Wirus odry nie istnieje! A inne wirusy? UWAGA! UWAGA! PRZEKAZUJCIE DALEJ! Dzisiaj, na podstawie analizy badań naukowych, opublikowano wyrok Najwyższego Sądu Niemieckiego: Wirus odry NIE ISTNIEJE! A co z innymi wirusami?

Krótko mówiąc: naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem. Poza tym wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa, były błędne i źle przeprowadzone.

Miliony dzieci na całym świecie zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje.

Nikt dokładnie nie wie, ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania tych szczepionek.

Przemysł farmaceutyczny zarobił miliardy dolarów na szczepionce przeciwko wirusowi, który nie istnieje. Oczywiście, zawarte w tych szczepionkach toksyny jak najbardziej istnieją.

German Supreme Court Rules Measles Does Not Exist

http://anonhq.com/anti-vaxxer-biologist-stefan-lanka-bets-100k-measles-isnt-virus-wins-german-federal-supreme-court/

Str 7. (po niemiecku)

http://www.wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf

Pozdrawiam

Jerzy Zięba

Kochani, nagłaśniajmy sprawę. Kliknij „Lubię to” pod wpisem, umieść link na FB, wyślij linka znajomym, wklej go na jakieś opiniotwórcze forum. Dziękuję 🙂 TAW

Czytaj również:

Reklamy

55 myśli w temacie “Sąd Najwyższy Niemiec orzekł: WIRUS ODRY NIE ISTNIEJE!

 1. Nikt przeciez .nigdy nie badal. krwi chorego na odrę to skąd wiadomo o wirusie my nie musimy we wszystko wierzyć. co nam piszą bo oni piszą ale calej prawdy i tak się. nie dowiemy

  1. Powiem tak: Aby się obudzić, dostępnej w sieci rzetelnej wiedzy jest dość.

   A co do szczegółów tej wiedzy, to kto chce, wiedzę może (i ma gdzie) pogłębiać – z każdym dniem jej przybywa.

   Są też i tacy (np. ja do nich należę), dla których szczegóły wszystkich matrixowych aberracji zupełnie nie są potrzebne do dalszego rozwoju.

   A kiedy ludzkość ewolucyjnie nabierze już umiejętności zdalnego łączenia się z Bankiem Danych Wszechświata (zwanego niekiedy Kroniką Akaszy) – żadne mniej lub bardziej tajne ziemskie archiwa nie będą nikomu do niczego już potrzebne… 😉

   1. Tak TAW ja czytam wszelką wiedze i oszczepionkach też i wiem że szczepoonki są. szkodliwe ale moje dzieci juz zostaly zaszczepione na te szczepionki wiele lat temu bo o szkodliwosci szczepionek niewiedzialam .ogolnie cieszą się dobrym zdrowiem rzadko. się przeziebiaja. jeden z synów mial opuchnięcie. oczy wlasnie od szczepionki .doktorka nie wiedziala co to jest

   2. Szczepionki „komunistyczne” były mniej niebezpieczne niż „nowe szczepionki” (określenie Billa Gatesa) – z czipami i całą masą wyrafinowanych nanotrucizn najnowszej generacji.

    Dobra Wiadomość (Ewangelia) jest taka, że za pomocą ziół możemy pozbywać się z organizmu gromadzonych latami metali ciężkich. Ja używam do tego m.in. Bluszczyka Kurdybanka.

 2. Kochaniu tu mamy niezbity dowód jak rośnie świadomość ludzi – między innymi dzięki rozpowszechnianiu takich informacji – na podstawie przedstawionego diagramu szczepień na odrę mamy porównanie:
  21/22 stycznia 2017 r. w Gdańsku odbyła się 7. edycja
  ogólnopolskiego Konwentu Wiedzy Alternatywnej. Wśród naprawde wielu prelegentów nie mogło zabraknąć
  Przemysława Cuske – prezesa Stowarzyszenia Stop NOP. Dla zainteresowanych tematem pozycja obowiązkowa. Zapraszam.

