najwięcej w Europie szczepionek.
     Kraj, w którym władza i korporacje cenzurują programy telewizji publicznej, bo do głosu dopuszczono w nich rodziny dzieci poszkodowanych przez obowiązkowe szczepienia.
    Kraj, w którym lekarzom zakłada się sprawy w sądzie o odebranie prawa wykonywania zawodu za informowanie o działaniach niepożądanych produktów farmaceutycznych.
    Kraj, w którym lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych.
    Kraj, w którym szczepi się największy na świecie procent dzieci, mimo najmniejszej liczby szczepionych przeciw grypie lekarzy.
    Kraj, w którym jedynym praktycznym przeciwwskazaniem do szczepienia jest zgon dziecka.
    Kraj gdzie koncerny zamawiają medialne kampanie szczujące społeczeństwo przeciw jedynym adwokatom praw pacjenta strasząc zmyślonymi epidemiami!
    Kraj, w którym główny urzędnik rapuje zamiast wykonywać swoje obowiązki kpiąc z poszkodowanych przez zaniedbania obywateli.
    Kraj, w którym wycofuje się „ze skutkiem natychmiastowym” uznaną za niebezpieczną doustną szczepionkę przeciw polio, a jednocześnie zastrzega, że ma być zużyta „do wyczerpania zapasów”.
    Kraj, w którym nie ma odszkodowań dla ofiar, a lekarze i urzędnicy są ponad prawem.
    POLSKA – kraj w którym za petycję, która ma to zmienić możesz trafić do więzienia.
    Paradoks polega na tym, że Polska leży w Europie, gdzie szczepienia w większości państw są dobrowolne, a rodzice MAJĄ WYBÓR: czy, czym i kiedy zaszczepić dziecko.
    W Europie, gdzie mogą również wybrać szczepionki pojedyncze i szczepić w dłuższych odstępach czasu. Mogą też zrezygnować ze szczepień bez żadnych konsekwencji prawnych i kar. Nigdzie nie spowodowało to epidemii, którymi jesteśmy regularnie straszeni w mediach.
    Dołącz do wydarzenia na Facebooku.
    Podpisz petycję o wolność wyboru w Europie: Respect, promote and protect freedom of informed vaccination consent throughout Europe
     
    June 3 – International Vaccine Injury Awareness Day

   1. a jaki jest obowiazek szczepienia ?konstytucyjny?nie ma zadnego oprocz podporgowego nagabywania i medialnego zastraszania. Jak bedziecie podpisywac listy to beda Was mieli na widelcu i kazdego z osobna zastraszac. Na listy solidarnosci po 81 tez sie wpisywali po wioskach a pozniej sb-ecja wylapywala kazdego z osobna i wzaleznosci od zagrozenia byl warian ;czapa ,wiezienie,paszport i wyjazd.Sposob jest jeden,czyli nie szczepic ,olac i po krzyku.Nikt nikomu pistoletu do glowy nie przystawia tylko my sami wierzylismy w telewizyjne pierdolenie o slusznosci szczepien a teraz nas olsnilo.I o to chodzilo.!

   2. To prawda, w Polsce nie ma problemu szczepień.

    W Polsce jest problem nieznajomości prawa przez Polaków.

    W Polsce nie ma czegoś takiego jak obowiązek szczepień, bo Konstytucja RP (art. 39) znosi taki obowiązek.

    Polacy sami wywołali burzę, która nie istnieje.

 1. TWA my Polacy dalismy sie uwiesc poprawnosci politycznej,religijnym nadstawianiem policzka i ufnosci polityczno-religijnym guru. Musimy uzywac moozgu,ruszac szarymi komorkami,co nam wolno,co mozemy,jakie mamy prawa a w zasadzie mamy wszyskie prawa bo kazde prawo ustanowione przez politurgow jest bezprawne,wbrew narodowi-spolecznstwu. Wiem ,ze nie polubisz mojej opini TWA ale przychyle sie do GMO ,ktory okresla to spizdowaceniem.I przyznam sie ze rowniez bylam spizdowacona religijnie ,uwiedzona zla edukacja,zaczadzona propaganda medialna. Polacy musza sie ocknac.

 2. „Wiosna Zdrowia dobiegła końca 🙂 Nie mnie oceniać…
  Najważniejsze, że usłyszeliśmy w końcu PRAWDĘ jak też wiele informacji, których nigdzie się nie rozpowszechnia, nie publikuje, a które mogą uratować zdrowie czy życie człowiekowi.
  Dziękuję organizatorom i tym wszystkim, którzy do tego niewątpliwego sukcesu się przyczynili.
  Szczególne podziękowania składam lekarzom, którzy przybyli w tak ogromnej grupie (ok. 400 !!! ). Stanowią oni „creme de la creme” medycyny polskiej. Ilu jest jeszcze takich, którzy z różnych powodów nie przybyli?
  Razem stanowicie potężną siłę !! Ci lekarze już się ORGANIZUJĄ w potężną organizację, która zatrzęsie światem medycznym w Polsce w pozytywny sposób. Lekarze, którzy chcą dołączyć do tej grupy niech piszą do :
  http://www.paz.org.pl/formularz-kontaktowy/
  LAWINA RUSZYŁA już jakiś czas temu, a teraz tylko nabyła jeszcze większej siły i rozpędu. Żadne żałosne pisanie czy straszenie już nie pomoże. Tego typu wpisy czy działania to akt rozpaczy… dlatego darujcie sobie 🙂 🙂 to już nikogo nie interesuje.
  Więcej szczegółów podam później 🙂 ”

  Jerzy Zięba

 3. – Wiceminister Zdrowia Krzysztof Łanda złożył prośbę o dymisję, minister Konstanty Radziwiłł zaakceptował ją i przekazał do pani premier Beaty Szydło. Prośba motywowana jest przyczynami osobistymi – mówi rzeczniczka ministerstwa zdrowia.Łanda ma wypełniać swoje obowiązki do końca tygodnia.
  Łanda był też zaangażowany m.in. w projekt o ratunkowym dostępie do technologii medycznych, a także w prace nad regulacjami dotyczącymi uszczelnienia koszyka świadczeń gwarantowanych i wyeliminowania nieprawdziwych treści z reklam leków. Reprezentował MZ w czasie prac nad zagwarantowaniem chorym dostępu do preparatów z konopi
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/krzysztof-landa-dymisja,66,0,2294594.html
  Jerzy Zięba podsumowanie Wiosny Zdrowia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s