Matrix padł!

System failure!

Kochani, po raz pierwszy w życiu ucieszyłem się z odejścia człowieka. Jeśli to w ogóle był człowiek…

I nie podejrzewam, że była to śmierć w jej klasycznym znaczeniu… Chodzi najprawdopodobniej o ucieczkę portalem lub natychmiastowy przeskok do nowego ciała. Ta sprawa zostanie zbadana w ciągu dwu tygodni.

W każdym razie oficjalna wiadomość na dziś jest taka:

Amerykański potentat przemysłu naftowego, miliarder David Rockefeller zmarł w wieku 101 lat 20 marca 2017 r. nad ranem w swoim domu w Pocantico Hills – poinformował „The New York Times”, powołując się na przedstawiciela rodziny.

Odejście istoty tej rangi ewolucyjnej (bezpośredni wpływ na ewolucję planety) w momencie dokładnego Przesilenia Wiosennego oraz przy dokładnej koniunkcji Księżyca z Saturnem na tle Centrum Galaktyki ma znaczenie fraktalno-symboliczne i dla wtajemniczonych nie wymaga komentarza.

Jak zapowiadałem od Wiosennego Przesilenia ubiegłego roku, teraz sprawy potoczą się już lawinowo…

Idzie Nowe…

Słowianom Sława!

TAW

ps. Już teraz wiem, skąd ta – bardzo dziwna w moim przypadku – dzika wprost radość, jaka we mnie wstąpiła wczoraj wieczorem, i którą się tu z Wami wczoraj dzieliłem… 🙂

122 myśli w temacie “MATRIX UMARŁ

  1. „Ilez w niego niewinnych narządów wtłoczono!”

   Dobra uwaga 🙂
   A w związku z tym, pojawia się pytanie czy… pod koniec swojego życia zostało coś jeszcze z „oryginalnego Rokefelera” ?

   Nie od dzisiaj wiadomo, że.. DNA dawcy może powodować zmiany w mózgu biorcy i można tylko domniemywać , że… istnieją powody dla których dusza dawcy zatrzymuje się wraz ze swoim fizycznym narządem jakiś czas w pobliżu biorcy…
   Czytałam kilka artów opisujących, że w takich sytuacjach możliwe jest coś – co nazywa się… osobowością mnogą…

   1. Bardzo dziękuję za skierowanie uwagi na ten bardzo istotny i rozwojowy temat 🙂

    Rzeczywiście, gdyby tak się wgłębić w temat, to można by w zaokrągleniu ująć, że pan Rocky Feler ostatecznie został… Słowianinem… 😉 😀 😛

    Technologicznie wyewoluował na… Słowianina 😉

   2. Elaszka „Dlatego portalami się ewakuował” — Ponoc portale sa od jakiegos czasu zamkniete i mozliwosc ucieczki zostala IM odcieta. Wlasciwie zostali tu tylko ich pomocnicy… Reinkarnowac na ziemi tez juz sie nie moga.

 1. Przedwczesna podnieta pani/e Towarzyszu Archiwalnej Wagi ( bo ani z imienia ani z nazwiska się istoto nie przedstawiłaś….
  Są jeszcze mordercy w jarmułkach chazarskiego pochodzenia np. Cham duda( kłamczuch i obłuda)
  Jest rownież wiejski głupek lejba kochne czyli tzw Leszek Wałęsa pseudonim operacyjny z SB tw Bolek
  – aron bucholtz czyli Leszek Balcerowicz pod przybranym polskim nazwiskiem i reszta gatunku jaszczurowego. Dopóki te stwory zanieczyszczać będą ziemię żaden matrix nie upadnie. Rockefeller to małe piwo jest jeszcze korporacja citi of kondon – london , której przewodniczy mafia rotschild znany nazista chazarski i reptylian.
  Są zydowscy wartburgowie, goldmani, bloomberg itd

  1. Sceptycyzm jest dzisiaj nie na miejscu.
   Kiedyś gdzieś napisałem: na początku będą padać nieprzyzwoicie bogaci. Ci, których ich bóg pieniądz „natchnął” do tego, aby myśleli, że są bogami i nieśmiertelnymi. Nikt nie oszuka karmy, a ci, którzy wielbili pieniądz, będą inkarnować przez tysiące lat w żywoty ubóstwa i ucisku – dotąd, aż zrozumieją. Wieczność przed nimi w mękach i biedzie. SZKOŁA PONAD ŻYCIOWA – KARMA ZWANĄ.
   Piję dziś wódkę – co do mnie nie podobne 😉
   Ale jak nie świętować tak zacnej chwili – a to dopiero POCZĄTEK.

   1. ISTNIEJE TEŻ PROSTY SPOSÓB ABY UNIKNĄĆ NA ŚWIECIE SKURWYSYŃSTWA.
    NALEŻY WPROWADZIĆ PRAWO ZAKAZUJĄCE BOGACENIA SIĘ DO JAKIEGOŚ TWARDO OKREŚLONEGO PUŁAPU NP. 10000000 USD – KOMU WIĘCEJ POTRZEBA?
    WŁADZĘ NA ŚWIECIE MA SPRAWOWAĆ MĄDRY LUD, A NIE PROSTYTUTKI KORPORACJI!

   2. „WODKA” = TRUTKA wymyslona przez ciemnych jako bron tajna przeciwko Slowianom.

  2. „Nie ma żadnej dla ciebie nadziei, jeżeli jesteś ślepy na to światło, które nie wynika z samych rzeczy, lecz z sensu rzeczy”.

