116 myśli w temacie “Rytualny ubój Polaków Słowian

 1. Panie Kudlinski, szkoda panskich nerwow i panskiego zdrowia. Wszyscy juz w Polsce wiemy, ze PiS nie wygra nastepnych wyborow. Tylko kto ma zastapic PO i PiS. Czy dojrzewajaca obecnie Mlodziez w roznych ugrupowaniach partyjnych bedzie w stanie sprawowc rzady w Polsce. Ksztaltowanie polityczne Mlodziezy jest rownorzedne ze zdobywaniem wyksztalcenia zawodowo – profesjonalnego i politycznego. Potrzeba kompetentnych ludzi kosztuje wiele lat nauki. Obawiam sie, ze czekaja Nas dlugie lata wiecznej spolecznej klotni, swarow, niezadowolenia…. itd. Prognoza raczej malo optymistyczna! Pozdrawiam.

 2. Amerykanie i Polacy to dwa narody, ktore pozostaja pod najwieksza okupacja karteli farmaceutycznych, a co za tym idzie, pod okupacja karteli zywnosciowych i bankowych. W zasadzie to jedna korporacja eutanazyjnego zla. Kazdy z tych politykow siedzi u kogos w kieszeni i realizuje jakies cele, byle nie Polakow.

  <https://www.youtube.com/watch?v=3J9W1EzAARk

  1. Czy nie uważacie, że nasilająca się okupacja Narodu wymaga fizycznego protestu?
   Wróciłam właśnie ze wsi. Kupiłam 30 jaj. Cisza tam, jak przed burzą. A wiatr wieje i sieją z nieba równo.

   1. Tak, od paru dni się wściekli i sieją równo. Wczoraj niebo było wprost czerwone – tak lśniło aluminium na tle zachodzącego Słońca 🔆

    Co do protestów, uważam, że sracze celowo nas prowokują i grają na pozyskanie naszych naRODowych eMOCji. Proponuję zachować stoicką postawę słowiańskiego Wołchwa:

    bo PiS, jak słusznie zauważyła Pani Koteczek, i tak przegra 👎

   2. eMOCje wytwarzaja ogromne ilosci Energii. „obcy” maja juz malo „pokarmu”, chca celowo oslabiac SLOWIAN !
    a MY ?
    * Wzmacniac zdrowie duchowe, fizyczne, psychiczne.

    Oczyszczac organizm.
    Pomagac kazdemu Rodakowie wyzwolic sie z uzaleznien :fajki, uzywki, trutki( alkohole),”farmakologiczne trutki”
    Budowac braterskie relacje z sasiadami, kolegami itd.
    Trenowac (spacery, rabanie drewek,..
    OPIEKOWAC sie starszymi Rodakami : OPIEKA I SZACUNEK STARSZYM to jedno z wazniejszych PRZYKAZAN slowianskich WED.
    Kto moze i potrafi, zakladac ogrodki, plantacje, chow pszczol na „wlasny uzytek”.
    KUPOWAC ZYWNOSC POLSKA I U POLAKOW…lub chociaz u Braci SLOWIAN…
    Nie trzymac zbyt duzej gotowki u pasozytow(kto ja ma …) lecz uzyc jej na cele pozyteczne: nauka, zdrowe jedzenie, ODNOWA DOMOW NA WSI.
    Ubierac sie w zdrowe tkaniny i PO SLOWIANSKU…

    Jesli to zrobimy…juz tym samym system sie oslabi.

    NIE KARMIC GADA !

  1. Moim marzeniem jest umrzeć w wolnym kraju. Czas mi nie sprzyja, a marzenia do teraz, płonne.
   TAW, mam prawie 90-letnią Mamę, do której jeżdżę 120 km, 3 razy w tygodniu. Nieraz jej zazdroszczę, że żyje w innym świecie i nieraz nawet nie pamięta, kim jest dla mnie.

   1. Podziwiam i ukłony za Piękną Postawę 💓 💞

    Z Mamą można się komunikować na poziomie Jaźni. Ja w ten sposób komunikuję się z Dziećmi Kryształowymi z rodziny, z którymi na poziomie języka jeszcze tak sprawnie by się nie dało,
    z istotami w różny sposób dysfunkcyjnymi,
    z „trudnymi” ludźmi, do których nie ma możliwości bezpośredniego dostępu,
    ze zwierzętami
    oraz powoli próbuję też z Drzewami i Ziołami, ale na razie ciężko mi idzie… 😉 😀 Ale komunikacja pozawerbalna to wielki temat dla Słowian na najbliższe lata.

    Wiem, że ten czas dla Polski jest trudny, ale to jest bardzo ważna FAZA PROCESU, której zadaniem jest po prostu WERYFIKACJA, oczyszczenie.

   2. Mialas pecha Eliza co do swoich zyczen, bo Polska nie jest wolna tak mnie wiecej od 1772 roku, choc bede twierdzil, ze od czasu pozornego chrztu dokonanego na Polakach. Moja kuzynka jako cialo pedagogiczne twierdzi iz w koncu jestesmy Polakami ochrzczonymi, to mamy obowiazki wynikajace z tego wobec panstwa (ale kto to panstwo jest.. politycy?) i wobec kosciola. Mysle sobie czasami, ze dobrze jej zryli beret w tym szkolnictwie, a i dwa fakultety jej juz nie pomoga. Widac taka jej rola edukatora na tym swiecie, a i Twoja Elizo jest zmagac sie z trudnosciami oraz zdobywac doswiadczenia. Mozemy miec tylko nadzieje, ze owi politycy szybko sie wyczerpia fizycznie i pojda w niebyt, a kazdy z nich konczy tak samo.

  2. Przerażające są twarze, ludzi złych.
   Twarz vel Szyszki pokazuje całe Jego wnętrze.
   Chory człowiek.
   Patrz: Soros

   1. No właśnie z tym panem ja mam dylemat, podobnie jak z panem Kijowskim. Bo u obu widzę/czuję pewnego rodzaju… wrażliwość, co z kolei nijak się ma do tego, co obaj czynią. Hipnoza? Mind control? Szantaż? Podczepienia? Szczególna misja ewolucyjna (z rozdania Duszy) do wykonania na tę trudną fazę przełomu we wprowadzaniu Wielkiej Zmiany na Ziemi?…

  3. Mnie natomiast niepokoi- jakiś ALARM wewnętrzny mi się włączył w temacie tajemniczej gry o nazwie NIEBIESKI WIELORYB- o niej dzisiaj z Rosji mówił Kułakowski- i brzmiało to jak reklama zachęta dla młodzieży i dzieci, do tego posłużono się wizerunkiem WIELORYBÓW – JAKO SAMOBÓJCÓW!!!!!!!
   ,,1. Samobójstwa wśród nastolatków
   Internet i media społecznościowe mają ogromny wpływ na młodych ludzi. Przykładem jest popularność tajemniczej gry o nazwie „Niebieski wieloryb”. Eksperci ostrzegają, że z pozoru niewinna zabawa inicjuje samobójstwa wśród nastolatków. Z danych podanych przez „Nowaja Gazieta” wynika, że z tego powodu życie odebrało sobie już 130 osób w Rosji.

   Skąd nazwa „Niebieski wieloryb”? To nawiązanie do zachowań tych ssaków. Zdarza się, że wieloryby wypływają na ląd i popełniają grupowe samobójstwa.

   Część teorii mówi o tym, że zmierzają na plaże z poczucia samotności. Naukowcy podejrzewają jednak, że wypływają one na mielizny w celu odpoczynku, bądź robią to przez działanie pierwotnych instynktów, które mówią im, że znajdą schronienie na lądzie.

   Opinią publiczną wstrząsnęły ostatnio historie dwóch młodych Rosjanek, które popełniły samobójstwa w związku z modną w internecie zabawą. Na czym właściwie polega nowa gra nastolatków? ,,
   Kulakowski mówił to samo dodał o krwawych tatuażach w kształcie Wielorybów- TO NIEPOKOJĄCE!!!!!

   1. 🐳 Wieloryby nie popełniają samobójstw.

    Tak, to jakaś kolejna po „płaskiej Ziemi” masońska wkrętka.

 3. TAW, dziękuję za twój wpis.
  Dobrze, że jestem wiekowym lubiącym jazdę kierowcą, to daję radę. Innymi środkami transportu, moje przejazdy nie byłyby możliwe. Dobrze, że druga połowa, rozumie sytuację.
  Jeżdżę ze swoim notebookiem i niestety dwukrotnie mój wpis nie przeszedł.
  To, że moje IP jest wtedy inne, (korzystam z innej sieci)może być tego przyczyną?

 4. Wracając do Pana Szyszki.
  Dla mnie to szantaż.
  Człowiek może być dobry, ale jest słaby. Nie wiem, co gorsze. Człowiek, który przejmuje na siebie odpowiedzialności i obowiązki pod presją i wykonuje je niezgodne z własną etyką – jest godny politowania i potępienia jednocześnie.

 5. Nawiązując do wycinki drzew, to w tamtym roku udało nam się obronić ok 100 letniego dęba przed bezmyślną i po cichu zaplanowaną wycinką, bo sąsiadowi „liście leciały”. Drzewo uratowane, obok niego rośnie ok. hmm 300 letni (?) dąb, aż średnicę zmierzę. Aby zabezpieczyć przed ludzką głupotą, musimy zgłosić je jako pomniki przyrody.
  http://treel.pl/pl/poradnik/119-proceduraustanowieniadrzewpomnikamiprzyrody

  Znam też osobistą historię „społecznego strażnika przyrody”, który np. podał do sądu właścicieli holenderskich, którzy to na zachodzie PL uprawiając ziemię, zniszczyli gościniec, zaorali drogę, aby łatwiej bylo pryskać świnstwem. Kara szła w miliony zlotych. 😉

 6. NAM udało się uratować 16 ŚWIERKÓW- piękne uczucie!!!
  SŁAWOJ GRATULUJĘ- w komentarzu podałeś, że interesuje Cię temat darmowej energii- Aleksander Berdowicz wspomniał, że tworzy ekipę w temacie TWEGO ZAINTERESOWANIA i tak pomyślałam o Tobie 🙂
  TAW podoba mi się Twoje nowe określenie SRACZE- bardzo trafnie 😉

  1. Tobie również gratulacje, Dzielna Wojowniczko! 🌲 👏 👍 ✊ 👊 🌷

   Nowe określenie dzięki twórczej inspiracji mistrza Tadeusza oczywiście 😉

  2. A możesz podać jakieś info? U nas ogólnie jest teraz szał na Magravy. Dla naszego dobra wesprzyjcie mentalnie Naszą Przestrzeń, aby pełna wiedza o „Piramidzie Myśli” zagościła na Naszej Słowiańskiej Ziemi 🙂 http://www.energia.sl.pl/72_pdf/72p.pdf

   Najpierw należy podziękować Sławojowej 😉 Z drzewem to było tak, że miałem wtedy okropny sen, jakby wichura drzewa łamała… Potem wystarczył prostest i kilka telefonów np. do mediów i do stowarzyszenia zajmującego się ochroną drzew.

   1. Sławoj,
    proszę podziękuj p. Sławojowej.
    Po wejściu na stronę, pokazał się napis: 404 – Not Found.
    W temacie magrav-ów, jestem zainteresowana, zakupić w rozsądnej cenie.
    Pozdrawiam rodzinę Sławojów.

