Dlaczego naprawdę zginął JFK?…

Uważany przez wielu za bohatera narodowego prezydent USA John F. Kennedy zginął z ręki zamachowca 22 listopada 1963 roku. Do dziś oficjalnie nie wyjaśniono okoliczności tej śmierci.

Czy JFK sam podpisał na siebie wyrok śmierci? Niektórzy historycy nie mają co do tego wątpliwości. Podejrzewają bankowców. Utrzymują, że Kennedy, wydając dekret 11110, spowodował, że System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, czyli centralny bank USA (FED) [to jest niepodlegający prezydentowi ani Kongresowi prywatny żydowski bank, dla zmylenia przeciwnika zwany federalnym – przyp. TAW], stał się jego śmiertelnym wrogiem.

Ma on bowiem prawo do drukowania dolarów – w dowolnej ilości i o dowolnej porze. To przynosi ogromne zyski i daje dużą władzę, a tę Kennedy chciał widzieć w rękach państwa. Miliardy dolarów zostały wydrukowane przez rząd i bez udziału FED. Pięć miesięcy później Kennedy był martwy…

Czytaj więcej na: http://facet.interia.pl/historia/news-john-kennedy-prezydent-ktory-nie-mogl-dozyc-starosci,nId,2358703

Reklama

12 myśli w temacie “Dlaczego naprawdę zginął JFK?…

   1. pewnie oprogramowanie JFK sie zawiesilo i zaczal dzialac nie w tym kierunku jak pragnely tego finansowe pedogangi polaczone z watykanskimi zbirami.

 1. JFK o tajnych stowrzyszeniach / JFK secret societies speech
  ,,22.11.1963 prezydent Kennedy, za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów… ‚uciszony’ na zawsze. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie. Publiczny mord był przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną przez ukrytych spiskowców linię działania. Wyrok wykonano w publicznym miejscu, w masońskim centrum, a udział brały niemal wszystkie agencje rządowe, jak służby ochrony, CIA, FBI, także mafia, media a nawet służba zdrowia. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w ciągu białego dnia na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przez kamerami filmowymi. Owa okrutna akcja zakończyła się całkowitym sukcesem morderców!

  Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

  Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, która w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani.

  Kennedy rozpoczął ujawnianie światowego spisku, planował ujawnienie tajemnicy UFO, planował rozwiązanie CIA oraz rozpoczął wydawanie rzeczywistej rządowej waluty, srebrnego dolara, w celu uniezależnienia się od prywatnie kontrolowanego przez syjonistów Banku Federalnego USA – Executive Order 11110 Podobną ‚zbrodnię’ popełnił Lincoln”
  <https://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18

 2. Drogi TAW tu jest zestawienie:
  Planowany zamach na Trumpa, niesamowite połączenie zamachu Kennediego i Lincolna!
  <https://www.youtube.com/watch?v=Aekve-dbFFs
  To powyżej mówi co innego, to tu jest zaprzeczeniem tego powyżej!
  FILMIK trwa 12 minut, wiem, że MATRIKS, ale przyznam, że jest zastanawiający!
  To powyżej świadczy, że nasze pozytywne oczekiwania wobec TRUMPA są zasadne, zaś ten film dosadnie pokazuje, że TY MASZ RACJE, a TRUMP TO ŚCIEMA KOLEJNA MARIONETKA!
  Jest jeszcze jedno wytłumaczenie: linie czasowe pozwalały im na wgląd, na zmiany więc ułożyli to tak na swoją korzyść- próbując nam udowodnić, że są wszechwładni i mogą wszystko!!!
  ALE MATRIX jedzie na oparach wykończony wypróżnianiem I
  ,,POZYTYWNE PROCESY SĄ JUŻ SILNIEJSZE niż negatywne”

  1. Do Trumpa nie mam jeszcze sprecyzowanego stanowiska. Przypatruję mu się z życzliwością i dobrymi myślami.

   Jest bardzo emocjonalny, więc łatwo nim sterować poprzez podsuwanie mu odpowiednio spreparowanych produktów medialnych.

   Życzmy mu, by działał dla Wielkiej Zmiany 🔆

   1. TAW Trump to zoodiokalne Bliżnięta , żywioł Powietrza ,Patron Merkury czyli w wersji pozytywnej to ludzie o nieprzeciętnej inteligencji, ideowcy, niezłomni , uczciwi, inteligentni, z daty urodzenia 14.o6.1946 ( 4 ) więc pracowici, zawdzięczający sukces i dobrobyt dzięki swojej
    pracowitości. To tyle w skrócie. Nie chcę pisać jaki byłby w złej wersji, gdyż nie chcę rozsiewać złej energii, uważam, że należy dać mu czas i szansę, no i obserwować na co i jak długo pozwoli w jego rządzeniu zakulisowy ciemny światowy rząd, który usadowił się w USarelu i UE.
    Dla naszego ŻRÓDŁA liczą się zamiary, a nie czyny, te bowiem płyną z serca. A jakie zamiary ma Trump, to wie tylko ŻRÓDŁO i ON sam. ♥♥♥

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s