<https://youtu.be/22P4jddQEZU

No i stało się coś, co pewnie i tak kiedyś by nastąpiło.

Uważam, że presja społeczna musi być utrzymana, szczególnie teraz.

Pozdrawiam
Jerzy Zięba

<https://youtu.be/X76yiSVLQA8

Reklamy

7 myśli w temacie “Groźby karalne wobec Jerzego Zięby po opublikowaniu przez niego 2. cz. światowego bestsellera „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”

 1. Czy zauważyliście, że czym więcej prawdziwej, skutecznej wiedzy i świadomości otrzymujecie, tym bardziej rządzące tym padołem łez pseudo naukowe, demoniczne elity stają się bardziej bezradne, ograniczone i bezużyteczne. To ta utrata wielowiekowej kontroli nad tzw. jedyną RACJĄ i prawem do jej głoszenia jest przyczyną, że są skłonne do żałosnego, skrytego prezentowania niskich emocji, stosowania gróźb i czynienia nawet prób ekscesów. Na naszych oczach skryte grupy chcą pozaprawnymi, psychopatycznymi metodami cofnąć wiedzę i zakłamać rzeczywistość, rozwijającej się błyskawicznie świadomości ludzkiej. ONI nadal nie zdają sobie w swoim zatrzetrzewieniu sprawy, że kijem rzeki nie zawrócą, bo tylko PRAWDA jest PRAWEM.

  Moi drodzy, świat się zmienia i MY wszyscy powinniśmy zmienić się wraz z nim. Ile wieków można bezrozumnie paplać się w średniowiecznym błocie naukowego kłamstwa i powszechnej durnoty. Czy aby nawet Wam, dobrze opłacane szpenie nie nie jest w końcu głupio, że nie można w wydawałoby się ludzkim towarzystwie zwyczajnie prawdziwie i spokojnie porozmawiać, tylko stale zewsząd awantury, kłamstwa, oszustwa i wszechobecne manipulacje.

  Ta żałosna durnota w końcu wraca i boleśnie dotyka również wasze szukające prawdy dzieci, a skutki tego niezmiennego, durnego trwania w kłamstwie i doprawdy bezrozumnego pielęgnowania go są widocznie wkoło wprost zatrważające, tak w nauce, medycynie, polityce, rolnictwie, religii, szkolnictwie i bóg jeszcze jeden wie gdzie…

  Czy zawsze mają nas inni wytykać palcami, że Polak to bęcwał, dureń i przygłup? Spójrzcie chociażby na znacznie przewyższający nasz stan świadomości i wiedzy naszych najbliższych sąsiadów i w końcu zrozumcie, że wszelkie przez tysiąclecia poszukiwane w nauce rozwiązania muszą być wyłącznie proste i oczywiste, a tylko wszelka manipulacja i kłamstwo czyni z nich idee i naukowe filary coraz bardziej skomplikowane, niezrozumiałe nawet dla elit, a co dopiero mówić dla plebsu. Stwórca nie po to stworzył nas na swoje podobieństwo, abyśmy stale cierpieli i stale walczyli między sobą, stale cofając się w rozwoju.

  To okupujący tą planetę OBCY, humanoidalnie wyglądający gatunek od wieków robi nam wodę z mózgu i w demoNkratyczny, a jakże, sposób obsadza swoimi jajogłowymi reprezentantami wszystkie liczące się w kraju ugrupowania polityczne. W ten sposób, bez względu na kogo zagłosujesz, ONI mają służby i władzę.

  Na tym właśnie polega wielkie zwiedzenie i niezwykle skuteczny, piramidalny, kastowy porządek tych, którzy jedynie udają, że wiedzą więcej, a tak naprawdę nie tylko nie pracują, co jeszcze intelektualnie korzystają z ludzkiej naukowej spuścizny, zazdrośnie ukrywając ją przed jej potomkami.

  Czy zatem nie czas najwyższy asertywnie wygarnąć elicie, że od dawna stała się wysoce szkodliwa i bezużyteczna dla dalszego rozwoju cywilizacji na planecie?

  1. Żeby z panem Ziębą nie stało się tak jak niedawno z posłem Wójcikowskim, który rzekomo uderzył autem w barierki, choć uszkodzenia samochodu wskazują na zupełnie co innego. Był komuś niewygodny i go sprzątnęli. A może to miało na celu zastraszyć Kukiza? Tak czy siak, zmiany idą i nic tego nie zatrzyma. Dzisiaj w TVP powiedzieli, że w sondażach we Francji prowadzi Le Pen i nawet na TVN Kraśko gadał, że 5 lutego 2017 r. (wiec Le Pen, na którym był tłum ludzi) to może być koniec Europy. Zdaje się, że nadchodzi wreszcie koniec tego eurokołchozu.