  3. na gorze wszystkiego o czym wspomniales jest chinski hong a nad hongiem szaraki a nad szarakami reptoidy ksiezycowe…

   1. Z przykroscia stwierdzam, ze usuwaja juz coraz wiecej z internetu, pt.Angela Merkel jest zydowka, ale niemcy wciaz wpisuja nowe…zeby swiatu uswiadomic ze niemcami tez juz wcale nie rzadza niemcy od 17.07.1990 r.

    tylko zydzi chazarscy, ci sami, ktorzy zalozyli ZSRR:
    Zwiazek Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.

    Gdy zdewastowana Rosyjska ziemie totalnie zniszczona i zrujnowana, jak tylko to oni potrafia, oddali walkowerem – wlascicielowi, zeby odbudowal to, co oni wlasnymi rekoma zniszczyli – od nowa…
    oni sami przeniesli sie na zachod dalej rujnowac jak tylko to oni potrafia …gdzie zalozyli
    E-UNION:
    Zwiazek Socjalistycznej Republiki Unijnej.”

    „Frau Angela Merkel ist Judin”

    „Polnische Erregung”Polskie poddenerwowanie”

    https://www.welt.de/politik/ausland/article114504336/Polnische-Erregung-ueber-Angela-Merkels-Herkunft.html

    pozdrawiam

 2. hmmmm, no ja też nie mogłem zrozumieć skąd we mnie dzisiaj takie dziwne odczucie radości. Teraz już wiem 🙂

  1. Możesz być pewny, że ta lista będzie dłuższa. Nadchodzą czasy, gdy serca uciemiężycieli ludzkości będą się zatrzymywać pod wpływem ich lęku przed rychłą utratą władzy. Lęk i niepokój jest najbardziej destrukcyjną siłą zła. Jest jak robak, trawiący swojego żywiciela. Im więcej niepewności, tym robak zjada szybciej swoją ofiarę.
   NIE MOŻE BYĆ TAK, ŻE 8 „OSÓB” NA ŚWIECIE MA WIĘCEJ DÓBR, NIŻ 3500000000000 LUDZI NA ŚWIECIE.
   TO ZABRONIONE!!!

 3. Może z innej branży, ale w jakim stopniu się łączy:

  UWAGA… UWAGA… !!!

  Jutro, we wtorek, 21.03.2017 o godz. 17:00, w Radiu Katowice odbędzie się PUBLICZNA debata lekarzy ze mną !!!

  Debata będzie transmitowana też NA ŻYWO na :

  http://www.radio.katowice.pl/

  Udział wezmą profesorowie reprezentujący specjalizacje takie jak : onkologia, interna, pediatria, gastroenterologia. Niestety nie znam dokładnie składu „z przeciwnej strony barykady”, bo jak mi powiedziano przed chwilą, ciągle są jakieś zmiany.

  Ja będę sam, ale… mam nadzieję, że podołam 🙂

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

  1. Czy jest jakiś sposób do nagrania tej audycji?
   Może będzie zapisana przez dobrych ludzi.
   Będę w drodze i nie będę mogła jej odsłuchać.

   1. Wszystkie audycje z Jerzym Ziębą w Radiu Katowice są dostępne na kanale YT Radia Katowice, więc audycja-debata też zapewne będzie 🙂

  2. Nie zapomnij tylko sie powtarzac:
   ,,nie wiecie o tym…???
   JA WIEM – BO JA WSZYSTKO … jak zwykle CZYTAM „

 4. Ten co promuje NWO SIĘ ODEZWAŁ 😉 A oto kropka nad i:
  Wiesz TAW, że też pomyślałam o TWOJEJ radości, że to jest przyczyna z jakby nie było to jednak odejście- ONI już dawno zostali zdradzeni przez swojego guru- który właśnie ich wszystkich- górnych pionków złożył w ofierze za swoją wolność- ci dolni z podstawy piramidy jeszcze nie wiedzą, bądź nie wierzą- poczują jak kurek z pieniędzmi na KODy i inne takie zostanie zakręcony:
  ,,Jesteśmy świadkami desperackich prób na całym świecie czczących szatana mafii Khazarian, by odwrócić ostatnie klęski i pozostać u władzy. Jednak te wysiłki zawodzą na wszystkich frontach i coraz więcej widzimy, jak sataniści znikają.

  ,, gdy ludzie należący do Kliki poczują wokół siebie gorączkę to będą usiłowali uciec do Argentyny, Ameryki Południowej lub na Antarktydę. To właśnie wtedy będzie można zaobserwować ogromną liczbę ludzi, którzy nagle rezygnują ze swoich stanowisk lub w inny sposób znikają ze sceny działania.”
  Być może najwyższy rangą satanista nazistowskiej frakcji, który musi być zdjęty NIEZWŁOCZNIE jest Bill Gates Microsoft. Bill Gates buduje gigantyczny podziemny kompleks bunkrów w Karuizawa w Japonii, według japońskiego wywiadu wojskowego. nastąpiły liczne doniesienia o biologicznych środkach bojowych które są rozsiane po całym świecie, japoński wywiad wojskowy powiedział. Samo Tokyo znajduje się pod ciężkim opryskiem chemtrail i radioaktywnych atakach trucizny w poniższym zestawieniu (co powiedział) Gates. Z pewnością wszyscy wiemy, w tym ja, miałem kaszel silny niedawno. Jednak ataki na Tokio zostały teraz rozproszone i żadne zgony nie wystąpiły. Rządy Chin i Indii również mówią o biologicznych środkach bojowych, że są wykorzystywane przeciwko nim.
  Bill Gates jest obecnie aktywnie ścigany i wojsko USA zostało poinformowane przez White Dragon Society, by zamknąć(seize) jego bunkier Karuizawa ASAP.(NIEZWŁOCZNIE). Własności Gatesa w USA muszą być również zajęte ASAP. Kolejną rzeczą jaka wydarzyła się tuż przed samą inauguracją jest hospitalizacja Georga Busha seniora oraz jego żony w stanie krytycznym spowodowanym albo atakiem serca albo wylewem krwi, co oczywiście związane jest z wysokim poziomem stresu.
  Inni starsi sataniści, uznali, że gig (koncert?) jest w górze, i próbują uciekać. Salman, Król Arabii Saudyjskiej zarezerwował pięć, pięciogwiazdkowych luksusowych hoteli w Bali, Indonezja dla jego otoczenia, w tym 25 książąt. Salman będzie prosić o ochronę przed Indonezją, Malezję i Chiny, ale nie dostanie jej, źródła CIA powiedziały.
  Innym satanistą szukającym schronienia jest premier Izraela Beniamin Netanjahu. Netanjahu poprosił prezydenta Rosji Władimira Putina o ochronę po tym, jak Izraelowi zagrozili zniszczeniem( zagładą) wszystkich jego obiektów jądrowych, jeżeli zadziałają przeciwko satanistom, rosyjskie FSB i inne źródła mówią. Ochrona ta nie zostanie przyznana, źródła rosyjskie powiedziały.
  US arcy-zdrajca John „Daesh” McCain starał się o ochronę u tureckiego prezydenta Erdogana i również jej nie uzyska, źródła Pentagonu powiedziały.”
  O DZORDZU nic nie znalazłam, a szkoda, na wszystkich portalach radość i zapytanie o tego jegomościa- ktoś napisał: Pierwszy dzień WIOSNY!!! Demon zimy odszedł
  To się dzieje naprawdę- upadek matriksa można uznać za rozpoczęty !!!!

