66 myśli w temacie “Ingerencje obcych cywilizacji w rozwój religii na Ziemi. Ukrzyżowanie Jezusa nie miało nigdy miejsca – to była holograficzna projekcja dokonana przez Obcych

  1. Tak, to się nazywa zmiana agorytmów przestrzeni matrixowej przez Słowian… 🙂

   Idzie Fala Zmiany – ktoś zaprzeczy?… 😉

 1. Nie dajmy się wciągnąć w żadne spory ! Słowianie muszą znać swoją wartość : 1) Hitler o Polakach
  W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj, gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie, warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie.
  Według niedoszłego malarza z Braunau:
  „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.
  Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt, uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.
  Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy, to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka, w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.
  Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej.
  Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie, przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru.
  Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie.
  Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować. Cały artykuł : https://tajemnice.robertbrzoza.pl/artykul-goscinny/dlaczego-polska-polacy-byli-sa-caly-czas-niszczeni/

  1. Elaszko, Dziekuje za przypomnienie tego artykulu.
   Dajcie Bogi niechaj kazdy Polak i kazda Polka poczuje w sobie SILE, DUME, MOC Przodkow !

   1. Z tym jest wielki problem. Na formum drogiego nam TAW nie znajdą się ludzie – Polacy, o których mówi m.in p. Dariusz Kosiur cytowany na http://narodowy.blog.ru/221462051.html i tu go zacytuję:

    „Pozwólcie, proszę, że podzielę się swoją refleksją na temat prawdy, której boją się żydzi. W moim mieście na południu Polski w dużym zakładzie pracy od 4 lat próbuję wytłumaczyć prostym robotnikom o co chodzi z KOD-em, PiS-em, PO, SLD i dosłownie ręce opadają. Ludzie na prowincji nie posiadają ŻADNEJ, powtarzam ŻADNEJ rzetelnej wiedzy, czy to historycznej, czy politycznej, tudzież ekonomicznej. Ich znajomość w każdej z tych dziedzin polega na wiedzy z telewizji, radia, ogólnopolskiej prasy. Całe masy nie czują żadnej potrzeby, aby cokolwiek przeczytać, poszukać, dowiedzieć się czegoś więcej – oni po prostu całą swoją wiedzę czerpią z mediów i jest im z tym dobrze. Ci z wyższym wykształceniem są jeszcze gorsi, nie dość, że ogłupieni przez propagandę, to jeszcze zwiedzeni własnym chwilowym dobrobytem i dostatkiem zapominają o całych masach ludzi, którzy w tym samym zakładzie pracują za 1400-1600 złotych miesięcznie dla wielkiego koncernu”.

    W dalszej treści tego bloga przedstawia ten Pan racjonalna ocenę naszego polskiego nacjonalizmu. Będzie długo ale może TAW nie usunie.
    „Nacjonalizm a religia

    Polski nacjonalizm miał charakter narodowo-katolicki. Był od początku związany z wartościami kultury łacińskiej, a więc i religii katolickiej. Zawsze szczególną wagę przywiązywał i przywiązuje do zasad etyki i moralności (nie tylko w aspekcie religijnym, ale szerszym, humanistycznym), które według polskiego nacjonalizmu muszą stanowić niepodważalny fundament dla wszelkich rozważań ekonomicznych, ponieważ właśnie one (etyka i moralność) nadają polityce ekonomicznej wymiar ludzki i racjonalny sens.

    Polski nacjonalizm nie może zajmować bezkrytycznego stanowiska wobec hierarchii Kościoła katolickiego w Polsce. Po śmierci Prymasa Tysiąclecia, ks. kardynała S. Wyszyńskiego hierarchia polskiego Kościoła, ulegając wpływom elementów liberalno-globalistycznych świata zachodniego, których ideologie i działania zmierzają do zniszczenia narodowych państw i ich kultur, nie wspiera już narodowych wysiłków Polaków. Hierarchia polskiego Kościoła przechodzi coraz wyraźniej na pozycje liberalistyczne, co znajduje wyraz w faktach i wypowiedziach relatywizujących nawet treści religijne.

    Między polskim Episkopatem i Polskim Narodem zanika wielowiekowa więź. Episkopat nie podejmuje żadnych wysiłków na rzecz odbudowy narodowej świadomości Polaków, na rzecz obrony Polski, Polskości i Polaków. W sytuacji, w której Polski Naród pozbawiony został całkowicie własnych mediów przez elementy rządzące, polski Episkopat nie czyni dla Narodu Polskiego niczego, mając do dyspozycji własne kościelne media.

    Paradoksalnie – dzisiaj bardziej, niż w czasach socjalistycznej PRL potrzebne są wśród księży postawy godne ks. Jerzego Popiełuszki. Postawy niezachwiane w swojej katolickiej posłudze, które winny obejmować Naród i Jego Państwo. Katolicki internacjonalizm – budujący wspólnotę duchową (filozoficzną) katolickich narodów – powinien wyrażać się wsparciem dla współczesnego nacjonalizmu rozumianego i pojmowanego jako filozofia budowy własnej narodowej państwowości, przy zachowaniu szacunku dla takich samych praw innych narodów.

    Takich postaw oczekujemy dzisiaj od ludzi Kościoła katolickiego w Polsce. Dzisiaj, gdy władza w Państwie Polskim jest opanowana przez antypolskich zbirów likwidujących wszystko, co polskie, co narodowe, co słowiańskie, a także i co katolickie.

    Ponieważ nacjonalizm nie jest doktryną życzeniową, a opiera się na realnych i racjonalnych przesłankach, dlatego – w związku z ogromnym regresem religii chrześcijańskiej oraz tego, co nazwać trzeba polityką Watykanu w wymiarze narodowym i w wymiarze ludzkich praw – został zmuszony do modyfikacji swojej wykładni politycznej odnośnie religii.

