„London Times” donosi, że grupa kardynałów, którzy wspierali papieża Franciszka, jest obecnie niezadowolona z jego pontyfikatu i chce, żeby ten zrezygnował i został zastąpiony przez kardynała Pietro Parolina. Jak twierdzą, zmiany przeprowadzane w kościele przez Franciszka mogą doprowadzić do „nowej schizmy”, bardziej szkodliwej niż reformacja.

Włoski pisarz Antonio Socci twierdzi, że istnieje w Watykanie frakcja kardynałów, którzy poparli kandydaturę Jorge Mario Bergoglio po abdykacji Benedykta XVI, a teraz chcą, aby Franciszek zrezygnował. Powodem tego ma być ich obawa przed zbliżającą się schizmą.

Wielu kardynałów, którzy głosowali na niego jest bardzo zmartwionych…wspierali oni jego wybór i towarzyszyli mu jak dotąd, nigdy nie odcinając się od niego (…) teraz chcą użyć siły perswazji, by przekonać go do emerytury – powiedział Socci.

Kard. Pietro Parolin, ur. 1955  (fot. CNS/Jorge Silva, Reuters) 

Cztery lata po abdykacji Benedytka XVI i wyborze na nowego papieża Bergoglio sytuacja Kościoła Katolickiego stała się niepewna, stoi on na krawędzi schizmy, która może być bardziej odczuwalna niż rozłam zapoczątkowany przez Lutra.

Socci twierdzi, że grupa dwunastu kardynałów będzie usiłowała wpłynąć na Franciszka, od liczebności tej grupy ważniejsze jest jednak, jakie dokładnie pozycje zajmowaliby „buntowniczy” kardynałowie.

Całość czytaj na:

http://wolnosc24.pl/2017/03/04/bunt-w-watykanie-kardynalowie-chca-abdykacji-papieza-franciszka-jego-polityka-doprowadzi-do-schizmy/#

 

61 myśli w temacie “Bunt w Watykanie! Kardynałowie mają już nowego papieża

 1. Bardzo ostry temat o watykanie. ja jetem nastawiona pozywnie i mysle pozytywnie. poczekam na wlasciwe zakonczenie tego wszystkiego

  1. WATYKAN zostanie ZMIECIONY z powierzchni Ziemii przez nomen omen paradoksalnie rękami UE (uni islamskiej)
   Szaleństwo! – skomentował poseł Dominik Tarczyński, który wziął udział w debacie o zgodności prawa szariatu z Europejską Konwencją Praw Człowieka, wykazując podczas dyskusji, że prawo szariatu jest sprzeczne ze wspomnianym dokumentem.

   Zgodnie z prawem szariatu człowiek nie ma prawa mieć innego wyznania niż islam. Nie ma prawa być nawet ateistą. Jeżeli natomiast zdecyduje inaczej, skazuje się na śmierć cywilną (otwarcie sukcesji po nim) a także – fizycznie – na karę śmierci.

   http://prawy.pl/47160-rada-europy-debatowala-o-zgodnosci-prawa-szariatu-z-europejska-konwencja-praw-czlowieka/

   WYJAŚNIENIE: Nomen omen. Zwie się Lejb, czyli Lew. On jest prawdziwym królem, bogaczem pełną gębą, krezusem, potentatem, milionerem.

   Przykładowe użycie:
   ,,To wielcy potentaci. A każdy z nich chciałby drugiego prześcignąć, przeskoczyć, połknąć, zjeść z kopytami, gdyby tylko mógł. A każdy pcha się do góry. Stara się naśladować tego prawdziwego, wielkiego potentata, tego lwa wśród zwierząt. Z wyrazu waszych twarzy poznaję, iż wiecie już, kogo mam na myśli… Tak właśnie brzmi jego imię. Nomen omen. Zwie się Lejb, czyli Lew. On jest prawdziwym królem, bogaczem pełną gębą, krezusem, potentatem, milionerem.”
   https://dobryslownik.pl/slowo/nomen+omen/212579/1/92333/

   1. Pisałem już w grudniu, że rok 2017 będzie Początkiem Końca wszystkich religii na planecie 🙂

    Matrix udławi się własnym obłędem…

   2. Przybiłam słowiańską pieczęć celem potwierdzenia TWOJEGO JASNOWIDZENIA ❤

 2. Czyli schizma coraz bliżej. A UE też się sypie. Merkel właśnie ogłosiła, że będą robić „Europę dwóch prędkości”, czyli gorszy i lepszy sort. To jasne, że UE musi w tej sytuacji upaść. Piękne czasy nadchodzą. Koniec ZSRE i koniec kościelnych manipulacji.

