Ksiądz Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku w Londynie. Jak poinformował mnie Piotr Szlachtowicz z portalu „Nowy Polski Show”, prosząc o rozpropagowanie poniższej informacji, dziś rano na lotnisku Stansted w Londynie został zatrzymany ksiądz Jacek Międlar.

Ksiądz przyjechał do Wielkiej Brytanii na zaproszenie miejscowej Polonii oraz brytyjskich organizacji protestujących przeciwko specyficznie pojmowanej „poprawności” polegającej na wyciszaniu i blokowaniu opinii publicznej dostępu do informacji

o muzułmańskich gwałtach na brytyjskich dzieciach.

Miał wygłosić wykłady poświęcone tematyce wolności i jej granic w kilku angielskich miastach, m.in. w okolicach Birmingham. Według informacji wstępnych ksiądz został zatrzymany przez Border Force pod zarzutem „mowy nienawiści”. Na razie nie ma informacji o toku dalszego, przyjętego przez brytyjskie władze, postępowania wobec księdza Jacka Międlara.

Z Birmingham

Wojciech Sumliński

źródło: https://www.facebook.com/sumlinski/posts/728753727287011

***

Wracam do Ojczyzny. Dokładnie do Krakowa.

Zostałem zatrzymany przez żydowskie służby specjalne!

Niebawem nagram przemówienie, które miałem wygłosić w Telford, a które Żydów doprowadziło do białej gorączki. Od miesięcy jestem przez nich inwigilowany.

Podczas kilkugodzinnego przesłuchania moje powoływanie się na Jezusa Chrystusa komentowane było z pogardą i odbierane jako mowa rasistowska. Talmud w czystej postaci.

Dziękuję za wsparcie!

Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie!

God bless Great Britain. God bless Great Poland @BritainFirst @JaydaBF

Jacek Międlar

źródło: https://m.facebook.com/

***

Wielka Brytania oraz Izrael to nie są tak naprawdę państwa, lecz jak najbardziej prywatne folwarki (Orwell) starego Rotszylda. Relacja Jacka Międlara z zatrzymania go przez żydowskie służby specjalne na lotnisku Stansted w Londynie:

http://thenowypolskishow.co.uk/przesluchania-agenci-kpili-naszych-barw-narodowych-j-miedlar-opowiada-o-deportacji-uk

***

Komentarz Sławoja:

<https://youtu.be/yA0IZrmfCQE 😀

Reklamy

149 myśli w temacie “Illuminaci srają do gaci. Stary Rotszyld wystraszył się słowiańskiego zucha: Jacek Międlar zatrzymany w Londynie!

 1. Sulminskiemu wierzyć nie można, juz jeden plagiat zrobił z książkami..
  Zapominał biedny tez dodawać na spotkaniach z Polonia , że bez wzgl na to czy wygra jego kochany prezes czy PO to nic nie zmieni. Zawsze to ten sam chazarsko jarmułkowy szlam i okupant. Czy to Braun czy Mędlar jedna i ta sama sekta

  1. Pan Jacek Miedlar zatrzymany, ale z jakiego powodu? Zla ocena Pana Grzegorza Browna I Jacka Miedlara. Oni nie reprezentuja zadnej Sekty, no moze intelektualnej! Doceniajmy wiedze I odwage. Oni sa jak podrozujace ksiazki, wiedza dla kazdego uczciwego Polaka.

   1. Książki to masz w antykwariacie i od dr Jaśkowskiego, Braun Polakiem nie jest, a czy dawny ksiądz Mędlar nim jest, powinnas wiedzieć, skoro lubisz książki. Ciekawe dlaczego tak broni polskości Brauna….
    Jak by chcieli Polsce pomoc, to by działali nie gadali..

  2. Mędlar to wydmuszka, skoro dla niego Braun jest Polakiem, to kim on jest?
   Bo taki z Brauna Polak jak z jego wujka Juliusza. Polakiem można byc z dziada pradziada nie nadania. Niebawem powiecie, ze czarni są Polacy skoro obywatelstwo dostali… Słowianie są zieloni ?
   Mędlar jest promowany przez swoich braci, zdjec z profilu bardzo unika czyżby bal się swoich rys twarzy …
   Zadzwońcie do niego i porozmawiajcie o konkretach to zaraz bedzie „kto to o co chodzi jestem chory” nou sie putsen jak kot Psa. Albo jest uwsteczniony albo Ustawienia jak kolejny „polak” typu lejba kohne vel Wałęsa…

  3. …dodałbym_bardziej-dosadniej…DRUGI_BOLEK!!…tamten-latałz-matkom-boskom-w-klapie…i_oba-chrzania_podobne-talmudyczno_chazarskie_pierdoły_wpuszczając-Polaków_w_maliny…tamten_w-1980-roku_ten-deczko-pózniej…Britan_First…jajda_najpierw-darła_morde-przeciwko-Polakom…potem_przeciwko-muslimom_potem…Polacy_chodzcie-z-nami…idiotów_szukaj-panienko-wsród„swoich”…Nie-dajcie-sie_nabrac-na-Miedlara…furkoczą-za-nim-pejsy-i-jarmółka_chazarskich_rzydóf…

 2. ILLUMINACI srają w gacie to kontynuacja ich bliskich spotkań z KLOPEM, które pięknie przedstawił ukochany PAN TADEUSZ- wystąpili oni w roli różowej świni z różowych balerinach na dostojnym klopie wylądowali i tym razem okupują wychodek!!!
  <https://www.youtube.com/watch?v=EETwA4As7Vs&t=1995s
  Przestają przez to myśleć logicznie, przecież aresztowanie NASZEGO SŁOWIAŃSKIEGO ZUCHA nagłośni sprawę, którą chcieli zatuszować i przyczyni się do jej rozgłosu i osoby Księdza Jacka MIĘDLARA
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1732158,Byly-kaplan-Jacek-Miedlar-zatrzymany-na-lotnisku-Stansted-w-Londynie

  1. No tak, zupełnie zapomniałem, przecież to jawnie koreluje z wizją, o której mówisz 😀

   Tak, oni robią nam, Słowianom, darmową reklamę 🙂

   A ich panika i nieprzemyślane ruchy dobitnie udowadniają, że są w rozedrganiu.

   Czy jeszcze ktoś wątpi, że NWO się sypie?…

  2. Sraja w gacie…..to zle okreslenie , albowiem Oni sraja na Swiat systematycznie i skutecznie od chwili kiedy istnieja. Polak madry po szkodzie….zmienic nalezy taktyke walki, zatrzymanie Jacka MIEDLARA, jest kolejnym dowodem ich sily i skutecznosci. Mozna zatrzymywac pociagi bo sa to pociagi pod specjalnym nadzorem .Nalezy sie zastanowic co dalej !

   1. koteczku, znakomita analiza sytuacji

    „Nalezy sie zastanowic co dalej !”
    Glownie : nie dawac „im” naszej CENNEJ SLOWIANSKIEJ ENERGII.

   1. System wali się, system pali się,
    system, wali i pali się.
    Jak mogłam to przespać 1986 r.
    Dziękuje Panowie.

 3. To prawda co do usa i europy.To wyniszczenie bialych to zaplanowana akcja od setek lat lub tysiecy.Oni tam sobie gdzies juz obliczyli i ubzdurali ze zostalo nas z 250 milionow slowian w europie to warto znow nas przetrzebic.Najlepiej wiadomo jak czyli multikulturalizmem albo gwaltami na kobietach a to stara taktyka koczownikow.Wysylaja stada mongolow na nas albo arabow w celu zniszczenia slowianskiego DNA. W USA troche sie latyno-arabski najazd ukracil.Meksyki sami zaczynaja zwijac manele a araby sa tak wystraszone ,ze gnaja przez zaspy sniezne na mrozie jak ruskie T34 przez granice do Kanady .NAwet widomo odmrozonych i amputowanych rak i nog im nie straszne,byle jak najdalej od Trumpa. Tylko w samej Kaliforni dziala ok miliona latynosow czlonkow gangow, handlujacymi narkotykami i dziecmi na potrzeby starych ukladow obamitow i clintonosodomitow.Mysle jednak ,ze to co zostalo zniszczone rzadami ostatnich klanow bankierskich to nie da sie juz odbudowac.Te straty w populacji nie sa juz do naprawienia w ciagu 50 lat a zniszczonym,zdemoralizowanym spoleczenstwie nie wspomne.

  1. Devingo,
   Jesli Slowianskie MALZENSTWO bedzie mialo po 7 DZIECI i beda to zdrowe Madre Dzieci, to bardzo szybko nadrobimy i zasiedlimy co NASZE !

   „a zniszczonym,zdemoralizowanym spoleczenstwie nie wspomne.”
   Bracie, czas na OCZYSZCZANIE Rak, Mysli, Dusz !
   Nawet plamy Telegonii da sie WYCZYSCIC.
   Milosc …i Madrosc !
   Miloscia prosciej i szybciej.
   Madroscia…potrzeba Duuuuzo energii, ale sie da.
   Kochac, tworzyc, dzieci plodzic i Wychowac… da sie,? Da sie.
   Wielu z nas rodzin wlasnych nie ma jeszcze;

   DAJCIE BOGI i Ty Matko/ Ojcze Wszechrzeczy w milosci ,dostatku, pokoju, radosci… rodziny zalozyc, dzieciaczki poczac, urodzic , wychowac, OJCZYZNE SWIETLISTA budowac !
   I Stalo SIE !

 4. „Według nieoficjalnych informacji, które naTemat udało się uzyskać w źródłach zbliżonych do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, o zatrzymanie Jacka Międlara na lotnisku w Londynie do brytyjskich służb miała zwrócić się polska ambasada. Podobno obawiano się, że były ksiądz może wywołać w stolicy Wielkiej Brytanii zaostrzenie nastrojów nacjonalistycznych”.

  Widac korporacja bankowo-watykanska sie obawia wzmozenia swiadomosci na wyspach wsrod populacji bialych obywateli.Swoja droga sluzby i elity pokazuja nam swoj prawdziwy cel eliminacji bialego DNA i wcale sie juz nie kryja, ze to wojna rasowa.

  1. „Polskie” ambasady na Zachodzie to zbyt ważne gabinety taktyczne toczonej batalii, by mogły być obsadzane Polakami. Słowianin na Słowianina by nie doniósł. To jest polskojęzyczna antypolska mafia, a mafie=służby=loże.

   Dzięki za info!

