Ludzie rzekomo obudzeni i uduchowieni, przestańcie wreszcie bredzić o wojnach! Czy nie umiecie rozpoznać prostego faktu? Oni są już po prostu zbyt słabi, by wywołać wojnę…

Przesłanie Ole Dammegarda do dotychczasowych właścicieli folwarku Ziemia.

<https://youtu.be/Z1C3fnXepdw

Komentarz

Oczekiwanie od gadów nawrócenia jest naiwnością i nieznajomością specyfiki ich DNA.

Oni ustąpią tylko i wyłącznie z jednego powodu: ze zwyczajnego braku energii, gdy przestaniemy ich wreszcie zasilać, pracując dla matrixa, a nie dla siebie.

Wszelkie próby negocjacji z nimi poprzez np. wzywanie ich do opamiętania i przejścia na stronę ludzkości trącą naiwnością.

TAW

Czytaj również:

Reklamy

66 myśli w temacie “Ludzie rzekomo obudzeni i uduchowieni, przestańcie wreszcie bredzić o wojnach! Czy nie umiecie rozpoznać prostego faktu? Oni są już po prostu zbyt słabi, by wywołać wojnę…

 1. Miłość do Wszystkich istnień nakazuje mi powiedzieć, że ma być SPRAWIEDLIWIE! nie można zapomnieć tego co uczyniono, nie można wiecznie nadstawiać drugiego policzka, nie można wybaczyć pedofilom, że gwałcą nasze dzieci, że piją ich krew, że żywią się nami- nie chce z nimi wygrywać, bo nie walczę, nie chcę z nimi się bić, bo nie jestem jak oni- pragnę sprawiedliwości i prawdy i by nigdy więcej już się to nie powtórzyło, by się wyryło w każde Istnienie, i by wszyscy już Wiedzieli na zawsze. Miłość to nie tylko gładzenie, tulenie i wybaczanie, Miłość to również Wychowywanie. Ludzie działający w nieświadomości – im będzie lżej odebrać sprawiedliwość, może nawet nie odczują tego, bo szybko zrozumieją, ale Ci co świadomie tak czynią, z rozmysłem… Chwała niech Wam będzie, że nauczyliście nas o Naszej Godności, o tym czym jest Miłość i otym, że zawsze nalezy szukać prawdy. Dziękuję Wam. A teraz niech się dzieje sprawiedliwie! Byście na zawsze byli świadomi i wybierali z Mądrością i nie marnotrawili Energii. Świętej życiowej Energii! Pozdrawiam! Słowianka!

  1. „i nie przebaczaj
   zaiste nie w twojej mocy
   przebaczać
   w imieniu tych
   których zdradzono o świcie”

   (Zbigniew Herbert, Przesłanie Pana Cogito)

   1. „zaiste nie w twojej mocy
    przebaczać
    w imieniu tych
    których zdradzono o świcie”

    …dobrze, ze o tym przypomniales, bo juz sie sluchac nie dalo tych falszywych, perfidnych , perwersyjnych wypowiedzi w stylu”przebaczamy i prosimy o przebaczenie”

    Przebaczac moga jedynie ofiary, jesli zechca i jesli winni poprosza o przebaczenie.

  2. „Miłość do Wszystkich istnień nakazuje mi powiedzieć, że ma być SPRAWIEDLIWIE! nie można zapomnieć tego co uczyniono…”

   Słowianko ! jakze madre slowa…jakze madre !Twoje slowa nalezy przypominac tym, co chca by POLACY, Slowianie zapomnieli o WOLYNIU !!!
   Kto mordowal na Wolyniu, na czyje rozkazy.???..do dzisiaj nie ma nawet tablic z imionami pomordowanych…a Slowianom sugeruje sie zapominanie…o tej okrutnej zbrodni, o tym okrutnym rytuale, ktory karmil reptylian…
   Kolejne „rzady” wymazywaly pamiec o WOLYNIU !!!Na czyj rozkaz? NaROD, gdy SPRAWIEDLIWI wezma stery, ma prawo zapytac.

 2. Psychoterapia dla reptilian i satanistów? Nadzieja, że zmniejszą się ofiary kolejnych mordów? Przebaczanie jest piękne, ale szacunek dla ofiar wymaga kary, a nie klepania się z mordercami po plecach.

  1. Zgadzam się. Nie jestem newage’ystą, nigdy nie głosiłem potrzeby przebaczania dla zbrodni ludobójstwa przez nieuprawnione do tego istoty. Do dokonania takiego przebaczenia uprawnione są bowiem jedynie same ofiary. To jest jedynie ich kompetencja.

   Ole próbuje z nimi negocjować. To dokładnie tak, jakby więzień w obozie koncentracyjnym próbował negocjować z oprawcami…

 3. Oni już od dawna są „trupami” tylko niewielu o tym wie! pomału dochodzi to do coraz liczniejszej społeczności tylko, że gad jest gadem!! i spokojnie trzeba go zagłodzić!!

 4. Hmmm niby faktycznie nie udaje im się rozpętać globalnej wojny…fajnie by było gdyby nie dali rady..nie mniej jednak wojna na bliskim wschodzie ciągle trwa i nie wygląda to dobrze, jakieś chwilowe rozejmy a potem znowu się mordują..w Turcji zapanował totalitaryzm z prezydentem podobnym do Hitlera…kolejne fale uchodźców … dochodzi do eskalacji teroryzmu, Unia Europejska zaczyna się sypać a dewastacja środowiska postępuje i zmiany klimatyczne przyspieszają itd. i skąd niby ten optymizm mamy mieć? Pan Ole wydaje się bardzo naiwny..moim zdaniem elity nigdy nie udostępnią swoich ekologicznych przełomowych technologii jeżeli nie zostaną do tego zmuszone globalną katastrofą.

  1. „Globalnej katastrofy” nie będzie 🙂

   Nowych wojen nie będzie, a stare są już powoli wygaszane. Syria wkrótce będzie wolna.

   Co do prezydenta Turcji postawię sprawę tak: lepiej, żeby grał on z NATO przeciwko Rosji, czy z Rosją przeciwko ISIS?

   A Wolną Energię ludzkość już posiada. Od Prometeusza – dr. Mehrana Tavakoli Keshe i jego Keshe Foundation.

   Wystarczy do nich napisać i zamówić generator Wolnej Energii.

   Ale do złożenia sprzętu potrzebny jest już fachowiec – ktoś, kto się na tym zna. W Polsce jest już kilka przeszkolonych osób.

   1. Doprecyzuję. Pisałem o uzurpacji. Nie napisałem, że samo przebaczenie jest złe czy niepotrzebne. Jest nawet konieczne. Ale to jest kompetencja ofiar, a nie sytych obserwatorów.

    Co zaś do Szamana Tańcującego z Wiatrem – to Bardzo Wysoka Świadomość. I jego Raport o Stanie Świata jak najbardziej podzielam. Zresztą, jak jest i do jakiego punktu ludzkość dobrnęła – każdy widzi.

    Co do przyszłości jednak – uważam, że wyjdziemy z ciemnej dupy… 🙂

   2. Nikogo nie namawiam do globalnej katastrofy, jednak wskaźniki tendencji są lekko przerażające, jeżeli wziąć pod uwagę wzrost zanieczyszczenia środowiska, topnienie lodowców, rozkłady temperatur, ilość trzęsień ziemi itd. Nic się nie zmienia tu na lepsze, wręcz przeciwnie a ludności przybywa. Dlaczego zatem nie miałoby być nowych wojen skoro historia pokazuje, że wojny w zasadzie ciągle wybuchają ..są jakby wpisane w ludzką cywilizację, a nakłady na zbrojenia rosną. Wszystkie mocarstwa zbroją się po zęby. Wystarczy mała „iskra” i mamy III wojnę światową. Co do Erdogana to człowiek chory na władzę, który ma ciągoty imperialne do zagarnięcia terytoriów syryjskich i irackich, zgodnie z jego chorą wizją tzw. historycznych osmańskich ziem. Keshe nie należy do elit rządzących światem…i wątpię aby się upowszechniła jego technologia, z tego co wiem to żaden zachodni autorytet naukowy nie stwierdził, że to działa i osobiście sądzę, że są lepsze źródła wolnej energii np. Thesta Distatica choć też nie zbadane naukowo.

