Gdyby premier Beata Szydło nie miała zapiętych pasów, wypadek byłby śmiertelny

<https://youtu.be/SmESjkti5q4

Wypadek samochodowy w Oświęcimiu 10.02.2017 r. z udziałem pani premier Beaty Szydło komentuje Mariusz Max Kolonko.

8 myśli w temacie “Gdyby premier Beata Szydło nie miała zapiętych pasów, wypadek byłby śmiertelny

  1. Dziękuję. Tak, to ważne info. Ale już od początku było wiadome, że ta umowa jest tak skonstruowana, że wchodzi w życie natychmiast po jej ratyfikowaniu przez poszczególne parlamenty, a więc do Polski skażone transporty teoretycznie mogły ruszyć już 6.10.2016 r.

   Pamiętajmy też, że te wszystkie manifestacje na ten rok były zaplanowane przez dotychczasowych władców tej pięknej planety jeszcze w roku ubiegłym. Oto okładka wydawanego przez banksterów „prorockiego” pisma „The Economist” z grudnia 2016:

   Dla uspokojenia:

   Jabłka, gruszki, soja, fasola, groch oraz kukurydza GMO są w Polsce dostępne już od dawna. To dlatego między innymi Putin nie chce polskich jabłek.

   Nasze nadwątlone i zatrute organizmy da się wyprowadzić na prostą 🙂

   1. DZIĘKUJĘ ❤ za uspokojenie i przekaż proszę dla TWOJEGO TAW najlepszego źródła moje piękne płynące z SERCA- DZIĘKUJĘ 🙂 ❤

   2. Źródło jest jedno. Dostępne w każdej chwili dla każdego 🙂

    Potrzeba jak najwięcej kontaktu z Naturą, by się do niego dostroić. Ty, Elaszka, żyjesz w Naturze, w jedności z Matką Ziemią, więc dostęp do Źródła również posiadasz 🙂

    Przeczytałem zalinkowany przez Ciebie artykuł. Jest wartościowy. Nie we wszystkich szczegółach się zgadzam, ale autor niewątpliwie wie, o co tak naprawdę chodzi w tym naszym polskim sosie.

    Pomysł z wymianą premiera jest dobry, bo taka wymiana zaoszczędziłaby pani Beacie zdrowie, a może nawet i życie. Bo gwiazdy mówią, że to jeszcze nie koniec zagrożeń dla niej w tym roku.

 1. ”Premier Szydło będzie trzymana w szpitalu tak długo, jak długo trzeba będzie pracować nad ostateczną wersja zdarzeń, tak aby nie musiała się jąkać odpowiadając na pytania dziennikarzy. Jest bowiem oczywiste to, że ta drobna sprawa jest wysoce zagadkowa. A to po pierwsze nie musiały to być igraszki ze straszeniem, ale nieudana egzekucja. A po drugie, może też chodzi tu jedynie o pretekst do zmiany na stanowisku premiera!”

  ”Dziś poszkodowana, obolała, a może i przerażona Beata Szydło niewątpliwie cierpi, ale to nie może zamknąć nam ust, aby milczeć czy kłamać o tym rządzie, który prowadzi Polskę do unicestwienia!!”

  ”Polacy nie są niedbaluchami, bałaganiarzami, nieukami, czy łajzami. Polacy są we wszystkim wybitni, pracowici, honorowi, witalni i przedsiębiorczy. Widać to zwłaszcza na tle innych narodowości: Gdziekolwiek się nie pojawią tam szybko okazują się lepsi w swoich zawodach i wykonywanych pracach niż inni. Zorientowano się nawet, nie bez zdumienia, w takich krajach jak np. Szwecja, że tam, gdzie idą polscy chuligani tam jest i spokojniej, i bezpieczniej”

  Cały tekst szokujący i jakże prawdziwy- celnie trafia w sedno!!
  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5360-wypadek-beaty-szydlo-bez-milosierdzia

  1. W sprawie wypadku PiS kłamie i w tym swoim kłamstwie idzie i będzie szło w zaparte. I ta właśnie między innymi sprawa zaskutkuje przegraną PiS-u w 2019 r.

   Bo już dziś wiadomo, że kolumna BOR-u nie miała statusu uprzywilejowanej, gdyż JECHAŁA BEZ WŁĄCZONEJ SYGNALIZACJI DŹWIĘKOWEJ.

   Dlatego BOR pozwolił zwiać zmotoryzowanym świadkom tego wydarzenia – by nie składali obciążających BOR zeznań.

 2. ,,A przecież nazwanie sprawy po imieniu to często nie tylko dobry początek, ale nawet jakaś połowa roboty. I trzeba powiedzieć, że
  Beata Szydło w ramach tego „eleganckiego” przemilczania pozwala się wozić BOR-owcom, a przecież powinno się mówić, że jest pod kuratelą Mossadu. Bo BOR to Mossad.

  BOR to środowisko żydowskiej inwigilacji polskich urzędów i głównych osób w państwie. Tu ten „pan kierowca”, który uderzył teraz w drzewo, a możliwe że to on – osobiście – odbierał członków delegacji do Katynia i podwoził ich do miejsca zbiorek przed odjazdem na lotnisko. W tych miejsca zbiorek delegacji ci zaspani ludzie zostali pozbawieni życia, a to w dużej części przez zastosowanie gazu bojowego, podobnego do tego jak na Tagance w Moskwie.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s