  1. W moim umyśle UE już dawno nie istnieje. Myślę o niej jak o snującym się po salonach cuchnącym trupie.

   Co do Watykanu, jak ujawnią, co tam trzymają pod podłogą, Polacy pospadają z krzeseł…

   1. Banda pasożyt/dów rozpada się 🙂 Chwała wielkiej słowiańskiej Polsce!

   2. TAW co do UE mam tak samo, to przecież nie jest żadna unia wolnych krajów, ale nazistowska Rzesza pod wodzą Merkel.
    Co do Watykanu to bardzo dobrze, że prawda wreszcie wyjdzie na jaw, żal mi tylko tych których to najbardziej dotknie, tych mocno wierzących i zaangażowanych w watykańskie kłamstwa.

   3. Drogi TAW,
    podana przez Ciebie informacja o buncie w Watykanie,
    to potwierdzenie awarii energetycznej KK, o której dawno już wspominałeś.
    Dwie szybkości, cha, cha.
    Przecież ta Europa, która uważa się za wygraną, jest przegrana , bo popełniła falstart.

   4. Informację o buncie 👊 mamy dzięki Drogiej nam wszystkim Elaszce 🌹, za co jej tu publicznie dziękuję ❤

   5. No i niech walcza o wladze miedzy soba.A co to nas obchodzi i tak dosyc energi i sokow wyciagneli z ludzkosci . Walcza o wladze i o to by nie upadli,dla nas to dobrze.I po co sie tym martwic.

   6. Mam pytanie, czy jest Pan/Pani jasnowidzem? Bo wiele przepowiedzieliście bezbłędnie w artykułach nawet rok przed wystąpieniem tych wydarzeń.

   7. 1) Jestem facetem. 2) To są jak najbardziej NATURALNE zdolności czesania przestrzeni, które się w sposób jak najbardziej naturalny uaktywniają u wszystkich istot, które nie gwiazdorzą, lecz po cichu, codziennie i nieustannie nad sobą pracują. Nie nazywam tego jasnowidzeniem, bo jasnowidze gówno widzą, skoro nie potrafili dotąd ukoić polskich niepokojów, JEDNOZNACZNIE INFORMUJĄC POLAKÓW, ŻE NOWYCH WOJEN NA PLANECIE ZIEMIA JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDZIE. Podczas gdy ja takową informację posiadam już od sierpnia 2014:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/08/28/militarnej-wojny-nie-bedzie-pod-tym-wzgledem-polska-jest-chroniona-wojna-z-polska-odbywa-sie-na-duzo-bardziej-subtelnych-poziomach/

  2. Ja też myślę podobnie o UE, ale po prostu jestem niecierpliwy i chciałbym, żeby ta okupacja się wreszcie skończyła. No, ale niestety zanim się ten twór rozleci to jeszcze trochę potrwa.

