118 myśli w temacie “Prymas Wyszyński o ks. Dziwiszu, masońscy Rycerze Kolumba, lex Krauze i mafia hazardowa

 1. Niezwykle cenię prelegentów, którzy w 5 minut w skondensowanej formie potrafią przekazać to, czego inni nałkofcy nie zdołaliby przez 1,5 h wodolejstwa.

   1. Dziękuję, Sławoju! 🙂

    Pozdrawiamy Pana Aleksandra
    i Pana Macieja (syna reżysera „Hubala”)! 🙂

    No to jesteśmy świadkami, jak różne rzeki ku jednemu Oceanowi Wielkiej Zmiany się zbiegają… 🙂 ❤ 🔆

    Słowianom Sława!

    TAW

   2. polska to policyjna bruksela szczegolnie wawa, ukraina to prawdziwa polska dzisiaj

  1. Kto to jest Stanisław Krajski i w jakim celu robi ludziom wodę z mózgu oskarżając Rycerzy Kolumba o masonerię????????? Ten typ nie ma zielonego pojęcia o czym bredzi, ponieważ najbardziej charakterystyczną cechą masonerii jest TAJNOŚĆ, gdy tymczasem cała działalność Rycerzy Kolumba jest JAWNA!, co pośrednio przyznaje odsyłając słuchaczy na naszą stronę: https://www.kofc.org/en//index.html . Poza szeroko pojętą działalnością charytatywną KofC jest również firmą ubezpieczeniową, powstałą w ramach samopomocy parafialnych. Co jest w tym złego, że członkowie Zakonu mają prawo wykupić polisę ubezpieczeniową na dogodnych warunkach (wysokość składki nie zależy od wieku i jest stała od pierwszego dnia aż do śmierci ubezpieczonego? Poza polisą ubezpieczeniową, każdy członek ma prawo do utworzenia indywidualnego konta emerytalnego, w celu zabezpieczenia spokojnej starości. Co wtym złego i co to ma wspólnego z masonerią? Co jest w tym złego, że agent ubezpieczeniowy nazywa się agentem i co to ma wspólnego z masonerią? Co wspólnego z masonerią ma obrona życia poczętego, pomoc w budowie domów (Habitat for Humanity), opieka nad osobami niepełnosprawnymi, zachęcanie do odmawiania różańca i wszelkie prace na rzecz kościoła, parafii i parafian? Czy pan doktor wie, iż podstawowym warunkiem przyjęcia do rganizacji jest aktywne uczestnictwo w wyznawaniu wiary katolickiej? To też ma byc masoneria? Po blisku 20 latach członkostwa, działalności charytatywnej, dla której poświęciłem setki godzin ciężkiej, niewdzięcznej i nieodpłatnej pracy oraz setki dolarów, nagle dowiaduję się od tego doktora od siedmiu boleści, że jestem masonem!!!! Miał szczęście, że mnie na żadnym z jego wykładów nie było, bo miałby się z pyszna. Będę wdzięczny, za udostępnienie jego książki, do której napiszę taką recenzję, że się z rozumem nie pozbiera. Niezależnie od podjęcia kroków prawnych w imieniu organizacji. https://www.kofc.org/pl/index.html

   1. Niestety nie posiada pan podstawowej wiedzy o organizacjach masońskich i paramasońskich. Czym innym jest miękka odnoga masonerii. Nie jest równiez prawdą, że masoni i iluminaci nie uczesticzą we Mszy Św i np. nie przyjmują Komunii Św. Zapewniam pana, że są oni często najbardziej gorliwymi katolikami uczestniczącymi w rozlicznych akcjach charytatywnych. Temat jest i szeroki i głęboki; powinien szukać głębiej niż google i nie oburzać się.

 2. Czy zrzeszenie masońskie – Rycerzy Kolumba to odłam masonów zrzeszonych w Kości i czaszki?
  Czy to prawda, że ojczulek Rydzyk to również aktywny Rycerz Kolumba?

  1. Nie, klub, który wymieniłaś, to już hardkorowi szatniarze (szatniści czy jakoś tam 😉 ), a Kolumbiści to taki masoński narybek dla ministrantów 😉

   Polonia wystosowała do Ojca Dyrektora oficjalne zapytanie, czy jest Rycerzem Kolumba i z tego, co się orientuję, nie było na to odpowiedzi. Podobnie jak kard. Dziwisz nigdy nie udzielił informacji publicznej na formalnie skierowane do niego na piśmie przez dr. Kękusia zapytanie, czy kard. Dziwisz jest masonem.

 3. W moim śnie zamach na KS. Rydzyka miał dokonać się- 23 marca- teraz wiem co to oznaczało- a czy wiadomo co tam w Watykanie przecież dzisiaj takie ważne spotkanie- zamach w Londynie przyćmił wszelkie wiadomości płynące z RZYMU !

  1. Mam poważne wątpliwości co do tego spotkania wyjazdowego w Rzymie.
   Dążą do stworzenia jednego rządu ponadnarodowego – w ramach tzw. państw federacyjnych.
   Rząd federalny będzie dochodzić europejskiej demokracji, ludzie ponadnarodowi !!! wynika to z tekstu Antonio Padoa Schioppaz:
   „Alternatywa …………………… stopniowego rozpuszczania Unii i powrót do nacjonalizmu…. . …. miałaby katastrofalne rezultaty dla bezpieczeństwa, pokoju dobrego samopoczucia nie tylko obywateli UE, ale też całej planety”. łaaaaaaaaaaaaaaauu
   „…. deficyt demokratyczny Unii? Jeśli środki instytucjonalne, które potrzebujemy to…………. zniesienie weta, ogólne współdecydowania legislacyjne Parlamentu Europejskiego, system opodatkowania – ” oraz przyjęcie jednej waluty
   … a ” środki te będą miały kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wyników Unii”. http://www.mfe.it/site/index.php/pubblicazioni/l-unita-europea-alias/ultimo-numero/314-l-unita-europea-n-2017-1-gennaio-febbraio/3581-un-governo-federale-per-affermare-la-democrazia-europea

   Zamordyzm i pełne zniewolenie kochani szykują ludziom Europy – beznarodowcy hodowlani przy słowach z Izajasza 2: 3-5

   Podaję stronę z programem obchodów 60-lecia Traktatu Rzymskiego:
   http://www.mfe.it/site/index.php/notizie/3611-roma-24-25-marzo-programma-degli-eventi-federalistiRoma 24/25 marca

   Napiszcie coś optymistycznego.

   1. Kochana Elizko,
    może jesteś za bardzo wkręcona w wydarzenia zewnętrzne mające za zadanie na odchodnym masowo siać chaos, lęki, niepokoje.

    Nie wciągajmy się w to. Pan Tadeusz Owsianko proponuje zafundować sobie tydzień „resetu” od medialnego zgiełku, by móc głębiej wejść w siebie, nawiązać kontakt z szerszymi poziomami swojej nieskończonej istoty.

    Cztery momenty Przesileń w ciągu roku to bardzo ważny duchowo czas, dlatego cwaniacy organizują w tym czasie fałszywe flagi i różne inne eventy, by nas odciągać od kontaktu z Duchem.

    Żadne światowe formalne rządy nigdy nie były możliwe, bo na świecie występuje zbyt duża różnorodność populacji.

   2. Elizo……chcesz usłyszeć coś pozytywnego od innych, a ja Ci powiem od siebie, że nie musimy szukać pociechy na zewnątrz, my mamy wszystko w swoim wewnętrznym komputerze , który zbudowany jest z połączenia umysłu i serca.
    Tak spostrzegamy zewnętrzny świat, jaki tworzymy sami wewnątrz, dlatego w tych czasach, które obecnie przeżywamy, powinniśmy odrzucić gorączkę wszystkich „niusów”, którymi nas bombardują zewsząd, i patrzeć na dzisiejszy świat poprzez pryzmat naszej wewnętrznej wizji świata jakim my chcemy aby był.
    To nasze wewnętrzne postrzeganie świata ,wymusi abyśmy ten rzeczywisty świat wokół nas widzieli takim jaki mamy wewnątrz.
    Niektórym wydaje się, że jak nadejdzie NOWE na które wszyscy czekamy, to część z nas pozostanie nadal w 3 wymiarze , a część przejdzie do 5 wymiaru, to nie jest prawdą, niektórzy z nas są tu i teraz już w 5 wymiarze, będąc zarazem w związkach z ludżmi którzy nadal żyją w 3 wymiarze. Każdy wymiar to nie jest nic innego, jak tylko stan Duszy i wibracji energii jaką skumulowaliśmy w naszym sercu.
    Np. patrząc na ten sam obraz, każdy z nas postrzega jego głębię inaczej, zgodnie ze stanem swojej wibracji.
    Przyciągamy z zewnątrz to co mamy w swoim komputerze
    „sercu” .
    Kochana Elizo myślmy pozytywnie i odrzucajmy od siebie wszystkie dziennikarskie „niusy”, bo to one nas dołują, osoby wrażliwe, a Ty taka jesteś, jak zauważyłam z Twoich wpisów,chciałyby dla wszystkich jak najlepiej, wiem, bo też tak mam, wizualizując więc świat piękny i sprawiedliwy, taki będziemy widzieć, jak wiesz nasze myśli są stwórcze.