   3. Nie wierzę „naukowcom”, bo wiem, kto finansuje uniwersytety… 😉

    To, co się na nich odbywa, to zwykła prostytucja, a nie żadna nauka. Co mi po „naukowcu”, który o fizyce kwantowej opowiada językiem 17-wiecznej fizyki klasycznej lub po takim, który głosi, że Polska wypadła sroce spod ogona w 966 roku lub że człowiek pochodzi od małpy?…

    Wbrew wszelkim tabelom z uporem maniaka twierdzę, że nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie 🙂

 5. Dokładnie to jest strata czasu i energii. Gady i tacy jak Rothschieldowie czy Rockefellerowie albo rody królewskie są to istoty o innym DNA niż ludzie i oni nie wiedzą co to jest miłosierdzie czy inne ludzkie uczucia. Lepiej działać w kierunku pozbawiania ich energii choćby wyłączając szczekaczkę propagandową w TV straszącą wojnami.
  Co się zaś tyczy tzw. wymierzania sprawiedliwości to jak napisał tu TAW ci, którzy stoją na samym szczycie hierarchii sił ciemności jak im się zrobi „za gorąco” po prostu się z Ziemi wyniosą i nikt ze zwykłych śmiertelników nawet nie zauważy kiedy. Nam zaś rzucone zostaną na pożarcie zwykłe pionki, ewentualnie gońce takiej jak może Rockefeller (używając terminologii szachowej). Czy wróci to życie zamordowanym milionom ludzi to że taki np. Rockefeller stanie przed sądem, dostanie wyrok śmierci i dostanie zastrzyk z KCN albo kulkę w potylicę? To nie jest sprawiedliwość ale tzw. oko za oko ząb za ząb. Będzie to odpowiedź na ich nienawiść do nas naszą nienawiścią do nich. Jeśli ludzkość ma dokonać skoku na wyższy poziom musimy wyzbyć się takich zachowań jak rządza odwetu, zemsta. Tylko wtedy zła energia zostanie z Ziemi wyeliminowana, a wtedy pozostałe na Ziemi istoty zaprogramowane na zło i zniszczenie same fizycznie umrą, bo ich dusze opuszczą ich ciała wobec braku energii do dalszej egzystencji. Początek tego już mamy. 2016 rok był miotłą która wymiotła z tego świata wiele gwiazd w tym z Hollywood. Największą karą dla „nadzwyczajnej kasty” zniewalającej ludzkość będzie to że ludzkość przejrzy na oczy, odwróci się od nich, a powszechna znajomość prawdy spowoduje upadek ich koncernów, banków i całego systemu jaki stworzyli.

  1. Ładnie ujęte.

   Odessać się od szczekaczek to podstawa. Na początku prowadzenia bloga namiętnie oglądałem Tefałen, by wiedzieć, co knuje przeciwnik… 😉 Odkąd w ogóle nie oglądam tv (no, raz na miesiąc włączę, by porównać, czy jakość swądu w jakikolwiek sposób koreluje z jakością aktualnej Przestrzeni), uzyskałem – jakby to powiedzieć – więcej przestrzeni operacyjnej w swoim umyśle… 😉

   Czego i wszystkim Czytelnikom w Nowym Roku życzę 🙂

 6. Zgadzam się z mówcą, Kochani. Do końca wierzę w człowieka. Czemu nie? Naiwność nie jest niczym złym. Z drugiej strony róbmy swoje. Mimo to wierzmy w człowieka i MIŁOŚĆ. Odpowiedzią na agresję jest jeszcze większa agresja. Tau. TAO

 7. To prawda że codzienne oglądanie tych wiadomosci w telewizji doprowadziło niektorych do wiekszej blokady umyslu. Ja przestalam oglądać te wiadomosci codziennie, tylko czasem coś obejrzałam. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  1. Dziękuję, również Dobrego Roku 🙂

   Gratuluję. Kiedyś wydawało mi się, że można telewizję „oglądać świadomie”… Ale dojrzałem, by zrozumieć, że oglądanie telewizji jest energetycznym gwałtem na subtelnym biopolu istoty ludzkiej. Powiem brutalnie, to jest dawanie d… potworowi.

 8. Kochane TAW to przesłanie pojawiło się wraz z filmem o smoku, dlatego ja połącze te dwie sprawy, te dwa aspekty. Początkowa interpretacja filmu była inna, z przesłaniem Ole było trudno o ile
  początek do mnie przemawiał końcówka zupełnie mi nie pasowała!
  Przesłanie ma głębszy przekaz i myślę, że jest skierowane po części do takich smoków, jakich przedstawił film, czyli do takich, które mimo swojego DNA utrzymały gada w ryzach i nigdy nie splamiły się krwią, natomiast do tych nieśmiertelnych przesiąkniętych krwią niewinnych przesłanie jest jasne TO JEST WASZ KONIEC! ŚCIANA! Skazaniec jednak prawem boskim ma ostatnią możliwość, prawo ostatniej szansy! To właśnie pojawiło się w przesłaniu! Jesteście pod ścianą zakończcie to! Zauważ proszę TAW co zrobiono z przestępcami z okresu chociażby II WŚ – „bito się o nich”, za technologię oddano by własne córy – ja wolę gołymi rękami pielęgnować Ziemię, BY WYDAŁA PLON, ANIŻELI IŚĆ NA WYGODNICTWO, A W ZAMIAN DAĆ TO CO NAJCENNIEJSZE, NAJDROŻSZE, KTÓRE ŻADEN CENNIK TEGO CZY INNEGO ŚWIATA NIE USTALI – DZIECKO! Przypomnij sobie proszę swoje wcześniejsze odpowiedzi-

  O właśnie… Wściekłemu tłumowi rzucą na pożarcie np. Clintonów (czyli płotki/marionetki), a Główne Figury będą nadal kryte.

  Nie możemy pałać żądzą odwetu, bo to tylko wzmacnia gada i przedłuża jego żywotność. To jest trudne, ale musimy pozostać absolutnie bez osądu w sercu swoim, bo serce nie osądza.

  Taki był ten bardzo smutny i mroczny etap „ewolucji” matrixa. Zawładnięto planetą, perfidnie wykorzystano i totalnie zbezczeszczono rasę ludzką. Ciężko będzie Ziemianom przyjąć to do wiadomości i się z tego jakoś podnieść, ale nie ma innego wyjścia.
  TU INNA ODPOWIEDŹ:
  Aresztowane będą jedynie płotki – w celu uspokojenia społecznych emocji (tzw. wentyl bezpieczeństwa). Prawdziwym grubym rybom nie stanie się najmniejsza krzywda. Oni mają dość zasobów, by się wykupić, przepoczwarzyć lub zwiać na inną planetę.
  A TU KOLEJNA:
  Reptilom nic nie grozi – oni są nieśmiertelni (mają możliwości przeskakiwania z ciała w ciało przy zachowaniu pamięci wszystkich poprzednich żywotów) i mają setki możliwości ewakuacji z naszej pięknej planety. Kiedy zrobi im się już naprawdę gorąco koło d…, po prostu sobie znikną – jak zniknął „stary Smok” dr filozofii George Soros. Czy ktoś z Państwa go widział od listopada?…