 3. A propos najbliższych kobiecych manifestacji i strajków …
  Drogie Panie masowo wyrażajcie swój stanowczy protest przeciwko przymusowym szczepieniom Waszych dzieci i wnuków. Nawet Ojciec Tadeusz Rydzyk stanowczo sprzeciwił się i ostrzegał przed przymusowym szczepieniom dzieci i dorosłych. Swoją BEZPRECEDENSOWĄ wypowiedzią i jasno wyrażonym w tej sprawie stanowiskiem nazwał ten żałosny proceder GRZECHEM i JAWNYM BEZPRAWIEM, co zostało zarejestrowane w audycji Radia Maryja przeprowadzonym na temat przeprowadzanych w Polsce przymusowych szczepień dzieci wbrew woli ich rodziców. Wypowiedź ta została użyta, abyśmy my Polacy przeciwstawili się stanowczo tym żałosnym praktykom i RAZEM z lekarzami i wakcynologami skorzystali z klauzuli SUMIENIA w celu przeciwstawienia się szczepieniu noworodków i małych dzieci groźnymi dla ich zdrowia szczepieniami zawierającymi zagrażające ich zdrowiu i życiu substancje ( związki rtęci, aluminium, glifosaty, formaldehydy, OBCE DNA, ect ).
  Teraz już żaden ludzki sąd nie może ingerować w klauzulę sumienia, chroniącą zdrowie i życie mały dzieci, a tym bardziej jeszcze zezwalać popieranie przeprowadzania wbrew zapisom konstytucji i zdrowemu rozsądkowi finansowania ze środków publicznych doświadczeń wakcynologicznych na młodych Polkach w przypadku zaordynowanej doświadczalnej serii szczepień przeciwko HPV.
  PODAJCIE DALEJ…

  1. O to właśnie im chodzi, żeby protestować i wysyłać negatywną energię. Wystarczy informować, nauczać i nie szczepić. Nie karmić gadów naszą negatywną energią i po kłopocie 🙂

   1. Tak jest! Prosty patent na Wielką Pobudkę Słowian: NIE DOKARMIAĆ GADA.

    Zagłodzić go. I sam odejdzie.

    Chronić boskie DNA słowiańskiego Narodu Wybranego przed gadzimi szczepionkami. Wystarczy MIEĆ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ LEKARZOWI:

    „NIE ZASZCZEPIĘ MEGO DZIECKA! Niech pan zaszczepi własne – będzie równie mądre, jak pan”.

   2. Dokładnie. Ja tak zrobiłem z miesiąc temu – spotkałem dobrego znajomego mojego dziadka, zaprosił mnie do domu to mu powiedziałem o tych szczepieniach i powiedział, że przekaże córce która ma małe dzieci informacje o artykułach na ten temat w Warszawskiej Gazecie, o stowarzyszeniu STOP NOP i o toksycznych związkach w szczepionkach. Mam nadzieję, że jego córka to zrozumie i nie będzie truć swoich dzieci. W każdym razie ja już na to wpływu nie mam. Tak powinniśmy działać zgadzam się z Martą.

   3. Dokładnie tak Kochani, informujmy, wspierajmy, służmy dobrą radą.

    Nie warto wdawać się w różne dziwne dyskusje na forach, gdzie rzuca się niewybrednymi komentarzami, obraża się ludzi. Gadom właśnie o to chodzi, o nasze złe emocje, frustracje, gniew. Wystarczy dobra informacja, dusza sama znajdzie drogę.
    Miłości moi mili 💓😘

  2. Faktem jest, że kobiety są bardzo zmanipulowane, niemniej wychwalanie Rydzyka za jego niby zasługi w obronie szczepionych jest fikcją. Zrobił tak, bo był postawiony pod ściana po poprzedniej audycji, w której wysoki urzędnik państwowy z partii współpracującej z nim wychwalał szczepionki.
   Po tej audycji był tak szeroki odzew społeczny potępiający propagandę szczepionkową oraz głosy o wstrzymaniu wpłat na RM, że ojczulek nagle zmienił front.
   Jeśli tak naprawdę jest przeciw szczepionkom, to by nie dopuścił do pierwszej audycji, albo gdyby już trwała, to by zadzwonił jak w drugiej i potępił szczepionkowców.
   W tym wypadku były to tylko próby wybadania oporu społecznego w tym temacie. Na szczęście społeczeństwo się budzi i pozytywnie zareagowało.

