Premier Beata Szydło podkurzyła „liderów” Unii Europejskiej oświadczeniem, że nie podpisze końcowej deklaracji brukselskiego szczytu, podczas którego na przewodniczącego Rady Europejskiej ponownie wybrano Donalda Tuska.

Na zakończenie szczytu nowy przewodniczący RE zapytał, co z wnioskami końcowymi. Polska premier zdecydowanie odpowiedziała, że ich nie podpisze. Została natychmiast skarcona przez delegacje Francji, Luksemburga, Niemiec i Belgii. Premier Belgii Charles Michel skrytykował przenoszenie polskich sporów wewnętrznych na forum UE. Postawę polskiej delegacji ocenił jako „dziecinne podejście”.

Uzadadniając swoje zdecydowane stanowisko premier Szydło odwołała się do głoszonych dumnie przez UE podstawowych zasad solidarności.

Wówczas głos zabrał mający zaledwie 5% społecznego poparcia sfrustrowany prezydent Francji François Hollande, który ewidentnie nawiązując do nałożenia sankcji na Polskę, złośliwie i arogancko wypalił w stronę mającej ponad 50% społecznego poparcia premier obcego kraju:

– Wy macie swoje zasady, my mamy fundusze strukturalne.

Przypomnijmy, że unijne fundusze nie są żadną formą jałmużny bogatej Unii wobec biednej Polski, gdyż Polska jest krajem niezwykle bogatym – od 2016 r. jest unijnym płatnikiem netto, to znaczy od ponad roku do budżetu Unii Europejskiej wpłaca więcej, niż z niego otrzymuje. Składka Polaków Słowian do budżetu UE w roku 2017 wynosi aż 18 mld zł! Są to pieniądze, które w rękach Słowian w dwa lata zbudowałyby z Polski światowe imperium.

Stanowisko francuskiej masonerii wobec jakichkolwiek form antykolektywistycznej postawy Polski zwsze było wyjątkowo wrogie. Światowa masoneria zaczyna panikować, gdyż czuje, że Polska będzie powoli wymykać się jej ze smyczy…

Polacy Słowianie, pobudka!

TAW

Reklama

57 myśli w temacie “Mason François Hollande grozi Polakom Słowianom wstrzymaniem funduszy z utrzymywanej przez nas Unii Europejskiej

 1. Zacznę racjonalnie „W sytuacji pogłębiającego się regresu Zachodu: upadku gospodarczego USA i obserwowanego rozpadu UE, kwestia wepchnięcia Polski do strefy €UE pozostaje nadal otwarta. Trudno ocenić, na jaki wariant zdecyduje się światowa żydowska finansjera, bo przecież nie żydo-reżimowe władze IIIRP, które w kwestii polityki finansowej nie posiadają żadnych uprawnień decyzyjnych. W każdym razie mimo, iż pojawia się coraz więcej oznak, że syjonistyczna hydra zdycha, to w dalszym ciągu pozostaje niebezpieczna”
  Jestem i zawsze będę przeciwna wprowadzeniu Euro w moim kraju.
  Wszystko więc rozbija się o interesy i pieniądze – dla nich. Tylko tym mogą szantażować – ale tylko niektórych Polaków.
  Wszyscy trąbią o konsekwencjach, ale przy okazji wychodzą też takie kwiatki,https://www.youtube.com/watch?v=ufSo66XCoU8
  – dyrektorowi TESCO”wymsknęło”się, że żywność II kategorii wysyła do Polski

 2. SMYCZ SIĘ RWIE!!
  Czyli rozpoczął się proces upadku Unii islamskiej !!
  Czyli Grupa Wyszehradzka opuszcza UI
  Unia Europejska i organizacje George’a Sorosa atakują Węgry i chcą ukarać kraj za to, że nie chciał przepuszczać imigrantów – stwierdziła w środę rządząca na Węgrzech partia Fidesz.
  Rzecznik frakcji parlamentarnej Fideszu Janos Halasz oświadczył na konferencji prasowej w Budapeszcie, że strzegący granicy węgierscy policjanci i żołnierze są atakowani kłamstwami, a „kłamstwa te są pisane przez ludzi Sorosa”.