 3. Świetna wiadomość. Tylko czy to ma jakiekolwiek znaczenie prawne? Niemcy przecież są Sp. z o.o., a nie suwerennym państwem. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme/ Wobec powyższego wątpliwe jest znaczenie prawne tego wyroku. Zgodnie z prawem Niemcy to wciąż III Rzesza, bo nigdy nie podpisały z aliantami traktatu pokojowego. Całe ich państwo jest więc teoretyczne, a wszystko co robią dzieje się za zgodą USA. Każdy nowy kanclerz po wyborze jedzie zaraz do USA, UK, Rosji lub Francji w celu zatwierdzenia jego wyboru. Ich media są pod kontrolą aliantów (USA) do 2099 r. a rezerwy niemieckiego złota też są w USA zgodnie z tajną umową z 1949 r.

 4. Za komuny zeczywiscie szczepionki byly mniej szkodliwe, ale moi synowie urodzili sie dwoch w 90-tych latach, a dwoch kolejnych po 2000-tysiecznym roku. najwidoczniej szczepionka przeciw odrze przyjeta 3 razy zostala wydalona przez orgonizm. w ksiazeczce zdrowia jest zapisane.

  1. Z wydalaniem szczepionek to nie jest taka prosta sprawa (chodzi zwłaszcza o neurotoksyczne aluminium), na niektóre powikłania ludzie nie zwracają uwagi (np. opadająca powieka u bardzo wielu dzieci – nauczyciele to widzą, bo jednym spojrzeniem ogarniają przekrój populacji).

   1. Szczepionka przeciw zoltaczce jest na pewno szkodliwa bo rocznik 2003 i pozniejsze mialy napiecia miesni i prawie wszystkie jezdzily na rehabilitacje. w latach 90-tych nie bylo szczepionki przeciw zoltaczce i nie bylo dzieci z napieciami miesni ani krwawien dokomorowych. To nie tylko szczepionki wplywaja na rozwoj dzieci. brak milosci rodzicow, zle odzywianie, do tego dochodzi toksyczna religia i mamy kolosalna bombe o nizkich wibracjach. ja uczylam zycia na swoich bledach i bledach moich rodzicow i przygladalam sie ludziom o dmiennych pogladach

 5. Zięba narobił szumu i usunął tego posta z Fb. Na „Wolnych Mediach” też artykuł na ten temat zniknął.
  Czyli, że to żart jest?

  1. To jest 7-stronicowy wyrok niemieckiego Sądu Najwyższego. Bardzo trudno będzie go obalić… 🙂

   Dla każdego myślącego człowieka lobby medyczno-farmaceutyczno-szczepionkarskie jest już skompromitowane. Ale – znając życie – polska sekta szczepionkarska będzie nadal z równym zaangażowaniem głosić swoje żenujące homilie… 😉

   1. Zdradzę Wam głęboko skrywaną tajemnicę państwową:

    PiS jest szantażowany emocjonalnie i moralnie przez „naszego oddanego sojusznika”. Obiecali im, że w zamian za zgodę na tortury polskiej ludności cywilnej pomogą im ujawnić prawdę o Smoleńsku.

    Oczywiście my wiemy, że żadnego ujawnienia nie dostaną.

    A co się Polacy nacierpią, to oni mają w głębokim poważaniu… Pisanie do nich nic nie da. Ale to moje osobiste zdanie. Kto ma wiarę, niech pisze. Wiara góry przenosi. Może się komu uda.

  2. Usunął, bo to była komletna bzdura. Sąd nie wydał wyroku w sprawie: czy wirus istnieje czy nie, ale w sprawie zupełnie innej(chodziło o spór dwóch lekarzy). Przeczytałam cały wyrok po niemiecku….Nie będę całości opisywać, bo to jest długa historia, która ciągnęła się już od początku roku 2011. Pan Zięba powinien znać język niemiecki….. Jeżeli tak, to wprowadza ludzi w błąd, a to mi się nie podoba… Ile razy już to zrobił?

