Całość spotkania z jasnowidz Renatą Engel oglądaj na:

http://porozmawiajmy.tv/programy-umyslu-oczyszczanie-przeszlosci-i-rok-2017-renata-engel/

 

Reklamy

42 myśli w temacie “Dlaczego naprawdę zginął Max Spiers?…

 1. Pani Renata bardzo ciepła i mądra osoba, ALEKS również- przesłanie PIĘKNE. Podsumowanie:
  Max wycierpiał tak wiele-sadystycznie torturowany, trenowany na superżołnierza- nikt tak dobrze jak ON nie znał twarzy śmiertelnego wroga Wszechświata, a mimo to znalazł odwagę i zdradził najciemniejsze tajniki wroga, mechanizm ich działania!
  Max zadziałał na mnie jak kubeł zimnej wody, jak uderzenie młota w centralny układ nerwowy- OBUDZENIE NATYCHMIASTOWE! Zawdzięczamy MAXOWI tak wiele, że żadne słowa nie są tego w stanie wyrazić, a w moim odczuciu Max nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!! Tak bardzo chciał przyjechać do Polski! Jego śmierć miała uderzyć, podzielić i rozbić siłę alternatywną i ezoteryczną i jak zwykle wyszło odwrotnie! Też uważam, że do śmierci MAXA przyczynił się draco Aquino. MAX DZIĘKUJĘ, bądź BŁOGOSŁAWIONY ❤
  Co do TRUMPA- jedyny prezydent USA, który nie jest reptilem, to dużo wyjaśnia- otoczony zewsząd reptilami, układami ma bardzo wąskie pole działania i biorąc to pod uwagę, wykonuje naprawdę odważne ruchy! PAMIĘTAJMY: ❤ 🙂
  ,,POZYTYWNE PROCESY SĄ JUŻ SILNIEJSZE niż negatywne”

 2. oprócz Renaty Engel na tym kanale jest jeszcze ciekawy wywiad z Dorotą Hałdyn-Biel, to też jasnowidz i poruszają ciekawe kwestie

 3. Kochani (TAW), NIE ZAPOMINAJCIE o umieszczaniu dat publikacji materiałów !!! To jest bardzo ważne, aby ZAWSZE były. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. Niedawno zmieniłem skórkę bloga i daty są w niej umieszczane POD wpisem, nad komentarzami. Rzeczywiście, to duży minus, bo w poprzednim układzie data była wyraźnie wyeksponowana na samym początku, tuż przy tytule wpisu.

   Za jakiś czas zmienię layout ponownie, bo z obecnego nie jestem zadowolony. Dziękuję za cenną uwagę 🌷

   1. Opublikowany 27 lut 2017
    Celem rozmowy z Robertem było ukazanie postaci Maxa Spiersa z mojej perspektywy i odniesienie się do dokumentacji BBC na jego temat.
    Poznałam Maxa w sierpniu 2015 roku na okoliczność przeprowadzania z nim wywiadu. Zainteresowały mnie informacje , które przekazywał w wywiadach m.in dla Projektu Camelot czy The Bases Project.
    Z korespondencji ,jaka prowadziliśmy ze sobą, licznych rozmów oraz na podstawie obserwacji podczas osobistych spotkań wyłaniał się inny obraz Maxa Spiersa od tego, jakim przedstawiają go obecnie osoby, które go nigdy nie poznały osobiście i wypowiadają się na jego temat w oparciu o powierzchowne wnioski swoich płytkich osobowości.
    W swojej wiadomości do mnie ze stycznia 2016 Max napisał że, „2015 rok był dla niego rokiem najbardziej intensywnych zmian. w jego życiu i że już najwyższy czas na jego zamknięcie”
    Był pełen nadziei i optymizmu,że uda mu się pokonać wszystkie trudności i słabości ,jakie wypływały z doświadczeń wcześniejszego życia.
    Nie ukrywał z czym przyszło mu się borykać przez cały czas i ze bardzo mu zależy na ujawnieniu prawdy o pewnych zjawiskach niekorzystnych dla rozwoju ludzkości i osobach za nie odpowiedzialnych.
    Zaproszenie do udziału w Konferencji 23 kwietnia 2016 roku z ramienia mojego Projektu przyjął z ogromnym zadowoleniem.
    Był wdzięczny za zaoferowanie mu platformy do wystąpienia.
    Jego wystąpienie 23 kwietnia 2016 roku w Domu Literatury należało do jednego z najlepszych.
    Wybrałam to miejsce aby uczcić polskich pisarzy.