   2. Teraz powinno działać:

    Click to access 72p.pdf

    W Polsce ludzie robią na zamówienie. Chociaż lepsza frajda i taniej zrobić samemu, szczegolnie kilka sztuk. Podobnież dobrze zrobić do domu 2 magravy, aby szybciej się dopasowały, potem car-magrav do auta, zawieszki (good-fella) i inne drobiazgi 😉

   3. To nie jest takie proste, bo wielu ludziom nie udaje się złożyć własnoręcznie. Zrobić trzeba umieć. Dlatego, Sławoj, próbuj… ✊👍

   4. Opracowanie dr Pająka, na 281 stron, to ja teraz nie przełknę, choćbym bardzo chciała. Nie mówiąc, żebym sama dokonała dzieła.
    Drogi Sławoj, jak zaszczepiłeś temat, to proszę wskaż drogę, gdzie i u kogo złożyć zamówienie.
    TAW ma rację: „To nie jest takie proste, bo wielu ludziom nie udaje się złożyć własnoręcznie. Zrobić trzeba umieć. Dlatego, Sławoj, próbuj…”

   5. Zatem PIĘKNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI SŁAWOJOWEJ ❤ Aleksander Berdowicz wspomniał o tworzącej się grupie ludzi w temacie darmowej energii, Jednakże przytaczając wypowiedzi ALEKSA:
    ,,To jest sprawa poufna, nie dyskutujemy o tym publicznie. Wszystko zostanie ujawnione w odpowiednim, bezpiecznym czasie.”
    ,,Każdy kto zrobi działające urządzenie siedzi cicho i się nie odzywa. Wiedzę przekazuje się jedynie w zaprzyjaźnionych grupach. Te konferencje służą również do tworzenia takich nieformalnych tajnych grup, aby ich ilość zwiększyć i w odpowiednim momencie uderzyć z dużą siłą.”
    Myślę, że kontakt można nawiązać komentując pod tym filmikiem przedstawiającym konferencję „Wynalazki i pomysły dla wolnych ludzi”
    http://porozmawiajmy.tv/debata-o-wolnej-energii-27-11-2016/

 7. Devingo napisał:
  „Mialas pecha Eliza co do swoich zyczen, bo Polska nie jest wolna tak mnie wiecej od 1772 roku, …
  Jestem tego w pełni świadoma.
  Są w Narodzie rachunki krzywd.
  Zawsze zdawałam sobie sprawę, co wybito mi w genach, że każda sytuacja w Polsce od okresu elekcji Stanisława Poniatowskiego była w przypadku każdego zrywu , dla Narodu niekorzystna i spływała Krwią Polaków.
  Do tej pory nasi okupanci, tworzyli święta narodowe, z dni naszych klęsk.
  Ostanie święto 1.03.- to następna tragiczna karta naszej historii – to nie powód do dumy, to powód do zadumy nad losem narodu i państwa pozbawionego polskiego narodowego przywództwa. Poniżej podam w skrótach , treść ze strony:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/03/01/przeklety-los-zolnierzy-wykletych/ „Do dnia dzisiejszego nie powstało rzetelne historyczne opracowanie poświęcone polskiemu podziemiu lat 1939-45 oraz późniejszego okresu tzw. walki władz PRL z „reakcyjnym podziemiem. Z tych samych powodów nie wyjaśniono oficjalnie historii mordów katyńskich, mimo kilku prób po stronie rosyjskiej: w 1956r. N.Chruszczowa, w 1990r. B.Jelcyna, czy w 2006r. W.Putina. Za każdym razem po polskiej stronie nie istniała gotowość do historycznego dialogu. Czego obawiały się władze PRL, potem IIIRP, a czego przestały bać się władze ZSRR i Rosji?
  … …. W obiegowej opinii funkcjonującej w Polsce od 1945r. „żołnierze wyklęci” toczyli walkę z sowieckim okupantem – w domyśle z Rosją – i z narzuconą przez okupanta ludową władzą.
  …..Wprowadzono nam schemat myślowy: walka z Rosją, walka bez liczenia się z własnymi kosztami i możliwościami, walka za każdą cenę i jako taka jest też wykorzystywana świętem „żołnierzy wyklętych” przez żydowskie media powszechne i reżim PiS, wysługujący się syjonistom z Waszyngtonu, Londynu, Izraela i Brukseli….”
  „Nie byłoby problemu „żołnierzy wyklętych”, wojny domowej w Polsce, niepotrzebnych ofiar polskiego społeczeństwa tuż po hekatombie niemieckiego ludobójstwa na Polakach, gdyby istniał oficjalny rząd polski po 1945r. z premierem gen. W. Sikorskim na czele, ……….który rozumiał konieczność współpracy z ZSRR po 1945r. ……
  Jednak zachodni alianci mieli względem Polski inne plany. Po wyeliminowaniu IIRP w 1939r., …..a taki był cel polityki światowego żydostwa od czasu I w.św. – po 1945r.,…zachodni alianci planowali, wojnę z ZSRR natychmiast po zwycięstwie nad III Rzeszą. Prowadzona w Polsce od 1944r. przez polskie podziemie wojna domowa miała paraliżować i wiązać siły wroga, czyli ZSRR, na jego zapleczu, …plany te wymagały usunięcia likwidacji rządu, który miał poparcie Polaków oraz był uznawany przez ZSRR…..
  „Żołnierze wyklęci” – pozbawieni politycznego przywództwa, politycznej wiedzy, dopuszczali się zbrodni także na własnym narodzie. Nie rozumieli, że są narzędziem w rękach zachodnich politycznych bandytów, którzy bez skrupułów wykorzystywali ich dla własnych celów ……
  … Zachodni alianci realizując politykę żydowskiej finansjery wystawiali młodych, naiwnych, politycznie nieświadomych Polaków na rzeź, której w Polsce dokonywali ich pobratymcy – tzw. Żydo-bolszewicy.
  Obecnie Polska i Polacy znajdują się dzisiaj w podobnej sytuacji. Nie istnieje polski ośrodek władzy, który miałby na względzie dobro narodu i państwa polskiego. Jesteśmy poddawani presji żydowskiej, syjonistycznej propagandy i niszczeni przez władze żydowskiego reżimu IIIRP realizującego wytyczne zachodnich – żydowskich – mocodawców.”

  1. Co znalazłam na stronach :

   „Narzucony odgórnie kult „żołnierzy wyklętych” w Polsce, UPA na Ukrainie i jednostek Waffen SS w krajach bałtyckich jest częścią planu państw zachodnich zmierzających do rewizji ustaleń II Wojny Światowej i przekształcenia zależnych od nich krajów Europy Środkowej w taran i pole bitwy przeciwko Rosji.
   Długofalowym celem NATO jest rozbicie Federacji Rosyjskiej na szereg drobnych, skłóconych ze sobą państewek całkowicie zależnych od Zachodu oraz przejęcie kontroli nad jej zasobami. Plan ten opiera się na wytworzeniu i wykorzystaniu skorumpowanych i zdegenerowanych „elit” politycznych i gospodarczych, które mają pokornie wykonywać zalecenia Waszyngtonu, Berlina i Brukseli. Antykomunizm wyżej wymienionych formacji ma stanowić ideologiczną ochronę dla ich uprzywilejowanej pozycji w społeczeństwach Europy Środkowej i Wschodniej.””

   to brzmi bardzo niebezpiecznie, ale nie przejdzie.

   1. ,,Polacy stworzyli podczas okupacji całe Państwo Podziemne – unikat na skalę światową. Z niezależną armią, niezależnym sądownictwem, niezależnym systemem edukacji no i olbrzymim – całkowitym poparciem zniewolonego Narodu. Nikt inny czegoś takiego nigdy nie dokonał! A to państwo było tak silne, że nawet Hitler poszedł na ustępstwa i zakończył wyniszczanie naszego Narodu – ba, nawet przyznał w odnalezionej po wojnie notatce do Himmlera, że Polaków należałoby przyjąć w poczet „rasy aryjskiej”.
    Tu jest treść tej notatki:
    http://jakublubelski.salon24.pl/30757,hitler-o-polakach-to-najzdolniejsz
    System ten nazywam SS – Słowiańska Siła, ponieważ jest najlepiej dopracowanym systemem polityczno społecznym na świecie – jest on niezawodny, gdyż przez niezliczone dziesiątki tysięcy lat był doskonalony aż do osiągnięcia perfekcji, a potem działał niezawodnie i bez najmniejszych problemów chronił nasz dorobek na polu wolności, swobód i interesów nawet najsłabszych społecznie jednostek. SS jest to system idealny i polega on na… braku władz!

    Totalna swoboda dla jednostek i fundamentalny brak władców. Oto pierwszy sekret Słowiańskiej Siły.
    Ten system przestał istnieć około tysiąca lat temu i od tego też momentu pojawiły się symptomy naszego upadku jako Słowiańskiej Rasy – to najlepszy dowód, że mam rację i pora wracać do starego systemu, jeśli nie mamy zamiaru wyginąć.

    Opowiem teraz o istocie tego systemu i geniuszu, jakim był w praktyce brak realnych władców. Otóż ten właśnie brak władców u ludów Słowiańskich był największym koszmarem u naszych odwiecznych wrogów – koczowników. Są na ten temat starożytne zapiski nawet dawnych kronikarzy z czasów Rzymskich lub jeszcze dawniejszych. Ten właśnie Słowiański brak władców paraliżował ich knucia i poczynania, ponieważ po prostu nie wiedzieli, kogo zaatakować. Na tym polegał geniusz tego prostego przecież rozwiązania. Nie było króla, którego można by przekupić, otruć lub obalić. Nie było cesarza, którego można byłoby pokonać. Nie było księcia, żeby mu na przykład podsunąć koczowniczą żonę i w ten sposób go „zneutralizować”. Nie było po prostu celu do ataku, no więc oślepieni brakiem wyraźnego przeciwnika wrogowie po prostu nie wiedzieli, kogo konkretnie atakować, aby naszą Rasę podbić.
    Dziesiątki, powtarzam, długie dziesiątki tysięcy lat dzięki temu systemowi udawało nam się świetnie bronić oraz… cywilizować świat. Podbijać go, owszem, ale na drodze rozwoju, bezinteresownej nauki i pokoju! Wiedzą i dobrocią powszechną.

    Narody Słowiańskie są wyniszczane z zimną premedytacją – fizycznie, w sposób zaplanowany i niezwykle metodyczny. Znikają z egzystencji, jest to więc, i to dosłownie, zorganizowana eksterminacja najlepszej części ludzkości. Takiego ludobójstwa, a zwłaszcza jego stopnia zorganizowania, niestety dla nas, ale jeszcze nie znano w dziejach. To co się dzieje obecnie – w czasach dzisiejszych przechodzi po prostu ludzkie pojęcie. Taki na przykład Naród Bułgarski z 10-milionowego w latach 90. liczy obecnie zaledwie połowę. Połowa wspaniałego Narodu Bułgarskiego po prostu… zniknęła! Pobudka! 5 milionów Bułgarów, od zawsze stojących dzielnie na południowych rubieżach Słowiańszczyzny – zniknęło. Ich już nie ma, ale to jeszcze nie wszystko. Nie ma również paru milionów Serbów oraz Chorwatów w związku ze „zniknięciem” Jugosławii. Słowo Chorwat wywodzi się od „chrwat” – co także oznacza dzielnego strażnika. Strażnika, którego z roku na rok ubywa. Żeby się nie zapędzić za daleko i nie pozostawić kogoś z tyłu, wypada abym nieco zwolnił w tym miejscu i wyjaśnił szczegółowo wszystkim nieświadomym, co jest grane, czyli co takiego w ogóle jest do obrony, to znaczy, czego ci wszyscy strażnicy w ogóle tam na południowych rubieżach strzegą. Naszej ziemi, ludziska, oni tam bronią. Dokładnie tak samo, jak my strzeżemy naszych granic na zachodzie”.
    http://innemedium.pl/wiadomosc/slowianska-sila-najwiekszy-skarb-rasy-aryjskiej

   2. Dziękuję, E-Laszka 🙂 🔆🌷💚

    Słowianom Sława!

    Lawina Wielkiej Pobudki Słowian to ŻYWIOŁ 🍃 A z ŻYWIOŁAMI żartów nie ma ⚡

    Wczorajsza Wichura/Sztorm jest fraktalnym odzwierciedleniem ŻYWIOŁU Wielkiej Pobudki Słowian. Wtajemniczeni (potrafiący czytać na fraktalach) wiedzą o tym doskonale 😀 Tak, idziemy wielką ławą jak Burza! 👊

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/23/tak-bedzie-wygladala-polska-juz-niedlugo-tzn-w-22-wieku/

    *

    WSZELKA

    WŁADZA

    JEST

    UZURPACJĄ.

    Ale zanim pozbędziemy się władców, musimy przejść jeszcze ewolucyjnie przez pana premiera Kukiza w 2019 oraz pana premiera Ziębę w 2023 😀 🔆

   3. PIĘKNIE TO BRZMI ❤
    Dziękuję i za E-Laszkę również wiedząc co myśl Twoja mi przekazuje;) Wczorajszy sztorm wietrzny wspaniale oczyścił przestrzeń i od rana cieszy Nas i zasila, muska promieniami NASZ NAJPIĘKNIEJSZY SWARÓG ❤
    ,,Syn Białobogi i Czarnogłowa. Strażnik Ognia Weli, czyli ognia Ogni na Równi. Wykuwa powierzone mu Rzeczy Pierwsze i Wtóre nadając im ostateczny kształt. Pan Ognia Ogni, Boski Kowal Welański. Swaróg jest podziwiany przez wszystkich bogów za swoje umiejętności kowalskie. Najwięcej czasu spędza z Gogoładą i Kowalisami chociaż wcale nie są to członkowie jego rodu. Niektórzy wieszcze – zwłaszcza świtungowie z Arkony powiadają, że ocalił dwóch synów z pogromu, a drugim poza Swarożycem jest Sowica, ale Swaróg nie przyznaje się do tego głośno. Jest dawcą najtajemniejszej wiedzy o kuciu żelaza i różnorakich alchemicznych wytopach”
    https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/11/02/bog-swarog/

   4. Wnuki Swaroga -Od właściwego wychowania naszych dzieci, od wpajania im odpowiednich wartości zależy przyszłość Słowiańskich narodów.
    Sława Bogom i Przodkom Naszym !

