Klatki są schowane za drzewami. Wypuszcza jeden człowiek. Doświadczeni myśliwi od razu powinni zauważyć, że ptaki nigdy nie latały. Normalnie bażant lata nisko, nad drzewami. Te są wyrzucane i szybują w górę, bo wcześniej w klatkach nie mogły tak latać.

Pierwszy raz mogą się wzbić wyżej, przez co są łatwym celem – i od razu dostają kulkę.

– To jest niehumanitarne i nie ma nic wspólnego z łowiectwem. To jest kłusownictwo i strzelnica, tylko za duże pieniądze. Poza tym na strzelnicy jest trudniej trafić do rzutki, niż tu do bażanta – ocenia były pracownik Ośrodka Hodowli Zwierzyny w Grodnie pod Toruniem, gdzie 11 lutego 2017 r. minister ochrony środowiska Jan Szyszko sobie „zapolował”.

OHZ w Grodnie jest tak naprawdę tak zwanym ośrodkiem hodowli zwierzyny, gdyż tam nie hoduje się bażantów, lecz je kupuje z przeznaczeniem na tak zwane polowania, które są niczym innym niż zwykłą niehumanitarną egzekucją na niemających żadnej szansy ucieczki zwierzętach.

Całość wstrząsającej relacji z „polowania” ministra czytaj na:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,WP-ujawnia-skandaliczne-polowanie-Szyszki-500-bazantow-wyrzuconych-pod-lufe,wid,18721210,martykul.html

 

Reklamy

39 myśli w temacie “Minister Szyszko ciężko kłusuje na przegraną PiS-u w 2019 r.

  1. Chłopie, gdzieś Ty bywał, skoro nie wiesz? 😉 Przecież już wszystkie polskie wiosenne Jaskółki odkąd spłynął śnieg furkocą, że wybory 2019 wygra premier Kukiz oraz partia Słowian 🔆 🌳 🌻

   1. Naprawdę nie wiem, kto wygra w 2019 roku. Ciekawi mnie też 2023 rok (wybory). A kiedy Komnata Zapisków ukryta podobno w Gizie zostanie wreszcie otwarta?

   2. To pierwsze zdanie, to był żart 😉

    2023 to pieśń przyszłości, 2019 to konkret.

    Na Gizie i na całym Egipcie swe potężne gadzie łapsko trzyma Hameryka. A tam się teraz gotuje. Ogarniajmy ten kraj dobrymi myślami, by szło tam ku prawdzie i Życiu. A wówczas i Giza uwolniona będzie 🔆

   3. By tak było musimy jednak zjednoczyć wszystkie siły, nie tylko w Polsce.

   4. Byłoby dobrze gdyby tak było, ale ostatnio Liroy się pokłócił z Kukizem. Poszło o start na prezydenta Warszawy. Liroy chciał, aby Kukiz wystawił jego, a Kukiz mu że nie będzie mu mówił co ma robić. Na to Liroy zagroził, że jak go nie wystawi to założy swój komitet i wystartuje pod szyldem Liroy’19. Oj będzie ciekawie. A wczoraj w Warszawie protest feministek. Pisowski minister morduje bażanty, a feministki domagają się prawa do mordowania dzieci. Jedni i drudzy siebie warci.

   5. PiS też się rozpadnie, bo mam info od kota z Nowogrodzkiej, że rośnie głębokie niezadowolenie i wewnętrzny „spisek” wobec Prezesa Wszystkich Prezesów…

    „Spisek” ujawni się pół roku przed wyborami.

