Koniec z końcem się nie widzi, bo mamoną rządzą żydzi

Śpiewa bosy podlaski  bard Witek Muzyk Ulicy.

„Szczęśliwy naród, który ma poetę i w trudach swoich nie kroczy w milczeniu”…

Szczęśliwy NaRÓD, który ma Barda,

Bard bowiem ku Wolności Rycerzy Śpiących przebudzi…

Pamiętaj, masz Serce Wolności!

Pamiętaj, nie kupi Cię nikt.

Sława!

TAW

 

 

Reklamy

91 myśli w temacie “Koniec z końcem się nie widzi, bo mamoną rządzą żydzi

  1. To wielki artysta, przede wszystkim obudzony. I na bosaka. Czapka z głowy przed kimś takim. To zwiastun zmiany. Jestem pod wrażeniem i jestem dobrej myśli, bo tacy ludzie budzą świat uspany matrixem.

   1. Już prawie rok będzie jak Witek Muzyk Ulicy zadebiutował w Trójkowej liście przebojów. Niestety zapewne za słowa „mamoną rządzą Żydzi” piosenka została zdjęta z listy przebojów.

   2. Bardzo żałuję, że jestem tak zapóźniony (nie oglądam TV i od święta słucham radia), że Witka odkryłem dopiero tak późno – i to dzięki miłemu Komentatorowi 🙂

    Rola Barda w kodowaniu przestrzeni jest jeszcze przez Słowian nie rozumiana.

  1. No wlasnie, Brawa dla Elaszki . Witek jest Zydem, Polacy nie gustuja w takich brodach. Piosenke napisal o Swoich I dla Swoich. Wlasciwe spostrzezenia Elaszki. Pozdrawiam.

   1. Witek jest dumnym Lachem z Podlasia 🔆

    Broda jest słowiańska.

    Broda u mężczyzny pełni antyksiężycową funkcję ochronną.

   2. ale swędzi i weź tu wyliż patelke po jajecznicy z taka szczota, po prostu można żygnać, to wg tej teorii araby się bronia przed księżycem tymi brodami ? ja bym powiedział ze kseizyc im kaze zapuszczać żeby instrukcje mordowania slowian były przekazywane w calosci i po jasności -_-

  2. Sorki, ale coś KOTECZEK źle zinterpretował- JA LUDZI NIE OCENIAM PO WYGLADZIE, DNA CZY GRUPIE KRWI- tylko kto jakim JEST W GŁĘBI SERCA- to CUDNY, ODWAŻNY SŁOWIANIN- takich Ludzi SZANUJĘ I PODZIWIAM
   A tu kolejny przykład cudownego, odważnego SŁOWIANINA
   KONIEC GISU – w obronie pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci
   <https://www.youtube.com/watch?v=6P8j1SoEG7M
   Pozdrawiam Koteczka i uważam, że to była zupełnie nieprzemyślana zaczepka 😉

   1. slowianskie dna to podstawa każdy barbazynca o tym wie, jedni sobie prostują oczy żeby wygladac jak człowiek drudzy prostują wlosy trzeci uganiają się za bialym dna żeby po rozmnożeniu chodz troche byli jasniejsi także na umyśle bo zarobić na kebabie nie da się za bardzo, już nie mowiac ze 50-80 proc kebabu to soja i inne wypełniacze dlatego ciagle się chce jesc po kebabie bo nie ma miesa w miesie, w sklepie micro zaopatrującym arabow w kebab można sobie poczytać skład, i wezcie sobie do serca formulke „kupując kebaba osiedlasz araba” także „kupując pekińczyka osiedlasz chinczyka”

  1. Nie widze tu zadnej madrosci , przyznaje ze slowa piosenki sa interesujece.Sprytna podszewka do palta. Zyd Witek podpial sobie prawdziwe serce Polaka. Niech nie wyjezdza z kraju, Polska przeksztalca sie w Israël, à wiec jest u siebie.