  Halasz oświadczył, że kilka „organizacji Sorosa” – np. Amnesty International czy Węgierski Komitet Helsiński – we wspólnym oświadczeniu potępiło wzmocnienie prawnej ochrony granicy węgierskiej i wezwało UE do wystąpienia przeciwko Węgrom. Według niego te „proimigracyjne organizacje” w ten sposób „znów tylko leją wodę na młyn migrantów” i zachęcają ich do nielegalnej imigracji, konfrontacji z władzami oraz łamania prawa.
  Według Halasza jest to nie do wytrzymania. Jak zaznaczył, ten, kto przybywa na Węgry, musi przestrzegać węgierskich praw.
  http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/george-soros-gospodarka-wegier-fidesz,56,0,2276408.html
  A tak na marginesie- to najprawdopodobniej popsuła im się technologiczna maszynka odmładzająca- TECHNOLOGIA REDUKCJI WIEKU ( meng ..le ma 120 lat i wygląda na 50 z hakiem i zyje sobie w USA piastując wysokie stanowiska w NSA)- A DZORDZ cieniutko, oj cieniutko- mi osobiście wydaje się podobny do premier ANGLII !!

 3. Zbyt daleko idące wnioski i spekulacje panie bądź pani TAW, nigdy nie przedstawiłeś/. Aś się a to kolejny powód do spekulacji: czy czasem kolejny kulfon z Syjonu nie prowadzi tego.
  Kolejna bzdura to stwierdzenie, ze Polska wymyka sie masonerii !!! Bzdura polski nie ma pozostała dzicz i żydowskie scierwa odłamu chazarskiego, którzy juz niebawem wprowadza 5 mln chazarow do polski przy likwidacji Izraela, ktory cierpi na deficyt wody. Do końca 2018 Izrael ma mieć tylko 4,5 mln chazarow reszta bedzie budowała kagnat na Ukrainie i w Polsce, ponieważ idioci Polacy nie potrafią sprawdzić., ze Polska od 40 lat nie miała Polaka prezydenta tylko izraelskich agentów np
  Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski i do dzis duda Polaków siuda…
  Polska jest tylko formalnie teraz nawet lasów Wam nie pozwolą mieć? , mieszkań, pracy bo zydostwo z PSL PiS po wszystko im oddaje od ziem po kamienice a dla wac nory i ulice . Każdy tylko czeka na cud i pracuje po 8 godzin nie widząc jak niebo chemikaliami sypia by was truć i tresować…

  1. No for NWO – czy Ty aby jesteś Polak? 😀
   Koniec chazarów , a zatem całego ZŁA tego świata jest bardzo blisko, taka jest kolej rzeczy, muszą po prostu odebrać wypłatę za swoją ZŁO- pracę.
   I tak się stanie, ja to wiem, wrócą tam skąd przybyli, czyli do swojego „boga GADA”. Sprawiedliwości stanie się zadość. W moich marzeniach już widzę piękną, zdrową Matkę Gaję bez chazarskiej dziczy i ich zakulisowych nadzorców.
   Nikt nie czeka na cud, w obecnej chwili władzę w Polsce jeszcze dzierżą chazarskie przechrzty, ale już niedługo to się zmieni. MOC Słowiańska była uśpiona, ale już fala tsunami MOCY ruszyła i dla ZŁA nie ma „zmiłuj się”
   TAK SIĘ STANIE! „BBIJTCH ”

   „Największą wartością na świecie, jest DOBRO I MIŁOŚĆ ” ❤

   1. Słowiański zew

    My Chazarom się nie damy,
    bo słowiańskie geny mamy
    Gen Słowiański – Piorun Boski!
    zmiecie z Ziemi wszelkie troski.

