putin-orban__kamenskyEuropa grilluje „starego Smoka” Sorosa (rys. Marian Kamensky)
Agencja Bloomberg, powołując się na informacje przekazane przez partię premiera Viktora Orbana, informuje, że Węgry ogłosiły plan nałożenia sankcji na pozarządowe organizacje powiązane z osobą George’a Sorosa.

Szilard Nemeth, wiceprzewodniczący będacej u władzy partii Fidesz, powiedział dziennikarzom, że ojczyzna bilionera wykorzysta wszystkie posiadane narzędzia, aby „wymieść” pozarządowe organizacje finansowane przez Sorosa, służące kapitalistom i wspierające polityczną poprawność ponad rządami krajowymi. Nemeth dodał, że jego zdaniem, dzięki wybraniu Donalda Trumpa na prezydenta USA nadarzyła się ku temu wielka okazja. Warto przypomnieć, że Viktor Orban był pierwszym europejskim przywódcą, który publicznie poparł kandydaturę Donalda Trumpa na prezydenta, co zaowocowało nawet zaproszeniem premiera Węgier do Ameryki.

Orban wraz ze swoją administracją wielokrotnie podkreślał, że wspierane przez Sorosa pozarządowe organizacje popierają Hillary Clinton oraz sprzyjają rozwojowi demokracji w niegdyś komunistycznej Europie Wschodniej. Premier Węgier nie pozostaje sam w swoich działaniach przeciwko Sorosowi.

soros-trump

Trump oskarżył Sorosa o:

„bycie częścią globalnej struktury władzy, odpowiedzialnej za okradanie naszej klasy robotniczej, ograbienie naszego państwa z bogactw i włożenie tych pieniędzy do kieszeni wielkich korporacji i podmiotów politycznych”.

W przedwyborczej reklamie Trump wykorzystał zdjęcia Sorosa z dwoma osobami pochodzenia żydowskiego: przewodniczącą Rezerwy Federalnej, Janet Yellen oraz dyrektorem generalnym jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie, Goldman Sachs, Lloydem Blankfeinem. Liga Przeciwko Zniesławieniu (ang. Anti-Defamation League) skrytykowała reklamę za antysemityzm.

soros-yellen-blankfein

Od tego czasu pewne kwestie uległy zmianie, gdyż Trump pozostawił na swoich stanowiskach dwóch pracowników administracji, Stevena Mnuchina i Gary’ego Cohna, związanych jednocześnie z Goldman Sachs. Obecny stosunek nowego prezydenta USA do Sorosa pozostaje nieznany.

ZychMan

źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegry-rozpoczynaja-walke-z-wszystkimi-dzialajacymi-u-nich-organizacjami-georgea-sorosa

<https://youtu.be/bg6-woIiQaY

34 myśli w temacie “Grillowanie Sorosa, czyli Węgry dołączają do Rosji w projekcie oczyszczania Europy z gadziej opresji. Kiedy przebudzą się Polacy?

 1. „W wieku 96 lat zmarła Anastazja Jankowska z Wolicy – ostatnia Polka z tej miejscowości na Kresach, która przez całe życie opiekowała się grobami swoich bliskich i sąsiadów, którzy w 1944 roku zginęli zamordowani przez banderowców”. Wielka polka o pięknym sercu. Niech spoczywa w pokoju.”

  …placze i placze…Dlaczego Polacy az tak cierpia???

  „Wymieniłbym tysiące tego „polactwa”, które się panoszy po naszym kraju w zamian za powrót tej Pani do macierzy. Zdrowia życzę tej Pani.”

  1. Pamieci Pani Anastazji Jankowskiej ! Czesc i Chwala Jej Pamieci !!!<3
   Czesc i Chwala Wielkiej Polskiej Poetce Kaplance Rodu Wysokiego Marii (Mariannie)Konopnickiej

   Odzyska Ziemie Dziadow Wnuk…

   Duchy Swietliste, Praojcowie, Bogowie Nasi PRZYBYWAJCIE ! Juz czas. My Potomkowie Wasi wolamy! Przybywajcie : wniescie swiatlo, milosc, radosc, dobro, sprawiedliwosc w zycie kazdego Slowianina.
   Przyjdzcie do domu kazdej samotnej osoby, dajcie MLODOSC, wigor, zdrowie znuzonym, steranym zyciem, chorym , cierpiacym.
   Wielka jest MOC MILOSCI!