   1. Proszę nie obrażać słowiańskich Bardów na tym blogu.

  1. Mieczyslaw to sa neomarksisci,wnuki i dzieci marksistow,ktorzy pod plaszczykiem komunistycznego podzialu i redystrybucji dobr ,poprostu okradaja nas .Teraz nazywaja to globalizmem ,tak ladnie ubarwione ale za tym pojeciem ,kryja sie hektolitry krwi ,upuszczane w rewolucjach,wojnach,skrytobojczych morderstwach,rytualnych mordach,rzeziach narodowych itd.Marksisci to lenie i pasozydzi ,zyjacy z naszej pracy a jesli ktos sie z tym nie zgadza to posowaja sie do mordow.Zreszta sluchaj pana Karonia,on to tlumaczy najlepiej,to jeden z bardziej logicznie myslacych ludzi.

   1. @Devingo współczesny marksizm objawia się pod postacią Feminizmu. Pragnę przedstawić pewną analogię. A mianowicie kiedyś w czasach walki klas wyzwalano chłopów i robotników. Chyba nie muszę mówić jak skończyli ? Teraz mówi się o wyzwalaniu kobiet o wyzwolonych kobietach o równouprawnieniu. Jak myślisz czym się skończy trzecia faza rewolucji społeczno-kulturowej pod nazwą Feminnizm?

   2. Roni 7 ,oni maja wiele oprogramowan a feminizm to jedno z najbardziej niebezpiecznych ,rozsadzajacych narody od srodka poprzez niszczenie rodziny i oglupianie nowych pokolen.

   3. No tak występuje wiele programów na wielu płaszczyznach. Kobiety są tutaj tylko narzędziem. Przykro mi ale za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat nastąpi wielka smuta dla kobiet. A programów jest wiele. Są to programy m.in : Alberta Pike’a, Richard Coudenhove-Kalergi, Antonio Gramsci, i wiele wiele innych. Wszystkie są wdrażane jednocześnie.

   4. Nikt nie zastanawia się, czym praca różni się od zatrudnienia zwanego pracą.
    Wg mnie praca, to – bez względu na zarobek – robienie tego, co trzeba, żeby było zrobione, aby się dało żyć lub by żyło się wygodniej.
    Zatrudnienie, to zarabianie na podatki.
    Oczywiście praca i zatrudnienie (zarabianie) mają punkty wspólne, ale nie jest ich tak wiele jak się niektórym mądralińskim wydaje.

   5. za zeusa=swaroga=peruna każdy miał zapewniony byt opieke zarlo i dach nad glowa, ludzie jednak nieprzymuszenie pracowali dla dobra ogolu bo praca jednak rozwija i sluzy innym ale nie ta z przystawionym pistoletem do glowy jak mamy dzisiaj ze jak nie zarobie to nie bede mial gdzie mieszkac i co jesc

  1. laski-muza spoko, abstra-chuj-ac -_- jakie polska jezyka trudny laska latwe slowo a mezczyzna dziewczyna kobieta jakby ciężkie nienaturalne narzucone cz sz rz sadzicie ze sa naturalne ? po mojemu to wszystko przyjezdne, a Jaruzelski jerozolima aleje jerozolimskie? czy tylko ja takie rzeczy zauważam ? gdzie ulica swaroga swarozyca neptuna hefajstosa gdzie nazwy naszych starozytnych miast ? berlin to nasza slowianska kopanica, zyjemy w nie naszej kulturze i nazwach i nic dziwnego ze się zle z tym czujemy

 1. nie na temat troche ale cos było o tych zniszczonych polskich pomnikach na ukrainie i napisali żeby lachy się z daleko trzymali od ich kraju wiec cos na rzeczy z tymi lachami i się zastanawiam czy im nie loilismy dup dlatego tacy nerwowi teraz, pol ukrainy to ciemnooczne araby niestety, zeby można by tak tylko wziasc szaroniebieskooczna a reszte dolaczyc do np iraku -_-, gadałem z takim z iraku mowil ze sadam był w miare pewnie wg arabskich standartow oczywiscie i mowil ze polnocny irak klimatycznie jest calkiem calkiem do zycia tam gdzie kurdowie mieszkają, reszta to sachara raczej

  1. Kochani,
   mówi się teraz dużo o feminizmie.
   Dla mnie obecny feminizm to mozoandria.
   Te kobiety co chodzą i krzyczą w 80% nie zdają sobie sprawy z tego, w co ich wciągnięto.
   Nie wiedzą, że pod hasłami wolności dla brzucha ( brzydnie słowo) wciska im się nienawiść lub silne uprzedzenie do mężczyzn.
   WIKI: „Julie M. Thompson łączy zjawisko mizoandrii z zazdrością wobec mężczyzn, w szczególności z freudowską teorią zazdrości o penisa. Według niej mizoandria jest przebiegającą na poziomie emocjonalnym reakcją kobiet na dyskryminację i uprzedzenia społeczeństwa patriarchalnego”.

