walesa_625fot. PAP/Stefan Kraszewski
Nie żyje Przemysław Wałęsa. Ciało syna byłego prezydenta Lecha Wałęsy znalazł wieczorem w mieszkaniu w Gdańsku jeden z członków rodziny.

Pogotowie zostało wezwane do mieszkania około godz. 20. Na miejscu jest też jednostka policji i prokurator.

Przemysław Wałęsa miał 43 lata, był jednym z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów.

Lech Wałęsa poślubił Danutę Gołoś 8 listopada 1969. Ich dzieci przychodziły na świat w następującej kolejności:

 • Bogdan (ur. 1970),
 • Sławomir (ur. 1972),
 • Przemysław (ur. 1974),
 • Jarosław (ur. 1976),
 • Magdalena (ur. 1979),
 • Anna (ur. 1980),
 • Maria Wiktoria (ur. 1982)
 • i Brygida (ur. 1985).

Przemysław urodził się jako trzeci syn w rodzinie. Był pogranicznikiem. Mówiono o nim: sobowtór ojca. Wielu żartowało, że to on powinien zagrać w „Wałęsie – Człowieku z nadziei” Andrzeja Wajdy.

z21217168qprzemyslaw-walesafot. PAP/Stefan Kraszewski

Tak jak jego starsi bracia, również był rozwiedziony. Miał dwóch synów: Bartka i Dominika.

Przemysław Wałęsa mieszkał w gdańskiej dzielnicy Suchanino.

Co do rozpatrywania przyczyny śmierci, doświadczenie uczy, by pierwszą podaną przez media masowej dezinformacji oficjalną wersję zdarzenia z urzędu wykluczyć…

Jeśli nie było jeszcze oficjalnej sekcji, a główne mendia już w pierwszej wieści do wierzenia głupiemu ludowi podają, że „udział osób trzecich należy wykluczyć”, oznacza ni mniej, ni więcej, że… udział osób trzecich należy brać pod uwagę w pierwszej kolejności.

TAW

na podst.: wp.pl, onet.pl, gazeta.pl, fakt.pl

39 myśli w temacie “Nie żyje Przemysław Wałęsa, syn byłego prezydenta

 1. Żadna strata, jego tatuś nikim szczególnym nie był kilka klas podstawówki i mnóstwo błędów i strat polskiej gospodarki. Kolejny syn Jacuś to tez niezły gagatek i nie biologiczny jak już piszemy o konkretach.

 2. Jeżeli udział osób trzecich należy wykluczyć wg tzw. mediów to prawdopodobnie jest to kolejna ofiara „seryjnego samobójcy”.

  1. Podawanie w pierwszej oficjalnej informacji – gdy jeszcze trwają czynności operacyjne na miejscu zdarzenia!, bez przeprowadzenia sekcji zwłok! – tego typu informacji jest elementarnym brakiem profesjonalizmu, działalnością agenturalną oraz zwykłą kpiną z czytelnika/widza/słuchacza, traktowaniem go jak niepełnosprawnego umysłowo.

   Żaden uczciwy i szanujący się prokurator czy śledczy bez uczciwie i rzetelnie przeprowadzonej sekcji zwłok nie ma najmniejszych podstaw, by udział osób trzecich wykluczyć.

   Pytanie: ile godzin/dni/tygodni po zgonie taka sekcja zostanie w ogóle przeprowadzona…

   1. Osoby trzecie, wiadomo to zleceniodawcy I ich wykonawcy. Trzeba teraz wiedziec, komu byl niewygodny Przemek Walesa I dlaczego

  1. Tak, czytałem. To kpina z inteligencji Polaków. Traktują nas jak totalnych przymułów.

 3. Rodacy, trzeba wiedziec co bylo przyczyna smierci. Zagrozenie dla Slowian ciagle aktualne. Dlaczego rok 2017 ma byc przelomowy ? Czy kontynowany bedzie génocide ?

  1. Przełomowy w sensie otwarcia oczu Polaków na to, kim naprawdę są politycy i w jakie maliny nas wiodą…

   W tym roku wyjdzie z polskich polityków cały fałsz, obłuda i zakłamanie, których to cnót do tej pory udawało im się pilnie strzec.