    A zatem, z narodowego punktu widzenia realizacja polityki narodowej (nacjonalistycznej) nie może i nie powinna szukać oparcia w religii (u nas w katolickiej), jeśli ta religia jest już kosmopolityczną (nie narodową), a jej hierarchia realizuje cele światowego globalizmu – a katolicyzm stał się właśnie taką religią. Byłoby to niebezpieczne i niekorzystne dla Państwa i dla Narodu, dla ich żywotnych interesów, a więc dla bezpieczeństwa i rozwoju w każdej sferze funkcjonowania Państwa.

    Jeśli religia jest kosmopolityczna, czyli popierająca lub współtworząca politykę globalizmu, a więc wspierająca interesy przeciwne do narodowych (nacjonalistycznych), i domaga się dla siebie pełni niezależnych praw istnienia i funkcjonowania w społeczeństwie, to mamy prawo twierdzić, że religia ta jest także szowinistyczna. Taką religią jest niewątpliwie judaizm rabiniczny mniejszości żydowskich i taką religią stał się katolicyzm wywodzący się, podobnie jak judaizm rabiniczny, z judaizmu biblijnego”.

    Przyznaję mu rację.
    Jak trafić do ludzi? Przykro, ale większość polskiego społeczeństwa jeszcze w obecnej dekadzie może doznać szoku informacyjnego.

 2. Ta pigułka polityczna powyżej miała służyć jako potwierdzenie przekazu TAW, a jednocześnie miała uzmysłowić Nam, że w to g… My się już nie damy wciągnąć, bo to jest tak żałosne, że aż śmieszne 🙂 Jesteśmy Wielkim Narodem POTĘŻNEJ LECHII !!!!
  Opublikowany 8 sty 2017
  1. Wernyhora nas ostrzegał – My Lechici – My Polanie – My Słowianie !!!
  2. Wizje Krzysztofa Tarasiewicza – Rola Polsk.
  3. Słowianie – Najbardziej tajemniczy lud Europy i najstarszy
  – Mamy 10 700 lat
  – Polska w Biblii opisana jest na 1000 lat przed Chrystusem.
  4. 20 Przykazań Słowiańskich + Słowianie – dzieci Bogów
  5. Słowiańska Mantra (Agma) Wewnętrznego Wglądu i Oczyszczenia 432
  <https://www.youtube.com/watch?v=Hrhc3VKLyhU

   1. Moja Sikoreczko Kochana przepiękne i widoki, i muzyka 🙂 Cudowny impuls na rozpoczęcie dnia 🙂
    Sikorko tak się moje serce raduje, że poznałam tak WSPANIAŁYCH ludzi na tym niezwykle NIEZWYKŁYM BLOGU, który otwartym SERCEM I UMYSŁEM dał NAM TAW 🙂

  1. Pani Elaszko zeby kazda slowianka istota wzmocnila sie musi uwolnic sie od dogmatow relignych bo.jezeli tego nie zrobi bedzie sluzyc lucyferowi .proponuje ppznac wiedze kalendarza majow a moze wie cos na ten temat

   1. Od dogmatów- wszelkich dogmatów religijnych już dawno się uwolniłam- pogoniłam księdza już dawno, za moim przykladem wiele osób zrobiło to samo- z roku na rok coraz mniej ludzi w Kościele i coraz mniej przyjmuje go po kolędzie! Kieruje się szeroko pojętym dobrem i każda osoba, która zbłądziła w życiu wie przynajmniej u mnie w rejonie wie, że może na mnie liczyć- ostatnio przyjechała grupa mieszkańców z oddalonej o prawie 600 km okolicy z prośbą o pomoc! Dobro jest w moim sercu i umyśle 🙂 Pozdrawiam z serca Pani Halinko 🙂

  2. Elizo, cytujesz:
   „Paradoksalnie – dzisiaj bardziej, niż w czasach socjalistycznej PRL potrzebne są wśród księży postawy godne ks. Jerzego Popiełuszki”
   Ksiadz POPIELUSZKO pochodzil z rodu Rycerskiego z PODLASIA kolo Suchowoli sie urodzil. Czyli byl z prowincji. Miasto czy prowincja nie ma nic do rzeczy, chodzi o poczucie GODNOSCI NARODOWEJ!*
   I nie obrazaj prowincji, bo cytujesz artykul, ktory o prowincji nie wie niczego.
   Oto „prowincja i jej ludzie” :

   .https://www.youtube.com/watch?v=ecv02RA3vuI

   .https://www.youtube.com/watch?v=hFWQoNTzNtM

  3. ” Ludzie na prowincji nie posiadają ŻADNEJ, powtarzam ŻADNEJ rzetelnej wiedzy, czy to historycznej, czy politycznej, tudzież ekonomicznej. Ich znajomość w każdej z tych dziedzin polega na wiedzy z telewizji, radia, ogólnopolskiej prasy. Całe masy nie czują żadnej potrzeby, aby cokolwiek przeczytać, poszukać, dowiedzieć się czegoś więcej – oni po prostu całą swoją wiedzę czerpią z mediów i jest im z tym dobrze.”

   Ludzie na PROWINCJI zachowuja GODNOSC i to wlasnie ta „prowincja” tak czesto osmieszana przez „wybiorcza” utrzymuje POLSKOSC w RODZINACH, kultywuje TRADYCJE SLOWIANSKIE i zachowuje czystosc GENETYCZNA…

   1. Dziękuję za ten wpis. Jest pozytywny jak wiele wpisów na tym forum.

    Jestem z prowincji i żyję wśród ludzi, którzy są jeszcze w większości w letargu.
    Wierzę w młode pokolenie i mam nadzieję, że pogoń za pieniądzem w matrix-ie nie zasłoni im potęgi serca i piękna Ziemi.

    Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że masońsko-szatański plan ograniczył nasze możliwości poznawcze otaczającej nas rzeczywistości.
    Kradną ludziom czas i zaszczepiają pragnienie dóbr materialnych, chęć wzbogacania się i zadłużania. Plan realizują – zabrali już czas na modlitwę, medytację, wypoczynek i rodzinę. Udostępniają i zmuszają do wszystkiego, co zabija świadomość.