   6. W nawiązaniu do wypowiedzi TAW, pozwolę się z Wami podzielić krótka oceną dotychczasowego uczestnictwa Polaków w wyborach parlamentarnych w Polsce.
    Wybory parlamentarne 1989 – 62,70% (25,31% w drugiej turze)
    Wybory parlamentarne 1991 – 43,20%
    Wybory parlamentarne 1993 – 52,13%
    Wybory parlamentarne 1997 – 47,93%
    Wybory parlamentarne 1997 – 47,93%
    Wybory parlamentarne 2001 – 46,29%
    Wybory parlamentarne 2005 – 40,57%
    Wybory parlamentarne 2007 – 53,88%
    Wybory parlamentarne 2011 – 48,92%
    Wybory parlamentarne 2015 – 50,92%
    W referendum konstytucyjnym w 1997 r. frekwencja wyniosła 42,86 % ( wg mnie nie powinna zaistnieć obecna Konstytucja).
    W referendum akcesyjnym do UE w 2003 r., frekwencja wyniosła aż 58,85 % ( katastrofa). W wyborach do Parlamentu Europejskiego w roku 2004 wzięło udział 20,87 % uprawnionych, w 2009 r. – 24,53 %, w 2009 r. 24,53 %, w 2014 r. – 23,83 % – i na podstawie tej frekwencji można wywnioskować, że około 24 % głosujących to ludzie proUE, działający w ramach układów wolnościowo-liberalnych oraz element lewactwa i dzendyryzmu/zamordyzmu.
    W Polsce lata 1990-2005 to okres narastającej absencji wyborczej, a wielu znawców tematu szukało przyczyny zobojętniania wyborców w Polsce. Czy niska frekwencja wyborcza może świadczyć o delegitymizacji systemu?
    Jak się okazało w praktyce i co wynika z obecnych przepisów prawa wyborczego nie ma żadnego progu minimalnej frekwencji, który wymagał powtórzenia/ ogłoszenia drugiej tury wyborów. Na dzień dzisiejszy Państwowa Komisja Wyborcza nie ma również obowiązku podania przyczyn niskiej frekwencji wyborczej.
    Moim zdaniem, nie słuszne jest twierdzenie jakoby polska świadomość polityczna była niska.
    Gdyby rzeczywiście tak było, obywatele wrzucaliby kartki do urn automatycznie, wyłącznie z poczucia obowiązku.
    Tak się jednak nie dzieje, a o decyzji wzięcia udziału w głosowaniu wyborcy decydują nad wyraz świadomie, bo na podstawie stosunku do polityki.
    TAW, życzę dobrej rozmowy z MJ.
    Sława Słowianom i siła jest po ich stronie.

   7. Do tego jeszcze bardzo długa droga. Ale, co się łodwlece, to nie łuciece… 😀

    (Żeby była jasność, mnie jakakolwiek forma władzy jednego człowieka nad drugim w ogóle nie interesuje, gdyż jestem głęboko przekonany, że wszelka władza jest uzurpacją.)

   8. Oj, ta partyja ostro pracuje na to, by ostatecznie polec na polu niechwały 🙂
    Najpierw obowiązkowe szczepienia i promocja banderyzmu, potem „reformy” oświaty, niewywiązanie się z obietnic dla frankowiczów, niszczenie ostatnich dobrych rolników, rozbijanie się po ulicach limuzynami. A teraz przygotowanie do całkowitej likwidacji drobnego rolnictwa (zakaz wypuszczania z kurników drobiu i robienie ustawy o areszcie dla „zabójcy” własnego świniaka), przygotowywanie podatku dla televidzooglądaczy, no i coraz szerzej wychodzące na świat afery odbytnicze na samej górze.

 1. Ten właśnie odrażający stan swoistego emocjonalnego upojenia bezrozumnym mordowaniem kompletnie bezbronnej, pięknej zwierzyny cierpliwie hodowanej w tym właśnie celu charakteryzuje potomków wiadomych kosmicznych agresorów, będących od lat członkami stowarzyszeń łowieckich. Naziści w ten sposób gościli wielokrotnie na ziemiach polskich, będąc ówcześnie zaproszani na wiadome polowania rodzimych notabli, pradawny sport dla wysoko urodzonych elit i masonerii. Aby zrozumieć zimnokrwisty, hybrydowy gatunek ( pozbawiony ludzkiej empatii ) należy dotrzeć do prawdziwych archeologicznych źródeł odczytanych z glinianych tabliczek odnalezionych w bibliotece sumeryjskiego władzy Assurbarnipala i przeczytać kim byli i co sobą przedstawiali wiadomi upadli bogowie lakonicznie opisani w Biblii. Polecam yo między innymi opisane dzieł stworzenia jako dosłownie kosmiczna jazda bez trzymanki, pozwalająca nieco bardziej zrozumieć oblicze naszej chorej rzeczywistości rozgrywanej przez ich potomków –> https://publicdisorder.wordpress.com/2011/08/11/zaginiona-ksiega-enki-zecharia-sitchin-e-book/