    Ziemię pięknie oczyścimy,
    ciała strojnie przyzdobimy,
    ruszym w tany w rytm walczyka
    się zadziwi Galaktyka
    😀 🔥 🔆 💚 🌈 🌲

   2. TAW no nie, Ty mi chleb odbierasz, tak rymując, że ja wysiadam 😀 😀

   3. Nie odbieram, podzielę się tym chlebem z Tobą, Anno 🙂 Ale musi być na porządnym zakwasie! 😀

   4. TAW czy Daniel czyta TAJNE ARCHIWUM WATYKAŃSKIE ???
    Obydwaj pięknie malujecie ŚWIAT poezją- cudownie, zresztą brak słów 🙂
    I jeszcze jedno- czy Daniel nie jest podobny do MAXA ?

   5. Oj, Laszka Elaszka, ja wiem, jaką okrężną drogą zmierzasz do zadania tego zasadniczego pytania… 😉 😛

    1) Otóż ułatwię Ci zadanie i odpowiem wprost: nie, niestety nie jestem aż tak przystojny jak obaj wymienieni przez Ciebie Dżentelmeni 😀

    2) Daniel tu raczej nie zagląda, bo działki, które uprawiamy, są nieco inne.

    3) Moja pisanina to nie żadna „poezja” (nie ubliżajmy Poezji, najszlachetniejszej ze sztuk), lecz zwykłe rymy częstochowskie. Ale za to jaka Moc w przekazie, którą niosą tak nieudolne słowa!

    Tak, to są dwie różne rzeczy: w błahej i banalnej formie może być podana kosmiczna Moc! 😉

   6. „ruszym w tany w rytm walczyka
    się zadziwi Galaktyka”

    😉
    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/15/prawdziwa-rola-ksiezyca-elektromagnetycznosc-serca-programowanie-dzieci-przez-destrukcyjne-matki/

    „Sokół Sokół Złote Słońce
    Srebrny Raróg życia zew
    Orły Orły nad górami
    Wszechświat niesie Słowian śpiew”

    Zew Wieszczow Slowianskich krazy po Wszechswiecie
    To SLOWIANSKIE WICI, ktore podaje jeden drugiemu internetem, ksiazka, piesnia, a czasami w SNACH 😉

   1. OJ TAW! To mnie wyczułeś- przyznam się chciałam Cię podejść 😉
    Jednakże TWA INTELIGENCJA OBEJMUJE CAŁY WSZECHŚWIAT ❤ Taki ze mnie detektyw z koziej trąbki, że dopiero niedawno odkryłam , że Pana Bolesława z Dariuszem pomyliłam- ale głębia mówi mi, że jestem na dobrej drodze!!
    Dlaczego, gdy mówisz o Danielu widzę CIEBIE 🙂
    Ja po wyglądzie nikogo nie oceniam- głębia jest u mnie NAJWAŻNIEJSZA!! A porównanie właśnie w tej kwestii było, ale jak widać i TY podobieństwo co prawda wizualne, ale jednak DOSTRZEGŁEŚ!! A wrażliwość, poezja tworzona sercem najlepszym wskaźnikiem jest na ocenę osoby TWEJ ❤
    Przekaz odebrałam i właściwie odczytałam- Delfiny, Syreny, Wieloryby KOGOŚ TU zdradziły ( w sensie wskazały) 😉
    POEZJĄ JEST TEN BLOG ❤
    Wiele DUSZ tu wpada, by pozbyć się gada 🙂

  2. Duzo pesymizmu, smutnej , ciezkiej energii, czerni w aurze… Czy pan /pani rozumie, ze MYSL MA MOC TWORCZA, SLOWO TEZ !
   Opisac sytuacje, to jedno, ale PODAC ROZWIAZANIE to DRUGIE !

   .https://www.youtube.com/watch?v=cTrLOrrF30Y

   Dedykuje Panu/ Pani i podobnym przestraszonym i watpiacym.(oczywiscie nie chodzi mi o karabin w reku, mam na mysli dzialania gospodarcze, dziennikarskie, rolnicze, BUDOWANIE SOLIDARNYCH RELACJI, powrot czesci POLAKOW z zagranicy (WRACAJCIE POMAGAC W POWROCIE DO PRAWDY I POLSKOSCI ).