   1. @devingo: W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski nie były lojalne MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA. Trucizny mogą być różne,a pod względem politycznym wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czyli ŻYDOWSKIEJ,jak ją określił Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.Nie przez przypadek ten polski badacz ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ opisał w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA. Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU. W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej. Doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Jak na ironię losu odwołując się przy tym też do antyPOLSKICH,bandyckich korzeni. Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?! ROSJA,można przewidzieć w ramach swojej strategii będzie umacniać rolę „obrotowego” w pojedynku USA-Chiny.

    W dniu 22 marca 2017 09:10 użytkownik Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian napisał:

    > Tajne Archiwum Watykańskie commented: „FEMINIZM JEST ENERGIĄ MĘSKĄ.” >

   2. Wiecie co, rozumiałabym , że trwająca od wieków na Ziemi rywalizacja płci jest potrzebna i słuszna, 😀 gdybyśmy już na zawsze mieli pozostać i żyć tu na Ziemi, ale przecież po drugiej stronie jesteśmy tylko „obojnakami” :D.
    Czyż nie piękniej jest żyć Tu i Teraz w zgodzie, miłości i poszanowaniu , bez udowadniania na siłę która płeć jest ważniejsza, piękniejsza i mądrzejsza 😀 , życie jak na razie na Ziemi jest za krótkie, by marnować go na kłótnie i przekomarzanie „moje, twoje” , więcej można zyskać uśmiechem i żartem, no i oczywiście ❤ niż tupaniem nogą, a zwłaszcza w związkach damsko-męskich.

 2. GMOsiu to pachnie, wręcz śmierdzi na odległość prowokacją!!
  Cel ten sam od wieków-skłócić, rozdzielić, podzielić, wymordować SŁOWIAŃSKIE NaRODy- FAŁSZYWA FLAGA to się nazywa : Wołyń, KATyń, Smoleńsk, Odessa, Majdan, itd.
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/usa-finansjery/zorganizowany-mord-odessie/
  ,,Powracają demony przeszłości, a nie jest przypadkiem, że dzieje się to na Ukrainie. Tam też doszło do masakry na Wołyniu, gdzie winą ofiar było to, że mówiły po polsku. Nie mam wątpliwości, że tamtą i obecnymi zbrodniami (bo nie sądzę by był to koniec) stoją ci sami ludzie – skrajni rasiści, realizujący plany podboju świata.
  W mord w Odessie zamieszani są ukraińscy oligarchowie pochodzenia żydowskiego, ci którzy sfinansowali Majdan. To miała być prowokacja wobec Putina, by wojska rosyjskie wkroczyły na teren Ukrainy. Wtedy Ukraina poprosiła by o pomoc NATO i mielibyśmy III wojnę światową. Putin nie uległ presji.”
  Zmiany w Polsce należy przeprowadzać pokojowo. W przeciwnym razie nagle pojawią się grupy szybkiego reagowania w celu dokonania kolejnych mordów na ludziach najbardziej aktywnych.
  Rewolucja na Majdanie na wiele lat zabiła ruch patriotyczny. Aby społeczeństwo powstało z dna, potrzebuje pomocy innego narodu, albo kolejnych pokoleń. W taki sposób dokonuje się czystki patriotyzmu w społeczeństwie.

  1. Terenami obecnej Ukrainy od stuleci zarządzają chazarzy. Wszystko, cokolwiek tam się dzieje (Wołyń, dwa Majdany), to ich robota.

   Mord rytualny w Odessie 2 maja 2014r.:

   https://www.sott.net/article/278522-The-truth-about-what-happened-in-Odessa-Ukraine-How-Bandera-psychopaths-murdered-raped-and-burned-people-alive-with-the-blessing-of-the-Western-powers