    Zacytuję Ci jakże mądre słowa mistrza Lao Tzu
    „Uważajmy na myśli, bo staną się słowami,
    Uważajmy na słowa, bo staną się czynami,
    Uważajmy na czyny, bo staną się nawykami.
    Uważajmy na nawyki, bo staną się Naszym charakterem,
    Uważajmy na charakter. bo charakter to NASZ LOS ”
    Jesteś wrażliwą i kochaną Istotą, tak ja Cię odbieram ❤

   3. A ja własnie dziś zrobiłam sobie kilkugodzinny reset. Znalazłam cudowny las, ludzką ręka nieskalany i był tak blisko. Co prawda przytulanie z drzewami to dla mnie coś nowego ale jest w tym coś niezwykłego. I jeszcze jedno wcale nie muszę mieć na własność lasu aby był mój.

    Bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi
    za waszą czułość w nieczułości świata
    za niepewność wśród jego pewności
    Bądźcie pozdrowieni
    za to, że odczuwacie innych tak, jak siebie samych
    Bądźcie pozdrowieni
    za to, że odczuwacie niepokój świata
    jego bezdenną ograniczoność i pewność siebie
    Bądźcie pozdrowieni
    za potrzebę oczyszczenia rąk z niewidzialnego brudu świata
    za wasz lęk przed bezsensem istnienia
    Za delikatność nie mówienia innym tego, co w nich widzicie
    Bądźcie pozdrowieni
    za waszą niezaradność praktyczną w zwykłym
    i praktyczność w nieznanym
    za wasz realizm transcendentalny i brak realizmu życiowego
    Bądźcie pozdrowieni
    za waszą wyłączność i trwogę przed utratą bliskich
    za wasze zachłanne przyjaźnie i lęk, że miłość mogłaby umrzeć jeszcze przed wami
    Bądźcie pozdrowieni
    za waszą twórczość i ekstazę
    za nieprzystosowanie do tego co jest, a przystosowanie do tego, co być powinno
    Bądźcie pozdrowieni
    za wasze wielkie uzdolnienia nigdy nie wykorzystane
    za to, że niepoznanie się na waszej wielkości
    nie pozwoli docenić tych, co przyjdą po was
    Bądźcie pozdrowieni
    za to, że jesteście leczeni
    zamiast leczyć innych
    Bądźcie pozdrowieni
    za to, że wasza niebiańska siła jest spychana i deptana
    przez siłę brutalną i zwierzęcą
    za to, co w was przeczutego, niewypowiedzianego, nieograniczonego
    za samotność i niezwykłość waszych dróg
    bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi.

    Posłanie do nadwrażliwych
    Kazimierz Dąbrowski

   4. Słowo beznarodowcy mi się bardzo podoba. Ciekawe jakim językiem będą mówić. Dziw mnie bierze, że Merkel jeszcze po niemiecku gada.

   5. „Bądźcie pozdrowieni
    za waszą twórczość i ekstazę
    za nieprzystosowanie do tego co jest, a przystosowanie do tego, co być powinno”

    K Dabrowski WIELKI WIEDUN !

  2. Elaszka, napisałaś: „W moim śnie zamach na ks. Rydzyka miał dokonać się 23 marca – teraz wiem co to oznaczało” – napisz, o co chodzi?

   Ostatni sen, który pamiętam bardzo dokładnie, był bardzo krótki, a było to ok. 2010 r.
   W śnie zobaczyłam obraz wagi szalkowej jeszcze mojej Babci, z mosiężnymi szalkami, do tej pory stoi na szafkach w kuchni u mamy. Ta waga była całkowicie spowita białą pajęczyną, zakurzoną starym kurzem. Długo zastanawiałam się co sen oznacza. Miałam dwie wersje snu, jedną osobistą, drugą bardziej ogólną. Zrezygnowałam z dodatkowej pracy w 2015 r., gdy zobaczyłam dokładnie kulisy naszego wymiaru sprawiedliwości. Temida w Polsce przestała pełnić swoją rolę.

   1. TAW, dokładnie to samo napisałem wczoraj i dziś u siebie – tydzień przerwy od niesympatycznych informacji i skupienie się na własnym wnętrzu, spacerach i regeneracji 🙂

    linku nie wklejam, bo kto chce to trafi 🙂

    przebudzenie – WY budzenie 🙂

   2. Skoro od nas obu niezależnie i w tym samym czasie to wyszło, oznacza, że jest w tym coś chyba istotnego 🙂

   3. Nigdy nie przepadałam za Kościołem, bylo w nim coś co mnie odpychało- jednak Jan Paweł II zawsze wywoływał we mnie dogłębne wzruszenie- wyczuwałam w NIM DOBROĆ- ,, Lolek” Jego alonim z lat młodości- śmierć po kolei zabierała MU bliskich, później II WŚ odbiła piętno cierpienia i bólu na każdym komu przyszło żyć w tych ciężkich czasach.
    Jakieś 2 lata temu TVN BiŚ-Ewa Ewart poleca wyświetlono w dwóch częściach- obszerny materiał o WATYKANIE- tam wskazano, że JP II- odznaczył największego pedofila kk- wskazując, że JP II, był częścią tego układu !
    TAJEMNICE WATYKANU- tak, był zatytułowany ten film- tego nie da się opisać- pamiętam jak płakałam zrozumiawszy czego częścią byłam- do czego przynależałam- z poczucia czasu wiem , że emisja tego filmu była po to, aby realizować plan wdrażania NOWEJ WIARY new age ( co już WIADOMO, ŻE TO ŚCIEMA- po to, aby zakwitł w nas Strach- aby nieustannie dokarmiać ich złymi emocjami i je mimichodem wizualizować co jest równoznaczne z budowaniem ich świata )
    23 MARCA przypieczętowane zostało mi moje przeczucie, że to DZIWISZ oplótł swoimi mackamu JP II- nie dopuszczał do Papieża informacji o pedofili w kk
    23 MARCA zrozumiałam, że FRANCISZEK po zejściu do grobowca został opętany
    23 Marca zrozumiałam, jak im ciężko, gdy zostali owładnięci, a ich SERCA- tak jak SERCA księży są zaczopowane- a gdzieś tam się tli dobro, które jest nieustannie wygaszane

   4. Znam osobistą relację księdza, któremu Wanda Półtawska opisała, jak SD blokował ją przed spotkaniem z JP2, gdy chciała poinformować papieża o sprawie poznańskiej bp. Paetza.

    Udało się to dopiero ks. prof. Węcławskiemu.

  3. Rydzyk to sekta amerykanskich odszczepiencow rzymskich ale generalnie i tak oni wszyscy lacznie z Dziwiszem pracuja dla watykanskiego bractwa babilonskiego.TO jeden uklad scalony do czesania owiec pod sztandarem wielu religi i ideologi.Kto by pomyslal ,ze ten Dziwisz dziesiatki lat temu ,z wygladu na nierozgarnietego ,wypasie sie kiedys na takiego tlusciocha a do tego bedzie zdradzal i spiskowal przeciw swojemu szefowi Wojtyle. Chodzily sluchy ze to Dziwisz w Watykanie w ostatniej chwili wykablowal z tego co podsluchal,ruskiemu szpiegowi innego amerykanskiego szpiega w mundurze polskim niejakiego Kuklinskiego. Tylko refleks amerykanow uratowal skore Kuklinskiego .(rRadio WNET informuje, że dotarło do tajnego dokumentu wywiadu PRL, z którego wynika, że rezydujący w Watykanie agent Tomasz Turowski (o numerze 10682, ps. „Orsom” i „Ritter”) przekazywał do centrali w Warszawie informacje powołując się na rozmowy z ks. Stanisławem Dziwiszem, wówczas sekretarzem Jana Pawła II.)
   A ile jeszcze za uszami maja agenci wplywow w komzach.

 4. TAW napisał: „może jesteś za bardzo wkręcona w wydarzenia zewnętrzne mające za zadanie na odchodnym masowo siać chaos, lęki, niepokoje. Nie wciągajmy się w to. Pan Tadeusz Owsianko proponuje zafundować sobie tydzień „resetu” od medialnego zgiełku”.

  Super, dziękuje TAW – tydzień resetu, ok.

  P.S. Faktycznie, wkręciłam się niepotrzebnie. Idę do kuchni i tam się na paluszkach wyżyję..
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Elizka, ale reset nie dotyczy tego salonu niezależnych 😀
   Tutaj jest oaza spokoju, więc spocznij i rozgość się swobodnie… 💚

   1. Drogi TAW,
    wkroczyłam do salonu niezależnych, po krótnim resecie, bo uświadomiłam sobie, że zalecany tydzień, byłby za długim okresem nieobecności. Słusznego wyboru dokonałam.
    Dokonując wpisu, serdeczności i podziękowania należą się Tobie TAW, Rozsądniej Annie i Szczęśliwej.

