To nie koniec smogu wokół PiS…

<https://youtu.be/5qPsCyH7NV8

Co do kwestii zamachów, ten konkretny „przypadek” jest oczywiście dyskusyjny. Ale cała seria niebezpiecznych wydarzeń wokół ludzi na świeczniku z pewnością przypadkiem nie jest. Zamieszczam ten film, gdyż prezentuje on w – tak cenionej przeze mnie – bardzo sprawnej, skondensowanej formie szerszą analizę przyczyn toczącego Polskę nowotworu, analizę, jakiej z pewnością nie znajdzie się w mediach głównego nurtu dezinformacji.

TAW

110 myśli w temacie “To nie koniec smogu wokół PiS…

 1. Juz nie róbcie takiej afery, szydło czy dłuto jedno wielkie z tego gow… polskich korzeni nie ma a wy juz powinniście wiedzieć, że dosc ten kraj ma okupantów z usraela na rządowych posadach!!! Jeszcze małpa do chazarow z wizytą jeździ… podziwiać chyba jak palestynczykow zabijają!!!!!
  Polacy do władzy mieszancy won […] duda-obłuda na czele

 2. To nie był zamach. Gdyby chcieli zabić premier Szydło to by nie wykorzystali malutkiego Seicento, którego kierowca BOR mógłby zwyczajnie staranować i nic by się premier nie stało. Użyliby jakiegoś SUVa albo „ciężarówki ze żwirem” czy TIRa. Według mnie po prostu zgodnie z zasadą co posiejesz to zbierasz rząd otrzymał energię zwrotną. PiS ugiął się przed bankierami i olał frankowiczów, czyli ich oszukał, łupią przedsiębiorców i dalej tak jak PO traktują jak potencjalnych przestępców, trują dzieci szczepionkami wprowadzając jeszcze nowe, przepychają CETA. Działają antyobywatelsko i dostali ostrzeżenie, bo jak sam twierdzisz przestrzeń nad Polską się zmieniła i kłamstwo, oszustwo i knucie z ciemnymi siłami nie współgrają z tą przestrzenią prawdy. I jak dalej tak będą robić to faktycznie może być następnym razem dużo gorzej i naprawdę może być zamach.

  1. Z energią zwrotną bardzo trafna uwaga, też tak to widzę. Nowe parametry przestrzeni są takie, że teraz będzie działać ona natychmiastowo: co siejesz, od razu zbierasz.

   Ten konkretny „przypadek” jest oczywiście dyskusyjny. Zamieściłem ten film, bo zawiera głęboką analizę geopolityczną, jakiej nie znajdzie się w mediach głównego nurtu dezinformacji. No i analiza zawiera bardzo głęboką wiedzę, że… to jeszcze nie koniec smogu, jaki tworzy PiS.

  2. Brawo Panie Pawle, trafna analiza wypadku Pani Premier Szydlo i ukrytych schematow rzadzenia w Polsce, Energia zwrotna – to jest wlasnie to! Doczekac sie mozemy ze wszystkie dotychczasowe propzycje zmiany flagi narodowej beda realne.

 3. Jak już ktoś słusznie zauważył, jakby to miał być zamach to skończyło by się jak w Smoleńsku. Jeśli już to co najwyżej ostrzeżenie.

 4. Dziś podano, że w Jeleniej Górze wycięto dużą ilość 150-letnich Drzew pod supermarket, gdyż wprowadzono takie prawo, że można mordować Drzewa- NASZYCH NAJWIĘKSZYCH PRZYJACIÓŁ- bez żadnych zezwoleń! Trwa szaleństwo wycinki- to barbarzyństwo w wykonaniu ministerstwa, które miało chronić, a nie z premedytacją mordować- DAR BOGA DLA LUDZI STWORZONY- NATURĘ!
  Jeżeli energia zwrotna działa natychmiastowo powinna zadziałać i rozprawić się z gadem szyszką!!!!!
  A co do domniemanego zamachu- SWÓJ SWOJEMU KRZYWDY NIE ZROBI!! A pogrzewa nastroje!
  A smog- owszem są de… co palą plastikami i przyczyniają się do smogu, ale ja uważam, ze smog jest ponieważ obniżono jonosferę i chemtrails robi swoje, a to ma swój cel nie tylko pogorszenie zdrowia, ale wprowadzenie nowych podatków za emisję CO2 jakie już wprowadziła Kanada dla obywateli!!!
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/w_kanadzie_juz,p652467158

  1. Zatoczyłam ogromne koło, żeby w końcu dojść do źródła- jestem wzruszona i szczęśliwa, bo po długiej wędrówce w końcu odnalazłam siebie ❤
   Teraz rozumiem przesłanie Arkony- Twoja Prababcia ze strony Mamy widziała to co niewidzialne i Twoje TAW, że z jednej gliny Jesteśmy ulepieni ❤

   1. Kiedy połączymy się z wyższymi aspektami nas samych, zobaczymy, że nie ma żadnej różnicy zarówno pomiędzy istotami ludzkimi, jak i pomiędzy nami a samą Przestrzenią, czyli Duchem Świętym 🙂

    Pęd tej gry, w której uczestniczymy, zaślepia nam jasność i czystość percepcji.

 5. Ja całe zamieszanie wokół tej sprawy widzę, jako przerzucanie winy z BORu na chłopaka. Chociaż tak jak w przypadkach wcześniejszych, gdyby tylko o to chodziło, to sprawa była by załatwiona po cichu. Tutaj natomiast jest pokazówka i dezinformacja nawet w głównym ścieku medialnym.
  Bardziej skłaniam się ku temu, co posieli to zbierają, i te zdarzenie ma za zadanie skłonić do refleksji ‚elytę’.

 6. Taka ciekawostka.
  Autor tego filmu wspomina, że za poprzedniej ekipy o wypadkach się nie słyszało. Jak się okazuje, poprzednicy mieli całe mnóstwo wypadków, skutecznie nienagłaśnianych, czy też wyciszanych. Zacytuję mały fragment ze strony, do której link pozwoliłem sobie poniżej zamieścić:
  „W 2015 roku odnotowano 24 kolizje/wypadki z udziałem samochodów BOR. W 2014 takich incydentów było 26, w tym wypadek samochodu z kolumny prezydenta Komorowskiego, który zderzył się z autem prywatnej osoby”.
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03591-Jak-media-relacjonowaly-wypadki-w-czasach-PO.htm

  Co do przemyśleń autora, to niestety się z nim zgadzam, poza teorią zamachową – tu nie mam zdania.
  Bardziej skłaniam się (jak to zauważyliście) do energii zwrotnej, bo z prędkością zbiorów po sianiu, jest coś na rzeczy 🙂

 7. Drastycznie zmieniła się częstotliwość Ziemi (ponad trzykrotnie wzrósł rezonans Shumanna odpowiedzialny za emisje hipnotyzujących fal Alfa) i do głosu zaczynają dochodzić ludzie (często jeszcze nieświadomi) posiadający MAGICZNĄ, emocjonalną MOC. Takich sytuacji będzie w przyszłości coraz więcej i dlatego trzeba położyć szczególną uwagę, aby uświadamiać omotanych (zaprogramowanych) manipulacją, kłamstwem i propagandą ludzi, aby się przebudzili i zaczęli wreszcie rozpoznawać swego starannie ukrytego wroga, gdyż w innym przypadku, tak jak obecnie w Polsce, negatywne emocje wysyłane bezwiednie z ludzkich serc doprowadzą do totalnego chaosu tak dla PO i jak i PiS-u. Pamiętajmy jednak, o czym wie każdy czarny mag, że ta wysłana negatywna energia wraca do jej ŹRÓDŁA w trójnasób (stąd wiadome, odwiecznie stosowane specjalne zabezpieczenia diagramy, amulety, etc.). PiS działa jak w AMOKU, rozsyła wokół negatywne, chaotyczne emocje, prowokując wielu ludzi do przeżywania negatywnych emocji, siania nienawiści i licznych prowokacji. Zamiast tłumaczyć, posypywać głowy popiołem, przepraszać, być wyrozumiałym i życzliwym, walczy ze strefa MROKU tymi samymi metodami, daje się niezmiennie prowokować i zbiera wysłaną w ICH kierunku skumulowaną, ostatnio niezwykle łatwo materializującą się negatywną energię. Niestety nie mają wśród siebie reprezentacji rozumiejącej dogłębnie ten złożony proces, gdyż KOŚCIÓŁ totalnie ukrywa przed plebsem wszelkie dotyczące zarządzania energią informacje. W zastanej sytuacji, gdyby byli sprytni, GRALIBY rzekome, niezmienne ofiary nienawiści i prób zamachów, czyniąc z tego tarczę ochronną, ale przecież nie o to chodzi w końcu, by GRAĆ, tylko aby NAPRAWIAĆ, a ten proces niestety zbyt wolno (jak po kamieni kupie!) IM idzie.