   1. TAW w samej rzeczy ,bardzo sluszna uwaga.NIe slyszalem o zadnej ambasadzie polskiej ,ktora by sluzyla w interesie Polakow emigrantow.To placowka do monitorowania i kontrolowania zachowan Polakow na obczyznie. Czy polskie konsulaty i ambasada np w USA zainteresowala sie ilu Polakow zostalo wydeportowanych z usa od roku 2008-2016 za rzadow obamitow? Malo tego owe osoby pod byle pretekstem deportowane bez szansy na spieniezenie nieruchomosci i ochrone swoich aktywow,czesto z rodzinami wyjezdzaly do Polski lub GB doslownie gole i wesole.Nigdy nie slyszalem aby jakis polski konsulat upomnial sie o takie osoby czyli potencjalnie swoich obywateli.No coz”swoich obywateli”napisze w cudzyslowiu, bo przeciez tam zakamuflowani na koszt polskiego podatnika nie siedza Polacy. A w Wielkiej Brytanie lepiej?Czy polska ambasada cos dzialal w interesie Polakow pobitych,w interesie rodzin zamorodwanych ,w interesie odebranych polskich dzieci polskim rodzina?Wszystko zapewne prowadzone wramach akcji antypolskiej wojny rasowej.Tradycje anytpolskosci zaflansowane w „polskich ambasadach”przez sowiecki szpionow dzialajacych przeciw Polakom sa kultowywane do dzis. W ambasadzie londynskiej we wczesnych latach 50 dzialal jako attache wojskowy niejaki Kiszczak(wiemy kto to..pozniejszy general) ,ktory wyszukiwal polskich zolnierzy walczacych we wojskach alianckich i naklanial ich na wyjazd do PRL.Mialo byc dobrze tam dla nich a bylo ich sporo ktorzy dali sie nabrac na nagabywanie temu alfonsowi. Niektorzy Polacy wracajacy do ojczyzny po wojnie gineli jeszcze na statkach ,zabijani przez gangi kiszczaka a inni juz w porcie aresztowani i mordowani na poczekaniu przez kreatury typu stolzman-kwasniewski.A ilu wywieziono na Syberie z rodzinami po przyjezdzie? Tak samo dzialala ambasada w Nowym Jorku we wczesnych czasach powojennych a takze okresu 80-89.Pozniejszy general Petelciki byl rezydentem ambasady i pod przykrywka polskiego biznesmena przez 3 lata dzialal ze zmienionym nazwiskiem wylapujac jednostki nieprzyjazne systemowi PRL-owskiemu. Do dzis dzialaja na terenie 3 state area w usa polskie biznesy;agencje polonijne, unie-banki,dentysci,lekarze,psychologowie,brokerzy nieruchomosci i kredytow,sklepy polskie ,ktore byly zakladane przez sb-ecjie i do dzis spelniaja role monitorowania poloni przez sluzby specjalne nie tylko Polski.W cale mnie nie dziwi ,ze to polska ambasada zastopowala Jacka Miedlara.Niestety to przykre ale powinno zadzialac na Polakow jak kubel zimnej wody.

   2. W hadze jest super ambasadorka Polaków. Telefon nieczynny, dzwonisz bez rezultatu, zgubisz dokumenty, to wyślą cię do polski, by „zgłosić utratę we właściwym urzędzie” – bez zadnego potwierdzenia tożsamości, banda debilów i idiotów z kretynką na czele!!
    Takie ambasady do rozbiórki, a ambasadorki do wykopania!!

   3. Oj tak, tak…zgnilizny donosza na POLAKOW ile wlezie, najbardziej zas NIE-PRAWDE.
    A poza tym jak moga , probuja rozbic jednosc w srodowisku, wykorzystujac do tego lakome na forse lub zwyczajnie zazdrosne mierne i zakompleksione jednostki.

  1. Kon Trojanski _ nomen omen : Troja byla podobno zamieszkala przez gadzinki, po jej upadku rozlazly sie na wyspy Brytyjskie a Eneasz zalozyl to co mamy dzis jako ” rzym”.

 5. ISKRA, KTÓRA WYJDZIE Z POLSKI
  Żądam interwencji od polskiej władzy, gdy moja ukochana Ojczyzna jest deprecjonowana na arenie międzynarodowej, mimo iż my, Polacy wyciągamy rękę do pojednania i chcemy dobrych relacji z Żydami, którzy wielokrotnie czynili i wciąż czynią nam krzywdę. Do tego zachęcam również Was drodzy Czytelnicy. Stop antypolonizmowi! Jeśli my przestaniemy krzyczeć, jestem przekonany, że kamienie wołać będą.
  http://jacekmiedlar.pl/2017/02/24/musicie-to-przeczytac-co-o-nas-pisza-w-zydowskich-mediach-antypolonizm-kwitnie-pomimo-wyciagnietej-dloni-polskich-wladz/
  PONADTO:
  Wielu uważało 45. Prezydenta USA za dziwaka, który nie wie jak sprawować swój urząd. Jednak z każdym kolejnym tygodniem od zaprzysiężenia Donald Trump udowadnia wszystkim, że ma plan i wie dokładnie co robi. A więc realizuje swoje obietnice wyborcze. To takie dziwne? Tak, bo politycy przyzwyczaili się, że w kampanii wyborczej można obiecywać, ale po objęciu urzędu nie trzeba o tym pamiętać. Czasy się zmieniają i idzie nowa epoka. Z polityki znikną kanciarze i oszuści wyborczy? Tak, wyginą jak dinozaury…

  Można śmiało powiedzieć, że amerykański prezydent pokazał światu jak postępować z kłamliwymi mediami. – Administracja Donalda Trumpa nie wpuściła przedstawicieli kilku największych amerykańskich redakcji na briefing prasowy bez kamer w zachodnim skrzydle Białego Domu. Wśród reporterów, którzy musieli pozostać za drzwiami byli przedstawiciele CNN, BBC, „New York Times”, „LA Times”, „New York Daily News”, „Daily Mail” oraz „Politico”. Wszystkie te media były wcześniej krytykowane przez Donalda Trumpa za stronniczość w informowaniu o działaniach administracji prezydenta – donosi „Independent”.
  http://pressmania.pl/donald-trump-pokazal-jak-postepowac-z-klamliwymi-mediami-cnn-new-york-times-bbc-nie-wpuszczone-na-briefing-prasowy-w-bialym-domu/
  PONADTO:
  Rosja będzie strażnikiem równowagi europejskiej przy odchodzeniu od globalizacji – powiedziała liderka skrajnie prawicowego Frontu Narodowego Marine Le Pen, przedstawiając w czwartek swój program polityki zagranicznej przed wyborami prezydenckimi we Francji.
  https://cyklista.wordpress.com/2017/02/25/marine-le-pen-stawia-na-rosje-bedzie-straznikiem-rwnowagi-europejskiej/

 6. WYCIE WYBORCZEJ:
  Zemsta Trumpa? CNN, „New York Times”, BBC niewpuszczone na briefing prasowy w Białym Domu
  http://wyborcza.pl/7,75399,21417546,bialy-dom-nie-wpuszcza-cnn-new-york-times-bbc-i-wielu-redakcji.html?disableRedirects=true

  Trump nie weźmie udziału w dorocznej kolacji dla mediów
  http://wyborcza.pl/7,75248,21420901,trump-nie-wezmie-udzialu-w-dorocznej-kolacji-dla-mediow.html

  Jacek Międlar, nieformalny duszpasterz nacjonalistów i kiboli, zatrzymany na lotnisku pod Londynem
  http://wyborcza.pl/7,75398,21419514,jacek-miedlar-nieformalny-duszpasterz-nacjonalistow-i-kiboli.html#TRNajCzytSST

  ,,Zarząd fundacji opublikował na swojej stronie oświadczenie, w którym wezwał organizatora do zmiany programu i odcięcia się od „poglądów nawołujących do dyskryminacji, nietolerancji i przemocy”. W liście podpisanym przez sekretarz zarządu Lilię Luboniewicz czytamy, że „m.in. poglądy p. Jacka Międlara są sprzeczne z wartościami promowanymi przez fundację Wolność i Demokracja i będącymi jednocześnie największą wartością Biegu Tropem Wilczym”.

  Międlar bronił gestu „Heil Hitler” jako „rzymskiego salutu”, przekonywał, że „żydomasoneria” ma swoich ludzi nawet w Watykanie, porównywał działaczy KOD do szmalcowników.

  Największą przeszkodą na drodze ruchu wolnościowego, zdążającego do umocnienia narodu, nie są oligarchowie, mafia, establishment czy wrogowie, ale jest zwykłe tchórzostwo, zwykła żydowska pasywność – mówił w kazaniu 16 kwietnia w katedrze w Białymstoku na obchodach 82. rocznicy ONR. – Ciemiężyciele i pasywny żydowski motłoch będzie chciał was rzucić na kolana, przeczołgać, przemielić, przełknąć, przetrawić, a na koniec będzie chciał was wypluć, bo jesteście niewygodni”.

  1. „jako „rzymskiego salutu”,
   Z tym rzymskim, to OSTROZNIE. rzym Slowianom NIGDY nie byl przyjacielem.
   A w rzymie sie osiedlili trojanczycy czyli gadzinki 😦

 7. To się nia da komentować i nie powinno- podzielam Twoje Elizo zdanie, dlatego chciałam zobrazować w zderzeniu z tym co wiemy, a co GW przedstawia podkreślając zasadność i PODKREŚLAJĄC, że tytuł- Illuminaci srają w gaci. Stary Rotszyld wystraszył się słowiańskiego zucha: Jacek Międlar zatrzymany w Londynie!- TRAFIŁ W SEDNO

  1. Przeciesz illuminaci srajacy w gacie cofneli się w rozwoju do etapu niemowlecego i dlatego sraja w gacie a ich dzialania przeciwko ludziom odwrocily sie przeciwko nim .oni teraz beda musieli uczyc sie wszystkiego od nowa

 8. Wielka Brytania ze swoja multikulturowoscia i rzadem lewackiej masoneri jest prowadzona na krawedz przepasci. Niech sobie tam wiecej arabow nasciagaja. Masoneria angolska w ogole nie zasluguje na wklad Polakow w ich ekonomie, a nasz slowianski material genetyczny nigdy nie powinien tam sie znalezc.

  1. Devingo, zdradzę Ci coś w tajemnicy, tylko absolutnie nikomu o tym nie mów. Los GB jest zakodowany w „Opowieściach z Narni” Lewisa. A istotną rolę w procesie rozpadu GB odegra oczywiście… słowiański Lew, który już powoli się tam zbliża… Jako ten Las Birnam…

   1. TAW napisał: „Los GB jest zakodowany w „Opowieściach z Narni” Lewisa. A istotną rolę w procesie rozpadu GB odegra oczywiście… słowiański Lew…”
    Dziękuję, o roli słowiańskiego Lwa nie miałam pojęcia.
    Daj Bóg- takiemu rozwiązaniu.

   2. Illuminaci o tym wiedzą, bo mają wgląd w linie czasowe Wielkiej Zmiany. Dlatego tak nerwicowo wczoraj zareagowali. Nie wpuścili iskry. Ale to jest tylko gra na zwłokę, w celu opóźnienia procesu.

