„Maryja i Józef byli normalną parą, więc musieli uprawiać seks”. Hiszpańska zakonnica, Lucia Caram, wywołała tymi słowami burzę. Na antenie jednego z programów telewizyjnych wyznała, że nie wierzy w dogmat o dziewictwie Marii Panny.
– Mamy trzymać się przyjętych zasad i prawd, więc tak naprawdę nie odkryjemy prawdziwego przekazu – mówiła zakonnica.
Od razu po programie siostra zaczęła otrzymywać wiadomości z negatywnymi opiniami dotyczącymi jej słów, a nawet pogróżki. Zakonnica jest w Hiszpanii osobą znaną. To aktywna i popularna użytkowniczka Twittera, która prowadzi również własny program kulinarny. Choć cieszy się dużą sympatią wśród widzów, jej ostatnie słowa niektórym nie przypadły do gustu.
Głos w dyskusji zabrał m.in. biskup hiszpańskiego miasta Vic, Roman Casanova [nomen omen, specjalista od seksu 😉 – przyp. TAW], który wyraził ubolewanie nad wypowiedzią zakonnicy.

– Żałuję, że te słowa padły, wywołały niepotrzebne zamieszanie wśród wiernych – mówił duchowny. – Kościół od samego początku uznaje, że Maryja zawsze była dziewicą.

Dogmat o dziewictwie Maryi zarówno przed jak i po narodzinach Chrystusa został oficjalnie uznany na Soborze Konstantynopolitańskim II w 553 roku. I choć był wielokrotnie potwierdzany przez kolejnych papieży, wśród wiernych budzi czasem wątpliwości. Nie chodzi tu tylko o niepokalane poczęcie, ale również kwestie związane z fizjologią porodu.

Ignace de La Pottiere, teolog, biblista, wieloletni profesor rzymskiego instytutu Biblicum, opierając się na tekście zawartym w Ewangelii wg św. Jana, tłumaczył, że podobnie jak poczęcie Jezusa, jego narodziny odbyły się w sposób cudowny: bez bólu i przerwania błony dziewiczej.

Siostra Lucia Caram przeprosiła za swoją wypowiedź i dodała, że nie chciała wywoływać oburzenia wiernych. Jak twierdzi, zmartwił ją fakt, że „anonimowi ludzie spragnieni zemsty chcieli pozbawić ją życia”.

oprac. Karolina Głogowska

źródło:

http://kobieta.wp.pl/maryja-nie-byla-dziewica-slowa-zakonnicy-wywolaly-burze-6086825585497217a

Komentarz Tajnego Archiwum Watykańskiego:

Zgodnie z moją zapowiedzią z grudnia 2016 r., rok 2017 będzie rokiem początku rozpadu wszystkich religii na planecie Ziemia. Więc… zaczęło się…

Księża pozywają swoich biskupów przed sądy świeckie, zakonnice nie wytrzymują i zaczynają mówić prawdę, wierni dokonują masowych aktów apostazji, opuszczając na zawsze „miłosierne łono Matki-Kościoła”…

Józef z Maryją tworzyli cywilizację Życia, nie śmierci, więc energii Życia nie blokowali, lecz ją harmonijnie wyrażali – również poprzez uwielbianie Boga w radości i ekstazie miłości cielesnej. Co jest jak najbardziej

naturalnym,

wzorcowym,

macierzystym,

organicznym,

źródlanym przejawem manifestacji Energii Życia.

Wszelkie celibaty, „białe małżeństwa” oraz śluby tak zwanej czystości są manifestacją energii śmierci, oddawaniem boskiej Energii Kreacji i Tworzenia nie do Źródła Wszechbytu, lecz energetycznym pasożytom pośredniczącym (inne cywilizacje żerujące poprzez matrixowe programy religijne na pogrążonej w niewiedzy ludzkości).

TAW

23 myśli w temacie “Józef z Maryją tworzyli cywilizację Życia, więc musieli również uprawiać seks

 1. Prosze nie mieszac dogmatu o dziewictwie Marie Panny z tak zwanym ” aktywnym seksem” energia kreacji……i.t.d.
  Pozdrawiam

  1. Tu nie ma żadnego pomieszania, wymowa wpisu jest jasna. Józef z Maryją żyli wg wzorcowej matrycy Życia-w-Pełni-Przejawionego, a Kościół ich odrealnił, wciągając w swoje chore dogmaty gadziej „cywilizacji śmierci” (celibaty, śluby czystości, „bałe małżeństwa” = blokowanie energii Życia-w-Pełni-Przejawionego).

