Nie mam niewybaczalnych pretensji o to, że w latach 70. współpracował z SB. Bo musiałbym mieć je do absolutnie wszystkich członków PZPR, ZSL, SD, socjalistycznych związków zawodowych czy organizacji młodzieżowych, milicjantów, wojskowych itd. – ogólnie do wszystkich, którzy współtworzyli komunistyczny System, czyli do kilku milionow Polaków.

Chyba w każdej rodzinie był ktoś taki… Bliższej czy dalszej…

Mam jeden podstawowy zarzut – że brnął i nadal brnie w swoim kłamstwie. Bo w ogromnej mierze dzięki temu kłamstwu, jego „strachom”, powstała „gruba kreska”, która umożliwiła komunistycznym aparatczykom uwłaszczenie się na Państwie i Obywatelach.

Że stał się (a poniekąd i my, bo był dla nas symbolem) przykrywką dla deal’i komunistów i postkomunistów po 1989 roku. Że również w najnowszych czasach dał się wykorzystać nowoplatformie, dawnej nomenklaturze i jej potomkom jako przykrywka do ich „demokracji”.

I najważniejsze – jaką mam pewność, że również po 1980 roku nie wchodził w „szczególne” relacje z komunistami? Skoro tak niewyobrażalnie kłamie?

Pod wczorajszym moim postem dotyczącym Wałęsy jeden z internautów, Tomasz Wrutniak, napisał:

„Lech Wałęsa to ofiara samego siebie. Stworzył fikcyjny świat, w który uwierzył”…

Niestety my również jesteśmy jego ofiarami. Bo bezgranicznie mu wierzyliśmy.

Paweł Kukiz

P.S. Plakat autorski FORIN STUDIO

źródło: fb.com/kukizpawel

Reklama

3 myśli w temacie “Kukiz o Wałęsie: „gruba kreska” – dzięki jego kłamstwu

  1. Bzdura, bzdura, bzdura. Bolek zupełnie bez względu ile donosów złożył i ile ZŁA rodzimym tubylcom wyrządził, dalej reprezentuje i jest aktywnie popierany przez globalnego hegemona patrz emblematy w klapie i czasem na brudnych krawatach. Pokażcie mi agenta, który przyzna się do tego, że nim dalej aktywnie jest. Wszystko do czego przyczynił się Bolek i co dalej z uporem maniaka realizuje, to uwieńczenie hybrydowego spisku czyli stworzenia totalnej kontroli nad tubylcami przez tych samych hybrydowych administratorów czyli NWO. Stąd taka, a nie inna dalej niezrozumiała dla innych postawa i szerokie poparcie wiadomych struktur obecnej oPOzycji, mającej przecież ten sam życiowy cel, naturalnie zawsze kosztem niezmiennie ogłupiałego, niewolniczego, tubylczego stada.
    Dziwnym natomiast jest fakt, że ponoć inteligentni pozostali opozycjoniści nie są tych niezmiennych celów świadomi…

    1. Trudno się z Tobą nie zgodzić.
      Ten Pan, Wałęsa, nigdy mnie do siebie nie przekonał. I tak już mi zostało.

  2. To agent kocownicy po krotkich kursach jezyka polskiego. NAwet jego kuzyn Bielecki, dokoptowany do okraglostolowcow podobno jeszcze na poczatku roku 80, nie mowil po polsku. To spadochroniarze KORnikowscy, ktorzy odstrzelili Polakow, aby swoim ruchem oporu nie odsuneli korporacyjnej PZPR i jej wyzszej instancji na Wall Street. Myk z Walesa SB kiem to zaslona dymna, a on sam to koziol ofiarny ich organizacji tamuldycznej. Taka ma juz role, a prawda taka, ze za pieniadze koszernych CIAmajd i Watykanu przejeli po raz kolejny aktywa Polakow i smieja sie. Gdyby ludzie tylko wiedzieli, kto ich kosciolkiem steruje i do kogo sie modla, a i prawde o solidarnosci poznaliby, to ten system runalby z calym PIS i POpis az do PZPR>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s