Justyna Socha na antenie TV Trwam ujawnia skalę patologii szczepionkowej w Polsce pod rządami PiS

„Szczepienia – przymus a prawo wyboru. Cz. I”. Audycja w Telewizji Trwam, w programie „Rozmowy niedokończone”, 18.02.2017 r., 18:15.

Gośćmi o. Grzegorza Moja CSsR są: Justyna Socha i Włodzimierz Pawelec z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, dr n.med. Izabella Stępkowska.

<https://youtu.be/9Zu9CoyK4Mk


„Szczepienia – przymus a prawo wyboru. Cz. II”. Audycja w Radiu Maryja, w programie „Rozmowy niedokończone”, 18.02.2017 r., 21:30.

Gośćmi o. Grzegorza Moja CSsR są: Justyna Socha i Włodzimierz Pawelec z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, dr n.med. Izabella Stępkowska oraz dr n.med. Dorota Sienkiewicz:

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/szczepienia-przymus-a-prawo-wyboru-cz-ii/

Nieetyczne szczepionki: szczepionki wyprodukowane na bazie linii komórkowych powstałych z tkanek abortowanych dzieci:

https://m.facebook.com/notes/ogólnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/szczepionki-wyprodukowane-dzięki-aborcji/630791606948271/

Czytaj również:

 

Reklama

30 myśli w temacie “Justyna Socha na antenie TV Trwam ujawnia skalę patologii szczepionkowej w Polsce pod rządami PiS

 1. Moi drodzy to jest właśnie doskonały wprost przykład jak zwyczajna ludzka DOBROĆ i solidarność, ODWAGA i usilna chęć wprowadzenia w naszej smutnej rzeczywistości zmian, potrafi drążyć SKAŁĘ, która to słowami TOTALNIE zatrwożonego tym stanem rzeczy i zaskoczonego OJCA dyrektora jest nawet łaskawie chwalona i gorąco polecana jako warta naśladownictwa. W tym miejscu jednak należy zwrócić uwagę na konieczność zachowania zrozumienia i kultury przekazu dla kilkudziesięcioletniej równie TOTALNEJ nieświadomości spisku tak zwykłych ludzi jak i zmanipulowanych przez MENDIA i ŁŻE naukę elit.
  ZATEM w związku z DOBREM nas wszystkich z miłością PODAWAJCIE DALEJ !
  <https://youtu.be/9Zu9CoyK4Mk

  1. Myślę, że Tv Trwam i Radio Maryja chcąc, nie chcąc odegra kluczową rolę w poszerzaniu świadomości Polaków w sprawie szczepień. Dla wielu rodzin zahipnotyzowanych religią KK jest niemalże wyrocznią. Dlatego temat szczepień nie pozostanie tam bez echa. Kilka dni temu pokazałam audycję rodzinie bardzo związanej z kościołem i otworzyli wkońcu oczy. Mają dwoje małych dzieci. Musimy tylko przycisnąć ich bardziej, pisać listy, maile, dzwonić, niech zobaczą ilu nas jest. A może bedą kontynuować temat.

  2. Przekazujmy darowizny, nawet niewielkie dla stopnop, dzięki wsparciu nękani rodzice mogą korzystać z pomocy prawnej kancelarii współpracującej ze stowarzyszeniem, ja tak robię.
   Nr konta na stronie.

 2. Widzisz TAW, a TY interweniowałeś dzisiaj bezpośrednio u MZ w trybie nadzwyczajnym- to podkreśla znaczenie i MOC tego WYJĄTKOWEGO BLOGA 😉

  1. Tak, to powinno dać do myślenia tym wszystkim czytelnikom, którzy uważają, że nic nie znaczą, że są „pyłkiem na wietrze”. Nawet dzisiaj pewna piękna dusza napisała, że nic nie znaczy…

   Ludzie, ogarnijcie się, w nas jest Moc! Słowiańska Moc! Bo jesteśmy Narodem Wybranym, Boską Rasą ❤

   Zobaczcie, jak się nas boją, naszej Słowiańskiej Jedności Pomiędzy Słowiańskimi Narodami 🙂

   W górę serca, Kochani! Od dziś nawet nie chcę słyszeć, że ktoś czegoś nie może lub że jest za słaby. I pomyśleć, że jeszcze cztery lata temu też tak myślałem o sobie… 😉

   Dzieje się 😀

   1. Pan Krzysztof Tarasiewicz w filmiku z kanału Monitor Polski. chyba z okolic 06.2016 zachęca wszystkich „anty-matriksowców” do pójścia wspólnym frontem aby zmiany były widoczne już fizycznie. Wiadomo im więcej nas tym lepiej. .