    Po wspomnianej Konferencji, która zorganizowałam we współpracy z Madlen Namro ( przerwałam te współprace po Konferencji z powodu nielojalności i nieuczciwych motywów) moje kontakty z Maxem zostały bardzo ograniczone.
    Powodem tego była j bliska współpraca Maxa z osobami, których nie uważałam za wiarygodne i działające na jego korzyść .
    To, ze się nie myliłam Max potwierdził w wiadomości do mnie
    9 .07.2016 roku czyli kilka dni przed śmiercią
    Były nimi wszystkie te osoby, o których obecnie rozpisuje się prasa zagraniczna i są przesłuchiwane w sprawie okoliczności jego podejrzanej śmierci w Warszawie 16 lipca 2016 roku czyli ok 2,5 miesiąca po jego pierwszym wystąpieniu w Polsce na Konferencji.

    Zapamiętałam Maxa jako dobrego, niezwykle ciepłego człowieka, który działał w oparciu o energie serca.
    Był przez to bardzo atrakcyjny, co w połączeniu z atrakcyjnością jego ciała, skutecznie oddziaływało na osoby o postrzeganiu pozbawionym głębi.
    Nie były one w stanie odróżnić czystych intencji Maxa , który
    daleki był od ranienia innych, co im samym przychodzi z łatwością.
    Ten słaby punkt Maxa dał osobnikom pozbawionym empatii przewagę nad nim. A w rezultacie doprowadziło do przedwczesnej śmierci przez zaskoczenie.
    Jestem przekonana, że prawda o okolicznościach jego śmierci wyjdzie na jaw prędzej czy póżniej,

    Bo PRAWDA ma to do siebie, że nie da się oszukać i jest cechą ludzkiej rasy, a nie ras pasożytniczych.
    Danuta Anna Sharma
    „Max Spiers w BBC” – Danuta Anna Sharma

   2. TAW nie wysłuchałeś!! TO BBC taki przekaz kreuje, Pani Sharma TO PROSTUJE I PODKREŚLA, KIM BYL MAX, zresztą to JĄ obarczono śmiercią Maxa, gdyż to ONA byla współorganizatorem Konferencji!

  1. Dziękuję za otwartość i słowiańską gościnność. Już wkładam wieczorowy strój 🎩

   Przybędę raniutko, boso po Rosie 👣 Muszę mieć czas, by chrustu uzbierać… 🔥

   1. Z bieganiem po rosie, nie ma problemu.
    Najpiękniej nad ranem a wieczorem, gdy wiatr ucicha, to trawa i ziemia nagrzana.

 4. FAJNI JESTEŚCIE <3- takie pozytywne rozluźnienie się wytworzyło, mimo, że za oknem sztorm 🙂
  TAW, a chrust będziesz zbierał w tym pięknym kapeluszu 😉

  1. Jako żywo, wszak noblesse oblige! Myślałem o takim nakryciu głowy: 👑 , ale Pan Major Kudliński mnie ubiegł… 😀

  1. A jak myślisz, za co zginął?…

   Za opowiadanie bajek nie wydaje się wyroku na człowieka. Po prostu za dużo ujawnił i się wściekli.

   Zresztą, to, o czym od 20 lat mówi David Icke i o czym mówił Max, a co wyciekło z mejli Hillary i Podesty, teraz bada sam Donald Trump…

   1. TAW , czy masz jakiś wkląd w to czy Max był od światła czy od mroku? W jednym ze swoich filmików Aron wskazuje, że Max był najemnikiem ciemności.

   2. Gdyby był od mroku, jaki motyw miałby mrok, by go stąd zabierać?

 5. MOJA SZCZĘŚLIWA – i już uśmiech samoistnie wkrada się na usta 🙂 Otóż wszystko co jest mówione zestawiam z innymi źródłami- wieloma zazwyczaj, gdyż kierując się w jedną stronę, idąc w jeden temat automatycznie klapki oczne i umysłowe się uruchamiają- Max znalazł mimo ogromnie niewyobrażalnie ciężkich cierpień odwagę, siłę, aby OBUDZIĆ NAS- tak jest, że mówiąc o czymś to coś powraca, dlatego są wywiady z Maxem w których to wyraźnie widać i tym bardziej jestem MU wdzięczna za przekazy, tym bardziej, że ataki różnego rodzaju wobec Maxa nasilały się- mówił o prawdzie, która jest wręcz niewyobrażalna, ale czas jest najlepszym weryfikatorem prawdy- czasami po tysiącleciach- czas i pewne wydarzenia pokazują, że prawda UJAWNIŁA SIĘ !! Ja Maxowi wierzę, a jeżeli TAW zamieścił przesłanie o MAXIE to znaczy, że jest wyjątkowy i odegrał bardzo istotną rolę w procesie POBUDKI LUDZKOŚCI:
  Stewart Swerdlow, Max Spiers i alternatywna historia świata
  <https://www.youtube.com/watch?v=pOiFNJFkWqQ