    A procesu i tak nie opóźnią, bo dzisiaj jest bardzo potężny Nów i księżycowi są bezsilni; nów, który będzie miał dalekosiężne geopolityczne konsekwencje – i za chwilę iskra i tak wybuchnie…

    To nie jest epoka Katynia czy Smoleńska, kiedy pewne procesy można jeszcze było na kilka lat powstrzymać. Teraz Lawina jest już nie do zatrzymania. Przez kogokolwiek.

   3. na ich ziemi zachodniej nawet polski kon arabski traci cechy konia arabskiego i zostaje przez nature samoistnie wykastrowany ze swoich lechickich cech. Co tutaj teraz dewagowac o tym jak Polacy ze swoimi dziecmi maja przetrwac w tym gnojowisku kultur niszczacych wszystko co stworzyla cywilizacja slowian.

  2. Devingo
   100/100
   Ale był plan i panowanie tuskopruskich, zrealizował go w pełni.
   Wracajcie Polacy na ziemie Wasze. Dla wszystkich jest miejsce. Pieniądz to też matrix.
   Zawsze wychodziłam z założenia, że pieniądze to rzecz do nabycia i zawsze się ma tyle ile potrzeba. Trzeba mieć umiar w każdej rzeczy.

   1. Eliza i TAW ,wszak wiemy ,ze pieniadz to tylko narzedzie kontroli a do wyjazdow zawsze prowokowano (przynajmniej w ostatnim czasie) przy pomocy ekonomi czyli mamony .W zasadzie kazdy posilkuje sie tlumaczeniem emigracji za praca tlumaczac”bo tam jest praca”.Tu juz nie chodzi nawet o pieniadze i zysk tylko o to aby pracowac za grosze i ledwo przezyc pod presja ,nawet atakow rasowych-antypolskich.To bydlo anglosaskie zasluguje juz tyko na arabow ,ktorzy sa tam sciagani tylko i w jednym celu,czyli dobicia gospodarki GB i rozwalenia kultury zachodniej.

  3. „A istotną rolę w procesie rozpadu GB odegra oczywiście… słowiański Lew”—-W jaki sposob to sie zamanifestuje?

   1. Oczywiście poprzez słowiański fraktal polskości na Wyspach.

    Polacy buzują w tej chwili algorytmami Wielkiej Zmiany
    (jedni mniej, drudzy bardziej, dlatego Illuminaci tak się wystraszyli wizyty Jacka Międlara w UK), więc siłą rzeczy przekłada się to również na jakość wszystkich przestrzeni, w których licznie przebywają, w tym przestrzeni USA, Niemiec i Wielkiej Brytanii… Te kraje-korporacje w tej chwili najbardziej ciążą ku rozkładowi starych, nieewolucyjnych treści, na jakich są ufundowane.

    Jeśli ten temat Cię interesuje, zachęcam do lektury-medytacji „Opowieści z Narnii” C.S. Lewisa. Tam wszystko jest wyjaśnione. Oczywiście na symbolach i metaforach. Ale dla wrażliwego i w miarę uważnego czytelnika wszystko od razu stanie się jasne:

    Wielka Brytania właśnie się rozpada

    dzięki „iskrze” Wielkiej Zmiany,

    która wychodzi właśnie z Polski… ✋😁💥

    (Gdy to piszę, jakby na potwierdzenie tego, na moim parapecie świruje cały w niebiańskich trelach Ptak, którego rozpoznać byłby w stanie chyba tylko nasz ŚpiewPtaka, bo ja cienki jestem z ornitologii. Normalnie na moim parapecie to siadają tylko Pszczoły i Muchy, więc pojawienie się tu Ptaka – i to na tak silnym pobudzeniu! – jest Znakiem Szczególnym mowy przestrzeni).

   2. „pojawienie się tu Ptaka jest Znakiem Szczególnym mowy przestrzeni” — Pochwale sie swoja Mowa Przestrzeni. U mnie w ogrodku w tej chwili posila sie 9 ptakow i 2 wiewiorki. W okolicy, na drzewach musi ich byc wiecej, gdyz daja niesamowity koncert. Sama radosc! Ptaki maja do dyspozycji dwa karmniki, szklana mise z woda w ksztalcie rozlozonego kwiatu, a wiewiorki jedza i pija z ceramicznych miseczek z wizerunkiem …. kota. Ze wzgledu na wiewiorki zmuszona bylam zrezygnowac z tulipanow. No, ale pogodzilam sie z tym. Kazdego dnia juz o 5 rano (i tak bedzie do listopada) mozna zobaczyc cala galerie osobnikow okupujacych ogrodzenie. Siedza i czekaja ….. „na sniadanie u cioci”, glownie sojki, zieby, drozdy, poczciwe wroble i dwa golabki …. pokoju. Cieszy nas, ze przylatuja i ze sie nas nie boja, a to, co po sobie zostawiaja, zmywamy szlaufem i …… uzyzniamy trawe.

   3. Mini RAJ na 40 metrach kwadratowych, bo tyle nasz ogrodek liczy powierzchni… Gdzies kilometr od nas znajduje sie dziki park, stad te ptaki.

   4. Doceń bliskość „dzikiego parku”, bo coraz trudniej o takie. Teraz idą nieograniczone dotacje na przeróżne „rewitalizacje” Natury, czyli matrixowe zarządzanie PrzRODą. A kiedy matrix bierze się za „zarządzanie” Naturą, wiadomo, jak się to kończy: wytrzebia się rodzime gatunki od zawsze w tych miejscach funkcjonującej flory, za którą podąża i konkretna fauna, a wstawia implanty GMO oraz wszechobecny chodnikowo-krawężnikowy beton w miejsca naturalnych alejek piaszczystych, żwirowych i trawiastych. Teraz wszystko musi być nienaturalnie przetrzebione, przystrzyżone, uczesane, wylizane, ustawione i syntetycznie oświetlone. Podobny do mnie miłośnik Natury nieogarniętej ręką obłędu człowieka czuje się w takich wylizanych i przetrzebionych miejscach coraz bardziej obco…

 9. TOLKIEN w swojej TRYLOGII-WŁADCA PIERŚCIENI również zawarł kod tudzież klucz- z tego co wiem to też wywołało wściek illuminatii- PEWNYM JEST FAKT, ŻE STARCIA Z DRZEWAMI NIKT NIE WYGRA, a jak połączą swe siły z LWEM to………….

  1. Elaszko, a nasz prożydowski i prowatykański rząd w celu osłabienia nas Słowian z życiodajnych sił Matki Gai wydał zezwolenie na wycinkę właśnie starych i nie tylko drzew, w których tkwi właśnie dla nas życiodajna moc i siła.
   My Słowianie nie możemy ulec sile zła i ciemności, bo z nami jest MOC Swaroga. Ślijmy w eter energię miłości w celu zjednoczenia mocy Słowian. ♥♥♥
   Może uznacie, że ja bajdurzę, ale tak mi podpowiada moje serce, a tylko jego się słucham. Niech moc Źródła będzie z nami Słowianami. Tak się stanie. !!!!!

   1. Nie bajdurzysz. W kilku słowach zawarłaś Istotę Rzeczy. Mogę dać ten Twój tekst jako wpis na blogu? 🙂

   2. ANIU wycinka DRZEW to zaplanowana światowa depopulacja DRZEW, w Polsce zajął się nią znany depopulator światowy- szyszko- gdy wokół słychać ryk pił przypomniał mi się tekst o ich wściekłości na Tolkiena za przekazy, które zawarł w swej twórczości- wtedy przypomniało mi się jak dwóch niepozornych z racji wzrostu HOBBITÓW przekonało DRZEWA do walki ze złem- jednostka+NATURA- tego połączenia się boją =HARMONIA
    Lasy życiodajny rytm bicia serca matki natury.
    ,,Perun w wierzeniach Słowian był nierozerwanie wiązany również z dębem. Z tego też powodu to właśnie dąb jest powszechnie uważany za najważniejsze słowiańskie drzewo, będące także centralnym punktem axis mundi — osi świata.”
    Aniu nie bajdurzysz wręcz przeciwnie uwielbiam czytać Twoje mądre komentarze i gratuluję WSPANIAŁEJ SŁOWIAŃSKIEJ CÓRCI ❤

 10. Na dokładnym Nowiu wybrałem się w głuszę i dziczę po miesięczną wróżbę przyRODy dla dzisiejszych komentatorów 🙂

  W czasie dokładnego Nowiu spotkałem… Stadko Rączych Sarenek Frunących po Nieźle Podmokłym Łosiowisku…

  i proszących w locie, bym Wam przekazał ten zwiew, tę radosną lekkość 🙂

  Sarna jako Zwierzę Mocy oznacza wiele, ale na pewno jedno:

  W TYM MIESIĄCU KSIĘŻYCOWYM PO MEDIALNYM BAGNIE MAMY PRZEMYKAĆ LEKKO I BEZ ZBĘDNYCH WKRĘTEK 😉

  Biła z tego stadka niesamowita energia LEKKOŚCI typu „ty se mów, a ja zdrów”, energia TAŃCA.

  Tym się z Wami dzielę,
  moi Przyjaciele ❤ TAW

  1. TAW były dziś u mnie za ogrodzeniem dwie rącze sarenki , a tak pięknie wpatrywały się we mnie, jakby dziękowały za codzienną porcję jabłek, jeszcze w zeszłym roku 6 ich przychodziło, co się stało nie wiem, ale 4 już ubyło. A na taras, gdzie ptaszki dokarmiam, dzisiaj z rana Pan Kogut Bażant, ja zwę go dżentelmen, przyprowadził swój harem 5 kurek i do jedzenia jak zwykle, przepuścił je przodem. Jak sam widzisz przyroda jest z nami, więc my Słowianie Rasa Centralna na pewno z Ciemnym Złem wygramy. Tak nam Swaróg dopomóż. ♥Jedyną bronią w walce ze złem jest MIŁOŚĆ, jest nie do pokonania, jest bowiem naszą Boską Świadomością.

   Miłość cierpliwa…

   Gdy w drzwi zastuka,
   kto Jej otworzy?
   Lecz Ona puka.
   Swą cierpliwością
   kamienie skruszy.

   Miłość jasnością…

   Wśród życia mroku,
   wśród niebezpieczeństw
   można się schronić
   tuż przy Jej boku.

   Miłość pokorna.
   ..
   Chociaż przepiękna,
   żyje dla innych,
   siebie nie widzi.
   Daje, nie bierze,
   dlatego piękna.

   Miłość wszystko przetrzyma…

   Cudze ciężary
   na barkach nosi
   pomimo trudu,
   mimo cierpienia.
   Sama jest siłą,
   wszystko przetrzyma.