  1. Tak, niektórzy przez lata tak się przywiązali do swoich lęków związanych z nwo, że za nic w świecie nie chcą odpuścić i trochę wreszcie wyluzować 🙂

   No to ładne Jare Gody sprezentował Słowianom Jaryło!… 🙂 😀 🔆

  2. „zostali zdradzeni przez swojego guru- który właśnie ich wszystkich- górnych pionków złożył w ofierze za swoją wolność”

   — ich guru nigdzie nie uciekł, ich guru JEST KAPUT, podobnie jak ich macierzysty świat z jakiego to abra-HAM-ickie plugastwo dokonało inwazji tej planety,

   I z tym jest problem w szeregach tych biblijnych hitlerowców, myśleli iż poświęcą doły by się uwłaszczyć na przemianie a „miotła zmian” ścięła wierzchołek ich pederastycznych wierzeń i powoli acz nieubłaganie podąża niżej……

   i nagle nadrasa sama stała się celem ŚMIERCI… i atak jak stoi w Apokalipsie św Jana jest DINOZAURAMI W TRAKCIE SWOJEGO WYMARCIA…. wraz ze wszystkimi filohitlerowcami.

  3. Elaszka, moim zdaniem nie wszystkim informacjom, podanym przez Benjamina Fuldorfa, można zawierzyć.
   Ale nawet z tych 50%, to dużo pozostaje.
   Dzisiaj Kuwej podał np. że Iran oskarża Rosję o przekazanie Izraelowi kodów do systemu obrony powietrznej Syrii.
   Iran był w stanie zmienić kody bez wiedzy Rosjan umożliwiając piątkowy rakietowy atak na izraelski samolot. http://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Report-Iran-accuses-Russia-of-giving-Israel-codes-for-Syrian-air-defenses-484777,
   a można sobie też pomyśleć, że mamy do-czynienia z fałszywą flagą ze strony USraela.
   Pozdrawiam Słoneczko,

   1. Tak Elizo- bardzo dziękuje za bardzo dobre rady ❤ – staram sie zawsze wszysko weryfikować z kilkoma źródłami i tez mam mieszane uczucia co do BENJAMINA F.- uznałam, że jeżeli jest tam choć maleńki zarys prawdy- to i tak wiadomości są zadowalające, a co do IRANU i ROSJI- to ewidentnie prowokacja- można to zestawić ( co bardzo lubię z innym i źródłami)- z tą podaną przez WP:
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Tarcza-antyrakietowa-zestrzelila-rosyjska-rakiete-Takiej-konfrontacji-jeszcze-nie-bylo,wid,18729691,wiadomosc.html?ticaid=118d0a
    ,,Izraelska tarcza antyrakietowa zestrzeliła lecącą znad Syrii rosyjską rakietę przeciwlotniczą S-200, której celem były samoloty powracające z misji. To chrzest bojowy systemu Arrow, na który Izraelczycy i Amerykanie wydali miliardy dolarów. Damaszek po raz pierwszy odpowiedział na izraelski nalot, atakując samoloty na terenie Państwa Żydowskiego.”
    Z tą informacją podana z ZnZ:
    ,,Izraelskie siły zbrojne zwykle bombardują sobie co chcą na terenie sąsiedniej Syrii, ale kilka dni temu okazało się, że skończyła się bezkarność izraelskiego lotnictwa i strona syryjska zaczęła bronić swojej przestrzeni powietrznej. Skutkiem tego doszło do wystrzelenia w kierunku izraelskich samolotów, rakiet ziemia-powietrze. W związku z tym może dojść do wojny izraelsko-syryjskiej.”
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wojna-izraela-z-syria-moze-sie-rozpoczac-w-kazdej-chwili
    PUTIN zapowiedział, że jak zostanie wyzwolona SYRIA- to razem (z Iranem) idą na IZRAEL
    SERDECZNIE POZDRAWIAM SERDUSZKO ELIZĘ ❤

 5. PIĘKNE ❤
  Jeżeli o JARYŁKO mowa to musi być ONA – CUDNE SŁOWIAŃSKIE SŁONECZKO- Słowianie, w jedności siła!

 6. Autorze artykułu – dziś mamy równonoc wiosenną, a nie przesilenie i jeśli tego nie rozróżniasz to jaką wartość ma twoje „znawstwo”?