  Biedna Clinton- jaka biedna się pytam, na pożarcie rzucona płotka, a pieniek i siekiera, Mira i kamień! Mówisz, że łatwo się mówi o czymś czego Nas osobiście nie dotyka, ale przecież, gdy ktoś czuje sercem, to każda zbrodnia dokonana na Naszej Siostrze lub Bracie nie bezpośrednio Nas dotyka, ale Nas dotyka i serce krwawi! Oni są pod ścianą, otrzymali ostatnią szansę i to Nas wyróżnia. MIŁOSIERDZIE! Ale ono z kolei nie może być równe głupocie! Jest ZBRODNIA MUSI BYĆ KARA! Bez względu na wybaczenie! Kara musi być! Kara adekwatna do czynu, ala sprawiedliwość wymierzona PRAWEM BOSKIM- bo ich czyny nie obejmują tylko Naszej planety! Przesłanie mówi jesteście pod ścianą poddajcie się, niech już żadna kropla krwi nie zrosi TEJ ZIEMII! Żeby poddać krytycę osobę należy uprzednio zapoznać się z jej działalnością- ja nie sądzę, żeby Pan OLE, który poświęcił znaczną część życia, aby tropić ich zbrodnie nie znał ich zabójczych sklonności wpisanych w ich DNA! Światło dało ciemności ostatnią szansę prawem boskim, szansę zakończenia tego co już przesądzone bez przedłużania i dalszych ofiar! I z racji Światła nie można użyć kamienia, choć ręce same po niego sięgają! Nie wolno NAM, bo staniemy się gadem- lecz zbrodnia musi być ukarana, nie można powielać głupoty w nieskończoność! Litość, milosierdzie musi być, ale kara jest następstwem czynu, a więc świadomego wyboru, więc żadne bogactwa nie mogą sprawić żeby kara się nie dokonała! Inna sprawa jak nazwać rodziców, którzy oddali swoje dzieci na pożarcie gadom! Dlaczego sami nie poszli?!! To jest MILOŚĆ SAMOLUBNA! Ja wolałabym milion razy umierać w najgorszych mękach niż poświęcić swoje NAJDROŻSZE DZIECKO DLA DOBRA, SPOKOJU WŁASNEGO!!!! Paweł Jesteś niezwykle świetlistą osobą, Twój komentarz celnie trafia w to co czuję! To nie ma nic wspólnego z naiwnością, a wręcz przeciwnie- tarantule muszą z Nas wyjść!!!!!!!!!!!!! Żeby to zrozumieć należy zapoznać się z przesłaniem Pana Romana
  https://www.youtube.com/watch?v=XXFnuDUeYNQ, i zapoznać się z osobą Pana Ole część I:
  https://www.youtube.com/watch?v=4sTEketOCCw, a tu część II :
  <https://www.youtube.com/watch?v=vCjVMPFomXg

  1. Za dużo uwagi im poświęcamy. A ta uwaga ich właśnie żywi. Przesłanie Olego uznałem za ewolucyjnie ważne, dlatego je zamieściłem. Pozwoliłem sobie na drobny komentarz, by Czytelnik nie myślał, że w pełni utożsamiam się z przekazem. Ale samo orędzie noworoczne ludzkości do dotychczasowych zarządców folwarku jest bardzo ciekawym pomysłem.

   1. Też tak myślę, uwaga musi być skierowana w tej chwili na zupełnie cos innego, coś co pozwoli Nam szybciej ich pożegnać, To co najważniejsze, a co umknęło Nam w Przesłaniu Olego niech się zatem spełni WYPEŁNIJMY TĄ PLANETĘ MIŁOŚCIĄ:) Tego Tobie Kochane TAW i Wam Kochane Siostry i Kochani Bracia życzę w każdej sekundzie Naszego drogocennego życia:) Światłem wypełnijmy Nasze serca:)

  2. „Kochane TAW to przesłanie pojawiło się wraz z filmem o smoku, dlatego ja połącze te dwie sprawy, te dwa aspekty. Początkowa interpretacja filmu była inna, z przesłaniem Ole było trudno o ile
   początek do mnie przemawiał końcówka zupełnie mi nie pasowała!”
   Elaszko Droga, Kaplanko Swietlista…lzy mi sie czegos kreca i serce daje znaki, gdy to pisze…

   „Inna sprawa jak nazwać rodziców, którzy oddali swoje dzieci na pożarcie gadom! Dlaczego sami nie poszli?!! To jest MILOŚĆ SAMOLUBNA! Ja wolałabym milion razy umierać w najgorszych mękach niż poświęcić swoje NAJDROŻSZE DZIECKO DLA DOBRA, SPOKOJU WŁASNEGO!!!! ”

   …co sie stalo z Ziemianami, ze klaniali sie B..lowi(nie cytuje w calosci tego slowa, bo zbyt ciezkie i lepiej nie wzywac…) i innym POtworom…? Po Tworzeniu…
   W filmie , ktory gdzies tu na Blogu cytowal qrdeblade jest moment, gdy gady mowia :” Nigdy nie beda niesmiertelni, bo zabijaja wlasny gatunek, zabijaja wlasne dzieci…”

   Gady potrzebuja ludzkiej energii, by istniec… Czy i tak jak w filmie, bez ludzi nie potrafia sie „rozmnazac”? to slowo zastanawia. W gadziej Ksiedze Rodzaju jest uzyte(wedlug tlumaczenia) to wlasnie slowo:rozmnazac.
   A przeciez Dzieci Boze, Potomkowie Bogow RODza sie.

   Czyny gadow nie obejmuja tylko naszej planety…

 9. TAW wiesz może w jakim celu na terenie Polski ma pojawić się ponad 3,5 tys. żołnierzy USA z dywizji pancernej?. Jest w miarę bezpiecznie i na wschodniej i zachodniej granicy Polski 😀 -nie sądzę żeby to był przypadek a w urojenia Antoniego ministra raczej nie uwierzę .Czy te wojska odejdą stąd za kadencji D.Trumpa czy trzeba je będzie wywieźć taczkami :)?

  1. Chodzi o zainstalowanie w Polsce najnowocześniejszej na świecie technologii do kontroli i pacyfikacji budzących się właśnie Polaków Słowian.

   Chodzi również o strachy na Lachy – byśmy się ich bali.

   Są już za słabi, by wywołać wojnę, więc rozpętają kampanię zastraszania Polaków.

   A my co zrobimy?..

   A my się nie boimy.

   Bo już nie z takimi smokami sobie radziliśmy w historii…

   Nawet nieustraszony wujek ze stali nigdy nie odważył się wcielić nas oficjalnie do ZSRR po tym, gdy zobaczył w ’44, jak zachowuje się Polak przyciśnięty do muru…

   Hamerykancy w Polsce mają dawać miejscowym dokładnie ten sam przekaz do podświadomości, co smok pod Wawelem: „To my wami zarządzamy”…

   1. Kochane TAW pisałeś o Ełku, że może to była ustawka, może miało iść w eter, że my Polacy jesteśmy okropnymi ksenofobami, tym bardziej, że ONR i MW zapowiedziały już swoje manifestacje.
    Hamerykancy w Polsce mają dawać miejscowym dokładnie ten sam przekaz do podświadomości, co smok pod Wawelem: „To my wami zarządzamy”… A może następuje odwrotność co do założenia Nam nieżyczliwym- iskra wychodzi z Polski i tak oto : Amerykankańska blogerka gratuluje Polakom:

   2. To miłe, ale niech oni sami się wezmą do roboty. Myślą, że jak zwykle Polacy odwalą za cały świat najbrudniejszą robotę?

    Zamiast się paść w makdonaldach, mogliby powszechnie zakładać blogi i informować świat o Ważnych Rzeczach…

    Pomyślmy, ilu jest Amerykanów, a ile wiarygodnych amerykańskich portali…

  2. Na te pancerniaaki : WODA; w sensie doslownym; Woda , do ktorej skierujemy modlitwe, by WSZECHPOTEZNA WODA oddalila z naszych ziem wszelkie obce istoty: cztaj bioroboty w mundurach hamerykskich.

   Pryskac ich, ubrania, pomieszczenia, skrzyzowania drog, itd.