    Pogoń za materią i chaos wprowadził pustkę i strach. Coraz więcej ludzi jest zamkniętych i samotnych. Więc cieszę się, że zareagowałeś na zacytowane słowa.

    Co do podanych stron na YT, to znam je, dziękuję raz jeszcze.
    .http://niepoprawni.pl/blog/2218/zmasowany-atak-swiatowej-masonerii-na-polske-i-kosciol-z-zydowska-loza-masonska-bnai-brith

  1. Tak, Dziewczyny niesamowicie zmieniają polską przestrzeń. Odkryłem je już ponad rok temu. Szczęściarz, kto ma możliwość posłuchać na żywo…

   1. Ja takze w poprzednim roku. Moja kolezanka byla na ich koncercie pod koniec poprzedniego roku.

    Ja lubie takze posluchac akustycznych wersji zespolu Skyforger.

    <https://youtu.be/yx7NpqQ04bU

    Cudna piesn, ale tylko akustyczne, a.nie te w wersji „metalowej”.

 3. Sorry, że wprowadzamy smutny wątek, ale wczoraj była 154 rocznica masońskiej prowokacji zwanej dla zmyłki Powstaniem Styczniowym. Pomódlmy się za dusze polskich patriotów, którzy wtedy stracili życie.

  1. Dziękuję. Ja już celowo nie przypominam o klęskach, by nie dołować naRODu. Tak, wszystkie polskie zrywy narodowe były prowokacjami, by wyłapać i zniszczyć niezłomne Starożytne Słowiańskie Rody Rycerskie.

   Do dziś nas prowokują.

   Polacy, eMOCje na wodzy! Nie dawajmy się w nic wkręcać.

   1. Do dzisiaj probuja niszczyc…przeszkadzaja Kobietom miec potomstwo. Mezczyzn wprowadzaja w uzaleznienia, mlodszym przeszkadzaja w ukonczeniu studiow itd…

   2. TAW, zgadzam się z Tobą, ale może nie wszyscy, co czytają Twoje forum, mają wiedzę o genezie prowokacji i nie dla wszystkich wiedza jest łatwo dostępna. Bez znajomości przeszłości nie ma przyszłości, a inaczej przeszłość jest przyszłością.

    Powstanie z drogiej strony:

    „W 1862 car Rosji, Aleksander II zawarł z prezydentem USA, Lincolnem, przymierze militarne. Na początku 1863 r. do rządu Wlk.Brytanii wpłynęła ostra nota dyplomatyczna rządu rosyjskiego. Informowała ona, że rosyjskie okręty wojenne zostały wysłane do portów Nowego Yorku i San Francisko. Nota jednocześnie ostrzegała, że Rosja rozpocznie wojnę w Europie, jeśli Wlk.Brytania i Napoleon III przystąpią do planowanych operacji militarnych przy boku Konfederacji w wojnie secesyjnej – 1861-65 („Treason in America” – A.Chatkin).

    Mamy zatem istotny motyw do podjęcia próby powstrzymania marszu wojsk rosyjskich do Europy, do Francji i do Hiszpanii. Powstanie Styczniowe wiązało rosyjskie siły – inspiracja, co oczywiste, wyszła z kół żydo-masonerii anglosaskiej i europejskiej (francuskiej i niemieckiej). O przebiegu bitew powstania informacje znajdziemy w podręcznikach. Ja ograniczę się do uzupełnienia ich o kilka ciekawostek”.
    (skąd my to znamy?)
    ……….
    Wywołaniem powstania w Królestwie Kongresowym byli żywotnie zainteresowani bogaci Żydzi, którzy pokładali w nim wielkie nadzieje dla realizacji swych dalekosiężnych planów.

    „(…) w powietrzu czuć proch, ale dla nas to nic złego (…) skorzystajmy z dobrej okazji. Zamiast bawić się w patriotyzm, asymilację itp. mrzonki, myślmy przede wszystkim o sobie. Chłop polski nie lubi nas, wiemy o tym, ale chłop jest głupi – nie boimy się go. O szlachtę głównie nam idzie. Wmiesza się ona przez fakt honoru w awanturę, pójdzie do lasu, na krwawe pole, za co ją rząd ukarze, wytępi, wydusi, wywłaszczy, a wówczas dla nas droga otwarta” (T. Jeske-Choiński, „Historia Żydów w Polsce”, s.137).

    Inny ciekawy cytat: „Naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz” (S. Dider, „Rola neofitów w dziejach Polski”, s.111).

    10.04.1864 r. dyktator Rządu Narodowego, R. Traugutt, został wydany żandarmerii carskiej przez Żyda Artura Goldmamna, zatrudnionego w skarbowości powstańczej.

    Interesująca jest także działalność innego Żyda, Leopolda Kronneberga, który wyasygnował na cele powstańcze milion złotych rubli – to była ogromna kwota, za którą kupiono za granicą broń dla powstania. Jednak broń ta nigdy nie dotarła do powstańców. Żyd Tugenhold, szpieg rosyjski, sekretarz pułkownika T. Łapińskiego zdradził Rosjanom szlaki przerzutowe.

    Car odznaczył Kronneberga najwyższym rosyjskim odznaczeniem oraz przyznał dziedziczne szlachectwo (J. Polak, „Zbrodnicze plemię”, s.75).

    W wyniku przegranego powstania wielu Polaków zesłano na Sybir, ich majątki konfiskowano i rozdawano lub sprzedawano za niewielkie kwoty Żydom, którzy przysłużyli się Rosji. Żydzi mogli także kupować łącznie z majątkami szlacheckie tytuły ich byłych polskich właścicieli.