   Miłość wyzwala…

   Pytasz od czego?
   Od nienawiści i od zazdrości,
   od egoizmu, pychy nadętej…
   Od czego jeszcze?
   Od tego, co męczy.
   Miłość przebacza –
   miłość wyzwala.

   Miłość nagrodą…

   Bo gdy przychodzi,
   przynosi: radość,
   pokój, nadzieję.
   Przemienia życie,
   już nie odchodzi.

   Miłość nadzieją…

   Chcesz nowe życie?
   Chcesz wschodu słońca?
   Otwórz swe serca i zaproś Miłość.
   Otwórz szeroko,
   ufaj do końca!

   1. Łoł, zaczyna robić się coraz ciekawiej… 😀

    Tyle wrażliwych i utalentowanych istot tu mamy… ❤

    Dziękuję i gratuluję 🙂

    ps. Anna, jesteś Rozsądna, więc zakładaj bloga – i to szybko! We wtorek jest niezła Moc!

   2. Jedno drugiemu nie przeczy.

    Strategię sprawnego osiągania celu sformułował sam mistrz Niccolò 😉 : trzeba być nie tylko Lwem, ale również Lisem 😛

    Czyli: idziemy zwartą ławą, kodujemy przestrzeń naszą Słowiańską Mocą (wrażliwość+wiedza+talent+odwaga). Ruszenie musi być powszechne, bo jedna, dwie, trzy lub nawet trzynaście skromnych platform to dużo za mało. Kilka osób nie jest w stanie dokonać istotnego wpływu na całość. Ruszenie musi być powszechne.

  2. TAW oczywiście, że możesz 😀 , przepraszam ,że Cię zapytam, czy możesz mi udostępnić wiedzę gdzie znaleźć te ikonki, które odkryłeś, czasem tymi ikonkami można wyrazić nasze zamiary, tęsknoty i życzenia , nieprawdaż ?

   1. Dziękuję 💚 🔆

    To są zapewne androidowe ikonki. Znalazłem na smartfonowej klawiaturze przy długim wciśnięciu „Enter” 📲

 11. Kochany TAW ja jestem „cienki Bolek” w informatyko-komputerowych sprawach i chyba miałabym trudności ,ale znam zdolne i młodsze osoby jak chociażby gmozabija, czy Krysia komentujące na Twoim blogu, ja mogę pomagać w miarę swoich możliwości , wiedzy i czasu. Sprawa jest na pewno do przedyskutowania „D ♥

  1. Uwaga natury ogólnej, do wszystkich Czytelników i Komentatorów.

   Namawiam wszystkich do zakładania blogów, by Was ośmielić i pokazać drzemiące w Was większe możliwości wpływu na przestrzeń.

   Przeszedłem bowiem podobną drogę. Też zaczynałem od grasunku na różnych forach 😉 I straciłem na to kilka ładnych lat. Tak, to była czysta strata czasu, energii życiowej, Mocy wewnętrznej. Z prostego powodu: komentarze czyta kilkadziesiąt osób – i to nieregularnie. A więc energia się marnuje. A wpisy na blogu czyta po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy osób!

   Pomyślcie o tym. Jesteście wrażliwi, utalentowani, macie ogromną wiedzę, wyczuwam w Was dużą wewnętrzną Moc. Warto dzielić się tą Mocą z naRODem, a nie tylko kilkudziesięcioma osobami. Wiem, co mówię 🙂

   Pomedytujcie nad tym w wolnej chwili ❤

   1. Ja to widzę nie jako „dziel i rządź” ale jako wysyp „niezależnych mediów”. Tak jak fala obudzenia i mediów alternatywnych, rozwój Youtube jeszce 10 lat temu, ezoteryka i sprawy z nią związane były „undergroundem”

   2. Doprecyzuję: oprócz czytania i komentowania tutaj zachęcam wszystkich również do zakładania blogów, gdyż to:

    • rozwija i daje nieporównywalne do brylowania na forach spełnienie;
    • nieporównanie poszerza target;
    • idziemy wtedy pełną ławą, bo niepomiernie poszerzamy polską przestrzeń informacyjną;
    • ułatwiamy wzajemny przepływ energii, gdyż możemy np. wymieniać się linkami – a link do wpisu ma szersze przełożenie na przestrzeń niż nawet najwartościowszy komentarz, który jednak ginie w powodzi tysięcy innych – i jego potencjał/energia/moc nie są należycie wykorzystane.
   3. Przemyślał, przemyślał 😀

    Idzie Pospolite Ruszenie Polaków Słowian 🔆 Oto dwie Pierwsze Jaskółki zainicjowanej przeze mnie akcji – i to jakie!

    1) https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/25/illuminaci-sraja-w-gaci-stary-rotszyld-wystraszyl-sie-slowianskiego-zucha-jacek-miedlar-zatrzymany-w-londynie/#comment-9701

    2) https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/25/illuminaci-sraja-w-gaci-stary-rotszyld-wystraszyl-sie-slowianskiego-zucha-jacek-miedlar-zatrzymany-w-londynie/comment-page-1/#comment-9768

    Widzisz? Miłe wizyty na tym blogu nie przeszkadzają tym Dzielnym Słowiańskim Wojom prowadzić również własnych 🙂

    W Polskę idziemy… 🌈 👊 🔆

   1. Witajcie, a ja posłuchałem sugestii TAW`a, tym bardziej, że od dłuższego czasu się nad tym zastanawiałem ale jakoś tak brakowało mi przysłowiowej kropki nad i. Ale po ostatniej wizycie w lesie, kiedy to czyściłem się z ataków energetycznych na moją osobę, i naprędce wymyślałem ochronne rytuały, pomyślałem, że warto się taką wiedzą podzielić z Bratkami i Siostrami!

    oto mój cieplutki blog:

    http://wilczapolana.blogspot.com/

    Tak, że zapraszam przyjazne i „przyjazdne” dusze 🙂

    Chciałbym jeszcze dziś opisać ostatnie ataki na moją osobę i jak się przed nimi ochroniłem, no i hmmm… jak się tworzy czakramy. Dobrze wykonane użyźniają lokalną aurę i tworzą ochronny parasol. To bardzo, bardzo prosty rytuał. Moje miały 25 tysięcy Bovisów, ale musiałem je wszystkie pozamykać – tak to jest, jak się wpadnie w złe towarzystwo i jest się nieświadomym zagrożenia i czarnych wilków…

    Sam jestem ciekaw co mi z tego blożka wyjdzie 🙂

    pozdrawiam, AUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

   2. Gratuluję, ale o ile pamiętam, miałeś już chyba bloga?…

    Robisz dobrą robotę, dziękuję ❤ 🙂

    Zainteresowałeś mnie tymi bovisami, chętnie przetestuję 😀

    *
    I widzicie, Kochane Ludzie, skąd to ja wiedziałem, że na Przestrzeni czai się kilkanaście istot, które noszą się z ciekawymi i Bardzo Ważnymi dla pozytywnego uwieńczenia procesu Wielkiej Pobudki Słowian projektami, lecz brak im drobniusieńkiego impulsu do odpalenia rakiety?… 😉 😀

  1. Witaj TAW,
   a, pierwszy polonofob, Kardynał Nycz wzywa do przyjęcia uchodźców. Nazwisko tego pana czytane od tyłu wszystko wyjaśnia.

   1. Draco-ński numer z napuszczaniem niesłowiańskich najemników na Słowian osiągnął cel dokładnie przeciwny do zamierzonego:

    miast planowanej rozpierduchy i mieszania genów cały ten Kosmiczny Projekt Końca Czasów okazał się głównym stymulatorem Wielkiej Pobudki Słowian.

    Nie byłoby tego całego wielkiego Słowiańskiego Zrywu NaRODowego, gdyby nie smok Dżordż właśnie i jego mniej lub bardziej świadome sługusy w wielu krajach 🙂

    Tak więc odtąd przestrzeń będzie się już tak zaginać, że

    KAŻDY KOLEJNY KIJ NA SŁOWIAN

    BĘDZIE MIAŁ DWA KOŃCE… 😀 😛

    *
    Przykład:

    Dzięki CETA/GMO, szczepionkom, chemtrailsom oraz pozwoleniu Amerykanom na bezkarne eksperymenty wojskowe mind control na polskiej ludności cywilnej (typu tortury bronią elektromagnetyczną) PiS przegra wybory – i nowy, utworzony wspólnie ze Słowianami rząd premiera Kukiza będzie już wiedział, że ze świadomym naRODem nie przelewki, bo za kolejne cztery lata premierem będzie pan Jerzy Zięba… 🙂

   2. Tyle lat minelo i dopiero teraz wychodzi ze faktycznie smoki ksiezycowe nas chca zgladzic, chyba dzieki internetowi

   3. Biały Wilku, niech litery na Twoim blogu też bedą białe, wtedy dobrze się będzie czytać to na szarnym /ciemnym tle. Bo z ciemnoniebieskim, nic nie widać.

 12. http://wilczapolana.blogspot.com/2017/02/boso-przez-las.html

  Nooo ja juz zaliczyłem dziś mój pierwszy spacer boso 🙂 było genialnie!

  Odnośnie tych bovisów, to akurat mam jakiś taki zmysł, że wystarczy iż się skupię na danym miejscu i wiem w dość dużym przybliżeniu ile dane miejsce mocy w danej chwili ich ma. potrafię też instynktownie okreslić czy promieniuje męską czy (rd)żeńską energią …

  Zaczęło się to od towarzystwa, w które wpadłem – gdzie pewien ktoś opisywał kolor aury danego użytkownika oraz jego potencjał energetyczny, wyrażony cyframi – szybko okazało się, że mam ku temu predyzpozycję i również widziałem kolor aury danego człowieka (instynktownie, nie metafizycznie) oraz potrafiłem precyzyjnie podać wartość energertyczną do 1 miejsca po przecinku 🙂

  ps. nie prowadziłem nigdy żadnego bloga, co najwyżej udzielałem się po bardziej znanych stronach

  1. W takim razie kojarzę Cię z gravatara.

   Gratuluję Przedwiosennej Bosęgi 👣 👏 👍, Wilku Dawniej Biały 🐺, Stary Wołchwie 😉 🔆

 13. Taa… Słowianin Międlar, krzewiciel pustynnej zarazy. Ten harcerzyk nawet nie wie, że stoi po tej samej stronie co iluminaci, którzy założeni zostali przecież przez jezuitę Weishaupta. Bo to jezuici założyli i kontrolują iluminatów. Tak więc za wszystkim, koniec końców, stoi Watykan. Taka heglowska dialektyka – teza i antyteza. To tak gwoli odtajnienia nieco tajnego archiwum, nomen omen, watykańskiego.

