Rząd PiS doskonale zdaje sobie sprawę, że obniżanie podatków stymuluje gospodarkę. Dlaczego więc podatków nie obniża? – By mieć na 500+

<https://youtu.be/gOlosbXV1DI

Jesteś kompletnym głąbem z ekonomii? 😉 Nie przejmuj się, po tym wykładzie zrozumiesz wszystko 🙂

Sprawa jest prosta: Wszystkie rządy na świecie, w tym rząd PiS-u, doskonale zdają sobie sprawę, że obniżanie podatków stymuluje gospodarkę danego kraju oraz kreuje zamożność jego obywateli.

Dlaczego więc kolejne „polskie” rządy podatków nie obniżają?…

Gdyż byłby to ekonomiczny występek przeciwko planom ukrytego Rządu Światowego, działającego poprzez globalistów Unii Europejskiej w tajemnym zbrataniu ze wszystkimi rządami jej państw członkowskich, a więc w tajemnym zbrataniu również z rządem PiS-u.

Dodatkowy argument za wysokimi podatkami: w ten sposób PiS ma na program 500+! Tak, tak, tych pieniędzy PiS nie wyjmuje z magicznego kapelusza, lecz właśnie z płaconych przez udręczonych Polaków Słowian drakońskich (Draco) podatków…

Zapraszam do wsłuchania się w tę arcyciekawą analizę pana Konrada Daniela z Podziemnej TV.

TAW

Advertisements

9 thoughts on “Rząd PiS doskonale zdaje sobie sprawę, że obniżanie podatków stymuluje gospodarkę. Dlaczego więc podatków nie obniża? – By mieć na 500+

 1. Wszyscy juz w Polsce wiedza ze PiS nie wygra nastepnych wyborow. PiS I PO jedno zlo. Uswiadamianie Polakow wzrasta.Co powinni zrobic Polacy zeby Polska byla Polska.?…..cytuje Jana Pietrzaka. Pozdrawiam TAW.

  1. Tak, Polacy Słowianie masowo się budzą.

   A PiS czuje swoją słabość, stąd jego histeryczne, rozpaczliwe (w konsekwencji okażą się nieudane) próby sztucznego powiększenia aglomeracji miejskiej Warszawy.

   Szkoda. Gdyby współpracowali z przestrzenią Życia, byliby w tym kRaju bogami. A tak skończą na śmietniku historii jak pozostałe antypolskie partie: PO, PSL, SLD czy Ruch Palikota.

   Pozdrawiam Koteczka 🙂
   TAW

   1. PiS „bogami” by nigdy nie zostal, bo od poczatku odsuneli PRAWDZIWYCH POLAKOW…a niektorych mogli przyjac do rzadu…to „nie zauwazyli” wyciagnietych z przyjaznia rak…
    Nie traktuja POLSKI jako kraj SLOWIANSKI…
    PROCHY DZIADOW czuja, ze cos nie jest tak jak powinno…

  1. „Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone” (Mt 3, 10).

   To samo potwierdza mistrz Tadeusz Owsianko: Drzewo matrixa ma już podcięte korzenie, więc długo nie pociągnie…

   Tak, tak, żyjemy w tych właśnie przełomowych czasach zmiany epok, w czasach Wielkiej Zmiany… 🙂

   1. Na „zachodzie” natomiast „oni” naciskaja coraz bezczelniej…gotowke trudno z bankow pobrac,
    masowo wprowadzaja komputery do biur i eliminuja gdzie tylko moga papirowe slady czyli: faktury, wykazy plac, sprawozdania itd.
    Kontrola na ulicach: KAMERY WSZEDZIE PRAWIE !!!
    U nas podobnie naciskaja: wlasnie wylaczyli WOLNE TELEFONY NA KARTY…itd.
    Wiec jak to jest z tym matriksem???
    A propos, dwa dni temu u szewca WIDZE : napis MATRIX, nawet nie pamietam czego to dotyczylo, a wrozmowie znajoma tez uzyla tego slowa dzien po tym…TAW, co z tego nalezy zrozumiec, jak to odczytac???
    Dziekuje ❤

   2. Słowo „matrix” powszechnie funkcjonuje w języku od czasu premiery słynnego filmu o tym tytule.

 2. W filmie „Matrix” Morfeusz – pierwszy „Wybraniec” – wyjaśnia Thomasowi, który pracuje zawodowo jako programista komputerowy, a w życiu prywatnym jest hakerem o kryptonimie „Neo”, czym jest Matrix, po czym oferuje pokazanie prawdziwego, niezakłamanego świata. Tam Neo na własne oczy przekonuje się, że w rzeczywistości jest około roku 2199. Ludzie wymyślili sztuczną inteligencję (SI), jednakże maszyny wyrwały się spod ich kontroli i zwróciły się przeciwko twórcom.

  Aby odciąć maszyny od źródła energii słonecznej, ludzie spowili niebo czarnym smogiem. Decyzja ta okazała się fatalna w skutkach – maszyny jako źródło energii wybrały ludzi – w tym celu przeprogramowały komputerowy program, zwany Matriksem, symulujący świat idealny, na symulację świata z roku 1999. Dostarczanie elektronicznych bodźców do ciał ludzi powoduje, że są one wydajne energetycznie, a nadwyżki tej energii są pobierane przez maszyny.

  Jednak grupa ludzi niepodłączonych, wyzwolonych wcześniej przez pierwszego Wybrańca, podjęła walkę. Wśród nich jest między innymi załoga statku Nabuchodonozor, której kapitanem jest Morfeusz.
  Morfeusz uwalnia Neo z Matriksa, wierząc, że jest on kolejnym Wybrańcem, przepowiedzianym przez wyrocznię zbawicielem i człowiekiem, który zakończy wojnę i przyniesie pokój.

  Przekazy tego filmu są stale aktualne, więc proponuję tym, o oczach zasnutych smogiem, przejrzeć.

  1. Tak, „Matrix” był bodaj pierwszym filmem, w którym Illuminaci WPROST przekazali populacji Ziemian, że jesteśmy zwykłymi niewolnikami, bateryjkami w o wiele większym, bo kosmicznym, mechanizmie.

   „Matrix” doskonale ukazuje mechanizmy zniewolenia (SI, o której piszesz), nie daje jednak rozwiązania, nie pokazuje, jak wyjść z syntetycznej matrycy (matrixa). A można to zrobić, jedynie przechodząc na matrycę organiczną: poprzez intymny, osobisty kontakt z całą przeJAWIoną Naturą, przyRODą.

   Filmy Wachowskich dużo więc mówią o naturze rzeczywistości, ale jednocześnie programują, np. „Jupiter: Intronizacja” programuje ludzi na bioczipy w formie tatuaży oraz na płacenie podatków…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s