  1. Skoro każdy coś wprowadza, to my wprowadzimy Prawo Kopne – dla zrównoważenia 😀

   1. Widac wyraznie, jak euromarksisci maja nasrane pod czaszkami. No tak, ale co spodziewac sie od hybryd antyludzkich. Jedyna nadzieja w Niemcach, ze sie obudza i skopia pupe nachodzcom i eurosodomitom. My dzieki Swarogowi mamy rzeke Odre, kiboli i jeszcze w miare solidne odruchy obronne zakodowane w DNA.

    <https://www.youtube.com/watch?v=diJCFSpVtfA

  2. „… obserwując … zachowania parlamentarzystów europejskich, trudno nie nabrać wątpliwości do parlamentaryzmu, podobnie jak wątpliwości, a nawet wstrętu do demokracji. Jak jeszcze w głębokiej starożytności zauważył nie byle kto, bo sam Arystoteles – „demokracja to rządy hien nad osłami”.
   – wypowiedź Stanisława Michalkiewicza dotycząca innej kwestii, ale i w tym temacie, również można uznać za celną.

 2. Devingo- super, ale się uśmiałam- to jest właśnie jak chłop kiecki nosi 😉
  Devingo DZIEKUJĘ za solidny wyklad o genetyce i krwi- pojęcie zależności genetycznej, krzyżowanie, mieszanie krwi i genow jest poniekąd kluczowe w pojęciu chociażby kontrolowanego i zaplanowanego napływu uchodźców- to miało wiele wymiarów, które my już znamy! Temat krwi-ostatnio pojawił sie taki rzut niemalże we wszystkich alternatywnych źródłach – dyskutowano o krwi miesiączkowej tzw. księżycowej i jestem przekonana, że to jest kolejny kontrolowany impuls naszej pobudki- Twój wykład, wcześniej spostrzeżenia ARKONY mi to uzmysłowiły, tym bardziej wyraźny akcent wewnętrzny u mnie nastąpił po tym jak przed szkołami ponadgimnazjalnymi pojawiły się busy do poboru krwi od młodzieży- nawet szkoły z automatu dały usprawiedliwienie tegoż dnia!! Kościoły dają energetycznego kopa gadostwu- to cóż można powiedzieć o szkołach, gdzie się już uczy szczątkowo, a zalewa godziny lekcyjne wszystkimi dostępnymi formami strachu typu testy, sprawdziany, kartkowki- nikt nie przestrzega regulaminu szkół o ilości dziennych możliwości przesłuchań, tortur, męki dzieci- bywa, że w jednym dniu są 2 sprawdziany i kilka kartkówek!! Tam dopiero jest tzw. stół szwedzki- dzieci, mlodzież jest wręcz wydojona na żywca z energii za pośrednictwem i przyzwoleniem ,, nieświadomych marionetek nauczycielami zwanymi” ( oczywiście są pozytywne wyjątki wśród posłusznych zaprogramowanych w tym celu technik i narzędzi )! Do wszystkiego dokładają się nieświadomi RODzice wymagając od swych pociech więcej i więcej! Dlatego bardzo ważna jest informacja, wiedza o praktycznie wszystkich ich wielopoziomowych manipulacjach – ostatnio u nas bynajmniej zapadła moda i jest to finansowane przez samoRZĄDY na mammografię piersi- wiele kobiet otrzymalo wyniki pozytywne po czym okazuje się, że nie ma żadnego raka, a pierś nadruszono wycinkami i są problemy!! Szpitale to kolejny stół i temat rzeka, ale należy się informować, wspierać, uspokajać w celu osiągnięcia bardzo potrzebnego i strategicznego spokoju!!