    R. Traugutta stracono w 1864 r. na stokach Cytadeli Warszawskiej, którą zbudowano z materiału pozyskanego w okolicach Warszawy z rozebranych dworów szlachty polskiej, która brała udział w Powstaniu Listopadowym 1831 roku”.

    Tekst jest fragmentem artykułu „Polskie zrywy narodowe” – https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/01/polskie-zrywy-narodowe/

 4. Ciag dalszy muzyczki:

  .https://youtu.be/46WW3D5a_TU

  .https://youtu.be/-qA7GDkKZJk

  Sialalala.

  Wszystkie te „swieta” promowane przez mass media sluza na celu zabijania ducha narodowego.

  Po wstanie, na pole on,bo naaparte mial. A zmarl na wyspie swietej heleny,haha.

  Dlaczego w wiekszosci informacji nie ma pozytywnych wydarzen, np. ze pani jadzia pomogla x ludziom, tylko ze znalezli kogos tam martwego, gadanie non stop o pedofilach itd. To powoduje przywolywanie sprofanowanych mysli, zdarzen w przyszlosci. W kolo macieju.

  1. Mariuszu, nie trzeba świętować tragedii narodowych ale nie można ich lekceważyć, bo zatraci się poczucie własnej godności.
   Trzeba ze zdarzeń wyciągać racjonalne wnioski – ku przyszłości.

 5. Dr Rauni Kilde napisała świetną książkę którą warto przeczytać-„Jasne światło w ciemności tunelu”

  Fragment z książki:
  „Miłość jest kluczem i cały świat potrzebuje miłości….”
  „Super technologia przekroczyła naszą spirytualność. To wymaga etyki, moralności i zrozumienia że stary paradygmat musi być pozostawiony w przeszłości. Procesy informacji w naszym mózgu działają poprzez kwantową mechanikę, gdzie sama świadomość jest widziana jako inne pole kwantowe…” „Spirytualny rozwój otwiera horyzonty aby poznać kompletność w życiu. Energia nigdy nie zanika – tylko zmienia formę i wymiar….”
   
  Spis Treści :
  Wstęp
  Rozdział I: Jak to się wszystko zaczęło
  Rozdział II: Badania psychologiczne
  Rozdział III : Psychiatria i polityka
  Rozdział IV: Przestrzeń i kontakty kosmiczne
  Rozdział V: Nowy porządek świata i terrorystyczne akcje
  Rozdział VI: Operacje fałszywej flagi
  Rozdział VII: Światowa Organizacja Zdrowia i szczepienia
  Rozdział VIII: Nadużycia w medycynie
  Rozdział IX: Chemiczne smugi i choroba Morgellonsa
  Rozdział X: Kontrola ludności żywnością i Kodeksem Alimentarius
  Rozdział XI: Kontrola umysłu
  Rozdział XII: Anti-Zensur-Koalition Koalicja
  Rozdział XIII: Nanotechnologia , mikro chipy i broń bezpośredniej energii
  Rozdział XIV: Telefony komórkowe i mikrofalowa plaga
  Rozdział XV: Promieniowanie
  Rozdział XVI: Metody pracy tajnych służb i wywiadu wojskowego
  Rozdział XVII: Militarne badania
  Rozdział XVIII: Przegląd metod nękania przez Cointelpro Gladio, ukrytych lokalnych rekrutów i „stojących z tyłu”.
  Rozdział XIX: Doświadczenie osobistego nękania. Rozdział XX: Kościół Katolicki i pedofilia
  Rozdział XXI: Uzdrawianie fakt czy fikcja?
  Rozdział XXII: Miłość jest kluczem do wszechświata
  ANEKS

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3990877/jasne-swiatlo-w-ciemnosci-tunelu—dr-rauni-leena-luukanen-kilde

 6. Dawno nie oglądałem takich debi[…]ch tekstów i farmazonów.
  Gościu na podstawie obrazów namalowanych wykoncypował, że Jezus na Golgocie to była holografia wykonana przez obcych, bo na obrazie było UFO. Ktoś tu z ludzi chce debili zrobić.
  Nie zapodawajcie takich prelekcji z obawy przed całkowitą utratą wiarygodności.

 7. Mam pytanie i prosbe ❤
  W niedziele (22stycznia) byl gdzies watek o wzajemnym wplywie GENOW i JEZYKA, SLOWA.
  Wtedy spieszno bylo…a dzis nie moga odnalezc pod ktorym to bylo artykulem. Bardzo prosze o odpowiedz i wskazowke, gdzie to bylo, jesli Ty Drogi TAW kojarzysz (pamietasz)lub ktos z Czytelnikow.
  Dziekuje !

  1. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/08/bracia-slowianie-pobudka-jestesmy-antycznym-nigdy-nie-zwyciezonym-ludem-skoro-nie-zdolali-nas-pokonac-najwieksi-zdobywcy-swiata-to-i-z-nwo-sobie-poradzimy/comment-page-1/#comment-8280

   A co do

   wpływu Słowa na DNA,

   to przed Polakami SŁOWianami wielka praca u podstaw do wykonania:

   ODKŁAMAĆ JĘZYK.

   Na razie bowiem mamy taką oto diagnozę ewolucyjną w temacie:

   „Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie;
   Myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie,
   A słowa myśl pochłoną i tak drżą nad myślą,
   Jak ziemia nad połkniętą, niewidzialną rzeką.
   Z drżenia ziemi czyż ludzie głąb nurtów docieką,
   Gdzie pędzi, czy się domyślą?”…

   1. Kaplani Medrcy Wolchwowie w Arkaimie i Arkonie po pare dziesiatkow lat szukali SLOWA. TEGO SLOWA.

    Szacunek dla RODZIMEGO, RODZINNEGO Slowa to POTEGA.
    Dlatego pasozyty „zatruwaja” …probuja zasmiecac JEZYK nalecialosciami z obcych mow…obce slowa to jak obce rosline w EKOSYSTEMIE DUSZY 😉
    Ludzie , ktorzy mowia „byle jak” oslabiaja po prostu i siebie i NAROD.
    PIEKNA PRAWDZIWA POLSKA MOWA ❤

    Chwala Rodowi !