  1. Bell, nie uważasz swego zarzutu za prowokację.
   Na Ciebie przesilenie wiosenne działa.
   Pozdrawiam i pokory życzę.

  2. Ja się nie posługuję jedynie terminologią naukową, astronomiczną, lecz również etnologiczną, kulturową itd. Słowianie świętowali cztery momenty przesileń w ciągu roku.

   Termin „przesilenie wiosenne” od zawsze swobodnie funkcjonuje w kulturze – i nic już tego nie zmieni.

   http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/7,137474,21520546,pierwszy-dzien-wiosny-astronomicznej-jak-przetrwac-przesilenie.html?bo=1&disableRedirects=true

   1. Podałem pierwszy z brzegu przykład swobodnego funkcjonowania tego terminu w języku.

   2. Posłużyłeś się terminologią astronomiczną, pisząc o koniunkcjach planet, księżyca, galaktyce i napisałeś „dokładne Przesilenie Wiosenne” z dużych liter, podkreślając rangę tego dnia/wydarzenia. To są fakty świadczące przeciw twojej próbie tłumaczenia.
    Sorry ale na tematach związanych z nwo zjadłem zęby daawno temu i to wyrobiło we mnie czujność, skrupulatność i intuicję, zeby trzymać się konkretów, a nie płynąć w bajki.
    Podany przez ciebie link do gw tez nie najlepiej świadczy i szkoda komentarza.
    Podam inny, w którym też występuje nagminnie używany zwrot „przesilenie wiosenne” w znaczeniu wyłącznie przemęczenia organizmu, a chyba nie o to ci chodziło..
    http://polki.pl/zdrowie/psychologia,jak-rozpoznac-przesilenie-wiosenne,10389391,artykul.html
    Pozdrawiam

   3. Pisząc o Przesileniu Wiosennym posłużyłem się słowiańską terminologią. Dla Słowian słowo „przesilenie” obejmuje dużo szerszy niż jedynie astronomiczny obszar znaczeniowy – chodzi o całe spektrum zmiany energetycznych algorytmów wielogęstościowej przestrzeni/hiperprzestrzeni.

    Dla Słowian są cztery momenty przesileń w ciągu roku. Równonoc wiosenna i jesienna to też są formy energetycznych przesileń.

    Dobrze, że jesteś lingwistycznie czujny, jest to bardzo przydatna Słowianinowi cecha, ale mnie osobiście nie interesuje jedynie matrixowa „naukowa” terminologia. Obok stricte naukowej posługuję się również własną, autorską terminologią, choć akurat w tym konkretnym przypadku to nie ja jestem autorem omawianego terminu 🙂

   4. nie odczuwam zadnych przesileń no chyba ze jakaś pelnofigurzasta się kolysze przedemna -_-

  1. Dla Rockefeller na ostatnia droge w glebe proponuje trumne z twardego ksiezycowego drewna ,tak aby trumna sluzyla jemu dlugo i szczesliwie nawet jak robaki pozra ta kreature. Choc w trumnie z drewna ksiezycowego pewnie by tego agenta robale nie zezarly.Byc moze TAW temat dla Ciebie.Ogladalem ten film 10 razy i jestem pod wrazeniem.Tyle ostatnio pisalismy o drzewach i ich funkcjach dla nas.Ten film powinien ogladnac kazdy.

   <https://www.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE

   1. Tak, też jestem pod wrażeniem. Choć akurat w kwestii wpływu Księżyca na uprawy temat nie jest mi obcy, bo warzywa uprawiam tą metodą.

 7. doAdmina@TajneArchiwumWatykańskie: Przyjacielu pisz po polsku: że jaszczurka zdechła 🙂 , inne tez po kolei zdychają, jak ta pusta kukła z Londynu. Wysyłam Tobie oraz Wam, którzy czytacie ten zacny portal, moc błogosławieństw i życzę zdrowia i odwagi! Niech pokój zapanuje na Ziemi!

  1. Marta, specjalnie dla Ciebie i tak ponakładałem mu mnóstwo graficznych filtrów… 😉 😀

   W sumie… ciężką miał misję ewolucyjną. Tyle energii nienawiści musiał kanalizować, biedaczek…

   1. Dziękuję bardzo za filtry, choć niewiele pomagają, muszę szybko przewijać stronę. 😉

    Właśnie ostatnio myślałam o jego życiu. Tyle zła w jednym człowieku, tyle negatywnych emocji… Chyba musiał bać się śmierci i tego, co będzie później, skoro tak kurczowo trzymał się tego świata. Sądze, że Bóg ma dla takich jak on specnalny plan. Dostanie karmicznego kopniaka. 🙂 Jakoś mi go nie szkoda…. 😉

   2. To był żart, oni bowiem ponoć nie mają emocji i żywią się ciężką energią udręki ludzkiej.

   3. Wydaje mi się, że jakieś emocje mają, bo nienawiść to jednak emocja. Ale to tylko jakieś tam moje przemyślenia. 🙂
    Niestety nadal nie „czaję” wszystkich żartów.. 😦

   4. Ich napędem nie jest chyba nienawiść. Oni raczej z totalnie zimną krwią, w sposób metodyczny próbowali zrealizować konkretną agendę.