 6. Nie miałam na myśli tego, że on bajki opowiada. A juz napewno nie o aferze satanistyczno pedofilskiej. Nawet o tym myśleć nie mogę bo słabo mi się robi. Nie mam klapek na oczach. Próbuję poukładać sobie to wszystko w głowie. Nie rozumiem dlaczego nikt Go nie ochronił tylko został zamordowany. Zastanawiam się nad kilkoma sprawami, o których mówił. Np: mówil, ze w latach 50-tych rozpoczeto projekt Oak Tree. Max mówił, ze dąb jest symbolem lucyfera. O co tu chodzi? Jakże sprzeczne to z symboliką dębu znaną nam czyli dąb to moc, odwaga, siła, prawda, drzewo boskiej potęgi. Albo to że człowiek nie ma wolnej woli.

  Już chyba gdzieś pisałam,że do waszej wiedzy mi daleko. Wybaczcie za być może niemądre pytania.
  Elaszko Ty jak zwykle pozytywna.

  1. Kapelusznicy od zawsze podbierali nam nasze święte symbole. Ale symbole znieprawić się nie dadzą 🙂 🌳

   Dąb to naturalna organiczna Moc 👊 – i żaden ciemny projekt tego nie zmieni 😀

   1. Może jakby ktoś dopytał Maxa o to wyjaśniłoby się a tak, niewiadomo co miał na myśli.
    A co z krwią z rh-, dlaczego nie z tej planety? znam co najmniej 2 osoby z rh-, które zrobiły po tysiąckroć więcej dla ludzi niż niejeden z plusem. A Jezus nie miał AB RH-? No chyba Jego o złe intencje posądzac nie można.

  2. ,,Dąb – jest silnym generatorem pozytywnej energii i przyczynia się do poprawy funkcjonowania mózgu. Działa również antystresowo. Dodatkowo dąb poprawia krążenie krwi oraz skraca okres wychodzenia z choroby.
   Większość ludzi odeszło od natury tak bardzo, że nie zdają sobie sprawę z tego, że izolowanie się od natury, drzew, roślinności to droga do nikąd. Przyroda miała u starożytnych Słowian bardzo ważne miejsce. Pytanie jak współcześni odnoszą się do tego. Okazuje się, że istnieje nawet specjalny rodzaj leczenia za pomocą naturalnej energii, dendroterapia
   Holenderscy naukowcy przebadali 10 tysięcy ochotniczek, kobiet w wieku 16 do 26 lat. Stwierdzono, że osoby mieszkające w okolicy lasu chorują o 20% rzadziej.
   Biolodzy przeprowadzili eksperymenty z igłami sosnowymi, liśćmi brzozy, dębu i topoli. Umieszczono bakterie i rozdrobnione cząstki wspomnianych drzew. Próbka z igłami sosnowymi była wyczyszczona z mikroorganizmów po 10 minutach, przy liściach dębu po 15 minutach. Brzoza i topola potrzebowały na neutralizację 20 do 25 minut.
   Brzoza – jedno z najbardziej cenionych przez Słowian drzew. Może nawet wziąć na siebie chorobę danej osoby. Jest źródłem energii i witalności. Pomaga przy przeziębieniach i grypie. Brzoza idealnie jonizuje powietrze.” ❤
   http://innemedium.pl/wiadomosc/dendroterapia-czyli-przyjac-pozytywna-energie-drzew

 7. Tak, TAW ma zupełną rację, przejęli nasze symbole- oszpecili
  DĄB, SWASTYKĘ, SS-SŁOWIAŃSKĄ SIŁĘ, wszystko- NASZYCH BOSKICH OPIEKUNÓW, NASZE MIEJSCA MOCY- przykryli grubymi warstwami brudu-tak, żeby pamięć, nasza siła nigdy się nie ujawniła, nie obudziła!
  Myślę, że to również mylnie wprowadzone pojęcie, ich manipulacja- gdyż na siłę wrzuca się wszystkich z rh- do jednego przysłowiowego wora, dając przesłanie, że to reptile, żydzi, a tymczasem – ,,osoby z rh-, które zrobiły po tysiąckroć więcej dla ludzi niż niejeden z plusem.”
  Moja najdroższa SZCZĘŚLIWA ❤ i odpowiedziałaś na pytanie dokładnie, pytanie, które też mnie bardzo nurtuje, gdyz znam równie boskie, wyjątkowe osoby z rh-
  Max miał grupę rh- , na skutek niewyobrażalnych tortur miał rozszczepione osobowości- 6 bodajże-miał wypadek i podczas prześwietlenia jeden z chipów uległ uszkodzeniu- wtedy z bożą opatrznością, boską pomocą zaczął składać się ponownie w całość, przypominać i od nowa cierpieć- nieustannie atakowany znalazł sposób, odwagę, siłe nadać nam przesłanie, wskazówki
  Max Spiers dla Projektu Ziemia
  <https://www.youtube.com/watch?v=ecarLo5ypS0
  Wszystkie ALTERNATYWNE MEDIA na całym świecie wspierały MAXA
  Miles Johnston o śmierci Maxa Spiers’a, Warszawa 16.07.2016
  <https://www.youtube.com/watch?v=51dyeZQzpr8
  WIEDZA DOPIERO PRZYJDZIE JAK SIE NASZE ANTENKI DOSTROJĄ. TAW MA DOSTROJONĄ NA maksa, ja nigdy nie miałam czasu posiedzieć na komputerze – ciągłe obowiązki, internet jak to na wsiach – brakowało dostępu, czasu- chwilowo czas był więc bardzo szybko nadrabiałam wiadomości prowadzona boską ręką (TAW) – WIOSNA SIĘ ZBLIŻA OGROMNYMI KROKAMI- ROLNIK ZOSTAJE WEZWANY DO UKOCHANEGO POLA I kończy się odpoczynek 🙂

