Prezydent Francji Marine Le Pen deklaruje współpracę z Jarosławem Kaczyńskim w szlachetnym dziele zakończenia działalności antyobywatelskiej i antyludzkiej Unii Europejskiej (fot. MSZ/Twitter)
„Szef” „polskiej” dyplomacji Witold Waszczykowski spotkał się 12 marca 2017 r. w Paryżu z panią Prezydent Francji Marine Le Pen, liderką Frontu Narodowego, najpopularniejszej we Francji partii politycznej.

Podczas spotkania Prezydent Francji Marine Le Pen zadeklarowała „polskiemu” ministrowi współpracę z obecnym królem Polski, Jarosławem Kaczyńskim, w szlachetnym dziele zakończenia działalności antyobywatelskiego i antyludzkiego nowotworu – Unii Europejskiej.

Oczywiście ta prosta dla ludzi inteligentnych deklaracja musiała zostać ładnie okraszona i podana pospólstwu w tak zwanym języku dyplomatycznym (czytaj: zakłamanym). Inteligentny czytelnik wie jednak doskonale, co te „dyplomatyczne” określenia w stylu „Marine Le Pen zmierza do radykalnej reformy sytuacji Europy, radykalnej reformy UE” oznaczają w rzeczywistości:

rychły koniec terapii z wycięciem nowotworu włącznie.

Dyplomaci nie mogą pewnych bardzo prostych komunikatów powiedzieć wprost, bo by ich media zżarły. W rzeczywistości jednak jesteśmy świadkami bardzo prostej i jasnej deklaracji:

zakończenia działalności ZWIĄZKU SOCJALISTYCZNYCH REPUBLIK EUROPEJSKICH!

Dla Polaków Słowian pytanie pozostaje tylko jedno:

Co po Unii?

Drogi są bowiem jedynie dwie: Wielka Pobudka Słowian lub nowa forma kolektywnego niewolnictwa pod zdalnym zarządem nazistów z USA za dotychczasowym pośrednictwem kolejnych niemieckich marionetek.

fot. https://slavic_awakening.cupsell.pl

Co wybieramy w wyborach 2019?…

TAW

Reklama

47 myśli w temacie “Co po Unii? Drogi są tylko dwie: Wielka Pobudka Słowian lub nowa forma kolektywnego niewolnictwa

  1. Rozpad UE został przez gady już dawno zaplanowany, podobnie jak rozpad struktur ich poprzedniego nowotworu – sowieckiej Europy Wschodniej w 1989 r.:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/03/17/george-soros-ue-na-skraju-upadku/

   To, co odbywa się przed naszymi oczami, to, jak zwykle, tylko teatr marionetek. Tak jak napisałem, „dyplomaci” muszą nieustanie tonować publicznie swoje szczere prywatne rozkminki, a gadzinówki muszą udawać, że je to oburza. Ale już wkrótce jedni i drudzy i tak swoje zrobią, bo przestrzeń (duch czasu) gwałtownie domaga się zmian 🙂

   A prawdziwą Zmianą jesteśmy My – boska rasa, Naród Wybrany Polaków Słowian 🔆

   1. Witam, tak sobie czytam ten blog juz jakis czas i znajduje tu wielce pokrzepiajace informacje, ktore rozprowadzam po ludziach, takze dziekuje za nie. Jednak zdecydowany moj opor i niechec budzi fakt nazywania siebie/nas slowian boska rasa, najlepsza pod sloncem, wybrancami i inne takie wychwalanki pod niebiosa, choc kto madry wie, ze w „oczach” Boga, tej energii Milosci, jestesmy absolutnie rowni! A okreslenie zyd, niemiec, muzulmanin jest tylko wibracja, ktora zostala na nas nalozona w dniu narodzin, czyli to iluzja, ludzki wymysl! A do iluzji chyba nie ma co sie przywiazywac i to tez wie kazdy madry. Dla mnie kazda istota ludzka jest wazna i ma wartosc niezbywalna i zwisa mi smetnym kalafiorem czy to rus, murzyn czy zyd, wszyscy jestesmy jednym i koniec! Dziekuje i pozdrawiam, Angelus.