 8. Kochana Elizo ja znalazłam taką informację:
  ,,

  Lynn – Czy jesteś świadomy wirów energetycznych lub portali w Karpatach w Rumunii?

  KOBRA – Tak, jestem tego świadomy. Była tam kiedyś bardzo zaawansowana starożytna cywilizacja, powiedziałbym około 10.000 lat temu, i mieszkało tam również wielu kosmitów. Istnieją ogromne kompleksy podziemne w tym regionie. Było kilka książek na ten temat. Jedna z tych książek to „Wschodzące Słońce Transylwanii”, która faktycznie mówi o tym. Jest też dużo złota w podziemiach w tym rejonie. Część tego złota została wykorzystana przez siły Światła do zakotwiczenia duchowej energii w tym obszarze.

  Lynn – Czy masz jakiekolwiek informacje, w którym kierunku zmierza Polska?

  Kobra – Tak jak mówiłem kilka razy wcześniej, Polska jest na skrzyżowaniu dróg pomiędzy Wschodem i Zachodem, pomiędzy krajami należącymi do NATO a Rosją i one próbują wpływać na sytuację w Polsce. Z tego powodu jest wiele konfliktów wewnętrznych w polskiej polityce. W miarę zbliżania się Wydarzenia sytuacja będzie się poprawiać, ale nie tak bardzo przedtem.

  Lynn – Jaki był cel nazistowskiego kompleksu, Riese w Polsce, który został zbudowany w latach 40-tych? Riese to po niemiecku „gigant”. Czy ten kompleks wykorzystany był do budowy nazistowskich statków kosmicznych, czy do czegoś innego?

  KOBRA – To było częścią tajnego hitlerowskiego programu kosmicznego, a także był tam rozwój nazistowskiej bomby atomowej.
  A tu jeszcze bardzo ciekawe informacje:
  Lynn – W odniesieniu do dużych i nietypowych zwierząt w Afryce, takich jak słonie, żyrafy, hipopotamy, nosorożce, lwy i zebry …. Czy pochodzą one z innej planety?

  KOBRA – Powiedziałbym, że niektóre z ich materiałów genetycznych pochodzą z innych systemów gwiezdnych i były stworzone genetycznie przez bardzo zaawansowane rasy, które miały wiedzę na temat genetyki.

  Lynn – W dawnych czasach, kiedy ludzie na Ziemi byli znacznie więksi, te zwierzęta były bardziej proporcjonalnie do ludzi? Zgodzisz się z tym?

  KOBRA – Tak, zgadzam się z tym.

  Lynn – Czy każde z nich ma jakieś znaczenie duchowe i mądrość dla nas?

  KOBRA – Właściwie każde zwierzę ma aspekt duchowy i wszystkie one mają dla nas znaczenie duchowe.
  Lynn – Kobra, skąd pochodzą wieloryby i delfiny i jaki jest ich cel na Ziemi?

  KOBRA – Przybyli z systemu Syriusza, a ich celem jest zakotwiczać energie lekkości i radości w planetarnej sieci energetycznej, zwłaszcza w oceanach.

  Lynn – Czy wiesz o bardzo podejrzanej śmierci Super Żołnierza, informatora MK Ultra, Maxa Spiersa 16 lipca w Polsce?

  KOBRA – Tak, tak. To było bardzo podejrzane. Właściwie został wyciszony, jak wielu innych, którzy za dużo wiedzieli.

  1. Podstawowym zadaniem wielorybów na naszej pięknej planecie jest stabilizować za pomocą infradźwięków siatkę strukturalną Ziemi w miejscach, gdzie się rozpada, np. na pęknięciach płyt tektonicznych.

   Siły ciemności doskonale zdają sobie również sprawę z ich kluczowej roli w obecnym procesie Transformacji Świadomości Zbiorowej populacji istot zamieszkujących tę planetę.

   Dlatego siły ciemności od setek lat tak zajadle eksterminują te samoświadome (swoją misję wykonują z pełną świadomością celu – i o tym nigdzie indziej nie przeczytacie 😉 ), superinteligentne i duchowo bardziej od człowieka wyewoluowane kosmiczne istoty.

   Zwiedziony przez illuminatów Herman Melville w swoim „Moby Dicku” zdetronizował i zdeklasował walenie, przeprowadzając swoją kuriozalną ich systematykę i zaliczając je do… ryb (!):

   „Należy wiedzieć, iż niechając wszelkiej dysputy, staję na poczciwym, staroświeckim stanowisku, że wieloryb jest rybą i odwołuję się do świątobliwego Jonasza o poparcie. Po załatwieniu się z tym fundamentalnym zagadnieniem, następnym punktem będzie rozważenie, pod jakimi względami wieloryb różni się wewnętrznie od innych ryb” (Rozdział XXXII – Cetologia).

   Mamy jeszcze wątpliwości co do rzeczywistej roli reptilsko-babilońsko-judajsko-konstantynopolitańsko-rzymsko-katolickiej Biblii w blokowaniu ludzkiej świadomości?…

  2. Elaszko, dziękuje. Proszę podaj link do pierwowzoru zamieszczonego tekstu.

   W najbliższym czasie napisze parę słów moich przemyśleń w temacie ingerencji obcych w nasza obecność i religie na Ziemi. Teraz mam kotłowaninę myśli i zbyt dużo wątpliwości, które muszę poukładać.

