32 myśli w temacie “Jak wyleczyć gronkowca złocistego

 1. No znowu to samo, to już 3 film P. Adolfa, który oglądam na yt i za chwilę u Ciebie na stronie jest.🙂
  A co do tej metody to naprawdę skuteczna, ktoś z mojej rodziny pozbył się gronkowca właśnie w taki sposób. Oczywiście medycyna konwencjonalna okazała się bezsilna.

 2. TAW mam pytania. Nie chcę być złośliwy, ale mam wątpliwości, a na niektóre potrzebuję pomocy:
  1.) Skąd pewność, że biblijni jedźcy apokalipsy to kardynałowie? Opisy pasują raczej do alegorycznego przedstawienia choroby, wojny i coś jeszcze.
  2.) Jak wyjaśnić różnego rodzaju cuda, uzdrowienia i zjawiska paranormalne, a także opętania?
  3.) Jak rozmawiać z antylechitami?
  4.) Czy powinna być założona partia lechicka?
  5.) Kiedy zostaną ujawnione archiwa watykańskie?
  6.) Kiedy zacznie się „odsłonięcie zasłony”?
  7.) Czy stanę przed Sądem Ostatecznym?
  8.) Jak wyjaśnic świadectwa ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną i przeszli na chwilę na tamten świat, zwłaszcza że wielu widziało w nieświadomości Boga na oczy?
  9.) Jak przygotować się na wstrząs historyczny?
  10.) Czy w Polsce przez te archiwa wybuchnie wojna domowa?

  1. Pytania nie są złośliwe, świadczą o bystrości pytającego. I są bardzo ciekawe. Pozwolisz, że będę odpowiadał na nie stopniowo?

   Dziś tylko kilka zagadnień.

   6.) Kiedy zacznie się „odsłonięcie zasłony”?

   Już dawno się rozpoczęło. Ukrywana wiedza jest poprzez internet stopniowo uwalniana już od bardzo wielu lat.

   5.) Kiedy zostaną ujawnione archiwa watykańskie?

   Już są ujawniane. Ja robię to stopniowo (by nie przerazić polskich katolików, bo to oni są moim głównym targetem) już od ponad trzech lat. Ujawniaczy jest wielu. Jednym z najciekawszych Ujawniaczy jest oczywiście Nassim Haramein:

   https://m.facebook.com/Nassim.Haramein.official/?locale2=pl_PL

   10.) Czy w Polsce przez te archiwa wybuchnie wojna domowa?

   Nie. Żadnej nowej wojny na tej przepięknej planecie już więcej nie będzie 🙂 😀 🔆

   Największym szokiem dla Polaków będzie info o rytualnych ofiarach z dzieci oraz to, że przez ponad tysiąc lat swoją cenną energię Słowianie oddawali oraz modlili się do Bestii.
   Polacy będą w szoku, gdy dowiedzą się, jak sprytnie Słowiańska Moc była pobierana z nich w kościołach, konfesjonałach, mszach zbiorowych z papieżami.

   3.) Jak rozmawiać z antylechitami?

   Nie rozmawiać 😀

   Chyba, że bardzo, ale to bardzo grzecznie poproszą. Ja z antylechitami nie rozmawiam. Bo niby o czym można rozmawiać z antylechitą? 😉

   4.) Czy powinna być założona partia lechicka?

   Nie „partia” – ruch społeczny. By w wyborach w 2019 skutecznie odsunąć łapy bezbożników od Świętego Gaju Naszego Powszedniego.

   2.) Jak wyjaśnić różnego rodzaju cuda, uzdrowienia i zjawiska paranormalne, a także opętania?

   „Cuda” to najczęściej pozaziemscy. Uzdrowienia to najczęściej silna wiara, która stwarza, np. poprzez podłączenie się do zbiorowej energii wierzącego i oczekującego na „cud” tłumu.
   Ale to odbywa się na zasadzie: od 10 tysięcy ludzi na stadionie energię pobiorą, a 10 osobom jej udzielą (na przynętę 😉 ).

   Zjawiska „paranormalne” to są zjawiska jak najbardziej normalne, ale dostępne na odpowiednim dostrojeniu wibracyjnym – a więc dostępne na razie jedynie nielicznym. Ale czasy teraz takie, że coraz więcej osób będzie się otwierać na „nieznane”.

   Opętania i podczepienia z kolei to ingerencje w nasze biopole inwazyjnych istot z innych gęstości. Techniki ochronne to temat rzeka. Tu podaję jedną ze starosłowiańskich technik ochronnych:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/01/blogoslawienstwo-rodu-jako-technika-ochronna-luboswieta-radalowa-strazniczka-slowianskich-praktyk-rodowych/

   1. Przyznaję, że planuję założyć partię polityczną głoszącą to co TAW przedstawił a także to co Wolna Polska, Wolne Media, czy zmianynaziemi.pl piszą. Prawicowa, konserwatywna i przede wszystkim bardzo demokratyczna. Albo organizację.