  2. 19 Marca bylo mi dane rozmawiac z osoba z Afryki…ot tak przypadek. Telezlodzieja nie mam, wiec dopiero „po fakcie” przyszla wiadomosc z bloga TAWa…
   Owa Osoba mowila o Ojcu, ktory zyje w Afryce, ma 101 lat !!!!!!, wszystkie zeby, czarne wlosy, siwa brode, ale MOZE …i to Duuuzo 😉
   Jesli wiec jeden z najbogatszych „osobnikow” Ziemi tak wygladal…to co mu z tych miliardow..; Zycie w PRAWDZIE i DOBROCI zgodnie z Prawami NATURY daje Prawdziwe ZDROWIE, MLODOSC, Witalnosc…
   Daj Wszechswiecie Jasne szczesliwe zycie ludziom dobrej woli ❤

 8. Dzisiejszej nocy miałem intrygujący sen. Śniło mi się, że gdzieś (pewnie w USA) była debata nad tym, co zrobić z pojmanymi bankierami i innymi bandziorami wywołującymi wojny i mordującymi w nich ludzi. Wszyscy byli za karą śmierci – przez rozstrzelanie lub w inny sposób. I byłem tam ja, i powiedziałem, że ja się nie zgadzam. Według mnie trzeba ich pozbawić majątku, rozdać go żyjącym w ubóstwie, a ich zesłać do jakieś zapadłej dziury w Pcimiu i niech tam żyją za przysłowiową michę zupy. To będzie dla nich gorsza kara niż śmierć ich ciał. Co było dalej, się nie dowiedziałem, bo zadzwonił budzik.

  1. 👍 ✌

   SzLACHecka Wielkoduszność
   oraz słowiańska Sprawiedliwość i Mądrość
   przez Ciebie przemówiły, Pawle 🙂

  2. Pawełku,
   tylko tą miskę zupy, dostali by po pracy przy rekultywacji gruntów rolnych zanieczyszczonych przez nasady GMO.
   Poza tym, ok.
   Śnij dalej, może będzie się Twój sen materializować.

  1. Ci potomkowie to już inna pokoleniowa energia. Oni już się wycofują. Wiedzą, że nie powstrzymają ewolucyjnie wzbierającej fali rewolucji technicznej.

   Nawet sam stary miał już tego głęboką świadomość, a co dopiero młode pokolenie! Dowód: To nie kto inny, ale właśnie Rocke Feler-owie pozwolili Elonowi Muskowi żyć,

   działać,

   tworzyć,

   wdrażać.

   Pozwolenia na masową produkcję aut na prąd 🚗 są już wydane w wielu krajach świata 😀

   Epoka ropy naftowej pochodzącej z regularnych gwałtów zbiorowych

   żywej,

   czującej,

   świadomej

   i samoświadomej

   istoty, jaką jest Matka Ziemia,

   zostanie już wkrótce bezpowrotnie zakończona 🔆

   Matka Ziemia zacznie się regenerować, by w końcu normalnie zacząć oddychać, pulsować, wibrować. Wielka w tym rola celowo i metodycznie od dwustu lat poddawanych okrutnemu holokaustowi… Wielorybów… 🐋

   IDZIE NOWE 👊

   KOLOROWE 😀 🔆

   1. TAW ja bym powiedziała, że nowe nie idzie ono w tej chwili „zapierdziela” i to wszystko dzieje się na naszych oczach, my w osłupieniu nie zawsze dostrzegamy te zmiany ,tak jak one na to zasługują, ale one naprawdę się dzieją. Ja chcę i dożyję czasu RAJU na świętej Matce Gai, choćbym się miała łańcuchem przypiąć do STAREGO DĘBU w Święty Gaju. 😀
    Po to przyszłam tu na Ziemię, jak zresztą większość NAS, by na własne oczy oglądać wyzwolenie Ziemi z Ciemności i JEJ powrót do ŚWIATŁA.
    Wygrywa zawsze ten, kto tego wpierw pragnie całym sercem i dąży do tego. ❤

   2. Nowe idzie,

    zapierdziela.

    Śmiechu będzie

    i wesela 😀 😀 😀 🔆

   3. juz sie nie moge doczekać kiedy ponad 200 milowe zasiegi elektryka tesla 3 i chevrolet bolt zastapia te smierdzidla drogowe z niemiec i japonii, w stanach już zaczynają się pojawiac, mam nadzieje ze wkrotce w polsce bo smog nas wszystkich zabije, i juz tego nie zatrzymaja, ropa jest czescia budowy ziemi i sluzy jej amortyzacji podczas „jazdy i wirowania”, także diabelskie jegomości sa w ropie wiezione i spalanie niestety ich uwalnia, wiec z ropa nie chodzi tylko o kase i trucie nia slowian

   4. „Już od kilku miesięcy Ministerstwo Rozwoju wraz z Ministerstwem Energii ma pracować nad odpowiednim projektem, który miałby pomóc w rozwoju elektrycznej części polskiej branży motoryzacyjnej.
    Jakichkolwiek dokładniejszych informacji niestety brak.”
    Kiedy uruchomią i czy cena będzie na kieszeń Polaka?.
    Musimy przyśpieszyć.
    Niemcy już w tym roku wypuszczają serie małych Audii z elektrycznym napędem. W tym celu przerobili całą linię produkcyjną w swoim zakładzie pod Brukselą.

   5. Darmowe Doradztwo Rządowe Sp. z o.o.

    Raport motywacyjny dla Pana Mateusza 🙂

    Kołowe auta – nawet na baterie – to już technologiczny skansen. Słowianin nie zadowala się postmatrixowymi popłuczynami.

    Polacy RODacy Słowianie, macie yaya?! Potrzeba Wam motywacyjnego kopa?

    Nie bądźmy wiecznie technologicznym skansenem.