   https://www.monitor-polski.pl/makabryczna-prawda-o-masowym-mordzie-w-odessie/

   1. TAW wszystko zostalo tam skonstruowane w jakims celu i to z wyprzedzeniem. Maja tam swoich Habadowcow wszak ,wiec juz dawno sobie umyslili jak posiasc ten teren..Zreszta zawsze pewne grupy dewiantow utrzymujace wladze w danym narodzie,beda latwo manipulowac spoleczenstwem przy pomocy narzedzi zwanym patriotyzmem narodowym.Przykladow jest duzo ,chocby nazistowskie Niemcy,stalinowska ZSRR ,pomajdanowa ukraina, czy tez pis-owskie hasla patriotyczne wkomponowane w nienawisc do Rosjan.To vwszystko mialo i ma zle fundamenty ,ktore niejednoktornie uzupelniaja sie wzajemnie z oszolomizmem religijnym. Ludzia sie nie daje wyboru tylko program patriotyzmu narodowego i my pozniej w to wierzymy.Tak sie stalo na ukrainie (nie pierwszy przypadek w dziejach) na majdanie,gdzie wlasnie uzyto programu patriotycznego ,kutego gdzies daleko za pieniadze podatnikow jakiegos innego narodu. Tak tez tworzono kult banderowski gdzies w glowach oficerow masonskich agentur MI5,MI6,CIA i innych myslicieli od mordowania. Politycy na uslugach zboczonych marksistow-szatanistow ,beda zawsze dzielic i jatrzyc a najlepszym narzedziem jest zawsze oszolomizm narodowo-patrityczny lub religijny.Oni potrzebuja takich sytuacji jak narkomani kokainy.

  1. depopulacja slowian przez skosnych yahwistow, wszystkie szczepiace pielęgniarki zasluguja na kare śmierci przez zaszczepienie rtęci formalhedydow trujących mykoplazm aids etc

   1. pielegniarki i lekarze zaszczepiajacy nasze dzieci to pomocnicy szatana.Na pytanie o rtec i chemiczne odpady znajdujace sie w szczepionkach ,reaguja nerwowo ,uciekajac z gabinetow i grozac chorobami.Sa sprzezeni z aparatem czuwania nad obywatelem,raportujac skrzetnie do organow administracji nad obywatelem ,kazdy przejaw sprzeciwu i nie poddaniu sie procedurom zaczepieniowym. Wyobraz sobie GMO 31 szczepionek do wstrzykniecia …do 5 -ego roku zycia.Te kutasy powinni byc zaszczepieni jednorazowo razy 31 a pozniej pod sad.

   2. przyklejajcie naklejki antyszczepienne w osrodkach zdrowia albo raczej srodkach powodowania chorob albo jeszcze lepiej stemplujcie wszystko tam po wszystkich zachecajacych ulotkach i ogloszeniach takimi stemplami żeby matki wiedziały co się tu swieci, zamówienie stempla to pikus można zamowic z dowolnym tekstem i obrazkiem, jak nie zaczniemy walki to przegramy, ilość chorób i zniszczonych dzieci jest zatrważająca

   3. Wśród 14 rodzin – moich sąsiadów – jest 7 dzieci, w tym 2 chłopców chorych na autyzm. Być może dołączy do nich trzeci – teraz niemowlę, bo po jakimś szczepieniu tak żałośnie przez kilkanaście godzin płakało, że miałam ochotę „uszczęśliwić” pielęgniarki tym, co proponujesz.
    Ale rodzicom też się wielki klaps należy, bo ciągną do zbójców jak muchy do lepu.
    Nigdy nie słyszałam tak przerażająco żałosnego płaczu.

   4. to się potrafisz kontrolować bo ja mym dal w pysk pigule baba nie baba dla mnie to zboj, jak się będziemy z nimi patyczkować to będą się czuc jak nietykalni, zostawiac im kartki co zrobili ze zdjęciami zniszczonych dzieci na autach spuszczać powietrze wybijać szyby naprawdę nie ma innego wyjścia, ja niewidze innego

   5. przestudiujcie sobie wszystkie uczucia i jaki maja poziom swiadomosci wg hawkinsa

  2. Rodzicom, którzy mają wiedzę podaną na tacy, a mimo to szczepią, to baty się należą, nie klaps. Niepojęte to dla mnie.