  2. Eliza, myslę podobnie. W zasadzie cala historia Polski to zdrada po zdradzie i kradzież za kradzieżą. Już potop szwedzki sfinalizowany był za srebrniki City of london, a odzyskanie Niepodległości to nie 11 listopada….. Przyszło nam zmagać się z wieloma fałszerstwami, manipulacjami zdarzeń, dat, wartości, ale wierzę, że ta ukrywana/zmieniona cześć historii ujrzy światło dzienne. Być może ironią losu jest cytowanie w tym momencie Goebbelsa, ale on powiedział, że: „pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie”. Co do wolności kraju – to mam wewnętrzne przekonanie i taką pewność, że ona dokonuje się, a to, co zostało zrabowane, JEST nam zwrócone. Od miesięcy siedzi mi w głowie słowo WOLNOŚĆ. Czuję energetykę tego słowa i mam ją głęboko w sercu. Czy wobec tak postawionej sprawy Wszechświat ma wyjście? W końcu powie „tak” i WOLNOŚĆ zamanifestuje się 🙂

   1. Joanna, dziękuje za Twój wpis. Na słowo „wolność” ciarki chodzą mi po kręgosłupie, serce bije szybciej i łza kręci się w oku.
    Też, jesteś nocnym markiem?
    Dobrego dnia.

   2. Widzę, że nie tylko ja wciąż marzę o wolności. Mi też to słowo od miesięcy siedzi w głowie i nie daje spokoju.

    pozdrawiam wszystkich pragnących zrzucić kajdany.

  3. „Za świętem Żołnierzy Wyklętych głosował najpełniej klub towarzyszki Sierakowskiej, absolwentki Uniwersytetu Moskiewskiego, zaś głosy PO pełniej wsparły ustawę niż PiS. Była to inicjatywa Lecha Kaczyńskiego, uchwalona przez władzę PO-PSL, w okresie najgorętszego sporu politycznego.

   Kontekst uchwalenia tego święta może wskazywać na jego głównie antyrosyjski wymiar: inicjatywa ustawodawcza powstała w okresie gorącej batalii o przełamanie rosyjskiego monopolu w energetyce a została sfinalizowana po katastrofie smoleńskiej. W istocie to Rosja ustanowiła świętowanie wymierzone w Polskę. Putin zastąpił „uniwersalne” święto upamiętniające rewolucję październikową Dniem Jedności Narodowej na cześć wyzwolenia Rosji od polskiej okupacji Kremla. Po raz pierwszy obchodzono to święto 4 listopada 2005. Przed 75. rocznicą wybuchu II wojny światowej Donald Tusk nakłaniał Lecha Kaczyńskiego, by złagodził swoje wystąpienie 1 września 2009. Tym niemniej na Westerplatte padły słowa Becka: „W Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę, w życiu ludzi narodu i państw jest tylko jedna rzecz bezcenna, jest nią honor”, natomiast w obecności Putina i Merkel mówił: „Nie wolno ustępować imperializmowi, ani nawet skłonnościom neoimperialnym”. W tym samym czasie rosyjska telewizja przedstawiała Polaków jako współpracowników Niemców, a Becka jako faszystę. Taką samą łatkę przyklejono Żołnierzom Wyklętym.

   W gruncie jednak rzeczy nie chodzi tutaj o antyrosyjskość. Bardziej antyrosyjska, można powiedzieć, była Solidarność, bo przy pomocy CIA sprzeciwiała się władzy komunistycznej. Wyklęci sprzeciwiali się kolektywnej decyzji mocarstw — Rosji, USA i Wielkiej Brytanii — o braku polskiej niepodległości.

   Mit wyklętych uderza nie tyle w Rosję, co w koncert mocarstw przeciwko Polsce. I święto to zostało ustanowione w takim momencie dziejowym, kiedy narastanie napięcia międzynarodowego grozi nie tyle konwencjonalną wojną światową, co konwencjonalnym koncertem mocarstw. W jaki sposób Rosja odniosła się do nowego polskiego święta? Odtajnili dokumenty wymierzone w AK, ujawniające, że Stalin skarżył się USA na polskich terrorystów atakujących swoich wyzwolicieli. W jaki sposób USA odniosły się do tego święta? Odtajnili dokumenty CIA potępiające Żołnierzy Wyklętych, z podobną ich oceną, co NKWD. Oczywiście media niemieckie w Polsce raporty te przedstawiają jako dowód przeciwko Żołnierzom Wyklętym, bo skoro dwie przeciwstawne siły mówią jednym głosem to znaczy, że jest to prawda. Nie jest to żadna prawda, lecz polityka. Jak można się dziwić, że tuż po wojnie służby amerykańskie w sprawach geopolitycznych mówiły jednym głosem ze służbami radzieckimi, skoro dokładnie tym samym głosem o losie Polski przesądzili w Jałcie. Ferwor politycznego sporu był dla gawiedzi, zaś prawdziwa nieujawniana polityka — została ustalona konsensualnie. Wyklęci nie kwestionowali jedynie radzieckiej okupacji, kwestionowali przede wszystkim koncert mocarstw. I taka jest wymowa tego mitu.

   Mit ma to do siebie, że tworzy pewien wzorzec dążeń i wartości. Żołnierze antykomunistycznego podziemia — co ważne — powojennego, jako całość najlepiej nadają się dla obecnych potrzeb Polski. Nie znaczy to jednak, że ci prawdziwi żołnierze z krwi i kości byli postaciami nieskazitelnymi. Nieskazitelność kłóci się z samą istotą wojny, która zawsze jest brudna, która zawsze brudzi. Wyklęci to nowy polski mit niepodległościowy, a jego dekonstrukcja przez przeciwników Polski polega na rozniecaniu kultu jednostek najbardziej kontrowersyjnych — i z drugiej strony na nagłaśnianiu owego kultu jednostek przez media. W micie żołnierzy wyklętych nie chodzi jednak o budowanie kultu jednostek, lecz o apoteozę zbiorowej postawy buntu przeciwko kartelowi mocarstw.

   Dziś nie potrzebujemy już mitu Solidarności, ponieważ nie walczymy już o wyzwolenie od wschodu z pomocą zachodu. Gdybyśmy dziś szykowali się do walki zbrojnej to budowalibyśmy mit Armii Krajowej. Ale tym z czym obecnie się zmagamy to solidarny i konsensualny rozbiór polskiej niepodległości przez mocarstwa, zarówno wschodnie jak i zachodnie. Żołnierze Wyklęci są symbolem postawy „Nic o nas bez nas”. Z pewnością nie wykluczają tych, którzy po wojnie odbudowywali kraj, w szczególności tych, którzy zagospodarowywali odzyskane ziemie zachodnie. Jeśli mit Żołnierzy Wyklętych wyklucza kogoś to jedynie tych, którzy godzą się na brak polskiej podmiotowości.

   Podziały te nie biegną linią podziałów partyjnych. Nader charakterystyczne jest, że święto państwowe Żołnierzy Wyklętych uchwalono głosami wszystkich partii politycznych, natomiast w mediach dominuje raczej próba dekonstrukcji tego mitu. Wiele mówi nam to o polskiej polityce i krajowych mediach.

   Prawdziwa polityka toczy się w zamkniętych gabinetach politycznych. W mediach toczy się nie tyle gra polityczna, co zwykłe szoł z udziałem aktorów polityki. Krajowe media zdominowane są w olbrzymiej większości przez zagraniczny kapitał, czyli przez mocarstwa, włącznie z tzw. mediami publicznymi, w większości utrzymującymi się z pieniędzy koncernów. Krajowe media zajmują się przerabianiem Polaków na cebulaków. Generują określone podziały i spory społeczne, starając się rozniecać każdy możliwy konflikt. Divide et impera. Można też powiedzieć, że media tworząc sztuczne pseudokonflikty, trzymają społeczeństwa z dala od konfliktów prawdziwych. Prawdziwa polityka kreuje odpowiadające temu polityczne szoł, by i tak w gabinetach realizować to, co na daną chwilę jest możliwe. Mit Żołnierzy Wyklętych mógłby sugerować, że wzywa się nas do postaw beznadziejnych. W przeciwieństwie jednak do okresu powojennego, kiedy cały świat był fizycznie zmęczony wojną i koncert mocarstw był łatwy do osiągnięcia, dziś sytuacja jest zgoła inna. Polska małymi kroczkami odbudowuje swą suwerenność. Jest ona coraz mocniejsza, czego miernikiem może być to, że po raz pierwszy będziemy uczestnikiem szczytu G20. Nie damy się dziś zepchnąć do lasu.”

   1. Devingo, mam w spadku po Tacie, opracowanie „Golgota wrocławska”, w której wiedza jest porażająca, w tym dotycząca kuzyna Taty, porucznika AK i WP z paroma odznaczeniami za postawę. Wydano na niego wyrok śmierci i rozstrzelano 27.11.1947 r. Jego nazwisko widnienie na pomniku na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu, poświęconym Tym, których grobów nie odnaleziono.

   2. Każdy rodzaj władzy czci tych, którzy się dla tego rodzaju poświęcali, oddawali życie itd.
    A ja marzę o przyszłości bez władzy.

   3. Ja też 🙂 Ale przy obecnym stanie świadomości Polaków nie da się tego celu osiągnąć od razu. To jest PROCES (a więc jest rozciągnięty w czasie), który trzeba wspierać, a nawet go współtworzyć 😉 🔆

   4. Taw!
    Świadomość zależy od wiedzy, a tą można zdobywać w żółwim, szybszym, a nawet w piorunowym tempie. Zależy to od dostępu do wiedzy i chęci jej poznania. Najgorzej, gdy droga do Prawdy jest zawalona bzdurami, a beznadziejnie, kiedy sama Prawda jest z nimi wymieszana.
    Tak właśnie jest teraz, dlatego dla niewielu PROCES zakończy się sukcesem.
    Tak to widzę z mojego punktu widzenia.

   5. ” Mit Żołnierzy Wyklętych mógłby sugerować, że wzywa się nas do postaw beznadziejnych. ”
    Celna uwaga!
    „celna” nomen omen !
    Na CEL !
    Na jaki cel to sie robi???
    A my?
    Spokojnie robimy swoje. Niech „tamci” traca energie. POLACY ROBIA SPOKOJNIE TERAZNIEJSZOSC: konkrety jak w komentarzu powyzej…Co robic?

 8. Eliza pieknie i na temat.Nas caly czas sie pozbawia przestrzeni zyciowej i zdolnosci do egzystencji ,wmawiajac nam ,ze to tak nalezy,tak modne albo nieefektywne. Wszystkie taktyki to powolna eutanazja a przykladow to moze byc tysiace i kazdy zna setki krzywd na Polakach,ich rodzinach i ich dorobku.Te sytuacje mordu na Polakach sa w toku i wdarzane przez agentury antypolskich okupantow.

  1. Devingo,
   ostanie Twoje zdanie – nie jest dobre.
   Życie Polaków -Słowian, zależy od tego jakie będzie ich staranie. Jeżeli agentury tak się starają, to znaczy – nasz opór wzrasta.

   1. Elizo, za duzo jest katotalibow w naszym kraju, a za malo swiadomosci. Nie widze zyczliwosci i otwartosci w wiekszym stopniu. Opor jest, ale nie ma masy krytycznej. Moze mlode pokolenie, gwiezdne dzieci albo indygo.., nie wiem.

   2. Nie ma masy krytycznej, bo zamiast zakładać własne blogi i kanały na YT, mówicie, że nie ma masy krytycznej… 😉 😀 👊 ✊💪 🎆

   3. kris_devingo nie ma co czekac ,ze „dzieci, indygo” itd.

    Dzieci, Indygo, Krysztal, itd. TO WLASNIE MY TERAZ…

    „katotaliby” to po prostu BRACIA jeszcze spiacy lub zaczadzeni.

    Zapros ich na swieze powietrze, herbatke ziolowa, podaruj plyte z nagraniem np. Cronica, Jar, Swarica (Chorwaci), Bialy Witez, itp…
    Podaruj Im 3000 lat panstwa Polskiego T. Millera z Bielska Podlaskiego lub podobna lekture i …

    W domu miej obrazy z tematyka slowianska, na stol kladz haftowane obrysy, reczniki z wyszywkami od babci, wyciagnij z piwnicy byty po dziadku, daj do szewca i chdz w nich itd.

    Bedziesz zaskoczony PAMIECIA GENETYCZNA 🙂

  1. generalnie nie postrzegalbym o to czy zabic swinie wolno na wlasne potrzeby samemu, czy tez nie. Dzis swinia, jutro nie wolno bedzie kurki tknac, a pojutrze nie bedzie wolno oddychac na swiezym powietrzu. Raczej tu chodzi, Halino, o nakazywanie i zakazywanie, co mamy robic i jak zyc.

   1. Panie Kris Devingo doskonanele pana rozumiem wszysko to robi unia europejska zostalismy wykiwani niech pan nie traci nadziei bo niedlugo nastapi wyzwolenie. twarde przepisy to kontrola umyslu. nalezy wyzwolic sie z ppd kontroli umyslu uruchamiajac prawa pulkule mozgu zdobywajac pewna wiedze

 9. Dzisiaj zostałam obdarowana <https://www.youtube.com/watch?v=HMAHt8uckoI
  Po odsłuchaniu zostało mi również dane wyciszenie.
  Wiedza uniwersalna, niezależnie od poglądów religijnych i chodź spisana przez Mistrza -mistyka Echarta w XIII wieku, nadal aktualna. „Dzisiaj mam ucztę duchową za pośrednictwem bezchaosowania…” – jak napisała Lidia – komentatorka tej strony.