  1. Tak, trzeba ogłosić Słowiański Bojkot Szkół jako antysłowiańskich

   Obozów Koncentracyjnych Kodowania Słowian Strachem, Lękiem i Stresem!

  2. Za Elaszką – przestrzegam przed mammografią – robi więcej szkody niż pożytku, wycofywane na zachodzie.
   W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proponuję diagnostykę poprzez zdanie krwi na CA 15-3 – marker rak piersi i jajnika.
   Badanie krwi do 35 zł.
   Jak grzyby po deszczu wyrastają fundacje zajmujące się tymi badania i krążą po POLSCE, w mammobusach z odrzutu na zachodzie.

   1. Po prostu trudno uwierzyć- wychodzę z domu, a tu pod sklepem stoi …… MAMMOBUS !!!

 3. SĄDZĘ, że ten felieton jest jego zapowiedzią:

  ,,Większość z tych młodych ludzi, o których tu piszę, to ofiary szantażu. Od lat jest on stosowany w szkołach mających zdeformowane aspiracje statystyczne.
  A może po prostu ci młodzi ludzie zostali oszukani? Być może są ofiarami systemu, który karmi się ich młodzieńczym entuzjazmem. Od najmłodszych lat słyszeli, że trzeba mieć bardzo dobre oceny, jeżeli chce się coś osiągnąć. Jednak nikt nie interesował się, w czym są naprawdę dobrzy, co ich fascynuje, czy mają czas rozwijać swoje zdolności, realizować pasje i marzenia. Ważne było, czy realizują często absurdalne wymagania swoich profesorów, czy potrafią zapamiętać fragmenty znienawidzonej przez nich powieści, epopei albo innego ważnego dzieła literackiego, czy zapamiętali szereg wzorów matematycznych, zapewne niezbędnych do przeżycia w dzisiejszym skomputeryzowanym świecie. Dziś wchodzą w dorosłe życie z otyłością, bo siedzieli nocą wkuwając zadany im materiał i jedli z nerwów, albo z anemią, bo nie jedli ze stresu, albo ze skrzywieniem kręgosłupa, bo pochyleni siedzieli latami nad książką z astronomii zamiast unieść głowę i wpatrywać się w gwiazdy, z wadą wzroku, bo ich oczy nie znają horyzontu innego, poza tym, który otwiera się w oknie komputera. Natomiast pozostają ze świadomością porażki, bo szkoły, która była ich celem życiowym, nie ukończyli.

  Niektórzy mogą być zszokowani, inni zbulwersowani istniejącymi praktykami. Są jednak i tacy, którzy doskonale znają ten mechanizm. Chory system, rodzi patologiczne zachowania. Nauczyciel, który powinien być mentorem, staje się oprawcą. Może trochę przesadziłam? Przecież to tylko urzędnik wpatrzony w tabelki ze statystykami swojej szkoły.

  CHORY SYSTEM RODZI PATOLOGICZNE ZACHOWANIA
  Pomimo wielu lat spędzonych w szkolnych ławkach, w uczniach tli się jeszcze instynkt samozachowawczy. Dlatego rezygnują ze swojej szkoły i szukają innej, która ich przygarnie. Tam kończą swoją edukację, a egzamin maturalny zdają na tyle satysfakcjonującym poziomie, że mają szansę dostać się na wybrany przez siebie kierunek studiów.
  CAŁY FELIETON Magdaleny Waleszczyńskiej:
  http://prawy.pl/46992-rzucaja-szkole-przed-matura/