   2. Stopniowo będę odpowiadał w najbliższych dniach.

   3. Kukiz 15 to nie ruch spoleczny,to agentura PO z kopalni Glogow.W Polsce oddolny ruch spoleczny nie ma przebicia z powodu braku dostepu do mediow.Moze przy nastepnych wyborach ..moze.

   4. bonifacy
    A wokoło mówią, że Kukiz to przybudówka PiS, a tu taka opinia 🙂
    Ale mówiąc bardziej poważnie, na szczęście Kukiz jest może ułomnym, ale ruchem społecznym, a nie organizacją polityczno-mafijną niszczącą Polskę. Wielu ludzi tam działających robi naprawdę bardzo dużo dla Polski i Polków. Wiem, bo to widzę, np. poseł Liroy czy Sachajko: https://youtu.be/UOk2NtbeFkI
    A jak Ci brakuje przebicia, to powołaj swój ruch i zainwestuj w niezależne media. Opozycjonista z nad klawiatury komputera, któremu nic się nie podoba, a sam nie robi wiele, to nie jest rozwiązanie. Zastanów się nad tym!

   5. Tak, zamach na posła Rafała Wójcikowskiego też tu dużo wyjaśnia. Posłowie Kukiz’15 są zastraszani, bo walczą z mafią medyczno-farmaceutyczną (czyli z PO i PiS) o wolny dostęp do leczących raka Konopi.

   6. Taw, nurtuje mnie coś. Kto po śmierci wybiera nam scenariusz kolejnego życia, my sami czy ktoś, coś decyduje za nas? Kto nam zawiesza poprzeczkę ziemskiego cierpienia, my sami? I jaki masz pomysł na niewcielanie się już?

   7. W najbliższym czasie to się będzie zmieniać, ale póki na razie mamy zamontowane implanty energetyczne w postaci czakr, to dupa blada. Jesteśmy za nie chwytani, oszukiwani i kierowani z powrotem do zapierpapier na tej więziennej planecie.

   8. Ale wszyscy są tu ściągani czy niektórzy tylko? I po co im tyle dusz, skoro na ziemi depopulacja pełna parą idzie.

   9. Będzie jak zwykle niepopularne to, co powiem, ale z tą depopulacją jest dużo inaczej, niż głoszą to środowiska alternatywne. Gdyby naprawdę chcieli ludzi wytruć do takiej ilości, do jakiej głoszą różne Kluby Rzymskie, mieli setki dużo skuteczniejszych sposobów niż szczepionki, opryski i zatruta żywność, by tego już dawno dokonać. Energia Ziemian, a zwłaszcza czysta, wzorcowa energia Słowian, jest dla nich dużo cenniejsza niż zredukowana populacja. W tym całym wielowiekowym procesie gwałcenia planety zależało im bardziej na indukowaniu Ziemianom powolnych i długotrwałych chorób (energia bólu i cierpienia) oraz na zasiewaniu lęków.

   10. żeby tak można było napisać sobie na czole niezmywalnym markerem „nie wracaj”.🙂

   11. Czakry będą w ciągu najbliższych lat ewolucyjnie odpadały, ale można znacznie przyspieszyć proces metodą długotrwałego i regularnego przytulania się do Drzew 🌳🌲🌳🌲 oraz chodzeniem na bosaka 👣 🔆

   12. Jeśli tu powrócimy, to już nie z przymusu, lecz z misją. Z misją odbudowywania zniszczeń (sadzenia Puszcz i Gajów Świętych 🌳🌲🌳🌲, rewitalizacji rzek i oceanów 🐋) oraz projektowania i budowania Siedlisk RODowych 🐝 ❤ 🔆 👣

  2. 7.) Czy stanę przed Sądem Ostatecznym?

   Nie ma żadnego sądu ostatecznego, gdyż Bóg nie jest czymś oddzielnym od nas. Sąd Ostateczny, grzech, ukrzyżowanie, zmartwychwstanie, sakramenty – to wszystko są bardzo przemyślne techniki destrukcyjnego programowania umysłu zbiorowego populacji Słowian. Co zostanie udowodnione już całkiem niedługo… 😉

   9.) Jak przygotować się na wstrząs historyczny?