  1. Czy nie uważasz, że przy obecnie stałych, od 2 m-cy, a może dłużej zaburzeniach pola magnetycznego Ziemi, ruchy jonosfery i atmosfery mogą być wzmacniane przez haarp’owska broń?
   Wyczytałam w Wiki, że głównym źródłem energii zasilającej rezonans Schumanna są wyładowania elektryczne, powstające w atmosferze ziemskiej.
   Takim źródłem może być burza magnetyczna, a także sieć energetyczna, której częstotliwość według standardów amerykańskich (60 Hz) pokrywa się z jedną z harmonicznych.
   A może właśnie cała infrastruktura Haarp.
   Tekst trudny i smutny http://rs.maszyna.pl/~boberov/Psychotronika/html/Kontrolowana%20Apokalipsa%20HAARP.html

   1. A z haarpem to, jak ktoś tu niedawno zauważył, przereklamowana sprawa. Oni teraz walą z Alaski w górne partie jonosfery nad Polską pociskami z nanoaluminium (oficjalnie podane info). I to właśnie jest jedną z głównych przyczyn „smogu” nad Polską.

    Ale spokojnie, ten proceder już nie potrwa długo 🙂

    A tymczasem jedzmy dużo ziół. Ja codziennie żuję żółte kwiatki Wrotycza (ok. 10 sztuk dziennie) oraz kulki Jałowca (ok. 5 sztuk dziennie). Poza tym świeżutkie, prosto spod śniegu – Piołun i Tymianek 🙂

    Plus codzienne przytulanie się do Brzóz lub Dębów. Takie przytulanki świetnie stabilizują moje biopole.

   2. Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o tym smogu nad Polską, bo nie znalazłam nigdzie informacji o co tak naprawdę chodzi. Czy TAW może wyjaśnić skąd ma takie informacje „A z haarpem to, jak ktoś tu niedawno zauważył, przereklamowana sprawa. Oni teraz walą z Alaski w górne partie jonosfery nad Polską pociskami z nanoaluminium (oficjalnie podane info). I to właśnie jest jedną z głównych przyczyn „smogu” nad Polską.” Dlaczego w Polskę?

   3. Smog to sprawa bardzo złożona. Po pierwsze USA ostrzeliwują Polskę z Alaski (z poligonu „badawczego” Poker Flat) rakietami typu Black Brant IX, które na wysokości 170-320 km nad nami wytwarzają wielkie sztuczne chmury, które następnie opadają na Ziemię, rozpylając ogromne ilości trimetyloaluminium.

    Jest to oficjalny projekt „naukowy” NASA. „Naukowcy” NASA tłumaczą, że celem tego procederu jest „śledzenie zjawisk zachodzących w atmosferze i zbieranie cennych danych” – cokolwiek miałoby to znaczyć… Oczywiście mają pozwolenie pana Antoniego na sypanie nam na głowę tej neurotoksyny.

    Po drugie, podejrzewam na podstawie organoleptycznych badań własnych, że do tegorocznego sortu węgla dodano jakąś substancję obficie dymiącą.

    Po trzecie, jednym z głównych składników smogu są oczywiście codzienne opryski Polaków (chemtrails) z niezidentyfikowanych samolotów.

    Są jeszcze pewnie i inne przyczyny…, bo wtajemniczeni doskonale wiedzą, że pełno przeróżnej dziwnej chemii w naszym polskim powietrzu.

    Konkluzja.
    Wszystko to zebrane razem do kupy wgląda dosyć upiornie. Ale to jest już absolutnie apokaliptyczna końcówka eksperymentów Synów Ciemności na Polakach Słowianach („Ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie” – Łk 21, 11).

    Oni już wiedzą, że ich dotychczasowa władza nad Polakami Słowianami wymyka im się z rąk, dlatego tak przykręcili nam śrubę teraz.

    Ale spokojnie, matrix powoli odchodzi, opuszcza Ziemię, gdyż ma już odcięte korzenie 🙂

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/11/korzenie-drzewa-matrixa-zostaly-odciete/

    Tak więc, wszelkie niehumanitarne eksperymenty (szczepionki, chemtrails, zatrute leki, zatruta żywność, eksperymenty ekonomiczne) na Polakach Słowianach będą powoli (powoli) się kończyć 🙂

  1. W końcu ktoś trafił w punkt! Brawa dla Haliny. Ingerencja była wielopoziomowa. Dla ziemskich i pozaziemskich taki numer to poranna bułeczka, a dla nas trauma narodowa, bo wiemy, że na tym nie zakończą. Grunt bowiem pali im się już pod stopami. Stąd ich ingerencje będą coraz bardziej chamskie.

   1. Podzielam zdanie Pani Halinki i Twoje TAW :
    Zabójcy zdalnie sterowani – Ole Dammegard – 8.02.2017
    W rozmowie z Januszem Zagórskim przedstawił m.in. kwestię stosowania do różnych intryg zdalnie sterowanych zabójców z wykorzystaniem technologii mind control.
    <https://www.youtube.com/watch?v=WwFSflHw3MY

   2. Tak, tylko żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień: dokonujący takiego czynu sam jest ofiarą, gdyż jest absolutnie nieświadomy dokonywanych na nim eksperymentów.

   3. kOCHANY TAW, ależ oczywiście, że są ofiarami tego zbrodniczego procederu- teraz najważniejsze jest, że zrozumieliśmy mechanizm ich działania- musimy zwiększyć kontrolę Naszych umysłów i obserwacji nakbliższego otoczenia- najlepszym przykładem jest sprawa POLAKA, który pracował w Niemczech i tam mieszkał- uciekł do Polski, gdyż wyczuł, że przestaje panować nad swoim ciałem- później nastąpił wypadek z polskim kierowcą- celowo posłużyli się polskim obywatelem- to miało uderzyć w wizerunek POLAKA- wyszło jak wiemy zupełnie odwrotnie- POLAK STAŁ SIĘ ŚWIATOWYM BOHATEREM!!!

    Na przykład znam konkretne dwa przykłady rodziców, którzy dzięki moim wieloletnim namolnym nagabywaniom nie zaszczepili wreszcie swoich najmłodszych pociech. Malcy zdrowo się chowają, jeden z nich ma już prawie 3 lata. Trzy lata bez chorób dziecięcych! Czy rozumiecie to, Lachy?! Trzy lata bez chorób!

    KOCHANY TAW, TY niemalże każdego dnia ratujesz niejedną DUSZĘ- a to dopiero początek- przyjdzie Ci ZBIERAĆ ŻNIWO TWOJEJ CIĘŻKIEJ PRACY NA TYM UGORZE, który wkrótce wyda najpiękniejszy plon !!!! ❤
    I jeszcze jedno- teraz wiem skąd moja radość styczniowa- moja podświadomość wyczuła pobudkę ŚPIĄCYCH RYCERZY W STYCZNIU 🙂

   4. (Ta uwaga o ofiarach była do nich samych – żeby się nie obwiniali ani nie przerazili, gdyby przypadkiem ktoś o podobnych doświadczeniach to przeczytał).

    A ten Polak, który uciekł z Niemiec, to dopiero prawdziwy bohater. Czuł, że chcą go wykorzystać i uniemożliwił im to. Tak, ich eksperymenty na finiszu będą niestety coraz bardziej chamskie.

   5. TAW dlaczego mnie nie poprawiłeś?? 😉 Oczywiście, że chodziło o pierwszą rocznicę wyjątkowej POBUDKI NASZYCH JUŻ WYBUDZONYCH RYCERZY ❤

  1. Spokojnie, NWO nie przejdzie, nie pozwolimy na to 🙂

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/nwo-sie-sypie/

   Tylko musimy iść zwartą grupą, a nie tylko oczekiwać, że inni coś zrobią za nas.