  3. Sąd nie zajmował się udawadnianiem tego, czy wirus istnieje czy nie. Nie było sformułowania, że wirusa nie ma, tylko, że w przedstawionych publikacjach, nie było dowodu. Dlatego dr. Lanka został zwolniony z wypłacenia nagrody 100000€!

   1. w przedstawionych publikacjach, nie było dowodu

    Dowodu na istnienie wirusa odry
    nie ma ani w publikacjach, które sąd badał
    (a są to najważniejsze na planecie publikacje z tej dziedziny),
    ani w jakichkolwiek innych publikacjach.

    Nie ma
    i nie będzie
    – bo taki wirus nie istnieje.

    A mialiardom biednej i głupiej populacji
    do dziś wstrzykuje się cholera wie co,
    a nie wirusa odry.

   2. O tym, że pomylono element komórki z wirusem, słyszałam już z dwa lata temu.
    A może dziady wyselekcjonowali ten element z komórki, stworzyli dla niego antyciała, coby go zwalczały i wstrzykując takie gówno powodowali niszczenie tego elementu komórek, co w konsekwencji upośledzało w pewnym sensie pracę niekompletnej komórki.

    A ty się POLArniaKU nie śmiej.
    Niemczurów nie znasz?
    Nie chciej doczekać, że najpierw orzekli, że wirus odry nie istnieje, a niedługo orzekną, że Odra nie jest granicą.
    Zwłaszcza, że tak na prawdę to tylko zostały podpisane kwity kapitulacyjne, wojskowe, a nie miedzy rządami.

    Tak, że wirusów odry nie ma, ale nad Odrą …

    A skoro mowa o rzece…
    Słyszałam ostatnio, że dwaj mężczyźni utopili się w rzece B,,u”g.
    To byli ateiści i chcieli udowodnić, że B,,ó”g nie istnieje. 🙂

    Ależ to dennie głupie. 😀

 6. Podobnie, tylko 17 lat temu niemiecki sąd wydał wyrok w sprawie wirusa HIV o którym również prawomocnie orzekł, że takowy nie istnieje. Wynalazca oraz firma, która go odkryła dopiero 9 lat później przyznała się do popełnienia błędu, ale nadal leczy się HIV z wiadomym żałosnym skutkiem… Tymczasem w Afryce MMS-em czyli metodą kropelkową chlorynu sodu wyleczono blisko kilkadziesiąt tysięcy chorych na między innymi HIV w ciągu raptem 2 dni

 7. Ja WAM zdradzę tajemnicę:
  KATASTROFA GIBRALTARSKA-lotnicza = Katastrofa smoleńska =morderstwo( nowy hangar na lotnisku w Warszawie tak zamordowano pasażerów lotu TU-154 następnie został wyburzony- dokładnie opisała to WOLNA POLSKA). Te dwie katastrofy mają jeden mianownik: FAŁSZYWA FLAGA= TA SAMA REŻYSERIA= TEN SAM NIEZŁOMNY CEL( podzielić DWA POTĘŻNE NARODY SŁOWIAŃSKIE-przez mord katyński i smoleński. Reżyser ten sam, który rządzi światem=AMERYKA= NIEMCY= ILUMINACI=MASONI=REPTILE=SZARAKI!
  ZA ujawnienie PIS zgodził się na zwiększenie oprysków chemtrails , przymusowe szczepienia-eksperymenty medyczne, bazy wojskowe!

 8. Jestem pewna, że TRUMP zatrzyma ten morderczy proceder:
  Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia.

  Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia.

  Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana,

  szacuje się, że za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm.

  I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji.

  Już dziś w USA brakuje normalnych mężczyzn do wykonywania zawodów elektryków, hydraulików, mechaników, pilotów, techników, żołnierzy oraz innych typowo męskich profesji.

  Wybór Trumpa na prezydenta USA ma kardynalne znaczenie dla ratowania młodych generacji, bowiem jest to jedyny polityk, który otwarcie mówi, że chce zastopować epidemię autyzmu.