  1. Tak, „oko, którym widzę Boga, jest dokładnie tym samym okiem, którym Bóg widzi mnie”… 😀 🔆

  2. Swiatynia serca pani Elizo to cos wspanialego ja to znam .wiemy tez ze serce jest polaczone z prawa polkula mózgu. Lewa polkula mózgu. to kontrola umyslu .ja musze dzialac na dwoch ppziomach bo mam dzieci w szkole a szkola to kotrola umyslu .

   1. Halinko, bez „pani”, proszę.
    Świadomi rodzice mają teraz przerąbane a dzieci również.
    Moim zdaniem z dziećmi należy rozmawiać na wszystkie tematy i słuchać tego, co mają do powiedzenia.
    Dzieci na pewno prędzej pojmą zawiłości tego świata, niż niektórzy ludzie uważający się za dojrzałych..
    Dzieci trzeba prowadzić i im zawierzyć a zaufanie musi być po obu stronach.
    Tak myślę teraz, bo świadomość i dostęp do wiedzy jest większy, jak nigdy przedtem.
    Pozdrawiam i życzę miłych chwil z dziećmi.

   2. Halinko, Elizo, pomagam w nauce córce mojej przyjaciółki, Rosjance, o niezwykle wrażliwej duszy, którą nasz system jeszcze nie tak dawno wykańczał – dochodziło do omdleń w szkole. Pomożesz? Pomogę i nie damy się systemowi… – odpowiedziałam. Efekty są super ❤ – oceny to jedno, ale zmiana emocjonalna, większa pewność siebie, układ ciała, sposób mówienia – kiedy to widzę, sama dostaję pozytywnego kopniaka 🙂
    A w kontekście rozmów – bywa, że mam jednocześnie ją i jej brata – jestem zdumiona tematami, które poruszamy… historia, wszechświat, relacje międzyludzkie… Zadają takie pytania, które mi w wieku 10-12 lat absolutnie nie przychodziły do głowy. Czasami sama się od nich uczę 🙂
    Masz rację Elizo, dzieci trzeba i prowadzić, i im zawierzyć 🙂 -daje to wielką satysfakcję… 😀

 10. Ponoć jest zaordynowana kwietniowa akcja powszechnego narodowego wysiewania konopi i przy okazji zbierania z pól i lasów wyrzuconych tam przez hołotę śmieci. Taniego ziarna dla ptaków jest ponoć skolko ugodno i to za dosłownie kilka złotych. Niech się więc nic nie zmarnuje, a patyki i szpikulce przydadzą się do zbierania śmieci.
  Na nieużytkach, łąkach, dołach, pastwiskach, jak leci pełno tam różnego badziewia. Ci którzy są w potrzebie zaparzą sobie herbatki, zrobią olej dla chorych, ect.
  Jeszcze Polska nie zginęła, póki MY żyjemy!
  A jejmość Adolf taki odziany zawsze w żołnierskie łaszki taki prędki do wojaczki, jak widać biedaczysko już zapomniał, że z GĘBĄ i do tego w żołnierskich łachach do okupantów leciałby tylko DURNY jakiś. A rób chłopie swoje, póki Cię nie otrują, potrącą lub zamordują, a jak Cię tylko na koszt państwa wsadzą, będziesz miał przynajmniej co wspominać…
  OBUDŹ się Polsko, zanim Cię wykończą!

 11. SRACZE dziś szaleją okropnie- samolot za samolotem, staram się nie wkręcać, ale od nadmiaru chemii, aż kręci się w głowie tym
  bardziej, że dźwięk pił nie ustaje!!!!!!!
  TEN film miał mnie postawić na nogi, dodać mi sił:
  Opublikowany 3 mar 2017
  Mądrość w filmach. Na zabójczej ziemi [1994]
  <https://www.youtube.com/watch?v=JxR3sq8BmjA

  1. Tak, wściekli się. Od tygodnia Swarożyca nie widziałem za tą nanomanną… 😉 💚 🔥 🌈 🔆

   1. TAW, a u mnie w Bielsku Swarożyc 😀 przypieka, wicher mocny wieje, to i chemiczne chmury może rozniesie, nim na mój ogródek kochany opadną. 😀 , a że ciemni źli się wściekają, to tylko świadczy o tym, że im się pod ogonami pali, i tak zbiorą to, co sami posiali, a nas wiara RODzima ocali. Tak się stanie!

   2. (Bielsk Podlaski czy Bielsko-Biała?)

    Wczoraj miałem wgląd, że jednak nie zbiorą tego, co posiali… Uda im się czmychnąć w tradycyjnej roli okupantów na inną Prison Planet.

   3. Czmychna moze ci z gory…a dol ? Czy zabiora sie wszyscy?

    Przywrocenie ludom i narodom mienia, ktore „ciemni” zawlaszczyli (np.tereny w Afryce,) to wazny krok w budowaniu sprawiedliwej rzeczywistosci.
    W Polsce tez „ciemni” ukradli wiele hektarow ziemi, zabytkow, posiadlosci( czytaj:”kupili za grosz”)

 12. TAW, B-Biała, przepraszam, zapomniałam o Podlaskim 😀
  Codziennie proszę Moje Żródło o wysłanie „zakulisowego zła” na inną planetę, niech tam życia uczą się od ciężkiej pracy w znoju. Wybaczam im, ale nie chcę ich na mojej pięknej Mateńce Gai, i wiem, że tak się już niedługo stanie!

 13. ANIU pięknie to obróciłaś- przemiana złej energii w dobrą- DZIĘKUJĘ ❤ taka właśnie jest SIŁA bloga TAW 🙂 Zauważyłam, że moja świadomość, wiedza w tym temacie działa jak chambuster, orgonit, gdyż po krótkim czasie od oprysku- powstaniu rozlanych jak pędzlem malowanych chmur po chwili niebo staje się czyste w zasięgu wzroku- staram się także poświęcić chwilę i oczyszczam powietrze, wodę, ludzi, MATECZKĘ ZIEMIĘ promieniem białego światła i to naprawdę działa!!!!!! U mnie okolice Zgorzelca- SWAROŻYC od wczoraj cudnie świeci- niebo jest naprzemiennie niebieskawe i rażąco białe, mleczne- jest prawie 19 stopni- jest duszno coś na kształt działania haarpa- obawiam się, że planują suszę!!!!!!
  TAW, niestety uda im się uciec, aczkolwiek tylko tym na najwyższym stopniu- TO SIĘ POKRYWA Z WIZJĄ przecudownej, kochanej Pani DOROTY HAŁADYN-BIEL, która także odwiedza TAW- za informacje bardzo istotne- czyli pełen zestaw miejsc przebywania, ukrycia, baz, tożsamości- główni reptile otrzymają za współpracę takową możliwość- ale może jest to uwarunkowane przemianą SERCA ❤ W każdym bądź razie są pod ścianą, stąd ten wściek i biegunka 😉

  1. …taki jest właśnie efekt oddziaływania na przestrzeń Twojej Własnej Mocy!… 👊 👍 🌱 🎆 🔆

  2. Elaszko, ja też już potrafię siłą woli rozdzielać chmury na oddzielne chmurki, lub w czasie koszenia zasłonić słoneczko ciemną chmurą, 😀 a w każdy słoneczny dzień staram się odżywiać promieniami słońca, wystawiając twarz , 15 minut przed 11-tą i 15 minut przed 15-tą, stwierdzam, że to doskonale działa, bo mogę po takich słonecznych dawkach nie być głodną przez cały dzień, czując się jednak wyśmienicie.
   Niektórzy z nas nie zdają sobie sprawy z dobroczynnych wpływów promieni słonecznych na nasz organizm, a szkoda.
   Czy można wiedzieć skąd bierzesz czerwone serduszka ? 😀 bo ja potrafię tylko małe czarne, których nauczył mnie
   „gmozabija” a które z miłością Tobie dziś przesyłam ♥♥♥ .
   Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio co wypowiadam jakieś zdania, wypadają mi rymowania 😀 😀

   1. Aniu, ja myslałam, że to niemożliwe, że mi się wydaje, ale zbyt duża powtarzalność była- więc uznałam, że to musi być zasługa napływającej wiedzy- kąpiele słoneczne są cudowne- mój świerk jest tak umiejscowiony, ze praktycznie mam całodniowy kontakt ze Słońcem- teraz tak pomyślałam po Twoim odczuciu, że zawsze mówi się, że jest gorąco i nie chce nam się jeść przez upał i czujemy się wspaniale, a tymczasem to zasługa energii płynącej ze SŁOŃCA- teraz tyle spraw wygląda zupełnie inaczej !!
    CO do serduszek to: gdy napiszesz zdanie musisz zrobić spacje < i bez spacji połączyc z 3, czyli <3, po jakimś czasie serduszka robią się ciemne! Rymowania mają zdolne i mądre dziewczyny takie jak TY ❤

 14. ” Przez 50 lat po Wojnie wmawiano społeczeństwu, że musi zaciskać pasa, chcąc odbudować kraj ze zniszczeń wojennych. W momencie, kiedy starsi i mądrzejsi doszli do wniosku, że odbudowę należy uznać za zakończoną, postanowili się sprywatyzować na tym majątku. Oczywiście oni [czyli lokalni aktorzy sceny politycznej]otrzymali jakiś tam napiwek. Większość majątku przejęły koncerny zachodnie bezpośrednio albo pośrednio, poprzez likwidację konkurencji. Czyli wychodzi na to samo, zrealizowano plan City of London Corporation. Przypomnę, 97% całego kapitału istniejącego na kuli ziemskiej ma siedzibę w City of London Corporation. Tak naprawdę jestem zawsze wielce zaskoczony jak jakiś tam człowiek z tytułem naukowym nawet profesora, twierdzi, że nigdy nie słyszał o czymś takim.Potwierdza to moją teorię, że po wymordowaniu w „MORADACH KATYŃSKICH” 75% polskich profesorów, 56 % polskich lekarzy, 27% polskich inżynierów, czy 28 % polskich nauczycieli, nadal po 3 pokoleniach nie odrobiliśmy strat. Ale stare powiedzenie mówi, że żeby powstała nowa klasa inteligencji, czyli elity, potrzeba rozwoju trzech pokoleń, oczywiście w wolnym Kraju. A o jakiej tu wolności możemy mówić, jeżeli przez pierwsze 50 lat, a właściwie do 2006 roku, rządziły nami te same służby wojskowe, które przyszły tutaj z Armią Czerwoną? Przykład pierwszy lepszy z góry. Stawiam hipotezę roboczą, że te pożyczki, które nam wmawiają w mass mediach polskojęzycznych niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, to literacka fikcja. Postaram się to udowodnić. Agent Kominternu, Edward Gierek zapożyczył kraj na 10 miliardów dolarów. Kolejny agent, zwany w zależności od okolicy gen. Jaruzelskim, Wolskim lub Słuckinem, dostał rzekomo kolejne 20 miliardów. Potem już z górki: taki np. nauczyciel fizyki p. Marcinkiewicz, w okresie 6 miesięcy rzekomo pożyczył 10, czy 20 miliardów dolarów. A już niejaki Vicent R., w zależności od okoliczności podają, że pobrał 350 do 400 miliardów dolarów, czy euro. I mamy problem. Pomimo minięcia dekad i rzekomej zmianie kolejnych rządów przez opozycję, brak jakichkolwiek rozliczeń, na co owe pieniądze poszły? O agencie E. Gierku pracujący lud miast i wsi podaje, że zbudował magistralę węglową Gdynia-Katowic, Hutę Katowice, czy Port Północny i autostradę Warszawa – Katowice. Prawda jak zwykle jest inna, ponieważ przez pierwsze 5 lat wstrzymano zbrojeniówkę i pieniądze przeznaczono na konsumpcje. Te pożyczki poszły na budowę rurociągu orienburskiego i celulozowni zabajkalskiej. Ale coś w kraju powstało.

  Niestety te pieniądze, które rzekomo pobrał p. MARCINKIEWICZ NIE WIADOMO GDZIE, WYPAROWAŁY. Nie ma żadnych śladów materialnych w ogóle pobytu tych pieniędzy w Polsce. Za to wiadomo, że p. Marcinkiewicz został nagrodzony posadą w Banku w Londynie. Jak na nauczyciela FIZYKI, TO zaskakująca posada. O wydatkach tych 400 miliardów przez p.Vicenta R. nie będę wspominał, ponieważ zapanowała dziwna cisza nad tą trumną. Obecny rząd warszawski [G.Braun] nawet nie wspomina o publikacji Białej Księgi i rozliczeniu poprzedniej ekipy z wydatków, a podobno to była opozycja, która się wściekle atakuje w mass mediach. Przypomnę, jak to polskojęzyczne gazety niemieckich właścicieli, zwane w czasie okupacji Gadzinówkami, rozpisywały się o wynoszeniu krzeseł, czy obrazów z pałacu namiestnikowskiego. Przypomnę, że te gierkowskie pożyczki musiał lud tubylczy spłacać przez prawie 40 lat. A to było tylko 10 miliardów, teraz jest co najmniej 40 razy więcej. Okres spłaty dłuższy więc będzie, aniżeli cała historia pisana Polski od Mieszka poczynając.