   Wielka jest WASZA MOC!

  2. Slowianie, POLACY, Drodzy Bracia i Drogie Siostry czytajace Bloga TAW ❤
   Prosze WAS z Glebi Serca,
   z glebi Duszy,
   Prosze Was kazda Czasteczka Pylu Gwiezdnego,
   prosze Was Kazdym Bijacym Sercem Wszechswiata ❤
   Prosze o Energetyczny POMNIK PAMIECI o Pani Anastazji Jankowskiej z WOLICY (Wolica, WOLA…to takze miejsce Energii Welesa…)

   Przeslijcie do kazdej znanej Wam Osoby film z nagraniem Roty w wykonaniu Pani Anastazji, dajcie go na pejsbuka, jesli macie konto, dajcie go na inne Blogi, przeslijcie do Redakcji Gazet w waszych miastach czy regionach,… Poproscie Waszych adresatow o dalsze wyslanie.
   Niech TA ZYWA KRAZACA W PRZESTRZENI PIESN bedzie Zywym pomnikiem i ZYWA PAMIECIA *
   Pani Anastazja nie ma chyba Potomstwa, MY JESTESMY JEJ POTOMSTWEM DUCHOWYM. Zadbajmy , prosze, o Jej Pamiec ❤

   … Jesli ktos pojedzie w tamte strony, bardzo prosze, pojdzcie na Grob Pani Anastazji (Czy ktos zadbal o Nagrobek???)

   Pamiec i Czesc Przodkom jest warunkiem naszego powodzenia, naszego szczescia.
   Dziekuje z serca.
   Chwala!
   Arkona

 2. Komentarz z filmu ponizej:”Aleksander Jabłonowski – Co nam dała Rosja? Kim tak naprawdę są nasi wrogowie? ”
  .https://www.youtube.com/watch?v=2wevOs2Sj0Q

  „Zwolennicy państwa Orwella nie potrzebują żadnej wojny żeby wprowadzić to co opisujesz,( no chyba że jakiejś małej wojenki hybrydowej pomiędzy Słowianami), tym bardziej że może to się skończyć wojną atomową i zniszczeniem życia na ziemi. Świat chcąc czy nie chcąc ujednolica się gospodarczo (TTP TTiP CETA itd) i kulturowo. Możni tego świata, np prezes MFW 3-4 lata temu przewidywał wycofanie fizycznej gotówki już za 10 lat, na rzecz pieniądza elektronicznego. Możni w Davos omawiali zagrożenia płynące z powstawania wielu takich walut, i zastanawiali się jak wprowadzić jedną taką walute światową kontrolowaną przez nich. Wiadomo że taki system obsługiwać mogły by chipy RFiD czy chociażby smartfony. Zostaniemy zniewoleni przez to że będziemy chcieli zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo. Przewiduję że masy ludzi same będą chciały chipów i światowej waluty. Już teraz widziałem wiele bajek gdzie np ktoś widzi kogoś pozycje na mapie przez smartfona i go znajduje, przedstawiając to jako rzecz normalną, bezmyślni mówią tak, przecież nie mam nic do ukrycia… szkoda czasu tłumaczyć, jeśli taki ktoś sam nie pojmuje zagrożeń… Światem rządzą ludzie którzy są w stanie pożyczać kasę całemu cywilizowanemu światu zachodniemu, kasę której nawet nie posiadają, a kreują ja z powietrza. System monetarny działa tak że gdyby społeczeństwa przestały się zadłużać i zaczęły spłacać długi, zawalił by się powodując upadek cywilizacji. Elity dążą do utworzenia oficjalnego jawnego rządu światowego (bo nie jawnie taki istnieje) kierowanego przez nich, nie chcą III wojny światowej, lub tak nazwą wojenkę pomiędzy słowianami, która szybko się skończy, a kiedyś będzie nazwana inaczej, np wielką wojną słowiańską, (ja w tej wojence nie będę uczestniczył NAPEWNO!) Chińskie i Rosyjskie elity które prędzej czy później zorientuja sie że są wycyckane przez elity zachodnie będą musiały się dogadać i przyłaczyć do nowego jawnego już rządu światowego.”