 4. Co do możliwej schizmy z głównego powodu niezrozumienia (kolejnego faktu braku prawdziwej wiedzy), to POLECAM wszystkim prześledzenie wykładu na temat nazwy osoby Boga i szatana, których to znamiennych różnic w nazewnictwie doprawdy wielu z NAS nadal nie dostrzega lub nadal źle je identyfikuje –> https://youtu.be/nr51EiQsKbU

  1. qurde blade, ma pan rację, z tym, ze ludzie zle interpretuja boga i szatana. przeciez bog stworzyl tego szatana w takim celu, żeby nas ludzi wyszkolił i kazdy kto się wyszkoli, staje się boski. szatan wprowadza chaos, a chaos nas zmienia na lepsze.

   1. Krynica mądrości. Dziękuję, Pani Halino ❤

   2. To niestety tylko mikroskopijna część bardziej żałosnej i niechcianej PRAWDY. Ludzkość powstała, została w obecnej formie stworzona przez kosmicznych kolonizatorów, okupantów, którzy dosłownie zostali zesłani ( upadli ) na fragment Ziemii i za pomocą doskonale opanowanej bioinżynierii przez tysiąclecia tworzyli armie nieświadomych, tanich w eksploatacji humanoidalnych biorobotów. W tym celu powstały najpierw tzw. EDENY ogrody, dzięki którym można było tą niewolniczą armie karmić i przyuczać do kolejnej pracy. Za każdym razem otrzymywaliśmy niewolnicze OPROGRAMOWANIE oraz programy wzajemnie destrukcyjne, aby nasi stwórcy, OBCY kolonizatorzy mogli bez trudu nas kontrolować i dzięki temu oprogramowani ( na wzór wojen górnego i dolnego Egiptu ) wzajemnie depopulować. ONI zawsze stanowili doskonale poukrywaną wśród nas niezwykle bogatą ELITĘ oraz całą armię specjalnie wyszkolonych do tego celu zarządców, kapłanów, sędziów, lekarzy, magów, ect. ( tzw. iluminowanych boskich potomków). Opowiadanie naszej całej historii zajęłoby lata, ale obecny stan naszej świadomości wskazuje wprost wiele hollywoodzkich produkcji: Matrix, Ja robot. Ten ostatni wbrew pozorom jest o obudzonych do świadomości, szukających prawdy o celu istnienia i celach stworzonej ku temu projektu wewnetrznej farmy takich właśnie jak MY niewolniczo, wąsko zaprogramowanych biorobotów, stworzonych na podobieństwo wąskiej, otaczającej nas RH minus elity wykorzystywanych przez wieki w celach doświadczalnych badań, eksploatacji i niewolniczej pracy.
    Kto z WAS pytam się zdał sobie kiedykolwiek sprawę z tej przerażającej sytuacji ?
    Jaki jest los i przyszłość naszego projektu?
    Zapewniam Was, że jest ON już od dawna ZNANY i MARNY zarazem.
    Jego cele opisuje słynny monument w Georgii – USA.
    Są NAS teraz ponoć miliardy ( choć jak sądzę, to kolejna ściema by nas bezpardonowo ograbiać z efektów naszej pracy ), ale właśnie z powodu naszej żenującej durnoty i nieświadomości zostaniemy podobnie jak poprzednie cywilizacje (takie własnie poprzednie niewolnicze ludzkie projekty) przeznaczeni na śmietnik historii i zostanie z NAS tylko garstka usłużnych, wykwalifikowanych niewolników służąca starannie poukrywanym wśród nas potomkom wziętych z religijnego oprogramowania BOGÓW!

  1. Chylę czoła ponownie przed TAW,
   miałam wątpliwości, ale czasami mieć trzeba.
   Drogi TAW, w myśl zasad w anielskiej przepowiedni, Wasze drogi powinny się skrzyżować.

   Wiadomość, ze stron amerykańskiej polonii:

   Obywatele USA nie będą mogli już podróżować do UE bez wizy, zdecydował Parlament Europejski.
   Parlament Europejski w głosowaniu opowiedział się za zmianą dotychczasowych przepisów o bezwizowym przebywaniu mieszkańców Stanów Zjednoczonych na terenie Unii Europejskiej.
   Problem został podniesiony z powodu nie zgodzenia się przez USA na bezwizowy ruch dla obywateli pięciu krajów UE – Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Polska i Rumunia – w ramach umowy o wzajemności poruszania się między tymi krajami a USA. Obywatele USA mogą normalnie podróżować do wszystkich krajów w UE bez wizy.

   http://www.polishclub.org/2017/03/03/obywatele-usa-beda-mogli-juz-podrozowac-ue-bez-wizy-zdecydowal-parlament-europejski/
   Czy wszyscy kapeluszowi, złożyli już wnioski o paszporty? Prawie wszyscy mają przecież podwójne obywatelstwo.