    Panie ministrze Innowacyjny Mateuszu, wiem że jest Pan inteligentnym i dalekowzrocznym facetem, proponuję Panu przespać się dzisiaj z tym pomysłem, a Pańskie dzieci ujrzą zdjęcie Taty w podręczniku do historii Polski:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/15/ehang-podniebne-auto-z-cyklu-blokowane-technologie/

   6. większość nie znosi latac, nawet toczenie sie nie jest za bardzo naturalne ale ujdzie w tloku, wiec utopia, nie mowiac już o wypadkach i potraceniach, to bylby swietny sposób na wybicie slowian, latac nawet po trzeźwemu się nie da bezpiecznie a co dopiero po imieninach u cioci i jak wypadek się zdarzy nad twoja chalupa to dowidzenia chalupo i ty

   7. zacznijmy od sprowadzania tesli 3 i GM Bolta po prostu skopiujmy i produkujmy, bo nasza nauka w tym technologia jest jak ta ekipa co dyskutowala z zięba, zero inowacyjnosci zero resultatow tylko stolki i tytuly

  1. Elizo
   Odpowiedź na Twój wpis wymagałby wiecej czasu i powrotu do czasów gdy nie było ukrainy. Napiszę wiec tylko tak – spytaj sie jakiegokolwiek ukraińca – czy wie gdzie jest grób jego pradziada lub dziada. Nie wiedzą bo to ludnośc napływowa, a samo pojecie Ukraina powstało na przełomie XIX i XX wieku. Faktem jest też że teraz rozpaczliwie szukają swoich korzeni i stad ich bohaterami Chmielnicki i Bandera, choć w normalnym kraju słuch by o nich zaginął
   Nadia Sawchenko ma jednak sporo racji pomimo tego że jest manipulowana. Sam Majdan w Kijowie zorganizowały amerykanskie służby specjalne za żydowskie pieniadze i nie ma co do tego watpliwości. Jakieś zrzucanie winy na rosjan przez istniejacą w Polsce niemiecka propagandę nie dość ze jest podłe to na dodatek nieskuteczne

   1. Dziękuję za Twoje zobrazowanie sytuacji. Coś nie coś jestem zorientowana w sytuacji. P. Nadia Sawchenko, na dziś, nie wzbudza we mnie dobrych emocji. Jest osobą, z której zrobiono mit bohaterki, bo był Ukraińcom potrzebny.
    To co dla mnie jest nieetyczne – dla niej było dopuszczalne.

 9. w Telewizji podali, że trwają ćwiczenia terrorystyczne przed Parlamentem w Londynie. Wszystko przez jednego osobnika z nożem, który został unieszkodliwiony.
  Wszystko się działo pół godziny przed planowanym spotkaniem prezesa PIS z premierem Wielkiej Brytanii. Pech.

  1. ELIZO <3- typowo Fałszywa Flaga- celem odwrócenia jutrzejszegowydarzenia we Włoszech.
   We Francji właśnie rozpoczęły się zamieszki!
   Słowiański rytualny ubój świń -Adolf Kudlinski, a w PE także
   Marine Le Pen wywala wszystkie brudy UE w europarlamencie.

   Ma Kobieta yaya- Miny Merkel i Hollande’a bezcenne.

   1. Elaszko, napisałam: „trwają ćwiczenia terrorystyczne” – nie wszyscy to zrozumieli.
    3/22 – to szczególna data dla niektórych organizacji.
    Z drugiej strony: to również wczoraj byłam na podanej przez Ciebie stronie YT – i miałam ją zamieścić. Ta synchronizacja, o której mówi TAW, jest zaskakująca, „niepokojąca”, a teraz już
    przewidywalna.
    Pozdrawiam

  2. mowia w telewizorni ze za zamachami stal jakis bialy ale rudy z czarnym. Mysle ,ze jak rudy -bialy to tylko mogl byc Tusk ,ktory tam sie pojawil w zwiazku z wizyta Kaczynskiego.

 10. Nazywać kogoś, kto wjeżdża samochodem w ludzi, a następnie wyskakuje z samochodu i rani kilkoro z przygodnie napotkanych ludzi nożem – „ćwiczeniami terrorystycznymi” to chyba co najmniej nieporozumienie…
  Myślę, że wiąże się to z napływem energii na Gaję i co niektórzy chyba… sobie z nimi po prostu nie radzą w jej transformowaniu…

  1. Margosia witam,
   Strzały, które raniły ludzi, padły z policyjnej broni.
   Dla mnie ten zaistniały incydent był prowokacją, ewidentną.
   Nie ma żadnej prawdziwej informacji z przebiegu zdarzenia.
   Pozdrawiam.

 11. „Nowe idzie,

  zapierdziela.

  Śmiechu będzie

  i wesela 😀 😀 😀 🔆”
  TAWie, czy z Twego komentarza wynika , ze BEDA WESELA ❤ ❤ ❤ (?)

  Przyjmuje to jako mowe Duszy , przeczucie, Wiadomosc od Przestrzeni… czy ja wiem jak to inaczej ujac ?

  Miliony Slowian Rodzin nie maja… „ciemni” ostro przeszkadzali , szczegolnie Czystym i Wrazliwym Duszom… bo One Maja POCZAC Istoty jeszcze bardziej uduchowione…

  Nowe idzie i wesela 😀 😀 😀 🔆 ❤

  1. W Złotym Wieku populacja Ziemian nie będzie się zwiększać, jak obecnie. Nie chodzi tu ani o depopulację, ani o jakieś klęski żywiołowe.

   Chodzi tylko i wyłącznie o pewne programy umysłu
   oraz o będącą w kontrze do nich… świadomość…

   1. Chodzi tylko i wyłącznie o programy umysłu
    oraz o będącą w kontrze do nich… świadomość…

    Czyli o co chodzi ???