  i drugi:
  „Robert Widzę, że znasz temat. Rozwiązania to budzenie narodu, co już się dzieje. Rozmawianie, pisanie komentarzy, dzwonienie do radia i mówienie jak jest. Część się nie obudzi nigdy, będzie wspierała matrix, część tak i się zbuntuje. Zdobędziemy rząd, przejmiemy kontrolę nad produkcją waluty. Albo stworzymy waluty lokalne i handel wymienny.
  Słowianie się nie dadzą.”

 3. Cytat wybrany z komentarza, bo wazny i dajacy wskazowki, co robic , by nie pozwolic na zniewolenie:
  „Możni w Davos omawiali zagrożenia płynące z powstawania wielu takich walut, i zastanawiali się jak wprowadzić jedną taką walute światową kontrolowaną przez nich. Wiadomo że taki system obsługiwać mogły by chipy RFiD czy chociażby smartfony. Zostaniemy zniewoleni przez to że będziemy chcieli zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo. Przewiduję że masy ludzi same będą chciały chipów i światowej waluty. Już teraz widziałem wiele bajek gdzie np ktoś widzi kogoś pozycje na mapie przez smartfona i go znajduje, przedstawiając to jako rzecz normalną, bezmyślni mówią tak, przecież nie mam nic do ukrycia… szkoda czasu tłumaczyć, jeśli taki ktoś sam nie pojmuje zagrożeń…”

  NIE placic kartami ni przelewami…

  NIE uzywac smartfonow….

  NIE uzywac(lub chociaz ograniczyc) pejsbuka

  1. Masz rację. Ludzie i życie samo wymusza płacenia kartą, a teraz nawet telefonem. Jestem przeciw .
   Nasz minister wprowadza przez NBP banknoty nominał 500,00 zł. Po otrzymaniu tej informacji natychmiast miałam skojarzenie z sytuacją w Indiach. Gdzie z dnia na dzień bez uprzedzenia wycofano z obiegu pieniądze o mniejszych nominałach. Temat jest światowy.

   1. Ze nominal jest w 500 to raczej „dobra” informacja, bo to znaczy, ze OBROT GOTOWKA BEDZIE TRWAL!
    Na „zapadzie” coraz trudniej o gotowke, a sklepy maja zakaz przyjmowac zaplate w gotowce powyzej pewnej kwoty. „oni” tlumacza, ze to po to by unikac „szarej strefy” ha, ha…w rzeczywistosci chodzi o to by zniewalac.
    UZYWANIE i PLATNOSC GOTOWKA to jednak pewna WOLNOSC w obiegu ENERGII, bo pieniadz to zmaterializowana , symboliczna ENERGIA.
    Dlatego NIE UZYWAJCIE KART KREDYTOWYCH, bo pozbawiacie sie kontaktu z ENERGIA „materialna”. A poza tym „oni” wiedza nawet ilu bylo gosci na przyjeciu…po tym co kupiliscie na Swieta…zostalo w komputerze w sklepie,co kupiles. Natomiast, gdy placimy gotowka, to jest „bez sladu”.
    Oni nas „tropia” NIE ZOSTAWIAJMY SLADOW, lub, jak Indianie, ZACIERAJMY SLADY, takze te wirtualne 😉