   1. Eliza, ja doskonale zdaję sobie sprawę, że pewne moje teksty czy spostrzeżenia mogą dla postronnego obserwatora wydawać się od czapy, ale ja patrzę na aktualne rozdanie na szachownicy dziejów z perspektywy wielu, wielu lat do przodu. Stąd mój oceaniczny 🐋 spokój i pewne, niezrozumiałe może dla niektórych, ruchy 😀

    Powiem tyle, wygrają ci, którzy już wypracowali w sobie boski dar nieosądzania… 💚

  2. O i to jest dobra wiadomość. 👍

   Co do JM to dalej uważam, żezostał nieprzypadkowo wkręcony w ten serial. Próbują wszelkich sposobów aby go zniszczyć.

  3. TAW ja uwazam, że JM jest przebudzony, to co doświadcza obecnie właśnie ma spowodować dogłębne przebudzenie- tak sobie myślę, że JM ma bardzo dobrą strategię- zauważ proszę, że JM jest ogniwem łączącym Chrześcijan ze Słowianami- CHRZEŚCIJANIE to zmanipulowani SŁOWIANIE- JM ma coraz większe poparcie budzących się Chrześcijan- wystąpienie w chwili obecnej przeciwko chrześcijaństwu NA ETAPIE PRZEBUDZENIA miałoby skutek odwrotny- utratę SŁOWIAN- dlatego JM musi na chwilę obecną pozostać Chrześcijaninem- TO JEST DOGŁĘBNIE PRZEMYŚLANA STRATEGIA W CELU JAK NAJŁAGODNIEJSZEGO WYBUDZENIA SŁOWIAN, a gdy dojdzie do przebudzenia będzie dla obolałych, poranionych SŁOWIAN- potężnym wsparciem, czy jest ktoś kto nie słyszał na dzień dzisiejszy o JM?! Wasze drogi się skrzyżują to pewne- poznaliście struktury kk dogłębnie- TY W PIERWSZEJ FAZIE JAKO MINISTRANT, A JM JAKO KSIĄDZ- tu jest już pierwszy mianownik wspólny!! Dalej kwestia czasu i przeznaczenia! ❤

   1. Tak, to wszystko, co jego (i nas) spotyka, to wszystko są kolejne małe kroczki wybudzające.

    JM zweryfikował już struktury Kk, prawdziwe oblicze narodowców, prawdziwe oblicze PiS-u (donos z „polskiej” ambasady w Londynie), teraz prawdziwe oblicze tak zwanej katolickiej prawicy. To, że się nie poddaje ani nie załamuje, oznacza, że jest istotą misyjną, daną Narodowi na ten przełomowy ewolucyjnie czas. Bo normalny człowiek już by się dawno załamał.

   2. To prawda TAW, bo SŁOWIANIN tak ma, że gdy „upada”, podnosi się jako żywo MOCNIEJSZY, bo wie, że idzie w dobrym, właściwym kierunku, a te „kopnięcia” wskazują, że cel jest blisko, małe załamki bywają, oj bywają, ale tylko chwilowe, to jak złapanie nowego oddechu 😉 Poznaj proszę prawdziwy powód wizyty JM w Anglii:
    INTERWENCJA. Stalinowskie metody brytyjskich sądów, Social Service i NWO – Jacek Międlar (34)
    <https://www.youtube.com/watch?v=xWyvX29RbnE
    I DODAM JESZCZE- prawdziwe oblicze prasy, która z nazwy w tytule ma POLSKA (po czym poznać prawdziwe oblicze, czyś POLAK, ano po tym czy poruszasz kwestie istotne dla POLSKI – dla mnie wyznacznikiem jest chemtrails, szczepionki, ceta, gmo, itp.).
    Zatrzymanie na lotnisku w Londynie. Komentarz i… przeprosiny – Jacek Międlar (43)
    <https://www.youtube.com/watch?v=Etj0QvwxRaM