    Opowiedział też historię gdy podróżując świadomością zobaczył reptila który czekał na Obamę gdy ten relaksował się poprzez grę w koszykówkę. Gdy został dostrzeżony przez P. Krzysztofa zaczał drgać z lęku… Więc spójrzmy jaką mamy moc. Tak samo możemy blokować broń Mind Control.. żaden Archon itp nam nie straszny ;).
    A właśnie TAW. Bedę chciał „odblokować” podlaskie grodzisko z X wieku pozostałość dawnego mojego miasteczka rodzinnego. Kilka lat temu został tam postawiona i „uświęcona” chrześcijanska figurka. Św. Jakiegoś tam;) Czy może jakiś mały rytuał by zrobić? Wszelkie sugestie mile widziane. To będzie istny sabotaż … 🙂

   2. To nie tak kochany TAW, ja jestem pyłkiem na wietrze, ale nie jestem nic nie znaczącym pyłkiem, to tak jak kropla drążąca skałę, ja boski pyłek na wietrze staram się roznosić energię miłości, może ja sama nic wielkiego nie czynię, ale jak mówi mądre przysłowie „w jedności siła” tak myślę sobie, że te wszystkie pyłki na wietrze łączą się razem, jak sam zresztą wiesz podobne przyciąga podobne,
    tak więc razem możemy już utworzyć huragan, który zmiecie swoją miłością całe zło z mojej ukochanej Gai.
    Bo przecież tylko o to nam wszystkim dobrym Duszom chodzi, żeby wszyscy ludzie na świecie się kochali, by nie było głodu, wojen i cierpienia, a po ukwieconych zielonych łąkach Matki Gai pląsały szczęśliwe, roześmiane nasze dzieciaczki. Czyż nie tego pragną czyste
    Boskie Dusze ? Czy ja mam wygórowane pragnienia ?
    Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich starych i nowych znajomych na tym blogu.
    „Tyle jest pokoju na świecie, ile jest miłości w nas” ♥♥

   3. A, to zupełnie zmienia postać rzeczy 🙂 Dziękuję za wyJaśnienie.

    Bardzo się cieszę, że coraz więcej istot z otwartym polem serca tu zagląda ❤

   4. Kochani to dla WAS ❤
    Jesteśmy zdecydowaną mniejszością globalnej populacji i wciąż pozbawia się nas naszych własnych ziem. Jeśli nie pomyślimy i właściwie nie zaplanujemy przyszłości, nasze dzieci nie będą już miały swojego własnego kawałka świata.
    Czas najwyższy, by stanąć wspólnie i obronić samych siebie i przyszłe pokolenia.

 3. <https://www.youtube.com/watch?v=lF8QrD5Dqik
  TERAZ BIERZEMY SIĘ ZA UE 🙂

  „Kluczem do rozwiązania problemów społecznych naszego wieku jest zlikwidowanie białej rasy” – dr Noel Ignatiev

  „To nie jest 150 tys., jakie chcą rozdzielić systemem kwotowym, to nie jest 500 tys. Liczba, jaką słyszałem w Brukseli, to są miliony, a potem dziesiątki milionów, ponieważ morze imigrantów nie ma końca” – Viktor Orban
  Przebudzenie Europy | Пробуждение Европы | Awakening Of Europe

  1. Elaszka, masz rację.
   Plan depopulacji ludzi białej rasy Źli planowali od 100 lat a może dłużej. Realizacja ich pomysłów przybrała na sile, szczególnie w Polsce , w okresie ostatnich 40 lat.
   Perfidia Złych dochodzi do kulminacji. Żeby zwyciężyć trzeba połączyć siły z wszystkimi, którzy prowadzą blogi o tożsamej ze stroną TAW problematyce.
   Żeby zwyciężyć, trzeba wyprzedzać działania wroga.
   Trudna sprawa ale ważna.
   Może mój pomysł jest chybiony?
   Pierwotne Kody Źródła powinny dotrzeć do ludzi tak jak i przykazania Słowian.
   Elaszka, Moc jest w TAW, Tobie i w Nas.
   Wierzę, że nasz Stwórca nie zapomni o ludzkich potomkach Rodu Niebiańskiego i Rasy Wielkiej i wspomoże nas, żeby sprawiedliwość zatriumfowała na Midgardzkiej Ziemi, a kłamstwo zginęło na zawsze ze Świata naszego i nie zostało po nim nawet wspomnienie.
   Dobre i spokojnej nocy Wam życzę.

 4. Do wcześniejszego wpisu dodam:
  „- Wygrana w wojnie informacyjnej w obecnych realiach świata nabiera nierzadko większego znaczenia niż zwycięstwo w klasycznej wojnie z użyciem broni – tak doniesienie o nowym rodzaju wojsk skomentował agencji RIA Nowosti były szef rosyjskiego sztabu generalnego Jurij Bałujewski.

  Dziś konfrontacja informacyjna wysuwa się na pierwszy plan, trwa wojna o umysły i o masową świadomość ludzi – powiedział Bałujewski.
  Wg niego zwycięstwo w wojnie informacyjnej ma „porażający efekt”, bo „paraliżuje wszystkie organy władzy państwa przeciwnika”.

 5. wiekszosc info tv nakrecanych to dezinformacja, a wszystko idzie w kierunku oglupienia bialych slowian i ostatecznie depopulacji. Dajemy sie wciagac w kwestie malo istotne, a z drugiej strony forsuja przeciw nam legalne programy depopulacji. No ale tak to jest, jak ludzie wola strefy kibica, mecze, piwo i lukaja w tv, zeby sie prawdy dowiedziec. Na slowianach ze szczegolna miloscia i atrakcjami testuja zboczency depopulacje od 900 roku, wczesniej nie bylo tez lepiej.