   2. Świadomie przeprowadzam tu proces odkłamywania kulturowej kwestii Narodu Wybranego. Nie byłoby najmniejszej potrzeby dokonywania takiej historycznej korekty, gdyby pewna specyficzna nacja na tej przepięknej planecie nie ukradła nam, Polakom Słowianom, naszej kosmicznej tożsamości.

    Musimy tę kwestię odkłamać, gdyż jest ona jednym z głównych elementów Wielkiej Pobudki Słowian.

   3. Próbują jeszcze :
    Sytuacja w Europie Zachodniej również kontynuuje matematycznie nieuniknioną trajektorię upadku Euro i koniec niedemokratycznej rządowej struktury UE.

    Światowa masoneria zbiera się w Tokio w tym tygodniu, i potem wybiorą nowego Grandmaster (Arcymistrza ) świata, według japońskiego wojskowego wywiadu. Spotkania Masonów rozpoczną się w tym tygodniu, w podziemnym kompleksie niedaleko Tokyo Tower i zakończą się ostatecznym wyborem przywództwa w Sanno Hotel w dniu 25 marca, źródła mówią. Spotkania mają miejsce, ponieważ długoterminowym celem masoneri, jest stworzenie dobrotliwego rządu światowego, jest on bliski zakończenia, źródła kontynuują.

    Rosjanie podążają za mafią Khazarian w Europie Wschodniej z działaniami, by zakończyć wpływy Khazarian w krajach bałtyckich, także w byłej Jugosławii i na Ukrainie, rosyjskie źródła FSB powiedziały. Rosyjskie audycje radiowych aktualności twierdzą, że rząd nazistów ukraińskich nielegalnie narzucony przez Khazarians nie będzie trwać dłużej niż 60 dni.

    Biały Dom potrzebuje pomocy patriotów w jego wojnie wobec krytycznego stanu państwa, sekretarz prasowy Białego Domu Sean Spicer miał flagę USA wpiętą w klapę, umieszczoną do góry nogami na jego kurtce podczas jego prasowej konferencji 10 marca, źródła zauważają. „To jest znak wojskowy o niebezpieczeństwie i kodowana wiadomość dla tych dobrych” źródła Pentagonu powiedziały.

    ..coś dziwnego dzieje się na południu Brazylii. Raczej tajemnicze wiadomości z Pentagonu o Antarktydzie brzmią następująco: „Po pacyfikacji przez siły Rosjan/USA, znajdujący się na czele obrony kontrahent Lockheed zatrudnia ( wynajmuje) 1000, do pracy wewnątrz Antarktyki”.

    Tak samo jest z faszystami w Ameryce Południowej, gdzie plądrowane są środki finansowe przez Brazylijskiego prezydenta Michela Temera, który ogłosił, że wyprowadza się z Pałacu Prezydenckiego ..”
    http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/03/benjamin-fulford-13-marca-2017-tekst.html

   4. JAMJEST74- CYWILIZACJA SERCA, ZYCIA, POKOJU
    <https://www.youtube.com/watch?v=4W8Y2f9SI-8&t=301s
    David Icke i Credo Mutwa – Świątynia Pokoju PL
    To jest bardzo piękna mała scena wielkiego szamana, Zulu nauczyciel i Credo Mutwa filozof, w jego 89 roku urodzin, znalazło się nieplanowane, inspirujące przemówienie Davida Icke. Cieszyliśmy się tradycyjnymi śpiewami na koniec …!

    Nieprawdopodobne, Credo był niedawno torturowany, a także słynny i bezcenny naszyjnik Tajemnic został mu odebrany.