   1. „Życia-w-Pełni-Przejawionego”
    Piekne…nic piekniejszego, niz prawdziwy ZWIAZEK Mezczyzny i Kobiety i …DZIECI
    reptyle i inne gady pomieszaly…i duzo ludzi nie ma nawet meza czy zony, a 20 % Malzenstw w polsce nie ma POTOMSTWA.

    Co robic, jak sprawic , by spotkac osobe , ktora jest (bedzie, ale wlasciwie to juz GDZIES JEST) naszym Mezem/ Zona…
    Gdzies w Swiecie, Wszechswiecie …JEST…jak do Niej/ Niego dojsc ???

 2. Niewinny kroczek w logicznym dywagacjach do przodu i już AWANTURA i groźne ekscesy. Tymczasem należy ludziom wytłumaczyć, jakim to CUDEM Jeszu miał ponoć królewskie pochodzenie, które zapowiadane było przez postać o jak myślę anielskim wyglądzie w momencie, gdy jej poczciwy mąż miał ją przy nadziei w gniewie odprawić oraz wytłumaczyć wizytę dobrze poinformowanych magów chaldejskich, stale zatrudnionych na dworze Heroda, którzy to dziwacznie w desperacko fantastyczny sposób uprzedzili Józefa , aby wobec tego uciekał z Marią do Egiptu, gdyż żołnierze Heroda szukają jej królewskiego syna. W jakim celu Herod miałby mordować WSZYSTKIE niewinne noworodki, jakby wiadome dziecko miałoby być synem rzemieślnika Józefa i skąd w końcu ubogi Józef i Maria wzięli pieniądze na naukę Jeszu, aby ten mając 12 lat rozprawiał z uczonymi w piśmie jak równy z równym? Skąd dostęp Jeszu do procedury dostępnej tylko dla garstki wysoko urodzonych, królewskich i kapłańskich elit, to jest spożywania chleba pokładnego, poprzedzonego 40-dniowym postem na pustymi, z dala od innych ludzi i istot żywych. Odpowiedź na to ważkie pytanie musicie sobie odszukać sami wiedząc, że matka Jeszu pochodziła z wyższych sfer, a studiując ówczesne obyczaje tych sfer dotyczące postępowania z córkami, które nie miały równie dostojnego kandydata na męża, wysyłane były jako służki, kapłanki do boskich ( Jowisza ) świątyń. Takie właśnie młode dziewczyny trafiały do świątyń w których ówczesne tradycyjne obrządki i ofiary niesione bóstwom nie polegały bynajmniej wyłącznie na modlitwach, co naturalnie starannie dalej ukrywa się przed naiwnym plebsem…
  Prawo królewskiej pierwonocy obowiązywało przez wieki tyle, że przybierało różne, często starannie zaaranżowane formy. Taki tok myślenia jest spójny z ucieczką Marii i całej Jeszu rodziny przed prześladowaniami rzymskimi po Jego ukrzyżowaniu do siedziby Heroda w kraju Gaul ( obecnej Langwedocji ), gdzie kontynuowano nauki Jeszu jako ruch tzw. czystych – Katarów.

  1. Jak to jest, bo rozumowania sa rozbiezne !
   D. Brown pisze, ze templariusze i zakon syjonu chronia potomkow „krwi krolewskiej ” Jezusa i Magdaleny ???
   A znowuz wiadomo, ze templariusze strzegli tajemnicy reptylianskiej krwi rodow (m.in. „krolewskich”) i tych z Troi, i tych z Rzymu.
   Wiec nie rozumiem kto jest kto?
   I kogo wlasciwie chronili templariusze, a dzisiaj ukryci czesto „kawalerzy maltanscy”.
   Wiadomo, ze zakon maltanski to odgalezienie mularzy !

   Wiec jak to jest z ta „krwia” ??? Reptylianska czy krolewska ???
   I o ktora chodzi??? Reptylow z Egiptu, Troi i Rzymu czy faktycznie potomkow???ale kogo???
   Jesli ktos potrafi wyjasnic, dziekuje.