  3. Myślę, że będzie tak jak z uchodźcami i bardziej to obudzi jeszcze śpiących
   Hegemon jest tylko jeden. Obudź się Polsko

   Ponadto TAW wspomniał, że islamiści się budzą :

   1. Nie wszyscy muzułmanie to ofiary mind control. We Francji czy Turcji jest bardzo wielu wykształconych muzułmanów, którzy doskonale wiedzą, o co biega w tym matrixie. Ale to są ludzie wykształceni. Natomiast są bardzo jasne kryteria, jeśli chodzi o rekrutację tzw. uchodźców – programowo muszą to być osoby niewykształcone i krewkie, nabuzowane, z deficytami seksualnymi itd.

 10. Ta przemowa w filmiku jest do iluminatów? Czy do nas? Pytam, bo mniemam, ze do nas, gdyż iluminaci na 100% tego nie słuchają.

  1. Słuchają, słuchają… Ole to doskonale znany przez nich gość, twórca pojęcia „operacja fałszywej flagi”…

   1. Kochane TAW – tu jest o tych kryteriach jeśli chodzi o temat rekrutacji i jeszcze jedno DZIĘKI TOBIE WIEMY, że to nie nastąpi, ale należy wiedzieć co planowali, bo to jest następstwem wybudzenia, a ono z kolei jest gwarantem POKOJU! WIEDZA JEST NASZĄ TARCZĄ I BRONIĄ!
    świadectwo Pani inżynier Emilii Dominikas, która budowała tajne podziemne bazy w Niemczech. Chora na białaczkę w ostatnim stadium, zdecydowała się ujawnić prawdę. Prawdopodobnie już nie żyje.
    PROSZĘ ROZPOWSZECHNIĆ TĘ INFORMACJĘ W CAŁYM ŚWIECIE!

    Z poważaniem,

    Dyp. inż. dr Emilia Austeya Dominikas

    1 listopada 2016 r.

    MOJA KATASTROFA MENTALNA

    W czerwcu 2012 roku ogłoszono, że zostałam „szefem projektu w planowaniu sztabu NOWA EUROPA” i od tego czasu moje zdrowie bardzo się pogorszyło. W 2012 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych w sposób tajny ogłosiła o wykorzystaniu broni migracyjnej przeciwko Europie w 2015 roku. Poprzez ONZ, Bank Światowy i UE ustalono pięć ośrodków rekrutacyjnych w Afryce, a także jeszcze dziesięć ośrodków na Bliskim Wschodzie.

    Każdy, kto spełniał kryteria, otrzymywał smartfon i 2500 euro w gotówce, a następnie był włączany do uprzednio określonych „dróg uchodźców”, służby niemieckie zostały o tym poinformowane i uczestniczyły w koordynacji. Oficjalnie rozpoczęło się to w 2015 roku, ale nieoficjalnie to wszystko zaczęło się w 2013 roku, najpierw w mniejszych ilościach i dopiero w 2015 roku po „WŁĄCZENIU OPERACJI SYRIA” projekt ruszył pełną mocą.

    Odpowiedni idealny kandydat powinien mieć 20-30 lat, zdolność do płodzenia dzieci (było to testowane!), mieć maksymalny iloraz inteligencji maksimum 90 IQ, jak najmniej wykształcony (bardzo agresywny i łatwo wpadającym w taki stan), być wahabistą lub salafitą i całkowicie pogardzającym Chrześcijan.

    (POWINIEN MIEĆ)

    Pożądane jest, aby mieli:

    Szczególnie mile widziani są mężczyźni, wykraczający poza granice normalnych zachowań seksualnych, jak pedofile i homoseksualiści, których skłonność do przemocy wobec kobiet byłaby zauważalna.

    W celu dodatkowego ich podrażnienia, były organizowane ich spotkania z kobietami, zwerbowanymi pod presją w ośrodkach zatrudnienia, którym płacono absolutnie żebracze wynagrodzenie i które otrzymywały zaledwie dwugodzinna awaryjną poradę o tym, w jaki sposób radzić sobie z tymi śmierdzącymi i brutalnymi mężczyznami, którzy nie mówią w żadnym języku europejskim – działo się to we Francji, Austrii i Niemczech.

    „Mamy nadzieję na wzrost liczby urodzeń w drodze zdecydowanych zachowań seksualnych (gwałty)” – to nie jest żart. Jest to dokładny cytat z Federalnego Ministerstwa Spraw Rodzinnych.

    Często zdarzało się, że chociaż przedstawiciele organów bezpieczeństwa byli obecni, ale się odwracali i zaczynali reagować dopiero po jakimś czasie, więc nie może dziwić fakt, że zaistniało 576 przypadków tego, co zostało nazwane incydentem „seksualnym o międzynarodowym wzajemnym zrozumieniu”, co doprowadziło do kontynuacji gatunku w 44 przypadkach, dzieci zostały zabrane od matek zaraz po urodzeniu i umieszczone pod opieką państwa.

    We wszystkich przypadkach, kobiety zostały zwolnione i oskarżone o oszukanie niepełnoletnich podopiecznych.

    Różnorodność dobrze opłacanych specjalistów w zakresie islamu, którzy są angażowani wcale nie w celu prowadzenia obserwacji i wyjaśnienia, czy nie jest ktoś związany z ISIS, tłumaczy się tym, że są oni powołani do kierowania skierowanymi działaniami „śpiących agentów” pod kontrolą i ochroną konstytucji.

    W ośrodkach rozmieszczenia – zwłaszcza w miastach – muzułmanie zaczynają przyzwyczajać się do lekceważenia chrześcijańskich kobiet. Otrzymałam informację o ukrytych 48.323 przypadkach świadectw gwałtów na obszarach wiejskich i pojedynczy w mieście – w 2015 roku.

    W tym czasie bęben propagandy lubi przedstawiać coraz bardziej i bardziej aroganckich muzułmanów w telewizji, którzy zachowują się tak, jak naziści w latach 1933-1945. (Tłumacz z jęz. niem.: Proszę odrobić zadanie domowe i nauczyć się prawdziwej historii Niemiec) – po to, aby zmusić Niemców, by zapomnieli o wrodzonej im dyscyplinie.

    Także lewa strona radykalnych sił niezależnych i anarchistów pęka w szwach, co zmusza mnie do zastanowienia się nad pytaniem, jak media mogą ignorować to od wielu lat – oczywiście, trzeba mieć na uwadze fakt, że 99% tych osób służy Państwu / w obronie Konstytucji – w imieniu jednej z wielu „jednostek o zarządzaniu specjalnymi sytuacjami” – opłacanych przez Dyrektora Generalnego kwotą w wysokości 40 milionów rocznie, począwszy od roku 2009. Byli oni odpowiedzialni za spalone samochody itp. Albo terroryzm państwowy w zakresie przemysłu rozrywkowego, nakładający na płatników podatek GES. (GES – jest to podatek za korzystanie z telewizji i radiofonii – uwaga tłumacza z języka niemieckiego).

    Grupy te są wybierane i klasyfikowane na 5 fal:

    fala 1

    niewinni ludzie i dzieci

    fala 2

    chore dzieci i osoby starsze

    fala 3

    osoby z chorobami zakaźnymi, kobiety bezpłodne, wdowy

    fala 4

    bardzo agresywna młodzież i psychopaci

    fala 5

    rebelianci i członkowie armii, zdolne do obchodzenia się z bronią i podatni na sugestie.

    Ta ostatnia grupa liczy już tysiące osób, żyjących w naszych bunkrach.

    Osiągnęliśmy 30% w chwili obecnej, do połowy 2017 roku pozostałe 70% przybędzie nocnymi lotami przez porty lotnicze w KOLONII, DŰSSELDORFIE, RAMSTEIN I FRANKFURCIE.