  1. Łoł, Jeleń to wyższa świadomość. Oznacza, że będziesz bardzo znaczącą Lokomotywą Wielkiej Zmiany w Polsce! Gratuluję 🔆

   (Ale Jeleń jest młody, więc na razie… nie zadzieraj nosa 😉 😀 😛 )

 1. No coś Ty?

  To może jednak nie skasuje po miesiącu POLany, niech się rozrośnie 🙂

  A jeśli JA będę ciuchcią, to Ty TAW będziesz ojcem chrzestnym (o ile ta przenośnia będzie odpowiednia, bo jakby nie ta stylistyka) – bo to Ty mnie namówiłeś 🙂

  Może to chodzi o te Czakramy i kartki… jak to zaczną ludzie czynić to szybko pójdzie; zresztą mam jeszcze kilka ASów w rękawie 🙂

  Poza tym – Jest jeszcze KTOŚ i ten KTOŚ Vie wszystko o tym… pozdrawiam CIE KTOSIU 🙂 BO WIEM, że czytasz…

  1. Tak, to wszystko jest wielki kosmiczny proces – zapowiadany już od dawna przez wieszczów:

   Już przyszedł czas, by to powiedzieć…

   Las Birnam,

   który pokona gada,

   to nie co innego

   jak nasz słowiański

   Święty Gaj 🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳

   *

   Mówił już ktoś o tym wcześniej?… 😉

   1. Jarosław Kaczyński jest królem Polski? Odpowiedz Nie coś wam się w tym systemie delikatnie mówiąc pomieszało.

   2. No a kto jest w tej chwili królem Polski? 😉 😀

 2. Jest taki Jeden, który zawsze wcześniej wieści roznosi i dziwnym trafem tak się składa, że wychodzi na to, że PRAWDĘ opowiada i to ze znacznym wyprzedzeniem celem uspokojenia i odprężenia 😉
  Teraz jest nadzieja, a nawet i pewność przez gościa pewnego, że poprzez Francję do Rosji i w końcu zakwitnie przyjaźń SŁOWIAŃSKICH Narodów ❤

  1. Tak, droga jest bowiem krótsza, niż Polakom się wydaje 🙂

   A sekret polega na tym, że Francuzi uwielbiają Rosję i Rosjan (nie mylić z sowietami!) 😀

   Maryna odegra ogromną rolę w historii Polski, w Wielkiej Pobudce Słowian… ❤

   1. Juz jedna Marina /Francuzka/byla znana co przyjaznila sie z Rosja, chodzi oczywiscie o przyjazn slynnej aktorki Mariny Vlady z piosenkarzem Piotrem Wysockim. Oboje artysci, Wysocki zaangazowany byl politycznie bez sily przebicia w tamtym okresie ZSRR. Polska na tej przyjazni jakos nic nie skorzystala. Taka sobie moja refleksja – gdzie dwoch sie przyjazni,trzeci nie ma szansy. Polityka to tez scena artystyczna ale bardziej odpowiedzialna ! Pozdrawiam TAW.

   2. …Władimirem Wysockim 😉

    Wysocki to dzwon. To Duch Rosji. Duch Wolnej Rosji.

    Maryna Pióro bardzo lubi i czuje Polskę 🙂
    Jej pontyfikat zaważy na naszej historii.

    Również pozdrawiam 🙂

 3. Duch czasu pogania rządzących bo zaczął się. piaty wymiar czasowy a większość ludzi nie wie o tym nic .bo się nie intetesuje nową. wiedzą

 4. Ja wybieram rzecz jasna zakończenie eurokołchozowej okupacji Polski. Nie wiem tylko czy większość naszych rodaków i rodaczek do tego dojrzeje za 2,5 roku. A rozpad unii raczej został przez nich przewidziany, a nie zaplanowany. Gdyby to zaplanowali wprowadziliby od razu jakąś nową formę reżimu w celu utrzymania niewolników na smyczy, a teraz niewolnicy im uciekają. Gady nie są wcale takie wszechmocne jak się na pierwszy rzut oka może wydawać.