  Będąc ojcem okaleczonego szczepieniami, autystycznego syna, Trump doskonale rozumie, jak wielkim zagrożeniem dla rozwoju dzieci są współczesne toksyczne szczepionki i przeładowane programy szczepień.

  Jeszcze przy oficjalnym zaprzysiężeniem na prezydenta, Trump powołał „Vaccine Safety panel”, na czele którego będzie stał Robert Kennedy Jr, znany prawnik ochrony środowiska, syn zamordowanego przed laty senatora Roberta Kennedyego. Zadaniem tej grupy będzie zbadanie bezpieczeństwa szczepień oraz ujawnienie korupcji, fałszowania wyników badań oraz mengelowskich eksperymentów i oszustw szczepiennych na wielką skalę, jakie miały miejsce w CDC, których ofiarami są miliony trwale okaleczonych lub zabitych dzieci.

  Kilkudziesięciu uczciwych naukowców z CDC ujawniło te przestępstwa. Ma to kluczowe znaczenie dla radykalnej zmiany programu szczepień i ratowania młodych pokoleń.

  Jak można było oczekiwać, winni szczepiennych zbrodni (kartele farmaceutyczne, urzędnicy medyczni, politycy, lekarze, dziennikarze) natychmiast zaatakowali Trumpa za powołanie tego panelu. Jak diabeł święconej wody boją się oni ujawnienia prawdy, że szczepienia są groźne i nieskuteczne w ochronie przed chorobami.

  Boją się przeprowadzenia rzetelnego, niezależnego kontrolowanego badania, które porówna zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, bo przecież, gdyby byli pewni, że szczepienia są bezpieczne, sami prosiliby o takie badania.

  Wcześniej korporacyjni fanatycy szczepień blokowali wszelkie badania tego typu i publikacje w pismach naukowych oraz mediach.

  Jeśli Trumpowi uda się zatrzymać obecną epidemię autyzmu, z całą pewnością zostanie uznany

  za jednego z najwybitniejszych prezydentów USA, który uratował naród od biologicznej zagłady.

  A tymczasem, w oczekiwaniu na antyszczepienną rewolucję w USA, polski rząd nasila szczepienny terror wobec polskich dzieci, wprowadzając kolejne groźne obowiązkowe szczepienia.

  Prawdopodobnie wynika to z rosnącej presji karteli farmaceutycznych na rząd, który nie potrafi lub nie chce bronić swych obywateli przed szczepiennymi okaleczeniami lub ludobójstwem.

  Z rozrzewnieniem i wielkim uznaniem wspominam tu panią Ewę Kopacz, byłą minister zdrowia, która w 2009 r. uratowała Polaków przed zabójczymi szczepieniami na „świńską grypę”.

  Trzeba oczekiwać, że zanim obecne ludobójcze programy szczepień zostaną obalone lub zreformowane, naciski ze strony karteli farmacji będą się nasilać, bo tracąc rynki zbytu w krajach bogatych, będą coraz agresywniej atakować kraje politycznie słabe, takie jak Polska.

  Nie ma obecnie w rządzie żadnego polityka, który wziąłby w opiekę polskie dzieci, więc rodzice muszą stać się bojownikami walczącymi o ich zdrowie i życie. Rodzice nie mogą się poddawać żadnej presji ze strony lekarzy, MZ, Sanepidu, czy mediów i godzić się na szczepienia, których nie chcą i których się obawiają.

  Wierzę, że wkrótce programy szczepień i same szczepionki ulegną radykalnym zmianom, i że niedługo będziemy patrzyć na masowe szczepienia, jak na błędy lub zbrodnie medyczne, podobne do popularnego w ubiegłych wiekach upuszczania brudnym kozikiem krwi.

  Prof. Maria Dorota Majewska

  źródło: wolna-polska.pl

  1. 28 stycznia 2017 – Prezydent Trump publicznie potępia szczepienia przeciwko grypie na lokalnej stacji radiowej.
   agencje federalne w USA zrobiły nalot i zarekwirowały sprzęt komputerowy związany ze szczepieniami. Te naloty były wykonane w imieniu Prezydenta.