  1. Illuminatów (programistów matrixa na naszej gęstości) kontrolują pozaziemskie cywilizacje, a nie jezuici.

   Żeby to wszystko prawidłowo obczaić, trzeba mieć wgląd w głębszą informację: trzeba wiedzieć, kim był JM w poprzednich żywotach oraz jaką rolę odegrał jego RÓD w historii Polski; trzeba znać rolę JM w bardzo złożonym (wielofazowym i wielowarstwowym) procesie pobudki Polaków Słowian (a więc również polskich katolików); trzeba wreszcie znać rolę wyzwolonych przez JM węzłów zdarzeniowych na linii czasowej Wielkiej Pobudki Słowian (a więc również polskich katolików) itd., itp.

   No i na sam koniec trzeba wreszcie wiedzieć, jaka jest rola TAW w dalszej fazie pobudki JM…

   Opierając się jedynie na dawno nieużytecznej starej wiedzy, nie da się niestety tego wszystkiego dobrze poskładać.

   To wszystko stanie się jasne już za kilka lat, na razie niektórzy Polacy Słowianie są tak zacietrzewieni, że frustracja, agresja i wewnętrzne rozedrganie uniemożliwiają im głębsze wglądy w istotę rzeczy.

   Apel do wszystkich zacietrzewionych:

   zawsze pamiętajcie, co głosi napis na budynku CIA:

   „Nic nie jest takim, jakim się wydaje”.

   Na szekspirowskim teatrze The Globe zaś był umieszczony napis:

   „Cały świat odgrywa komedię” (=wielką ściemę).

   Jezus zaś przestrzegał narwańców:

   „Ostatni będą pierwszymi” oraz „Nie sądźcie, bo się sami osądzacie”.

   1. To bardzo długi proces. Ale wiem, jak się zakończy 🙂 Zasiądziemy wszyscy przy Jednej Wielkiej Sarmackiej Uczcie, rzewnie wspominając nasze poprzednie wcielenia… 😉 😀

    Pisząc o zacietrzewieniu nie miałem na myśli JM, lecz pewną frakcję obudzonych Słowian, którzy zdają się zapominać, że nasi Śpiący Bracia i Siostry Katolicy to też przecież nasze Siostry i Bracia Słowianie 🔥 🔆 💚

   2. No i nie moglam sie powstrzymac. Wrocilam na blog TAW. Czytam…. i czytam. Na inne inspirujace portale i blogi tez oczywiscie wchodze. Jakis czas temu mialam dziwna wizje, czy sen, juz nie pamietam, ktory za mna chodzil. Sni mi sie, ze jestem w wielkiej sali bibliotecznej, chyba w klasztorze. Widze odwroconego tylem mnicha. Czuje, ze on cos pisze albo czyta. Odnosze nieodparte wrazenie, ze ten mnich, to ja. Moze stad moje inklinacje do szukania po archiwach, bibliotekach, starych strychach, odkrywanie historii rodziny, miasta, regionu, Polski, w koncu …. Slowian. Zawsze mialam nieodparta potrzebe, aby poznac PRAWDE bez wzgledu na to, czy zaburzy ona moj dotychczasowy porzadek, czy nie. Co do mnie… Wiem jedno. Nie pasuje do rodziny, w ktorej sie urodzilam i cale zycie zastanawiam sie dlaczego.

   3. Kalino, gratuluję, uwieńczyłaś sukcesem swój proces weryfikacji ✋😀

    Masz ogarnięte ego, więc dalej pójdziesz już jak Wiosenna Burza… ⚡💥

    Tu spotykają się same odmieńce, więc jesteś wśród swoich 💚😀👍

 14. Wracając, do „słowiańskiego zucha”.
  Od dwóch dni męczy mnie to określenie.
  Czy JM – to na pewno „słowiański zuch”.
  Jest za głośny, krzykliwy i możliwe, że do zwiedzenia stworzony.
  Obym się myliła. Jak ktoś potrafi to proszę, żeby sprawdził. Gdyż nie posiadam żadnych zdolności paranormalnych, ale zwykła intuicja czasami się we mnie odzywa.
  Coś tu nie gra.

  1. Będziemy nadal bezstronnie obserwować. Czasem błędne nawet przesłanki doprowadzają do pożądanego przez nas wszystkich efektu. Faktycznie JM na chwilę obecną jest ciężki do oceny, nadal szczuje wyjątkowo antywschodnio, jednocześnie sugerując, że krew warto przelewać za religię katolicką. Jego antysemityzm może być tylko pozorny, a kanalizowanie energii środowisk narodowych w matrix katolicki na dłuższą metę będzie szkodliwe. Zobaczymy, każdy ewoluuje, wszyscy rośniemy, JM zapewne również.

  2. jak się dal nabrać na religie to na wszystko juz da się nabrać ale może się przydac -_- PIS tez pier dolniety a 500 plus zrobil mieszkanie plus jeszcze tylko gaz plus do grzania się w zimie na smog

   1. Też się dałem nabrać na religię i przez większość swego życia oddawałem energię nie tam, gdzie trzeba. Dojrzałem, wypiąłem się. Nie byłoby tego bloga, gdyby nie moja wkrętka w KK.

    Nie powinno się odbierać prawa do pobudki naszym Siostrom i Braciom Polakom Słowianom. Katolicy bowiem to nie jacyś kosmici z księżyca, tylko nasi Bracia i Siostry Polacy Słowianie, przeżwający aktualnie swoje bardzo ważne procesy ewolucyjne. I blog został założony z myślą głównie o nich, by mieli możliwość jakiejś ewakuacji z gadziego potopu 🌊 🌈

    A JM już bardzo dużo wie – wie, kto rządzi Watykanem. Jest więc na bardzo dobrej ścieżce do pełnej pobudki 🔆 Wszyscy katolicy się przebudzą, nie ma innego wyjścia, gdyż iskra świadomości 🎆 wychodzi właśnie z Polski – w postaci m.in. zmasowanej Pobudki Polaków Słowian.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/08/28/ks-jacek-miedlar-watykan-jest-kontrolowany-przez-zydomasonerie/

   2. no napisalem ze może sie przydacm kudzi jednka potrzebujemy ale na razie zieje ogniami jezusa wiec jest nawet niebezpieczny dla młodych nieopierzonych których jeszcze latwo naciganac na cokolwiek a później odkręcania jest a jest, mnie zawsze smieszylo a jak mi nakładali na komunie ubranko to czulem się jak kon w homoncie chciałem wierzgać i gryzc -_-

  3. „Wiem jedno. Nie pasuję do rodziny, w ktorej sie urodzilam, i cale zycie zastanawiam sie, dlaczego”.

   Pokonując coraz to nowe szczeble swojej drabiny istnienia, też pewnego dnia doszłam do tego samego wniosku.
   Większość ludzi z mojego otoczenia wydawała mi się zatrzymana w kadrze, podczas gdy mną targały pytania: dlaczego oni nie chcą tego czy tamtego pojąć, zrozumieć?, dlaczego uporczywie trzymają się wyświechtanych, iluzorycznych wersji niby prawdziwego życia?, czemu wręcz maniakalnie rozdrabniają siebie na tysiące przyziemnych pierdół; drobiazgów, szmateczek, śrubeczek i ploteczek, miast zastanowić się nad sensem samego siebie?

   W akopaniamencie takich pytań pojawiły się – a jakże – współczujące uśmieszki w moją stronę, a nawet pokątne szepty mniej odważnych: „coś z nią nie tak, to jakieś przemęczenie”, a bardziej odważni mówili wprost: ” weź ty Krysia wyluzuj z tymi swoimi kocopołami ( 😀 ), zejdź na ziemię i żyj jak normalni ludzie…”.

   I wtedy przyszło olśnienie: to nie oni są dziwni i nienormalni, to ja jestem gwałcicielem ich normalności, to ja na chama wciskam rachunek różniczkowy uczniowi pierwszej klasy podstawówki.

   Przecież to o RODZINĘ, życie w niej, oparłam swoją drabinę istnienia, po której idąc, dowiaduję się, dokąd i po co idę.
   Gdybym początek swego życia – podstawę drabiny – umieściła na grząskim, bagiennym gruncie, czy mogłabym dziś mówić o jakichkolwiek głębszych poszukiwaniach?, odkrywaniu tego, co niektórzy już dawno odkryli, a innym nie jest jeszcze to dane?

   Dlaczego nie urodziłam się w rodzinie zajebiście uwrażliwionej, uduchowionej?
   Bo nie byłam na to gotowa. Bo byłabym dziwadłem nie potrafiącym pojąć rachunku różniczkowego. Bo ta „bardziej kumata” rodzina stanęłaby kręgiem nade mną i gapiła się ze współczuciem na wiecznie brzydkie kaczątko.

   Doszłam do wniosku, że moja rodzina, moi znajomi z wszystkim, czego doświadczam, są idealnym klimatem dla moich przepracowań, których jeszcze wiele przede mną.

   Nikt z nas nie znalazł się przypadkowo i w loteryjnie wskazanym miejscu i czasie.
   To właśnie przepracowanie oddzielenia, różnic, przeciwieństw, widzenia rzeczy przez tylko swoje filtry wkłada nas w czas i miejsce najbardziej dla nas optymalne.

   Rodzimy się nadzy i bosi. Nauczywszy się wdzięczności, stajemy się jednością z wszystkim, co nas jej nauczyło.
   Wdzięczność oczyszcza przestrzeń dla spokoju i miłości – a ta czyni nas królami.

   Dziękuję, droga Kalino, za inspirację.

   Serdecznie pozdrawiam.
   PS. A tobie „współwłaścicielko” „leszka” za wczorajszą rozmowę 🙂 🙂 hm …, jedną dziesiątą rozmowy! 😀 😀

   1. Dzięki, Krysiu, „leszek” się opierdziela, bo oczywiście ja mu przecięłam podkaszarką graniczne przewody w trawniku. 😀
    do usłyszenia wieczorem. ❤

   2. krysia z lachu powinno być -_- a swoja droga matematyczni nic nie czaja oprócz calek mam takiego w rodzinie, matrixowiec jeden

 15. Witam. To mój pierwszy komentarz na blogu. Chciałem tylko podziękować i powiedzieć że dziś założyłem bloga:) Jestem młodym rolnikiem, do niedawna byłem uwalomy po łokcie w agrochemii. Od zeszłego roku na Pola które uprawiam nie spadła kropla tego audi. Nie jestem certyfikowany Eko jestem po prostu świadomy:) Wielka Pobudka Rolników, Sława; )

  1. Myślę, że w niedużej skali agroturystyki warto korzystać z Biohummus’u, w domowej hodowli roślin bardzo się sprawdza. Moje rośliny na tym i tonach Solfeggio wyprzedzają specyfikację wzrostu 3 krotnie 🙂

   1. Nie, u mnie w domu normalnie na głośnikach puszczam wybrane kawałki oparte na tonach Solfeżowych. Nie pogardzam też Bineuralami, czy odgłosami delfinów. Otaczam siebie, swoje kobiety i rośliny pozytywnymi wibracjami. Rośliny mam głównie araliowate, są najlepsze przy pochłanianiu zanieczyszczeń i toksyn z powietrza.