  1. Ująłeś istotę rzeczy – TO NIE JEST WSPÓLNOTA. Po prostu.

   Jeśli już to wspólnota wyzysku słabszego przez silniejszego – czyli prawo dżungli. Oświecone (illuminaci) prawo dżungli. Europa „dwóch prędkości”, dobre sobie… 😀

  2. Masz rację, „ue” to sztuczny twór, którego władza centralna w Brukseli składająca się z korporacyjnych agentów, poprzez durne przepisy i zadłużające kredyty, narzucając je narodom kiedyś wolnym, zniewala je, czyniąc całkowicie poddanymi owym korporacjom IV Rzeszy.
   Pocieszające jest tylko to, że to już końcówka ich panowania.
   „Wiosna jest nasza, SŁOWIAN” , obserwujmy spokojnie postępujący upadek tego złego tworu, pierwszy stopień upadku już w marcu na szczycie głów państw ue z fałszywym papieżem.

 5. aby mogla zaistniec UE, musialo zaistniec sowiet union, czyli bolszewizm. Wszystko ukute lapami i zaboczonym umyslem marksistow, tak aby przecietny obywatel nie mogl sie polapac. Zwyczaje sowieckie obowiazuja i dzis w UE; zlodziejstwo, chamstwo, brak morlaow, odczlowieczenie to prawdy objawione uerokrautow jak i marksistow. Ich encyklopedia ukuta na wall street w kasach pancernych bankierow obowiazuje do dzis niezmiennie.

  <https://www.youtube.com/watch?v=Fay8kgeHerE

 6. Hej taw ponoc kukiz ma jeszcze byc premierem zanim swiat dom zmieni sie na dobre, ale jaka ma byc jego rola? Dobra wie co robi? Czy ktos go pokieruje?

  1. Powiem tak: być dzisiaj w polityce, to nie są żarty, bo… zaczyna robić się niebezpiecznie, gdy kto próbuje honorem i prawością. Dlatego premier Kukiz musi mieć bardzo solidne „zaplecze” w postaci żywiołu Słowian, a więc ludzi-bogów, przy których mógłby naprawdę poczuć się bezpiecznie, bo na razie, co tu dużo gadać, jego klub jest osamotniony i wydany na pastwę obcych żywiołów.

 7. Ja natomiast mam wrażenie, że P. Kukiz jest celowo osłabiany:
  przez głosowanie na dwie ręce( mam trochę mieszane uczucia co do roli P. Morawieckiego- seniora- czy to, aby nie była taka pluskwa na potrzeby PIS), teraz też jakieś posłanki odeszły- ktoś wyraźnie gra na osłabienie P KUKIZA czując, bądź wiedząc, że odegra ON znaczącą rolę w przyszłości- bardzo bliskiej zresztą NASZEJ KOCHANEJ POLSKI- myślę, że śmierć P. Rafała Wójcikowskiego była ostrzeżeniem:
  ,,Przybywa wątpliwości wokół śmierci polityka Kukiz’15 – informowała „Rzeczpospolita”, w której piątkowym wydaniu (3 lutego) zadano pytanie o szczegóły akcji ratunkowej z dnia 19 stycznia na S8, gdzie rozbił się samochód posła.