  2. Jeżeli chodzi o Pana Trumpa to zdecydowanie jest to zagadkowa postać- niby do końca trudno powiedzieć po której jest stronie. Dla mnie oczywistym wskazaniem stała się Jego przemowa podczas inauguracji zaprzysiężenia i wyłuskałam kilka informacji ze smogu informacyjnego, które rzutują na osobę Pana Trampa. Oto one:
   Bardzo dużo kontrowersji wzbudziła przepowiednia, którą Baba Wanga wygłosiła na temat 44 prezydenta USA. Czyżby kosmici starali się nie dopuścić do wypełnienia wizji? Mają o tym świadczyć nagrania UFO, które pojawiają się w okolicy Trumpa…
   .https://www.youtube.com/watch?v=CtSneEUmIfQ
   Znalezione z innego źródła informacje potwierdzają, że coś było planowane:
   Dwie sygnatury promieniowania zostały wykryte przez satelity NRO w Waszyngtonie – 5 i 10 przecznic od budynku Kapitolu. Potencjalne bomby zostały zaprojektowane tak, aby zakłócić dzień inauguracji. Specjalistyczne zespoły je demontują.
   Sygnatury promieniowania, które zostały wykryte w trakcie inauguracji były atrapami zawierającymi uran na tyle, by zostać wykryte. Więc zostało zaprojektowane to tak, aby zakłócić, a nie zabić.
   http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/106310-cnn-pod-ostrzalem-po-wyemitowaniu-materialu-o-nastepcach-trumpa-gdyby-ten-zostal-zamordowany

  3. A tu niezwykła ciekawostka o TRUMPIE:
   Czy ktoś z was wiedział, że Donald Trump, kandydat Republikanów na Prezydenta USA w tym roku, jest spadkobiercą zawartości ostatnich notatek Nicoli Tesli?!

   Otóż jego wuj, John G. Trump był tą osobą, która dostała do analizy notatki znalezione w pokoju hotelu, w którym zmarł 86-letni wynalazca. Według oficjalnych informacji Tesla zmarł 7 stycznia 1943 roku na atak serca. Mimo, że miał obywatelstwo amerykańskie, FBI zarządziło by jego rzeczy były przejęte przez Kustosza Rzeczy Cudzoziemców (Alien Property Custodian). Natomiast John Trump, który był profesorem w MIT, na mocy zarządzenia Narodowego Komitetu Badań Obronnych (National Defense Research Committee) dostał notatki Tesli do zbadania. John Trump uznał, że w notatkach Tesli nie było nic nadzwyczajnego. Te informacje potwierdza „Wikipedia”.

   Jednak według wpisów osoby na amerykańskim forum dyskusyjnym 4plebs.org z nickiem zwuPdhis, w ostatnich latach swojego życia Tesla zajmował się m.in. wolną energią, antygrawitacją, niewidzialnością i podróżami w czasie. W notatkach pozostawił po sobie nawet projekty wehikułu do podróży w czasie!

   Narodowy Komitet Badań Obronnych nie mógł tego ujawnić społeczeństwu, gdyż mogło by to oznaczać koniec świata, przynajmniej takiego, jaki znamy. Można sobie wyobrazić co by się stało, gdyby to wpadło np. w ręce nazistów czy sowietów.

   John Trump zmarł w 1985 roku przekazując wszystko swojemu bratankowi, Donaldowi, który w tym czasie używał pseudonimów John Miller i John Barron, a także mniej znanego John Titor.

   Według zwuPdhis, Donald Trump jako Johna Titor udał się w przyszłość i zobaczył z przerażeniem, że Ziemia zmieniła się w gruzowisko nuklearne, w wyniku tzw. „terroru islamskiego”, który nota bene moim zdaniem jest tak islamski, jak ja Nigeryjczykiem. W latach 2000-2001 na amerykańskich forach dyskusyjnych zaczęły się pojawiać wpisy Titora, który ostrzegał, że w latach 2000–2012 dojdzie do okropnych wydarzeń, nie mógł jednak bezpośrednio identyfikować terroru „islamskiego”, gdyż zaburzyłoby to naszą rzeczywistość.