 4. TAW budujesz w oczach ludzi, wiele nadziei. Dla mnie jako Słowianki, słowo Słowianin – kojarzy się ze „słowem” i „sławą”. Więc nic dziwnego, że
  wstrząsnął mną artykuł na stronie Veterans Tooday: h ttp: //w w w.veteranstoday. com/2015/10/09/slavs-and-oriental-are-niggers-brutes-and-beasts-in-the-eyes-of-western-empire/ ( wstawiłam pauzy) po tytułem:
  “Słowianie i Orient są „czarnuchami, bestiami i zwierzętami”, w oczach Imperium Zachodniego.
  Autor artykułu pisze, że: „ Głeboko zakorzeniony na Zachodzie rasim .. jest wiecznie żywy… „ , po przeczytaniu książek Swena Lindqvista.”Eksterminacja wszystkich brutali”: Odyssey jeden człowiek w głąb ciemności i Początków Europejskiej ludobójstwa” których tekst opracowany została w oparciu o ogromną ilość badań i treść dokumentów historycznych, dowiedział się, że Hitler dokonał eksterminacji dziesięciu milionów Rosjan – Słowian, w ramach „elbow room” lub „Lebensraum” w celu zwiększenia przestrzeni życiowej.
  A dalej pisze cyt: „ Nazwa „Słowianin” jest obarczona rasizmem. Słowo „niewolnik” pochodzi z Europy Zachodniej, gdy w 8 wieku król Karol użył Słowian, do zapracowania ich na śmierć w swoich kopalniach. Na świecie Moralnej Większości nic na Zachodzie się zmieniło się w 1200 roku”.

  Jaką historię nam piszą..

  1. My wiemy, że słowo Słowianin nie pochodzi od „niewolnik”, a manipulacje gadziego języka sobie darujmy 😉

   Z rzetelnym przekazem do ludzi Zachodu zaczyna docierać coraz więcej wykształconych, znających Zachód, Polaków:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/02/chrystianizacja-polski-to-okupacja-slowian-przez-watykan-ktory-zniszczyl-artefakty-slowianskiej-kultury-a-slowian-nazwal-niewolnikami/

   Stosunek ludzi do siebie zmieni się diametralnie (bo w ludziach jest wiele ewolucyjnie zblokowanego dobra), gdy ci, którzy nas na siebie świadomie i planowo napuszczają, pójdą sobie wreszcie na swoje planety. Ziemia jest bowiem – jak pisał Antoine de Saint-Exupéry – planetą ludzi…

   Musimy na co dzień wizualizować to, co wizualizował Lennon w utworze „Imagine”… 🙂

 5. „Panie Prezydencie, prosimy o wprowadzenie zakazu wjazdu George’a Sorosa do kraju. Prosimy o wprowadzenie zakazu prowadzenia przez George’a Sorosa i członków jego rodziny biznesu w kraju, udzielania wsparcia politykom i ich fundacjom” — czytamy w petycji opublikowanej na stronie Change.org. „Prosimy o wydanie nakazu jego aresztowania za to, że płacił ludziom za udział w zamieszkach i akcjach protestacyjnych. (…) Nie można pozwolić, żeby George Soros został w USA i kontynuował aktywną pracę sabotującą i niszczącą nasz kraj” — czytamy w dokumencie.
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/108565-amerykanie-domagaja-sie-wygnania-sorosa-z-usa

  1. No i ponownie miałem rację 😀 Pamiętasz, jak miesiąc temu pisałem, że do Rosji i Węgier wkrótce dołączy trzeci kraj?… 😀

   Dzieje się 🙂

  2. PAMIĘTAM, a i owszem- ja zawsze powtarzam, że TWOJE wizje, przełożenie ich na czas teraźniejszy, bo wizje to jedno, a ich odczyt, zrozumienie i przekaz to zupełnie inna kwestia i wymaga niezwykłej mądrości- JESTEŚ BARDZO WYTRWAŁY, PRACOWITY- NIEZWYKLE MĄDRY, a co najważniejsze NIE ZADZIERASZ przysłowiowego NOSA, dlatego z taką przyjemnością wczytuje się w każde słowo i komentarz wypowiedziany na tym WYJĄTKOWYM BLOGU ❤
   A co do grilowania to podkręcam kurek:
   <https://www.youtube.com/watch?v=wrlcYAjY664

   1. Nie zadzieram nosa, bo mam głęboką świadomość, że to, co wiemy, to zaledwie wierzchołek góry lodowej tego, czego jeszcze nie wiemy… 😉

    Na szczęście w swoim czasie dowiemy się wszystkiego 😀

  3. Jak w tych wszystkich nadchodzacych „wydarzeniach”, przemianach i zawirowaniach poradza sobie Wegrzy, Slowacy i Czesi? Czy wyjda bez szwanku?