   Wśród czytelników wyczywam wiele energii typu: o, fajnie, że są takie blogi, że więcej osób tak myśli, to może będzie lepiej. To nie tak. By przyspieszyć proces, Wy też musicie dołączyć, robiąc konkretne rzeczy (np. zakładając własne blogi, kanały na YT), a nie tylko narzekać po kątach 🙂

   1. wiem, wiem, ja to wszystko wiem…
    tylko aby uświadamiać innych zakładając blogi itp. trzeba mieć szeroką wiedzę na różne tematy a nie jakieś szczątki. Ja niedawno otworzyłam oczy na wiele spraw ale dalej wiele nie rozumiem.
    Natomiast staram się uświadamiać ludzi w tematach o których wiem więcej niż przeciętny Polak, np. sprawa szczepionek.
    I robię to w bezpośrednich rozmowach, nierzadko wychodząc na wariata.
    Zatem zakładanie blogów pozostawię osobom bardziej doświadczonym w odkrywaniu prawdy.
    pozdrawiam serdecznie

   2. Nie przejmuj się „wychodzeniem na wariata”, ja to robię już 6 lat 🙂

    „Wariat” pochodzi od „varia” („różności”, „rozmaitości”), a więc oznacza człowieka obeznanego, dobrze poinformowanego, dysponującego szerokim wachlarzem zainteresowań, który wie, o czym mówi, gdyż z niejednego pieca chleb jadł 🙂

    Aby prowadzić bloga nie potrzeba żadnej wiedzy nabytej, wystarczy od czasu do czasu podzielić się z Bliźnimi własnymi małymi odkryciami w stosowaniu nowej wiedzy w życiu lub np. opisać, jak ludzie wokół reagowali jeszcze 2 lata temu, a jak reagują obecnie. Ja widzę duże różnice. Na przykład znam konkretne dwa przykłady rodziców, którzy dzięki moim wieloletnim namolnym nagabywaniom nie zaszczepili wreszcie swoich najmłodszych pociech. Malcy zdrowo się chowają, jeden z nich ma już prawie 3 lata. Trzy lata bez chorób dziecięcych! Czy rozumiecie to, Lachy?! Trzy lata bez chorób!

    A takich Kryształowych Dusz ❤ jest już w Polsce dosyć dużo, tylko rodzice o nich nie mówią z troski o ich bezpieczeństwo. Ale zapewniam Was, że idzie potężna Fala – Nowych Ludzi Plemię, jakich jeszcze nie widziano 🙂

   1. Wylądowało w koszu, bo mam założony automatyczny filtr wulgaryzmów. Właśnie odzyskałem.

   2. TAK, ale POLSKĘ mają w SERCU- widzisz wokół mnie są niby Patrioci- a prawie wszyscy pracują w Niemczech, na siłę germanizują swoje dzieci dodatkowymi lekcjami j. niemieckiego- nawet swoje dzieci wożą na treningi piłki nożnej do Niemiec – w oczach mają tylko euro, swoja ziemię oddali na potrzeby niemieckie- gdy we wsi rozpętał się wręcz bój o zabranie ziem polskich spod zarządzania niemieckiego- wyśmiano PATRIOTYZM, a nawet padło stwierdzenie, że PATRIOTYZM JEST TAM GDZIE JEST KASA- ta armia patriotów zaś ma POLSKĘ W SERCU, a gdy odkryją jak wielką przeszłość miała, a już wkrótce TERAŹNIEJSZOŚĆ to tylko bardziej spotęguje ich MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY- WIELKA LECHIA ROZPALI ICH SERCA- PRAWDA O WIELKIEJ LECHII niczym FENIKS Z PIOPIOŁÓW POWSTAJE i każdego wkrótce dosięgnie!!!!!!!!!!

    ,,Cała esencja naszego życia ukryta wewnątrz nas śpi spokojnie, dojrzewa do wielkiej chwili spontanicznego otwarcia. Jedno tchnienie, jeden maleńki dźwięk nadciągający z „góry”, a w środku poczujesz własnego ducha, zawsze mieszkał w tobie. Dzięki niemu jesteś … po prostu jesteś … przychodzi chwila, spontanicznie budzi się i melduje swoją gotowość, by cię dopingować i uświadomić w pełni jaka potężna siła drzemie w tobie.
    Odradzający się złoto – purpurowy ptak doświadcza wolności. Pozwala wyrwać cię z twoich sideł, uwalnia i niesie na nowej fali wiatru. Doświadcz niewidzialnej siły, usłysz pieśń galaktycznych promieni. Twoja podwójna wewnętrzna siła: męska i żeńska coraz mocniej jednoczą się, harmonizują, zaczynasz brzmieć świadomością Boskiego dziecka. ”
    http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_jak_feniks_z_popiolow_cz13.html

   3. Elaszko, w nauce języków nie ma niczego złego 😉

    Polacy – gdziekolwiek by nas los nie rzucił – zawsze na dnie serca czujemy Głęboką Więź z Matecznikiem.

    Pomyśl, że gdzie my, tam oŻYWIAjąca Energia i Moc Słowian niesiona na krańce świata ❤ 🙂

   4. Elaszka, uśmiechnąć się mogę ale już ze śmianiem się mam problem. Nic mnie po prostu nie cieszy.
    Ostatnio ktoś powiedział mi, że dąb jest wampirem energetycznym i mieszkanie w domu gdzie jest np. podłoga dębowa wysysa z człowieka życie, czy to prawda ???

   5. Dąb to Moc,

    Dąb to Życie ❤

    Kiedy tylko mogę, przytulam się do Dębów, Brzóz, Świerków.

    Kiedy próbujemy nawiązać intymny kontakt z naszymi Braćmi i Siostrami Drzewami, one ofiarowują nam swą Moc. Oczywiście nie każde Drzewo ma ochotę na kontakt, trzeba być bardzo uważnym.

    Dębowa podłoga symbolizuje silny życiowy fundament. A kryzysy są fazą krzesania Mocy w życiu. Dla poziomu duszy są to bezcenne doświadczenia.

    Nie jesteś sama – cały nasz naRÓD po tysiącleciach tułaczki powraca wreszcie w ramiona Ojca…

   6. Rozweselona SMUTNA 🙂 mogła już od tego momentu wreszcie ze spokojem USMIECHNĄĆ SIĘ, bo zrozumiała:
    ,,Nie jesteś sama – cały nasz naRÓD po tysiącleciach tułaczki powraca wreszcie w ramiona Ojca…” ❤
    Ród dla Radości (Ród Rodzina Przyroda dla Radości)
    <https://www.youtube.com/watch?v=lJEkft5WihA

   7. Dziękuję, Elaszka, za tego linka. Bo właśnie poszukiwałem materiału wstępnego dla pewnej budzącej się duszy z tematu Nawiązywanie Kontaktu z Drzewami. Niebo mi Cię zsyła ❤ Jak zwykle zresztą 😉

    Dziękuję 🙂

   8. Elaszko, czy z kontaktu z przyrodą bierzesz chęć do życia, a co z ogromną tęsknotą za wolnością, miłością, co zrobić żeby chciało mi się tu być ??
    qrdeblae pisze o radioaktywnym jodzie spuszczanym na Polskę, ale przecież to niemożliwe, aby wszystkim, którzy wiedzą o tym było to obojętne, przecież mają jakichś bliskich, dzieci, rodziny Przecież wpłynie to też na ich życie.

   9. TAW, ale ja niczego się nie boję, nie chodzi o mnie ale o ludzi mi bliskich, małe dzieci, które przecież mają zmienić ten świat.

   10. MOJA KOCHANA ❤ – smuteczki znikają już, bo przeciez nie chcemy zasilać matriksa niskimi wibracjami, mamy go wykurzyć i to jak najszybciej!! Okres, w którym przyszło nam żyć, to okres wielkich przemian, niezwykle drastyczny i piękny równocześnie, bo stoimy na progu ostatecznego WYZWOLENIA ❤
    Dlatego z chaosu wyłapuję te nawet najdrobniejsze iskierki, takie jak: dzisiejsze wystąpienie Pani A.POMASKI, KTÓRA WSTAWIŁA SIĘ w sejmie w OBRONIE Naszych Braci i Sióstr- DRZEW, Pan JAKI wstawił się za 21-LETNIM BRATEM, KTÓRY PO ŚMIERCI SWEJ MAMY chce wychowywać czwórkę swego rodzeństwa!! Cieszę się, że jest wiatr, który rozwiewa wszelkie trucizny w powietrzu, chemitralisowe chmury, cieszę się z każdej chwili ze słońcem, śpiewem ptaków, moim świerkiem, gdy się przytulamy, cieszę się, że poszerza się grono świadomych SŁOWIAN, ZE WSPARCIA I ZROZUMIENIA, POMOCY BLISKICH, z kontaktu z OSOBAMI, KTÓRE SĄ OBECNE NA NAJWSPANIALSZYM, NAJBLIŻSZYM MEMU SERCU BLOGU TAW ❤
    Jeżeli chodzi o czakry to bardzo ważne jest zrozumienie tego, co się dzieje z NAMI podczas ich usuwania i tak dla przykładu:
    <<Zrywanie czwartej pieczęci – otwieranie czakry serca jest jednym z najboleśniejszych przeżyć. W ciele pojawia się duża ilość symptomów przypominających choroby serca, mocny niepokój, ból w klatce piersiowej, arytmia, wysokie ciśnienie krwi, huśtawka nastrojów, bezsenność, dziwne obawy.