   2. Drogi TAWie wielu z nas TU przyszlo z „daleka” by poznac MILOSC na ZIEMI i na ziemi POCZAC ZYCIE. a jak myslisz , dlaczego „ciemni” tak bardzo pogmatwali zyciorysy ?
    Tylu ludzi nie zdazylo PRZEKAZAC ZYCIA…
    Bardzo prosze kazdego, kto ma chwile na mysl, uwage, ENERGIE, poslijcie WASZE obrazowanie w strone Slowian i kazdej Istoty Dobrej Woli by dostapila SPELNIENIA W OJCOSTWIE I MACIERZYNSTWIE ❤
    Czyta ten blog tysiace ludzi, tak mi sie wydaje, jesli polowa…1/4 chociaz skupi MYSLi, DOKONAMY CUDOW !

    Pomozemy dla wielu Braci i Siostr pokonac przeszkody energetyczne, uroki, zaklecia i podobne utrudnienia i POLACZYC SIE z TYM i z TA , ktora/ktory na NICH CZEKA . Na chwale ZYCIA niech sie POTOMSTWO POCZNIE ! Na chwale MILOSCI ❤
    Bardzo WAS prosze o POMOC !

    Wielorybki PROSZA

   3. ARKONA to dla Ciebie i innych ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ nie rozbij przy rozpakowywaniu 😀

 12. Wczoraj właśnie wczoraj o Wielorybach rozmyslałam a tu taka niespodzianka- CUDowny widok od samego PORANKA ❤

  1. Kochana Elaszko,

   Ja znajduje Wielorybki 🙂 na ulicy : Gryzaczek z rysunkiem slicznego Wielorybka, Maskotka w ksztalcie Wielorybka (taki mini samolocik wielorybek 😉 ), Gryzaczek z gwiazdkami i Rakieta kosmiczna…
   Twoj wpis dal mi sile by napisac … Bo dzisiaj wlasnie „dotarlo” do mnie, ze ZNAJDUJE WIELORYBKI… i co to znaczy???
   Bo cos to znaczy !

   1. „… i co to znaczy???
    Bo cos to znaczy !”

    Oczywiście, że znaczy – Wszechświat odpowiada Tobie tym – co jest w Tobie…
    Na nienawiść – odpowie nienawiścią…
    Na radość – odpowie przysporzeniem Tobie więcej radości… 🙂
    Na wielorybki – odpowiada Tobie wielorybkami…

    Przesyłam Wszystkim wielorybkowe pozdrowienia i życzenia radości… 🙂 ❤

 13. MARGOSIU ❤ – WIELORYBKI ŚLICZNIE DZIĘKUJĄ 🙂
  ARKONO znaczy to tyle , że Możesz w najbiższym czasie spodziewać się SPEŁNIENIA , gdyż DELFINY to
  Symbol mądrości, życzliwości, towarzyskości, rodzinności, niezależności, samodzielności, spokoju, harmonii, odpowiedzialności, troskliwości, miłości uniwersalnej.
  REJONY: Pomocni ludzie, Rodzina, Dzieci, Związki
  ŻYCZĘ SPEŁNIENIA KAŻDEGO MARZENIA !!
  SERCE SERCU ❤

  1. delfiny czesto w 5d nas przechowuja pod woda sa naszymi opiekunami a teraz sobie dopowiedzcie dlaczego mongoly je zabijaja i jedza … , dlatego nawet na 3d sie to im przenosi i nas ratuja z wody, nie ma takiego drugiego zwierzęcia które by nas chcialo tak ratowac

   1. Dziekuje gmo za odpowiedz i Energie oraz uwage jaka mi podarowujesz tym wpisem…bo zainteresowales sie 🙂

   2. „..nie ma takiego drugiego zwierzęciaby nas chcialo tak ratowac”

    No co TY ?
    A piecho i kocio ?!
    Poza tym, to… wszystkie zwierzątka nas czegoś uczą… 🙂

   3. bylas kiedys z psem czy kotem w wodzie –– ? i czy by ratowaly cie czy raczej podrapaly, intencje to jedna sprawa a mozliwosci to druga –– czy nawet trzecia

   4. Ja mam dwa kocie jego i ją. Imię jego – Piorun, jej – Ciri. Są najmagiczniejszymi istotami jakie znam 😉

  2. Dziekuje Elaszko Madra Siostro Wielkiej Slowianskiej Rodziny ❤

   Dziekuje Tobie za to OBJAWIENIE.
   Znow od Ciebie przychodzi OTUCHA w trudnycjh chwilach.
   Literke M znaleziona mam nadal: dawny znak ZYWII, Milosc, Macierzynstwo, Mokosz, Matka, MOC, Mara- Marzenie, !

   „Możesz w najbiższym czasie spodziewać się SPEŁNIENIA , gdyż DELFINY to…”

   …Delfiny tez mam u siebie, na rysunkach…podarowano mi na bizuterii srebrnej itp… Kocham Je jak Braci i Siostry. Czuje chwilami jak by byly gdzies obok. To Towarzysze Apollona, Asklepiosa, a ONI sa jakos tak niezwykle Bliscy.

   A znajduje WIELORYBKI…
   Czy znaczenie i przekaz jest ten sam co DELFINOW ???

   1. greccy bogowie to tak naprawde slowianscy wiec wszystko sie zgadza perun swarozyc zeus to ten sam jegomosc posejdon gdanski neptun to tez to samo swarozyc hefajstos itd itp

   2. ARKONO ❤ – SKARBECZKU i TU TKWI ZAPYTANIE, GDYŻ delfiny się same przypomniały- ponieważ: DELFINY, SYRENY, WIELORYBY to Nasze Siostry i Bracia- CYWILIZACJA SERCA, ŻYCIA I ODRODZENIA: budowa Nowego na fundamentach Starego – myślę, że wiele wyjaśni Przepiękny Przekaz Cudownego Daniela:
    Daniel Cankow Olbrzymy, Słowianie i przyszłość Polski na podstawie moich wizji

    ,,Każdy człowiek ma swojego zwierzęcego przewodnika, który odzwierciedla naszą wewnętrzną duchową naturę. Zwierzę – przewodnik ma ogromne znaczenie w naszym
    życiu i jest w stanie nauczyć nas jakiejś lekcji, gdy jesteśmy gotowi aby ją wgłębić. Poprzez kontakt z energią zwierząt pomagamy sobie każdego dnia. Wszystkie zwierzęta połączone są z Wielkim Duchem. Przewodnik uczy nas zrozumieć informacje kierowane stamtąd do nas. Musimy umieć połączyć się z energią zwierzęcia. Zwierzę – przewodnik może się nam przyśnić lub ukazać w wizji. Należy wiedzieć, że zwierzę wybiera osobę. Wszystkie zwierzęta mają różne doświadczenia i sposoby nauczania, więc bądźmy świadomi zwierząt wokół nas.

