<https://youtu.be/HAvYwM70zH4

<https://youtu.be/5Rfe4BFiVNA

A dlaczego Słowianie tego nie mają? Bo Słowianie muszą truć się ołowiem…

TAW

Reklamy

18 myśli w temacie “EHang – podniebne auto. Z cyklu „Blokowane technologie”

 1. Tym razem nie będę Was straszył, ale przedstawie Wam kolejny niezwykły wykład Sergieja Sala zbierający do kupy jego poprzednie wykłady o historii ludzkości wraz ze zmianami wprowadzonymi przez Nową Chronologię, opisujący działanie zbrodniczego hegemona i spisku wymierzonego w rozwój i trwanie ludzkości. To sama zebrana naukowa wiedza, żadne tam chore wymysły. Przedstawiona nowa chronologia oraz odkryte wzajemne logiczne powiązania i algorytmy spisku nawet wielu zorientowanych w temacie wprawią w osłupienie. Wiedza tu przedstawiona będzie dla wielu z Was w szczególnych punktach dosłownie porażająca ( wykład w języku rosyjskim, słabo ad-hock tłumaczony na niemiecki ) –> https://youtu.be/3eADcyp8XXI
  REWELACJA !

  1. Wykład Siergieja Sala po części wyjaśnia pytania i wątpliwości postawione w artykule. Należy jeszcze wyłącznie przywrócić ślepcowi wzrok, aby w końcu w swym odwiecznym zacietrzewieniu zauważył, to co ma od samego początku, dosłownie tuż przed samym nosem. Robię to w końcu, gdyż już mnie znudziło patrzenie na durne i destrukcyjne, niezmiennie czynione rujnujące ten świat naiwne próby tych, którzy jak to nazwał Stwórca M(3:1), byli bystrzejsi niż wszelkie istniejące na Ziemi zwierzęta polne. Zadziwiający jest fakt, jak te rządzące chaosem tego świata iluminowane w narkotycznych seansach bystrzachy, tego kompletnie nie dostrzegły, stale miotając się i czyniąc w swej zapamiętliwej walce ze Stwórcą i tubylcami, dosłownie wszystko na opak. Otóż moi mili niech otworzą się wreszcie wasze oczy, aby widzieć, a wasze uszy niech zaczną w końcu słuchać…
   Stwórca już w drugim zdaniu po wiadomym grzechu, oznajmił ( zaordynował lub jak kto woli przewidział ), to co wy nadal nie chcecie zobaczyć i usłyszeć, brnąc coraz głębiej w żałosnej durnocie i doprawdy chorym, niszczycielskim chaosie, niszcząc to wspaniałe, wspólne jak dotąd stworzone nam miejsce przetrwania. Stwórca więc oznajmił, wydał polecenie czy jak kto woli przewidział znamienną dla nas przyszłość: M(3:15)Nieprzyjaźń!!! też położę między tobą i niewiastą, i między nasieniem twoim, i między nasieniem jej to… Ten fragment oznacza dosłownie ni mniej ni więcej, że tą zapiekłość i nienawiść jaką odczuwacie i tworzycie przeciwko pokoleniom niewiasty jest wykonywana ściśle dosłownie jak na polecenie, proroctwo tego Stwórcy. Jak, że zatem możecie będąc Mu w tej podstawowej kwestii posłusznymi, wygrać z postawioną przez Niego dalszą przepowiednią ( niekończącą się, kompletnie niepotrzebną rujnującą wojną i stale czynionym chaosem, którego skutki będą kolejny raz żałosne dla obu stron. Czy czasem nie we wspólnym przymierzu i wzajemnej solidarności jest jedynie proste rozwiązanie? Czyżbyście obawiali się spróbować, obawiając się durnego, humanoidalnego gatunku od tzw. polnych zwierząt nad którymi niebotycznie ponoć górujecie sprytem ? Po co zatem te niszczycielskie Inkwizycje, wojny, depopulacja ? Czyżby Stwórca wiedział coś o was czego przyznać sami sobie się boicie ?
   Rozwiązanie jak sądzę jedynie trwałe dla nas i tego cudownego miejsca jest jedno – wzajemna solidarność i współpraca ponad narosłymi naturalnymi podziałami, inaczej wiadome, boskie proroctwo spełni się, a to zaboli nas wszystkich!
   wężykiem, wężykiem

 2. Rozmawiałem kiedyś z kolegą i mówiłem mu, że człowiek już chyba wszystko wymyślił. A on na to: „Nie. Nie wymyślil jeszcze latających samochodów”. No i proszę.