   Polacy mają swoje „wstrząsy historyczne” już od co najmniej 1050 lat 😉 Jesteśmy już więc zahartowani we wszelkich historycznych wstrząsach. Najbliższe dwa wstrząsy to rozpad Bestii UE oraz Wielkiej Nierządnicy – Watykanu, a co za tym idzie, Kk w Polsce.

   1. I tak się STANIE, rok 2017 jest rokiem PRAWDY i upadku naszego zniewolenia przez religie i ciemne siły zła.
    Ja im wszystkim wybaczam, ale nie życzę sobie ich już na mojej ukochanej Mateńce GAI. ❤

   2. Arni nie rzucaj sie tak jak ryba na piasku bo ci tlenu zabraknie.Ja sie ciesze ,ze sa tacy optymistyczni ludzie jak TY.Nie popieram zadnych parti plaszczacych sie w sejmie za pieniadze publiczne.Ostatni oddolny spolecznie ruch ,ktory mogl cos zmienic byla solidarnosc ale byl za silny i do 81 roku zostali podmienieni przez koszernych komandosow korporacji zachodnich. Od tego czasu tylko mowimy i piszemy…masz racje tak jak ja ale i Ty za komputera. Nie wszyscy w Kukiz to agenci ale najgorsze to zyc mrzonkami bez racjonalizmy a w Polsce to co rzad i mecz z Anglia to euforia i nadzieja.

   3. Bonifacy
    Tak dla jasności, solidarność od poczatku była ruchem praktycznie od poczatku sterowanym z zewnątrz a wiec oddolnym tylko z chęci. Potem oczywiście na wszelki wypadek całkowicie podmieniona.
    Jeśli chodzi o Kukiz, to sam próbowałem przestrzegać ich przed współpracą z rodzinką M. więc cokolwiek wiem na ten temat.
    Nie siedzę też cały czas przy klawiaturze, bo np. 2 tygodnie temu miałem okazję rozmawiac z panem Podleckim. A pan Gawroński mile mnie zaskoczył wspominając ciągle o Słowianach.

  3. Damian,

   1.) Skąd pewność, że biblijni jedźcy apokalipsy to kardynałowie? Opisy pasują raczej do alegorycznego przedstawienia choroby, wojny i coś jeszcze?

   Bo to właśnie ONI: Burke, Meisner, Caffarra i Brandmüller – Z SAMEGO ŁONA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, NIE Z ZEWNĄTRZ!!!! – zaprojektowali i rozpoczęli nieodwołalny i bezlitosny, apokaliptyczny w swej naturze proces przeprowadzenia OSTATNIEJ, KOŃCZĄCEJ DZIEJE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO NA NASZEJ PLANECIE, SCHIZMY…

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/25/czterej-jezdzcy-apokalipsy-czyli-ostatnia-konczaca-dzieje-kosciola-katolickiego-schizma/

 3. Wprost trudno uwierzyć, a jednak NIEZALEŻNE MEDIA w końcu stają się niezależne- WSPANIALE 🙂
  ,,Rodzice sprzeciwiający się przymusowym szczepieniom zorganizowali dzisiaj w Gdańsku manifestację, podczas której przekazali wojewodzie pomorskiemu petycję. Domagają się w niej zaniechania nakładania uciążliwych grzywien w celu przymuszenia ich dzieci do przyjęcia szczepień”
  Jeden z rodziców obecnych na manifestacji za odmowę zaszczepienia swoich dzieci dostał 14 tys. złotych grzywny.

  Mamy dosyć kłamstw na temat tego, że szczepionki są w 100 proc. bezpieczne i nie powodują powikłań. Należy się nam prawo do świadomej zgody na to, jaki produkt farmaceutyczny jest podawany naszym dzieciom. Jaki produkt jest podawany bezpośrednio do ich ciała i może im zniszczyć zdrowie. Dlatego w całej Polsce będziemy przekazywać takie petycje o zaprzestanie nakładania uciążliwych grzywien. O zaprzestanie łamania praw człowieka i pacjenta - powiedziała Socha.
  

  Manifestanci podkreślali, że Europejski Trybunał Praw Człowieka w jednym orzeczeń powiedział, iż przymusowe szczepienia to ingerencja w prawo do posiadania życia prywatnego.

  To jest nasza ojczyzna, nasz dom i mamy prawo być traktowani jak 60 proc. mieszkańców UE, którzy nie są zmuszani do szczepienia swoich dzieci – dodała Justyna Socha''
  

  http://niezalezna.pl/95567-rodzice-przeciw-terrorowi-szczepien-wideo

  Widać, że Świadomość SŁOWIAN rośnie- pod najnowszym filmikiem PANA ADOLFA- Napoj wojownikow slowianskich od wczoraj-18 364 wyświetleń !!!!!! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s