   Nie czas nam Bracia siedziec po domach…

   Dzialajmy Slowem, praca, ENERGIA, obrazowaniem…co do innych dzialan, nie moja „dzialka” 😉
   H’ARYJCY walcza z „ciemnymi” Slowem i ENERGIA !
   A jak „przy okazji” Wiaterek Brat lub Woda Bogini poniesie wiadomosc … Chwala IM za POMOC

  3. „Polska jest tylko formalnie teraz nawet lasów Wam nie pozwolą mieć? , mieszkań, pracy bo zydostwo z PSL PiS po wszystko im oddaje od ziem po kamienice a dla wac nory i ulic”
   „Wam” ?
   Panie/Pani No for NWO …jeszcze takie male pytanko…do poprzedniego komentarza…Dlaczego pan/pani pisze „Wam” ?
   …To prowokacja, sposob(nieudolny wg mnie) na rozbudzenie Energii czy po prostu Pan /Pani mysli o Polakach jako o „nie MY” ???
   Niemniej pozdrwiam i Dobra , Zdrowia, Energii Boskiej Panu/Pani zycze.
   Kazda Dusza, kazde istnienie , ktore stalo po stronie SWIATLA I DOBRA jest wazne i witane jako Przyjaciel ❤

   1. Jasne, że obczajamy, że ,, NIE ”nie czytamy- gdy tę mądrość pojełam staram się pilnować i słowa doprecyzować tak aby- nie wykluczyć i tak sobie dzisiaj myślałam jak skubańce DEKALOG SKOMPONOWALI, iż każdy wers rozpoczyna od anafory przeczącej.
    DZIĘKUJĘ za podstawy słowiańskiej boskiej sztuki Tworzenia i PROSZĘ o więcej ❤

   2. Sam się uczę dopiero 😀

    To nie takie proste, bo musi być spójność na poziomach. Ego musi być w boskiej symfonii z podświadomością oraz z Jaźnią. A to są trzy konie na wygonie, gdzie każdy sobie rzepkę skrobie… 🐴🐴🐴 😉

   3. Bystra laska
    ta Elaska
    😀

    Z tym „dekalogiem” bowiem to rzeczywiście perfekcyjny numer odwalili… 👌

   4. Tu nikt sam sobie rzepki nie skrobie,
    bowiem wzajemność tu panuje i wymienność informacji
    w celu wybudzenia słowiańskiej nacji ❤
    Nacja (naRÓD) – wspólnota wytworzona w procesie dziejowym, przejawiająca się w świadomości swych członków.

   5. „Każdy sobie” to było o trzech składowych „koniach” istoty ludzkiej: ego, podświadomości i Jaźni, z których każde w swoją stronę ciągnie – stąd tak trudno jest nam skutecznie kreować 🙂

   6. Jakie nieporozumienia, przecież WIESZ TAW <3, że zasady poznałam i je zrozumiałam i bardzo dobrze, że gdy komentujesz, odpisujesz zwracasz się od słowiańskiej NACJI, ZEBY OBCZAJAŁA MACKI, BY POWOLI JE ODRYWAC, BY ZROZUMIEĆ, ŻE GDY SWIADOMOŚĆ MAMY SKUTECZNIE JE OBCINAMY. Trochę się podroczyłam 😉 , wypowiedź dopełniłam, żeby jasność była i trochę sprowokowałam, bo o koniach nie do końca zrozumiałam 😉
    Tym razem udało mi się CIĘ podejść, a tak na marginesie NIGDY Z MOIM EGO problemów nie miałam, bowiem zawsze we mnie skromność królowała- cwaniactwa nie znoszę i gdy kiedyś naszej kochanej SZCZĘŚLIWEJ pisałaś, że wystarczą pierwsze chwile, żeby kogoś poznać- to dla mnie taką wytyczną jest właśnie poskromione ego jego!!! 🙂

   7. poskromione ego jego
    w służbie ludu słowiańskiego!