  Dziennikarze dotarli do Marka Wróblewskiego – prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Pękoszewskiej, który zapytał o wezwanie do tragicznego wypadku posła. – Nie rozumiem, dlaczego nas nie wezwano. Przecież byliśmy jako pierwsi wzywani do wypadków, w których ginęło nawet osiem osób – zgłaszał wątpliwości wobec działań służb Wróblewski.
  http://www.parlamentarny.pl/spoleczenstwo/wypadek-posla-kukiz-15-rafal-wojcikowski-mogl-byc-ratowany-szybciej,20569.html

  ,,Naoczny świadek zdarzenia opowiadał o wypadku w Programie I Polskiego Radia.
  “ Wyciągałem tego pana, tam był wypadek śmiertelny. Muszę powiedzieć, że gdy udzielałem temu panu pomocy, ratownicy no niestety w tym przypadku nie sprawdzili się. Prosiłem wcześniej, żeby zacząć akcję reanimacyjną, bo sam jestem ratownikiem. Niestety nie posłuchali i zaczęli wdrażać procedury. Ja już wcześniej sprawdziłem, że puls miał słaby, że słabnie oddech. Pogonili mnie, w końcu odstąpiłem, bo to jest ich praca. Szanuję pracę ratowników, ale w tym przypadku myślę, że można było tego pana uratować– mówił mężczyzna.
  http://niezalezna.pl/92640-nowe-fakty-ws-tragicznej-smierci-posla-kukiz15-karetka-jechala-pol-godziny

 8. Dzieki, wiem juz co robic 🙂

  Sprawdze ich idee jeszcze personalnie jesli cos bedzie w nich dobrego to moze cos sie stworzy moze to moj czas spozytkowania energii plynacej z 22 🙂

 9. Aby moi drodzy dowiedzieć się, co ewentualnie po Uni trzeba obejrzeć uważnie dwa materiały mówiące o przyszłości Polski mniej więcej to samo. Pierwszy z nich z znanej serii: „Świat jest inny”, a drugi doskonale i fachowo wyjaśniający temat i przyszłe plany masonerii światowej na poziome normalnego, świadomego Polaka. Pierwszy i drugi zarazem tłumaczą również, dlaczego poprzednie rządy, w tym rząd PiS, rządzi się tak jak to tylko możliwe w prezentowanej, niewolniczej sytuacji. Zakręci Wam się w głowie, a naiwna, durna kurtyna plebejskiej nieświadomości opadnie. Niestety prawdziwie przedstawiona w nich zbieżna zamierzona ewentualna przyszłość Polski nie jest bynajmniej taka, jakby wielu z nas sobie życzyło, a wręcz jest dalej lub jeszcze bardziej skrycie niewolnicza:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=6tJ1fxVbbDs&t=10s
  2. https://youtu.be/7VIqTY0LvL4

 10. No właśnie z Holandii nici Wilders nie wygrał. Oby i we Francji nie sfałszowali, bo już knują. Sondaże są takie, że w II turze dają Le Pen 35%, a Macronowi 65%. Jeśli do tego dojdzie to mam nadzieję, że Le Pen tak tego nie zostawi i nie uzna wyniku wyborów. Lewacka banda walczy o przetrwanie eurokołchozu i jak widać nie cofnie się przed niczym.

  1. Sytuacja energetyczna w Europie jest w tej chwili taka, że ich fałszerstwa mogą już tylko przyspieszyć bieg Lawiny – Lawiny Wielkiej Zmiany 😀

   Przestrzeń robi się coraz bardziej klarowna, przejrzysta, transparentna. Tak grube wałki nie będą teraz już do ukrycia. To tylko jeszcze bardziej podkręci ludzi.

   1. TAW, masz rację, koniec CIEMNOŚCI jest bardzo blisko, ja też to już odczuwam energetycznie, co napawa mnie tylko wiosenną radością, która zawsze jest rozkwitem nowego życia. Ta WIOSNA jest już nasza, ludzi wolnych wewnętrznie. A za oknem u nas w BB Matka GAJA daje nam znak zapewnienia, że wszystko jest po stronie DOBRA I MIŁOŚCI, czyli NAS.