    Kiedy w sercu zapanuje spokój i radość, znikną dotychczasowe problemy, mamy odpowiedź – wygrała dusza. >>
    CZAKRY można otwierać dźwiękiem, ale który jest bezpieczny- na każdym poziomie są pułapki!
    Wspaniały przekaz jak zadbać o siebie, poza oczywiście TAW, przekazała (to też było na blogu TAW) PANI ANNA MIKULSKA- daje bardzo dużo energii
    <https://www.youtube.com/watch?v=zmhzMH1XN34

   11. Elaszka, otwieranie ani zamykanie czakr nic nie da, bo te rozpaczliwe zabiegi nie zmienią zasadniczego FAKTU, że czakry/ćakry są implantami służącymi do kontroli populacji Ziemian.

   12. Dziękuję Ci kochana Elaszko, że znalazłaś czas aby napisać do mnie, masz w sobie tyle dobrej, pozytywnej energii, że rozsiewasz ją nawet na odległość.
    Pozdrawiam serdecznie.

 8. Ja codziennie rozmawiam z ludzmi na te tematy od wielu lat. Rozwijam siebie i innych. W kupie sila oraz cieplej, hehe.

  Serdecznie pozdrawiam, żując czosnek. Amulet leczacy cialo oraz ducha-duszno-duch o ta, haha.

  Przodkowie sie budza, bo brody rosna ludziom, w sensie,ze juz ich tak nie gola mezczyzni. Kazdy wlos to przodek oraz silniejsza energia ziemska dla czleka. Pod przykrywka mody, istoty niewidzialne nam pomagaja.

  Ja od kilku lat nie uzywam w ogole dezodorantow, roznej masci pachnidel itd. Stosuje od czasu do czasu cytryne miast chemii. Czlowiekowi wyprano mozg i powiedziano, ze trza ladnie pachniec. A woń o przykrym dla otoczenia aromacie wydobywa sie, kiedy jemy cos niedobrego dla nas, mamy zainfekowany przez cos organizm itd. Organizm sam do nas ”mowi”, co jest nie tak, wydzielajac zapach.

  Wy padek – cos wy pada – zgubilem mysl, bo jestem juz zmeczony, hehe.

  Moje uszanowanie

  1. Dziękuję i gratuluję, Organiczny Mariuszu 🙂 Oby więcej nas szło wielką ławą z Żywiołami oraz energią Przodków.

   Ja osobiście energię Ziemi łapię poprzez bose stopy i kontakt z Drzewami, bo brodę odbieram jak czyjąś ingerencję na tak intymnym instrumencie jak Twarz Ludzka.

 9. Kazdy, jak chce sie rozwijac duchowo, powinien jesc potrawy tylko te, ktore mu sprzyjaja w dobrym samopoczuciu. polecam wam, jedzcie oliwki (najpierw trzeba je wymoczyc, bo sa za slone). jedzenie paru oliwet dziennie podwyzsza pozytywne wibracje. jezeli ktos nie je tej toksycznej wieprzowiny, to tez wibracje podnosza sie

  1. To teraz zaczynam rozumieć co się stało w lecie ub. r. z moim sąsiadem. Pewnej soboty wracam z wycieczki rowerowej i słyszę wrzaski sąsiada. Zastanowiło mnie o co chodzi. Odłożyłem rower i z (wiem niezdrowej) ciekawości zacząłem słuchać, aby się zorientować. A sąsiad do żony: co z ciebie za żona, ty mnie zajeb… Do k… nędzy z taką żoną. Ciebie trzeba wysłać do Oświęcimia. Groził jej że ją z domu wypędzi. Dalej już mi się nie chciało słuchać. Gość zawsze był dziwny, zwłaszcza miał fioła na punkcie zieleni. Wszystko co zielone to wróg i trzeba wyciąć. Jednak dotąd żonę traktował dobrze. Zamknęli go w wariatkowie. Po jakichś 2 miesiącach wyszedł i jakiś czas był spokój. Później znowu mu odbiło i zaczął strzelać w okna sąsiada z wiatrówki bo jest zagotowany na niego, że ma gołębie a te jak wiadomo gdzieś muszą załatwiać swoje potrzeby. No i chyba znowu siedzi w psychuszce, bo od pewnego czasu go nie widzę.

 10. Kazdy z nas moze byc ofiara kontroli umyslu. znam takich ludzi, ktorzy ktorzy caly czas sa gnebieni. ja powiedzialam im o tej kontroli umyslu, a oni odwrocili sie przeciwko. wlasnie to tak dziala, jezeli ktos oglada tylko te przeklete media

  1. Musimy się przygotować na to, że na naszej ścieżce coraz częściej będziemy spotykać ludzi, którym niestety nie da się już pomóc… To są koszta ewolucji świadomości w Polsce w epoce Wielkiej Zmiany.

  2. Mi się zdaje, że tak jak mówi Aron to zależy od nas. Musi być punkt zaczepienia, zaburzenia w naszej aurze. Wtedy manipulanci mogą się do nas dostać i nas kontrolować. Np. wiedzą, że jakiejś osoby nie znosimy albo wściekamy się słysząc o czymś. Wtedy nam to podrzucą i manipulują nami. Jeśli nasza aura jest właściwa to nie mają się o co zaczepić i tym samym nas kontrolować. Bardzo ciekawe i pouczający jest 2 częściowy filmik Arona na temat rozmowy z istotą pracującą w centrum kontroli umysłów pod Rzymem (już go tam nie ma przez trzęsienia), gdzie ta istota mówi o „awariach systemu” właśnie gdy nie ma punktu zaczepienia i się im uwalniamy. Wtedy cały czas są przy nas i próbują wywołać zaburzenie, a gdy się udaje odzyskują kontrolę.

 11. Tak więc już się potwierdziło, że w Polsce typowy, durny optymista jest tradycyjnie przez władze niedoinformowany lub okłamywany. Poniższa znamienna informacja wyjaśnia tzw. walkę ze SMOGIEM, moje wcześniejsze akcentowane TAW niepokoje, latanie Bronka do szpitala, ect. Jesteście niespokojni, podjadacie, słabo śpicie ?
  Otóż według pomiarów wykonanych nad Polska w styczniu 2017 roku poziom radioaktywnego Jodu 131 (tzw. ludzkiego, gdyż wchłaniany jest jako naturalny przez ludzki organizm) wzrósł wielokrotnie od poziomu tła. Naturalnie aby nas ogłupić, gadali stale o SMOGU, a tymczasem chodziło o coś o wiele bardziej długotrwale niebezpiecznego !!!
  <https://youtu.be/1Fb63nsNhfA
  Przestrzeń nad Polską właśnie się zmienia – to proszę łaskawie spojrzeć na poziomy zaobserwowanych negatywnych zmian…

  1. Drogi qrdeblade,
   przyznaję te mapki są przerażające Polski, – na nas spuszczają radioaktywny jod – 131 w bardzo dużych stężeniach. promieniowanie
   TYM jodem, a właściwie tylko promieniami beta, lekarze leczą nadczynność i raka tarczycy. Z uwagi na to, że łykane tabletki to również jod 131 z emisją promieni gamma, stosowane są wyjątkowe środki ostrożności.
   To drugie, promieniowanie gamma jest szkodliwe i niepożądane dla ludzi.
   Promieniowanie gammy możemy zatrzymać tylko bardzo gruba płyta z ołowiu.
   http://www.bryk.pl/wypracowania/chemia/chemia_j%C4%85drowa/12659-rodzaje_promieniowania_oraz_skutki_jakie_wywo%C5%82uj%C4%85_w_%C5%9Brodowisku_naturalnym.html

   1. Teraz jak to mawiają już jest po ptokach. Trzeba brać duże dawki witaminy C na zmianę z oczyszczającą organizm kropelkową metodą H2O2.
    Trochę wiedzy co byśmy wiedzieli z KIM mamy do czynienia.
    Pięcioramienne gwiazdy i pentagramy oraz gwiazdy Dawida i sześciokątów foremnych, to są to sekretne identyfikujące symbole dalej nierozpoznawalne przez PLEBS, określające z jakimi to ISTOTAMI, gatunkami ( żyjącymi wśród nas ) mamy do czynienia. Ta więc niezbędne będzie przyswojenie odrobiny tej sekretnej, dawno temu zapomnianej przez ludzkość WIEDZY. Otóż polscy tubylcy posiadają przeważnie krew RH plus, w której nośnikiem przenoszącym tlen jest hemoglobina, substancja oparta na pierwiastku żelaza, dzięki któremu posiada charakterystyczną czerwoną barwę oraz posiada również charakterystyczne sześciokątne FeNC wiązania je reprezentujące. Natomiast ludzkie HYBRYDY o OBCEJ krwi RH minus ( nie posiadającej podstawowej puli genów zgodnej z naczelnymi ), mają krew opartą na pierwiastku odpowiedzialnym za jej siny kolor – miedzi, mającej pięciokątne wiązana CuNH specyficznie ją wyróżniające. Tak więc po wiadomych pentagramach i gwiazdach oraz po foremnych ściągających ładunek kształtach wielokątów foremnych wiadomi oświeceni, mogli bez specjalnego przyglądania się i dość złożonej identyfikacji zewnętrznych różnić, ze 100% pewnością dowiedzieć się z to KIM mają do czynienia. Tak więc te identyfikacyjne różnice występujących na Ziemi humanoidów, zależą przede wszystkim od środowiska z którego wywodzą się ich przodkowie, które to charakterystyczne różnice są zawarte również w ich DNA krwi. Tak więc istnieją ISTOTY, których krew oparta jest na wiązaniach siarki, magnezu, krzemu, ect. Z tym faktem wiążą się też różnice i niedoceniane możliwości niedostępne dla innych gatunków.
    Natomiast gwiazdy w skrzydłach polskiego ORŁA sekretnie świadczą o zarządzającej Polską kaście hybryd, posługującej się piramidalną, ukrytą przed plebsem strukturą władzy. Cóż więc, że mozna usunąć gwiazdki jak globalna struktura i władza dalej trwać będzie, posługując się piramidalnym spiskiem ( SEKRETNYM PRZYMIERZEM ) polegającym na marginalizacji i depopulacji tubylców.