   Polak po 2017 r. już nigdy nie spojrzy na polityków tak naiwnie, jak przez ostatnie ćwierćwiecze.

   Co do ludobójstwa, ten rok będzie pobudką Polaków w kwestii szczepień, gdyż powikłań poszczepiennych będzie w tym roku tak dużo, że zrobi się z tego niezła afera. Dla samych polityków też będzie to pobudka, gdyż w większości nie zdają oni sobie jeszcze w pełni sprawy z powagi zagrożenia.

   1. Dołożyłem małą cegiełkę do tej pobudki w kwestii szczepień. W niedzielę spotkałem znajomego mojego dziadka, który zaprosił mnie do siebie do domu. Skorzystałem więc z zaproszenia i powiedziałem mu o rtęci i aluminium w szczepionkach i jakie to skutki może wywołać i o przypadkach poważnych powikłań. Poleciłem mu tygodnik Warszawska Gazeta gdzie są artykuły Justyny Sochy i dr. Jerzego Jaśkowskiego. Zainteresował się, widać że pojęcia o tym nie miał i powiedział że przekaże to swojej siostrze, aby przekazała swojej córce która ma małe dzieci.

   2. Szkoda tylko, że o szkodliwości szczepień przekonamy się gdy kosztować to będzie zdrowie a może i życie niewinnych dzieci i tragedię dla ich rodziców.

   3. @Paweł,

    dziękuję za dobrą robotę. Zachowałeś się, „jak trzeba”…

 4. Wydaje mi się, że po uprawomocnieniu się wyroku sądu ws. Wałęsa kontra Wyszkowski, na niekorzyść tego pierwszego, owy zgon nosi znamiona przestrogi: „Pamiętaj, możemy wszystko i zapomnij o szczerej spowiedzi, katoliczyniuśku! Przypomnij sobie, P. Jaroszewicz był takim skrupulatniusieńkim…” A teraz każdy z nas może wybrać sobie opcję odpowiednią dla siebie samego (podkreślić): POĆPAŁ/POCIPAŁ/POZIPAŁ/POPIJAŁ/POubIJAŁ SIĘ!

 5. Wypowiedz Pana Jacka Grapa daje nam do zrozumienia ze walka toczy sie dalej, czy kraj Polska i Polacy skazani sa na wieczna destabilizacje polityczna, ekonomiczna ? Do czego zmierzaja Polacy ?

  1. Jeśli Polska jest „skazana”, to na swój ostateczny tryumf 🙂

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/14/bardzo-wazne-info-dla-przebudzonych-polachow/

   Lepiej jednak mówić nie o „skazaniu”, lecz o „wskazaniu” Polski 🙂

   Polska jest bowiem wskazana innym narodom jako ISKRA WIELKIEJ ZMIANY NA PLANECIE 🙂

   A nieewolucyjne, niesłużące Życiu treści z przestrzeni społecznej będą się powoli ujawniać i dopalać w tym roku.

   1. Kochane TAW : a tu maleńki przykład, że,, Polska jest bowiem wskazana innym narodom jako ISKRA WIELKIEJ ZMIANY NA PLANECIE 🙂 „- KU POKRZEPIENIU SERC NASZYCH

  2. Podpisuje sie pod TAW 🙂
   I dodam, ze warto, a nawet trzeba…(ale „trzeba” to slowo troche zalatuje medrkowaniem 😉 )
   OBRAZOWAC POLSKE w sposob dobry, tworczy, dostatni, zasobny, zdrowy, sprawiedliwy itd.
   poza tym nalezy BARDZO UWAZAC na slowa, ktorych sie uzywa, BO SLOWO, SLOWIANSKIE SLOWO MA MOC;
   I dodam jeszcze, bardzo dbajmy o CZYSTOSC JEZYKA, nie zasmiecajmy go obcymi nalecialosciami, bo w ten sposob nasz POLSKI OJCZYSTY jezyk traci na MOCY. Polskie , prawdziwie POLSKIE SLOWO MOWIONE, ma MOC.