   1. Wszystko zaczyna się od powstania hybrydowej rasy Kaina i Seta. Ten pierwszy był synem wężowej istoty, drugi jak dosłownie podaje Biblia „dany” Ewie przez stwórce za zabitego przez Kaina Abla. Pierwszy ród otrzymywał mentalną i naukową spuściznę po swym najbystrzejszym w Edenie ojcu, drugi absolutnie władczy, boski reprezentant o surowych obyczajach mało łaskawym okiem patrzył na jakąkolwiek konkurencje i niestety również tubylców. Inne podania podają podobne, raczej zbieżne w skutkach historie. Do tej pory w Watykanie odprawia się na Wielkanoc modlitwy do Lucyfera ( co zostało zarejestrowane na filmie –> https://youtu.be/esgjPfIS1l4 nazywając go ojcem swego syna Chrystusa – w końcu oba pojęcia są bliskoznaczne), zaś wszelkie rody królewskie na ziemi, mają pierworodne, kainowe pochodzenie. Oba rody niezmiennie w swej burzliwej historii rywalizowały wspomagając się starannie tresowanym, tubylczym wojskiem, przeoczając znamienny fakt, że pomimo licznych, żałosnych tych wojen skutków, przyrost naturalny tubylców jest dosłownie nieokiełznany. Spowodowało to w pewnym momencie połączenie hybrydowych rodów, zawarcie „Sekretne Przymierze” (szukaj w wyszukiwarce) i bardzo bystre stworzenie piramidalnej, skrytej struktury władzy i modyfikację polityki tej władzy, która obecnie aktywnie admin-is-truje tubylców. Zgodnie z tą tezą, Jeszu był Mesjaszem ( pochodził z królewskiego rodu ), był prawdopodobnie potomkiem Kaina (białym kapłanem – nazareńczykiem lub esseńczykiem ), a jego ukrywane nauki, które zdobył w Egipcje w szkole Totmesa III odbiegają podobnie jak i zbudowane przez Templariuszy świątynie od tradycyjnej nauki ( naukowego nihilizmu) głoszonego przez religie rzymską, będącą reprezentacją smoczej, globalnej władzy i wzorem tzw. ogrodnika trzymającą pod kluczem naukową spuściznę ludzkości…

  2. „Skąd dostęp Jeszu do procedury dostępnej tylko dla garstki wysoko urodzonych, królewskich i kapłańskich elit, to jest spożywania chleba pokładnego, poprzedzonego 40-dniowym postem na pustymi, z dala od innych ludzi i istot żywych”
   Co to jest „chleb pokladny” ?

   Dziekuje za wyjasnienie.

   1. Za wiedzą bogów przy inicjacji WYBRANYCH, przyszłych administratorów ludzkości uzyskiwali ONI stan tzw. illuminacji po spożyciu sekretnej, kompletnie powalającej substancji ( nadprzewodnika w temp. pokojowej – patent ORME) możliwość komunikacji ze światem duchowym, energetycznym poprzez pokonanie poza czasowych i poza materialnych ograniczeń, związanych z mało znanymi w świecie naukowym, skutkami nadprzewodnictwa. Te słynne pierwiastki o mało znanych wysokospinowych stanach skupienia umożliwiają tzw. długotrwałe wychodzenie z ciała, komunikacje z otaczającym nas światem istot energetycznych Archonów. W przypadku Jeszu po 7 dniach ścisłej głodówki i słynnych 33 dniach przyjmowania boskiego pokarmu, zwykle monoatomowego złota, następuje kontakt z demonami i życiowymi przewodnikami czyli uzyskuje się PEŁNĄ duchową niezależność. Rzecz w tym, że niewielu zdaje sobie sprawę jakim to się dzieje kosztem ( stąd tyle przypadków chorób psychicznych wśród królewskich potoków – zwyczajnie asertywnym władcą nie może zostać pierwszy lepszy.