   3. Dziękuję, Elaszka, pierwszy filmik przegapiłem, a jest niezwykle ważny, gdyż dokumentuje i nagłaśnia przemoc państwową GB wobec budujących dobrobyt tamtego kraju Polaków Słowian oraz służalczość aktualnej „polskiej” władzy wobec rządzących Wielką Brytanią czarnych Kapeluszy. Jeszcze raz dziękuję ❤

 5. lewactwo jest polaczone z kosciolem ,choc pozornie marksizm to rozna sprawa niz KK .Neo -Marksizm dzisiejszy pieknie sie uzupelnia z kosciolkowymi doktrynami.Ich zdaniem im glupszy i mniej swiadomy obywatel-wierny tym lepszy na indoktrynacje kazdego rodzaju .Przecietny Polak powinien generalnie olac ich problemy i zajac sie swoimi emocjami w pozytywnym kierunku.Jachwisci niech sie wafluja razem i na ksiezyc z nimi.

 6. TAW, :
  „Powiem tyle, wygrają ci, którzy już wypracowali w sobie boski dar nieosądzania…”
  Zrozumiałam, to zielone serduszko. Ale, ja wysyłam Tobie czerwone.

 7. Ta schizma, to pewnie Ewangelia głoszona przez Jezusa, która wcześniej czy później zastąpi „ewangelię” wymyśloną i wymuszoną w chrześcijaństwie przez faryzeusza Pawła i jego zwolenników.
  Paweł przeklął wszystkie, prócz swojej ewangelie, a przekleństwo działa jak kajdany, szczególnie wobec Prawdy, więc zawierucha Watykanu pewnie nie ominie.

  1. Bioroboty są tanie w eksploatacji, ale mają szczególną wadę związaną ze zmianą tego wtłaczanego do małych rozumków za młodu OPROGRAMOWANIA. Niedostosowany do zmieniających się coraz szybciej realiów program, powoduje naturalne osłupienie, niepokoje społeczne i brak kontroli nad stale replikującym się tubylczym tłumem. Stąd gwałtowna konieczność eliminacji, zamknięcia części projektów i zastąpienia ich nowymi bardziej przez elity kontrolowalnymi – stąd ISLAMIZACJA EUROPY. Po to stworzono właśnie sieć i INTERNET, aby stale kontrolować budzącą się na skutek zauważalnej logicznej niespójności OPROGRAMOWANIA świadomość stada biorobotów. To dlatego tak szybkie reakcje, aby pozamykać jak największą część TYCH budzących tą świadomość witryn i blogów. To jak sądzę najlepsza OCENA dla ich nie do końca jeszcze świadomych zmienności sytuacji administratorów -> TAW. Tak więc szykujcie się na ZMIANY, ZMIANY i jeszcze gwałtowniejsze prowadzące do RESETU zmiany które są nadal celowo przyspieszane . * ( połowa maja 2017 )

   1. Jezeli zblizy sie data 24 maj 2017r.bedzie wtedy fala smoka i wtedy cos sie wydarzy wlasnie te zmiany

   2. Ogarnij swoje przerażenie. Nie przeceniaj własnej wiedzy, nie popadaj w paranoje. To są decyzje i konsekwencje, zrzucanie całego zła na ” kosmitów, iluminatów czy ulubionych przez Ciebie żydomongołów” jest świadectwem Twojej słabości. Nie bądź wahadłem w drugą stronę, kiedy należy się skupić na balansie.

 8. Zmiany ida na dobre. nabierzcie zaufania do naturalnych procesow i pozbadzcie sie wartosciowania ludzi na leprzych i gorszych. wszyscy sa wazni.