   1. Polacy to wytresowane. strachem przez koscil rzad i lękarza zwierzatka sama nazwa lekarz jest od lęku jak mniemam, najpierw nas truja weglem grzewczym i kluciami a pozniej zmuszaja do lekow i operacji

   2. Ci rodzice sie boja…a WIEDZY to moze i nie maja, nie kazdy czyta blog TAWa,a mendy w telezlodzieju sieja klamstwa, strasza, osmieszaja, to co taki przestraszony bez wsparcia Rodzic moze zrobic…aha, niektorych osmieszaja ciemnogrodem.
    Np. gdy glupawa pielegniarka mowi do starszej Pani o receptach :” trzeba sie unowoczezsniac, niedlugo nie bedzie potrzebne pisanie, oduczymy sie pisac,bo komputer zalatwi…” I ta durna pielegniarka ma slowianskie geny, jasne wlosy, niebieskie oczy…a w sercu zawisc,zazdrosc, podlosc…we lbie mamone ii sluzalczosc dla gada…WOT I SZTO…
    Co robic?
    Ducha nie tracic,informowac,o zdrowie dbac, POMAGAC Rodakom,RATOWAC KOGO SIE DA Z ALKOHOLIZMU.

    Aha, dla informacji:”mularze” AGITUJA i rekrutuja nawet prawdziwych robotnikow i murarzy…dawniej rekrutowali bogatych, adwokatow, ksiezy…Energii imbrakuje i widac lapia teraz GENY SILNYCH MEZCZYZN,silnych fizycznie i zdolnych do pracy rakj.

   3. Gmo, nie obrazaj Rodakow, JESTEM POLASZKA, a to brzmi DUMNIE.
    POLACH TO BRZMI DUMNIE.
    My wiele cierpimy, a zadawanie cierpienia to moze i forma tresury, ale BARDZO BOLI…a bol powoduje strach…
    Cierpiales w zyciu, to wiesz, ze wtedy uchodza OCEANY ENERGII.
    A skad Ja brac, by nadal ZYC???
    „potwory” o tym wiedza…
    POMAGAJMY RODAK RODAKOWI,tylko tak zbudujemy ZYCIE na jakie NASZ NAROD ZASLUGUJE !

   4. to wszystko wyznaczone jest doswiadczalnie na tzw reke https://www.youtube.com/watch?v=ITmOCae9nSU jak cos liznales refleksology to wiesz ze wyciagnieta reka nie moze klamac, jak nie liznales to robi sie tak wyciagasz reke i zadajesz pytanie i ten kto zadaje pytanie naciska reke i jak jest sztywna to odpowiedz jest tak, jak leci w dol to odpowiedz jest nie i w ten sposobe na kazde pytanie mozna dostac tak nie odpowiedz

   5. Dziekuje Magu Chaosu *, Dziekuje Tobie za wyjasnienie.

    Niektorzy , niestety Dume Slowianskich WOLCHWOW mieszaja z „pycha tworow”, a to nie ten sam wymiar.
    GODNOSC inaczej zwana duma jest CECHA ANIOLOW i Wolchwow, Wojownikow, dzieki temu te istoty nie dopuszczaja sie zadnych czynow niegodnych, bo maja wysokie poczucie wartosci.

    Mosci Hawkins nie jest Slowianinem, to pewnie madry Czlowiek, ale nie ma SLOWIANSKIEGO DUCHA i nie rozumie ze Godnosc i Slowianska Duma to jedno i to samo.

    Dla Ciebie Magu Chaosu :
    .https://www.youtube.com/watch?v=SlygYeOujGs

   6. slowianie i nasi protoplaści anioły i zeusowi nie sa chodzącym gejami milujacymi boga i uciekającymi przed wrogiem, o boze o boze pan do mnie strzela może schowam się za galeziom albo rowerem…-_- albo o matko musze się modlic albo przywolac anioła… anioły i zeusowi regularnie kopia tylki wszelakiemu reptylstwu i to samo jest z nami jak trzeba to dajemy w gebe, arkon nie wchodz w te rozmiekczajace slowian religijno jezusowe klimaty bo to tylko zguba, szaraki i azjaci wcisnęli nam jezusa tysiąc lat temu żeby nas rozmiekczal zeby jak napadną na nas jako biblijny król polnocy nie bedzie komu strzelac do kitajca bo wszyscy będą spizdowaceni kosciolem/new age, idąc dalej ta mentalnoscia należy wpuscic tutaj cala afryke i arabie bo to nasi bracia… może tez zony trzeba im odstapic no bo przecież wiadomo ze spragnieni po takiez wedrowce… my będziemy wychodzić do roboty na harowe a oni będą nam zony obracać a później będziemy kochac polarabiatka powstale z tej goscinnosci, arkon nie tedy droga na tym pozimie cielesnym musimy dzialac po cielesnemu, nie ma zmiluj