   2. Dziekuje za wyjasnienie…i dalej prosze 🙂
    „Za wiedzą bogów przy inicjacji WYBRANYCH, przyszłych administratorów ludzkości uzyskiwali ONI stan tzw. illuminacji po spożyciu sekretnej, kompletnie powalającej substancji ( nadprzewodnika w temp. pokojowej – patent ORME) ”
    Mitologia Grecji mowi o nektarze i ambrozji jako o pokarmie i napoju Bogow. Pisze o tym Homer w Odyseji.
    Ale ktorych to Bogow?
    Czy chodzi o tych z Egiptu/ Babilonu ?
    I kim ze sa owi „bogowie” by traktowac ludzkosc w sposob tak pogardliwy ???
    Tresowac cos w rodzaju admin-is-tratorow do LUDZKOSCI !
    Wobes tego MY Slowianie , POTOMKOWIE NASZYCH BOGOW, czyli nie tych egipskich…jestesmy w pewnym sensie POZA ZASIEGIEM DZIALANIA !
    To na tym polega MOC naszego DNA, ze nie podlaga tresurze.
    Jest przepowiednia, ktora mowi ,ze NIGDY NIKT nie pokona Slowianina orezem na JEGO WLASNYCH ZIEMIACH.
    To wiele wyjasnia. To dlatego reptyle uzywaja zdrady, klamstwa i TRUCIZNY zwanej alko-holem (golem ???)

    „W przypadku Jeszu po 7 dniach ścisłej głodówki i słynnych 33 dniach przyjmowania boskiego pokarmu, zwykle monoatomowego złota, następuje kontakt z demonami i życiowymi przewodnikami czyli uzyskuje się PEŁNĄ duchową niezależność.”
    Cos tu nie gra, jezeli uzyskuje sie pelna Duchowa Niezaleznosc, to dlaczego ci „administratorzy” sa potworami ??? czyzby woleli wybrac ciemna strone ???
    Co do chorob psychicznych, wydaje sie proste, TYLKO SERCA PELNE MILOSCI potrafia patrzec na wszystko we Wszechswiecie , m.in. na demony, bez strachu.Bo milosc jest wolna od strachu… Cos mi sie tu Ksiezna Miroslawa i Aryman- Smok przypomina… Oraz Krolowa Nieba Kwan Yin na Smoku…ze nie wspomne o Mariannie (niektorzy skrocili wymowe do Maria)

   3. „masz nika od pelasgian pierwszej białej rasy przywiezionej przez zeusa i innych 3.5 miliona lat temu”
    gmozabija, dziekuje Tobie za ta cenna informacje.
    To wiele wyjasnia, „internetowe” imie nasunelo mi sie samo wprost na klawiature pod palce doslownie w ulamek sekundy. Bylo mi wiadomo, ze Helleni nazywali Slowian Pelazgos…bylo mi wiadome, ze wiele Rodow na Polaskiej Ziemi ma korzenie siegajace Kosmosu, bylo mi wiadome jeszcze pare spraw…a o tym, ze Przodkowie przylecieli tu 3,5 miliona lat temu dowiaduje sie od Ciebie 🙂

   4. ” później mielismy ludzi zdrajcow grupy Kronosa (savaoath w biblii) udających naszych Zeusowych bogów ale wspolpracujacymi z reptylami ”
    gmozabija, mam pytanie, czy „Olimpijczycy” to nasi czy wspolpracujacy ?
    Bo egipscy to wydaja sie byc wspolpracujacy ? A moze to reptyle?

    …z calym szacunkiem dla kazdego Bytu kosmicznego. Ale czas wykorzystywania Slowian dobiegl konca, wiec niech sie usuna z NASZEJ ZIEMI !

 3. Do oburzonych… To ja się pytam KTO i PO CO stworzył nam narządy rozrodcze oraz „uprzyjemnił” akt płodzenia ? Dogmat kościelny.. rozumiem, że ksiądz/papież, był i widział oraz ogłosił wszem i wobec że „tak ma być”. A kim, że on był, ten papież? Podejrzewam, że ‚cudów’ nie umiał nawet robić 😉

  Życzę, dużo Światła i Miłości dla Katolików aby szybciej oprzytomnieli :).
  „Moją religią jest moje serce, a Bogiem Miłość”

  1. Ostatnia sentencja to cytat z najnowszego filmiku Arona. Niestety nie ja to wymyśliłem :). Ale zwrot genialny.

  2. Ja uwazam podobnie. ze portal serca i milosc sa najwazniejsze a katolicy musza dojrzec do tego .musza przejsc takzwany wycisk tp wtedy sie obudza

  1. Dziękuję, Elaszko. Dla nikogo myślącego nie jest tajemnicą, że B16 nie odszedł z własnej i nieprzymuszonej woli. Szantaż musiał być – i to wielopoziomowy. Nie wydaje mi się, by tylko zblokowanie banku wystarczyło.