   2. Grzegorz dobrze wiedzieć, gdzie mogę nabyć Aloes w przyszłości 😀 z którego właśnie dzisiaj zrobiłam dla siebie krem, po długich poszukiwaniach, w kwiaciarniach u nas nie spotkasz tego typu roślin. Jestem na wszystkie kupne kremy uczulona, a w mieszkaniu nie mam miejsca na uprawę. Podobno dobra i zdrowa jest też nalewka z Aloesu, co prawda nie kosztowałam, ale przeczytałam w internecie wpis producentki.

  2. @DobryRolnik,

   Widzę że opracowałem nowego wirusa! 😉 😀 Wczoraj nowy blog, dzisiaj nowy blog… 😵

   Dziękuję 🔆 i gratuluję 👍

   Podeślij linka!

   Tak, jesteśmy wirusami w systemie matrixa. I musimy iść pełną ławą, wtedy nam się uda. Kto następny?…

   Przed nami wielka praca: musimy odGMOizować kukurydzę, soję, pomidory. Musimy odzyskać i przywrócić na polskie słowiańskie pola nasz święty leczący Orkisz.

   Wirusy wszystkich krajów, łączmy się! 💚 🌷 🐴 👣

   1. liscie z kolcami jak się sparzy nie kluja i do sałatki swietne podobnie jak krwawnik

   2. A ja stawiam niedużą szklarnie, będę kombinował z Rukwią Wodną i Aloesem 🙂

   3. Pozostaje ważny temat pracy ze szklanym recyklingowanym pakowaniem, warto byłoby stworzyć większą internetową „antyplastikową” kampanię. Fajnie działa to np. w Holandii w zakresie „twardych plastikowych butelek”, kaucji za nich i automatów zwrotowych. Marzy mi się powrót do dzieciństwa, szklanej oranżady czy Ptysia

   4. Cały obecny syntetyczny gadzi paradygmat ufundowany jest właśnie na ropie naftowej i plastikach.

    Ale my zmieniamy właśnie ten paradygmat! 😀

    Będzie powrót do papieru (z konopi) i szkła.

   5. Dzięki Dobry Rolniku, oby takich jak najwięcej na naszej Macierzy. ♥♥
    Moja córka wypieka co drugi dzień tygodnia chleb dla nas, tylko z mąki orkiszowej, a orkisz uprawia jej kolega, który ma Eko gospodarstwo.

   6. takze odzyskajmy slowianskie niepryskane jabłka papierowki renety antonówki które rosna jak chwasty po prostu, nie co te słodkie kolorowe g ktore trzeba pryskac litrami bo wiadomo jak robal prześwietli swoimi podczerwonymi oczami i zobaczy ze tam w srodku szklanka cukru to będzie walil tam jakby swiatl się miał skonczyc albo np jak mu zetna jedyna jablonke -_- także czemu hodujemy laciate jest wiele b wydajnych krow z wieksza zawartoscia tłuszczu i witamin jak krowki jersej czy gurnsey, rolnik pozdrawiam cie jesteście nasza przyszloscia także zajrzyj na lokalny rolnik możesz tam sprzedawac ja tam ciagle cos kupuje glownie niepasteryzowane masla kefiry sery, organiczne miesa warzywa owoce itd

   7. Wszystkim eksperymentującym z rolnictwem i hodowlą zwierząt polecam wodę utlenioną w wodnym roztworze do podlewania roślin, krzewów i drzew przyspiesza rozwój systemów korzennych, niszczy WSZELKIE grzyby i drobnoustroje, a w przypadku hodowli zwierząt dodawana do wody pitnej umożliwia odstawienie syntetycznych , kancerogennych antybiotyków i przyspiesza zdrowy wzrost i masę zwierząt. TO NAPRAWDĘ, SKUTECZNIE DZIAŁA –> https://prawdaxlxplzdrowie.wordpress.com/2014/04/

   8. byle nie apteczna utlenona bo zawiera trujace chemikalia, musi być utleniona spozywcza do spożycia która trzyma się w zamrażarce

   9. GMOś płaskurka to odmiana starej / dawnej/ pszenicy, to tak jak orkisz, stare rodzime zboża.

   1. Ponoć najlepszą chemią opryskową jest woda wrotyczowa. W tym sezonie przestestujemy 🙂

  3. byle tego pieprzonego roundup’u nie sypali a sypia to najgorsze, defekty plodu to standard z tego, powodzenia z eko nie mamy innego wyjścia eko albo powolna smierc

 16. Rozsądna Anno, również piekę chlebek dla mojej rodzinki. W tym roku zamierzam zrobić mąkę z własnych ziarenek. Pozdrawiam

 17. Czytalam o tym oprysku z wrotycza i wlasnie nazbieram sobie tego ziela, bo on kwitnie poznym latem we wrzesniu, wtedy sie go zbiera. dziala na stonkę ziemniaczana

   1. Halinko, TAW ja co roku robię wywar z wrotyczu, pokrzywy, skrzypu, jeśli mam stare cebule i czosnek które puściły już kiełki to też dokładam i takim wywarem odcedzonym opryskuje wszystkie krzewy i drzewka w ogrodzie, taką samą kompozycję zalewam wodą w beczce i fermentuję na gnojowicę do podlewania, jest zarazem nawozem i odstraszaczem szkodników. ♥

 18. TAW jak zastosujesz wszystkie patenty jakie my komentujący na Twoim bogu podajemy, to albo wyrosną u Ciebie rośliny giganty, albo tylko chwasty 😀 😀 😀 życzę Ci tego pierwszego, może zaliczysz Księgę Ginesa 😀

  1. Lubię testować organiczne pomysły 🙂

   A warzywa giganty już mam. Będzie krótki artykulik o programowaniu nasion ilustrowany moimi okazami. Wyrosła mi marchew-gigant.

   1. To ja chętnie dołączę i wyśle Ci zdjęcia wyhodowanej przeze mnie parę lat temu marchewki z pikowania, wyrosły owszem duże, ale takie karykaturalne stwory, że wszystkie zostały przypięte do sznura i sfotografowane jako „marchewki cudaczki”. W zeszłym roku wyrósł mi na tarasie za skrzynią ogórek wg mnie gigant, bo waży 99 dkg i do dzisiaj stoi na regale i robi za barometr, z jednej strony zrobiłam mu pisakiem uśmiech, a z drugiej smutną minę, odwracam go co rano na tę stronę, jaki danego dnia mam humor, a nazwałam go „Pasożyd” 😀

   2. 😂 Dobre! Spłakałem się ze śmiechu z Twojej ogórkowej twórczości… Dobry tytuł na podręcznik do historii Polski – z takim tytułem sprzedawałby się jak świeże bułeczki 😀

    *

    A ja poszedłem za Wilkiem Dawniej Białym i właśnie wróciłem z Uroczystej Inauguracji Tegorocznego Bosego Sezonu 👣 🙂

    Takiej CISZY na przestrzeni jak dziś późnym popołudniem i wieczorem nie pamiętam już od bardzo dawna. Tak siedziałem zjednoczony z „moim” Dąbkiem, wiedząc, że przyjdzie kiedyś taki czas, że ta kosmiczna, oceaniczna wprost, CISZA obejmie kiedyś swą boską otuliną wszystkie niespokojne polskie serca 💜

   3. to tu jeszcze brother troche pobede a jak ci kosmiczna zamrazarka da w kosc zawsze możesz tu wrocic do nas do ciepełka -_-

 19. Mogę malutką atoreklamę? 😉

  Spontaniczny wpis, a leśny ryt wymyślony dziś na poczekaniu – może komuś pomoże pozbyć się złego humoru i ataków na swoją osobę, korzystając z mocy Matuli Ziemii 🙂

  http://wilczapolana.blogspot.com/2017/02/lesne-rozstaje-czesc-zapewne-pierwsza.html

  Nie wiem gospodarzu czy to wirus, raczej Wi ar US (w wolnym tłumaczeniu wielopoziomowo znaczeniowym „My jesteśmy Nami” – w sensie Słówi(p)anami 😀 (Słowikami)

  Założenie bloga nie bolało – zachęcam, aby to zrobić? Wystarczy mieć gmaila (no chyba, że na wordpressie) – a ma go każdy użytkownik androida (czyli naprawdę sporo)

  Pisać można wszystko, nie trzeba mieć super mocy (swoją drogą, u mnie pewne odkrycia pojawiają się w trakcie pisania!) – można pisać mądre spostrzeżenia polityczne, rozprzestrzeniać słowiańskie informacje, zdjęcia, twórczość (w tym własną) – wszak nie brakuje TU inteligentnych ludzi.

  Ja na ten przykład pisze spontanicznie i w niewielkim stopniu edytuję moje wpisy – mógłbym to robić, ale nie chce – one mają być Żywym OGNIEM!

  1. Tak trzymać 🙂 Dziękuję

   Mam nadzieję, Wilku Dawniej Biały, że będziesz przez chwil parę również Białą Lokomotywą Wielkiej Zmiany Czucia i Postrzegania, która pociągnie za sobą całą Młodą Watahę Wirusów w Systemie 😉

   1. Jeśli tylko ktoś będzie chciał czytać to co mam do przekazania, to pewnie! Przekażę cała VIedę jaką mam – jeśli może to pomóc, to wchodzę w to 🙂

    ps. w zeszłym tygodniu poczułem, że MOC ludzi przebudzonych przeważyła moc ludzi nieprzebudzonych na wielkiej, duchowej wadze energii – było to w środę albo w czwartek. Czyli teraz byśmy mieli z górki, a oni moga sobie koronować na królów i królowe wszechświata kogo tylko chcą… tyle ich posępnych tańcó chocholich.

    co o tym myślisz Gospodarzu? Prawda to?

   2. Ja podobną Moc poczułem w sobotę, gdy dotarło do mnie, że „oni” naprawdę panikują, że są w autentycznym popłochu – więc może i jest coś na rzeczy. To w kwestii CZUCIA.

    A dzisiaj po południu i wieczorem niesamowita, a nawet dziwna, CISZA…

    Coś się więc ewidentnie przełamuje…

  1. Doskonały wprost przykład obłędu matrixa. To jest fiksowanie zwierzęcia, a więc tak naprawdę przemoc wobec niego.

   Jednak zwierzęciu trzeba pozwolić być zwierzęciem.