    Zwróćmy uwagę szczególnie na to jedno, które próbuje regularnie kontaktować się z nami. Czasami zwierzę pojawi się nagle i nagle znika, gdy informacja jaką nam niesie została przez nas zrozumiana. Inne zwierzęta pozostają z nami przez całe życie i swoim wewnętrznym duchem oddziałują na wybraną przez siebie osobę. Człowiek może mieć więcej niż jedno zwierzę – przewodnika, niektóre pozostają przez jakiś czas, kiedy nasza lekcja jest zakończona i zrozumiała przewodnik znika. Rdzenni Amerykanie mają olbrzymią wiedzę na temat królestwa natury. Zwierzęta są dla nich braćmi.

    Ważna rolę w życiu człowieka pełnią wieloryby. Istnieją na Ziemi przeszło 50 mil. lat, posiadają wiedzę z przeszłości. Właśnie poprzez ich wyjątkowe wibrowanie uwalniają w nas starożytną mądrość. Jednocześnie ich dźwięk łączy wielkie odległości. Wieloryby mogą wprowadzić nas w przyszłość, to dzięki nim możemy mieć wiedzę o tym co ma przyjść. Każdy wieloryb śpiewa pieśń i nigdy nie powtarza tego samego schematu, każdy śpiewa własną pieśń. Wieloryby są cały czas świadome, nie pozwalają sobie zbyt długo na stan snu, ich mózg ma stały dostęp do zbiorowej świadomości, gdzie leżą wszystkie odpowiedzi. Pływają spokojnie w morzach, szukają bezpiecznego środowiska. Człowiek może uczyć się mądrości od wielorybów.

    Musimy pamiętać, że my ludzie podobnie jak wieloryby także posiadamy jakiś unikalny dar i własne talenty, które możemy zaoferować światu. Tak jak wieloryby mają swoje pieśni i my ludzie żyjąc na Ziemi musimy zaśpiewać własną „piosenkę” – tą jedyną będącą lekiem na uzdrowienie planety. W chwili budzenia się głębokiej świadomości odkrywamy informacje o przeszłości a ta pomaga kształtować nam przyszłość. Podobnie jak wieloryb przebudzony człowiek aktywnie wspiera i podtrzymuje świat poprzez Uniwersum. ”

   3. „Właśnie poprzez ich wyjątkowe wibrowanie uwalniają w nas starożytną mądrość. Jednocześnie ich dźwięk łączy wielkie odległości. Wieloryby mogą wprowadzić nas w przyszłość, to dzięki nim możemy mieć wiedzę o tym co ma przyjść. Każdy wieloryb śpiewa pieśń i nigdy nie powtarza tego samego schematu, każdy śpiewa własną pieśń. Wieloryby są cały czas świadome, nie pozwalają sobie zbyt długo na stan snu, ich mózg ma stały dostęp do zbiorowej świadomości, gdzie leżą wszystkie odpowiedz”
    ROZUMIEM ! ROZUMIEM

    🙂

    Dziekuje Elaszko,Dziekuje Dobry Aniele!

   4. Elaszko, dziekuje Bardzo, Bardzo,Bardzo…

    „GDYŻ delfiny się same przypomniały- ponieważ: DELFINY, SYRENY, WIELORYBY to Nasze Siostry i Bracia- CYWILIZACJA SERCA, ŻYCIA I ODRODZENIA: budowa Nowego na fundamentach Starego ”

    Delfiny PRZYSZLY Z POMOCA, nawet sobie nie wyobrazasz jak wazne sa TWOJE slowa Elaszko,w jak waznej i bardzo, bardzo trudnej chwili przyszly…w chwili gdy…mniejsza o detale….

    „REJONY: Pomocni ludzie, Rodzina, Dzieci, Związki”
    No widzisz :POMOCNI LUDZIE – to takze TY ELASZKO. Dziekuje ❤
    Mysle, ze kiedys juz bylysmy razem…w Hyperboreii…

    Daniel Cankow…dopiero dzis „odkrywam”tego Pana…niezwykle madre co pisze o Wielorybach.

   5. gmo Dziekuje Tobie za wiadomosc i wyjasnienie.

    Ps A swoja droga komu to moj komentarz przeszkadzal by dac „lapke w dol”…tak sobie mysle czy toWXieloryby i ICH MOC kogos zlosci czy Apollon i Asklepios…mhmmmmm

 14. „Chodzi najprawdopodobniej o ucieczkę portalem lub natychmiastowy przeskok do nowego ciała. Ta sprawa zostanie zbadana w ciągu dwu tygodni.”
  To tekst z 20 marca, mamy prawie połowę czerwca. GDZIE to zbadano? KTO zbadał? Link proszę.

   1. Tak, z SB; to niecne plotki, że nas zlikwidowano w sierpniu 1989. Jeśli „proszę” o źródła to „obcesowo”, nie będę dalej wnikał, wszystko jasne: trzeba daną rzecz „łyknąć” i nie dociekać. Inaczej jest się z SB…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s