  Czyli ziści się pojęcie Sclavus, czyli niewolnik pracujący dla innych. A wystarczyło tylko ćwierć wieku.
  Hipoteza robocza, z powodu braku materialnych dowodów wpłynięcia tych pieniędzy do Polski, oraz dziwnego unikania przez kolejnych namiestników pokazania realnie, na co owe rzekomo pożyczone pieniądze zostały wydane, że żadne pieniądze nie wpłynęły. Aktorzy sceny politycznej, namaszczeni na nadzorców tego Wesołego Baraku [Janek Pietrzak] po prostu podpisywali podsuwane faktury zniewalające społeczeństwo. Mają zostać niewolnikami na 40 pokoleń. To wszystko.
  Prison Planet

  Strona główna
  Polityka
  Ekonomia
  Nauka i technologia
  Multimedia
  Globalne trendy
  Radio i TV
  Kultura
  Kontakt
  

  Watykan -1, Watykan -2, a nasze zdrowie.
  Dr Jerzy Jaśkowski
  Polska
  2017-03-03
  Kultura
  Kochany Wnuczku!
  Ale się nam narobiło w tym XXI wieku. O rozmaitego rodzaju zamieszaniach w gronie tzw. aktorów sceny politycznej pisałem w poprzednich listach. Obecnie zajmę się światem ducha. Nie, nie będę się zajmował sprawami dogmatów religijnych, ponieważ to nie moja dziedzina. Ale w minionym okresie ćwierćwiecza popełniłem kilka prac na temat działania służb specjalnych i ten temat znam trochę lepiej, aniżeli średni obywatel w tym naszym biednym i nieszczęśliwym kraju, jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem. Pierwszą moją pozycją o służbach specjalnych była broszura pt. „W rękawiczkach”, wydana w 1992 roku, a opisująca „ustawkę” Wojskowych Służb Specjalnych, zwaną Okrągłym Stołem. Mniej więcej po 20 latach zaczęto o tym pisać w tzw. wielkonakładowych wydawnictwach. Już było wolno. Te dwadzieścia lat było niezbędne Służbom do sprzątnięcia resztek majątku państwowego i zatarcia śladów. Sytuacja była prosta. Przez 50 lat po Wojnie wmawiano społeczeństwu, że musi zaciskać pasa, chcąc odbudować kraj ze zniszczeń wojennych. W momencie, kiedy starsi i mądrzejsi doszli do wniosku, że odbudowę należy uznać za zakończoną, postanowili się sprywatyzować na tym majątku. Oczywiście oni [czyli lokalni aktorzy sceny politycznej]otrzymali jakiś tam napiwek. Większość majątku przejęły koncerny zachodnie bezpośrednio albo pośrednio, poprzez likwidację konkurencji. Czyli wychodzi na to samo, zrealizowano plan City of London Corporation. Przypomnę, 97% całego kapitału istniejącego na kuli ziemskiej ma siedzibę w City of London Corporation. Tak naprawdę jestem zawsze wielce zaskoczony jak jakiś tam człowiek z tytułem naukowym nawet profesora, twierdzi, że nigdy nie słyszał o czymś takim.

  Potwierdza to moją teorię, że po wymordowaniu w „MORADACH KATYŃSKICH” 75% polskich profesorów, 56 % polskich lekarzy, 27% polskich inżynierów, czy 28 % polskich nauczycieli, nadal po 3 pokoleniach nie odrobiliśmy strat. Ale stare powiedzenie mówi, że żeby powstała nowa klasa inteligencji, czyli elity, potrzeba rozwoju trzech pokoleń, oczywiście w wolnym Kraju. A o jakiej tu wolności możemy mówić, jeżeli przez pierwsze 50 lat, a właściwie do 2006 roku, rządziły nami te same służby wojskowe, które przyszły tutaj z Armią Czerwoną? Przykład pierwszy lepszy z góry. Stawiam hipotezę roboczą, że te pożyczki, które nam wmawiają w mass mediach polskojęzycznych niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, to literacka fikcja. Postaram się to udowodnić. Agent Kominternu, Edward Gierek zapożyczył kraj na 10 miliardów dolarów. Kolejny agent, zwany w zależności od okolicy gen. Jaruzelskim, Wolskim lub Słuckinem, dostał rzekomo kolejne 20 miliardów. Potem już z górki: taki np. nauczyciel fizyki p. Marcinkiewicz, w okresie 6 miesięcy rzekomo pożyczył 10, czy 20 miliardów dolarów. A już niejaki Vicent R., w zależności od okoliczności podają, że pobrał 350 do 400 miliardów dolarów, czy euro. I mamy problem. Pomimo minięcia dekad i rzekomej zmianie kolejnych rządów przez opozycję, brak jakichkolwiek rozliczeń, na co owe pieniądze poszły? O agencie E. Gierku pracujący lud miast i wsi podaje, że zbudował magistralę węglową Gdynia-Katowic, Hutę Katowice, czy Port Północny i autostradę Warszawa – Katowice. Prawda jak zwykle jest inna, ponieważ przez pierwsze 5 lat wstrzymano zbrojeniówkę i pieniądze przeznaczono na konsumpcje. Te pożyczki poszły na budowę rurociągu orienburskiego i celulozowni zabajkalskiej. Ale coś w kraju powstało.

  Niestety te pieniądze, które rzekomo pobrał p. MARCINKIEWICZ NIE WIADOMO GDZIE, WYPAROWAŁY. Nie ma żadnych śladów materialnych w ogóle pobytu tych pieniędzy w Polsce. Za to wiadomo, że p. Marcinkiewicz został nagrodzony posadą w Banku w Londynie. Jak na nauczyciela FIZYKI, TO zaskakująca posada. O wydatkach tych 400 miliardów przez p.Vicenta R. nie będę wspominał, ponieważ zapanowała dziwna cisza nad tą trumną. Obecny rząd warszawski [G.Braun] nawet nie wspomina o publikacji Białej Księgi i rozliczeniu poprzedniej ekipy z wydatków, a podobno to była opozycja, która się wściekle atakuje w mass mediach. Przypomnę, jak to polskojęzyczne gazety niemieckich właścicieli, zwane w czasie okupacji Gadzinówkami, rozpisywały się o wynoszeniu krzeseł, czy obrazów z pałacu namiestnikowskiego. Przypomnę, że te gierkowskie pożyczki musiał lud tubylczy spłacać przez prawie 40 lat. A to było tylko 10 miliardów, teraz jest co najmniej 40 razy więcej. Okres spłaty dłuższy więc będzie, aniżeli cała historia pisana Polski od Mieszka poczynając.

  Czyli ziści się pojęcie Sclavus, czyli niewolnik pracujący dla innych. A wystarczyło tylko ćwierć wieku.
  Hipoteza robocza, z powodu braku materialnych dowodów wpłynięcia tych pieniędzy do Polski, oraz dziwnego unikania przez kolejnych namiestników pokazania realnie, na co owe rzekomo pożyczone pieniądze zostały wydane, że żadne pieniądze nie wpłynęły. Aktorzy sceny politycznej, namaszczeni na nadzorców tego Wesołego Baraku [Janek Pietrzak] po prostu podpisywali podsuwane faktury zniewalające społeczeństwo. Mają zostać niewolnikami na 40 pokoleń. To wszystko.

  Nie myśl Drogi Wnuczku, że tak sie dzieje tylko w Polsce. Poniżej opiszę bardzo podobną sytuację, ale dotyczącą zupełnie innego Państwa, zwanego Watykanem. Otóż w momencie pisana tego listu formalnie istnieje dwóch Papieży. Jeden i drugi posiada swoją własną pieczęć, co jest niedopuszczalne w myśl przepisów kościelnych. W momencie śmierci jednego Papieża, komisyjne niszczono jego pieczęć, aby nie mogły powstawać żadne fałszerstwa.

  Znalazłem ciekawe materiały dotyczące powstania sytuacji, przypominającej tzw. Niewolę Awiniońską Papieży. Wówczas to król Francji zaaresztował papieża i przewiózł go do Awinionu, gdzie kolejni papieże uwięzieni byli przez okres ok. 100 lat. To wówczas ten „fałszywy” papież dokonał rzekomego sądu Zakonu Templariuszy. Otóż obecna wymiana Papieży także miała niezwykły przebieg. Nie da się ukryć, że rola National Security Agency USA w, nazwijmy to delikatnie, monitorowaniu sytuacji i konklawe, jest nie do przecenienia. Oczywiście jest z tym związany wybór obecnego papieża Franciszka. Pomału wychodzą na światło dzienne różne tajne operacje, przeprowadzane przez agentów amerykańskich, związane z wyborami papieża.

  Podstawowe pytania, nasuwające się w związku z tym:
  1* Czy amerykańscy agenci mieli kontakt z kardynałem Danneelsem?
  2* Z niewiadomych powodów na kilka dni przed rezygnacją papieża Benedykta zostały zawieszone wszelkie operacje finansowe, obsługujące Watykan. Takie polecenie może wydać tylko City of London Corporation. Czy amerykańskie agencje były w to zamieszane?
  3* Zamordowanie dyrektora Banku Watykańskiego na moście nad Tamizą ma związek z decyzjami City of London Corporation?
  4* Dlaczego międzynarodowe transakcje finansowe Watykanu zostały odblokowane 12 lutego 2013 roku, czyli dzień po tym, jak Papież Benedykt ogłosił swoją rezygnację. Czy amerykańskie służby specjalne były w to zamieszane?
  5* Hillary Clinton, John Podest i inne osoby administracji prezydenta Obamy, brały udział w głoszeniu „Katolickiej wiosny”. Jakie działania podejmowały inne instytucje USA w tym temacie? Czy działania tzw. katolickiej wiosny miały ten sam charakter, co rewolucja tulipanowa na Ukrainie? Przypomnę, rewolucja tulipanowa na Ukrainie kosztowała departament USA 5 miliardów dolarów, a p. Soros, jak twierdzi p.red. Michalkiewicz, grandziarz ekonomiczny, po 1947 roku agent CIA, publicznie twierdził, że wyłożył 20 miliardów dolarów na destabilizacje Ukrainy.
  6* Jaki był cel i charakter tajnego spotkania wiceprezydenta USA p. Josepha Bidena z papieżem Benedyktem XVI w Watykanie w okolicach 3 czerwca 2011roku?
  7* Jaka była prawdziwa rola City of London Corporation i G.Sorosa w zmianie Papieży?
  8* Dlaczego te fakty nie zostały przedstawione w tzw. prasie katolickiej w Polsce?

  Powyższy tekst został opracowany na podstawie listu otwartego podpisanego przez:
  David .Sonnier LTC US Army
  Michael J.Matt
  Christopher A Ferrara [Prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Katolików.
  Christ Jackson Catholics Trump.com
  Elisabeth York, Esq Założycieka YoreChildre.

  Tak więc widzisz PT Czytelniku, jakie to zagmatwane są losy. A potem się dziwisz, że jest drożyzna i że leki nie działają albo są wmuszane pod karą ustaw. A co takiego robi ten nowy, tak naprawdę nie wiadomo, czy legalny papież? Ten Osobnik zatwierdza rozmaitej maści akty, które były niedopuszczalne w poprzednich epokach i wg znawców są generalnie sprzeczne z dogmatami katolickimi. Typowym przykładem jest Amoris Laetitia. Tak nieprecyzyjnym językiem napisanego 200 stronicowego dokumentu w ostatnich dekadach historii Kościoła nie było. W tej sytuacji może być on uznany, wg znawców, za dokument nowotworzonej religii. Ale czy taki jest cel Watykanu?

  Innymi słowy, rozbija jedność i tradycję Kościoła Katolickiego. A to już jest problem poważny. Historia Kościoła Katolickiego znała już różnych Borgiów i podobnych osobników.

  Panująca zmowa milczenia nie wróży nic dobrego. W kuluarach mówi się wprost o Papieżu jako tylko i wyłącznie Kustoszu Muzeum Watykańskiego. A wydarzenia religijne przeniesiono od 2005 roku do Los Angeles, pod parasol ONZ. Oczywiście, mieszkańcom Polski o tym nie mówiono.

  Sprawa ta jest także jednoznacznym dowodem traktowania Ludu Polskiego jak pariasów niegodnych posiadania wiedzy o tym, co się dookoła niego dzieje.”

  1. Będzie źle, póki ludzie nie pojmą, co znaczy „LEGALNY”.
   Legalny papież, to biskup, który z woli innych biskupów ma władzę nad ludźmi.
   Czy Jezus kazał Apostołom i ich następcom rządzić ludźmi ???
   NIE !
   Czy Jezus kazał ludziom rządzić bliźnimi ???
   NIE !
   Więc skąd „legalność” takich rządów ???
   Jezus daje ludziom TYLKO władzę nad złymi duchami oraz moc uzdrawiania chorych.
   Jedenastu wyszkolonym w tym Apostołom kazał zdobytą u Niego wiedzę przekazać wszystkim narodom.
   Niestety naukę Jezusa żądni władzy zastąpili listami Pawła, które do dziś są nazywane ewangelią i pod groźbą potępienia realizowane przez pobożnych nie znających Ewangelii głoszonej przez Jezusa oraz przez ateistów i innowierców przywykłych do takiego życia.
   To waśnie oni – czciciele bożka Pawła – gwarantują „legalność ” różnego rodzaju władców.