   1. w dobie totalnego wykorzystywania jednych przez drugich, czyli zasada pan i niewolnik, to kazdy chce miec swego sluge. Widac to na przykladzie tego psa, ktory zostaje tresowany na robota typu przyniesc-wyniesc. A co do ludzi, to na ile pozowolimy sie oglupiac i zostac niewolnikami, na tyle nimi bedziemy. Problem w tym jednak, ze wiekszosc mysli, iz zyje w demokracji i jest wolna… ale to tylko pocieszanie siebie, ze tak nie jest. Akceptujemy i zgadzamy sie na okradanie nas i udajemy, ze tak musi byc. A kto nam zabroni przestac brac kredyty, lazic do kosciola, zrec GMO, szczepic sie, ogladac tv i te zakazane ryje w tv, czyli politykow i celebrytow. To pieklo mogloby upasc w jeden dzien. Ludzie dziela sie na wykorzystanych i wykorzysujacych innych, a zwierzeta niestety nie moga juz sie przed tym procederem uchornic. Poki co, wiekszosc tkwi dalej w „slodkim snie” niewolnictwa.

    <https://www.youtube.com/watch?v=qeMFqkcPYcg

   2. Aleś trafił! Jeden z najważniejszych utworów w moim życiu. Dziękuję 🙂

   3. border coli i pokrewne sa b inteligetne no ale w końcu pilniuja stada krow

 20. TAW zawsze posilkuje sie tym utworem,powolujac na niego ,obrazuje sytuacje nieszczesnikow ,ktorzy nie moga ogarnac swojej sytuacji ofiar lub katow. Utwor stary ale jary,z okresu mojej mlodosci.Pamietaj !dzielimy sie na wykorzystywanych i wykorzystujacych ..ale chyba jest jakis ulamek nautralny,ludzi ogarnietych ?.A tu masz wersje dla nieogarnietych,ktrorzy mysla ze zycie to wlasnie slodki sen,bez glebszego sensu ,imprezy ,podroze i pewnie kredyciki.:)))Zepewne…niespodoba sie Tobie ta wersja.

  <https://www.youtube.com/watch?v=p9j8RGTqju0

  1. Dlaczego miałaby się nie spodobać? Ibiza – fayne klymaty… 🎷 🍸 🐠 🔆

   Dopóki jest świadomość, zabawa nie jest zła.

 21. Podaje link do mojego bloga: http://dobrerolnictwo.blogspot.com/
  Dzięki TAW za inspiracje i kopniaka w tyłek. Już dawno się do tego zabierałem, ale jak to mówi moja kochana teściowa „zły działa” i zawsze mnie coś odciągało od tego. Udało się wszczepić wirusa, teraz tylko patrzeć „jaka piękna katastrofa”. Pozdrawiam

  1. Zaszczyt po mojej stronie! 😀

   A ja gratuluję mobilizacji i odwagi! 🔆

   Kto następny?…

   Teraz jest dobry czas, będzisz miał wielu czytelników.

   Błogosławieństwa! TAW

   (Matka Ziemia będzie wspierać każdego, kto jej zaufa)

 22. Też się zamierzam, mam trochę ciekawej wiedzy do przekazania, usystematyzowania, którą tutaj wypisuję. Będzie też o technologii Keshe, ktrórą zgłębiam 😉

  1. Trzymam kciuki 🙂

   Zgłębiaj Keshe, odwiedzę Cię, byś mi złożył Magrava 😀

   A potem to opiszemy i rozpropagujemy 🙂

  1. JM jest postacią charyzmatyczną, a więc i świetnym aktorem. Jako naturszczyk gra rewelacyjnie – pełna profeska. Swoim profesjonalizmem zawstydza aktorów po łódzkiej filmówce. Każdy ekspert to przyzna. Moim zdaniem powinien grać zawodowo. Brawo Jacek 🙂

 23. Kochani jeżeli to wszystko byłoby prawdą, a chciałabym by było, to wklejam dla pocieszenia oczekujących na zwrot z drogi ZŁA na DOBRO.

  Cotygodniowe wiadomości i analizy geopolityczne
  07. 03.2017  |  09:11

  Clif jest Wysoko tak Greg Hunter nam pokazuje 3-4-2017

  „Chaos rozpocznie się w połowie marca”

  Benjamin Fulford 6.3.17 … „Desperaci upadającej satanistycznej mafii kontratakują na wszystkich frontach, gdy zbliżamy się do ludzkiego wyzwolenia”
   
  Posted on 2017/03/06
  by Kauilapele
  Nowy raport tygodniowy od Bena. Ogrom „rzeczy” się dzieje, i to na pewno. To dlatego wszyscy jesteśmy tutaj, jako gracze ŚWIATŁA w tej wielkiej grze … Planetarny ostateczny akt kończy się teraz.
  Wysłane przez benjamin 6marca 2017

  Pełny raport

  Jesteśmy świadkami desperackich prób na całym świecie czczących szatana mafii  Khazarian, by odwrócić ostatnie klęski i pozostać u władzy. Jednak te wysiłki zawodzą na wszystkich frontach i coraz więcej  widzimy, jak sataniści znikają. 
  Najbardziej zaciekłe bitwy szaleją w Waszyngton DC, gdzie sataniści forsują „Rosjanie zrobili to!”, aby usunąć historię Prokuratora Generalnego Jeffa Sessions i zapobiec aresztowaniu polityków, którzy dokonywali zabójstw dzieci. Źródła Pentagonu potwierdzają, że ponad 1500 pedofilów zostało aresztowanych, odkąd Donald Trump objął urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych i że sąd najwyższy przygotowuje oskarżenia przeciwko wszystkim ciemnym  DC i person establishmentu z Nowego Jorku. 

  Kolejny znak, że sprawy naprawdę zaczęły się zmieniać jest taki, że rozpoczęły się prawne działania przeciwko sektorowi prywatnego więziennictwa, niewolniczych obozów prowadzonych w USA.

  http://www.msn.com/en-us/news/ us / tysiące-of-lodem detainees- reklamacji-one-were-wymuszonym into- pracy-a-violation of-anty- niewolnictwo teściowie / ar-AAnOvss? li = BBnb7Kz

  Kontratak satanistów w USA jest zaaranżowany przez Rothschildów i mafię Bush / Clinton, która uwolniła, napuściła  ich najlepszych sługusów, jak byłego Prezydenta Baracka Obamę i prezesa Amazon.com Jeffa Bezos przeciwko polityce Trumpa. W ubiegłym tygodniu Obama ogłosił utworzenie siedziby anty-Trump z doradcą Valerie Jarret, dwie mile od Białego Domu. Ten ruch był śledzony przez tweety i Trump oskarżył „złego, lub chorego faceta” Obamę o zastosowanie nielegalnego podsłuchu. Nasza rada dla poganiacza niewolników Obamy, by nie ryzykował swojego życia i wolności w imieniu mistrza niewolników  Rothschilda. 

  Inny poganiacz niewolników  Rothschilda, Loretta Lynch, prokurator generalny Obamy wezwała do marszu, protestu na ulicach nie licząc się z tym, że może być krew i śmierć uczestników. 

  http://www.wnd.com/2017/03/ Loretta-Lynch-need-więcej- marszu-blood-death-on- ulice /

  Nasza rada dla Afroamerykanów jest nie pozwólcie, by poganiacze niewolników nakłonili was do protestu w imieniu czczących szatana poganiaczy niewolników

  Nastąpiła intensywność tej bitwy i teraz rozzłościła nowa informacja, bo zaobserwowano, że Bezos oferuje katowi dzieci i byłemu menedżerowi kampanii Clinton, Johnowi Podesta pracę w  swojej maszynie propagandowej Washington Post. Podesta również otrzymał 600 milionów dolarów wojennego uzbrojenia  dla Washington Post w imieniu  drania (Bush) do celów propagandy. 

  https: // conservativedailypost. com / atu-leak-teraz-points-to- Bezos ukryte-600m-deal-bez obama-cia-to-feed-washington- POST / 

  https: //www.washingtonpost. com / PR / WP / 2017/02/23 / Ewangelia Jana- Podesta-dołączy-the-washington- post-as-a-contributing- felietonista /? utm_term =. 26aa428a65a0

  A jednak, zaraz po tym, jak Bezos ogłosił to serwery  Amazon.com znalazły się pod ciężkim, długotrwałym atakiem. 

  http://www.theverge.com/2017/ 2/28/14765042 / amazon-s3- awaria powodujące-Kłopot

  Jest mało prawdopodobne, że Bezos sam długo pożyje, źródła CIA i Pentagonu mówią. 

  Wyraźny znak, że sataniści stracili kontrolę nad narodem amerykańskim, można zobaczyć w niemocy ich teraz dominującego aparatu propagandy korporacyjnej. Pomimo badań wykazujących, że 88% ciężkich mediów korporacyjnych pokazywało Trumpa negatywnie, odkąd objął urząd, ankiety wykazały, że 79% Amerykanów oglądało jego ostatnią mowę przed wspólnymi izbami Kongresu i odebrali to przemówienie pozytywnie 

  https://www.rt.com/usa/379270- MRC-study-Trump-Negatywne pokrycia /

  Spójrz na wypowiedzi lidera Domu Partii Demokratycznej Nancy Pelosi podczas mowy Trumpa. Dla mnie to wyglądało jakby ktoś mówił będąc (lub jakiś byt) w śmiertelnym strachu. 

  Być może najwyższy rangą satanista nazistowskiej frakcji, który musi być zdjęty NIEZWŁOCZNIE  jest  Bill Gates Microsoft.  Bill Gates buduje gigantyczny podziemny kompleks bunkrów w Karuizawa w Japonii, według japońskiego wywiadu wojskowego. Gates współpracuje z jego najlepszym japońskim sługą Masayoshi Son Softbanku i Yasuyuki Nambu z grupy Pasona. Son’s Softbank przejął Fortress Investment Group. 
  ( Gates is working with his top Japanese servant Masayoshi Son of Softbank and Yasuyuki Nambu of the Pasona group. Son’s Softbank has taken over the Fortress Investment Group.)

  https://www.forbes.com/sites/ antoinegara / 2017/02/15 / softbanks-big-fortress- przejęcie-is-a-bet-on- infrastrukturą wyższego housing- i hipotek / # 6cae43fc3733

  To znaczy, że on obecnie kontroluje firmę Musashi Inżynieria która przygotowuje wybory w Japonii. Son, oczywiście, jest tylko starszym sługą( servant) Rothschilda w Japonii. 

  Agenci pracujący dla francuskiego oddziału Rothschild Family, David (poszukiwany przez policję za oszustwa) i Benjamin de Rothschild (oskarżony o uśmiercanie Pigmejów),  niedawno próbowali zwabić tego pisarza do pułapki na Nambu w Akasaka( restauracja w Minato- Akasaka ), Headquarters Tokio. Nambu i Son obecnie są kierowani przez prawicowców blisko cesarza, japońskie prawicowe źródła powiedziały. 