 9. Celowo umieściłam te przepiękne prawdziwości o roli tych pięknych istot, gdyż ktoś w komentarzu podważył Twoją TAW wypowiedź, a te pokrywają się z Twoim przesłaniem, a poza tym dźwięczy mi po dziś dzień prośba Syren o wsparcie Ich misji oczyszczania planety i zdarzenie o którym mówił Daniel- Syrenki, która płynęła, aby oczyścić WAWEL, pomagał JEJ Wieloryb, jednak zapłacił za to życiem! Ponadto chemtrails nie dotyczy tylko powietrza, ale także wód, mórz, oceanów- tam są tłoczone potężne ilości chemii!! Świadomość powraca, spójrz proszę na KOTECZKA- powrócił dziś i widać zmianę w świadomości, ponadto choć bardzo się starają i rozpylają chcąc zasłonić Słońce- czyżby tak bardzo bali się tego o czym się głośno mówi- o impulsie SŁOŃCA, które ma rozbudzić zbiorową świadomość LUDZI ! 😉

  1. Rolę Wielorybów ktoś podważył, czy istnienie Syren?

   Bo rola Wilorybów jest oczywista, a z Syrenami to jak najbardziej rozumiem, że zaprogramowanym umysłom trudno na razie ogarnąć ten temat.

   Z Wielorybami i Syrenami możemy się łączyć 🙂

   Energia Wieloryba to ocean wewnętrznego spokoju i stabilności (polecana dla frustratów, paranoików, histeryków, nerwicowców, lękowców, fundamentalistów, fanatyków 😉 ).

   Energia Syreny to energia niesamowitej tkliwości – polecana dla ofiar gwałtów oraz istot z zablokowaną czakrą gardła.

   Już niedługo obcowanie z nimi będzie codziennością 🙂

   1. Kochana Elizo – tak słucham Daniela – CUDOWNY 🙂 Uwielbiam poezję (kiedyś byłam w kółku recytatorskim 🙂 – wiersze Daniela są pisane SERCEM – CUDOWNE, a jeżeli chodzi o link do pierwowzoru – to tekst zawiera wycinki z kilku tekstów. Teksty są z bloga, który jest w mojej ocenie do zweryfikowania, dlatego prosiłam kiedyś TAW o opinię, gdyż zawiera on mnóstwo cennych informacji, przekazów od innych cywilizacji – jednak dominują tam przekazy Plejadian, a jak wiemy nie można im ufać, jednak Simon Parkes, który jest w 1/3- człowiekim, mantis i reptilem i stoi po stronie PRO-LIFE udziela tam na bieżąco wywiadów – również ocenia Plejadian negatywnie jednak ostatnio stwierdził, że część przeszła na stronę dobra (ja jednak jestem ostrożna). Są tam też przekazy od ANDROMEDAN, tam wskazano cywilizacje, które:
    Lynn – Jakie są imiona głównych, opiekuńczych ras pozaziemskich, które fizycznie przybędą, aby asystować i poprowadzić ludzkość natychmiast po impulsie słonecznym znanym jako Wydarzenie?

    KOBRA – Pierwsi oczywiście Plejadianie, a potem Syriusze, Andromedanie, Arkturianie i niektóre inne rasy, które są nieco mniej znane.
    No i tu jest ogromny znak zapytania??????????
    Ten blog skupia bardzo wielu obudzonych ludzi i tak po prostu boję się o NICH, zresztą Elizo oceń Sama, a ta kotłowanina myśli to chwilowe przepalenie- kontakt z przyrodą pomoże, cisza 🙂
    Linki do tekstów z których korzystałam:
    https://krystal28.wordpress.com/2016/12/31/wywiad-z-kobra-20-grudnia-2016/
    https://krystal28.wordpress.com/2016/08/10/wywiad-lynn-z-kobra-7-sierpnia-2016-cz-1/
    BLOG: ZŁOTY WIEK GAI – ostatnia informacja z 26 stycznia mówi o tym, iż małe plejadiańskie statki szykują się do wylądowania, nadmienię, ze jest coś na rzeczy, bo jeżeli ktoś bacznie obserwuje niebo, pisał o tym TAW – widać bardzo dużą ilość dziwnych obiektów imitujących gwiazdy, ale łatwo je rozpoznać – my dysponujemy lornetką i są doskonale widoczne!

   2. Pytania retoryczne – do medytacji dla Polaków Słowian na najbliższe dwa miesiące:

    • Co dobrego zrobiły inne cywilizacje dla Wielkiej Pobudki Słowian?
    • Co dobrego zrobiły inne cywilizacje dla ujawnienia roli m.in. Plejadian w socjologicznym eksperymencie „Kościół katolicki” oraz podeksperymentach: „Guadalupe”, „Fatima”, „Medjugorje”?…
    • Co dobrego zrobiły inne cywilizacje dla energetycznego odblokowania Świętych Słowiańskich Miejsc Mocy: Łysej Góry, Jasnej Góry, Wawelu, Ślęży, Ostrowa Tumskiego?…
   3. Dokładnie nie pamiętam, no i nie mogę znaleźć, gdzie to było, ale chyba rolę wielorybów, syren i delfinów- utkwiło mi w pamięci Twoje TAW zdanie, ze udowodnisz istnienie SYREN 🙂

   4. Powiem tak: one same się udowodnią, jak już będzie bezpiecznie… 🙂

    Czuję z nimi głęboką więź…

    Ziemia bardzo się zmieni – i to w dosyć krótkim czasie – gdy tylko pozwolimy działać Wielorybom, Delfinom i Syrenom.