   1. Węgrami rządzi facet z wielkimi yayami, więc inne naRODy z Węgier właśnie powinni brać przykład troski o niezatruwanie własnego organizmu państwowego obcym wirusem, niekompatybilnym z DNA naRODu.

    Kiedy nasi Bracia i Siostry Czesi oraz Słowacy zobaczą, że Polsce i Węgrom się udało, nie opuszczą nas 🙂

    Do Grupy dołączy też Rosja, Białoruś i Chorwacja 🙂

    W tej chwili Czesi mają mądrego prezydenta:

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezydent-czech-poparl-referendum-w-sprawie-wyjscia-z-ue

    a Słowacy mądrego premiera:

    http://pl.blastingnews.com/europa/2015/09/slowacja-rozpocznie-procedure-zawieszenia-czlonkostwa-w-unii-europejskiej-00573731.html

    Wszystko więc idzie w kierunku coraz pełniejszego Przebudzenia Narodów 🔆

  4. Nie miałbym nic przeciwko aby Pan Orban był naszym królem przyszłej Jagiellonii. No tak Czechy, Słowacja, Węgry, Białoruś i Rosja mają mądrych przywódców z jajami. Tylko jak zwykle Polska musi się wyłamać i lizać jaja ale zachodowi .

   1. Plus Litwa lotwa estonia ukraina finlandia, w sumie wszystko nasze co nie ma ciapatego macedonia serbia rumunia bulgaria w dalszej kolejnosci

  5. A Słyszeliście przecudną Odpowiedź Pana Orbana teraz w Warszawie: o tożsamości, o Duszy- nie ma wątpliwości, ze należy do grona PRZEBUDZONYCH I JEST ,,ŁĄCZNIKIEM” NaRodów SŁOWIAŃSKICH ❤

   1. Beatka tez ma jaja ale antyszczepionkowego wiecu nie pokazali, moze nie sa w temacie plus bogobojni sa w zasadzie lekarzobojni tobta sama paranoiczna bojnosc

  6. A wiecie, ze Orban tez ma korzenie zydowskie? Czytalam wywiad. Przyznal, ze ojciec go prosil, aby nie zapomnial, ze pochodzi z rodziny o korzeniach zydowskich. Zapytany o to przez dziennikarza odparl: „najpierw jestem Wegrem”

   1. Orban to 100 proc slowianin wygląda jak brat davida icke, sztuczne zydomongolskie czarnooczne i czarnowlosowe geny sa b slabe i przy zmieszaniu z niebianskimi kolorowoocznymi jak nas zwia np w meksyku rzadko wygrywaja i przewaznie z mezaliansow czarnooczjych z niebianskoicznymi rodza sie slowianskie niebieskozielonoszarooczne dzieci, moj dziadek brazowoczny z niebieskooczna babka dal 4 niebieskooczne maluchy i pozniej juz wszystko na niebiesko -_- wiec nawet jak sie trafi gdzies jakis przebieraniec to geny wracaja do punktu wyjscia, gorzej z murzynem arabem azjata to zajmuje niestety wieki ale tez niewiele pan by chcialo mieszac sie z nimi, panie mysla ze jakos to bedzie a zawsze jest tylko wstyd i niechec, znalem taka pania co miala murzyniatko i mowila ze musiala sie nauczyc je kochac, a ja bym pomyslal ze to powinno byc z automatu no ale moze sie myle w tej kwestii i moze jakas niewiasta a raczej wiasta sie wypowie

 6. witam WIELKICH SŁOWIAN, ale ja mam inny problem czy ktoś wie czy słyszał o ziołach nazwa złowrycz, czy takie zioła wogule jstnieją jesli ktos wie prosze o wiaadomość, pozdrawiam .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s