  1. To kolega się zdziwi:
   ,,Wspomniałeś kiedyś o pewnego rodzaju dronach, które możemy zacząć dostrzegać. Zanim opowiem co przekazał mi Pete, czy mógłbyś omówić informacje przekazane ci na temat tych samolotów-dronów?
   CG: Jasne. Powiedziano mi, że coraz częściej będziemy widzieli latające cztero-śmigłowe pojazdy powietrzne. Wyglądają jak samochody osobowe z czterema śmigłami, które wytwarzają siłę nośną.
   Wierzcie lub nie, pojazdy te będą wyposażone w rodzaj sztucznej inteligencji co umożliwi automatyczną kontrolę ruchem powietrznym oraz lądowaniem. Ludzie nie będą ich pilotować.
   Wsiadasz do środka, wybierasz miejsce docelowe, a dron sam tam poleci.
   Powiedziano mi, że tego typu technologia będzie wszechobecna. Będzie ją można zauważyć dosłownie wszędzie.
   Planuje się używanie tej technologii przez wiele lat aż do czasu gdy stanie się ona dla nas codziennością. Wtedy zaplanowano, że śmigła zamieni się na technologię antygrawitacyjną.
   Z przekazanych mi informacji wynika, że samoloty wyposażone w antygrawitację latają podobnie jak drony, czasami schodzą z kursu, oscylują. Kontroluje się nimi w bardzo podobny sposób.

   DW: Czyż nie jest interesujące, że kontynuacja filmu “Dzień Niepodległości” pokazuje typ samolotu podobny konwencjonalnego, ale wyposażony w dyski generujące antygrawitację?
   DW: Czy myślisz, że jest to wyobrażenie jak będą one wyglądały w chwili gdy wejdą do użycia?

   CG: Tak, będą one płaskie w kształcie dysku.

   DW: Jest to bardzo ciekawe. Pete powiedział mi też, że zobaczymy pewien sprzęt wojskowy, który jest nam już znajomy lecz wyposażony on będzie we wszystkie te nowe technologie, których nie powinniśmy rzekomo zobaczyć jeszcze przez następnych 100 lat. Wszystkie te nowoczesne urządzenia są teraz montowane.
   Nie oznacza to, że zobaczymy je natychmiast jak tylko wypłyną z portu, jednakże sednem sprawy jest to, że będą się teraz znajdowały na tych statkach, włączając w to te drony o trzech różnych rozmiarach, które widzimy w filmach Hollywoodzkich.
   Jak myślisz, jaki może być cel posiadania trzech różnych rozmiarów dronów? Ciekawi mnie czy w ogóle słyszałeś, że są w trzech rozmiarach?

   CG: Posiadają je w różnych wielkościach – my nazywamy je dronami. Przeznaczone są do różnych zadań tak samo jak posiadamy różne rozmiary samolotów z przeznaczeniem do różnych celów: transportu broni lub personelu. Niektóre z nich są ogromnych rozmiarów i potrafią przewozić ogromną liczbę ludzi.
   Powiedziano mi również, że modyfikuje się również pewne typy helikopterów oraz samolotów, aby dostosować je do używania technologii, o której tutaj rozmawiamy.
   https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2017/03/ujawnienie-oraz-tajna-wojna-w-podziemiu.html#more

   1. szwabskie spodki jechaly na rtęci która odpychala się od naszego pola magnetycznego w specjalnych wirówkach dlatego były troche za wysokie w porównaniu do szarakowych