  3. ,,W okresie ostatniego półtora roku w USA zamordowano ponad 60 lekarzy będących przeciwnikami przymusu szczepień. Ostatnio, jak podała 04 marca 2017 roku prasa, został znaleziony w swoim domu kolejny martwy lekarz holistyczny, czyli prawdziwy, 59-letni dr Juan Gonzalez. Podobno był bardzo szanowany i kochany przez swoich pacjentów. Miał spore sukcesy także w leczeniu raka. Dr J.Gonzalez był lekarzem wojskowym i ostatnim miejscem pracy był Fort Knox w Kentucky. Opuścił wojsko i zamieszkał na Florydzie ”
   Rady Starego Dochtora.

   W związku z licznymi e-mailami dotyczącymi podawania węgla medycznego w czasie grypy, przeziębienia, poniżej po raz kolejny podaję zasady postępowania. Proszę mi wierzyć, nie mam czasu za każdym razem przepisywać recepty. Zasada jest naprawdę prosta i skuteczna. Zamiast wydawać dziesiątki/setki złotych, wystarczy ok. 10 zł. Po 24 – 36 godzinach jesteśmy zdrowi. Jeżeli nie, to znaczy, że nie była to choroba wirusowa. Jedno jest pewne: przyjmując węgiel, nie jesteście sobie w żaden sposób w stanie zaszkodzić.

   Czyli co powinny robić osoby chore na grypę? W pierwszym rzędzie powinny się starać utrzymać poziom witaminy D-3 w granicach 50 – 60 ng., czyli na wszelki przypadek w listopadzie przeprowadzić badanie 25OHD. Poziom prawidłowy to 50 – 70 ng. Wg mojego doświadczenia zapewnia to przyjmowanie dzienne ok. 5000 UI, plus co najmniej 100 mcg K-2.

   W chwili ujawnienia się objawów grypy lub grypopodobnych należy przyjąć 10 tabletek węgla medycznego, drzewnego pokruszonego, lub zmielonego samodzielnie. Jest to 50 razy tańsze, aniżeli kupowane w aptece.

   Tak więc taką łychę tego miału należy przyjmować co 5 godzin, aż kupka będzie czarna. Potem jeszcze dwa razy.

   Pamiętać należy, że węgiel nie ma żadnego ogólnego działania. Nie wnika z przewodu pokarmowego. Jest tylko odkurzaczem, pochłaniaczem toksyn.

   W przypadku występowania kaszlu należy tylną ścianę gardła spryskać kwasem jabłkowym własnej roboty, z atomizera, co godzinę. Wg obecnego doświadczenia, po ok 24 – 36 godzinach jesteśmy zdrowi za cenę ok. 10 złotych.
   http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/111008-kolejny-zamordowany-lekarz

  4. „slowianie i nasi protoplaści anioły i zeusowi ”
   Gmo…mam wrazenie, ze nie doczytales komentarza lub tez za szybko czytales… Bylo o Godnosci i dumie, o poczuciu wartosci…
   Droga Wojownika jest Droga Wojownika, Droga Wolchwa jest Droga Wolchwa, a Wolchw tez jest Wojownikiem, ale operuje szybciej Slowem, Wiatrem , Woda, Ogniem, Ziemia…niz orezem. Warto jednak pamietac, ze ma przy boku nuz…
   Zobacz jeszcze raz uwaznie ten film:

 3. Odezwa Stiepana Korolkowa, poety, śpiewaka i muzyka do wszystkich Słowian. Tylko razem jesteśmy siłą. Tylko razem,
  będąc zaprzyjaźnieni, będziemy mieć wielką moc i wspaniałą przyszłość. ❤
  Jasną i dobrą przyszłość dla naszych dzieci i radość dla naszych Przodków.