   1. Po wycince drzew w miastach i komercyjnym odstrzale symbolu polskiej przyrody – żubra Minister Szyszko wyciąga ręce po dęby z Puszczy Białowieskiej – jej najbardziej rozpoznawalny (obok żubra) symbol. Oficjalnie w Puszczy trwa odbudowa siedlisk i walka z kornikiem. W rzeczywistości w jednym miejscu, w krótkim czasie leśnicy wycięli 100 dorodnych dębów. Wiek niektórych z nich przekracza 90 lat. Minister po raz kolejny mija się z prawdą
    Według nieoficjalnych informacji nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej wystawiły na sprzedaż na portalach handlowych setki metrów sześciennych dębiny.
    Kilka miesięcy temu leśne patrole znalazły w Nadleśnictwie Hajnówka kilka dębów w wieku 100 lat, wyciętych niezgodnie z planem urządzania lasu oraz niezgodnie z planem zadań ochronnych Natura 2000. Wyciętych, stuletnich dębów nie wykazano w raportach z pozyskania drewna.
    http://puszcza-bialowieska.blogspot.com/2017/03/masowa-wycinka-debow-w-puszczy.html#more
    Szyszko już wkrótce pozna co to jest energia zwrotna!!!!

   2. Już widzę zdziwione gęby co poniektórych na widok wyniku wyborczego 2019!… Jak to możliwe? Przecież sondaże mówiły, że wygrywamy!…

    A z PrzRODą jeszcze nikt nie wygrał 🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳Choć gadziorki od milionów lat zawzięcie próbują…

    Ale będzie się działo… 🔆

    Dziękuję, Strażniczko Elaszko, za przypominanie tego tematu ❤ Duch Gaju Naszego Powszedniego Cię strzeże 🌳 🔆 🌲

   3. Zamiast wycinać jak nasz durny Szyszko – Łotewski milioner zrealizował w okolicach miasta Cēsis fantastyczny projekt. Wykupił 30000 ha lasu w pagórkowatym terenie, i zbudował «Miasto słońca», gdzie obowiązują odrębne zasady i ludzie prowadzą zupełnie inny tryb życia.
    Zgodnie z warunkami projektu, wszystkie domy, docelowo ma ich być 300, wzniesione zostaną z ekologicznie czystych materiałów. Przy każdym domu jest działka od 0,4 do 1,3 ha, z małym jeziorkiem i lasem.
    Wszystkie domy w Amatciems są zaopatrzone w kanalizację, elektryczność, bardzo szybki Internet. Domy i woda w nich ogrzewane są głównie geotermalnymi pompami. Zimą można dodatkowo ogrzać się przy kominku.
    Z okien każdego domu (z rzadkimi wyjątkami) nie widać innych domów. Osiągnięto to dzięki ukształtowaniu terenów, oraz rozsądnemu rozplanowaniu działek
    .
    W leśnym mieście zakazane są płoty. To ekologicznie czysta strefa ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami – po mieście swobodnie biegają sarny i inne zwierzęta, i nie należy stawiać im przeszkód. Dlatego też nie można tam trzymać psów podwórzowych, gdyż ich szczekanie może przestraszyć dzikie zwierzęta. Psy, według regulaminu osady, można trzymać w domach.
    „Idea zbudowania takiej osady przyszła mi do głowy, kiedy zrozumiałem, że chcę żyć we własnym, dobrze urządzonym domu, nad wodą, w malowniczym miejscu w lesie. Dlatego stworzyłem Amatciems, gdzie dzisiaj żyje moja rodzina – ja i moje dzieci i wnuki, moje przyjaciele i podobnie myślący ludzie, z podobnymi wymaganiami co do miejsca zamieszkiwania i środowiska. Przyznaję się, że na początku stworzyłem projekt z czysto egoistycznych pobudzeń – chciało się stworzyć komfortowe «środowisko życia» odpowiednie dla mnie. Wewnętrzne regulacje oparte są na doświadczeniu i przykładzie podobnych projektów w innych krajach, oraz na moim własnym poglądzie na pytanie, jak dobrze żyć w zgodzie z sąsiadami i przyrodą, nie zakłócać życia dzikich zwierząt. Te zasady są stworzone dla podobnie myślących do mnie ludzi, którzy nie uważają ich za restrykcje, ale promowanie ciszy i spokoju.[…]
    Moim celem jest zachować środowisko w niezmienionym stanie, o ile to możliwe. Koło trawnika zostawiam łąkę z dzikimi kwiatami, nie zamieniam jej w park. Połamane lub uschnięte drzewa zostawiam jako schronienie i pożytek dla dzikich zwierząt.[…]
    Strona projektu jest również w jęz. angielskim, można obejrzeć filmy, zdjęcia. http://amatciems.lv/

