Księżyc nie może być naturalnym satelitą Ziemi, gdyż jest zbyt duży w stosunku do niej

<https://m.youtube.com/watch?v=ZK7ns_m6Zm4&feature=youtu.be&t=40m43s

Z dr. Aleksandrem Woźnym rozmawia Włodzimierz Wycisk. Realizacja Marek Podlecki.

[40:43] „Według wszystkich zasad astronomii oraz zasad Keplera, które studiowaliśmy w astronomii w szkole podstawowej, nasza planeta Ziemia pod żadnym pozorem nie może mieć satelity – jest za duży dla naszej planety Ziemia nasz Księżyc” – dr Aleksander Woźny – doktor nauk fizyko-matematycznych ze specjalnością fizyka nuklearna.

Czytaj również:

Advertisements

17 thoughts on “Księżyc nie może być naturalnym satelitą Ziemi, gdyż jest zbyt duży w stosunku do niej

 1. datowo wozny dobrze mowi lecz jak każdy naukowiec nic nie wie na temat kto tym wszystkim kreci a kreca reptyle księżycowe, wg naukofcof wszystko dzieje się samo, księżyc ustawia się sam na perfekcyjnej orbicie i dodatowo zawsze krazy to sama strona do nas… można powiedzieć ze naukowcy to kretyni i geniusze w jednym

 2. Miałem ostatnio taki sen, właściwie wyglądający jak zbitek informacji niż jak typowy sen.
  Nie wiem jak do niego podchodzić, więc najlepiej po prostu opublikuję 🙂

  Astronauci lecąc na księżyc (lub w okolice) na obrazie mikrofalowym (tj. za pomocą mikrofal)
  księżyca (z ciemnej strony bodajże) zobaczyli obraz-logo reptilów na tle tarczy księżyca: trójkąt z poziomymi kreskami jakby odcięte wierzchołki w środku półksiężyc skierowany w dół i mały okrąg..
  Teraz tak do mnie przyszło to nawet podobne jest do oka NWO (!).. Przestraszyło to astronautów, świadomość że ktos tam jest.

  Linie fizyczne (?) na księżycu rezonują z liniami energetycznymi (ley lines) na ziemi i w taki sposób Reptile manipulują Ziemianami/Ziemią. (Koniec snu)

  Nie robiłem własnych wglądów w ten temat, ani nie byłem ostatnio bardziej niż zwykle podekscytowany tym tematem. Czekam na Wasze interpretacje :).

  1. mamy dwoch glownych reptylow zarządzających 4 wewnetrznymi planetami jeden to yahwe=biblijny bog=allah ze znakiem trojkata w dol jak w klopie drugi trojkat stojący Tamila=belzebboba=diabla=szatana, yahwe lata naszym księżycem, tamil tzw czarnym księżycem zwanym lilith, planem reptylow jest zastąpienie nas zydami Azjatami i aaraba-zyncami

   1. gmozabija wiec co za roznica czy mamy w Polsce czarnych jahwistow czy islamskich arabow za ODra a dotego azjatow za Bugiem ,moga byc tez zmieszani z Ukraincami.GMO wiec powiedz jak zyc genrale?

  2. Wyobrazajmy naszymi myslami, to co chcemy by bylo !

   Sercem wysylajmy ENERGIE wszedzie tam, gdzie bysmy chcieli by byla: Kochane Osoby, Planety, Rosliny, Zwierzeta, Gwiazdy itd.
   Wyobrazajmy nas samych i naszych Bliskich jako osoby zyjace co najmniej 144 lat : KRAG ZYCIA, a Przodkowie dozywali i wiecej…
   Im wiecej ludzi bedzie tak czulo, tym wiecej ENERGII wytworzy sie na Planecie Ziemia Midgard i…Energia to ZYCIE ❤

 3. Z przykrością muszę Was poinformować, że księżyc prawdopodobnie nie istnieje, gdyż jest tylko hologramem wyświetlanym na szkło nieba. Natomiast MY żyjemy już od bardzo dawna na płaskiej ( lekko wklęsłej ) ludzkiej fermie znajdującej się wewnątrz, stworzonego w tym celu wodnego ogromnego bąbla, wewnątrz planety po prehistporycznej katastrofie światów, gdzie utraciliśmy swoje pradawne słońce, którym był SATURN. Teraz nasz tzw. WSZECHŚWIAT jest złudnym MATRIXEM składającym się z płaskiego ( lekko wklęsłego ), nieruchomego talerza nad którym wzorem igrzysk śmierci rozpostarta jest kopuła nieba na którą wyświetlane są wszystkie widoczne gwiazdy, planety i naturalnie księżyc. To ewentualnie jednakowej wielkości promienniki energii zwane słońcem i księżycem ( jak fontanny na placu św. Piotra w Watykanie ) poruszają się inteligentnym ruchem oświetlając wewnętrzny tzw. model przetrwania zwany ludzką farmą, którą admin-is-trują gadzie, humanoidalne istoty na podobieństwo odwróconego Jurrasic Parku.

   1. Wiadomość dla wszystkich:
    teorię płaskiej Ziemi uważam za wirus umysłowy i nie będę jej promował na tym blogu.

 4. Dzięki TAW 🙂 Temat płaskiej Ziemi występuje również w kartach Iluminati
  http://forums.sherdog.com/threads/the-illuminati-card-game-predicted-9-11-pentagon-donald-trump-flat-earth-and-so-much-more.3293587/

  Dlaczego Ziemia jest okrągła, a nie płaska? Tak jak kropla wody w stanie bezwładności lub na szybie skupia się w coraz większe zbiorowiska. Zarówno w pole elektrostatyczne (i grawitacja) wokół ładunków jest okrągłe (kuliste). Z KAŻDEJ strony przyciąga ładunki lub drobiny z TAKĄ samą siłą. Świat fizyczny jest 3D więc obrazem tego jest kula. Dla świata 2D było by to koło :).

  1. Ziemia jest okragla. tylko niektorzy chca namiwszac i wmawiaja nam jakis bdury o plaskiej ziemi dowody na to ze ziemia jest okragla sa widoczne golym okiem ja to widze. nie dajmy sie miotac kazdym podmuchem falszu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s