  2. Węglowy smog w porównaniu do promieniotwórczego jodu 131 rozpylonego nad Polską ( efekt wybuchu jądrowego ) jest jak letni grillik z kaszanką na świeżym powietrzu…

  3. KURDEBLADE, a kim TY Jesteś?? Twoim problemem jest, że wszystkich wrzucasz do przyslowiowego JEDNEGO WORA!!! KIM Jesteś, że nazywasz POLAKÓW: ,,w Polsce typowy, durny optymista”, a ponadto już Ci mówiłam, że znam osoby z RH- i powiem CI, że nie sięgasz ICH przyslowiowych PIĘT- Twoje EGO Cię rozpiera- przychodzę Ci z pomocą i trochę spuszczę tego złego z CIEBIE, bo uważam, że Jesteś Mądry facet, ale trochę Ci się pogubiło:

   Czynnik Rh jest to substancja, która występuje w ścianie krwinek czerwonych (erytrocytów) u 85% populacji. Posiadają tę substancję na naszej planecie 85% mieszkańców naszej planety. Krew Rh minus nie ma tej substancji i ma zupełnie inny skład odpornościowy. Posiadający krew Rh minus są oporni na nowe szczepionki. Jezus miał grupę krwi AB Rh minus

   A co do gwiazd w skrzydłach POLSKIEGO ORŁA pełna zgoda 🙂
   https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/wyrzucic-z-orla-polskiego-dwie-zydowsko-masonskie-gwiazdy/

   1. Nie wrzucam Twoich znajomych do jednego wora, ale wspomniane kryterium o którym pisałem jest warunkiem koniecznym, ale niewystarczającym, gdyż każda ISTOTA nawet hybryda ma wolną wolę tyle, że jak okiem sięgnąć wspomniany spisek tzw. elit istnieje i to jest jak sądzę powszechnie widoczne i prawdopodobnie Twoi znajomi też mają tego faktu świadomość, choć nie stają( nie stanęli ) po żadnej z tzw. sztucznie zaaranżowanych stron. Oni mogą się tak zachowywać, gdyż miedź zawarta w ich krwi powoduje, że są bardziej odporni na wszystkie atakujące tubylców wymyślone przez hybrydy choroby, farmaceutyczne sposoby leczenia, szczepionki, ect. które nas przede wszystkim dziesiątkują. Przypominam, że nie wszyscy Niemcy byli za Hitlerem i nazistami, ale planowany od dawna kryzys i wojna wciągnęła ich wszystkich do morderczego spisku, który przede wszystkim depopulował Słowian, aszkenazyjskich Żydów, Cyganów, ect. Natomiast cała nazistowska górka była powiązana w piramidalne stowarzyszenia i przed wojną ubóstwiała wprost masona marszałka Piłsudskiego. Wiesz co będzie, jak uda im się kolejny raz wzniecić wojenną zawieruchę gdziekolwiek w Europie ? Pod nóż w pierwszym rzędzie pójdą narodowe elity, następnie jak wyżej, więc tzw. cisi obserwatorzy mogą zachować spokój. Nikogo nie atakuje, żeby było jasne, widzę jednak niepokojąco rozwijające się podobieństwo rozwoju sytuacji międzynarodowej…

 12. Niektóre dowody sugerują, że grupa krwi z obecnością czynnika Rh(-) mogła pojawić się jakieś 35 tysięcy lat temu i była związana z jedną grupą ludzi lub plemieniem.
  Rh(-) jest szczególnie rozpowszechniona wśród mieszkańców kontynentu europejskiego – duża koncentracja występuje szczególnie na terenie Kraju Basków. Wynik ten często również występuje wśród potomków wschodnioeuropejskich Żydów.
  Źródło wikipedia
  Łącznie 40-45% Europejczyków, w tym w Polsce ok 18 % ma negatywny wynik czynnika Rh, podczas gdy dla populacji Afryki wynosi on jedynie 3%, dla Azjatów i rdzennych mieszkańców kontynentu amerykańskiego zaledwie 1%.

  Elaszka, wygląda na to, że 18 % Polaków ( nie wiemy czy Słowian) jest odpornych na szczepionki.

  Ciekawostka: Ignacy Loyola, był Baskiem, świętym Kościoła katolickiego, założycielem zakonu jezuitów.

 13. No i okazało się, że JK czyta Tajne Archiwum… 😉 Pan Prezes wystraszył się wyborczych prognoz TAW, przywołał na prezesowski dywanik ministra Jana „Wycinkę” Szyszko i wydał mu polecenie służbowe natychmiastowej zmiany ustawy o chędożeniu Polski 🙂 😀

  Panie Prezesie, zapraszam na łamy częściej. Mam dla Pana jeszcze kilka życzliwych sugestii… 😉

  http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/wycinka-drzew-szyszko-kaczynski,34,0,2266658.html

 14. W takim razie już wkrótce zobaczymy jak na dywaniku wyląduje RADZIWIŁŁ i MACIEREWICZ z przyczyn oczywistych 😉 i może w końcu JK pojmie kto zabił mu bliskich!!!!!

  1. Wg moich ustaleń, to nad JK jest rozpięty jakiś rodzaj zdalnej hipnozy z udziałem Pozaziemskich. Bo nawet przeciętnie inteligentny człowiek (a JK z pewnością pustostanem nie jest) z łatwością wydedukowałby prawdziwych sprawców tej narodowej traumy.

   1. Pan TARASIEWICZ, albo ARON (dokładnie nie pamiętam) powiedział, że przy JK jest dwóch AVATARÓW – nie wiem co to znaczy, ale w mojej ocenie Pozaziemscy!!
    Tak czy siak wychodzi, że to tylko marionetka ukrytej władzy o czym przekonał się TRUMP:
    ,,W tej chwili tzw. gabinet cieni/bezpieczniacy czyli ukryta władza w USA, zmusiła Trumpa do uległości. Ni stąd ni zowąd Trump nakazał Rosji oddanie Krymu Ukrainie. Jest to niemożliwe z punktu strategicznego Rosji. Kiedy Putin to usłyszał, to zapewne oczy wyszły mu z orbity.
    Skąd taka zmiana Trumpa?
    Trump się pogubił w geopolityce. Z jednej strony obiecał Izraelowi chazarskiemu napaść na Iran. Z drugiej strony nigdy tego nie dokona, jeżeli będzie miał pokojowy sojusz z Putinem.

    Prezydent ma władzę nad dwoma organami.
    Pierwszy organ: Prezydent jest naczelnikiem państwa i szefem władzy wykonawczej. Ustawy uchwala Kongres. Zarówno Kongres, jak i Prezydent mają prawo do wzajemnej kontroli w pewnych przedziałach prawa. Na przykład, Prezydent może wetować ustawy, a 2/3 Kongresu ją przywrócić.
    Drugi organ: władza federalna/centralna Stanów Zjednoczonych, istnieje nad wytyczonym dystryktem Kolumbii zwanym: „Waszyngton, D.C.”.
    Dystrykt w Waszyngtonie jest prawdopodobnie spółką prawa handlowego o nazwie United States Corporation. Zarejestrowana w raju podatkowym Virginia.
    Niektóre źródła podają, że The United States of America podlega pod dystrykt Kolumbii. Jeżeli byłaby to prawda, to oznaczałoby, że USA ma status korporacji.”
    https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/usa-finansjery/jak-ukryta-wladza-storpedowala-dzialania-donalda-trumpa/

   2. 1) Dziękuję, Elaszka, za to info 🙂 To tylko potwierdzałoby moje wglądy. Czyli Prezes mógłby zaoszczędzić na ochronie, bo i tak jest pod nadzorem… 😉 😀

    2) Wojny, wojenki i podgryzanki na naszej pięknej planecie są zaledwie fraktalem wojen, wojenek i podgryzanek dziejących się w kosmosie. Pamiętajmy, że nie tylko rasy gadzie mają swoje interesy na Ziemi. Obecnie o naszego pysznego torta z pianą na pyskach ślini się kilkanaście, a może i kilkadziesiąt różnych ras.