    Chciałabym tam zamieszkać,:D

 4. Również DZIĘKUJĘ <3- wreszcie poczułeś oddech STRAŻNICZKI, wiele osób , istot przepięknych nad Tobą czuwa- ENERGIA zwrotna- wysyłasz ją każdego dnia do każdego z nas- więc energia, którą w drodze zwrotnej otrzymujesz UMACNIA CIĘ NA PEWNO TO CZUJESZ 🙂
  Po tym jak na moim Świerku Mróweczki się zainstalowały, nie chcąc im przeszkadzać przeniosłam się za pozwoleniem oczywiście w objęcia naszego około stuletniego Dębu- przepiękny, olbrzymi, silny, mądry, kochający i właśnie ON wieczorem podpowiedział mi…, dlatego taka moja wieczorna aktywność nastąpiła ❤
  Od samego początku, czyli od chwili, kiedy szyszko z DRZEWAMI zadarł, czułam, że to się skończy dla nich nieciekawie , a gdy o lesie angielskim Wspomniałeś, Narni, Lwie, który jest zgodnie z przesłaniem LWEM SŁOWIAŃSKIM, i po tym jak wczoraj pokazała się informacja, że Sąd wyrokiem nie może zakazać wycinki Drzew w Puszczy Białowieskiej- GAJU NASZEGO SŁOWIAŃSKIEGO- wiedziałam, ze TWOJE przeslanie właśnie się WYPEŁNIA ❤

  1. Kochana Elaszko, no to w takim razie mamy Dębowy Światłowód do komunikacji pomiędzy nami! ❤ 🙂 💚

   To starosłowiański patent informatyczny 😀
   Nie syntetyczny, jak obecnie (ze zredukowanym, okastrowanym pasmem przenoszenia), lecz Organiczny 🌳 – szerokopasmowy: z możliwością przekazu na wielu gęstościach jednocześnie 🙂 🐋 🔆

   Masze Pramatki i nasi Praojcowie WŁAŚNIE TAK porozumiewali się z dowolnym miejscem w Kosmosie 😁 🔆 ⚡ 🌠 💫 💨 🌍

   1. Może z tydzień temu poczułam, że muszę wziąć mój zeszyt, gdzie zapisuje przekazy i mam poprosić drzewa o przekazanie MATUSZCE ZIEMI – Pierwotne Kody Źródła za pośrednictwem systemu korzeniowego- zrobiłam tak, bo SERCE mi podpowiadało, ze to jest BARDZO WAŻNE- teraz rozumiem znaczenie, ze to NATURY ŚWIATŁOwody ❤ DZIĘKUJĘ
    a teraz mam przesłać Tobie to, a TY wiesz co z tym masz zrobić

    <https://www.youtube.com/watch?v=_UQy9OBbDNo
    Pożegnalne przyjęcie gadów- spójrz jacy sztuczni, smutni- atmosfera, że ho, ho 😉
    Opublikowany 11 lut 2017 -Before Obama is humiliated by the actions of the bitchy Queen, his Queen does not look too pleased.
    <https://www.youtube.com/watch?v=7yr9pUJZHEM

   2. Dziękuję. Tego pierwszego filmu poszukiwałem od dawna. Został nagrany w Niemczech. W oryginale autor strasznie przeklinał z wrażenia 😉 Film pochodzi z wakacji chyba 2013 roku. Widziałem go natychmiast po jego ukazaniu się. Kilka dni później zniknął z sieci zablokowany przez Bundeswehrę pod pretekstem naruszenia tajemnicy wojskowej, co by wskazywało jednak na ziemską lub pół-ziemską proweniencję tego pojazdu.