  1. To wez i wytlumasz to GMO katodepresantkom i nienaruchanym katolikom,ktorzy sa odrzucani przez swoje zony ,wolace pojsc do kosciola lub posluchac tv.

   1. Współcześni kapłani (religii, nauki czy ideologii) to też zwykli nieświadomi niewolnicy Systemu. Oni nie zdają sobie sprawy, komu naprawdę służą, komu oddają swoją energię życiową. Będą w szoku, gdy się dowiedzą.

   2. Tak, już wkrótce Polskę zaleje fala pozwów wobec lekarzy i pielęgniarek za zbrodnie przeciwko ludzkości, podżegających nieświadomych Polaków Słowian do stosowania kaleczących oraz ludobójczych sustancji chemicznych, dla zmylenia przeciwnika zwanych szczepionkami. To nie są szczepionki tak naprawdę, co już udowodniono.

    Prof. Maria Dorota Majewska wzywa rodziców poszkodowanych przez „szczepionki” Polaków Słowian do gromadzenia dowodów (nagrywać dyktafonem nagabywaczy) oraz wnoszenia pozwów przeciwko lekarzom, pielęgniarkom oraz tak zwanym ekspertom:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/20/prof-maria-dorota-majewska-kogo-karac-za-szczepienne-zbrodnie-poszkodowani-polacy-pozywaja-pediatrow/

  2. GMO a czy Ty aby masz 10 dzieci ? 😀 bo ja Słowianka z krwi, charakteru i kości mam tylko jedną Słowianeczkę, chyba mój mąż to jakiś mieszaniec bo bał się mieć nawet to jedno. 😀

  1. Może Urząd Gminy, po 15-tej, wyłączył lub konserwuje serwer.
   Tu Noc Świętojańska w Kożlu, bez problemów. behttp://ck.gminakolno.pl/?p=1747
   Pozdrawiam

  2. Dziękuję :). Mogę powiedzieć/porównać w swoim odczuciu przestrzeń Mazurską i Podlaską. W podlasiu ( a im bardziej na wschód tym bardziej odczuwalna jest energia Ziemi/miejsca/algorytmów pierwotnych. Innymi słowy trawa jest jakby bardziej zielona :). Ludzie religijni są też z reguły bardziej narażeni na programy kościelne (bardziej uwikłani). Jednocześnie mają w moim odczuciu większyu potencjał wolności, co objawia się też większą ilością własnych inicjatyw zarobkowych pt handel itp.
   Energia Mazurska jest mi nieco bardziej obca „trudniejsza do uchwycenia”, jest inna choć też ciekawa z potencjałem. Z ludźmi jest większy „kłopot” gdyż często są to przesiedleńcy akcji Wisła świadomość naRODu jest słabsza. Ale np w Olsztynie i gminach okolicznych (zapanowała swoista moda i atrakcja dla terenów wiejskich ) też pamięta się o nocy Świętojańskiej http://naszolsztyniak.pl/365823,Noc-Swietojanska-z-Gazeta-Olsztynska.html#axzz4ZX2hPZpu
   Może to banał, ale polecam „spacer” ludzikiem z google maps po drogach i wioskach, oddaje sporo klimatu z ciekawych miejsc 😉

   1. Podlasie.
    Wołyń.
    Robiąc porządki, w starych zdjęciach znalazłam legitymację szkolną mojego Taty na rok szkolny 1938/1939, Państwowego Liceum i Gimnazjum im. T. Kościuszki w Łucku, ważną do 30 września 1939 r.

 6. TAW, skrobnij do mnie maila. na adres piwoxx (at) […]. Nie wiem, czy daleko mieszkasz, ale może uda się spotkać, coś twórczego razem „zdiełać” ? W sumie czułbym się zaszczycony takim spotkaniem 😉

  1. Mieszkasz dużo bardziej na Północ, niż myślałem. Ale zrobimy tak: odezwę się do Ciebie, jeśli będę w okolicach Ostrołęki.

   1. Obecnie miekszam na mazurach, więc będę musiał zaplanować wyjazd. Po prostu daj znać wcześniej 😉 Może jednak na ten adres email (częściej zaglądam) jerry2427 (at) […].

   2. Najlepsze są spontany. Tzn. gdy Przestrzeń niejako sama tak się zagina, że pochwyca i tworzy tak zwane zbiegi okoliczności. W planowaniu nie jestem niestety zbyt dobry, bo najczęściej i tak wychodzi inaczej, niż pierwotnie zakładałem. Przestrzeń potrafi tworzyć zadziwiające niespodzianki 🙂

 7. Taw najważniejsze dla nas życiowe nauki pochodzą od niespodzianek, które tworzy nam właśnie przestrzeń/
  przypadek. Czasem trzeba planować, ale i tak każdy dzień przynosi nam niespodzianki, a że czasem różnie z nimi bywa, widać tak dla nas potrzeba 😀 ♥

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s