    Co robią WładiMir i Donald, jest więc zaledwie prostą wypadkową o wiele większych, bo kosmicznych procesów.

    Polacy Słowianie, nie wypadliśmy sroce spod ogona, więc nasza boska rasa w tym rozdaniu (aktualny obieg ewolucyjny) również ma coś do powiedzenia… 😀

    Więc nie zasypiajmy gruszek w popiele, jeno DO ROBOTY!…

    Każdy w sercu swoim – jeśli pochodzi ze starożytnego Słowiańskiego Rodu Rycerskiego – już od dawna wiedzieć powinien, czego od niego Polska Matka Nasza oczekuje…

    (O pozostałych tubylcach nawet nie ma co gadać po próżnicy, ani dyskutować z nimi, bo to tylko strata energii osobistej.)

   3. W kwestii ilości ras ingerujących obecnie na Ziemi podpisujemy protokół rozbieżności 😉 A czas zweryfikuje, czyje źródło było czystsze 🙂

   4. A czy ja twierdzę, że ingerencje wszystkich pozostałych ras polegają jedynie na porwaniach? Są cywilizacje bardziej wyewoluowane, subtelniejsze, które manipulują bardziej inteligentnie, nie zaciągając tak drastycznie długów „karmicznych”. Kradną energię Słowian i wykorzystują ją dla swojej polityki, zwracają ją jednak na Ziemię, tylko odpowiednio zwektorowaną. Miną dziesiątki lat, nim Polacy Słowianie obczają te diabelskie triki Obcych.

   5. To Czytelnicy ocenią, kto z nas jest „miss polonia”, a kto „zdrowym rozsądkiem”.

    Zaufałeś jednemu źródłu, które w dodatku (jak większość ufologicznych źródeł) ma za zadanie wprowadzanie w błąd – i jeszcze ten błąd próbujesz nam tu uparcie narzucać. Ten blog nie jest od siania dezinformacji.

    Mnie szaraki mniej interesują, gdyż dużo większym problemem dla pobudki Polaków Słowian są rasy działające o wiele podstępniej, o strategii których nie masz na razie pojęcia i dowiadujesz się o nich dopiero z tego bloga.

   6. On na pewno dobrze wie kto stoi za zamachem smoleńskim/warszawskim, ale nic nie robi bo nie może. Wie, że to robota Niemców i USA (a raczej Mossadu), a Rosja tylko pomagała zrobić inscenizację „katastrofy” koło Smoleńska, a faktycznie mordu dokonano gdzie indziej i podrzucono część ciał do Smoleńska. Na stronie http://www.zamach.eu inż. Cierpisz bardzo dokładnie to wszystko przedstawił. Ujawnienie tego spowodowałoby taki chaos, że eurokołchoz rozpadłby się natychmiast podobnie jak miłość Polaków do USA, a JK jest proeurokołchozowy i proamerykański i chce jedynie korekty aby ludzi mniej łupili i terroryzowali ideologicznie i liczy, że wtedy UE przetrwa.

   7. 1) UE nie przetrwa – dla mnie ten pokraczny neomarksistowsko-nazistowski twór jest już dawno martwy.

    2) Wg mnie JK nie obczaja Smoleńska tak, jak to widzisz, bo zasadniczo zmieniłby się jego stosunek do Rosji. A główną życiową energią JK jest właśnie jego nienawiść do Rosji. Ta nienawiść nie jest udawana, jest organiczna. I udowadnia ona, że Prezes jednak nie obczaja tej układanki. Poza tym nie byłby tak wiernopoddańczo i bezkrytycznie proizraelski.

  1. Próby systematyki typologii istot pozaziemskich i ich wpływu na rozwój ludzkiej rasy dokonała PANI Danuta Anna Sharma (Panią Danutę próbowano obarczyć śmiercią MAXA SPIRSA). Wbrew temu co się mówi o tym kto rządzi Ameryką wychodzi, że rasa TALL WHITES- istoty bardzo niebezpieczne ( handlarze w Kosmosie, rozpoznają i pozyskują minerały- aluminium i tytan(głównie)- od rządu USA dostają rzeczy ubrania). Mają bazy na pustyniw Newadzie otrzymali oni bazę USA w zamian za technologię do ststków kosmicznych z napędem nuklearnym. Są bardzo niebezpieczni, agresywni dla ludzi, mają białe twarze, mają cały czas w ręce broń gotową do użycia. Ponadto jest taka cywilizacja VERDANTI- grupa spokrewniona z reptilami i szarakami- ta grupa bardzo NAM zagraża!!! Bardzo ciekawy wykład Pani Danuty:
   <https://www.youtube.com/watch?v=cJdnB2ZBQFg

   Poza tym w Kosmosie trwa zażarta walka, a tu część opisu tzw. sił Światła:
   ,,Gęstość filamentów anomalnej plazmy istoty Yaldabaoth wraz z bombami Toplet w całym Układzie Słonecznym obecnie szybko sie zmniejsza do punktu, gdzie jest niemal całkowicie rozpuszczona i teraz w zasadzie tylko pozostała „głowa” Yaladabaoth. Ta „głowa” składa się z wielu warstw anomalnej plazmy, które została wprowadzona do Układu Słonecznego w ciągu ostatnich 26.000 lat.
   Zdecydowana większa część Układu Słonecznego, poza orbitą Ziemia-Księżyc, znajduje się obecnie w rękach sił Światła i ich floty.”

   1. Z ostatnim zdaniem się nie zgadzam. Pod okupacją jest nie tylko Ziemia, nie tylko CAŁY nasz Układ Słoneczny, ale około jednej czwartej całej Galaktyki Drogi Mlecznej! To bardzo ważne. Zapomnijcie o „siłach światła”, żadne „siły światła” Słowianom nie pomogą. To kolejna wredna wkrętka. Kolejne Wielkie Zwiedzenie.

    NIE POMOŻE

    SŁOWIANOM

    ŻADEN

    ZEWNĘTRZNY MESJASZ

    (POJEDYNCZY CZY ZBIOROWY)!

    I jedynie od Polaków Słowian zależy los naszej pięknej planety, a za nim i los całej naszej Galaktyki. Bo jak nie uda nam się wyzwolić Ziemi (a tylko Słowianie mają potencjał na dokonanie tego), to Galaktykę czekają kolejne eony w ciemnej dupie matrixa…

   2. To nie statki wyzwolą Ziemię.

    Jedyną metodą wyzwolenia Ziemi jest pozbycie się przez Ziemian implantów energetycznych w postaci czakr, za pomocą których nadzorcy nami manipulują i po opuszczeniu przez nas tej planety zdalnie zawracają nas z powrotem do ciemnej dupy matrixa, czyli do koła wcieleń.

    Dopóki Ziemianie nie zrzucą tych implantów, nie pomogą nam żadne zeusowe „statki” ani inne kosmiczne „siły światła”.

    Te proste, podane tu przeze mnie FAKTY nie przedostają się jednak do zaprogramiwanych niewolniczych umysłów Polaków Słowian, którzy z uporem rozpieszczonych brzdąców angażują swoją energię na podsuwane im codziennie wkrętki.

   3. Ja jestem poukładany. A Ziemi nie uratują żadne statki jakichkolwiek istot zewnętrznych – z jakichkokwiek gęstości. Polacy Słowianie sami muszą dokonać tego, czego ewolucyjnie należy. Nikt za nas tego nie zrobi. Oczekujący pomocy będą oczekiwać dotąd, aż ich zaczipują… 😉

   4. Taw, jak pozbyć się implantów energetycznych w postaci czakr, co zrobić aby wyrwać się z koła wcieleń???
    To co piszesz przeczy teorii P. Romana, która mówi, że wracamy tu z własnej, nieprzymuszonej woli aby pomagać naszym braciom i siostrom, którzy zagubili się i tej pomocy potrzebują. Albo z drugiego powodu, że wracamy tu przez obciążenia karmiczne. I będziemy wracać dopóki ostatnia dusza nie zostanie uzdrowiona a na ziemi zapanuje odwieczny pokój, dobro, miłość.

   5. Niestety w tym akurat punkcie pan Roman nie dysponuje jeszcze pełną wiedzą. Wracamy na Ziemię, gdyż istoty, które nas łapią po śmierci, zwodzą nas, podając się za istoty światła. Wmawiają nam bajki o karmie i każą odpracowywać nasze rzekome grzechy. Istota jest zwodzona, a kiedy tu powraca, w momencie narodzin kasowana jest pamięć jej wcieleń – czyli cały nasz milionoletni dorobek ewolucyjny. I zaczynamy od zera.