    😀

  4. Jeżeli czyta się ze zrozumieniem, to łatwo można odczytać, kim jest TAW.

   KULFONY LUBIĄ nwo- jeżeli się ma w nazwie takie ksywki jak nwo, gmo, ceta to jest darmowa reklama wiadomo kogo i co energią się zasila!!
   Jeżeli ktos nie widzi tego oczywistego, że POLSKA w odczycie naRÓD rozpoczyna swoją przemianę, to ma beton zamiast mózgu:
   od WIECÓW się rozpoczyna SŁOWIAŃSKA DRUŻYNA, a w następnej kolejności będzie GLOBALNY ZRYW CAŁEJ LUDZKOŚCI,
   gdy SŁOWIAŃSKI LEW POKAŻE SWÓJ GNIEW !!
   Kto czuje to wie, że UNIA, RELIGIE KOŃCZĄ SIĘ,
   bo każdy MĄDRY juz wie, że napuszczanie religiami jednych na drugich, a w tym są miSZCZAMi (celowy błąd),
   a LUDZIE w końcu (starej niewolniczej ery), PRZEJRZĄ że są kontrolowani, rozgrywani i zabijani sztucznie stworzonymi w tym celu RELGIAMI !!

   TAW przewidział to w następnej kolejności (o ile dobrze pamiętam): ISKRA zapalna wyjdzie ze SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI, WIELKA POBUDKA SŁOWIAN zapoczątkuje upadek matriksowej rzeczywistości 🙂
   A OTO JEGO POCZĄTEK-
   SZOK⚠️To się dzieje na prawdę!

   1. Tak, zwróciłaś, Elaszka, uwagę na bardzo ważną rzecz: ludzka podświadomość nie czyta słowa „nie”. Więc jeśli ktoś organizuje np. manifę pod hasłem „Nie dla CETA”, to tylko wzmacnia CETĘ. Matka Teresa powiedziała, że nigdy w życiu nie wzięłaby udziału w manifie przeciwko wojnie, ale już w manifie za pokojem – bardzo chętnie 🙂 💚

    Obczajamy te subtelności?…

    A to są dopiero podstawy słowiańskiej boskiej sztuki Tworzenia 🔆

   2. Komentarz do prób wprowadzenia szariatu w Europie może być tylko jeden:

    MATRIX SAM SOBIE PODRZYNA GARDŁO.

    Czyli sprawdza się moja „przepowiednia”, że matix sam się zanihiluje.

 4. Jak sobie robia transfuzje i przeszczepy ze slowian to i pozniej czuja sie lepiej i mlodziej wygladaja.

  1. Przyjacielu, to Ty czy ktos inny pisal o 16 plytkach w KRWI SLOWIAN POLAKOW…jesli wiesz cos wiecej, mozesz opisac, prosze ?

   1. Kolowrocie! pisalem gdzies ostatnio z kilka dni temu o tej krwi, juz nie odtworze tego, ale mozesz poszukac kilka postow TAW wczesniej. Chyba gdzies zostalo w sieci, mam nadzieje.

 5. Polska to korporacja watykanska a dawnej Lechi nie ma od mniejwiecej 966 r ale dobra nowina dla katoltalibow,ze zyjemy w korporacji ,ktora porwadzi notoryczny wysys z autochtonicznych slowian przy jednoczesnej hybrydyzacji ludu nadwislanskiego. Co do uni jewropejskiej to proponuje spojrzec na Traktat Rzymski i przed kim zginali garby premierzy pierwszych 6 zalozycielskich panstw UE ,przy podpisie owego traktatu.Wiekszosc panstw a moze wszystkie europejskie lacznie z usa i kanada oraz panstwa ameryki pd to tylko dystrykty watykanskie zarzadzane przez lokalnych arcybiskupow podleglych watykanowi.