  2. Co do długów, to skoro Polacy MUSZĄ za wszystko płacić pieniędzmi, których nie wolno im tworzyć, to MUSZĄ pieniądze pożyczać od takich, którzy mogą je tworzyć.
   Gdyby pieniądze rosły na grządkach i zależały od pogody, to można by Boga o nie prosić zamiast z banków pożyczać.
   Ale widocznie Stwórca nie przewidział, że bez forsy ludzie nie mogą żyć i jej nie stworzył.
   To jest chyba przeoczenie niewybaczalne !

   1. Pani Krystyno, pieniądze wymyśliła rasa gadzia, aktualnie okupująca Polskę i niewoląca Polaków Słowian poprzez cały, stworzony przez siebie, system: polityczny, ekonomiczny, prawny, edukacyjny i wreszcie – najtrudniejsze do utylizacji – religijny.

    To wszystko było obce naszym Matkom i Ojcom Prasłowianom – żyjącym sobie spokojnie na tych ziemiach wg uniwersalnego wzorcowego kosmicznego boskiego prawa 🔆

   2. A niech się stwórcy pieniędzy zwali jak kto chce.
    Ważne, że pieniądze są tworzone jako oprocentowany, czyli niemożliwy do spłacenia dług.
    Bo procenty też są oprocentowaną pożyczką, niespłacalnym bez następnego zadłużenia długiem itd ……. brak niezadłużenia kołem się toczy.

   3. No właśnie, to jest nie nasz (obcy nam duchowo i mentalnie) paradygmat. I ten obcy nam paradygmat się nie zmieni, dopóki Polacy nie przejmą władzy w Polsce…

   4. TAW!
    A gdzie gwarancja, że Polacy, którzy ew. przejmą władzę nad Polską od nie-Polaków będą rządzić wg uniwersalnego wzorcowego kosmicznego boskiego prawa?
    Komu do czego jest potrzebne czyjeś rządzenie?
    We wszystkich narodach trzeba mądrych do kierowania sprawami stwarzającymi problemy, a nie władców ludzi.

   5. Tak, ale to wszystko jest proces, więc nie od razu pozbędziemy się niewolącej nas piramidalnej struktury postrzegania rzeczywistości. Najpierw musimy przejść przez premiera Kukiza (2019) oraz premiera Ziębę (2023). Dopiero później rozwalimy piramidę. Bo tak od razu się nie da.

    A kogo jesteśmy pewni? Ludzi reprezentujących słowiańską etykę. Istoty z otwartym polem serca bez trudu ich wyłapują. Mogę lecieć nazwiskami. Ale nie ma takiej potrzeby, bo tak jak gady wyczuwają się wzajemnie, tak Słowianie również.

   1. Mój wspis, dotyczy treści podanej przez
    devingo z
    4 Marzec 2017 o 14:39
    Może źle dopisałam. Przepraszam

   2. Ludzie dochodza juz do granic mozliwosci w splacaniu dlugow.Nie da sie juz pracowac wiecej niz 24 h na godzine aby splacac obciazenia kredytowe i dokladanie dlugow na konto nieswiadomych kredytobiorcow . Musimy jednak zdac sobie sprawe ,ze techniki zadluzania sa niezmienne od kilku tysiecy lat a moment odrzucania przez spoleczenstwo technologi zadluzania zawsze konczyl sie tak samo.Religijni szamani ze swoimi bankami mowil”nie chcecie wiecej naszych kredytow ,to bedziecie miec destrukcje w swoim zyciu” Era Imperium Rzymskiego konczyla sie tak samo jak w Egipcie.Te same techniki sfiksowanych europarlamentarzystow na ludach europy co w koncowce imperium rzymskiego.Kiedy dochodzili do niemozliwosci zadluzania ,bo dlug byl niesciagalny w postaci mamony i odsetek, administracja tworzyla prawo do brania ludzi w niewole pod zastaw.Elitom administracyjno-religijnym tworzono prawo do legalnej rozpusty w postaci homoseksualizmu,pedofilstwa,transgenderyzmu i bestialstwa…wszystko przyklepane prawnie ,a zdezorientowany lud nawet nie mogl sie przed tym obronic.W okupowanych prowincjach Brytani przez Rzymian ,administracja legalnie miala prawo do sypiania z malymi chlopcami ,rekwirowanymi rodzica za dlug lub badz tez bez powodu. TO tylko maly procent dewiacji elit tworzacych prawo rzymskie i kulture chrzescijanska ,panujaca do dzis. Mozna w koncu zrozumiec potrzeby stworzenia EU w traktacie Rzymskim ,klepnietego przez papieza i wszystkie cykliczne procesy kopiowania funkcji imperium rzymskiego czy babilonskiego ,ktore prowadzily zawsze do ustanowienia hierarchicznej drabiny kastowej .Drabiny w ktorej elity grabily aktywa okupowanych autochtonow,pozniej zadluzaly ich zyjac z lichwy a zeby narody daly sie wyzyskiwac ,oglupiano ich ,deprawowano po przez uzywki,seks i sodomie. Kiedy te taktyki juz nie pomagaly ,ruinowano krainy po przez sfingowane wojny i prowokowane najazdy ,tworzac nowe imperia pod flaga sprawiedliwosci i nowego boga. Pytanie zachodzi,jak dlugo spoleczenstwa dadza sie oglupiac cyklicznymi imperiami,systemami i obiecywankami.W tej kwesti juz przerobilismy wiele wariantow a ludzkosc moglaby wyciagnac w koncu jakies wnioski z histori,zeby znow nie deptac po tym samym szambie. Zamiesze ponizej cos co mnie nawet nie smieszy a raczej odraza ale jest zwiastunem koncowki systemow jakie znamy.Zapraszam na bal sadomitow,zyjacych na koszt ciemiezonego spoleczenstwa…ku przestrodze optymistycznej i rozhachanej gawiedzi.

  3. Słowo „LEGALNY” ma zastosowanie nie tylko w hierarchiach, ale również w zatrudnieniu.
   Nieważne czy ktoś rzeczywiście coś robi i czy jego praca jest pożyteczna.
   Ważne, żeby był legalnie zatrudniony, czyli pod groźbą kary zobowiązany do płacenia z pensji różnych legalnych składek i podatków.
   Żądanie takiego dzielenia się zarobkami od nielegalnie zatrudnionych byłoby nielegalne.
   Gdzieś słyszałam, że niebawem dla zwiększenia ilości podatków władcy zakażą darowizn. Że nawet podanie kubka wody spragnionemu będzie karane jeśli spragniony nie zapłaci za tą wodę podatku.
   Zabicie świni przez jej właściciela nie jest opodatkowane i stąd przymus „legalnego”, czyli opodatkowanego świń zabijania.

   1. Krystyna, powiedziała:
    „Gdzieś słyszałam, że niebawem dla zwiększenia ilości podatków władcy zakażą darowizn. Że nawet podanie kubka wody spragnionemu będzie karane jeśli spragniony nie zapłaci za tą wodę podatku” –
    Krysia siejesz złe wiadomości.
    Obecne działania „władz”, to pierwsze odgłosy końca tego systemu.
    Przypomniałaś mi przypowieść o królu Midasie.

 15. W każdej cywilizacji zbudowanej wg „podręcznika” Pawła z Tarsu (jego listy w Biblii) kobiety są przez mężczyzn traktowane gorzej od domowych zwierząt.
  Paweł bowiem pod groźbą potępienia żądał, by kobiety milczały na zgromadzeniach, żeby mniej wiedziały od mężów lub udawały, że są od mężczyzn głupsze, by czciły facetów jak Boga, służyły im jak niewolnice itd.
  Niestety kobiety przyzwyczaiły się do takiego życia i nie starają się dostosować postępowania mężczyzn do swoich potrzeb.
  Zamiast sprzeciwu stosują konkurencję; chcą prześcignąć mężczyzn w tym, co oni wiedzą, robią itd, czyli powiększają babską wiedzą i inteligencją to, co mężczyźni źle czynią.
  Dlatego mężczyźni kochają tzw. feministki; wyręczają się nimi w niszczeniu kobiet i w ogóle życia na ziemi.

 16. Taw!
  W Biblii jest mnóstwo wiedzy o wszystkim, co dotyczy ludzi.
  Np. w 1Sm 8 pisze, że jedynemu narodowi, który nie miał ziemskiego władcy zachciało się króla takiego, jakich miały inne narody, czyli upoważnionego i zobowiązanego do przewodzenia, sądzenia, i prowadzenia wojen.
  Bóg przypomniał temu narodowi, że taki władca jest też upoważniony do odbierania poddanym potomków na służbę sobie, bydła na potrzeby swojego gospodarstwa, ziemi, by dać ją swoim sługom, i że na to, co im zostawi nałoży dziesięcinę.
  W 1Sm 12,19 ów naród przyznał, że pożądanie takiego władcy jest grzechem, ale na rezygnację z zachciewajki było za późno.
  Jezus pojawił się w tym narodzie, by rodaków uwolnić właśnie z tego grzechu i z ich pomocą uwolnić z niego wszystkie narody.
  By Bogu przywrócić władzę nad tym, co On stworzył.
  Ale narody wolą słuchać żądnego władzy Pawła niż Jezusa i stąd wszystkie nasze utrapienia.
  Mam rację?

  1. Najważniejsze, czego nie mówi Polakom Kk jest to, że Jezus nie przyszedł do Słowian, bo Słowianie od zawsze żyli uniwersalnym wzorcowym macierzystym prawem boskim wg swojej własnej dobrej nowiny (ewangelii), czyli wg kosmicznej wiedzy/wiedy/wedy.

   Gdyby Jezus miał przyjść do Słowian, urodziłby się w Otwocku lub Pułtusku. Misją Jezusa było zanieść „oświaty kaganek” do ludów już zagubionych, pogrążonych w gadziej (reptilskiej) epoce mroku.

   Jezus jest wysokozaawansowaną istotą światła, ale Słowianie i bez Jezusowej misji doskonale wiedzieli, jak żyć.

   Nasza boska rasa, nasz Naród Wybrany nie potrzebuje żadnych zewnętrznych nauczycieli.

   1. TAW za ostatnie zdanie masz ode mnie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😀

   2. A Ty, Aniu, ode mnie: 😙 🌷 i 💚.

    No dobra, dodam jeszcze 💰…

    😀

   3. Właśnie napisałam, że do Słowian i do innych narodów dotarł zamiast Jezusa faryzeusz Paweł i dlatego mamy piekło na ziemi.
    Co do wiedzy o życiu, to wszyscy ludzie wiedzą jak żyć w warunkach, w których akurat żyją.
    Może by mi ktoś wreszcie wyjaśnił, czym w tym względzie Słowianie różnili się od innych narodów. Bo skoro ma być powtórka z historii, to chcę wiedzieć, jak będę MUSIAŁA żyć w tej starodawnej rzeczywistości oraz pozytywnie się do niej ustawić.

   4. Świat, który budujemy, nie będzie „starodawną rzeczywistością”, lecz czymś zupełnie nowym… 😉 Szczegóły później.

    A czym się różni Naród Wybrany – boska rasa Słowian od innych narodów? Wieloma cechami. Najważniejsze z nich:

    • Słowianie, choć są rasą boską, nie odczuwają w swoim DNA potrzeby rządzenia innymi ludami i narodami,
    • potrafią działać zarówno wobec własnego Narodu Wybranego, jak i wobec innych narodów w sposób BEZINTERESOWNY,
    • obcy jest im gadzi paradygmat lichwy,
    • nie potrzebują żadnych obcych bogów, gdyż sami są boską rasą,
    • pomimo implantów energetycznych blokujących swobodny przepływ strumienia Życia (dotyczy całej populacji Ziemian) potrafili zachować bardziej od innych narodów otwarte pole serca ❤
   5. i pamietaj TAW ze slowianie maja 16 plytkowa strukture krwi.Dlatego inczej myslimy ,inaczej robimy ,no i ostatecznie gadoidy walcza wlasnie z nami .Mamy wojne rasowa ale wiekszosc raczy tego niezuwazac. Porusze jeszcze aspekt honorowego krwiodastwa krwi ..w Polsce szczegolnie i to za kuzwa paczke kawy(za komuny)lub dzien wolny.Ta krew idze odrazu na bliski wschod bo jest pozadana.

   6. Poruszyłeś Bardzo Ważny Temat!

    GDYBY POLACY WIEDZIELI, DO JAKICH CELÓW WYKORZYSTYWANA JEST ICH HONOROWA SŁOWIAŃSKA KREW, PRZESTALIBY JĄ ODDAWAĆ.

    Kiedy na jaw wyjdą pewne rzeczy, Polacy będą zszokowani.