  1. jeszcze 20 tys lat temu mielismy 500 milinowe panstwo slowianskie i nazywaliśmy się pelasgianami (pelasgos z grecka) z jednym jezykiem na atlantydzie i w europie jedno nam zatopili reszte podzielili i narzucili inne swoje jezyki, nauczaniem nowych jezykow zajmowali się a jazkze nasi ojczulkowie dzielnie wypelniajacy wole skosnego ojca sku rwsyna kosmicznego yahwe i dzisiaj oczywiście wszystkie zydosaksony makrela ole busze obamy daza do kolejnej rzezi slowian wojny swiatowej, zydosaksonow ciężko oroznic od slowian dlatego się ciagle nabieramy ze to nasi i chcą dobrze, czarnoocznego zyda byśmy na kilometr poznali a tu mamy taka zagwozdke, po tusku widać od razu n i to zydowskoreptylskie r jak u kydrynskiego, zydzi jak każdy mongol maja wady rozwojowe słuchu wzroku kosci mentalne np potrzeba boga-zboka, slowianie nie potrzebują kosmicznego ojca ponieważ sami sa nim i mogą myślami tworzyć deaktywować wszystkich i wszystko, z tymi koszulami to prawda bialy czerwony i niebieski to kolory sily jak we flagach wszystkich mocarstw stanow angli rosji australi, i lokalnych białoczerwonych mocarstw np polski przydalby się jeszcze niebieski -_- wszelkie bezmocowe zoltozielone kolory to oczywiście afryka dlatego miedzyinnymi klepia biede

   1. Polscy administratorzy tak jakby wpadli w jakis amok,nie rozumiejac iz szczepionkowe biznesy sie koncza i nakladaja obowiazki zaszczepiania polskie dzieci.Czy ten rzad jest w takim razie propolski? CZY MAJ ONI ZA ZADANIE WYKONANIE MORDERSTWA NA POLAKACH I ICH DZIECIACH?Czy to tylko lapczywosc na pieniadze?
    W innych krajach nurt antyszczepionkowy przybiera na sile udawadniajac iz jest to tylko biznes ,produkujacy obywateli kaleki,zniszczonych przez biznes farmaceutyczny w imie mamony i moze czegos jeszcze?morderstwa na ludziach tej ziemi,na obywatelach swiata.
    W USA cos sie rusza a w Polsce kartele uprawiajace mordy na polskich dzieciach maja sie dobrze.Przypominam, ze Kennedy jest powołany przez D.J. Trumpa do zbadania kwestii szczepionek. Robert De Niro dołączył do Roberta F. Kennedy Jr. w Waszyngtonie 15 lutego na konferencji prasowej na temat bezpieczeństwa szczepionek. Para szuka dowodu na to, że szczepionki są bezpieczne i połączyli oni siły, aby zaoferować 100,000 dolarów dla każdego, kto może udzielić takich informacji.

    Aktor uczestniczył w panelu wokół szczepień, które powodują, że wysoki poziom rtęci w szczepieniach może sprawić że dzieci chorują na autyzm i inne groźne choroby.

    http://globalnews.ca/news/3253840/robert-de-niro-robert-f-kennedy-jr-offer-100g-to-anyone-who-can-provide-proof-vaccines-are-safe/

   2. Kacz i szydlo sa 11ki wiec nie mogłyby swiadomie truc sa niedoinformowani napewno no i druga prawda taka ze religijni sa medyczni ze wierza bez sprawdzania, trzeba ich napietnowac

   3. Dziś zajrzało im w oczy…
    Widmo Upadku
    (a za nim idzie Norymberga!).

    Jeśli nie wyciągną z tego właściwych wniosków
    (a nie wyciągną, bo ich znam),
    tym szybciej padną.

 4. http://kekusz.pl/2017/03/rzady-zydow-w-polsce-moj-pozew-przeciwko-republice-federalnej-niemiec-o-zwrot-polsce-845-mld-dol-oraz-skutki-dla-polski-imigracji-zydowskiej/

  Kraków, dnia 15 marca 2017 r.
  Zbigniew Kękuś
  Pani
  Małgorzata Kluziak
  Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie
  Al. Solidarności 127
  00-898 Warszawa

  Dotyczy: Pozew przeciwko Republice Federalnej Niemiec o wypłatę Polsce odszkodowania w kwocie 845mld dolarów amerykańskich – wraz z odsetkami od tej kwoty za okres od września 2014 r. do dnia wydania wyroku w niniejszym zgłoszonej sprawie – tytułem reparacji za II wojnę światową.

  Powód: Zbigniew Kękuś, ul. Mazowiecka 55 m. 21, 30-019 Kraków

  Pozew o wypłatę odszkodowania

  Wartość przedmiotu sporu: 845 mld dolarów amerykańskich – plus odsetki od tej kwoty za okres od września 2014 r. do dnia wydania wyroku w niniejszym zgłoszonej sprawie.