    Siedzę na tarasie
    słonko świeci w całej krasie,
    wiosna daje znaki
    że czas idzie taki
    jaki w sercach mamy
    i co światu my damy?

    czas niedługo pokaże
    i to przyniesie nam w darze,
    tak to się właśnie stanie
    bo takie jest moje przekonanie ❤

   2. Ja też siedzę na Słoneczku 🔆
    delektuję się kaweczką ☕
    Spijam z liści 🌿 szron poranny ❄
    chłonę mądrość Panny Anny…
    😀 ❤

   3. TAW, mądrości mej nie oceniam,
    „panna Anna” już tylko we wspomnieniach,
    jestem już na starszym progu,
    za co też dziękuję Bogu.
    Jak co roku po zimie wiosna zawsze przychodzi,
    tak my w sercach zawsze jesteśmy młodzi,
    i niech tak już zostanie,
    aż po ostatnie tchnienia pożegnanie.
    TAW, dobre dla nas są te wiosenne poranki,
    bo wena łatwiej przychodzi na rymowanki. 😀

   4. „Panna” Anna, czy też „pani”
    – to nie zmienia ani-ani,
    ni na krztę, ani na jotę
    jej mądrości, co z polotem
    na nas tryska i uwodzi,
    bo my… ciągle, ciągle młodzi…
    😉 😀 😛

   5. Właśnie zakończyłam upajenie się mądrością płynącą z ust PANA TADEUSZA- wchodzę na TAW i SZCZĘŚLIWA USTAMI UŚMIECHNIĘTYMI mądrość Pana Tadzie przekazuje – SYNCHRONIA- też misja TAW mi się od razu nasunęła i to samo pomyślałam odnośnie końca BLOGA TAW i zrozumiałam, dlaczego nam sie tak rymuje, dlaczego emanujemy MIŁOŚCIĄ- myślę, że najlepiej odzwierciedla to dzisiejsza wspólna poezja SERCA – ROZSĄDNEJ ANNY I TAW i to co HALINKA słusznie zauważyła i to o czym TAW NAM BEZ USTANKU STARAŁ SIĘ PRZEKAZAĆ, a my przestraszeni wgranymi nam matriksowymi programami nieustannych zniszczeń, depopulacji, która jest w ciągłym użyciu- nie potrafiliśmy zrozumieć kurczowo czymając się tak naprawdę wciąż jakby nie było to jednak matriksa i gdzieś tam wewnętrznie nam się czuło, że coś się zmieniło, ale strach wciąż nas trzymał w objęciach tego czego już nie ma, a co jeszcze co prawda oparami, ale jeszcze się tli- bo dmuchają, chuchają, żeby jeszcze utrzymać to czego już NIE MA !!
    DLATEGO oczy nasze zarośnięte zostały zastąpione czuciem, a przecież w głębi SERCA czujemy wiosnę (nowe narodzenie):
    czujemy, że ,,WKROCZYLIŚMY JUŻ DWOMA NOGAMI W NOWY ŚWIAT” i zakończę swe przemyslenia mądrymi słowami HALINKI:
    ,,Duch czasu pogania rządzących bo zaczął się. piaty wymiar czasowy a większość ludzi nie wie o tym nic .bo się nie intetesuje nową. wiedzą” ❤
    I jeszcze mały akcent:
    ,, Niech Twoja wola będzie moją wolą
    Niech moja wola będzie Twoją wolą
    Jedna wola niech stanie się naszą wolą”
    KOCHAM WAS I NOWY WSZECHŚWIAT W WIECZNOŚCI ❤

  1. idzie Zmiana niesłychana
   pani tuli się do pana
   pająk sapie, wierzga, płonie
   pani z panem Ciszę chłonie
   💑 🌿 🔆

 11. Tarantula tak się zasapała, że świnka biegunki dostała i wszystkie klozety pozajmowała- bo wydala to co się przez miliony lat nawpierdzielała 😉
  I tak sobie sapią i dyszą, dmuchają, a i tak wszystkie ogniska dogasają i nawet klozety samoczynnie się przed nimi zamykają 🙂
  SRACZE odpalają już swoje SPODKI, bo się wybierają w podróż bezpowrotną 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s