 6. Ludzie nie lękajcie się. Wszystko co robią teraz wielcy politycy prowadzi do ich samounicestwienia.

  Potem, trzeba zmienić Konstytucję i wprowadzić nadrzędność prawa naturalnego ! nad tym oszołomionym.
  – powiedziało moje drugie Ja w dniu 8.01.2017 r.
  Nie wiem czy słusznie?

  1. Tak

   tak

   tak.

   Właśnie

   tak.

   Nie ująłbym tego lepiej. Dziękuję za tak ważny i precyzyjnie sformułowany wgląd.

   Ja to kiedyś ująłem słowami, że sami bardzo ciężko pracują na przegrane wybory… 🙂

   1. Dzięki, TAW!
    Ten wpis umieściłam na Onet w dniu 8.01.16, pod innym nickiem. Na wpis zwróciło uwagę 3 osoby, w tym jedna dała łapę w dół. I tak się cieszę. To i tak cud, bo mój wpis o podobnej treści w grudniu ubr, Onet nie zamieścił.
    Czytam wpisy parę razy w miesiącu („na tym słynnym onecie”) i po upływie dwóch lat mogę jednoznacznie stwierdzić, że ludzie pomału odsłaniają żaluzje na swoich gałkach ocznych.

   2. Tak, nie wchodzę tam, ale czuję zmianę energii.

    Najbardziej zaskoczyła mnie WP, atakując Kijowskiego (dostali rozkazy na zmianę lidera?…).

    Ilością ludzi, do których trafiasz, zupełnie się nie przejmuj. Energia raz podana – na poziomach subtelnych działa nadal…

    Eliza, załóż bloga.

  2. Do Eliza: a jak niby maja sie unicestwic ci politycy jezeli finansowo sa zasilane przez wrogów Polski a my sami rownież slono ich opłacamy bo poziom podatkow na 70 % to już prawie,, Korea dez krat” natomiast nikt z was nie stosuje sie do Dekretu Cichockiego o wladzy suwerena w Polsce i nieposluszeństwie wobec nielegalnej władzy . Natomiast media choc niewiele ogladam bo mnie mierzi to już podlapaly ,, my suwerenni” tylko my to kto? A o ustawce 1066 zaden sie nie zjąknie aby sejm ja odwolal , poczekajcie na szczepionki obowiazkowe ,a gdy trzeba bylo gonić lichwiarzy to gdzie byliscie ,a przecież każdy ma lichwiarski kredyt!

   1. Tak, od 1945 r. władza w Polsce jest nielegalna.

    Polacy są jednak dopiero na początku swojej pobudki. Jak już poznają fakty i uzbiera się tak zwana masa krytyczna osób przebudzonych – w sposób jak najbardziej naturalny, ewolucyjny przyjdzie też czas na zbiorową odmowę płacenia wszelkich haraczy uzurpatorom.

    Ale słowiański Lew to nie zając – budzi się więc z pewną dozą… ociągłej nonszalancji… 😉

    Więc trochę to jeszcze potrwa… 😀

    W ubiegłym roku otworzył jedno oko – i zczaja, gdzie się znalazł…

    W tym roku otworzy drugie oko…

    W 2018 stanie na pierwszej łapie, w 2019 – na drugiej…

    To wystarczy, by preria zadrżała…

    Dziękuję i pozdrawiam 🙂 TAW

 7. To, co umieściłem wcześniej jest przygnębiającym, ale oznacza, według mnie, jeden wielki pozytyw. Jeśli „te oni” sięgają już coraz częściej po takie metody, wskazuję, że koniec ich bliskim. Widocznie innego rodzaju „perswazje” w stosunku do uskrzydlonego narodu przestają działać, nie mogą sobie z Nim poradzić i zaczynają nie radzić sobie ze swoimi. Gad głodny zaczyna zjadać własny ogon. Trwajmy w swoim dobrym zamiarze, szerzmy jedyną wiedzę w prawdzie bezwzględnej, pomagajmy i wspierajmy ludzi, a każda Nasza inwencja wynikająca z wyobraźni i wedy obejmującej wszystkie Wolne, Laszcze Pola, zarówno ziemskie (to Twoja ROLA), jaki i eteryczne (to Twoja WOLA), przy wyborze kogo co interesuje, przy wyborze kto co rozumie, przy wyborze kto w co wierzy, przy wyborze kto co wie, przy wyborze kto kogo chce, spowoduje, że przerażająca dotąd bestyja zostanie pozbawiona pyja, więc nie będzie mogła się mnożyć, a brak rozwoju, jeno trwanie biesa w stałym, prowadzi do sczeźnięcia w sobie – SAMOZAGŁADA (tako rzekliby Swarożyc, Jesza i Łada)! Tak mi się jakoś wszem i wobec zrymowało na koniec. Czapką omiotuję przed Wami i powałę i podłogę swojego kąta.