  1. Niezwykle trudno jest czytać Przestrzeń, bo technologii w ch…

   Jesteśmy tu na razie upupieni. Ale na boską rasę Narodu Wybranego Polaków Słowian nie ma mocnych 👊 🔆 🔥

 8. KOCHANA ELASZKO, tak to chyba trzeba rozumiec, jezeli wogole mozna na rozum to przełożyć.
  Może to jakiś celowy zabieg aby skłócić ludzi a moze jeszcze coś innego.
  A wieś cudowna jest, wiem co mówię bo mieszkałam przez kilka lat będąc dzieckiem i byl to najszczęśliwszy okres w moim zyciu. Bardzo za nią tesknię.
  Duszę się miastem. Wszystko szybko, nie ma na nic czasu, halas.
  Wiem, że praca ciężka u Ciebie ale za to cieszysz sie spokojem, ciszą, pięknem przyrody.
  Ja za to cieszę się, że mogłam poznać tak wspaniałych ludzi w tym wirtualnym domku TAW, pełnym ciepła i radości i choć przez chwilę być tu gościem.
  Z całego serca dziękuję Ci Taw, że stworzyłeś takie miejsce. Dziękuję, że nigdy nie pozostawiłeś bez odpowiedzi moich często enigmatycznych, czesto naiwnych pytań czy komentarzy.
  Dziękuję za wszelką pomoc, wskazówki, za lepszy sen, za pchnięcie mnie w stronę Radości. To wszystko jest bezcenne.
  Wielkie buziaki, uściski MIŁOŚCI 💋💋💋❤️❤️❤️
  Będzie mi Was naprawdę brakowało.

  1. Również uściski i całuski 💋 😀

   Ale Ty się, Szczęśliwa, nie poddawaj, lecz zakładaj bloga – teraz u Ciebie będziemy publikować… 😀 Obsiądziemy Cię jak muchy przepyszny rosołek… 😁

   1. No co Ty Taw, ja się NIGDY nie poddaję.
    Mam inny cel niż blogowanie, nawet czasu nie znalazłabym na to teraz. Sam wiesz, ile Cię to kosztuje.
    Ale może nasza wspaniała Elaszka ❤️.

 9. Ja mam grupę krwi A1 RH – … kochani nie pozbawiajcie mnie Waszego towarzystwa… ja przy tym co wie SZCZĘSLIWA jestem marnym pyłkiem tego WSZECHŚWIATA … ELIASZKO proszę załóż bloga … wiem jeszcze tak mało…

  1. Przykro mi, ale niestety nie zajmuję się tego typu działalnością, gdyż nie jestem magiem ani terapeutą. Mogę co najwyżej odpowiedzieć publicznie na jakąś bardzo ogólną kwestię, w miarę moich skromnych blogerskich kompetencji. Moją rolą są dobre życzenia dla Polski i Polaków. To wszystko 🔆

 10. I chwała Ci za to ❤ Ja również kocham mój Kraj i swoich Pobratymców ❤ … Ktoś na Twoim blogu odczytał energię Donalda Trampa , myślałam , że to TY … stąd moja prośba 😉

 11. „Do Trumpa nie mam jeszcze sprecyzowanego stanowiska. Przypatruję mu się z życzliwością i dobrymi myślami.

  Jedyne, co wiem, to tyle, ile mogę sczytać z jego energii: jest to typ niezależny i nieprzewidywalny. ” – to część Twojej odpowiedzi z 02.03.17r. w wątku o JK

  1. To była analiza osoby publicznej przez dziennikarza w kontekście zatroskania o los własnej ojczyzny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s