    Kochana Rozsądna Anno, dziękuję z serca za Twój wpis.
    Twoje słowa są ważne nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich którzy wchodząc na bloga TAW, go przeczytają.
    Twój wpis jest jednym z wielu ważnych przesłań, które na tym blogu, się pojawiły.
    Kochana Szczęśliwa – dziękuję, że pozwoliłaś mi odkryć Kazmira Dąbrowskiego. Dzisiaj go poznałam i do Niego powrócę, a po przeczytaniu wiersza, napisałam:
    Obijam się o ściany świadomości,
    poraniona rzeczywistością,
    zmieniam osobowość.

    TAW na Twoim blogu spotykały się cudowne istoty.
    Jestem jednak zasmucona, że nasze spotkania
    są niedokończona historią, w wirtualnej rzeczywistości.

   2. Nasz brother taw kończy działalność blogerską, publiczną, by zająć się wreszcie swoim rozwojem 🙂 🌲 🔆 🌳

    Moja działalność w sieci to był tylko drobny, ale w tym czasie niezbędny etap obowiązku patriotycznego w imię wierności Przodkom, by pchnąć trochę do przodu ślamazarną pobudkę RODaków. Ale teraz, kiedy armia przebudzonych Polaków jest już w krzepiącej liczbie 180 000 (subskrybenci Jerzego Zięby), o los naRODu jestem spokojny… 😀 ❤

   3. TAW „nieziemska ” Istoto, a wiesz o czym piszę, zastanów się jeszcze, bo czas jest gorący. Przecież wiesz, że Ci „inni jak TY” pracować mogą na wielu frontach równocześnie 😀 i nie powiesz mi, że nie mam racji, bo mam 😀

    TO co Cię wzywa,
    przecież dobrze wie,
    że Twoja droga,
    nigdy nie kończy się,

    czy tu, czy tam,
    potrzebny jesteś nam,
    tak jak promyki słońca,
    potrzebne są nam do końca.

    Nie zduś Mocy swojej
    przemyśl jeszcze raz,
    rezygnacji Twojej ,
    nie nadszedł jeszcze czas 😀 ❤

   4. Kołowrót.

    A więc Proces.

    Transformacja świadomości.

    Podążam za wglądem/rozpoznaniem 🙂 ❤ 🔆

   5. Kochany TAW- po prostu słów brak. Wiem Braciszku Kochany, że potrzebujesz zmiany- Serce się raduje, gdyż wie, że wspinasz się w miejsca nam niepoznane, wspaniałe i wielkie, że zasługujesz na to co NAJPIEKNIEJSZE ❤ Otworzyłeś nam SERCA i umysły- PROMYKU NASZ NAJŚWIETLISTSZY ❤
    Niech będzie BŁOGOSŁAWIONE ŁONO, które dało Ludzkości taki OWOC ❤ Dojrzewaj KOCHANY TAW na drodze swojego poznania, rozwoju i wspomnij nas czasami, bo my już tęsknimy na samą myśl rozstania 🙂 Jesteś i zawsze Będziesz w naszych SERCACH KIMŚ WYJĄTKOWYM- NAJDROŻSZYM PRZYJACIELEM – Bądź BŁOGOSŁAWIONY- Niech Blogosławieństwo RODu Cię strzeże i bezpiecznie niech Cię prowadzi na WYŻYNY POZNANIA poprzez wszystkie poziomy fraktalne- Jesteś CUDowny i DZIĘKUJĘ za ten BLOG SERCEM MALOWANY, że pozwolił mi się poznać i poznać tak CUDowne ISTOTY, które SWYMI SERCAMI ogrzewały każdy dzień JESTESTWA TAW- KOCHAM WAS DRODZY MOI ❤ ❤ 🙂

   6. „Ja podawałem datę 7 kwietnia.”…a nawet 8, bo podobno tak „napisali” z worpressu.
    I tu jest cos co mnie zastanawia z ta data.
    Bo 8 kwietnia zostalo wyznaczone jako data koncowa „do 8 kwietnia” w zniszczeniu czegos bardzo CENNEGO, co zreszta juz prawie nie istnieje, a kilka prawych i szlachetnych osob zostalo bardzo tym dotknietych. Czy to przypadek ? Czy to jakis zmasowany plan?

   7. Nad tym „przypadkiem” mysle od kilku dni, awlasciwie to od ok. dwoch tygogni, gdy to nadeszla wiadomosc…

  2. 1,5 miliona otumanionych patnikow do Lichenia,700 tysiecy macznych hosti rozdanych a polowa z tego niewyspowiadana.Przed nimi wielka ilosc niezrealizowanych projektow wiec owce musza sie lapac za portfele.

   1. TAW, czy napisałbyś kilka słów o tym, co to jest „myślenie fraktalne”, coś jakby wyciąganie szerszych wniosków z pojedynczych obserwacji..? albo może podpowiedziałbyś tytuł książki?

   2. Tak, chodzi o bardzo uważne obserwowanie wszelkich „okoliczności towarzyszących” interesującego nas wydarzenia. Bo ważnym wydarzeniom zawsze towarzyszą dodatkowe okoliczności ułatwiające ich interpretację.

    Książek już od bardzo dawna nie czytam. Nie muszę 🙂 Wszelką wiedzę czerpię już z samej Przestrzeni. Dlatego praca w sieci już mnie nuży, nudzi i zaśmieca 🙂

    Dziękuję za jedno z najmądrzejszych pytań, jakie tu przez 4 lata padło 🙂 💚 🔆

   3. Nie ma czegoś takiego jak myślenie fraktalne. Jest natomiast coś takiego jak myślenie kwantowe. Polega ono na umiejętności rozpuszczenia własnego ego w eterze chaosu. To wyższa szkoła jazdy, którą TAW pewnie opanował (gratuluję TAW).

   4. No tak, „myślenie” to nie to określenie. Chodzi o zwykłą uważność na to, na co większość ludzi nie zwraca uwagi 🙂

   5. TAW to dziś już koniec Twojej działalności? Myślałem, że od kwietnia.

   6. „Kefir jest nerwowy”. Ja też jestem nerwowy, ale nie żebrzę na każdym kroku o pieniądze (mam je w dupie – bo nie na tym życie polega), nie zmieniam poglądów pod wpływem nacisków odgórnych i z częstotliwością co pół roku, nie uprawiam demagogii, nie mam rozszczepienia osobowości, nie rządzi mną zazdrość o wiedzę i nie mam poj….ych poglądów na temat życia i rodziny. Tacy ludzie to pasożyty i przekupne dziwki.
    (Sorry TAW za mocną odpowiedź – Ci co mnie znają wiedzą, że nie lubię ubarwiać brzydkiej rzeczywistości w piękne kolory. Szczerość jest Cnotą).

   7. Dzięki za odpowiedź 🙂 Dobrze by jeszcze w takim razie wiedzieć, które okoliczności są tymi, które warto interpretować. Bo wszystkich się raczej nie da. I czy np. brać pod uwagę pogodę 😛

    „Wszelką wiedzę czerpię już z samej Przestrzeni” – tylko jak to zrobić 🙂

    Z tymi pytaniami to jakiś mój dziwny motyw, otoczenie mi wskazuje, że zadaję dobre pytania (najczęściej nie mam takiego wrażenia), za to mam wrażenie, że nie umiem szukać odpowiedzi…

   8. Dobrze by jeszcze w takim razie wiedzieć, które okoliczności są tymi, które warto interpretować. Bo wszystkich się raczej nie da.

    Oczywiście, że nie można popadać w absurdy, a umiejętności można nabyć tylko i wyłącznie w trakcie wieloletniej osobistej praktyki.

    Najlepiej zacząć od bardzo prostych wydarzeń.
    Na przykład:
    wizyta polskiej premier za granicą – i najzupełniej przypadkowym przypadkiem… wypadek;
    wizyta króla Polski JK za granicą – i… tuż przed Bardzo Ważnym Spotkaniem w Ważnej Unijnej Sprawie… najzupełniej przypadkowym przypadkiem… tak zwany za ma ch.

    Wniosek z tych dwóch ważnych fraktali mowy przestrzeni jest jeden:
    najważniejsi ludzie w Polsce otrzymali bardzo ważne przesłanie,
    oni sami doskonale zdają sobie sprawę z wagi tego przesłania
    i już wiedzą, jakie decyzje mają podjąć…

   9. Pomyliłam się, umiem szukać odpowiedzi, tylko zadziwiająco szybko wiele ważnych odpowiedzi zapominam (np. już następnego dnia nie pamiętam), a potem muszę szukać od nowa, bo pytania wracają 😀 😀 😀 Dobrego dnia 😉

   1. Mnie zaproponowano okadzenie domu jakąś amerykańską szałwią czy podobnym ziołami, podobno stosowanym przez Indian. Nawet to kupiłem ale jakoś nie mam przekonania. Może jednak powinienem spróbować?