   Titor/Trump postanowił więc, wykorzystując swoje możliwości podróży w czasie, zgromadzić potężną fortunę i dokonywać małych zmian rzeczywistości tak, aby odsunąć jak najdalej w czasie te złe wydarzenia. Jednak aby osiągnąć w pełni swój cel musiał zostać Prezydentem USA. Jeśli przyjrzymy się karierze Trumpa, to faktycznie wykazuje on zdolności przewidywania ruchów swoich konkurentów biznesowych i politycznych.

   Według tajemniczego zwuPdhisa Trump wygra, ale nie będzie prezydentem zbyt długo – zrobi tylko to, co konieczne, by uratować Ziemię i cywilizację. Zastąpi go potem Mike Pence, jego kandydat na wiceprezydenta. Pence ma być rzekomo przybyszem z przyszłości.
   https://wolnemedia.net/donald-trump-jest-podroznikiem-w-czasie/

  4. „Z rozrzewnieniem i wielkim uznaniem wspominam tu panią Ewę Kopacz, byłą minister zdrowia, która w 2009 r. uratowała Polaków przed zabójczymi szczepieniami na „świńską grypę”.” – to był podstęp, o czym pisałam – wyrażono zgodę na doświadczalne badania kliniczne szczepionek na pneumokoki i inne w klinikach w Polsce.

 9. A to potwierdzenie, że do LUDZI zaczyna docierać prawda o szczepieniach:

  Musimy pamiętać, że rozpowszechnianie informacji jest w tej chwili kluczowe, serce mi rośnie z radości, ze alternatywne media, blogi rozpoczęły wzajemną współpracę i wymieniają się informacjami, powielają, alarmują, budzą!!!!!!!!!! To jest piękne i budujące- potwierdzające Naszą zbiorową potęgę NASZYCH SERC I UMYSŁÓW 🙂

  1. Tak, wysokozaawansowana informacja jest w tej chwili najskuteczniejszą bronią najnowszej generacji… 😉

   1. A chodzi o filmik PRZEJRZYJ NA OCZY, no cóż staram się dostosować do wymogów jakościowych i myślowych tak poważnego Bloga 😉 Widzisz gmozabija potwierdził, że tylko taka wiedza sprawia, że smoki padną widząc jak szybko nadrabiamy zaległości 😉
    No, ale jak można wytłumaczyć mistyfikację ukrzyżowania czy objawień bez znajomości zaawansowanej technologii, rolę szczepień, depopulacji, chemtrails, gmo, etc??? ILE MOŻNA wciągać bajeczki o smogach, jak tony śmiercionośnej chemii wypełniają przestrzeń przez lotnicze zrzuty????
    No cóż pora w końcu dorosnąć- przecież tu chodzi o życie, o teraźniejszość i przyszłość – MUSIMY PRZERWAĆ MATRIX-utorować drogę dla POKOLEŃ dla lepszej PRZYSZŁOŚĆI!!
    Mam już dosyć cwaniaków tępaków nauczycieli w szkołach, którzy się wyżywają na dzieciach, niebieskich, którzy karzą mandatami ubogich, a bogaci furami się rozbijają, tych w białych kitlach, którzy przykładają się z niewiedzy i braku znajomości zawansowanej technologii, która za ich pośrednictwem, ich rękoma zabija zdrowych szczepionkami, a chorych nie leczą, tylko skazują na powolną śmierć w męczarniach, bo sponsor, pośrednik farmaceutyczny właśnie ufundował im wycieczkę w zamian za wypisaną receptę, tych w czarnych togach, którzy mimo, ze przyszła cała wieś wstawić się za rolnikiem, on na podstawie podstawionych świadków odebrał ojcowiznę przez zasiedzenie- dlatego postawiłam na wiedzę, bo po 8 latach praktyki w samorządzie wiem, że TO ich boli najbardziej, jak wyrywałam z ich łap każdego CIERPIĄCEGO pragnącego mojej pomocy! To -TO- to właśnie WIEDZA się nazywa! 🙂
    I żeby ogarnąć przez pryzmat nieustannie toczącego się kabaretu z udziałem polityków i spraw bieżących musimy poznać trybiki matrixa, aby w końcu wypłynąć ku wolności! 🙂