    (Komentarz tłumacza z jęz. niem.: Wydawnictwo KOOP, które zostało wymienione powyżej, poinformowało o tych lotach, dostarczających Muzułmanów, i stwierdziło, że zostaną oni natychmiast zapędzeni do autobusów i wywiezieni w nieznanym kierunku. Gazeta «Junge Freiheit”, która nie była częścią tradycyjnych mediów informacyjnych, ale w ostatnim czasie wykazuje zmiany w tym kierunku, uderzyła krytycznym artykułem w KOOP za jego wypowiedzi na temat Muzułmanów, przybyłych samolotem w nocy, stwierdzając, że nie było żadnych dowodów na to i że były to tylko loty turystyczne realizowane – z powodu niskich cen – w porze nocnej. Jest zatem oczywiste, że zostali oni przekupieni przez nieznanego agenta).

    Koniec 2016 r. Pięć afrykańskich ośrodków werbunkowych rozpocznie kierowanie swoich 5 fal – łącznie w sumie 8 milionów skrajnie agresywnych Afrykańczyków, a także 2 mln „ociężałych umysłowo” – według oficjalnego określenia, a według nieoficjalnego: „bydło na ubój” – do Niemiec.

    W międzyczasie zostały zbudowane lub wynajęte budynki wsparcia/logistyki pod każdym dużym miastem – z zapasami setek tysięcy ton mrożonego/suchego prowiantu – dla wszystkich, kto będzie gotów przejść czipowanie RFID (identyfikacja częstotliwością radiową) po katastrofie w 2017 r.

    Dla osób Hartz IV i emerytów nic się nie rezerwuje i nie planuje. Oficjalnie są oni skazani na wolne przejście do innego świata, a raczej na śmierć głodową, to jest to, co rząd zaplanował dla nich – ponieważ w stosunku do nich stosuje się ALG2 (= Arbeitslosengeld2, wsparcie socjalne ludzie otrzymują, jeśli pozostają bezrobotnymi przez okres dłuższy niż 1 rok – uwaga tłumacza j. niem.).

    Oczekują oni dużo strat (śmierci współpracowników) w instytucjach socjalnych i ośrodkach ds. zatrudnienia. Z tych powodów pracownicy ci zostali wybrani odpowiednio, co oznacza, że osoby te reprezentują niewielką wiedzę w swojej dziedzinie, są brutalni, słabi, niewykształceni, zazdrośni, źli, o złym charakterze, witający migrację, źle znający język niemiecki i posiadający wady fizyczne, dlatego nie będą w stanie uciec od swoich prześladowców.

    Jeden ochroniarz osobisty – to tylko wyrwa bezpieczeństwa w oczach weterana, nawet nie ofiara. Jest to konieczne, ponieważ tchórzliwi pracownicy nie powinni być powstrzymywani przez grzywny i nie schylać się przy zbliżaniu się do okna, tak, że ludzie wpędza się w działania bez wyjścia, dla czystego egzystencjalnego strachu. A poza tym, zamknięcie w więzieniu oferuje trzy gorące posiłki, mieszkanie i ogrzewanie za darmo i jesteście w stosunkach towarzyskich.

    (Przepraszam za mój cynizm)

    WIELKA KATASTROFA ZAPLANOWANA JEST NA ROK 2017

    Dyrektor wykonawczy Merkel wprowadzi w życie zmienione prawa o sytuacji nadzwyczajnej (pierwotne z 1968 roku) i przejdzie do kanclerskiego bunkra, z całym swoim sztabem kryzysowym, na głębokości 160 m pod Berlinem, umeblowanego z takim luksusem, że każdy HILTON będzie wyglądał blado.

    Wszystko finansowane jest z koszyka ubezpieczeń społecznych. Koszt około 12 miliardów euro.

    Źródło:

    БОЛЬШАЯ КАТАСТРОФА ЗАПЛАНИРОВАНА НА 2017 ГОД. Официальная программа уничтожения Германии и планы о Третьей мировой войне

    http://3rm.info/main/65021-oficialnaya-programma-unichtozheniya-germanii-i-plany-o-3-mirovoy-voyne.html

    Słowo od tłumacza na język polski:

    Wierzę w prawdziwość opowiadania Pani Emilii Dominikas. Prawdopodobnie tuż przed śmiercią ruszyło ją sumienie i wyrzuciła z siebie tę straszną tajemnicę. Niczego i nikogo już się nie bała. Prawdopodobnie już nie żyje. Myślę, że to świadectwo zostanie wzięte pod uwagę w chwili, gdy stanie przed Tronem Pana Boga.

    Zainteresowanym tematem polecam materiały o Philu Schneiderze, amerykańskim inżynierze, który też brał udział w „wierceniu” ponad 130 baz podziemnych w USA (również w Niemczech, Norwegii i in. krajach). Zamordowano go, bo zaczął ujawniać tajne informacje o tych bazach.

    Wystarczy w wyszukiwarce wpisać ‘Phil Schneider’ lub ‘Phil Schneider. Podziemne bazy w USA’, a pojawi się wiele materiałów na ten temat w języku polskim. Swego czasu był to bardzo czytany temat.
    To bardzo obszerne wyznanie w całości jest tutaj:
    http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/99689-wielka-katastrofa-planowana-jest-na-2017-rok-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-i-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej

   2. Tak, dawno temu zastanawiałem się, czy puścić jej relację, bo dużo w niej straszenia. Ostatecznie postanowiłem nie puszczać. Ale Przestrzeń w Twojej Osobie uznała, że jednak trzeba to podać 😉

    Więc moja uwaga:

    Pamiętajmy, że wg prawa międzynarodowego Niemcy to nie państwo, lecz prywatna amerykańska korporacja:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/04/30/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-i/

    Wszelkie decyzje dotyczące tej korporacji są podejmowane w Waszyngtonie, Tel Avivie oraz City of London. Wszystko więc w rękach ponadnarodowych sił sterujących prezydentem Trumpem.

    Więc jeśli w ogóle dojdzie w Niemczech do jakiejkolwiek rozpierduchy, to na pewno nie na taką skalę, jak przewiduje pani dr inż. Emilia Austeya Dominikas.

    Mieszkańcy tej korporacji, zwani powszechnie Niemcami, to w zdecydowanej większości doskonale zaprogramowane bioroboty, ale za naszą zachodnią granicą wzbiera też ciągle rosnąca rzesza świadomych mieszkańców korporacji, którzy – jako i my – również oglądają YT oraz osobiście widzą, co się dzieje na ich ulicach…

    Posyłajmy im więc dobrą, zintegrowaną intencję, by budzili się szybciej… 🙂

    No i zwróćmy uwagę na coraz popularniejszą w Niemczech partię PEGIDA…

    <https://youtu.be/I-eIkRig-V4

 11. Na tej stronie widzę słowiańskie symbole…Szczególnie interesuje mnie ten na białym tle – czerwony.. Jak ściągnąć na swój kompek, chcę wkleić sobie na FB.. Za porade, z góry dziękuję. Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich mądrych i rdzennych Polaków oraz TAW.:)