   2. Biała szałwia jest dobra.
    Ale my mamy też swoje, słowiańskie, np. Bylica Pospolita (stosowana m.in. przy kontaktach z Przodkami w Noc Dziadów Naszych Polaszych).

 5. „Kiedy zbliżyła się wyznaczona godzina, oddani słudzy Księcia poczęli wypełniać Cytadelę. Byli to członkowie rzymskiej falangi. Pośród nich znajdowało się kilku najwybitniejszych członków kolegium kardynalskiego, hierarchii i biurokracji Kościoła rzymskokatolickiego. Byli też pośród nich świeccy reprezentanci falangi, równie znakomici, jak członkowie hierarchii.

  Weźmy choćby tego Prusaka, który właśnie ukazał się w drzwiach. Pokazowy egzemplarz nowego narybku prawniczego. Nie miał nawet czterdziestu lat, gdy zaczął odgrywać znaczącą rolę w pewnych krytycznych wydarzeniach transnarodowych. Nawet światła czarnych świec odbijały się w jego okularach w stalowej oprawie i łysinie, jakby go chciały wyróżnić. Wybrany jako delegat międzynarodowy i nadzwyczajny pełnomocnik na ten akt intronizacji, Prusak zaniósł na ołtarz skórzany mieszek zawierający list autoryzacyjny i instrukcję, a następnie zajął miejsce na jednym z klęczników………..
  …..Tacy to ludzie zgromadzili się w Watykanie na uroczystość intronizacji. I taka była ich tradycja, którą utwierdzali w kwaterze głównej światowej administracji – w rzymskiej Cytadeli. Trzymając w ręku kartki z wydrukowanym ceremoniałem, z oczami utkwionymi w ołtarz i tron, skupiając umysł i wolę, czekali w ciszy, aż wybije północ, wprowadzając ich w uroczystość świętych Piotra i Pawła, tego najważniejszego świętego dnia Rzymu…
  …Wreszcie Leon kieruje wzrok na wejście do kaplicy. Specjalne ornaty intronizacyjne, identyczne z tymi, jakie on i jego Akolici mają już na sobie, wiszą na stojaku tuż za drzwiami wejściowymi. Sprawdził godzinę na dużym zegarze ściennym w chwili nadejścia pierwszych uczestników. Zadowolony z przygotowań, skierował się do obszernej przylegającej szatni służącej za zakrystię. Arcykapłan i ojciec Medico zapewne zdążyli już przygotować ofiarę. Jeszcze tylko niecałe pół godziny i jego goniec ceremonialny zainauguruje połączenie telefoniczne z kaplicą docelową w Watykanie. Wtedy nadejdzie godzina…
  …Określone wymogi co do fizycznego przygotowania obu kaplic dotyczyły także przygotowania uczestników. Ci w Bazylice św. Pawła – sami mężczyźni – mieli na sobie szaty i paliusze, stosownie do kościelnej rangi, lub nienagannie skrojone czarne garnitury w przypadku osób świeckich. Skoncentrowani na jednym celu, z oczami utkwionymi w ołtarz i pusty Tron, wydawali się pobożnymi duchownymi rzymskimi lub świeckimi uczestnikami nabożeństwa, za których byli powszechnie uważani.

  Rangą dorównując rzymskiej falandze, uczestnicy amerykańscy w kaplicy celującej stanowili jednak ostry kontrast do swoich kolegów w Watykanie. Tutaj zjawiali się mężczyźni i kobiety. Nie zasiadali oni w klęcznikach w eleganckich ubraniach, lecz zaraz po wejściu rozbierali się do naga, a następnie zakładali pojedynczą szatę bez szwów, przepisaną na okazję intronizacji; szata była krwistoczerwona na znak ofiary, długa do kolan, bez rękawów, z wycięciem pod szyją w kształcie litery V, otwarta z przodu. Rozbieranie i ubieranie odbywało się w milczeniu, bez pośpiechu i podniecenia. Całkowita koncentracja, rytualny spokój…
  ..W powiewającej wdzięcznie krwistoczerwonej szacie Leon wstąpił do zakrystii. W pierwszej chwili wydawało mu się, że wszystko jest w idealnym porządku. Jego koncelebrans, łysy arcykapłan w okularach, zapalił pojedynczą świecę w przygotowaniu do procesji. Napełnił ogromny złoty kielich czerwonym winem i przykrył go srebrną pateną. Na patenie ułożył ogromny biały opłatek przaśnego chleba.

  Trzeci mężczyzna, ojciec Medico, siedział na ławce. Ubrany tak samo jak pozostali dwaj, trzymał na kolanach dziecko. Własną córkę Agnieszkę. Leon z zadowoleniem odnotował, że Agnieszka była spokojna i pogodzona z czekającą ją przemianą. Rzeczywiście, tym razem wydawała się gotowa. Ubrano ją w luźną białą szatę do kostek. I podobnie jak jej pieskowi zaaplikowano jej środki uspokajające mające działać do czasu, gdy zacznie się jej rola w misterium….
  …Członkowie falangi rzymskiej wyszli na dziedziniec św. Damazego we wczesnych godzinach rannych w święto Piotra i Pawła. Wsiadając do czekających limuzyn niektórzy kardynałowie i biskupi odpowiedzieli na pełne czci saluty gwardzistów, czyniąc machinalny gest błogosławieństwa. Dziedziniec opustoszał i tylko mury Bazyliki św. Pawła jak zawsze jaśniały wspaniałymi freskami przedstawiającymi Chrystusa i św. Pawła Apostoła, którego imię przybrał ostatni sukcesor na Stolicy Piotrowej.”

  http://www.proroctwa.com/Dom-smagany-wiatrem.htm

 6. Dzień dobry Wszystkim.

  Wiesz Gospodarzu, to w sumie ciekawe, że postanowiłem skasować POL – ANKĘ 27 marca, czyli wtedy kiedy Ciebie zablokują tutaj.

  Czyli w moim przypadku, równo po miesiącu „działalności” – tak mnie wiedzie instynkt i życiowe okoliczności (czyli coś podobnego jak u Ciebie w sumie)

  Ciekawe to….

  1. Nawet nie chcę o tym słyszeć.
   Nie pierpapier, tylko dowalaj koksu, bo ludziska są stęsknione… 🙂 😀 😛 🔆

   1. 27 Marca ?
    A MIALO BYC 8 kwietnia???
    Czy ja cos „przesuwam ” w czasie ???

   2. MICHAŁ W. napisał:
    ,, bo wszystkie Wyszyńskie, to fajne chłopaki są 🙂
    TERAZ pojęłam dlaczego JM stanął w obronie księdz Adama WYSZYŃSKIEGO :
    Ksiądz Adam Wyszyński opowiada jak stał się ofiarą tortur psychicznych po doniesieniu swojemu przełożonemu o homoseksualnych zapędach braci z zakonu. Za ujawnienie sodomii u dominikanów jest dzisiaj najbardziej znienawidzonym dominikaninem w Polsce

    TERAZ WIEM, że wszystkie WYSZYŃSKIE to mega odważne chlopaki są ❤ i posłużę się cytatem KARD. S. Wyszyńskiego:
    ,,Potrzeba w naszej Ojczyźnie przykładu ofiary z siebie, aby człowiek współczesny zapomniał o sobie, a myślał o drugich – o dobru rodziny, o wypełnieniu swego powołania i zadania życiowego wobec innych, o dobru całego narodu.”
    (Warszawa, 25 września 1968)
    ,,Nie trzeba oglądać się na innych, na tych lub owych, może na polityków, żadając od nich, aby się odmienili. Każdy musi zacząć od siebie, abyśmy prawdziwie się odmienili.”
    http://www.wyszynski.psur.pl/cytaty.php
    POZDRAWIAM Elaszka ❤

   3. TAWie to nie jutro???czyli 27 marca(ach, juz dzisiaj…polnoc minela…) O ile pamietamTWOJ BLOG ma byc otwarty do 8 kwietnia ???

    …odpowiedz ,prosze, jeszcze pare slow zostalo…

  2. Hej.

   NO trochę przesuwasz w czasie, choć pierwotnie miało być ostatniego dnia marca, ale nie dociągne tak długo z kilku powodów…

   Wiecie już praktycznie wszystko to , co Ja – macie teraz nowe narzędzia do zmiany. Nic tylko działać, rozwijać się i wzrastać

   1. Michale, kryzys to normalna faza każdego procesu. Życzę Ci, byś ten chwilowy „kryzys” przeżył twórczo 🙂 Nie rezygnuj, bo jesteś nam potrzebny 🙂

    A tu właśnie chodzi o to, by dzielić się z innymi swoimi pomysłami w używaniu nowych narzędzi. Brak wzorów. Dlatego blogi, jak Twój, są teraz ludziom bardzo potrzebne.