  Rodzina Rothschild była ostatecznie odpowiedzialna za 11 marca 2011 tsunami oraz atak terrorystyczny na jądrową elektrownię (zwany tutaj 311) przeciwko Japonii i desperacko próbują utrzymać swoich służących u władzy tutaj, aby zapobiec zemście za to zdarzenie masowego morderstwa.  Rothschilds już przegrali tę bitwę, a ich sieć w Japoni jest demontowana. 

  Wielu czytelników pytało mnie, dlaczego zawarłem imię  Dalajlamy na liście satanistycznych podwykonawców.(satanic sub-contractors) Tutaj, w trosce o ujawnieniu, muszę przyznać, że mam osobistą urazę do Dalajlamy. Północnokoreański żeński agent został wysłany przez niego i czcicieli szatana, aby zniszczyć moje życie. Zamiast tego, dziewczyna zakochała się we mnie i zaszła w ciążę, to nasze dziecko. Kiedy była w piątym miesiącu ciąży, sklep importujący produkty z Nepalu gdzie pracowała wysłał ją do Nepalu z misją zakupu towarów do sklepu. Gdy tam dotarła, znalazła się w szpitalu będąc pod wpływem narkotyków i gdy się obudziła w szpitalu nie była już w ciąży. Właściciel sklepu powiedział, że jego ojciec, który pracuje dla Dalajlamy, zrobił to na  zamówienie Dalajlamy. Innymi słowy, tak zwany święty człowiek jest mordercą dziecka. Po tym, dziewczyna poszła na policję japońską z fałszywymi doniesieniami, że biorę narkotyki i nadużywam…. Podczas konfrontacji, powiedziała mi, że jej rodzina została zagrożona morderstwem, gdyby tego nie zrobiła. Tak, oto dlaczego mam osobistą urazę do Dalajlamy. Również spojrzałem mu w oczy i mogę powiedzieć, że on jest głęboko zły. On wkrótce umrze i tak będzie duszą, On nigdy nie inkarnuje ponownie, dla całego eternity (wieczność).

  W każdym razie, po niedawnej ukrytej groźbie Billa Gatesa zabicia „ponad 30 milionów ludzi,” 

  https://www.forbes.com/sites/ brucelee / 2017/02/19 / Bill- bramy-ostrzega-of-epidemic- że-będzie-kill-ponad-30-w milionach osób / # 5053abfe282f 

  nastąpiły liczne doniesienia o biologicznych środkach bojowych które są rozsiane po całym świecie, japoński wywiad wojskowy powiedział. Samo Tokyo znajduje się pod ciężkim opryskiem chemtrail i radioaktywnych atakach trucizny w poniższym zestawieniu (co powiedział) Gates. Z pewnością wszyscy wiemy, w tym ja, miałem kaszel silny niedawno. Jednak ataki na Tokio zostały teraz rozproszone i żadne zgony nie wystąpiły. Rządy Chin i Indii również mówią o biologicznych środkach bojowych, że są wykorzystywane przeciwko nim (Artykuł chiński jest od 2013 roku). 

  http://www.eurasiareview.com/ 27022017-is-indie-niedostatecznie uzbrojonej-biologiczno-attack- wana

  http://www.dailymail.co.uk/ Aktualności / article-2307170 / Chiny- bird-rowka wiórowego wybuch-Officer- oskarża-United-States Secret- biologiczno-attack.html

  Podczas Sorcha Faal  jest US Navy wywiad i jego raporty są często do 90% dezinformacją, poniższy raport twierdzi, że ataki bio-bojowe są na całym świecie, to chyba prawda. Co nie jest prawdą, to mowa o masowej śmierci, ponieważ agenci bio-bojowej wojny stali się bezsilni. 

  http://www.whatdoesitmean.com/ index2254.htm 

  Bill Gates jest obecnie aktywnie ścigany i wojsko USA zostało poinformowane przez White Dragon Society,  by zamknąć(seize) jego bunkier Karuizawa ASAP.(NIEZWŁOCZNIE). Własności  Gatesa w USA muszą być również zajęte ASAP. Posiadłość Billa Gatesa w pobliżu Seattle, Washington, posiada salę wypełnioną szkieletami i oddana jest do kultu śmierci, zgodnie z high-tech Oligarchą, który odwiedził tamto miejsce. 

  Inni starsi sataniści, uznali, że gig (koncert?) jest w górze, i próbują uciekać. Salman, Król Arabii Saudyjskiej zarezerwował pięć, pięciogwiazdkowych luksusowych hoteli w Bali, Indonezja dla jego otoczenia, w tym 25 książąt. Salman będzie prosić o ochronę przed Indonezją, Malezję i Chiny, ale nie dostanie jej, źródła CIA powiedziały. 

  Powodem, że Salman uciekł, źródła Pentagonu mówią, że jest to, że kampania przeciwko Daesh (uwaga dla czytelników: zdecydowaliśmy, aby nie obrażać bogini Isis dalej poprzez powiązanie jej imienia z tym zespołem satanistycznych terrorystów) rozciąga się aż do Jemenu. Saudyjczycy, we współpracy z francuskim naftowym gigantem Total, dokonali  łamania prawa międzynarodowego poprzez kradzież 65% ropy Jemenu. 

  http://ahtribune.com/world/ Afryki Północnej, w południowo-zachodniej Azja / war-on-Jemenie / 1537-saudi- saudyjska-Jemenie-oil-total.html

  Innym satanistą szukającym schronienia jest premier Izraela Beniamin Netanjahu. Netanjahu poprosił prezydenta Rosji Władimira Putina o ochronę po tym, jak Izraelowi zagrozili zniszczeniem( zagładą) wszystkich jego obiektów jądrowych, jeżeli zadziałają przeciwko satanistom, rosyjskie FSB i inne źródła mówią. Ochrona ta nie zostanie przyznana, źródła rosyjskie powiedziały. 

  US arcy-zdrajca John „Daesh” McCain starał się o ochronę u tureckiego prezydenta Erdogana i również jej nie uzyska, źródła Pentagonu powiedziały. 

  Ludzkość wkrótce będzie wolna.

   
   Tłumaczenie: KochaneZdrowie

  1. Oj, będzie się działo… 😀

   Ale z Dalajlamą to wkrętka. Miałem okazję być bardzo blisko niego i poczuć jego energię.

   1. Lama to mongolski duren, mongoly nas przejmuja cale WHO to juz mongoly i nawet nszwisko ma ksiezycowe ki moon nawet sie z tym nie kryja juz

 24. Kochana Anno analizując to w zestawieniu z innymi źródłami- obawiam się, że tak jest:
  Putin z Asadem zapowiedział że po wyzwoleniu Syrii idą na IZRAEL. W FUKUSZIMIE użyto bomby atomowej i w chwili obecnej: http://reporters.pl/5250/fukushima-zaatakowala-promieniowanie-100-krotnie-przekroczylo-smiertelna-dawke-wideo/
  że Dalajlamy się zmienił dużo się mówi, ostatnio przecież odwiedził WAWEL- zamknął się tam i posiłkował energią godzinami w samotności
  Bill Gates chce użyć broni biologicznej to nawet chyba onet albo interia donosili
  W Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się nowa faza sprzeciwu wobec prezydenta Donalda Trumpa. Czarownicy i okultyści chcą usunąć go z urzędu za pomocą magii

  Pierwszy raz zaklęcie przeciwko Trumpowi rzucano 23 lutego. Akcję organizują adepci pogańskiego, pełnego okultyzmu ruchu wicca, do którego w Stanach Zjednoczonych przynależy kilkaset tysięcy osób. Pogańscy czarownicy zamierzają powtarzać rytuał każdego miesiąca o północy, w nocy, w której księżyc zaczyna wchodzić w ostatnią kwadrę.

  Akcja jest rozpowszechniana w internecie, nosząc tytuł: „Czar dla związania Donalda Trumpa i wszystkich, którzy mu pomagają”. Uczestniczy w niej według własnych deklaracji kilkanaście tysięcy osób.
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/109935-poganie-chca-czarami-wyrzucic-trumpa-z-bialego-domu-egzorcysci-ostrzegaja-przed-diabelstwem
  III WŚ trwa od dawna, ale zacznijmy od tego:
  Syjon może posiadać swój Plan Trzech Wojen oraz swoje Protokoły, jednak Syjon, jak mu się wydaje, nie posiada kluczy od Świątyni – klucze posiada Jezus Chrystus, który siedzi po prawicy Ojca. ( w przełożniu na JESZU)
  Czy III wojna światowa już trwa, jak sądzą niektórzy, czy też dopiero nadejdzie? Analizując dokładnie Plan Trzech Wojen Alberta Pike można z całą pewnością odpowiedzieć, iż III wojna światowa już trwa
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/109929-iii-wojna-swiatowa-i-jej-cel-ostateczny-w-swietle-protokolow-medrcow-syjonu
  ALE BĄDŹMY SPOKOJNI PONIEWAŻ MY JESTEŚMY OKIEM CYKLONU, A W NIM NAJBEZPIECZNIEJ- POLSKA JEST CHRONIONA!!

  1. Używając słowa „wojna”, energetycznie wzmacniamy tylko problem, bo za tym słowem ciągnie się okropna energia. To są ostatnie podrygi mamałygi, a nie wojna. Po prostu ODWIECZNA próba sił w swej końcowej fazie 🙂

   A ulubiona broń biologiczna pana Gatesa to oczywiście szczepionki.

   Z Dalajlamą to wkrętka. Ludzie Dalekiego Wschodu uwielbiają Wawel, bo wiedzą o energii czakramu.

 25. Kamień z SERCA, że wkrętka- i obiecuję, Że słowa tego już nie użyję ❤ Ciągle się uczę- zatem ,,pała” na dziś- jutro poprawię 😉

  1. Elaszka, to tylko moje spojrzenie, nie mam intencji narzucania komukolwiek czegokolwiek, bo sam się codziennie łapię na odruchowym używaniu niepotrzebnych słów. Słowo na „w” jest tak powszechne w przestrzeni, że niełatwo je będzie okiełznać nieco 😉

   Dzielę się po prostu swoimi „energetycznymi” odkryciami 🔆
   I gdy właśnie stawiam Słoneczko – ono wychodzi u mnie zza chmur odrannych, więc chyba jest coś na rzeczy… 😉

 26. Jacek Międlar dziś napisał:

  „Dobre wiadomości!
  Mamy gotowy statut stowarzyszenia (nazwę podam niebawem). Chcemy działać dla dobra Ojczyzny. Jak stowarzyszenie zostanie formalnie zarejestrowane, podam więcej informacji. Wielu z Was chciało działać w oddziałach Polski Niepodległej… Sami wiecie jak sytuacja się potoczyła…
  Jednak nie ma co tracić chęci do działania, dlatego już dziś zapraszam do nowej organizacji!”

  Trzymam kciuki !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s