   5. TAW tu wspaniały dowód wzajemnej współpracy ludzi z wyjątkowymi istotami – BIZONAMI :
    Co możemy zrobić? Cóż, bardzo ważnym jest abyśmy razem współpracowali. Dobrym przykładem jest Standing Rock, gdzie ludzie zorganizowali się i wspólnymi siłami zatrzymali czarnego węża /budowę rurociągu NDPL/
    Standing Rock – trzeba pamiętać, że Trump miał tam udziały i coś do powiedzenia, miał też pewien swój udział w powstrzymaniu działań. Bez wątpienia miało znaczenie działanie wielu bardzo odważnych ludzi, którzy dołączyli do lokalnej ludności i rdzennych plemion Indian. Wszyscy razem stanęli ramię przy ramieniu, rozpowszechnili to w mediach, co stworzyło sytuację, z którą te chciwe korporacje nie potrafią sobie dać rady. Niech was Bóg błogosławi dobrzy ludzie, świetnie to zrobiliście. A kiedy nawet bizony przybyły wielotysięcznym stadem, aby wesprzeć protestujących ludzi, to planeta przyłączyła się swoim działaniem. I w ten sposób czarny wąż /NDPL rurociąg w północnej Dakocie/ został powstrzymany. Czy na zawsze? Nie jestem tego pewien, ale fakt, że to się teraz tak odbyło jest bardzo pozytywnym zakończeniem

   6. Podobnych cudów wsparcia ze strony Cywilizacji Życia będzie w tym roku znacznie więcej 🙂

    Niestety „cywilizacja śmierci” dysponuje wysokozaawansowaną antyludzką technologią, więc ten rok będzie bardzo trudny, bo następuje w nim Ostateczne Starcie Cywilizacji:
    pro-life vs. anti-life.

    Która wygra, z góry wiadomo. Ale co ludzkość przy tym wycierpi, to wiedzą jedynie same ofiary…

 10. TAW tu masz potwierdzenie Twoich wizji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  – iskra, wielka zmiana, pobudka wyjdzie z Polski!
  – czym jest Watykan- Watykan posiada KODY do baz Jezusa Chrystusa
  -Polska jest bezpieczna, a CERN nie jest już w stanie zrobić NAM KRZYWDY, a celem jego nie była tylko Ziemia, ale Wszechświat
  – szaraki, plejadianie ich manipulacje religią chrześcijańską i ich bazy w Polsce
  -PRAWDZIWA HISTORIA JEZUSA CHRYSTUSA tego prawdziwego nie plejadiańskiego:
  .https://www.youtube.com/watch?v=a2wblx3Xhos
  .https://www.youtube.com/watch?v=zZMWi_t_Nqg&t=6s
  I moje pytanie brzmi:
  CZY SŁOWIANIE POCHODZĄ Z HIAD, bo wszystko mi mówi, że TAK I jeszcze raz TAK !!!!!!!!!!! 🙂
  W końcu znalazłam wywiad z ALEKSEM 🙂
  http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/ – TO JEST BARDZO WAZNY WYWIAD, trudno było go znaleźć! TAW tylko TY możesz to potwierdzić 🙂
  -Aleks mówi o piramidach krymskich, które mają 60 milionów lat! Końcówka jest trochę pesymistyczna, ale my już wiemy, ze linie czasowe zostały zmienione i to o czym mowa nie nastąpi 🙂

 11. CZY już Jesteśmy gotowi zrozumieć:
  Wywiad dla polskiej telewizji:
  Ludzie od Dawna latają na KSIĘŻYC oraz MARSA i SATURNA – Genialny wykład dla NIEDOWIARKÓW:

  1. Dziękuję za przypomnienie wywiadu z listopada 2014 r. Pani
   Rauni-Leena Tellervo Luukanen-Kilde Nee, była jednym z organizatorów COVERT HARASSMENT CONFERENCE w Brukseli.

   <https://www.youtube.com/watch?v=zi6Vl9zwBXI

   Wywiad dla NTV był opublikowany był 28 listopada 2014 r.

   <https://www.youtube.com/watch?v=J1ooUnPBHOg

   Wikipedia podaje, że Pani dr Luukanen-Kilde zmarła w Vaasa w lutym 2015 roku po długiej chorobie, co wydaje się niemożliwe. Była jeszcze w listopadzie okazem energii i pełni życia.
   <https://www.youtube.com/watch?v=u68jGvZXajQ
   Prawda jest bronią.

   1. Kochany TAW, proszę wstaw znaczek „<” przed filmami, bedą niewidoczne i nie będą zaśmiecać Twojej strony.
    Przepraszam, że tego nie dokonałam

   2. Filmy nie zaśmiecają, tylko strona wolniej się ładuje. Dotyczy to oczywiście czytelników ze słabszym sprzętem.

 12. Ja nie rozumiem. Skoro slowianie byli tacy zacni,to czemu sa do dzis w niewoli?

  Z jakiego powodu ta pani ogolnikowo mowi? Wszystko mozna przedstawic,jak sie chce,nie podajac zrodel,nie wyjasniajac czegoc,co mialo miejsce,kiedy ja zadawalem roznej masci pytania. Zostalem potraktowany z przymrozeniem oka,doznawszy smiesznych odpowiedzi,ze odp. jest w tobie(to moje slowa). Owszem,kazda wypowiedz odnosnie wszystkiego jest w nas,takze naokolo,ale gdy przedstawiamy ustawicznie szczatki informacji,pokazujemy jakichs glupich politykow,jakich ziebow,to do czego to prowadzi?

  Ja odnosze wrazenie,ze cos tu jest nie tak,na tym forum.

  Jak Panstwo mozecie pisac,ze alkohol,pety sa b. Lzle ,ze niszcza itd., jak wiekszosc ludzi iest naiwna,wierzy we wszyatko ,co im sie powie. Tyle wiekow ten nasz narod jest niszczony(jaki w tym sens,skoro sie ma podniesc i panowac?),mnie to boli,gdy widze bezdomnych,czy ludzi przygnebionych.

  1. „Tyle wiekow ten nasz narod jest niszczony(jaki w tym sens,skoro sie ma podniesc i panowac?),mnie to boli,gdy widze bezdomnych,czy ludzi przygnebionych.”
   Drogi Mariuszu, mnie tez to boli, bardzo boli… jak to jest mozliwe, by POLACY, SLOWIANIE byli bezdomni i to U SIEBIE , na swojej wlasnej Ziemi, w swojej wlasnej Ojczyznie !!!???
   Dlaczego zadna partia polityczna nie przygotuje szerokiego PROGRAMU BUDOWY DOMOW ZAMIESZKANIA dla bezdomnych ?
   Wystarzczy tylko zorganizowac chociazby zbiorke po ZLOTOWCE od ludzi pracujacych i juz by bylo pare MILIONOW na budowe chociazby jednego DOMU POBYTU !!!
   Rzad (NIE-rzad) moze przeciez znalezc srodki, sa setki nie zamieszkalych pomieszczen, ktore ma KK. Dlaczego nie pisza o tym dzialacze spoleczni, dziennikarze, intelektualisci, politycy…
   Przeciez w kazdym powiecie KK ma duzo metrow kwadratowych stojacych pustka, a tam POWINNO SIE DAC MIESZKAC BEZDOMNYM POLAKOM.