   2. TAW jak tylko zawsze czytam z przyjemnością ten blog i naprawdę szkoda że zniknie tak teraz mój komentarz…. kto zakłada blog na miesiąc? To jak wędka, spining, żeby złapać rybkę .

   3. Bloga prowadzę od czterech lat. Nikogo na nic nie łapię. Z nikim nie podpisywałem żadnych umów. Oprócz Polski Wolnych Słowian nikomu nic nie obiecywałem 🙂

   4. ale ja nie o Twoim blogu …mam na myśli te które są zakładane na miesiąc. Pamiętajmy że czasy są jakie są, za monitorem nigdy nie wiadomo kto siedzi i jakie są jego intencje. Wszystkim kobietom i nie tylko polecam lekturę Ericha Fromm, bądźmy odpowiedzialni za siebie i nie dajmy się wciągnąć w niczyje gierki.
    Na forach dla kobiet opisywane są rożne sytuacje czy wszystkie prawdziwe trudno powiedzieć, warto jednak wiedzieć że są osoby które liczą na łatwe życie kosztem innych. Do tego celu służą wszelkie portale randkowe oraz min blogi które mają bardzo krótki okres życia w internecie. Ja takie omijam szerokim łukiem , czy tak jest zawsze nie wiem, ale warto wiedzieć.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Mam pytanie -czy treści Twojego bloga będą gdzieś dostępne ?

   5. Treści tego bloga powinny być nadal dostępne, nie będzie tylko nowych wpisów i możliwości komentowania.

    Zresztą cała Sieć to już są stare treści, bo wkraczamy w zupełnie Nowe możliwości Przestrzeni oraz naszych w niej Ciał.

    Monitora Polskiego osobiście polecam. Pan Marek to heros, człowiek-instytucja. Kto inny zrobił tyle dla pobudki Polaków?

    Za dużo tam tylko katastrofizmu i czarnych wizji, które się nie spełnią, bo przecież „matrix ma już odcięte korzenie” (T. Owsianko) 😀 Ale bardzo dobrze, że ktoś jasno mówi o zagrożeniach, bo rzeczywiście taki los był Polsce gotowany. Na szczęście do tego nie dojdzie 🙂 💚

   6. Warto wiedzieć:
    „Największym złem, które popełnia taka osoba jest bezwzględność i nieświadomość niezależności pożądanego obiektu, co wskazuje na brak szacunku i zrozumienia. Dążenie do celu za każdą cenę, zazwyczaj pociąga za sobą konflikt interesów. Sytuacja taka zaczyna przypominać polowanie. Niczego nie podejrzewająca ofiara zostaje schwytana w przemyślaną pułapkę bezwzględnego myśliwego. Jednak, kiedy polowanie już się uda, nigdy nie przyniesie pożądanego zadowolenia i satysfakcji. Myśliwy bowiem szybko zauważy kolejną ofiarę i znów będzie próbował otrzymać to, czego jeszcze nie posiada. Tu koło się zamyka. Nadzieja na miłość zostaje rozwiana przez kolejny przedmiot pożądania. w ten sposób osoba o orientacji eksploatatorskiej staje się niezdolna do miłości.”

    http://www.jungpoland.org/pl/zbior-tekstow/zlo-jako-niezdolnosc-do-milosci-s-przerwa.html

   7. Ktoś, kto chodzi boso 👣,
    czyli jest porządnie uziemiony 🌲🌳,
    nigdy nie da się nikomu uwieść 😀 🔆

   8. Ano niby tak, lepiej chodzić twardo po ziemi niż z głowa w chmurach… choć to zależnie od okoliczności, uziemienie to zdrowie. Jednak jest dobrze wiedzieć , potem widzieć , słyszeć , rozumieć itd. Jak działa wiara i kim może być ten co wie „lepiej” doskonale pokazuje film „Kumare , guru dla każdego”.

   9. Z epoki wiary na szczęście już wychodzimy 🙂

    Tam,

    gdzie Wiedza/Wieda/Weda,

    tam

    nie potrzeba

    żadnej

    wiary.

   10. „Do tego celu służą wszelkie portale randkowe oraz min blogi które mają bardzo krótki okres życia w internecie. Ja takie omijam szerokim łukiem , czy tak jest zawsze nie wiem, ale warto wiedzieć.”
    Zdziwiona,
    dobrze, ze zauwazylas i przypomnialas o tym problemie. Jest kradziona, NA OGROMNA SKALE !!!!! Cenna Energia MILOSCI SLOWIAN. To cos jak porywanie DZIEWIC – symbolicznie, bo kradzione sa UCZUCIA, a to najwieksza zbrodnia. I kradziony jest CZAS !!!
    M;in. przez ogloszenia w czasopismach „ezoterycznych” i tzw. „szmatlawcach” typu „wyslij SMS na numer”: Za tym kryje sie niewyobrazalne ZLO, a konkretne twarze tego zla…??? Rola WOJOWNIKOW jest i BEDZIE w najblizszych latch WYLAPAC te smocze potwory.

    TAW madrze zauwaza, ze chodzenie po ziemi pomaga w zdrowomysleniu, ALE….dziewice byly porywane i dzis tez sa : Mam na mysli ENERGIE MILOSCI, ktora jest przekierowywana…i tu potrzeba BOHATEROW !

    Wzywam WELESA, bo „sie przypomnial”
    Chwala Welesa na ustach wsiech tworiaszczych czudiesa !
    .https://www.youtube.com/watch?v=rZDt7LKEHmU

   11. „Na forach dla kobiet opisywane są rożne sytuacje czy wszystkie prawdziwe trudno powiedzieć, warto jednak wiedzieć że są osoby które liczą na łatwe życie kosztem innych”
    Zdziwiona, jakies zorganizowane bandy grabia Energie, pieniadze i MARZENIA Polakow, glownie Kobiet, ale Mezczyzn tez…
    Straty energetyczne i spoleczne oraz rodzinne sa PRZEOGROMNE…
    Oni maja wypracowane przez specjalistow TECHNIKI MANIPUILACJI… To zorganizowane pulapki,a nie pojedyncze akcje jednostek.

  1. Akurat siedziałem z kimś, kto oglądał tv i zahaczyłem o ten text -„silna, zjednoczona Unia europejskich, niezależnych państw” – no i się zaśmiałem 🙂

   Faktycznie, państwa niezależne a zjednoczone – a nam niemcy grożą sankcjami jak się z nimi nie zgadzamy – to albo niezależne albo uległe wobec unii 🙂

   na szczęście ludzie już nie łykają tego łajna… wiedzą, widza, otwierają oczy 🙂

 7. Dr Stanisław Krajski dość logicznie i jak się wydaje bezstronnie rozprawia na temat masonerii i kryzysu do jakiego ta dąży, aby rzucić ludzkość na kolana niemocy i wprowadzić NWO. Niestety robi jeden bardzo poważny, strategiczno-logiczny błąd, zbyt naiwnie zakładając, że i tak w końcu przyjdzie Mesjasz i zniszczy wszelkie istniejące na Ziemi, złe moce. Tymczasem nie zdaje sobie jakby sprawy, że wszelkie RELIGIE, to tak naprawdę wielokrotnie przepisywane, cenzurowane i przez wieki wykorzystywane niewolnicze oprogramowanie, stworzone dla naiwnej stale oszukiwanej gawiedzi tzw. biorobotów, więc jest prawdopodobnie zmanipulowane przez odwieczną kastę hybrydowych nadzorców. Należy się więc spodziewać, że wszelkie zawarte w nich, dziwacznie liczne amoralne i wbrew naturze elementy mogą być celowo tam umieszczonymi w celu uzyskania należytej, bogobojnej spolegliwości durnego, ludzkiego stada. Stąd więc elementy nadstawiania drugiego policzka, wyimaginowany naród wybrany, kastowe przywileje i mało asertywne czekanie aż przyjdzie Mesjasz i wyrówna, mają tak naprawdę na celu uzyskanie zakładanego i oczekiwanego bezwolnego poddania się, co przyniesie sobą przyszłość i jak zadecyduje za nich elita pasterzy i czarnej szlachty.

  1. Przemyslenia Naturopatow od leczenia ZYWIENIEM:

   Zauwazono, ze duze ilosci miesa i alkoholu powoduja sklonnosci agresywne.

   Zboza, ryz, ziemniaki itp. powoduja uleglosc, brak pewnosci siebie, stany lekowe…

   (Dawniej bogaci jedli duzo miesa i pili sporo alkoholu, a biedniejsi jedli duzo ziemniakow itp.)

   Warzywa i owoce daja poczucie pewnosci siebie, spokoj, zdolnosci tworcze itp.

   Ps. Podaję te informacje, bo wydaja sie wazne, ale oczywiscie zdrowomyslenie zalecane.

   1. Nie wszyscy jestesmy burkami. A nawet burakami, mnie np mieso uziemia a cokolwiek slodkie rozleniwia a nawet kladzie mnie spac

   2. Gmo pisałeś kiedyś o owocach i warzywach organicznych z biedronki, byłam wczoraj i nic organicznego tam nie zauważyłam, mam wręcz wilczy węch i kupuję nosem, naprawdę to nie są organiczne warzywa i owoce.