  1. Otóż to 🙂 Każdy pełni jakąś ważną rolę w ewolucji świadomości Ziemian 🌍

 9. Oni zazwyczaj wycofuja sie po przez „samootrucie”Zdarzylo sie ostatnio tylko raz ,ze papa wycofal sie po przez zagrozenie otrucia,dlatego mamy dwoch papiezy (choc zawsze bylo dwoch,jeden bialy oficjalny i drugi czarny ukryty Jezuita).Pozniej jedynie moga sie juz truc i zabijac jako trupy,jak to mialo miejsce w czasie synodu trupiego w roku 897 bodajze.

  „W tym okresie o władzę cesarską rywalizowali Arnulf, koronowany przez papieża Formozusa, oraz Lambert II. Po śmierci Formozusa i krótkim (15 dni) pontyfikacie Bonifacego VI na tronie papieskim zasiadł Stefan VI, który początkowo także popierał Arnulfa. Gdy jednak Lambert umocnił swoją władzę, zmienił stanowisko. Prawdopodobnie zmuszony przez cesarza zwołał synod, który miał na celu pośmiertne osądzenie oraz pozbawienie czci papieża Formozusa[1]. W tym celu wydobyto jego zwłoki z grobu i przyodziano w szaty pontyfikalne. Następnie odcięto mu trzy palce służące mu do błogosławienia ludu, a po dokonaniu sądu poćwiartowane zwłoki wrzucono do Tybru[2]. Wydarzenie to spowodowało wielkie oburzenie, zwłaszcza wśród duchownych wyświęconych przez Formozusa. Kilka miesięcy później Stefan został aresztowany i uduszony.Jeszcze w tym samym roku papież Teodor II unieważnił „synod trupi”. Na jego polecenie szczątki Formozusa wyłowiono z rzeki i pochowano z należną czcią. Sergiusz III (904-911) ponownie potępił Formozusa oraz unieważnił wszystkie nadane przez niego święcenia. Przy okazji pozbawił urzędów dostojników kościelnych, którzy otrzymali beneficja od potępionego papieża”

  Jak widac nie wiadomo co lepsze czy smierc od trutki na szczury za zycia czy ekshumacja,sad i cwiartowanie po smierci.W kazdym razie to nie sa tam ludzie normalni wiec niech sie truja.Im ich mniej tym lepiej dla nas slowian.

  1. Wiele rzeczy potrafię zrozumieć, ale tego że taka zbrodnicza organizacja, jak kościół katolicki, który pod płaszczykiem głoszenia prawdy i miłości przetrwał 2000 lat i dalej trwa, to po prostu zwala z nóg, że na coś takiego nie ma lekarstwa /trucizny/. Jedynym usprawiedliwieniem chyba może być tylko stopień znieczulenia umysłowego ludzi w to wierzących poprzez szatańską technologię.

   1. Dobrze kombinujesz, Anno.

    Religie to najdoskonalsze z możliwych techniki kontroli umysłu.

    Najdoskonalsze, bo w zakładaniu wszystkich dużych religii na tej planecie brały udział istoty i technologie pozaziemskie.

   2. 100 lat Objawień Fatimskich – rozmowa Janusza Zagórskiego z Igorem Witkowskim Opublikowany 31 mar 2017

    W dniu 13 maja 2017 roku mija 100 lat od kiedy to trójka pastuszków z maleńkiej miejscowości Cova da Iria koło Fatimy w Portugali doświadczylła niezwykłej wizji. Ukazała im się piekna pani, którą potem określono jak Matka Boska. W następnych miesiącach wizje się powtarzały, by 13 października w obecności ok 100 tysiący ludzi zdarzyło się coś co nazwano „cudem słońca”. Igor Witkowski dzieli się z widzami refleksajmi na temat wielkiego resetu jaki czeka Watykan i świat w najbliższym czasie w kontekscie zapowiedzi w róznych „objawień maryjnych”. NTV zapowiedziało na 13 maja zorganizowanie wraz z Fundacją RIAD specjalnego seminarium ukazującego alternatywną interpretację tego zdarzenia.