  „A kiedy już odfajkowano podpisy, pieczęcie i toasty, przyszła pora na specyficznie rzymski ceremoniał i przywilej polityków: audiencję u ponad osiemdziesięcioletniego papieża w Pałacu Apostolskim na Wzgórzu Watykańskim.

  Siedząc na tradycyjnym tronie papieskim, otoczony całą ceremonialną pompą, Jego Świątobliwość Pius XII przyjął sześciu ministrów i osoby towarzyszące z uśmiechem na twarzy. Powitanie było serdeczne, a wypowiedzi papieża krótkie. Cechowała go postawa dziedzicznego właściciela i rezydenta rozległych włości, udzielającego wskazówek nowo przybyłym i pragnącym się osiedlić w jego dziedzinach petentom.

  Europa – przypomniał Ojciec Święty – miała swoje chwile wielkości, gdy wspólna wiara ożywiała serca jej mieszkańców. Europa – podkreślił z naciskiem – mogłaby na nowo zyskać geopolityczne znaczenie, odnowiona i odświętnie wystrojona, gdyby udało jej się stworzyć nowe serce. Europa – oświadczył – mogłaby na nowo wykuć boską, wspólną i wiążącą wiarę.

  Ministrowie żachnęli się w duchu. Pius XII wskazał na największą trudność, przed jaką stanęła EWG w chwili narodzin. Słowa papieża kryły w sobie ostrzeżenie, że ani socjalizm demokratyczny, ani demokracja kapitalistyczna, ani perspektywa dobrobytu czy mistycznej „Europy” humanistów nie może być siłą napędową ich wymarzonego projektu. W praktyce ich nowej Europie brakowało garejącego centrum, najwyższej siły lub zasady mogącej związać ją w jedno i popchnąć do przodu. Ich Europie brakowało tego, co miał ten papież, czym był ten papież.

  Wygłosiwszy swoje orędzie, papież uczynił w powietrzu trzy krzyże jako tradycyjne błogosławieństwo papieskie. Kilku dyplomatów uklękło, kilku z tych, którzy zachowali postawę stojącą, skłoniło głowy. Nie byli jednak w stanie podzielić wiary papieża w kojący balsam Boga, którego był Namiestnikiem na ziemi, lub uznać, że ten balsam to jedyny czynnik spajający, który mógł uleczyć duszę świata. Ale nie potrafili przyznać się do tego, że same traktaty gospodarcze i polityczne nie są w stanie spoić serc i umysłów ludzkości.

  Patrząc na kruchą postać starca, mogli jedynie zazdrościć temu samotnemu dostojnikowi na papieskim tronie. Albowiem – jak to później ujął Belg Paul-Henri Spaak – stał on na czele globalnej organizacji, lecz był kimś niż jej obieralnym reprezentantem. Był posiadaczem jej mocy. Był jej środkiem ciężkości.”

  Z okna prywatnego gabinetu na trzecim piętrze Pałacu Apostolskiego Ojciec Święty patrzył, jak na dole architekci nowej Europy wsiadają do swoich limuzyn.

  Jak Wasza Świątobliwość myśli? Czy ich nowa Europa będzie na tyle silna, by powstrzymać Moskwę?

  Pius odwrócił się do swego towarzysza, niemieckiego jezuity, długoletniego przyjaciela i spowiednika.

  Marksizm pozostaje nadal wrogiem. Ale teraz Anglosasi mają inicjatywę.

  Przez Anglosasów papież rozumiał anglo-amerykański establishment polityczny.

  Ich Europa zajdzie daleko i zajdzie szybko. Ale największy dzień dla Europy jeszcze nie zaświtał.

  Jezuita nie nadążał za myślami papieża.

  Jaka Europa, Wasza Świątobliwość? Największy dzień dla czyjej Europy?
  Dla tej Europy, która się dzisiaj narodziła – odparł papież bez wahania. – A w dniu, w którym Stolica Apostolska zostanie wprzęgnięta w nową Europę dyplomatów i polityków – dodał – w Europę z centrum w Brukseli i Paryżu – tego dnia na serio zaczną się kłopoty Kościoła.