  1. Japonia próbuje i póki co ma uderzenie za uderzeniem HAARPEM – z tego co wiem, powstała cała masa płatnych trolli, którzy mają od 100 do 500 zł za wpis wyśmiewający tych, którzy piszą prawdę o Chemtrails, Haarpie czy Reptilach, itd., tymczasem Pan MAX KOLONKO mówi prosto z mostu o tej najnowocześniejszej amerykańskiej broni:
   <https://www.youtube.com/watch?v=B0ada5-QDRY

   W lipcu 2016 roku, w Turcji odbył się nieudany zamach stanu. Burmistrz Ankary, Melih Gokcek, ostrzegł kilka dni temu, że „zewnętrzne siły” mogą teraz dokonać ekonomicznego przewrotu, wykorzystując technologię, która pozwala generować sztuczne trzęsienia ziemi.

   Przynajmniej nieoficjalnie mówi się o istnieniu urządzenia, które potrafi wywoływać sztuczne wstrząsy. W tym kontekście najczęściej przypomina się o istnieniu instalacji HAARP, która znajduje się na Alasce. Stany Zjednoczone były już wielokrotnie oskarżane o manipulowanie pogodą, wywoływanie sztucznych powodzi czy sztucznych trzęsień ziemi.
   http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/108203-burmistrz-ankary-ostrzega-ze-w-turcji-moze-wystapic-silne-sztucznie-wywolane-trzesienie-ziemi

   1. Dobry numer z nagłośnieniem tego planowanego trzęsienia – w ten sposób (poprzez ujawnienie) Turcja unika kolejnej nieprzyjemnej chryi. Turcja – jako zdrajca NATO (skumanie się z Rosją) – jest solą w oku USA.

   2. Tych mikrofalowych generatorów jest już na świecie 18 ! Siergiej Sal (patrz wykład w 1 komentarzu) wyjaśniał ich działanie. Fale odbite od jonosfery tworzą infradźwięki, które wpływają swoimi rozchodzącymi się drganiami na płynność magmy, która zwiększona, rozrzedzona podnosi się ku górze, na podobieństwo betonu w betoniarkach, który dzięki takim podobnym drganiom wolniej stygnie). Trzęsienia ziemi wywołane HAARP-em mają zwykle epicentrum 10 km pod poziomem gruntu, ale istnieją oczywiście bardziej spektakularne metody spowodowania morderczego tsunami.

   3. Z tym HAARPem to ja bym był sceptyczny. To może być jedna z teorii spiskowych wymyślonych przez CIA aby zwieść tych, co nie wierzą w kłamstwa mediów. Oni chcieliby móc manipulować pogodą i kataklizmami, ale tego nie kontrolują. Gdyby tak było to przecież mogliby wywołać takie trzęsienie w Moskwie, a jakoś tego nie zrobili. A ostatnie trzęsienia Ziemi we Włoszech? To też HAARP? Polecam obejrzeć to <https://www.youtube.com/watch?v=acJMhsSEhts i to <https://www.youtube.com/watch?v=TgfidYw9MSw. Skoro w Rzymie było centrum kontroli umysłów i w wyniku trzęsień Ziemi musieli je ewakuować i przenieść do Monachium to znaczy, że ciemna strona nie kontroluje trzęsień Ziemi, bo trzęsienia we Włoszech były dla nich bardzo niekorzystne. Według mnie te zjawiska to nie żaden HAARP, którym się straszy ludzi tylko Ziemia odpowiada w ten sposób na jej niszczenie. Gdyby codziennie przylatywało i żądliło mnie stado os, reagowałbym podobnie gwałtownie.

 3. TAW SŁOWIANIE tego nie mają, bo wszyscy zdolni, wszystkie patenty są z miejsca przechwytywane przez IZRAEL- POLACY- SŁOWIANIE to najmądrzejszy naRÓD- tylko celowo poniżany przez wieki ciemiężony- wpaja NAM się od młodych lat:
  -Kto ty jesteś?
  -Polak mały- wymowne, a tymczasem Paweł wywołał temat Litwy i na tym przykładzie zobaczmy jakie zdolne z NAS DZIECI:
  Trzylatek recytuje „Pana Tadeusza”! Jurorzy zaniemówili!
  <https://www.youtube.com/watch?v=6J9om4jfov8

  1. Bardzo daleko nam do wiedzy i inteligencji RUS-ów, którzy to, podobnie do nas, są potomkami rasy olbrzymów, tzw. gigantów –> http://www.poloneum.com/Pp.html#PRAWDA
   Naiwnie myślimy, że jesteśmy bystrzy i posiadamy wartościową wiedzę, jednak nauczono nas tylko niewolniczego, zmanipulowanego jej skrawka. Różnica intelektualna elit jest dosłownie porażająca na naszą niekorzyść. Plebs natomiast wszędzie jest taki sam, choć tu faktycznie jeszcze górujemy.