 2. Pan Jerzy wykonał fantastyczny ruch- oświadczając, nagłaśniając, a oni strzelili sobie w stopę, bo tym ruchem dali Panu Ziębie rozgłos, a z Panem Wójcikowskim to wychodzi na zamach – ostatni wywiad to potwierdza, a co do końca EUROPY:
  ICH ŚWIAT SIĘ ZAWALI, NIE NASZ:

  AVictor Sperandeo, dawny współpracownik George’a Sorosa powiedział, że jesteśmy świadkami nadchodzącego absolutnego chaosu, który rozpocznie się za dwa miesiące.

  Victor Sperandeo jest prezesem i dyrektorem zarządzającym Alpha Financial Technologies, współzałożycielem firmy EAM Partner L.P. oraz prezesem firmy EAM Corporation. To znany finansista, nadzorujący kapitał liczący ponad 3 mld dolarów. Pracuje w tej branży ponad 45 lat. Współpracował z takimi osobami jak Leon Cooperman i właśnie George Soros.
  Według Sperandeo chaos zacznie się na wiosnę wraz z pierwszymi z serii wyborów, jakie odbędą się w Europie. 15 marca odbędą się one w Holandii, a miesiąc później we Francji.

  „To będzie absolutnie pie…y chaos. W Holandii wybory wygra Greets Wilders, który jest znany z poglądów antyislamskich. On powiedział, że muzułmanie powinni pozostać w swoich krajach i nie przybywać do Holandii. Wilders ma poparcie coraz większej liczby Holendrów. Jego zwycięstwo będzie oznaczało, że Holandia może opuścić UE. Podobnie będzie we Francji. Le Pen ma szansę wygrać. Jak wygra, to Francja również opuści Unię. Wtedy nastąpi początek końca. Unia się rozpadnie i państwa powrócą do swoich dawnych walut. Nastąpi kompletny chaos. W niektórych krajach, takich jak Włochy będzie wielka inflacja.

  Europa była zawsze bardzo ważnym regionem świata i świat będzie odczuwał skutki jej upadku. To fatalnie odbije się na amerykańskiej giełdzie. Z powodu totalnej depresji w świecie ludzie przestaną kupować amerykańskie obligacje. To się zacznie 15 marca i nikt o tym nie mówi. Mam wielką ochotę przejść na oszczędności w złocie, w 100 procentach. Unia Europejska została zbudowana przez Francję i Niemcy, bez Francji nie ma Unii”.

  Tyle były współpracownik Sorosa. Jego wypowiedź to przejaw histerii ludzi, którym zaczyna walić się ich świat. Jego były kompan od biznesu Soros, to nie tylko finansista, który zbudował swój majątek m.in. grając na giełdzie, ale także forsując globalistyczno-lewackie idee w świecie. Dziś ten ich świat zaczyna się walić. Nic dziwnego, że histeryzują i przepowiadają chaos. Ich świat się zawali, nasz nie.

  http://wolnosc24.pl/2017/02/05/byly-wspolpracownik-sorosa-zapowiada-swiatowy-chaos-to-zacznie-sie-15-marca-wali-sie-swiat-globalnych-spekulantow/

 3. Witam serdecznie.
  Kochani kupujcie kupujcie Ukryte terapie cz. I i II. Ważne , aby tą wiedzę, spisaną przez p. Jerzego Ziębę, mieć w domach.
  Jak zwykle Elaszka i Pan -qrde blade nie zawiedli z komentarzami, dziękuję za ich aktywność i pozdrawiam.
  Pana Jerzego niech otaczaja dobre Anioły.

  1. Kochana Elizo DZIĘKUJĘ ❤
   Dzisiaj uzmysłowiłam sobie, że coraz więcej lekarzy wyłamuje się z systemu- oczywiście mają wsparcie i otwarcie umysłów dzięki ofiarnej, ciężkiej pracy CUDOWNEGO PANA ZIĘBY i oczywiście wywołało to u mnie wewnętrzną radość, którą chcę się podzielić:
   PLAGA1 RAK odcinek 2 ‚SYSTEM’ CAŁY ODCINEK!
   <https://www.youtube.com/watch?v=JH3A0WXkPOI

   1. Też polecam, tym bardziej, że w filmie pada zdanie z jednego z moich artykułów 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s