   3. Może w Polsce B nie przywożą. 🙂
    A tak na poważnie to u mnie też są możliwości aby kupić dobre, wartościowe produkty tylko trzeba się trochę nagimnastykować.

 8. TAW, drogi nasz przyjacielu, zamieścisz lub nie zamieścisz, Twoja wola.
  Kochani, na pewno niektórzy z WAS już znają blog https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/p/ostatnie-doniesienia.html. oraz jedną z jego stron3/21/aktualnosci-wywiadowcze-ws-pelnego-ujawnienia-czesc-i-amerykanskie-sily-lotnicze-rozpoczynaja-dochodzenie-w-sprawie-tajnego-programu-kosmicznego/
  Każdy z Was oceni wartość tych materiałów, ale poznać ten „zaczarowany świat” , nie zaszkodzi.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie obiadową porą.

  1. ELIZKO KOCHANA ❤ jest coś nowego i wiele wyjaśnia w kwestii: NIEMCY W KOSMOSIE
   ,,William Tompkins: Jest rok 1942 i trwa wojna. Hobby Rico Botty jest wysyłanie tajniaków Marynarki do Niemiec. Przemierzyli całe Niemcy i co tam znaleźli wprawiło ich w osłupienie. Dowiedzieli się, że Hitler i SS zawarli porozumienie z Reptiliańskimi Istotami Pozaziemskimi.
   Znaleźli setki różnego typu zaawansowanej broni, która była budowana. Włączając w to pojazdy UFO mierzące 60 stóp (18m), 250 stóp (76m) i 500 stóp (152m) – okrągłe pojazdy, UFO.
   Niektóre z nich zbudowali ze stali chromowo molibdenowej (chromoly) przez co ważyły całe tony.
   Opracowali albo został im przekazany przez Reptilian elektromagnetyczny antygrawitacyjny napęd.
   Porozumienie zakładało opracowanie równoległej Marynarki Kosmicznej w jakiej posiadaniu byli Reptilianie i jaką operowali w Galaktyce, podbijając i przejmując planety oraz zniewalając przy tym ich mieszkańców.Co dotychczas osiągnęli było bardzo zadziwiające.Posiadali te wszystkie UFO, różnego rodzaju napędy, systemem broni laserowej – niesamowite rzeczy. I to w całym kraju – w Niemczech i okupywanych przez nich krajach. Mieli ogromne podziemne zakłady produkcji, które przystosowali do produkcji broni, czołgów i budowania łodzi podwodnych i tego typu rzeczy.
   Większość znajdowała się pod ziemią. Zaczęli rozbudowywać te obiekty i rozpoczęli produkcję 11 pojazdów w kształcie UFO.

   Żaden inny kraj poza Niemcami nie wiedział o istnieniu Istot Pozaziemskich. Nikt nie wiedział.
   Kiedy zaczęli odkrywać, co w rzeczywistości Niemcy robią – było to tak jakby zaraz miała zakończyć się wojna. Przejmą całą planetę i będą mogli to zrobić w dosłownie pięć minut.
   Mieli nawet wytrenowaną grupę żołnierzy – cały batalion – który był sklonowany.Sklonowali cały batalion żołnierzy. Wysyłali ich na pierwszą linię i strasznie zabijali Rosjan.
   Nie był to tylko materiał, ale zaawansowany system medyczny, dłuższe życie. Ogrom zaistniałych wydarzeń był niewyobrażalny dla wszystkich zaangażowanych w ten program.
   SS odkryło, że ludzie mogą żyć dłużej, więc mieli kolejny ogromny program, o którym w kawałkach donieśli tajniacy Marynarki rzucając to przed Admirałem Rico Botta. Oczywiście, podzielono to na 24 części – na różne długości życia. Pytając się o Nordyków, ich porównywalna długość życia to 1400 do 2200 lat, a wyglądają dokładnie tak jak my.
   Później prowadziliśmy badania w TRW (https://en.wikipedia.org/wiki/TRW_Inc.) nad zaawansowanymi systemami życiowymi – przedłużonym życiem. Ten program został zamknięty. Za mniej niż dwa lata będzie to dostępne dla niektórych ludzi na tej planecie. Wygląda to tak – właściwie to jakbyś wziął 4 aspiryny w przeciągu 6 miesięcy lub dostał 4 zastrzyki. Natychmiast zaczynasz się zmieniać – wszystko wygląda lepiej. Wyglądasz lepiej. Dzieje się to, że wracasz do swoich młodzieńczych lat – kobiety do 21, a mężczyźni do 29. Trochę to trwa. Pozostajesz w takim stanie przez około dwa tysiące lat.
   Twój mózg – wszyscy używamy tylko 2,2% naszego mózgu, nie obchodzi mnie co wam mówią. Używamy tylko 2,2% naszego mózgu. Przekraczasz swoje zdolności o minimum 400%, a to pozwala ci wnieść jakiś wkład. Pracujesz dla firmy przez 20 lat i za to dostajesz zegarek, a kilka lat później stamtąd wypadasz. Twój wkład nie był bardzo długi. A teraz, kiedy żyjesz 2 000 lat to możesz wiele wnieść i jeszcze dobrze się bawić przez te 2 000 lat. I nie starzejesz się.
   Zaangażowanych jest w to pięć czołowych medycznych grup badawczych – jak Scripps w San Diego, a także setki innych firm. Wiele przed nami ukryto. Wszystko czego nas uczono – czy to na uniwersytecie czy na medycynie czy w jakiejkolwiek dziedzinie technicznej, nawet w matematyce – jest bzdurą.
   Jeszcze pozwoliliśmy Reptilianom włożyć nam coś do umysłów, coś co usuwa nasze zdolności działania i uczenia się. Cała nasza historia sięgająca tysięcy lat była kontrolowana. Teraz już to wiemy. To nie jest coś, co myślimy, że się wydarzyło. My to WIEMY. Kiedy spojrzysz na państwa – na czasy cesarstwa Rzymskiego – kiedy porównasz tamte zdarzenia to zobaczysz, że Rzymianie byli pod wpływem kontroli umysłu. Posiadali swoją elitę, posiadali armię i posiadali niewolników. I my właśnie jesteśmy w tym miejscu. Właśnie to odkrywamy i musimy to naprawić.

   MARIA ORSIC I UFO
   William Tompkins: Była z nami młoda dziewczyna, Nordyk, pochodziła z poza Niemiec.
   Pewni ludzie powiedzieli jej, że weźmie udział w nowym programie i otrzyma w nim ogromne wsparcie. Stworzyła grupę… wydaje mi się że ośmiu dziewcząt.
   One nieustannie odbierały przekazy telepatyczne przekazujące im, żeby projektowały statki kosmiczne.
   Właściwie to ta mała blondynka je zbudowała. Ostatecznie dwa z nich trafiły tutaj do Strefy 51.
   Niemcy jednak dowiedzieli się o tej blondynce i została przez nich przejęta, wszystko zatrzymali i w końcu doszło do tego, że powstał pewnego rodzaju uciskający program stworzony przez SS, który kontrolował tę pierwotną grupę.
   Kilka razy ze sobą pracowali, ale Hitler pozwolił im działać niezależnie od tego całego programu SS – z całym tym rozwojem.

   W Niemczech prowadzono dwa programy rozwojowe. Dziewczyny nie chciały aby ich pojazdy były używane do niczego poza podróżami. Bały się, że ktoś je przejmie i wykorzysta do działań militarnych, co oczywiście się stało.

   Dziewczyny ostatecznie znalazły się na Antarktydzie – w dużych bazach. Właściwie to Reptilianie mieli tam trzy ogromne jaskinie. Pozwolili Niemcom korzystać z dwóch mniejszych, ale kiedy mówimy tu o mniejszych to są one tak wielkie jak Kalifornia.
   W obydwu tych jaskiniach są miasta, które produkują wszystko czego potrzebowałbyś na planecie.
   Grupa Hitlera, więc zrobiła to samo. Cztery lata wcześniej, zanim skończyła się wojna zdecydowano, że wojna może zostać przegrana, jeśli jednak wygrają to nadal będą musieli opuścić teren, ponieważ Alianci zmiotą ich z powierzchni Ziemi i nic im tutaj nie zostanie. Zdecydowali więc, że przeniosą wszystko na Antarktydę. ”
   ( Te informacje pokrywają się z tym co analizowałam już jakiś czas- TAW też je systematycznie w Swoich przekazach Potwierdzał!) to tylko część wywiadu- reszta jest tu :
   https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2017/03/tajny-program-kosmiczny-swiadectwo.html#more

   1. „Pytając się o Nordyków, ich porównywalna długość życia to 1400 do 2200 lat, a wyglądają dokładnie tak jak my.”
    W ktoryms komentarzu (chyba Arkona) piszac 144 lat (Krag Zycia) zyli nasi Przodkowie , napisala 1454 lat !!!!
    To duchy Przodkow lub po prostu NASZA PAMIEC GENETYCZNA sie wyraznie odzywa !
    Mozemy zyc bardzo dlugo, duzo dluzej niz sie to nam wmawia… teraz swiadomosc wzrasta i dlatego chemtrajsy i szczepionki.