   1. Kochany TAW znalazłam w tekscie ZnZ taki odczyt symboliki Swastyki:
    Krótko mówiąc – chodzi o to, że nasza Galaktyka również posiada polaryzację i podzielona jest między siły Światła i Ciemności właśnie wzdłuż równika Galaktycznego. – ot co!!! I to jest tak straszną i tak bardzo ukrywaną tajemnicą przez wszystkich popaprańców służących swym demonom! > W Słowiańskich wedach jest to ujęte w ten sposób… > patrz SWARGA >>> 2(66) Podobnie jak Niebieski Iriju, co dzieli pół Swargi Niebieskiej wielkie zmiany przyniesie potok czasu… / Tak stworzony został Wyraju Ogród (rajski ogród), który zajmuje pół Swargi Niebiańskiej… >[ Swarga – znaczy Galaktyka. >Nietrudno się domyślić, że Słowiańska Swastika zw. Szczęśliwką, jest właśnie symbolem Galaktyki. Lewo i prawoskrętna – w zależności od miejsca rzutowania, od dołu – czy z góry. Swastika była dana nam byśmy nie zapomnieli o swym pochodzeniu i by przypominała nam gdzie mieszka Prawda i nasi Wybawcy.] >>> Również >>>… Bóg Wij, ale i Żmij (równ. Nyja, ale przedstawiany też jako smok) – Bóg – Strażnik granicy dzielącej Jasne i Ciemne części Świata…Żmij to sędzia i strażnik przysiąg surowo karzący za krzywoprzysięstwo, jest Bogiem oddającym władzę Bogom niebiańskim. Żmij jest królem węży oraz stróżem sprawiedliwości, karzącym przestępców. Walczył on ze złymi smokami, będąc w ten sposób reprezentantem sił czystych. Obrońca swojego rodu i plemienia. Żmij Ognisty jest synonimem Ognistej Rzeki-[czarna szczelina w podczerwieni jest ognistą]. Czego nie cierpi zło? – Dobra, miłości, piękna, i wszystkiego, co pozytywne. Ono nie spocznie póki tego nie zniszczy i nie zamieni w kupę łajna. Po za tym zło potrzebuje pożywienia – i upatrzyło sobie nas byśmy je dokarmiali swoją energią. Z chwilą, gdy ziemia ma przekroczyć wraz z nami równik Gal. czyli opuścić ich strefę wpływów cwaniaki tracą możliwość kontroli i wykorzystywania nas, a więc dojenia i dupczenia swego stada baranków. I stąd właśnie taki kwik i ajwajowanie wieprzy przy korytach i na stołkach, a jeszcze gorszy wśród posrańców astralnych, bo gdy nas utracą to zdechną z głodu! A więc by nas nie utracić organizują nam tzw. koniec świata, czyli mega rozróbę zakończoną światowym kataklizmem.
    Jest tu także potwierdzenie, tego o czym Wspomniałeś, a mianowicie o przesunięciu czasowym roku 2012 i 2016 :
    HUNAB KU był dla cywilizacji Majów całą świadomością, jaka kiedykolwiek istniała w tej, czyli w naszej galaktyce. Jest również Świadomością, która zorganizowała całą materię z wirującego dysku – po gwiazdy, planety i układy słoneczne. Jest „Matką” bezustannie dającą nowe życie – w postaci rodzących się gwiazd i działa poprzez okresowe potężne eksplozje Energii Świadomości z centrum galaktycznego. HUNAB KU wg. Majów jest stworzycielem naszego Słońca i planety Ziemia. Majowie wiedzieli również, że „Stwórca” – Pierwszy Poruszyciel – zarządza wszystkim, co ma miejsce w naszej galaktyce przez jej Centrum. Uważali także, że czas płynie w jednym kierunku, ale po linii zakrzywionej w okrąg – niczym niekończący, powtarzający się bieg zdarzeń, został on zapoczątkowany przez HUNAB KU i znajduje się pod kontrolą Centrum naszej Galaktyki… W długim kalendarzu majów dzień oznaczony jako „4 AHAU 3 KANKIN (13.0.0.0.0) wypada 21 grudnia 2012 roku i dzień ten wyznacza „El Fin De Los Tiempos” czyli Koniec Długiego Cyklu – dzień, w którym ludzkość doświadczy nowego początku,– życie na Ziemi przejdzie ewolucję a ludzkość wejdzie w Nową Erę Wyższej Świadomości! W dniu tym dojdzie do precyzyjnego ustawienia Słońca w prostej linii z centrum naszej galaktyki – HUNAB KU oraz do powrotu Kukulcan (Quetzalcoatl)… Przesilenie 2012 jest zakończeniem 26 000 letniego Wielkiego Cyklu, który składa się z czterech okresów po 5125 lat. Ale jest też końcem jeszcze dłuższego 104 000 cyklu (4x 26 000 lat)!

    I jeszcze kilka wskazóweczek… Nasi Pra, Pra Przodkowie (Słowianie i również Majowie) wiedzieli też, że nasz Układ Słoneczny cyklicznie przechodząc przez płaszczyznę czyli równik galaktyczny, porusza się wahadłowo będąc raz nad nim a raz pod nim. Dokładniej mówiąc nasz U.S. okrążając C.G. wykonuje sinusoidę, czyli co 12,5 tys. lat przekracza równik galaktyczny a więc w ciągu pełnego cyklu (ok.26tys.lat) robi to dwukrotnie – raz w dół i raz w górę. Ale tutaj należy wyjaśnić, że w tak długich cyklach nic nie dzieje się natychmiastowo. Tak, więc Słońce rozpoczęło wchodzenie w równik galaktyczny podczas przesilenia zimowego w 1980 roku i całkowicie go opuści podczas przesilenia zimowego w 2016 roku. Należy również dodać, że sam równik jest pojęciem umownym, bo w rzeczywistości w tym właśnie miejscu znajduje się czarna szczelina i to właśnie ona zwana jest Pierzastym Wężem – foto: > http://www.wiadomosci24.katowice.pl/d/Droga_Mleczna > Ma również ta szczelina swoją grubość, a więc okres całkowitego wyjścia z tej płaszczyzny będzie jeszcze dłuższy niż mogło się to wydawać.
    Cały tekst jest tu: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-2-obrzezany-system-12-stkowy-zmanipulowany-zodiak-rownik-galaktyczny?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
    I jeszcze JEDNO nowe oblicze BLOGA PIĘKNE:), a mapa mówi sama za siebie : SŁOWIANIE TO POTĘGA!!!!!!!!!!!!

   2. O Zmiju wiecej tutaj…
    ten wspolpracownik 🙂 WELESA…czasami moze SAM WELES KOCHANY jest Opiekunem Slowian…
    Ale to nie o Drako chodzi !
    .https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/11/24/zmij-slowianski-smok/

    „Utożsamienie Żmija z odbieranymi negatywnie smokami nastąpiło zapewne w dobie średniowiecza za sprawą kontaktów z religią chrześcijańską. W czasach przedchrześcijańskich Żmij był raczej odbierany pozytywnie, mimo że był on adwersarzem dla samego Peruna, najważniejszego bóstwa Słowian. Wszakże to właśnie po przyjęciu chrześcijaństwa gdzieniegdzie na obszarze Słowiańszczyzny weles stał się jednym z diabelskich imion. Przeobrażenie to wynikało za sprawą błędnego przeświadczenia wynikającego z nałożenia na siebie dwóch systemów religijnych – skoro Weles zamieszkiwał podziemia, to musi być diabłem, zwierzchnikiem piekieł. Na szczęście pozytywny wizerunek tej istoty zdołał dobrze zachować się w wierzeniach prostego ludu.”

 12. Wojny , wojnami, ale wszystko wygląda na to, że w Polsce władza wraz z oPOzycją próbują zaostrzyć prawodawstwo dla rodzimych obywateli. Marszałek w Polskim Sejmie ma cała gamę środków dyscyplinowania zachowania posłów. Jeżeli w takich niePOjętych razach z niej dziwacznie nie korzysta, to staje się również bezwolnym, kolejnym powodem stale aranżowanego przez SEjM chaosu, uniemożliwiającego działanie władzy ustawodawczej. Należy jednak zwrócić uwagę Państwa, rządu i wiadomych służb, że takie postępowanie prowadzi wprost do kolejnych konfliktów, anarchii i rządów ulicy, co w zderzeniu z faktem znalezienia w Czechach w Polsce wyprodukowanej całej serii herbaty z substancjami odurzającymi i halucynogennymi ( badania żywności w Polsce są już tradycyjnie na przez lata pielęgnowanym absurdalnie żałosnym poziomie ) pozwala postawić wiarygodną TEZĘ, że KTOŚ był i nadal może być zainteresowany do doprowadzenia takimi nie kontrolowanymi wybiegami do sytuacji na podobieństwo zamieszek w Ełku ( Syryjczycy, ( Muzułmanie ) jak i również Polacy bezrozumnie piją ogromne ilości herbaty naturalnie w większości mieszając je z zatrutą chemią kranówą ), czy zaplanowanymi ulicznymi zamieszkami i kolejnymi incydentami !
  W tej sytuacji typowej, zadziwiającej niemocy zasadne jest postawienie pytania: Czy czasem niby niezmiennie zwaśniona z oPOzycją obecna władza, mając całe mnóstwo środków dyscyplinujących wiadomych politycznych prowodyrów nie planuje tymi sposobami zaostrzyć prawodawstwa w Polsce i na podobieństwo USA dać podstawę do budowy w przyszłości polskich obozów FEMA ?