    Koło wcieleń na Ziemi jest więc bardzo nie fair grą ze strony okupujących Ziemię istot.

    Czakr najłatwiej pozbywać się poprzez pracę z aktywującymi ludzkie wzorcowe DNA Pierwotnymi Kodami Źródła:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/15/pierwotne-kody-zrodla/

    oraz poprzez codzienne 15-20-minutowe bardzo ścisłe (nogi wokół pnia) przytulanie się do Drzew (ja podstawiam stołek i tak sobie medytuję, jednocząc się z Drzewem). Zaufaj Naturze, ona Cię poprowadzi… ❤

    Natura oraz obecna Przestrzeń bardzo ułatwiają ten proces. Wraz z kolejnymi Przesileniami będzie coraz łatwiej z tym pracować 🙂

   6. Pozbyć się czakr? Chyba je odblokować. Czakry o ile wiem to wirujące skupiska subtelnej energii, więc jak można się pozbyć czegoś co jest nam potrzebne, bo bez energii żyć się nie da? Dokładnie są opisane np. tu http://www.maszke.pl/2013/01/co-to-sa-czakry-jak-pracowac-z-czakrami/# „Czakry decydują o tym, jak wykorzystujemy energię. Są bateriami dla różnych poziomów życiowej energii. Pobierają, przechowują i nadają kształt energii poprzez łączność z kosmiczną siłą życiową. Swobodny przepływ energii pomiędzy nami, a Wszechświatem jest bezpośrednio uzależniony od naszego ogólnego zdrowia i zadowolenia.” Z tego rozumiem, że gdy energia przepływa swobodnie przez wszystkie czakry wtedy jesteśmy zdrowi, mamy szczęście i łączność ze źródłem itd. ogólnie wiedzie nam się dobrze. Jeśli jakaś czakra jest zablokowana, a raczej ograniczony jest przez nią przepływ (całkowita blokada to brak przepływu energii i śmierć ciała) przepływ energii przez nasze ciało jest zakłócony i wtedy albo mamy depresję albo chorujemy albo nic nam się nie udaje albo się boimy czegoś i nie mamy kontaktu ze źródłem, bo nie wierzymy w istnienie świata pozamaterialnego. A blokada czakr jest spowodowana przez programy jakie nam wgrano do głów w szkole, kościele czy w mediach. Pozbycie się ich w zasadzie powinno załatwić sprawę, bo wtedy równocześnie szukamy prawdy i dowiadujemy się jak np. wizualizować przepływ energii przez nie. Ja np. jak jest Słońce i mam chwilę czasu to staję twarzą do niego zamykam oczy, rozkładam ręce prostopadle do ciała i wizualizuję przepływ promieni Słońca przez całe moje ciało.

   7. To niestety stara wiedza. Również słowiańska stara wiedza, bo Słowianie też mieli wiedzę o ćakrach.

    Nowa wiedza jest taka, że czakry to implant energetyczny do tamowania przepływu energii życiowej przez główny kanał energetyczny istoty ludzkiej.

    Implant, którego trzeba się pozbyć.

  2. Drogi TAW, ależ oczywiście, że uważam za brednie te gadki o pozytwnych siłach walczących o dobro Ziemi, że to kolejne zwiedzenie, że patrzę na te doniesienia przez palce- bardziej dla
   poznania ich ruchów- to się nazywa obserwacja wroga, to było dla podkreślenia, że walka we Wszechświecie trwa i notka, że zwiedzeniu jest poddawanych w chwili obecnej wielu wspaniałych, mądrych obudzonych istot- wiem również, że WIESZ KOCHANY TAW o czym mówię, ponieważ zahaczyleś kiedyś w swej podróży o tych, którzy nazywali się siłami światła – to był przypadek, gdyż szukałam informacji o NESARA, ja rozpoznałam zwiedzenie, dlatego poprosiłam CIEBIE o zdanie na temat tego bloga- jednak teraz uważam, że to był z mojej strony nietakt 😉
   Kolejne eony w ciemnej dupie matrixa… NAM nie grożą przecie, bo MY rozpoznajemy zwiedzenie i wiemy, że jedynie od Polaków Słowian zależy los naszej Galaktyki. ❤

   1. ❤ 🙂

    Damy radę,
    jak mawia pewna słynna Beata 😀

    (Moje ględzenie jest zawsze natury ogólnej, nawet gdy odpowiadam na konkretny komentarz, bo nam świadomość, że czyta to jeszcze kilka osób. Więc te uwagi nie były bezpośrednio do Ciebie, Droga Elaszko, bo wiem, żeś Wojowniczka Świadoma, a ja muszę od czasu do czasu pniem Słowiańskiego Dębu potrząsnąć nieco mocniej 😉 Dziękuję, że umożliwiasz mi okazję po temu, podsyłając ważne linki, zadumania, wglądy 🙂 )

   2. Tak, tak znam zasady, a TY wcale nie ględzisz, tylko wręcz przeciwnie, a pewne ważne rzeczy trzeba bez końca powtarzać!! Ja właśnie przez czytanie komentarzy się przebudziłam!!!!
    Jednak fajne obudzić w TOBIE LWA 😉
    A i pewnie, że damy radę, bo przecież odwrotu już NIE MA ❤

  3. ,,WIKILEAKS UJAWNIA PLAN MASOWYCH ARESZTOWAŃ

   Ujmując to w telegraficznym skrócie Klika (Cabal) jest obecnie rozmontowywana. Ich bazy podziemne są albo przekazywany w ręce Sojuszu lub są całkowicie niszczone.

   Informator pochodzący z FBI wystąpił z informacjami oświadczając, że 30 procent polityków w Waszyngtonie DC jest uwikłanych w proceder pedofilii.

   Wierzy się, że pierwszych 47 aresztowań nastąpi bardzo szybko – być może nawet w tym tygodniu. FBI wypełniło już papiery wymagane przez amerykański Wydział Sprawiedliwości.

   Nowy informator, który przewidział skandal “Pizzagate” na miesiące do przodu ostatnio udzielił wywiadu portalowi Victurus Libertas, co można przeglądnąć tutaj.

   Jeśli jest to prawdą – a wszyscy informatorzy, z którymi ja się spotykam mówią, że tak jest – to są to zdumiewające a nawet rewolucyjne wiadomości, nadpisujące definicję naszej całej cywilizacji.

   Najświeższe informacje przekazane przez Corey Goode mówią o tym, że tych 47 aresztowań odbędzie się po cichu i przybierze formę sądów za zamkniętymi drzwiami. Na samym początku możemy przeoczyć ten fakt, gdyż oczekuje się, że pewne osoby nagle zaczną spędzać “więcej czasu ze swoją rodziną”.

   Tego typu “gadanina” odbywa się na wysokich poziomach, co również obejmuje szereg uwag poczynionych przez Wikileaks odnośnie enigmatycznego “Vault 7”.

   Wszystko to zostało połączone z potencjalnymi oskarżeniami przeciwko Georgowi Sorosowi wraz z ujawnieniem prawdy na temat ataku terrorystycznego z dnia 11 września 2001 roku.”
   http://www.theeventchronicle.com/media/informational/wikileaks-vault7-rabbit-hole-goes-even-deeper-preparing-bring-ringleader-george-soros/#

   1. Te „aresztowania” są głoszone przez „siły światła” od co najmniej 2011 roku. Różnica jest tylko taka, że najpierw głoszono je w czanelingach, a teraz przez „informatorów”.

    Moje zdanie jest takie, że nawet gdyby pozwolono prezydentowi na jakiekolwiek ruchy w tej materii, to przed sądem postawią jedynie płotki: drobnych alfonsów i innych internetowych naganiaczy. Klintonom, Kisindżerom, Buszom i Czenejom włos z głowy nie spadnie.

    Ale dzięki za te teksty, bo bardzo miło się tego słucha 😀 No i… mimowolna wizualizacja czytelników również ważną rolę tu przecież odgrywa.

   2. http://zmiany-2012.blogspot.ie/2013/02/system-czakr-jest-likwidowany-w-naszych.html
    Odzyskujemy wolność na każdym poziomie, czy to się komuś podoba czy też nie. Coraz więcej ludzi będzie wychodzić z depresji, beznadziei , apatii, agresji a wchodzić w świat i doświadczenia oparte na miłości, współpracy, empatii, współtworzeniu i wielu innych pozytywnych wibracjach.