    150 lat dla kazdego…a wiecej dla tych , ktorzy tego pragna !!!

   2. cos nam tu robia ksiezycowi ze nie dozywamy tysiaca nawet, radiacja moze albo autoprogramami nie wiem kazdy mowi ze zyjemy za krotko wiec cos jest na rzeczy chyba żeruja na smutku po smierci np rodzicow dzieci itd. a z drugiej strony wszystkie zwierzeta zyja krotko nawet krocej niz my, czy tez to na nie tak działa ?

   3. Elaszko, podziekowania za te wiadomosci @–>—–

    gmo…
    Cos jest na rzeczy…
    „zyjemy za krotko wiec cos jest na rzeczy chyba żeruja na smutku po smierci np rodzicow dzieci itd”

    TAK Szczęśliwa, i wiecej…150 lat to mgnienie oka 😉 , a zyc w pelnej formie ,radosci, z energia i piekna powierzchownoscia kochajac ludzi,zwiezrzeta,rosliny, mineraly, Zywioly…tyle piekna wokol, tyle Istot mozna by kochac, uzdrowic…

 9. TAW napisał:
  „Nasz brother taw kończy działalność blogerską, publiczną, by zająć się wreszcie swoim rozwojem 🙂 🌲 🔆 🌳..”

  Kochany TAW – życzę bardzo dużo zdrowia, a przede wszystkim pięknego rozwoju – zdobywaj niezdobyte, przeniknij nie przeniknione, dla Siebie i ku chwale Rodu Słowian.

  Przesyłam najcieplejsze promienie dla Ciebie prosto z serca.
  Mam też cichutką nadzieje, że dotrzymasz słowa.

  1. Oczywiście 🙂 Dziękuję 💚 Bardzo chciałbym Was wszystkich poznać kiedyś osobiście ❤

 10. Wszystkim WAM,

  życzę samych dobrych dni.
  Mam nadzieję, że spotkamy się na innych blogach (np. Michała) – a może nawet w realu!!.
  Pozdrawiam serdecznie
  i dziękuję TAW za umożliwienie mile spędzonych chwil
  w Waszym towarzystwie, na tym blogu.

 11. Ma swoją historię żydowski bandycki rewolucjonizm.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.
  EKONOMIA ŻYDOWSKA,to tytuł rozdziału CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,książki Feliksa Konecznego,autora oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.To taka,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana.
  Aby lepie zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.
  Doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!

 12. Eliza,
  Michał to wielka dusza. Ma jakiś kryzys. A kryzysy są fazą każdego procesu. Michał, odpocznij i szybko wznawiaj Polanę lub zakładaj nowego bloga 🙂 Czekamy na Ciebie ❤

  No i nie zapominaj o Świętym Gaju – tam zawsze znajdziesz wsparcie i ukojenie 🙂 🌲🌳🌲🌳🔆

  1. Drogi TAW, masz serce wielkości globu.
   Jednak, nie rozumiem jak po miesiącu można zamknąć bloga. Jeszcze wczoraj lub przed wczoraj umieściła na Jego blogu dwa wpisy.
   Trzeba rozumieć i wybaczać, a czas jest dobrym sędzią.
   Życzę Michałowi spokoju i pokory a ukojenie przyjdzie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   1. Elizko,
    to jest Polana Michała – to on jest na niej gospodarzem. Nie wolno nam ingerować inwazyjnie w jego decyzje. Uszanujmy jego obecny proces. To jest proces dla większego dobra nas wszystkich 🙂

    A czas Przesileniowy był dla istot pracujących nad sobą bardzo ciężki. Nadal to trwa.

  2. Michal pisal o problemach z pamiecia… I wyczuwam, ze „cos” tam jeszcze jest innego…Kto moze, poslijmy Mu serdeczne mysli, czuje jakies „napierania” energetyczne na Niego…
   Pisal o URIELU i Rycerzach z Tatr…to jakos z tym jego stanem jest zwiazane; Aha” zwiazane” co i jak ????
   …a tu sie klawiatura od kwadransa zacina…aha, znow „przypadek” 😦

  3. „A czas Przesileniowy był dla istot pracujących nad sobą bardzo ciężki. Nadal to trwa.”
   …niektorych atakuja inaczej, niszczac lub probujac niszczyc im materialne, spoleczne czy „inne” konstrukcje… uderzaja w to, co dotyka SERCA…
   Juz bylo pytanie: czy 8 kwietnia to jakas „szczegolna” data, bo wlasnie ten dzien zostal wyznaczony na koniec pewnych cennych dla pamieci, SERCA rzeczy czy spraw…nie tylko Blog TAWa…

   Na szczescie Delfiny i Elaszka przyszly z PO MOCA.

   Ale ta zbieznosc dat mnie zastanawia…

   1. czy 8 kwietnia to jakas „szczegolna” data, bo wlasnie ten dzien zostal wyznaczony na koniec pewnych cennych dla pamieci, SERCA rzeczy czy spraw

    Nie słyszałem o tym. Masz jakiegoś linka może?

    Generalnie 7-9 kwietnia to bardzo trudne dni. Nastąpią jakieś przesilenia i przegrupowania w kwestiach społecznych.

 13. Linka nie mam…niestety, mam wiesci od paru osob( i moje…), ktorym to zapowiedziano pewne” zniszczenia” lub juz pewne rzeczy zostaly zniszczone, a data byla wyznaczona „do 8 kwietnia…” : doslownie…

  I tu !!!!!!!(slucham jednoczesnie „My Słowianie – Wernyhora nas Ostrzegał, Słowianie Najbardziej tajemniczy lud Europy, Polska w Biblii „)
  …i akurat pan K. Trasiewicz wypowiedzial slowo: ” Zastanawiajace jest to, ze tak uparcie daza do „zniszczenia” Narodu, ktorego nie da sie zniszczyc”.
  Cztery razy powtorzone SLOWO…a z niego da sie napisac ziszczenia…spelnienia…wystarczy jeden element odjac i slowo sie zmienia…

  1. mhmmm…4 razy powtorzone slowo:znicz-szyc, zniczNOSZE…: sie wlasnie otwarla ta piesn, od razu zauwazylam, ze jest ZNICZ, ale nie rozumialam co by to mialo znaczyc…i piesn sie otwarla…
   Znicz- SWIATLO- Wiedza-O-SWIATA- piekne polskie Slowo:oswiata: swiatlem o swiecie.
   Znich – Dunaju
   .https://www.youtube.com/watch?v=3unrtS-wORU

   „Generalnie 7-9 kwietnia to bardzo trudne dni. Nastąpią jakieś przesilenia i przegrupowania w kwestiach społecznych.”
   Podac Swiatlo…(takie skojarzenia mi sie nasunely…)

   1. Arkono droga, pisałaś kiedyś ale nie mogę znaleźć gdzie o imionach na M i Z, możesz to przypomnieć? I napisać co miałaś na myśli.

  2. No właśnie, naszego naRODu nie da się zniszczyć, można co najwyżej próbować opóźniać to, co i tak nieuniknione. Ale takie ich próby opóźniania z perspektywy ewolucji są po prostu żałosne, bo już za kilka godzin rozpocznie się początek końca mafii farmaceutycznej w Polsce…

   Lawina Wielkiej Zmiany ruszyła i niemożliwy jest już powrót do stanu sprzed.

   Na profilu Jerzego Zięby jest oficjalnie zarejestrowanych 180 000 przebudzonych Polaków RODaków Słowian, w rzeczywistości (bo facebook bezczelnie fałszuje dane) jest nas tam, wg mnie, trzykrotnie więcej.

   I to jest ta MASA KRYTYCZNA, o której śnią po nocach środowiska alternatywne 🙂 💛

   Ta MASA jest już dawno osiągnięta! 🌻 🌳 🔆

 14. NAPISAŁAM KOMENTARZ I MI SIĘ SKASOWAŁ ( DZIWNE!!!)
  problem jak u Arkony- KLAWIATURA SIĘ ZACINA!! ZATEM PISZĘ JESZE RAZ!!!!!!!!!!!
  Zestawiłam i przeanalizowałam komentarze ELIZY, ARKONY I TWOJE TAW I WYSWIETLIŁA MI SIĘ TAKA NIEPOKOJACA MYŚL !!! NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY !!!!
  TAW Przesłałes dla Komentujących piękny utwór PERFECT
  Zgadnijcie kto ma 8 KWIETNIA koncert???!!!!!!!!!!!!!
  koncert: Perfect 8 kwietnia 2017 o 20:00 w Filharmoniii Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48
  Perfect – polski zespół rockowy, istniejący na rynku muzycznym od 1980 roku. Ogromną popularnością cieszył się już praktycznie od początku swojej działalności. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. Po kilkuletniej przerwie, w 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś odnosząc kolejne sukcesy. 9 czerwca 2014 roku ukazał się ostatni jak dotąd krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. W naszej filharmonii zespół zaprezentuje wersje akustyczne swych utworów również ze swojej najnowszej płyty MUZYKA.