 8. TAW, twoja propozycja jest śmiała. Jestem, ale wiedza moja nie sięga do Twojej i pozostałych przyjaciół tego bloga. Ośmielam się czasami zamieścić wpis, myśl, gdy pochodzi z głębi mojego serca. Tyle a może aż tyle.

  1. No właśnie dokładnie to mam na myśli 🙂

   Tu nie chodzi ani o długość tekstu, ani o częstotliwość zamieszczania. Wystarczą dwa słowa na miesiąc. Ale jeśli Ci się kanały udrażniają (a widzę, że tak), to po to, byś tą wiedzą dzieliła się na jakiejś poważnej platformie. Bo do komentarzy mało kto zagląda, a wpisy blogowe są wklejane na FB, a więc z szybkością błyskawicy docierają na dachy świata.

   Dlatego FB zablokował moje strony.

   (A moja wiedza nie jest jakaś nadzwyczajna, prezentuję tu bowiem mądrzejszych od siebie. To, co wiem, wiem od nich. No, czasami coś tam na mnie „spłynie”, bo ja też pracuję nad drożnością kanałów percepcji… 😉 ).

   To samo dotyczy wszystkich pozostałych komentatorów. Kochani, zakładajcie blogi 🙂 Niech ta myśl świdruje Was tuż przed snem 😉 W snach bowiem częstokroć przychodzą delikatne podpowiedzi…

 9. TAW, czytam wszystkie komentarze, bo tam jest dla mnie prawdziwa wiedza. Gra myśli i słów. Nie wszystko co się myśli automatycznie przelewa się na słowo pisane. Zastanowienia wymaga treść, sens i cel przekazu. Nie mam i niem zamierzam założenia FB. Blog – duża odpowiedzialność, może jeszcze nie dorosłam.

  1. Jeszcze nie jesteś pewna swojej Mocy, ale ziarno zostało zasiane… i na subtelnych poziomach proces ruszył… 😀

   To samo dotyczy wszystkich pozostałych komentatorów… 🙂

 10. Przychodza mi takie refleksje… na poczatek wyrazy wspolczucia dla synow, rodzicow, kim by nie byli… Dusza Jego, na ile tylko potrafi, niech wedruje przez swietliste przestrzenie… Na tym sie inni znaja pewnie lepiej…
  Niektorzy synowie „Bo.” rozwiedzeni, cos sie sypie… Ci ktorzy tam maja wystarczajaco duzo swiatla, niech sie ogarna, naprawia, co moga, oddadza, co nie ich, przeprosza, kogo trzeba, jesli szczerze pracuja dla Ojczyzny, to Ziemia bedzie ich oparciem, jesli NaROD oszukuja… na swiecie jest miejsca dosyc…
  To w koncu nie moja sprawa, ale, jak to pisal gdzies TAW, Przestrzen Subtelna uslyszy…

 11. Dzin dobry.

  Z innej beczki. Moze ktos mnie odpowiedziec na pytanie, co sie kryje i co oznacza cale te zjawisko nazywane niejedzeniem? Czytalem o tym duzo. Isota sie odzywia prana. Wydaje mnie sie, ze to jest podlaczanie tzw. kabelka do boskiej mocy Boga. Wegetarianizm jest lepszy, niz jedzenie miesa ,ale wg mnie takze jest „zly”,bowiem wszystko zyje. Nie bez przyczyny funkcjonuja dwa slowa: byt i od byt.