   TO HANBA dla rzadu nie-rzadu, jezeli chociaz jeden POLAK jest bez domu. To HANBA dla calego „duchowienstwa” jezeli tak cynicznie zapomnieli o nauce Mistrza :
   bylem glodny, a nakarmiliscie mnie, bylem nagi, a odzialiscie mnie…itd

   1. „Jak Panstwo mozecie pisac,ze alkohol,pety sa b. Lzle ,ze niszcza itd.”
    Drogi Mariuszu, alkohol, czyli trucizna (w ilosciach malych konserwuje, to tak jak arszenik, w ilosci homeopatycznej, leczy…) jest niebezpieczny, gdyz rozwala nie tylko fizyczna powloke Czlowieka. Ta bron biologiczna wplywa z czasem na zanik inteligencji oraz UCZUC.
    Czlowiek UZALEZNIONY po prostu , nawet jesli KOCHA, to nie potrafi znalezc w sobie sily, by osobom KOCHANYM pomagac, opiekowac sie nimi itd.
    Ludzie uzaleznieni od alkoholu ciagna ogromne ilosci ENERGII od najblizszych : Rodzicow, Malzonkow, Dzieci…
    Traca nie tylko pieniadze czyli srodki materialne do zycia. GORZEJ: uplywaja do „demonkow” ogromne ilosci TWORCZEJ ENERGII.
    Co robic???
    BYC PRZYKLADEM_ to ISTOTNE !
    Nie pic, nie palic, nie podawac, nie kupowac, nie proponowac.
    Okazywac szacunek uzaleznionym i jednoczesnie MILOSC, ale…byc nieugietym w nie podawaniu alkoholu w domu…
    Wazne tez, by OBRAZOWAC Kazdego CZLOWIEKA jako OSOBE WOLNA od alkoholu.
    Slowo „pijak” powinno byc usuniete z jezyka polskiego. To nasz BRAT I SIOSTRA, nasz RODAK I RODACZKA.
    Pasozyty,reptyle i „reszta” zywia sie emocjami o niskich wibracjach. oni chichicza, gdy Rodziny cierpia.
    Ludzie nie wszyscy sa pelni szlachetnych uczuc, sa tacy, co cynicznie „podlawaja” i to tez czesto bywaja po krwi Polacy, nie zadni szaracy..;
    ZAZDROSC jest NAJPODLEJSZYM „uczuciem”, bo to od zazdrosci sie zaczelo UPODLENIE.
    Naprawiac zazdrosc szacunkiem, miloscia , dobrocia, godnoscia…a od niebezpiecznych istot sie po prostu usuwac jak najdalej. Oni maja jakas tam droge…ale na teraz trzeba ratowac tych szlachetnych i dobrych. Matki dzieciom, ojcow rodzinom, babcie wnukom, dziadkow potomkom itd.

 13. Ja troche niejasno napisalem,gdyz tworzylem w stanie emocji.

  Mialem tu na mysli to, ze nic dziwnego iz ludzie pija i pala, bo nie moga wytrzymac tego obledu na swiecie, w ktorymzyja.

  Przepraszam za wprowadzenie w blad i te emocje, ale sie unioslem,widzac wiele przykrych rzeczy, co pozniej mozna zaobserwowac w moim poscie.

  Pozdrawiam

  1. Drogi Mariuszu, Twoja wypowiedz swiadczy o Twoim glebokim Sercu i o tym, ze uwaznie i z troska patrzysz na Braci Rodakow.
   Jestes Szlachetnym Sprawiedliwym czlowiekiem, ktory jest wrazliwy na cierpienia i niesprawiedliwosc systemu, pasozytow czy tez jak to sie mowi”zycia”. ale wiadomo, ze to nie „zycie” tylko ci, ktorzy manipuluja ludzmi, narodami, systemami itp. sa odpowiedzialni, sa WINNI cierpien i niesprawiedliwosci.

   „Mialem tu na mysli to, ze nic dziwnego iz ludzie pija i pala, bo nie moga wytrzymac tego obledu na swiecie, w ktorym zyja.”

   Masz tu wiele racji, dlatego tak wazne jest, by tym wlasnie smutnym, przygnebionym, pograzonym w beznadziei ludziom POMAGAC na ile tylko potrafimy.
   Czasami usmiech i „Jak sie Pan/ Pani miewa ?”skierowane do sasiada z osiedla czy Pani ze sklepu moze kogos podniesc na duchu, dac mu do zrozumienia, ze nie jest sam, ze ktos go zauwaza…moze przynajmniej ZAUWAZA, jesli nie wie jak czy nie moze pomoc.

 14. Dla użytkowników Firefoxa i Chrome jest wtyczka, która nazywa się „Smart Video for Youtube”. W opcjach szczególnie polecam zaptaszkować „Save bandwitch” w prawej tabelce „Control Emmbed Videos” – video osadzone w stronach internetowych. Powoduje to, że będzie widoczny tylko obraz z guzikiem play. Film nie włączy się bez kilknięcia na niego.

 15. Już niedługo zobaczycie wszystko na własne oczy, obiecuję Wam. Już niedługo.
  Incydent „Uwięź”, rok 1996. Przechwycona transmisja misji wahadłowca NASA przez naziemną prywatną kanadyjską telewizję satelitarną:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s