  Kwiecień 2017
  8
  Sobota
  Amancjusz, Apolinary, Asynkryt, August, Cezary, Cezaryna, Dionizjusz, Dionizy, January, Julia, Julian, Makaria, Maksyma, Perpetuus, Radosław, Walter
  Wschód słońca: 5:54 Zachód słońca: 19:20 Dzień trwa 13 godz. 26 min i jest krótszy od najdłuższego o 3 godz. i 20 min oraz dłuższy od najkrótszego o 5 godz. i 44 min
  Znak zodiaku urodzonych 8 kwietnia to Baran
  Faza Księżyca: poszerzony księżyc (K. przybywa)
  Jasność: 93% ↑ Wiek: 12 dni Najbliższa pełnia: 11 kwietnia (wt.)
  98 dzień roku, do końca pozostaje 267 dni
  Do końca astronomicznej wiosny pozostają 73 dni
  Święta i ważne wydarzenia
  • Międzynarodowy Dzień Romów
  W Kościele Katolickim
  8 kwietnia przypada wspomnienie/święto: św. Dionizy, biskup i męczennik
  Zrobiłam tak jak mi kazano w mojej głowie WY Macie Odczytać
  ❤ ❤ ❤
  ARKONA MIALA PRZESLANIE:
  ,,mhmmm…4 razy powtorzone slowo:znicz-szyc, zniczNOSZE…: sie wlasnie otwarla ta piesn, od razu zauwazylam, ze jest ZNICZ, ale nie rozumialam co by to mialo znaczyc…i piesn sie otwarla…
  Znicz- SWIATLO- Wiedza-O-SWIATA- piekne polskie Slowo:oswiata: swiatlem o swiecie.
  Znich – Dunaju”

 15. Witajcie 🙂

  Mi się wkręciło, że TAW miał mieć bloga do 27 marca.

  Nie osądzajcie mnie za to co postanowiłem, bo tak jak napisał TAW to było moje podwórko i moje zabawki – zresztą wszystko co wiedziałem Wam przekazałem 🙂 Od 27 aż do wczoraj nawet TU nie zaglądałem… bo myślałem, że tego miejsca już nie ma! i tak jak napisał TAW na pewno za jakiś czas powrócę z nowym blogiem w innym miejscu niż blogspot. Ale nie teraz… Bo mam swoje sprawy prywatne na które muszę przekierować CAŁĄ moją energię.

  Swoją droga od 2 tygodni cierpię na bóle brzucha – dziś już chyba przeszło, po modlitwie do RODa, ale 2 tygodnie stałego bólu.. ehhh.

  Wczoraj coś ciekawego wymyśliłem. Słowo „Poświęcenie” – ma 2 znaczenia.

  1 to takie w którym zrzekamy się siebie na rzecz kogoś/czegoś – poświęcamy się dla tego kogoś/czegoś

  2 znaczenie słowa „poświęcenie” to rytuał w którym ktoś rzuca „urok” na coś, aby to było poświęcone i objęte np zaklęciem powodzenia itp

  Ciekawe w sumie. Utrata czegoś, a zyskanie czegoś – jedno słowo, a 2 przeciwstawne znaczenia

  1. Witaj Michale
   Bardzo się cieszę, że jesteś. Myślałam ostatnio o Tobie, że mógłbyś chociaż wpaść na pożegnanie.
   Myślę, że nikt nie chciał Cię osądzać. Rób tak jak czujesz, ZAWSZE.
   Na blogu twoim był problem z komentarzami, mój żaden nie przeszedł, chyba, że mnie zbanowałeś. 🙂
   pozdrawiam Cię serdecznie

   1. Ha, ja nikogo nie banuje i nie zbanowałem – nie było nawet takiej potrzeby! Wszyscy tam byli wobec mnie życzliwi przecież.

    Ostatniego dnia zauważyłem tylko, że ok 14 komentarzy było w spamie, do którego nigdy nie zaglądałem! Ale przyznałem się do tego w ostatniej notatce… no bo szalenie honorowa ze mnie bestia 🙂 i jak coś zrobię źle, to o tym mówię 🙂

    Apropos bestii – ktoś mi dziś opowiedział o niesamowitym demonie ze swojego snu – demonie, bo to był potwór, który zabija ludzi. To musi być prawdziwy stwór, bo ta osoba nie ma takiej wyobraźni aby po prostu mogła go sobie wyśnić albo się zainspirować. Musiał ją faktycznie odwiedzić we śnie…

    Był to człekokształtny nosorożec – masywny i bardzo potężny/umięśniony . chodził na 2 nogach. Miał dwa rogi – pierwszy standardowo na głowie, ale 2 róg miał na wysokości ludzkich głów (na swoim brzuchu) – używał go do zabijania ludzi – po prostu tym rogiem na brzuchu przebijał ludzkie głowy – róg był na wysokości naszych głów! Do tego miał szara, jakby kamienną skórę ozdobioną nacięciami w kształcie wzorów, takie tatuaże-rowki wycięte w kamiennej skórze ; na rogach, brzuchu, ramionach – wszędzie. Ponoć nie każdy mógł go zobaczyć. W jego towarzystwie, a raczej przed nim ukrywały się żyjące w domkach pozytywne stworko-zwierzaczki – pomagające ludziom; w tym miejscu pomyślałem o chochlikach domowych.

    Ale co to była za bestia z tym rogiem na brzuchu, nie wiem… jakieś pomysły?

  2. Witaj Michale, zastanawiałem się, co u Ciebie 🙂 Dziękuję, że się odezwałeś.

   Kładź na brzuch dłonie i energetyzuj go świadomie. Rozmawiaj z brzuchem, z narządami. I zaufaj dłoniom. Jak nabierzesz wprawy i uważności, będziesz wiedział, gdzie przyłożyć, jak długo i jak zmieniać układ dłoni.

   Możesz zastosować też Technikę Płyty. Zwizualizuj płytę CD, którą przeciągasz od brzucha w dół – aż do samej Matki Ziemi, przeciągając wraz z płytą energię bólu i prosząc Ziemię, by ją przyjęła i przetransformowała.

   Daj znać, jak Ci poszło.

   Ja w ten sposób w ciągu kilkunastu sekund wyciągam z ciała najgorsze bóle.

   1. Dłonie kładę i promieniuje z nich białym ciepłym światłem – faktycznie taki dotyk uśmierza ból. Ktoś mi kiedyś pokazał metodę uzdrawiania ale zapomniałem opisać ją u siebie na blogu. Jakby co mogę pokrótce opisać tutaj – poznałem jej moc pod giewontem, kiedy się rozchorowałem, a tu trzeba było nazajutrz wędrować po Taterkach

    ktoś usiadł za mną, położył mi obie dłonie po obu stronach głowy – mniej więcej na skroniach, a palce tej osoby lekko stykały się na środku mojej głowy – ok 15 minut takiej sesji wystarczyło aby mnie podnieść i dodać na tyle sił, że następnego dnia śmigałem 🙂
    Świadomie przekazywała mi ta osoba swoją energię – powiedziała, że każdy z nas tak może i każdy z z nas ma ogrom tej energii, więc to nie jest żaden wampiryzm – a zwykła rzecz, jaką należy robić w chwilach bólu bliskiej osoby albo jej choroby.

    Musze się w ten skrzyp zaopatrzyć! Bo widzę, że polecasz – choć jeszcze przedzieram się przez komentarze od momentu kiedy mnie tu nie było (czyli od 26 marca) i nie dotarłem do tematu o skrzypie.

    pozdrawiam ekipę

    (ale co mi się wkręciło z tym 27 to nie wiem… ale sami rozumiecie… skleroza 30 latka hehehe)

   2. No i, kładąc dłonie, zawsze możesz również pobłogosławić wodę w swoim ciele (a jest jej tam trochę 😉 ). Takie świadome i uważne błogosławieństwo drastycznie zmienia energetykę organizmu 🙂 💚 🔆

   3. Jak zawiedzie metoda reki to lyzeczka sody spozywczej na szklanke wody w lykach zabije wszystko

 16. apropos tej metody z płytą – ciekawa i dzięki, będę musiał spróbować 🙂

  znam podobną metodę na oczyszczanie się z ataków energetycznych i całego syfu energetycznego w ciele – „metoda złotego sita” z tym, że ja przeciągam je od stóp do głowy (to nie moja metoda ale ktoś mi ją przekazał – pozdrawiam Anię) a to co zbierze spalam ogniem

 17. Analiza wypowiedzi polskich pedo-psychopatów w kościele katolickim.
  lovewillwinblog.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s