 5. Dzisiejszy sondaż „Rzeczpospolitej” to jedno wielkie oszustwo. PiS jest, jaki jest, ich rządy zapewne wielu się nie podobają, ale żeby POwska banda miała 27%? Bzdura. Lud aż tak ciemny nie jest, żeby przywrócić do koryta puczystów. Oby za 2 lata jedni i drudzy poszli won.

  1. Trochę podrasowany, owszem,
   ale ludzie aż tak głupi nie są,
   by nie widzieć,
   że nasz Słowiański Święty Gaj
   idzie pod topór gadziego dewelopera…

   NaRÓD zaczyna wreszcie dostrzegać,
   że coś bardzo złowieszczego się w Polszcze zadziewa,
   że „swąd diabła wdarł się”
   we wrota nasze, Polasze 🔆

   1. Tylko że PO chciała sprzedać lasy i dać kasę Żydom, więc jakby (odpukać) wrócili do władzy to będzie to samo albo jeszcze gorzej. Dobrze, że jeszcze są ponad 2 lata to może powstanie jakaś sensowna alternatywa, za którą ludzie pójdą. Na razie bowiem większość myśli albo PiS albo PO.

   2. Bez obaw, PO już od dawna nie istnieje. To są wydmuszki. Awatary. Szkielety w garniturach. Manekiny. Ich już nie ma. Podobnie jak UE.

    Na linii czasowej Polska 2019 nie ma PO, a PiS jest rozbity i utworzone nowe podugrupowanie – coś jak była Solidarna Polska.

   3. SIEBIE WARCI PO=PIS (bardziej zakamuflowany, ale i jedni i drudzy do jednej bramki grają)
    PO z celebrytami szerzą histerię, bo wycięto 1,5 mln drzew. Kiedy rządzili w Polsce wycięto ich ok. 120 mln

   4. Szerzą histerię, a czy wspomnieli o wycince drzew np. pod budowę trasy ekspresowej S17? Jechałem w zeszły czwartek w delegację na Podkarpacie i jechałem starą 17-ką i widziałem wielokilometrowe pasy szerokości na oko 20-30 m z samymi pieńkami lub leżącymi drzewami. I był to ciężki dla oka widok. Liczby drzew jakie wycięli idą w dziesiątki jak nie setki tysięcy i co? Ani słowa o tym, ale za to jaka histeria była że wycięli kilka drzew na skwerze koło urzędu dzielnicy Śródmieście w Warszawie. Ale dobrze jest. Skoro taka gnida jak Rockefeller zakończyła swój żywot to znaczy, że to są ostatnie podrygi zdychającej ostrygi:).

   5. Drogi TAW, to księżycowy sondaż.
    „NaRÓD zaczyna wreszcie dostrzegać,
    że coś bardzo złowieszczego się w Polszcze zadziewa,
    że „swąd diabła wdarł się”
    we wrota nasze, Polasze 🔆Naród się budzi i się obudzi.”

    Ale z tą frekwencją to przesadziłeś.

 6. UE wystawiła WB rachunek za wyjście: 60000000000000 euro. Za co? Za ogromny wkład WB w UE, za otwarty rynek pracy, za ogromne składki, za najlepszy socjal we wspólnocie???. Tak postępuje tylko jedna znana mi struktura na świecie – MAFIA.
  NIE DLA UE Z TYM ESTABLISHMENTEM!!! TO SĄ BANDYCKIE METODY, NIE MAJĄCE NIC WSPÓLNEGO Z DEMOKRACJĄ!!!
  http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/wielka-brytania-powinna-zaplacic-unii-europejskiej-ponad-60-mld-euro,725117.html
  LUDZIE PORA OTWORZYĆ OCZY!!!

   1. Dobry materiał na nowy artykuł TAW 😉
    Tytuł : Pierwszy miliarder na świecie nareszcie dostał sprawiedliwość, pomimo wszelkich prób jej uniknięcia.

  1. Magu- komentarze pod sputnikowym artykulikiem bardzo mnie rozbawiły.
   Coraz więcej wpisów świadczących, nie tylko o wiedzy ale i poczuciu humoru. I to jest świetne.

   Jak Naród się śmieje, to dla rządów źle eis dzieje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s