  1. Wszyscy politycy są podpięci i finansowani z jednego rotszyldowego wora.

   Ale Polacy już widzą ludobójcze ustawy PiS-u, więc PiS wyborów nie wygra. Po prostu.

   Pytanie, czy rząd pana premiera Kukiza też da się kupić?…

   1. P. Kukiz – „15” czy utworzone przez Niego i kilku innych Panów, endeckie stowarzyszenie nie wypowiedzieli się w swojej linii programowej o relacjach człowiek – prawo – wiara. Pan Kukiz nie spełnia żadnego z kryteriów, które powinien spełniać Premier Rządu Polskiego. Rząd nigdy nie powinien składać się z politycznych głów. Rząd to ludzie wiedzy reprezentujący godność i mądrość Narodu.

   2. Tak, ale pobudka Polaków to proces. Nie da się wszystkiego od razu. Po PO nie mógł pojawić się od razu Kukiz, musiało być ogniwo przejściowe w postaci PiS.

    Słowianie też nie od razu „odziedziczą Ziemię”, to są wielofazowe procesy.

  2. Jedni drugich trzymają w szachu i mam wrażenie, Kukiz 15 nie zna szczegółów planu. Przecież jedni i drudzy byli szkoleni w ośrodkach w US-ej. Grają przeciw Nam – czego dowodem jest choćby, rozpisana szczegółowo na role, polityka szczepionkowa. Zastanawiają się ile jeszcze wytrzymamy, ale ich szatański plan nie ma szans na realizację.
   Ale nie o tym chciałam napisać.
   Przez przypadek trafiłam na blog p. Romana Nacht, który ma swoje specyficzne podejście do polityki. Ostatni wpis z 10 stycznia 2017 PALESTYNA – PALESTYŃCZYCY – ŻYDZI zawiera niepojącą w mojej ocenie treść, zacytuję: ” ….odtąd pobudza się ludy słowiańskie do szukania swoich słowiańskich korzeni tak jak zaszczepiono „żydom” powrót do korzeni na ziemi judzkiej..” Dziękuję za zamieszczone, pod tym tekstem, Pana słowa. Oczekuję, na odniesienie się do nich, p. R. Nachta.

   1. TO

    NIE

    MY

    SZUKAMY

    KORZENI…

    TO

    KORZENIE

    SZUKAJĄ

    NAS…


    „Słońcem byliśmy

    Cieniem jesteśmy

    Słońcem będziemy

    Dziećmi swych dzieci…”

    (Edward Stachura)

   2. Faktycznie „dziwne” jest to zdanie p.Nachta…
    A korzenie SLOWIAN sa do dzisiaj malowane na stodolach w polskich wsiach w postaci symbolu KWIATU ZYCIA, jak rowniez rzezbione na chatach zakopianskich, SWARZYCE byly haftowane na koszulach i odbijane na wyrobach garncarskich…

    .https://www.pinterest.com/pin/442478732112348559/

    .http://www.rbi.webd.pl/swarga/galeria104.php

    .https://fr.pinterest.com/pin/369295238167719480/

    .https://www.pinterest.com/pin/442478732112348597/

    Sporo ciekawego tutaj, aczkolwiek wybierzcie sami, co uwazacie za wazne…

    https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/category/symbole-slowianskie/

   3. Jest wiersz Juliana TUWIMA „Klechda „…googlik „nie chce” znalezc…moze sie komus uda, to , prosze, zacytujcie tutaj…

    Fragment”
    Slowo jest w was i Slawa, Slonca slodycz miedzwiana
    ……..

    Czolem Piasty olbrzymy(…)

    (…)
    A gdy prace skonczycie, kiedy zbruzdza lemiesze zyciodajne zagony…
    (…)
    ten wiersz to proroctwo…moze ktos ma tekst. Byl na YT pod komentarzem Powrot Taty na filmiku o Husarii, ale nie moge znalezc komentarza…

 13. Pokój Wam, Pokój i Miłość. Z pewnością pamietamy, że przez wzgląd na jednego Sprawiedliwego Bóg-Świadomość-PAN i Zarządca widzialnych i niewidzialnych przestrzeni-światów może odmienić bieg spraw, a nawet wstrzymać siły/energie kosmosu. ( historia proroka Lota i jego żony) Budujmy w sobie Królestwo Światła- Pokoju- Jedności a rozbudzimy Świadomość również w amerykanach aby mogli spełnić swoja misje po powrocie z Polski – o ile Czas jeszcze na to pozwoli. Nie lękajmy się ale budujmy Pole Mocy Światła i Światłości w sobie i wokół nas, a Słowianie Polacy – Lachy Pany będą wielcy wielkością swego PANA i KRÓLA KRÓLÓW.
  Pokój I Miłość drodzy debatujący.
  pozdrawiam z Gdańska

 14. Jeżeli zaczniemy praktykować w codzienności oczyszczanie świata emocji, uczuc , mysli, słów i sfery czynów z ” wszelkich nieprawości” a więc oczyszczać pola karmiczne to nie utrzyma się wokół nas banda darmoenergozjadów- muszą odejść i szukać swej karmy-pokarmu w innych miejscach lub wypad z Planety. MOC jest w nas więc nie lekajmy się a pozwólmy przez nas działać. Oczyszczajmy ” kanały przesyłowe”….. Niech płynie…. a Bracia Słowianie przyłaczą się do czystej Energii Miłości-Braterstwa- Solidarności i Wolnosci płynącej z urzeczywistnienie i wypełnienia Prawa – wypełnienia ścieżki, którą poprowadził Jezus z Nazaretu.
  Pokój Wam

 15. Dziekuje TAW ❤ Bardzo dziekuje 🙂
  i Cytuje, to piekny wiersz…

  SŁOWO JEST W WAS I SŁAWA, SŁOŃCA SŁODYCZ MIEDŹWIANA,

  A CHODZICIE ZA PŁUGIEM Z ŚWIĘTĄ MYŚLĄ O ZIEMI,

  CZOŁEM, PIASTY-OLBRZYMY! BO JEST ZIEMIA ZALANA

  POTEM TRUDU CIĘŻKIEGO, KRWIĄ I ŁZAMI WASZEMI!

  IDĄ WIEKI SĘDZIWE, UTRUDZONE MOZOŁEM,

  WSTAJE SŁOŃCE NIEZMIENNE, CUDA CZYNIĄC ODWIECZNE,

  WIĘC KŁANIAJCIE SIĘ SŁOŃCU, W GLEBĘ BIJĄC MU CZOŁEM,

  MĄDRE SYNY DADŹBOGA, POLSKIE PIASTY SŁONECZNE!

  A GDY PRACĘ SKOŃCZYCIE, KIEDY ZBRUŻDŻĄ LEMIESZE

  CZARNOZIEMNE ZAGONY, MODŁY STARE ODSŁUŻCIE,

  NA PIERŚ GLEBY PADNIJCIE W WIELKIEJ, ŚWIĘTEJ UCIESZE!