   7. kris_devingo przypomniales ARCYWAZNE!
    Przodkowie wiedzieli, stad PRAWO RITA: PRAWO DUCHA I KRWI. :
    „Slowianie maja 16 plytkowa strukture krwi.Dlatego inczej myslimy ,inaczej robimy ,no i ostatecznie gadoidy walcza wlasnie z nami .”
    „Ta krew idze odrazu na bliski wschod bo jest pozadana.”-
    Ta informacje warto podac, wpisac na rozne strony i blogi. Wpisywac w komentarzach pod filmami na YT itd.
    Moze bys rozwinal troche temat, o strukturze i plytkach … jesli masz chwile czasu ku temu.

   8. Z przerazeniem obserwuje oglupianie mlodziezy polskiej przez organizacje charytatywne(niewiadomo kto za nimi stoi) ,administracje i szpitale ,ktore zachecaja do spuszczania slowianskiej krwi hektolitrami w tzw vampiriadach. Mlodziez oglupia sie dalej i forsuje reklamami podprogowymi ,wymuszajac na ich honorze tzw honorowe szpikodastwo. Pewnie dla gadzich okupantow musi byc uciecha jak widza autobusy na rynkach polskich miast i miasteczek ,ktore spijaja polski-slowianski szpik i 16 plytkowa krew.Masakra!

   9. Tak, WOŚP jest immanentną częścią mafii medycznej w Polsce – to NOMEN OMEN samograj, czyli ofiarodawca napędza koniunkturę na produkowanie/kreowanie pacjenta.

    Bo pacjenta w Polsce się kreuje, tworzy target.

    Czyli:

    ofiarodawca tworzy siebie jako pacjenta.

   10. Kolowrot ,mialem to wydrukowane gdzies wiec moge przepisac co nie co.Strone ,ktora odwiedzalem juz zlikwidowano,widocznie komus to przeszkadzalo.Jesli dojde do jakis info ze strony na temat krwi 16-kowej to zostawie linka kiedys.
    „Szaraki (i ich niektóre hybrydy) mają energonowy system krwi, składający się z 10 kanałów, którymi pobierane sa informacje. Ich mózg może opracowywać jednocześnie 10 prądów informacyjnych. Z tego powodu wprowadzili tutaj system 10-tny liczb. Prawdziwi Sławianie mają natomiast 16-kowy system krwi i dlatego ich przodkowie używali na Ziemi 16-kowego systemu liczb (mózg Arianina/ Sławianina jest zdolny opracowywać 16 prądów informacyjnych jednocześnie). Żółty gatunek ludzi, ma 12-kowy system krwi. Czerwoni ludzie maja 9-kowy, a czarni 6-kowy.
    Szaraki są w stanie użytkować i studiować systemy ludzi bazujące na systemie: 12-, 10-, 9- i 6-kowym. To znaczy, że mogą ze wszystkimi tymi ludami dogadać się i z łatwością programować te ludy/ poddawać je Kontroli Umysłu itp. -Ze wszystkimi, z wyjątkiem ludzi, których system krwi bazuje na systemie 16-kowym!
    szar_html_mf6e0e91Skrzyżowanie Szaraków z ludem białym, prowadzi do niestabilnego systemu (np. Żydzi chazarscy/ Chazarowie, jak i duża cześć bialej społeczności Ziemi), albowiem struktura białych bazuje na kwadracie, a struktura szarych, na trójkącie. Tutaj (u Żydów chazarskich/ Chazarów) widzimy, składającą się z 13 elementów, Gwiazdę Dawida szar_html_23018f05. Hybrydy rasy białej i szarej bazują na tym 13-kowym systemie – co wyraża się w ich specyficznym sposobie myślenia, który jest nieadekwatny, niepełny, płytki i -w odczuciu ludzi białych- dziwny.

    Czarni ludzie mają 3 męskie i 3 żeńskie kanały krwi, oraz
    3 grupy krwi: 1+, 2+, 3+, 1-, 2-, 3-.
    Pula genowa (suma genotypów poszczególnych przodków) przekazywana jest po linii ojca.

    Czerwoni ludzie mają 5 męskich i 4 żeńskie kanały krwi, oraz 4 grupy krwi: 1+, 2+, 3+, 4+, 1-, 2-, 3-, 4- i jeszcze jedną, „rzadką grupę“. Pula genowa podawana jest poprzez ojca.

    Szaraki mają 5 żeńskich i 5 męskich kanałów krwi, oraz 5 grup krwi: 1+, 2+, 3+, 4+, 5+, 1-, 2-, 3-, 4, 5-. Żeńska dominuje nad męską.
    Pula genowa przekazywana jest po linii matki.

    Żółci ludzie mają 6 żeńskich i 6 męskich kanałów i 6 grup krwi: 1+, 2+, 3+, 4+, 5+, 6+, 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-.
    Pula genowa przekazywana jest po linii ojca.

    Biali ludzie (Słowianie, Arianie) maja 8 żeńskich i 8 męskich kanałów krwi.
    Pula genowa podawana jest przez ojca, ale dopełniana jest też przez matkę, bo ten system jest systemem pełnym.

    Hindusi (ciemniejsi) (hybrydy czarnych i żółtych ludzi)
    

    3 żeńskie i 6 męskich kanałów krwi.

    Na początku, Szaraki krzyżowały się z czarnymi grupami ludzi w Starej Drawidii (dzisiejsze Indie), a jedynie w późniejszym czasie z narodami ras żółtych.

    Hybrydy Szaraków i czarnych ludzi
    3 żeńskie i 5 męskich kanałów krwi.

    Nepalczycy, Hindusi (jaśniejsi), Cyganie (hybrydy Szaraków i żółtych ras ludzi)
    Niestabilny system. Aby nie mieszał się z innymi i przez to nie wymarł, Szaraki wprowadziły system kastowy (Varna).

    Skrzyżowanie Szaraków z ludem białym, prowadzi do niestabilnego systemu (np. Żydzi chazarscy/ Chazarowie, jak i duża cześć bialej społeczności Ziemi), albowiem struktura białych bazuje na kwadracie, a struktura szarych, na trójkącie. Tutaj (u Żydów chazarskich/ Chazarów) widzimy, składającą się z 13 elementów, Gwiazdę Dawida szar_html_23018f05. Hybrydy rasy białej i szarej bazują na tym 13-kowym systemie – co wyraża się w ich specyficznym sposobie myślenia, który jest nieadekwatny, niepełny, płytki i -w odczuciu ludzi białych- dziwny.

    Szaraki są w stanie użytkować i studiować systemy ludzi bazujące na systemie: 12-, 10-, 9- i 6-kowym. To znaczy, że mogą ze wszystkimi tymi ludami dogadać się i z łatwością programować te ludy/ poddawać je Kontroli Umysłu itp. -Ze wszystkimi, z wyjątkiem ludzi, których system krwi bazuje na systemie 16-kowym!

    Skrzyżowanie szarych i białych narodów prowadzi do niestabilnego system. W białych fundamentem jest czterostronna struktura, a w szarcyh z kolei trójstronna. Widzimy gwiazdę Dawida składającą się z 13 elementów (nie adektawtny, dziwny sposób myślenia). Mogliby używać i uczyć się dwunasto, dziesięcio,dziewięcio i sześcio cyfrowych systemów. Tzn. Dzięki nim mogliby znaleźć jeden wspólny język ze wszystkimi narodami! Trzynastocyfrowy system możemy także zobaczyć na jednodolarówce. Orzeł trzyma w swoim dziobie 13 strzał, na gałęzi jest 13 liści, na fladze 13 linii, nad głową orła 13 gwiazd, piramida ma 13 stopni (w kontekście pięter) itd.
    Ze wszystkich religii różnych narodów wzięli coś i stworzyli swoją własną, mityczno-filozoficzną naukę. A teraz przedstawiają ją innym jako ideał równości, wolności i bractwa.
    A) Nie może być mowy o braterstwie. Wszyscy ludzie nie mogą być dla siebie braćmi i siostrami, czyli być spokrewnionym. Mieszanie krwi z bliskimi wymarcia rodziny, podstawy narodu. B) także równość jest nie możliwa. Nawet przy najlepszej równości nie każdy człowiek będzie mógł mieć dzieci, które będzie karmił mlekiem matki. Małe dziecko i dorosły człowiek są obydwoje ludźmi, ale nigdy tak samo równymi. Dziecko musi się nauczyć tego, co dorosły już wie. C) Wolność może być tylko od czegoś lub kogoś. Wolność mogą otrzymać tylko niewolnic. Nasi przodkowie byli zawsze tylko wolnymi ludźmi!Wolny człowiek to taki, który ma władzę nad swoim duchem, uczuciami, emocjami, rozsądkiem i czynami. („Wolnym wolność – wybawionym raj/ Eden” ros. Przysłowie)

    Cudzoziemcy dołączają “rytuał krwi” do Coca-Coli I Pepsi!!! Kropla takowej “krwi” zawiera informacje o całym człowieku. (z jednej kropli krwi można sklonować całego człowieka). Gdy taka kropla z napoju przedostanie się do ludzkiego ciała, i zostanie w organizmie, wtedy zaczyna niszczyć struktury DNA (kwasu deoksyrybonukleinowego, ang. DNS).

    Trzynastocyfrowy system jest niestabilnym systemem, ponieważ dodanie 5 do 8 wynosi 13, a 13 nie da się podzielić. Prowadzi to do zmiany w psychice – do psychoz i innych chorób psychicznych, tzn. psychicznych odchyłów od normy. Pierwszy partner seksualny kobiety przekazuje jej obraz-ducha i krwi. Ponieważ Hebrajczycy nie mają ducha, u zeszpeconej kobiety zostaje zachowana tylko krew. Według słowiańskiej zasady, człowiek jest Żydem, ale wg. żydowskiej nie. Młodzieniec w takiej sytuacji jest nazywany „Bastard”, a dziewczyna „Shiksa” (Sheketz). Zewnętrznie dziecko dostaje, to co jest bardziej dostępne. Wygląd białego człowieka, ale bez duszy, ponieważ w środku nie ma żadnych obrazów ducha.
    Z tego powodu szaraki nie mogą się także integrować, mogą jedynie naśladować. Gdy skrzyżuą się z innymi narodami, wtedy dostają tylko wygląd zewnętrzny, ale w środku nic się nie zmienia. U Żydów pierwsze dziecko powstałe ze skrzyżowania białego i szarego nie jest uznawane za Zyda (8 kanałów męskich i 5 żeńskich).

    Dlatego niszczenie slowian nastepuje juz nie tylko przez roznorakie formy religijne ale oglupianie multikulturowe majace doporowadzic do zmian w strukturach DNA nowych pokolen,ktore beda innymi ludzmi…nie slowianami.

   11. Wg. Słowiański arysjkich wedów żyjemy w świecie cztero wymiarowym, w którym czas jest uwzględniony. Kolejny harmonijny świat ma 4×4 = 16 wymiarów (miejsc), jeszcze kolejny 16×16 = a więc, 256 wymiarów (ponadmiejsc) itd. Wszystko pomiędzy jest nieharmonijne i niepewne, mniej wymiarowe światy. Tak jak to zrozumiałam, upadły anioł Szatan pochodzi z ciemnego ponadmiejscowego świata, tzn 256 wymiarowego. Kolejny świat nazwany czyli 256×256 = 65536 wymiarów, dopiero potem zaczynają się świecące światy do potęgi 65536², i tak dzieje się do dalej do źródła tych światów, centrum naszej galaktyki, gwiazdy polarnej, i to wszystko dotyczy tylko tej galaktyki.

  2. Z oceną dawców i innych pacjentów medycznych – zgadzam się w 100%, a nawet sądzę, że jest gorzej, bo nie wszystko wiemy.
   Ale niepokoją mnie pytania:
   Skoro „rasa boska” jest z natury mądrzejsza, lepsza itd. od innych, to:
   – czemu daje się tym innym za nos wodzić?
   – czemu przyjęła za swoją „ewangelię” faryzeusza Pawła (chrześcijanie, to jego uczniowie), a nie chce znać Ewangelii Jezusa?
   Bo Paweł w Ga 2 napisał, że jest „apostołem” pogan, a wyszkoleni przez Jezusa są apostołami TYLKO obrzezanych?
   Od tysiąca lat Paweł rządzi „boską rasą” i ta „rasa” nawet tego nie zauważa.

   Ja jestem trzyrasowy kundel i może właśnie brak szesnastej płytki w 2/3 krwi czyni mnie bystrzejszą od w 100% szesnastopłytkowców?
   I – jak tu widać – działam w sposób BEZINTERESOWNY, i nie mam potrzeby rządzenia ludźmi.
   Mam tylko potrzebę informowania niedoinformowanych o tym, co dla nich pożyteczne.
   Nie widzę też nic złego w fakcie, że moje serce nie otwiera się na mniemania.

   1. Na poziomie duszy wszyscy stanowimy jedność z Rdzeniem/Źródłem. Na poziomie ciał – z pewnego punktu widzenia – wszyscy jesteśmy „mieszańcami”, produktem wysokozaawansowanej kosmicznej genetyki, gdyż nasze obecne ziemskie skafandry nie są pierwotnymi kostiumami pierwszych Ziemian.