   Co do Franciszka, to patrząc szerzej na historię KK, trzeba by powiedzieć, że wszyscy papieże to uzurpatorzy – począwszy od pierwszego papieża – cesarza Konstantyna Wielkiego…

   1. Tak TAW- zamieściłam ten link, dlatego, że mówi on o przebudzeniu chrześcijan i schizmie, która już się rozpoczęła w umysłach ludzi:

    Amerykańscy katolicy wystosowali do prezydenta Donalda Trumpa oficjalny list z prośbą o wyjaśnienie tego skandalu. Poprosili o zbadanie czy Departament Stanu i jakiekolwiek amerykańskie służby brały udział w skłonieniu papieża Benedykta XVI do ustąpienia. Przedstawiają oni opisaną powyżej sekwencję zdarzeń, które ich zdaniem dowodzą, że w Watykanie doszło do puczu na skutek nacisków zewnętrznych.
    Autorzy listu otwartego do Trumpa pytają też o relacje CIA z grupą kardynałów sprzeciwiającej się tradycyjnemu pontyfikatowi Benedykta XVI. Padają nazwiska kojarzonego z pedofilami i homoseksualistami Kardynała Godfrieda Dannelsa z Belgii, który jest uważany za jednego z wiodących orędowników lewicowych zmian w kościele. W jego jak to sam określał „grupie podobnej do mafii” znajdował się również Kardynał Jorge Bergoglio, który potem został wybrany na rzekomego papieża i przyjął imię Franciszek.
    Od tego czasu rzeczywiście rozpoczęło się lewicowe szaleństwo, którego konsekwencja może być niestety wielka schizma w Kościele Katolickim. Podział jakiego nie było od średniowiecza wisi w powietrzu, od dłuższego czasu, a Franciszek wciąż szokuje swoimi internacjonalistycznymi twierdzeniami i uwielbieniem dla komunizmu w wydaniu teologii wyzwolenia.

    WYPŁYWAJĄCEGO SZAMBA NIE DA SIĘ JUŻ ZATRZYMAĆ!!!

 4. ” Casanova [nomen omen, specjalista od seksu 😉”
  niestety, seks(SSSSSSSSSSSSSSSsssssks…) bez uczuc to wlasnie droga do gadziego pojmowania ZYCIA.
  Zjednoczenie przez MILOSC dwoch Istot CIELESNYCH I DUCHOWYCH jest DROGA TWORZENIA

  (kreacja to NIE po SLOWIANSKU ni po POLSKU 😉 )

  creatio jest slowem lacinskim, rzymskim, a tam wlasnie podobno zagniezdzily sie smoczki, po ich UCIECZCE z ROZBITEJ TROI !!!

  „ENEIDA” opwiada o tym wlasni….Rzymie , wtedy to wlasnie Rzym czyli Italia powstal…jak „ladnie „opowiada „Eneida”

 5. Franciszek pokazal prawdziwe oblicze kosciola odslonil zaslone .a wierni niech decyduja sami co chca dalej robic

  1. Ten kosmiczny eksperyment jest niesamowity – jak skutecznie udało się zaprogramować na otchłanne lęki przed „wiecznym potępieniem” wolnych niegdyś Słowian…

 6. Nikt by nie wiedział, że Matka Jezusa żyła 2000 lat temu, gdyby nie była Matką.
  Po co komu dogmat o Jej dziewictwie?
  Celibat męski i żeński, zakony itp, mają fundament w 1Kor 7, a nie w nauczaniu Jezusa, który nikomu tak żyć nie kazał.
  Jedynie stwierdził, że niektórzy mężczyźni pozostaną bezżenni, by się poświęcić budowaniu Bożego królestwa na ziemi. Nie królestwa watykańskiego, czy innego, tylko Bożego – wolnego od grzechów, chorób i słabości, na bieżąco uwalnianego od tego zła. Właśnie tego uwalniania Jezus uczył i chciał, by to wszyscy ludzie potrafili robić.

 7. Od dawna pytam, ale nikt nie odpowiada, czym i jak zakonnice służą Bogu.
  Wiadomo, że służący obu płci, to osoby za opłatą zastępujące obsługiwanego w tym, co by sam robił, gdyby ich nie miał.
  Czy Bóg nie wie, czym zajmowali się rodzice Jezusa, a jest Mu ta wiedza konieczna do zbawiania?
  Jeśli wie, to po co Mu podpowiedzi „znawczyń” pożycia małżeńskiego: zakonnic-dziewic?
  Ale chyba to nie jedyne ich zajęcie. Więc co jeszcze?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s