  I DO SERCA DŁOŃ TWARDĄ, SPRACOWANĄ PRZYŁÓŻCIE,

  JAK NIEWIASTA, GDY W ŁONIE DRGNIENIE SYNA POCZUJE,

  I SŁUCHAJCIE: MOC ZIEMI W GŁĘBINACH MIECZE WAM KUJE

  Mam pytanie, co sie dzieje z prezentacja „graficzna ” bloga ?
  Na komputerku, na ktorym akurat czytam „pomieszanie z poplataniem: duze litery i duze przestrzenie puste !,(trudniej ogarnac komentarze, bo sie widzi tylko fragmenty) inne kolory, inny uklad graficzny(wg. mnie mniej czytelny )
  Czy to komputer(korzysta z niego wiele osob), czy to serwis bloga, czy Ty zmieniles prezentacje???

  1. Zmieniłem skórkę, bo stara od ponad 3 lat już mi się przepatrzyła.

   U mnie śmiga wyśmienicie 🙂

   Wiem, że Czytelnicy nie lubią zmian, ale w końcu to ja najwięcej czasu spędzam na tym polu uprawnym, więc jakiś komfort oglądu też mi się należy… 😉

   W starej skórce choćby wielkość nagłówka była żenująca, a Polakom należy się w końcu porządna, ciesząca słowiańskie oko mapa Wielkiego Imperium Lechitów… 🙂

   1. Z mapa zgoda, ale… slowianskie OCZY (bo oko to sie kojarzy z tym od Horusa, a to nie nasza kultura…) potrzebuja kontrastu, by oszczedzic kiedys na okuliscie 😉 . A tu szare na bezowym… ajjjjj
    a gdy pisze komentarz, to szare na mocno zoltym – aj, aj, ajjjj
    To tak skromnie w trosce o zdrowe OCZY SLOWIAN, Sokole oczy 😉
    Ale to Ty jestes GOSPODARZEM na tym blogu, wiec Twoje Wola.

    Ps. w pewnej stolicy pewnego panstwa od paru tygodni pewien producent luksusowej bizuterii ponaklejal pelno reklam: ciemnowlosa kobieta ze szpara w uzebieniu (podobno aktorka) pokazuje a to zegarek, a to branzoletke itd. zaslaniajac zawsze jedno oko… na jednym plakacie jest nawet cos w rodzaju modlitwy do „Ty Moja Gwiazdo”, na innym do polowy naga kobieta trzyma szkalnke z bialym plynem i jak gdyby na kogos czeka…
    akurat mi sie skojarzylo w tej chwili, chociaz juz kilka razy to zastanawialo…

   2. Chodzi Ci o szary kolor czcionki?

    Bo beżowe tło jest dokładnie to samo, co poprzednio.

    U mnie żółty przy komentarzu pojawia się tylko na wejściu, nie w trakcie pisania.

   3. TAW…a jednak chodzilo o OKO, to oko:

    …cos mi podszepnelo, by poczytac o szyszynce i otwarl sie artykul

   4. „Na przestrzeni dziejów okrzyknięto ją „okiem mądrości”, „energetycznym centrum istoty ludzkiej”, „molekułą duchowości”, „odbiornikiem i nadajnikiem subtelnych wibracji, które niosą myśli przez kosmos”, portalem świadomości, ”

    „oczy kapłanów Egiptu „…były o wiele szerzej otwarte i mogły spoglądać w wiele różnych rzeczywistości (…) mogły zaglądać do wielu różnych światów; świata czuwania i świata snu, do świata śmierci i świata marzeń. (…)
    Oczy Horusa – widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Mają wgląd w całokształt – do wielu rzeczywistości i całej historii – planety, galaktyki i wszechświata…”
    (Barbara Marciniak, „Zwiastuni Świtu”)”
    Wiecej :
    .http://www.ayahuasca.net.pl/o-ayi/szyszynka.html

    Ps.pisze na zoltym…

 16. Drogi TAW,co Ty na „to”?
  Parokrotnie tu wspominales o Czeslawie B., ktory,przyznaje, wiele materialow zgromadzil o dziejach Slowian…
  I oto co widze, WIELKIE NIEPOROZUMIENIE!!! chodzi o ilustracje ksiazki „Z Krolestwa SIS”(trafilo sie przypadkiem, jak zwykle 😉 )
  .http://bialczynski.pl/2016/03/25/julian-tuwim-syna-poetowego-narodziny/
  I co mamy? I…SIS. Czyli Izyde
  Ten rysunek to KOPIA FRESKOW EGIPSKICH z Izyda po srodku.
  A ci obok??? Nie smiem przypuszczac , ze chodzi o a….pisa (z malej, by nie pisac imienia)tego Byka; orzel tez nie do Orla podobny lecz do Ibisa. A Slowianski KOLOWROT SWARZYCA jest umieszczony w pozycji Ra Slonca… TAW, czy wiesz kto tego typu ustawien uzywa?? ?”Oni” tak, tak, tamci „oni”
  Czyzby pan Cz.B. nie rozumial co zasiewa w Subtelnej Przestrzeni… Ten rysunek nie ma NIC WSPOLNEGO ze Slowianska Duchowoscia i Przestrzen Przodkow go tak czy inaczej wyczysci , ale …czy Pan Cz. B. tak przeciez swiadomy o co biega, igra sobie z Energiami Bogow egipskich… Oni maja swoje Przestrzenie i do Slowian Im zasie…

  1. Królestwo SIS (Sistanu) to: Skołoci, Istowie i Słowianie. A tytułową ilustrację wyjaśni zapewne lektura tej książki 🙂

   1. Drogi TAW, wiem co Pan Cz.B; uwaza za SIS 😉
    Ilustracja dziala na podswiadomosc…i wiecej jeszcze, ona odwoluje sie do Energii uzywanych przez tysiaclecia przez „tamtych”. Cokolwiek jest w tresci ksiazki, widac okladke i to OBRAZ dziala na wyobraznie, zanim cokolwiek ktokolwiek przeczyta… Czyzby myslal, ze mozna podmienic jedno drugim?

    No coz… Wzywam Przodkow, niech ONI pomoga zrobic porzadek w tym calym zamieszaniu.

   2. Kolowrot symbolika pojawiająca się w wielu miejscach na świecie, w różnych systemach wierzeń wynika z Wiary w Siły przyrody oraz ruchy planet, gwiazd, zjawiska precesji
    i wiecznego ruchu. Nie ma co się szarpać gdzie symbolika powstała, która jest wspólna a która starsza. Kontakty kultur w starożytnym świecie były wieloaspektowe. Ostateczna konkluzja jest taka, że ze względu na wyraźny podział pół roku oraz obserwację pewnych zjawisk, to wszystko wraca genezą do półkuli północnej. Wszędzie są ziarna Wedy 🙂 Nawet objawienie biblijne, gdyby ją właściwie rozumieć, mówi o budzeniu się czakr, systemów energetycznych. Kali Juga się skończyła, budzi się w nas pamięć komórkowa, genetyka setek pokoleń.

 17. Chciałem krótko, a wyszło jak zwykle. Po pierwsze, dla mnie, to nie orzeł. Po drugie, znam zespół „Zayazd” z ts/s „Stefana Batorego” (ukłony dla Wszystkich z Was), po trzecie: przeczytałem Wasze komentarze z uwagą! (pełny uśmiech do Arkony). KOLOWROT „d”. Oddech kosmosu dociera do Nas samoistnie, bo musi, taki jest jego rytm, takie jest jego zadanie. Żaden Bóg nie jest w stanie go wstrzymać. Interpretacją powyższego to nasza WOLA! Stado koni, „tarpanów” (czytaj: mój blog http://www.jacekgrap.wordpress.com ) , który skojarzył mi się podczas wyświetlania filmików podesłanych przez Arkonę, z tabunami, to nic innego jak „tar-pan” czyli koza Pana (czytaj: o Tartarii w „Pytanie-odpowiedź”). Co do „country” i tekstu piosenek – chwytliwe, ale jest niedomówienie lub niedopowiedzenie, niezdecydowanie. Odnoszę wrażenie, że Pan Lech Makowiecki składa na ołtarzu świeczkę Panu Bogu, a Diabłu ogarek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s