   1. A my mamy jakieś elity? To co mamy to są lumpenelity przywiezione przez czerwonych. Nie ma polskich elit lub są jakieś namiastki.

   2. qrdeblade ma zapewne na myśli elity typu Siergiej Sall. Rzeczywiście tak zaawansowana wiedza dostępna jest w Polsce niewielu naukowcom: niektórym technicznym cywilom, ale głównie wojskowcom. Wojskowcy wiadomo, gęba w kubeł, a cywile są zastraszeni. No i różnica jest taka, że gdyby taki polski naukowiec cywil wystąpił z podobną publiczną prelekcją – następnego dnia cerber na furcie nie wpuściłby go na uczelnię i prometeusz musiałby otworzyć budkę z kebabem – którą „służby” również miałyby na oku…

  2. ,,Prawda o Słowianach jest zatem zupełnie ale to zupełnie inna niż głosi wersja oficjalna. ❤

   http://innemedium.pl/wiadomosc/slowianska-sila-najwiekszy-skarb-rasy-aryjskiej

   ,, W szczególności, sądząc z osiągnięć naukowych samego Narodu Rosyjskiego można śmiało powiedzieć, że ponad 80 procent wynalazków zmieniających świat stworzyli właśnie Słowianie. Na początek przelecimy sobie bardzo pobieżnie przez o wiele moim zdaniem za krótki zarys dokonań najwspanialszej w dziejach ludzkości Rasy. Naszej rasy.

   Pod Krakowem odkryto wazę sprzed 5 i pół tysiąca lat z widniejącym na niej wizerunkiem zaprzęgu kołowego – to jest najstarszy na świecie wizerunek koła! Ba, wizerunek nie jakiegoś tam koła tylko urządzenia kołowego. Zaprzęgu. Razem z wazą odkopano bowiem szczątki turów, co jest dowodem, że były one już wówczas wykorzystywane jako napęd pojazdu zaprzęgowego. Sama waza pochodzi z tak zwanej w języku fachowym Kultury Pucharów Lejkowatych występującej na terenach Polski w okresie 3600 – 3200 lat przed nasza erą. Pierwsze natomiast modele wozów kołowych odnaleziono całkiem niedaleko – a dokładnie na terenie dzisiejszej Ukrainy.

   I to właśnie są najstarsze dowody na planecie Ziemia, jeśli chodzi o wynalazek koła. Możemy być cholernie dumni jako Słowianie, jako Polacy.

   Również pierwszy samochód na świecie nie został stworzony przez jakiegoś cudaka Daimlera z Niemiec ale przez… chłopa z Niżno Nowogrodzkiej guberni Leonta Szamszurenkowa. Pojazd ten zademonstrowany został w Petersburgu 1 listopada 1752 roku – czyli w czasach, kiedy pradziadek Daimlera był jeszcze amebą lub co najwyżej młodym plemnikiem. Samochód Szamszurenkowa to była czterokołowa samojezdna bryczka, która rozwijała prędkość 15 km/h. Był w niej nawet wiorstomierz – licznik przebytej drogi.

   Pierwsze na świecie udokumentowane praktyczne opracowanie aparatu latającego cięższego od powietrza zostało wykonane przez rosyjskiego uczonego Michaiła Wasiljewicza Łomonosowa. W 1754 roku zbudował on działający model, który latał na zasadzie helikoptera z obrotowymi śmigłami. On również po raz pierwszy w świecie sformułował prawo zachowania materii i opracował około setki fizycznych i meteorologicznych przyrządów a w szczególności: lepkościomierz, reflektometr, twardościomierz, pirometr, anemometr, gazowy barometr, lunetę nocną oraz stał się prekursorem tego co się dziś określa mianem noktowizorów.