   1. Być moze ten kawałek historii jest kawałkiem prawdy- teraz wiele rzeczy wypływa, jak przeanalizować obecne donosienia ze smogu informacyjnego to może mieć sens :

    Jedi: Wiemy, że naziści mieli uzbrojone latające spodki, ale dlaczego Niemcy w końcu przegrali 2. Wojnę Światową?

    K: 2. Wojna Światowa była zdalnie prowadzoną wojną pomiędzy Reptylianami i Galaktyczną Konfederacją. Technologia niemieckiej machiny wojennej była technologią Reptylianów i Drakonów i oczywiście Galaktyczna Konfederacja ma lepszą technologię wojenną i w pewnym momencie naziści po prostu zaczęli rozumieć, że przegrają tę wojnę tak czy inaczej i wtedy wynegocjowali swoją kapitulację w zamian za darmowe bilety do USA poprzez operację „Paperclip” [spinacz] lub do Argentyny lub na Antarktydę. I w zasadzie ta sama grupa obecnie próbuje wynegocjować ich swobodne przejście do Argentyny i na Antarktydę. To jest w rzeczywistości bardzo podobna sytuacja.
    POZDRAWIAM CIEPŁO wszystkich MANIAKÓW spiskowo obsesyjnych- WKRÓTCE SZanowny CZytelnik powróci- gwarantowane 😉

   2. No tak, już dawno temu napisałem, że 2. wojna światowa to eksperyment obcych cywilizacji. Ale wszelkie „federacje” i „konfederacje” wcale nie walczą w obronie Ziemian…

   3. Czy wy jestescie normalni xD Czytam to wszystko i nie wierze.
    Idealna strona do tworzenia scenariuszy rpg. xD

  1. Panie czytelnik, jaka mania???
   Mania, ze miliony Polakow tulaja sie po swiecie za marny grosz, bo w Ojczyznie pracy brak?
   Mania, ze 20% malzenstw w Polsce nie moze miec potomstwa…do tej pory nie moze, bo moze bedzie mogla, gdy prawdziwa duchowa medycyna zajmie miejsce tej reptylianskiej.
   Mania, ze w XIV wieku wprowadzono alkohole na ziemie Slowian?
   Mania, ze telewizja „polska” jest pod okupacja obcych „kultur”?
   Mania, ze promuje sie obce kultury za pieniadze POLAKOW?
   Mania, ze film o WOLYNIU powstal glownie ze skladek spolecznych, bo POLSKIE PIENIADZE ida na ukropow?
   Mania, ze…(tu wpisz…)

   Jak to jest mania, to niech Pan sprawi, aby dla kazdego POLAKA, co wyjechaj z Ojczyzny, znalazla sie JUTRO praca w Ojczyznie… i wtedy przyznam Panu racje…

  2. Panie czytelnik nie ma pan racji tutaj sa ludzie szczesliwi a pan nie jest szczesliwy wiec dlatego pan uzyl niewlasciwych okreslen czestotliwosci milosci sa niezrozumiale dla tych ktorzy kieruja sie tylko psychika

  1. Zwolennicy przymusowych szczepień nie potrafią pogodzić się z tak hańbiącą przegraną, więc szaleją zarzucając Internet kłamstwami i oszczerstwami, twierdząc np. że dr Lanka wygrał tylko z powodu błędów proceduralnych lub dlatego, że oponenci mieli dostarczyć tylko 1 dowód, a dostarczyli 6 albo że prof. Podbielski zeznawał przeciw dr Lance, podczas kiedy w rzeczywistości go poparł – po prostu wielka komedia pomyłek, a raczej bezsensownych bredni. Ale to już wam w niczym nie pomoże, mur szczepień został naruszony tak mocno, że już niedługo runie z hukiem.