    W związku z tym przestańmy medytować z czakrami, energetyzować je i oczyszczać. Pozostawmy je w spokoju niech zanikną do końca i dajmy szansę na rozwinięcie się ośrodka energetycznego, który będzie transformował światło do naszych ciał i kasował pozostałości starego zaprogramowania. Chcę powiedzieć jeszcze, że wszystkie filozofie oparte na wiedzy o czakrach są już de mode, archaiczne i praktykowanie ich powoduje nasze uwstecznienie.

    Metody uzdrawiania oparte na regulacji czakr, to praktyki, które są już szkodliwe dla człowieka. Nie doprowadzają nas do zdrowia ale do choroby.

    Czas starego systemu energetycznego jest terminalny i zbliża się wielkimi krokami do końca.

 15. Zanim weszlismy do uni europejskiej, juz wtedy wiedzialam, ze polske nie czeka nic dobrego, gdy przeczytalam te unijne zasady i potem obserwowalam dalsze wydarzenia. no i to, co myslalam wczesniej, zaczelo sie sprawdzac. kupili za dotacje naszych rolnikow, a ci wyniszczyli czesc polskiego rolnictwa, hodujac tz ptaszki. wkopali wielu w kredyty.

 16. UE zniszczyła POLSKICH ROLNIKÓW- zostało ICH bardzo niewielu- dała natomiast ogromne wsparcie dla PRODUCENTÓW ROLNYCH- a to nie ROLNICY- oni są nastawieni na zysk po trupach- bez litości, bez czucia, bez miłości i harmonii niszczą MATKĘ ZIEMIĘ potężnymi ilościamii chemii!
  Rolnicy wiedzą doskonale, że system DOPŁAT zasila nie tych co trzeba, a MY ROLNICY- dopłat nie potrzebujemy- tylko realną w stosunku do poniesionych kosztów produkcji cenę za wyprodukowaną w zgodzie z Naturą żywność!!

  1. wlasnie jak rolnik organiczny nie bierze doplat,to nikt nie moze nakazac jemu obsiewania zadnym dziadostwem,nie podlegaja tez zadnej kontroli z ramienia UE.Ci rolnicy ,ktorzy poszli na ilosc nie na jakosc ,w celu otrzymywania doplat juz albo niebawem sie skoncza po przez zadluzanie kredytowe.Ostatecznie taki byl chyba plan UE z fanatykami gmo,czyli zepsuc ziemie,zywnosc,zadluzyc i odebrac ziemie z gospodarstwem.

  2. Elaszko, jesteś bardzo bliska mojemu sercu, za miłość do naszej Matki Gai i za dobroć, która bije od Ciebie, co mocno wyczuwam nawet na odległość. Ponieważ Matka Gaja i ja jesteśmy jak jedno ciało, gdyż ja uprawiając swój ogród i swoje w nim roślinki, doznaję ekstazy szczęścia i radości, ale nie o tym jednak chciałam pisać, chciałam Ciebie zapytać, czy Ty jesteś rolniczką i czy masz duże gospodarstwo? Na razie tylko tyle mojej ciekawości, przepraszam jeżeli uznasz, że się wtrącam lub narzucam, to nie odpowiadaj. Czytałam parę Twoich komentarzy i mnie zaciekawiły, stąd moje wścibstwo 😀 przepraszam i serdecznie pozdrawiam. ♥♥♥

   1. Fajny jest ten blog. Wyczuwa się taką swoistą energię spokoju, pomimo, poruszanych czasem, kontrowersyjnych tematów.
    Gm…u, Devingo, Ania … no, no…

    Serdecznie pozdrawiam.

   2. Dziękuję za bardzo miłe słowa i serdecznie zapraszam do komentowania. Potrzeba nam tu jak najwięcej istot z otwartym polem serca, stabilizujących Przestrzeń ❤ 🙂

   3. Kochana ROZSĄDNA ANNO bardzo się cieszę, że nawiązała Pani ze mną kontakt- zwróciła Pani moją uwagę na pewnym blogu- później pojawiła się Pani wypowiedź na blogu TAW- dlaczego skupiłam się na Pani wypowiedziach, ponieważ były nadzwyczaj mądre- pełne ciepła i miłości- wyczułam niezwykle silne połączenie Pani z NASZĄ KOCHANĄ MATKĄ ZIEMIĄ i w tym momencie poczułam, że muszę wyrwać Panią z kleszczy bloga, który moim myślę zasadnym przeczuciem wypija z PRZEBUDZONYCH, BARDZO MĄDRYCHI DOBRYCH ISTOT energię i moc- wszyscy szukamy ratunku dla NAJWSPANIALSZEJ MATKI dlatego jesteśmy bezwzględnie wykorzystywani, zwiedzeni przez inne cywilizacje, które od wieków żerują na NASZEJ NAJPIĘKNIEJSZEJ PLANECIE- chcąc wykorzystać zmianę jaka jest wpisana od tysiącleci w bieg czasu- wiedzieli, ze to nastąpi, dlatego korzystając z historycznego wydarzenia, chcą zmiany na szczytach ukrytego rządu ( nie mówię tu o pionkach na szachownicy typu Putin czy TRUMP)- MATKA ZIEMIA JEST MATKĄ ZIEMIAN- to dla NAS NAJUKOCHAŃSZY OJCIEC STWORZYŁ RAJ I ten RAJ ma powrócić w ręce tych dla których został stworzony i przeznaczony, ale w NAS musi dokonać się zmiana – spieszmy się kochać i uzdrawiać NASZĄ NAJDROŻSZĄ MATKĘ ZIEMIĘ- musimy rozpocząć życie opartej na wspólnej HARMONII- wtedy uleczymy SIEBIE NAWZAJEM ❤
    ABSOLUTNIE zapytania nie odbieram jako coś nachalnego, wręcz przeciwnie MIŁUJĄCY ZIEMIĘ właśnie takie zapytanie kierują w pierwszej kolejności- własność+ dzierżawa ok. 17 ha.
    BARDZO, BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM I MOJE SERCE JEST PEŁNE RADOŚCI Z NAWIĄZANEGO KONTAKTU- Proszę z NAMI być i dzielić się pięknymi komentarzami ❤ 🙂

   4. ,, Dziękuję za bardzo miłe słowa i serdecznie zapraszam do komentowania. Potrzeba nam tu jak najwięcej istot z otwartym polem serca, stabilizujących Przestrzeń ❤ 🙂”

    Dziękuję za zaproszenie.
    Zaglądałam swego czasu do tego bloga (bez komentowania). Szczególnie wtedy, gdy z przejęciem odkrywałam prawdziwe dzieje Słowian, które – choć powoli – to ciągle i w coraz szerszych przestrzeniach wyłaniają się z gruzowisk i murszu zakłamania.
    TAW i podobne mu strony pomogły mi zdjąć kurtynę niewiedzy.

    A dziś? Przechodziłam ulicą, zajrzałam, powiedzmy, przypadkiem.
    Patrzę i co widzę? Moi przyjaciele tu są!
    A już widząc Niedźwiedzia Polarnego 🙂 nie mogłam się oprzeć wzruszeniu. ( Ty biały … 🙂 a ja cię po całej galaktyce szukam … I nie wymyślaj mi tu, że jak przystało na starego doświadczeniem i zaprawionego w bojach polarnego władcy śniegów, że ty dla mojego bezpieczeństwa przodem idziesz i szlak przecierasz 😀 :D)
    Jeszcze do tego wrócimy 🙂

    Przepraszam cię, drogi Adminie, ale to taka mała ,,małżeńska” utarczka. Nic wielkiego się nie stało, tylko chłop z domu po gazetę wyszedł – dobrych kilka tygodni temu 🙂 🙂

    A tak na poważnie.
    Miła, dobra i pewna to ścieżka, na którą wchodząc, spotyka się przyjaciół z dawnych dni.

    Serdecznie pozdrawiam.
    PS. -_-

 17. Elaszko, zwracam się do Ciebie przez TY i chciałabym, żebyś też do mnie się tak zwracała, ja wiem, że my wszyscy Słowianie-Lachy to PANY, ale ja to tylko mały pyłek na wietrze więc nie żadna pani, Elaszko 😀
  Dziękuję za miłe słowa skierowane do mnie, które połechtało moje puste ego, ale nie martw się, nie odfrunęłam, gdyż moje ego jest w objęciach mojego serca i nie ma innej opcji, jak tylko z nim trzymać „sztamę” 😀

 18. Wszyscy z tego bloga sa kochanymi dziecmi matki ziemi bo dla nas jest wazne wszystko co najcenniejsze dla istot zywych. moje mazenie jest takie nie wkoncu dobro i wzajemna milosc do bliznich zagosci w ludzkich sercach niech tak sie stanie wzniesmy sie ku wyzszej swiadomosci i stanmy sie wpoltworcami ojca bo to on dziala w nas laczmy nasze sily wtedy bedzie wieksza moc tworzenia. nowego .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s