   Andriej Konstantinowicz Nartow natomiast wynalazł teleskop i pierwszą na świecie maszynę tokarską.

   Pierwszą na świecie maszynę parową zaprojektował tymczasem mechanik Iwan Iwanowicz Połzunow w 1763 roku a dopiero rok później zbudował/podkradł ją James Watt, który był (podobnie jak koczownik Einstein) członkiem komisji przyjęcia wstępnego wynalazku Połzunowa. Watt w kwietniu 1784 roku w Londynie otrzymał patent na „swoją” maszynę parową, którą po prostu na chama ukradł (identycznie jak Einstein teorię „Einsteina”), no i znalazł się… wśród jej wynalazców. Kabaret ha ha ale to nie koniec…

   Kolejną udaną konstrukcją samobieżnego pojazdu była ta dokonana przez Rosyjskiego konstruktora inżyniera Iwana Kulibina, którą jeździł on po ulicach Petersburga już w 1791 roku. Jego trójkołowy pojazd rozwijał szybkość do 16,2 kilometra na godzinę i zawierał prawie wszystkie główne składniki normalnego, dzisiejszego samochodu – oczywiście wprowadzone przez niego jako pierwsze, czyli: skrzynia biegów, hamulec, koło zamachowe (zębatki), toczone łożyska. I to wszystko kiedy dziadek Daimlera nie był jeszcze zapłodnionym jajkiem.

   Michał Doliwo-Dobrowolski (z polsko-rosyjskiej rodziny) wynalazł system prądu trójfazowego i w 1888 roku zbudował pierwszy trójfazowy generator prądu zmiennego z wirującym polem magnetycznym.

   Pierwszy na świecie napęd gąsienicowy zbudował w 1837 roku kapitan Dymitr Andrejewicz Zagriażski a w 1879 roku rosyjski wynalazca Fiodor Abramowicz Blinow otrzymał patent na stworzony przez niego napęd gąsienicowy dla traktora. Zachodni złodzieje musieli na gąsienice czekać aż do I wojny światowej – kiedy w końcu je w rosyjskich archiwach „wynaleźli”.

   Jest tego oczywiście dużo więcej – fotografia kolorowa, fotografia trójwymiarowa, kombajn, łódź podwodna, silnik benzynowy, rakiety, tramwaj, samolot, centrala telefoniczna, spadochron, karabin automatyczny. – i to wszystko niemal 200 lat temu wynaleźli Słowianie, Rosjanie!

   Ponadto nie kto inny tylko Igor Sikorski, (polskiego pochodzenia), był twórcą całego cholernie wielkiego amerykańskiego przemysłu lotniczego!

   Tyle z grubsza ale jest tego duuuuuuużo więcej w źródłach – polecam na przykład wartościową stronę Trebora, bardzo bogatą także w ilustracje tych i jeszcze innych wynalazków:”

   http://treborok.wordpress.com/slowianscy-wynalazcy-i-ich-dziela/

   1. e-laska będę się powtarzal ale biali sa techniczna rasa z Andromedy, jedyne co to ciagle regularnie jestesmy zgladzani, zatopienie naszej atlantydy pozniej kolejny potop przez reptoida yahwe, wiec musimy wszystkie swoje zabwki wymyslac od nowa i tak w kolko co pare tysięcy lat dlatego wszystkie większe yahwistyczne kluby cia nsa mossad kgb zabijają wszelkie wynalazki i ich konstruktorow zebysmy za szybko nie odkryli zmijowych w księżycu i pod ziemia a już bron boze zebysmy czasem nie zbudowali czegos załogowego żeby moglo oblecicec ich planete bojowa ksiezyc

 4. I tu mój drogi nie masz racji w Biblii w księdze sędziów rozdział 15 jest mowa o słynnym Lehicie gigancie Samsonie, który jedynie szczęką bodajże kozy zabił 1000 Filistynów !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s