   Autorstwo: Maria Sobolewska
   Źródło: Astromaria.wordpress.com
   https://wolnemedia.net/kilka-slow-wyjasnienia-w-kwestii-wirusa-odry/
   Opublikowano: 03.02.2017

 10. Mhm, bo to, co powie sąd, sprzeczne z wielokwiekowymi badaniami naukowców, to najświętsza prawda, o ile źródła nie kłamą… Odmóżdżanie autora trwa, tak trzymać! 🙂

 11. głupotki głupotki głupotki …jako dziecko w wieku 10 lat nie byłam zaszczepiona przeciwko odrze i ciężko na ten wirus zachorowałam …było to 32 lata temu…prawie się udusiłam z objawów tego wirusa, który ISTNIEJE i tylko szczepionka pozwala na uniknięcie zachorowania. Nie wierzę że pomaga na 100 % ale na pewno pomaga w większości przypadków. Gdyby nie świetna lekarka, która uratowała mi życie podając lek i zastrzyk po 4 godzinach od objawów nie przeżyłabym kolejnych 32 lat przyjmując wszystkie szczepionki w wieku dziecięcym. NIE MA NA TYM ŚWIECIE LEKU, KTÓRY UZDROWI WSZYSTKIE PRZYPADKI. Panika, lęk i wiara w nie idą w parze. Na 10 przypadków po szczepionce 10 może zadziałać albo i nie ale nie korzystanie z medycyny i jej wyników nie prowadzi do niczego dobrego ….to są tysiące ludzi, którzy wierzą że mogą nam pomóc.. nie zawsze z dobrym wynikiem ale to działa ! To nie korzystajmy wogóle z ich porad i nie szukajmy u nich pomocy…. czy kiedyś pomogli??? TAK ! I pomagają i robią co mogą …to odstawmy leki i jedzmy tylko zdrowo i to wystarczy prawda?.
  bez sensu …..

 12. A po polsku? Bo na razie jak nic nie wiedziałam, tak nic nie wiem. Moje dziecko chorowało na odrę, mimo że w latach ’80 podlegało wszystkim szczepieniom, więc o co chodzi, bo z tego artykułu nie wiem.

  1. Chodzi o to, że są wymyślane sztuczne choroby na potrzeby zbytu produktów przemysłu chemiczno-farmaceutycznego.

   W medycynie azjatyckiej nie ma czegoś takiego jak nazwa danej choroby, gdyż Azjaci doskonale wiedzą, że dana dysfunkcja celesna dotyczy zaburzenia przepływu energii na całych konkretnych meridianach, który to przepływ można zharmonizować metodami jak najbardziej naturalnymi. Również Słowianie czynili tak od tysięcy lat.

   Medycyna azjatycka nie skupia się na jednym narządzie, wirusie, grzybie czy bakterii. Medycyna azjatycka postrzega człowieka w całości jego fizyczno-energetycznego przejawienia.

   Medycyna zaś, pożal się Boże, akademicka większość „chorób” po prostu wymyśla. Już całkiem niedługo się okaże, że większość zachodnich „chorób” nigdy nie istniała. Większość diagnoz raka w Polsce to diagnozy błędne. Wiemy to dziś już z całą pewnością, w swoich badaniach naukowych udowodnił to dr Aliaksandr Haretski.

   Tak zwana odra to drobne zaburzenie energetyczne, które trzeba po prostu przez kilka-kilkanaście dni wyleżeć, popijając w międzyczasie ziółka 🔆

 13. Przeczytałem 7 stronę tego pdfa, nic tam nie pisze na temat tego że odra nie jest wirusem. Mógłbyś podać konkretne cytaty ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s