  Co Panstwo sadza o wlosach, tzw. dluzszych u mezczyzn, jak i u kobiet? Sam posiada takie (mniej wiecej na dlugosc brody) od okolo 10 lat. Pisze o tym, bowiem spotkalem wiele atakow na mnie zwiazanym z posiadaniem brody i wlosow. Wiele razy mnie ublizano i ogolnie gorzej traktowano z powodu wygladu. Sila zenska oraz meska to atrybuty Boga, czyli jednosc, wiec to jest pewna odpowiedz. Takze wlosy daja energie z otoczenia, gdyz sa one przedluzeniem nerwowym naszego ciala. Moze ktos (na pewno) wie cos wiecej, wiec prosze o przeslanie, podzielenie (w niedziele, nie dziele,haha) sie wiedza.

  Ja kiedys pilem duzo piwa, a w tym roku calkowicie przestalem spozywac aljohol. Zachecil mnie moj kolega, ktory „oficjalnie”, „nieswiadomie” przestal pic, palic, zapuscil wlosy. To znak, ze Slowianie odkryli e swej nazwie moc slow i sily nieskonczonej.

  Badzcie blogoslawieni

  P.S. Bardzo lubie czytac ksiazki. 😊😊😊

  1. Niedziela.. Nie dzielaj czyli nie rob dziela… obecnie by sie rzeklo: nie pracuj, ale My Slowianie Dziela My czyli My Tworzy MY.

   Bardzo sie raduje, ze przestales spozywac truTek. Im wiecej wolnej Przestrzeni od truTkow, tym wiecej Sily w Slowianach 🙂

   1. Co oznacza slowo – trutek? Nie pojmuje tego, a juz bylo to uzywane kilkukrotnie.

    Co do slowa niedziela, to ów zlepek liter, ktory oznacza, ze za pomoca odczytywania slow otrzymujemy ich znaczenie, bo nie dzialaj, a takze nie dziel, czyli –

    http://sjp.pwn.pl/slowniki/dzieli%C4%87.html

    Whale.to – polecam, bo uzywam jej od kilku lat, jak i rowniez innych, lecz na obecna chwile nie kojarze, jako ze pisze z telefonu.

    Zdrastwujcie. 😄😄😄

  1. Od trunek…zamiast n jest „T”

   Ps. Do TAW…znow mi zolte pole wyswietla podczas pisania komentarzy, gdy przyciskam”Odpowiedz”

   1. Ze Swiatow Swiatla wiele Dusz sie wcielilo tutaj i Wiele z Tych LUDZI CHRONI Nas . Podczas tego zadania wiele z tych osob po prostu wlozylo duzo energii bedac jak gdyby Tarcza ochronna dla innych. Czesto na poziomie astralnym i nawet o tym nie wiedzieli w realnosci materialnej…czasami czuja to gdzies w zakamarkach swiadomosci…
    Wsrod osob uzaleznionych sa nieraz Rycerze Swiatla „ranni” duchowo po tych potyczkach z ciemnymi…
    pomozmy wiec uzaleznionym osobom, BO SA WSROD NICH BOHATEROWIE, na ktorych czeka zapowiedziana w WEDACH Kaplanka lub jak kto woli Krolewna Mistyczna.

 12. Mam pytanie na ktore b prosze odpowiedziec gdyz mnie b nurtuje. A mianowicie czy warto wyjezdzac z Polski do np. Anlgii? Mam taka mozliwosc, ale pozostawiac k RAJ mnie wewnetrznie boli. Jednak pod koniec roku utracilem prace,a trudno jest mnie znalezc dobra place i prace na te chwile.

  Dziekuje z calego serca za rady i porady oraz pozytywne przemyslenia.

 13. Do Mariusza. Wiele lat temu z żoną byliśmy we wspólnym rejsie. Były to czasy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Ani ja, ani Ona nie odważyliśmy się na temat pozostania za granicą rozmówić. Dziś, gdy konwersujemy, mamy sobie za złe, to o czym nie porozmawialiśmy. Oboje wewnętrznie chcieliśmy zostać! I powiem tak: Jeśli czujesz się uczciwym wobec innych ludzi, a brak Ci smarowidła do chleba – jedź! Ale przyrzecz sobie samemu, że będziesz sukcesywnie dzielić się z tymi, których opuścisz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s