Polaku Słowianinie, pobudka! PiS-owska telewizja manipuluje sondażami nie gorzej od PO-wskiej

<https://youtu.be/8KycimAZ_QM

Informacja jest dziś najpotężniejszą, najstraszliwszą i najbardziej skuteczną z istniejących rodzajów broni masowego rażenia.

Kto posiada media, jest bogiem dla swoich odbiorców – kreatorem ich wizji rzeczywistości.

Dlatego… Polacy Słowianie, zakładajmy blogi i kanały na YT! Poszerzajmy przestrzeń wolności wokół nas. Gdzie bowiem my, tam antycywilizacja nie ma wstępu.

Im więcej nas będzie, im szerszą ławą pójdziemy, tym szybciej wyzwolimy Polskę spod gadziej okupacji.

TAW

Audycję telewizji PodziemnaTV prowadzi Konrad Daniel.

4 myśli w temacie “Polaku Słowianinie, pobudka! PiS-owska telewizja manipuluje sondażami nie gorzej od PO-wskiej

  1. Wszystkie TV to taka czy inna, mniejsza czy większa propaganda. Widzę jednak, co mnie cieszy, że młodzież się na to tak łatwo nie nabiera. Dowodem choćby wystąpienia młodzieży na Sejmie Dzieci i Młodzieży w 2015 r. i w 2016 r., gdzie większość przemawiających była bardzo krytyczna w stosunku do UE, a część z nich zakończyła swe wystąpienia słowami JKM „a poza tym uważam, że UE musi zostać zniszczona”. Miny marszałków bezcenne. Tu jedno z wystąpień z 2015 r. <https://www.youtube.com/watch?v=esns6IuCAIk

  2. 2 razy padło zdanie „nie ma od tego ucieczki”. Czy aby nie jest to też formą manipulacji?
    Cztery lata temu pozbyłam się telewizora. Nie uciekałam nigdzie, nawet nie próbowałam. Nie ma ucieczki, ale są wybory Panie Konradzie.

  3. Najlepiej nie ogladac telewizji. ja wiem ze telewizja blokuje umysl a napedza niskie wibracje. pozdrowienia dla wolnych i uwalniajacych sie dusz

  4. Halina ogólnie zgoda, ale czasem warto. Wczoraj wieczorem akurat oglądałem na TVP2 dwa programy: 1) „Ekspres reporterów”, gdzie był m.in. reportaż o ośrodku dla koni emerytów prowadzonym przez fundację Centaurus, które to konie są przez nich wykupowane od właścicieli, którzy oddaliby je inaczej do rzeźni. Niektóre są chore, kulawe, jeden ma 30 lat i prawie nic nie widzi, jeden ma zdeformowany grzbiet. Zbierają na nowy dach w stajni, bo dotychczasowy już ledwo trzyma się kupy. Ja kupiłem kalendarz za 50 zł na ten rok z końmi, psami i kotami (też je mają, ale głównie konie). Dużo jest ludzi potrzebujących, ale zwierzętom też trzeba pomóc.
    2) program na temat ryb. Po nim nieprędko chyba zjem jakąś rybę. Matko, co za syf. Łosoś norweski np. jest hodowany w zanieczyszczonych fiordach, gdzie jeszcze są toksyny z okresu I wojny światowej. Jest też masa osadu z odchodów ryb i dodają jeszcze do wody pestycydów, żeby wyeliminować pasożyty takie jak wszy morskie. A jak filetują ryby, to dodają jeszcze jakiegoś przeciwutleniacza produkowanego przez Monsanto, aby mięso było dłużej trwałe. I zrobiono badania i wyszło że ten przeciwutleniacz przedostaje się do mózgu. A norweska minister zdrowia ma to gdzieś, bo ma udziały w jednej z firm hodujących łososie. A kobietę, która dokonała tego odkrycia o przedostawaniu się do mózgu tego dodawanego przeciwutleniacza, zwolnili z instytutu badawczego i nie może tego opublikować. Podobnie pangi – 95% światowej produkcji jest w Wietnamie. Ryby hodują w stawach i kanałach ze skażoną fekaliami wodą, dodają pestycydów, dają im karmę granulowaną, dzięki której rosną dwa razy szybciej niż normalnie. W analizie mięsa z tej ryby znaleziono duże ilości m.in. aldryny, dieldryny czy dioksyn. Nielepiej ryby dzikie jak śledzie czy dorsze. Jak facet w Norwegii kupował do zbadania, to sama sprzedawczyni go ostrzegała, że to są niebezpieczne ryby i jeść je można najwyżej raz na tydzień, a kobiety w ciąży wykluczone. Analiza wykazała w mięsie dużo PCB, rtęci, dioksyn i innych toksyn. Stężenia niektórych toksyn były 10-20 razy wyższe niż dopuszczalne normy. Masakra. Odechciało mi się w ogóle ryb.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s