 10. W podobnie, naiwny i typowo plebejski sposób wprogramowano nam, że w 1910 – W Kopenhadze, podczas II Międzynarodowego Zjazdu Kobiet Socjalistek, Clara Zetkin –> http://jaron.salon24.pl/161683,chwala-rewolucjonistce-klarze-zetkin-na-dzien-kobiet-8-marca wezwała, aby jewrejskie święto PURIN dzień 8 marca został uznany Międzynarodowym Dniem Kobiet, choć pierwsze obchody Narodowego Dnia Kobiet odbyły się właśnie z tego powodu 28 lutego 1909 r. w Stanach Zjednoczonych. Polska Wikipedia tradycyjnie podaje bardzo lakonicznie ten fakt, mieszając prawdę z mitem, gdyż kolejne wersje rzekomo bezpośrednio prowadzące do powstania tego dnia opowiadają o pierwszych, licznych kobiecych manifestacjach, które zapoczątkowała w 1897r w Nowy Jorku, głośna manifestacja prostytutek ( a nie pracownic przemysłu odzieżowego ) , które w ten sposób domagały się zapłaty od swoich matres stręczycielek. Trzy lata wcześniej 8 marca 1894 roku, taka manifestacja również prostytutek miała miejsce w Paryżu, gdziem TE damy domagały się równych praw i płac z innymi ówczesnymi zawodami w których dominowały kobiety. Podobne manifestacje w kolejnych latach odbywały się w 1895 roku w Chicago i w 1896 roku w Nowym Jorku. W 1910 roku razem z Różą Luksemburg takie właśnie głośne manifestacje zorganizowano w niemieckich miastach przeciwko brutalnych zachowań ówczesnej policji wobec kobiet pracujących na ulicy.
  PRAWDA jest PRAWEM, choć dla doprawdy wielu jest tradycyjnie nie do przyjęcia, jednak ostatnio grubiańskie hasła polskich feministek, nawołujących, żeby JE delikatnie mówiąc całować z drugiej strony, doprawdy były w tej przedstawionej prawdziwie sytuacji jedynie podprogowo zaistniałą powtórką z historii…

 11. Jedna z iluminackich kart przedstawia obraz bestii polaczony z kosciolami i koranem islamskim wszytko polaczone w jedno.oprocz swiadomosci duchowej bo tego nie da się. zniewolic

 12. Jeszcze za czym odbiorą TAW stronę i głos, ogłosimy największą jak dotąd, odkrytą faryzejską manipulacje w dziejach jakiejkolwiek światowej religii. Jak już wielu z Was miało szansę zorientować się Jezus ( Jeszu ) żył w XII wieku ne, ale bynajmniej nie na terenach ówczesnej Galilei i Palestyny, ale i tu lepiej usiądźcie, na terenie obecnej Francji w północnej jej części zwanej Galią. Absolutnie POLECAM prawie 4 godzinny, naukowy dokument, dosłownie krok po kroku udowadniający tę porażającą swoją zgodnością historycznych miejsc i faktów tezę, konkludując, że Jeszu był prawdopodobnie Galem lub nawet Słowianinem! Ukradziono NAM najważniejszą historię !
  Jak sądzę nie ma sensu dalej nic opisywać, gdyż dosłownie WSZYSTKO zostało wyłożone KAWA na ŁAWĘ…
  1. https://www.youtube.com/watch?v=yPO_msRpj6c&t=0s
  2. https://www.youtube.com/watch?v=xCUQXdxne5A
  3. https://www.youtube.com/watch?v=CyYAduiaEG4
  PODAJCIE DALEJ !

 13. Zło wyniszcza się samo. Należy bardzo się dziwić, że PODTRZYMUJEMY ZŁO Z UPOREM godnym lepszej sprawy.
  Dziękuję za to, że otwieracie oczy ludziom niedoinformowanym. Serdecznie pozdrawiam.

 14. Dajmy im spokój. Niech się sami oczyszcza. Widać i tam dobroć, skromność i pokorą Mają trudności z przebiegiem. Napisane jest: że największa karę poniosą Ci w sutannach. Niech chociaż to będzie pocieszeniem dla skrzywdzonych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s