    W każdym razie cieszę się, że autor zachował oryginał (?)… 😉 😀

    Co do Obamów, to pewnie jak zwykle się narażę, ale jakoś nigdy nie czułem, by byli reptilami. Michalina jest tu po prostu znudzona i zniesmaczona zimną i nieprzyjemną atmosferą – jak to na stypie bywa… 😉 😀

 5. Pan Tarasiewicz podczas wywiadu mówił, że wybrał się na spacer poza ciałem do białego domu. Zobaczył Obamę który poszedł na boisko grać w kosza, reptil który przy nim stał został przed wejściem (nie lubią energii radości itp.) Natomiast gdy zorientował się, że został wykryty zaczął trząść się ze strachu ;). Więc jak potężną siłą wewnętrzną musimy my dysponować ?:)

  PS. Byłem wczoraj na kolejnym bosym spacerze w lesie. Rozmawiając z PrzyRODą pokazał mi się obraz Białego Jelenia, który się troche iskrzył w okoliach rogów. 😉

  1. Mam kolegę z którym podczas rozmowy dowiedziałem sie, że jemu przed domem na chwilę zawisło metaliczne ufo, w kształcie podobne jak te. Nikt nie wysiadł, jednak rodzina jego była oczywiście przestraszona i „nie chciała mieć nic wspólnego z tym”. Po chwili uciekło.  2. Rozmawiając z PrzyRODą, pokazał mi się obraz Białego Jelenia, który się troche iskrzył w okoliach rogów.

   Cieszę się, że Las Birnam powoli wstaje z mar twych… 🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳 🙂

   Budzą się duchy dawno uśpione,
   one Albionu zdmuchną koronę…
   👑


   Gratuluję bosej 👣 konsekwencji! 🙂
   Wspieram Cię,
   Dzielny Woju Sławoju,
   bo sam chodzę prawie codziennie 🔆

  3. Dzięki za przypomnienie wizji Pana Krzysztofa, bo potwierdzałaby ona i moje wglądy, że Obamowie nie są jednak reptilami… 🙂 🔆

 6. TROSZKĘ się zdziwicie- ALEX JONES przedstawia kim sa OBAMOWIE:
  Michelle Obama IS A MAN – New Proof 2017! Documentary that proves without doubt that Michelle Obama is a man. Joan Rivers was murdered after publicly saying that President Obama is a closet homosexual and Michelle Obama is a man, Obama calls Michelle Michael, and Michelle has an Adam’s apple, the shoulders and hands of a man, and much more.
  <https://www.youtube.com/watch?v=F3JmbTjLB48
  <https://www.youtube.com/watch?v=n-VIrFr_0io
  a co do ochroniarza:
  <https://www.youtube.com/watch?v=vW9wN-Olf00

 7. To prawda- nie wierzymy we wszystko co prawdą na pozór się wydaje 😉 A co do Twoich TAW odczuć, to może być tak jak w tym przypadku poniżej przedstawiono- ze zaszła podmiana, wymiana na reptila, wszakże jest ogromna ilość filmików obrazujących – że oboje są niestety reptylami, a co do wyborów w Holandii- to też poniższy tekst wskaże, że doszło do fałszerstw- wszak oni łatwo się nie poddają, przecież pionki nie wiedzą, że ich guru ich zdradził i bezpiecznie gdzieś w zamian się zakotwiczył, wszak Wszechświat jest nieskończony:
  ,,Jednakże Północni Koreańczycy mówią, że Kim Han Sol przedstawiony jako kandydat na cesarza jest fałszywy, z inną twarzą od prawdziwego Kim Han Sol. Aby doprowadzić do swojego punktu widzenia, Korea Północna rozpoczęła zbroić pociski rakietowe, zdolne do uderzenia w amerykańskie bazy wojskowe w Japonii. Oni również, zgodnie z danymi japońskiego wywiadu wojskowego, rozmieścili 100.000 żołnierzy Korei Północnej, specjalnych sił zbrojnych, uzbrojonych w walizki z bronią jądrową, w japońskich miastach Nagoya, Osaka i Tokio.