  I odwracając się znów ku limuzynom opuszczającym plac św. Piotra, papież dokończył:

  Nowa Europa będzie miała swój skromny dzień. Ale tylko jeden jedyny.”

  http://www.proroctwa.com/Dom-smagany-wiatrem.htm

  1. czy nadaję się na Głos Polski czy nie…. wciąż walczę o uznanie czytelników, niczym na castingu

   Z mojej perspektywy nie ma czegoś takiego jak Głos Polski, są tylko głosy poszczególnych Polaków. Każdy z nas bowiem jest Kosmosem samym w sobie, symfonią boskich możliwości kreacji. I każdy kreuje swój indywidualny projekt, gdyż każdy osobny człowiek jest pełną wersją Ojca.

   Oczywiście są też cele wspólne. Ale każdy przejawia go na swój indywidualny boski sposób.

   Pierwszą część snu odczytuję jako ostrzeżenie przed hologramami, którymi Kapelusznicy będą próbować Cię kontrolować. Blogerzy alternatywni poddawani są niezwykle silnym zdalnym manipulacjom, przekierowaniom, podpięciom i zwodzeniom. Nie ugrzęzną jedynie istoty mające silny związek z Matką Ziemią i naszym Świętym Gajem. Ty jesteś chroniony, ale uważać trzeba 🙂

   1. No tak…

    Ale co to „folkistyczna wersja bajki”? ja do dziś nie znałem tego słowa – a tu naglę patrze w google, co oznacza? A oznacza jakieś żydowskie stowarzyszenie o silnie nacjonalistycznych poglądach.
    I skąd to?
    Połączenie świata wilków z Berlinem przez bibliotekę (mieszcząca się poza światem wilków) ?

   2. Twoja interpretacja to tylko połowa jabłka z „drzewa wiadomości dobrego i złego” 😉

    We śnie jest bowiem „folkistyczny”, nie „fołkistyczny”. Trop Berlina jednoznacznie wskazuje przede wszystkim na tę wersję interpretacyjną. Popatrz tutaj:

    https://www.google.pl/search?q=volk&oq=volk+&aqs=chrome..69i57j0l3.7790j0j4&client=ms-android-tmobile-pl&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#xxri=0

    Czy te grafiki nie przypominają Ci czegoś?… 😉 😛

    A Berlin/Kopanica jest nasza. Słowiańska. Wkrótce (45 lat) przestrzeń tak się zakrzywi, że polskie miasto Berlin/Kopanica ponownie wróci do Polski ❤

    Wiem, że wielu nieźle się podkurzy, czytając to, ale tak będzie 🙂

    (Tak nawiasem, jesteśmy pierwszymi Polakami, którzy po tysiącleciach informują o tym NaRÓD! 😀 )

    Czekam na Twój sen o polskiej Ukrainie 😉 😀 🔆

  2. Całe wschodnie Niemcy to ziemie rdzennie słowiańskie i nam zagrabione. I w końcu wrócą do macierzy.

   1. ziemie wrócą do macierzy
    to się w końcu nam należy

    🐂

 6. Masz rację! zdecydowanie było to słowo folkistyczny. Nawet pomyślałem po przebudzeniu, że to brzmi jak volkswagen – jak wersja narodu 😛

  grafiki ciekawe – felga wygląda jak kolowrat i na dodatek wilki…

  Wilcza wersja historii 🙂

  1. Tak, nieprzypadkowa zbieżność słów: niem. das Volk (lud, naród) 👪 i ros. wołk (wilk) 🐺 🙂

   1. TAW, jesteś Wielki, ale to chyba wiesz.
    Będzie się działo, cały czas tak myślę – ziemie Wieletów-Wendów, Łużyczan… w jednej Rodzinie.