    Gdy mówimy o rasach i DNA, najważniejszą informacją jest ta, że DNA to tylko antena do odbioru informacji. I ta antena jest zamocowana na poziomie cielesnym oraz pozacielesnym. I rzecz w specyfice odbioru konkretnych wiązek informacyjnych z przestrzeni. Słowiańska antena jest ustawiona na odbiór pewnych bardzo specyficznych informacji, których nie potrafią odbierać anteny innych ras. Chodzi o informacje związane z takimi energiami jak Bezinteresowność, Empatia, Gościnność, Honor, Ojczyzna-Matczyzna, Poświęcenie, Hart Ducha w Walce, Miłosierdzie, Umiejętność przeżycia bez pieniędzy przy jednoczesnym braku dopuszczania się czynów nieprawych, Umiejętność znoszenia tortur fizycznych, psychicznych i duchowych.

    I ten ostatni punkt szczególnie zainteresował kosmiczne rasy pozbawione empatii. Od wieków testują więc w tej materii na naszej rasie bez opamiętania.

    A dlaczego rasa nasza „daje się tym innym za nos wodzić”? Bo w grę wchodzi tu wysokozaawansowana kosmiczna technologia. Na system energetyczny Słowian zostały nałożone wielogęstościowe implanty. Plus zdalna hipnoza z Księżyca. Jest tego gówna w cholerę. Nie będę rozwijał tematu, bo już mi energia odpływa.

    czemu przyjęła za swoją „ewangelię” faryzeusza Pawła

    Pani Krystyno, Pani skupia się tylko na Pawle, a to bardzo redukcjonistyczne spojrzenie, gdyż kwestia Pawła to zaledwie jeden z bardzo wielu wielopoziomowych i wieloetapowych elementów gadziej manipulacji Biblią. Temat manipulacji biblijnych od dawna już mnie nudzi, więc nie będę do tego wracał. Kto lubi tracić na to swoją cenną energię, jego strata. Kk jest i tak ewolucyjnie skazany na utylizację, więc szkoda czasu na mielenie szczegółów starych manipulacji 😉

   2. Ależ ja się nie skupiam na Pawle; to Paweł skupił się na niszczeniu tych, których Żydzi nazywali poganami, również Słowian.
    Ja tylko to ZAUWAŻYŁAM i się temu sprzeciwiam.
    Przecież Słowianie, to w większości chrześcijanie, a chrześcijanie, to uczniowie Pawła, a nie Jezusa, choć im się wydaje, że Jezusa.
    Ta pomyłka jest owocem braku znajomości Biblii; tylko w niej można dostrzec różnicę między nauką Jezusa i marudzeniem Pawła.
    Wszyscy chrześcijanie wyżej od Biblii cenią tzw. Tradycję, którą bezmyślnie realizują wytyczne z listów Pawła.
    W nich Paweł gwarantuje zbawienie chorym, cierpiącym, torturowanym, głodnym, tym, którzy zabijają na „świętych” wojnach wrogów i konkurentów władców, którzy nie zakładają rodzin, kobietom za długie, a mężczyznom za krótkie włosy itd … ; większość „zbawień” przeraża, z niektórych można się uśmiać.
    Ogólnie – gwarantuje zbawienie jemu bezmyślnie posłusznym.
    To on oskarżył Boga-Ojca o to, że dla nas grzechem uczynił swojego Syna, co wg mnie jest bluźnierstwem, na dodatek podłym, bo zniechęcającym ludzi do Jezusa.
    Nawołuje swoich uczniów do naśladowania w tym względzie Chrystusa
    Cały „pogański” świat żyje wg wytycznych w listach Pawła i tym sposobem dba o to, by rządził światem różnie nazywany bies.

    I jeszcze jedno: ja nie boję się tracić energii, bo „mój” Bóg migiem ją uzupełnia w tych , którzy rzeczywiście Mu służą.

 17. TAW za kwiaty, całusek , serduszko dziękuję i za worek dolarów również z serca dziękuję, chociaż dolarów nie pragnę i nie potrzebuję, to jednak przyjmuję, bo są na pewno inni wokół, to ich obdaruję. 😀
  W nagrodę przesyłam Ci wiosenny wierszyk , który dopadł mnie wczoraj z rana, gdy mnie naszła wena rymowania, i mam tak dalej, co chcę wypowiedzieć jakieś zdanie, to kończy się rymowaniem. 😀
  Może to niczyja wina, tylko dla mnie nowa okazja, by popróbować i by wyszła z tego jakaś swojska poezja.

       Moja wiosna 
  

  Wiosna do mnie już przybyła
  W ogródku mym przykucnęła.
  Cierpiętniki pogłaskała,
  Tulipany otuliła,
  Przebiśniegi rozwinęła,

  Krokusikom mocy dała,
  z pączków w kwiaty porozwijała,
  Kretowisk nie rozgrabiła,
  bo jeszcze za słaba była,
  tę robotę zrobi Hanka,
  zapierdziela więc od ranka,

  W przerwie, leżak, słonko, kawka
  i codziennie już taka zabawka,
  Kocham ogród, kocham wiosnę,
  nawet pracę ciężką zniosę,
  byle słonko mi świeciło,
  i zielono wokół było,

  Tego i wam wszystkim życzę,
  kopcie, sadżcie byle szybciej,
  Bo jak WIOSNA da wam kopa
  możecie nie zdążyć do k…pa,
  Muszę skończyć rymowanie,
  żółty motyl wpadł na taras na śniadanie,
  a, że jest on pierwszym gościem tej wiosny,
  zrobię mu zdjęcie ze szczęścia i radości.

  1. Anka, zakładaj bloga! Ten żółty worek to był na rozruch biznesu 😉

   Gratuluję i dziękuję za energię tak potrzebnej nam wszystkim w tym czasie LEKKOŚCI 🐝

   A ja wróciłem z bosego 👣 4-kilometrowego spaceru… Endorfinki mi buzują… 🎆 Zachęcam wszystkich Słowian do podobnych wiosennych perwersji 🔆

   1. Elizo to mój Anioł Stróż mnie tak prowadzi,
    ja tylko zapisuję co ON mi doradzi,
    czasem się śmieje i ze mnie żartuje,
    że jak Go nie posłucham, to nie pofolguje,
    bierz Hanka pióro i maluj obrazy!
    Nie pędzlem i nie farbami,
    lecz maluj je słowami,
    widzisz więc Elizo, że muszę to robić ,
    by mieć dalej opiekuna, muszę się z nim zgodzić. 😀
    i piszę czasami, nie , nie dla sławy,
    trochę do szuflady, trochę dla zabawy.
    czasami tak się przekomarzamy,
    ale zabawę tęgą z tego mamy 😀
    a jeżeli tym paplaniem komuś radochę sprawimy,
    to tym bardziej my oboje się cieszymy. 😀
    Pozdrawiam Cię serdecznie

 18. TAW, dziękuję z serca za wypowiedziane przez Ciebie słowa: „Jezus jest wysokozaawansowaną istotą światła, ale Słowianie i bez Jezusowej misji doskonale wiedzieli, jak żyć.
  Nasza boska rasa, nasz Naród Wybrany nie potrzebuje żadnych zewnętrznych nauczycieli.”

  Wczytując się w historię Polski w okresie X-XIII wieku, widać komu zależało na rozbiciu słowiańskiego ducha i podziale dzielnicowym – jedności Polski.
  A, że tragedie naRodu chodzą parami, najazd mongolsko-tatarski dokończył również fizycznego dzieła zniszczenia. Polska – znowu jako przedmurze wykrwawiła się a watykańsko-niemiecka rzesza usadowiła się w najlepsze.

  1. Może jednak „boskiej rasie” przydałby się jakiś zewnętrzny nauczyciel, który by tą rasę nauczył żyć bez się wykrwawiania? Bo jak widać – sama sobie z tym nie radzi.

 19. Panie Adolfie szkoda nerwów. PiS robi to zapewne dlatego, że taki dostał prikaz z eurokołchozu. Najpierw podpisali CETA, a teraz chcą zniszczyć rolników, żebyśmy musieli jeść chłam z zachodu wobec braku innego wyboru. Trzeba jakoś te 2 lata z hakiem do następnych wyborów przetrwać. Za 2 miesiące jak wygra Marine Le Pen zacznie się rozwalanie eurokołchozu, a do 2020 r. pewnie już będzie po sprawie. U mnie też już widać wiosnę. Na działce u sąsiada zakwitły przebiśniegi. Całkiem spora gromadka na oko ze 100 co najmniej. Ja też jeśli chodzi o chemtrails zauważam że w tych miejscach co jestem niebo albo jest niebieskie albo są jakieś chmury, zdarzają się smugi, ale od dawna nie widziałem białej szachownicy na niebie.

 20. Mam pytanie do „boskiej rasy”:
  Co sądzicie o modzie na spalanie ludzkich zwłok?
  Skąd ten pomysł i po co?

  1. Chodzi o uwolnienie odchodzącej duszy, by nie lepiły się do niej kompulsywne i egoistyczne energie żalu bliskich. Nagrobki i kult grobów to gadzi patent. (Słowiańskie święto Dziadów nie ma nic wspólnego z kultem nagrobków).

   1. Nie rozumiem Twojej odpowiedzi.
    Zwłoki są spalane wraz z energią cudzych egoistycznych żalów do zmarłego?
    Przecież wszystkie egoistyczne energie są częścią egoistów, więc lepiej tych spalić wraz z niszczącymi ich energiami, a nie Bogu ducha winnych nieboszczyków.
    Nie wiem jakie jest Słowiańskie święto Dziadów i wątpię, czy warto to wiedzieć.
    Za to WIEM, że kult grobów i nagrobków pojawił się dopiero w demokracji, bo liczne kwiatki i znicze na grobach, to biznes.
    Żyjący w tym ustroju MUSZĄ szukać zarobku.
    Spalanie zwłok, to też biznes, często niszczący dowody błędów i oszustw medycznych.
    Zresztą ponoć jest to w wielu przypadkach tylko częściowe spalanie, bo niespalone (wcześniej wykrojone) części przeznaczonych do spalenia ciał zmarłych są wykorzystywane przez naukowców i nie tylko.

    Jestem stuprocentową przeciwniczką takiego profanowania nieboszczyków.

   2. Ogień bardzo silnie działa na podświadomość. Przy spalaniu chodzi więc o działanie na podświadomość żałobników. Dużo łatwiej wówczas przeżyć żałobę i odpuścić sobie pewne posttraumatyczne urojenia i aberracje umysłowe typu „idę odwiedzić dziadka na cmentarzu” czy „zapalę tacie świeczkę, to się ogrzeje” lub „przydałby się babci nowy bunkier, bo stary nie jest tak okazały jak u sąsiadów”…

    Łatwiej przede wszystkim odpuścić sobie wówczas żal – który jest duchowym gwałtem na odchodzącej duszy.

    Wszelkie katolickie (gadzie w swej proweniencji) obrzędy ostateczne też nie pomagają odchodzącej energii.

    Co do spalania dowodów oszustw medycznych, argument jest mocny.

    O procederze wykradania organów nawet trupom nie słyszałem. Sprawa dla dziennikarzy śledczych!

   3. Jak widać – standardowe teorie rządzą światem nie tylko katolickim.
    Bo niby skąd wiadomo, że po spaleniu zwłok kogoś bliskiego łatwiej przeżyć po nim żałobę niż po nieboszczyku nie spalonym?
    Można to sobie wmówić, ale sprawdzić = porównać się nie da.
    Poza tym groby ludzkich popiołów ozdabiane są nie mniej gorliwie i bogato niż groby zwłok nie spalonych.

    Żal bliskich rzeczywiście utrudnia wyjście duszy z ciała, ale podczas umierania, a nie podczas pogrzebu, kiedy już duszy w ciele nie ma. Odchodzi od uczestników pogrzebu w chwili złożenia ciała w ziemi jeśli za życia sobie nie ubzdurała, że bez niej żywi się nie obejdą.

    Przy grobie zmarłego można się spotkać z jego duszą, bo nikt nie zabrania niepotępionym duszom odwiedzać miejsca pochówku ich ciał.
    Nie wiem, czy odwiedzają też popiół, bo nie mam nikogo bliskiego spalonego, a w pogrzebach i w odwiedzaniu grobów spalonych znajomych nie uczestniczę.
    Zbyt negatywne uczucia towarzyszą mi na samą myśl o takiej profanacji zmarłych, bym mogła w to fizycznie włazić.
    Dawniej ze zła uwalniano ogniem żywych, teraz zmarłych; co za różnica? Inkwizycja trwa, jest przez różnie pobożnych sowicie opłacana i chwalona, ale musi się liczyć ze świeckim prawem, stąd kombinacje.
    Na moją w tym względzie „podświadomość” (nawyki, uleganie cudzym bezsensownym wymaganiom, …. ?) nawet pożary, powodzie i tornada nie mają żadnego wpływu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s