Ksiądz Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku w Londynie. Jak poinformował mnie Piotr Szlachtowicz z portalu „Nowy Polski Show”, prosząc o rozpropagowanie poniższej informacji, dziś rano na lotnisku Stansted w Londynie został zatrzymany ksiądz Jacek Międlar.

Ksiądz przyjechał do Wielkiej Brytanii na zaproszenie miejscowej Polonii oraz brytyjskich organizacji protestujących przeciwko specyficznie pojmowanej „poprawności” polegającej na wyciszaniu i blokowaniu opinii publicznej dostępu do informacji

o muzułmańskich gwałtach na brytyjskich dzieciach.

Miał wygłosić wykłady poświęcone tematyce wolności i jej granic w kilku angielskich miastach, m.in. w okolicach Birmingham. Według informacji wstępnych ksiądz został zatrzymany przez Border Force pod zarzutem „mowy nienawiści”. Na razie nie ma informacji o toku dalszego, przyjętego przez brytyjskie władze, postępowania wobec księdza Jacka Międlara.

Z Birmingham

Wojciech Sumliński

źródło: https://www.facebook.com/sumlinski/posts/728753727287011

***

Wracam do Ojczyzny. Dokładnie do Krakowa.

Zostałem zatrzymany przez żydowskie służby specjalne!

Niebawem nagram przemówienie, które miałem wygłosić w Telford, a które Żydów doprowadziło do białej gorączki. Od miesięcy jestem przez nich inwigilowany.

Podczas kilkugodzinnego przesłuchania moje powoływanie się na Jezusa Chrystusa komentowane było z pogardą i odbierane jako mowa rasistowska. Talmud w czystej postaci.

Dziękuję za wsparcie!

Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie!

God bless Great Britain. God bless Great Poland @BritainFirst @JaydaBF

Jacek Międlar

źródło: https://m.facebook.com/

***

Wielka Brytania oraz Izrael to nie są tak naprawdę państwa, lecz jak najbardziej prywatne folwarki (Orwell) starego Rotszylda. Relacja Jacka Międlara z zatrzymania go przez żydowskie służby specjalne na lotnisku Stansted w Londynie:

http://thenowypolskishow.co.uk/przesluchania-agenci-kpili-naszych-barw-narodowych-j-miedlar-opowiada-o-deportacji-uk

***

Komentarz Sławoja:

<https://youtu.be/yA0IZrmfCQE 😀

149 myśli w temacie “Illuminaci srają do gaci. Stary Rotszyld wystraszył się słowiańskiego zucha: Jacek Międlar zatrzymany w Londynie!

 1. Kamień z SERCA, że wkrętka- i obiecuję, Że słowa tego już nie użyję ❤ Ciągle się uczę- zatem ,,pała” na dziś- jutro poprawię 😉

  1. Elaszka, to tylko moje spojrzenie, nie mam intencji narzucania komukolwiek czegokolwiek, bo sam się codziennie łapię na odruchowym używaniu niepotrzebnych słów. Słowo na „w” jest tak powszechne w przestrzeni, że niełatwo je będzie okiełznać nieco 😉

   Dzielę się po prostu swoimi „energetycznymi” odkryciami 🔆
   I gdy właśnie stawiam Słoneczko – ono wychodzi u mnie zza chmur odrannych, więc chyba jest coś na rzeczy… 😉

 2. Jacek Międlar dziś napisał:

  „Dobre wiadomości!
  Mamy gotowy statut stowarzyszenia (nazwę podam niebawem). Chcemy działać dla dobra Ojczyzny. Jak stowarzyszenie zostanie formalnie zarejestrowane, podam więcej informacji. Wielu z Was chciało działać w oddziałach Polski Niepodległej… Sami wiecie jak sytuacja się potoczyła…
  Jednak nie ma co tracić chęci do działania, dlatego już dziś zapraszam do nowej organizacji!”

  Trzymam kciuki !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s