   2. Wielki to był Kazimierz.
    Bo chazarów sprowadził… 😉

 7. Konstytucja kwietniowa z 1935 r. jest jedyną obowiązującą. Ta z 1997 r. jest bezprawna, bo nie odwołuje się do tej z 1935 r. i nie ma na jej końcu zapisu, że traci moc konstytucja z 1935 r. I co za tym idzie cały PRL i III RP aż do dziś to są władze bezprawne. I nasze członkostwo w eurokołchozie też nie ma mocy prawnej, bo zostało podpisane przez bezprawny rząd Leszka Millera w 2004 r.

 8. TAW napisał: „Wielki to był Kazimierz.
  Bo Chazarów sprowadził…”
  No i mamy problem. W moich oczach ostatniego z Piastów trudno nazywać Wielkim. Wielkim, to on był dla tych, którym skarbiec polski, nadzór nad kopalnictwem i handel powierzył. Przyjmują i ściągając swoimi traktatami, nieprzyjaznych Słowianom żydów z zachodu i wschodu nadał im szereg przywilejów (od traktat kaliskiego począwszy). To Żydzi nazywają Kazimierza swym królem – Wielkim. Prawdziwe jest na pewno stwierdzenie zastał Polskę Polską a zostawił żydowską, a nie to że zastał drewniana a zostawił murowaną.
  Paradoks.
  Nie mając męskiego potomstwa, wyznaczył na swojego następcę króla węgierskiego Ludwika, pomimo iż żyło wielu Piastów mazowieckich, a dynastia mogła kontynuować władzę. To był też jeden z faktów, który bezsprzecznie doprowadzić do utraty suwerenności przez nasze państwo. Na łożu śmierci Kazimierz dokonał karygodnego aktu darowania ziem: Sieradzkiej, Łęczyckiej i Dobrzyńskiej wraz z szeregiem grodów Kaźkowi Słupskiemu.
  Nasza historia musi zostać odkłamana, a informacje tera podawane wyważone. Pozdrawiam

  1. Z przekąsem to oczywiście napisałem 😉 To była prowokacja intelektualna, brawo za czujność 😉

   Tak, ale upadek naszego, dumnego ongi, Narodu rozpoczął się już dużo, dużo wcześniej. To nie kto inny, jak Chrobry kazał palić pisane głagolicą, bukwicą i runicą lechickie kroniki i słowiańskie wedy. To nie kto inny, jak Mieszko poddał kraj w niemiecko-rzymsko-gadzią niewolę. To nie za kogo innego, jak za Króla Ziemowita zaczęły być budowane w kraju pierwsze cerkwie (obrządek wschodni). To nie za kogo innego, jak za króla Koszyszko (zwanego Piastem) doszło do pierwszych chrztów lokalnych książąt w 845 roku.

   Itd., itp.

   1. Drogi TAW,
    przez naszą Ziemię przeszło wiele nieprawości.
    Wszystko trzeba powiedzieć, zrozumieć i oczyścić dla chwały młodego pokolenia Słowian.

   2. Ewolucja świadomości Słowian.
    Bo świadomość Słowian też ewoluuje 🙂
    Wywołam burzę, ale czas to jasno powiedzieć:
    niektóre wedy są już po prostu nieaktualne.
    Bo parametry przestrzeni się konfigurują 💚

 9. W Holandii się gotuje. Nie pozwolili Turkom zrobić wiecu w związku z referendum w sprawie zwiększenia uprawnień Erdogana i doszło do zamieszek w Roterdamie. Wprowadzili stan wyjątkowy. Wilders zapowiada, że jak dojdzie do władzy to zamknie granice Holandii.

  1. We Włoszech też było spotkanie policji z grupami młodych prawicowców. Dzieje się, a prawo szariatu ” na wokandzie” w Radzie UE.

 10. TAW: „….niektóre wedy są już po prostu nieaktualne.
  Bo parametry przestrzeni się konfigurują”
  – przestrzeń zmienia się co 2650 lat, masz rację TAW i to się stało.
  Z mojej strony burzy nie ma i nie będzie. Przeszłość traktuję racjonalnie, na „zimno”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s