  Ludzie stojący za Kim Han Sol, ze swej strony mówią, że Kim Jong Un jest tylko przykrywką dla rodziny Cabot z Szwajcarii i klanu Nabeshima z grupy Mitsubishi, która popiera Premiera Abe.

  Oczywiście obecna japońska rodzina królewska jest również fałszywa, ale fakt, właściwie zajmują tron, co daje im jakąś legitymację. To samo można powiedzieć o Kim Jong Un.

  Mówiąc o Japonii, walka o władzę tu także się nasila. Mafia Khazarian przekazała kontrolę nad japońskimi wyborami, potajemnie wykradli urządzenia do liczenia głosów do Son Masayoshi Softbank. Son kontroluje teraz Fortress Investment Group, która jest właścicielem (przez jakieś rzekome firmy) Musashi Engineering, manufaktury w Japonii, tzw liczarki (liczące maszyny) które potrafią kraść głosy wyborców .

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-02-15/why-is-softbank-buying-fortress-son-gets-brain-trust-for-deals

  Jest to ten sam Son (Masayoshi Son), który niedawno pojawił się, by odwiedzić Donalda Trumpa i spróbować go przekupić 100 miliardami dolarów, wartości pieniędzy Arabii Saudyjskiej.

  Wydaje się, iż ta oferta nie zakołysała Trumpem i jego wojskową/agencją zwolenników, aby zapewnić ochronę saudyjskich członków rodziny królewskiej, ponieważ Król saudyjski, 25 Książąt i 1500 doradców uciekło do Indonezji, według źródeł tamtejszych CIA. Można to częściowo potwierdzić w indonezyjskich wiadomościach medialnych, że król Salman przedłużył swój pobyt w Indonezji do 3 dni, rzekomo w celu „rozwoju turystyki bliskowschodniej w Indonezji.”
  Oznacza to, że również odłożył wizytę w Japonii, gdzie powinien wziąć udział w zgromadzeniu masonów, japońskie wojskowe źródła wywiadowcze potwierdziły. DLA PRZYPOMNIENIA
  Światowa masoneria zbiera się w Tokio w tym tygodniu, i potem wybiorą nowego Grandmaster (Arcymistrza ) świata, według japońskiego wojskowego wywiadu. Spotkania Masonów rozpoczną się w tym tygodniu, w podziemnym kompleksie niedaleko Tokyo Tower i zakończą się ostatecznym wyborem przywództwa w Sanno Hotel w dniu 25 marca, źródła mówią.

  Japońskie wojsko również wyśledziło ostatnie nieudane ataki bio-broni w Tokio, w Centrum Kontroli Chorób i Prewencji w Shinjuku i ich siostrzanym zakładzie w Prefekturze Saitama.

  Te i inne próby terroryzowania świata przez Khazarians, z jądrowymi i bio-broniami zostały zatrzymane po po tym, jak mapa wszystkich izraelskich jądrowych obiektów została opublikowana i zagrożono, iż wszystko zostanie zestrzelone, źródła Mosadu powiedziały.

  Presja na Izrael i na aktualnie odpowiedzialny mafijny rząd Khazarian została zastosowana w zeszłym tygodniu przez armię amerykańską i rząd rosyjski, źródła Pentagonu mówią.”

  SFAŁSZOWANIE WYBORÓW MA NA CELU WYWARCIE PRESJI NA FRANCUZÓW !!!!! Ale nic już nie zmieni WYNIKU KOŃCOWEGO !!! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s